Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:01



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 73 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Otázky a odpovědi 
Autor Zpráva
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Zdravím, jsou skladem komory Pro Win (AK i G36)?

Díky.

_________________
If you see the flash, it's already too late...


Naposledy upravil Mart dne 06 zář 2010, 20:28, celkově upraveno 1



06 zář 2010, 17:51
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Pro AK ano, pro G36 nejsou, dostupnost pro G36 asi mesic.

_________________
Obrázek


06 zář 2010, 19:33
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2008, 15:14
Příspěvky: 84
Bydliště: Vimperk
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Zdravim,
Chtel bych se zeptat jestli mate skladem ty maly krabice do mimin od magu???


07 zář 2010, 17:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Poslete odkaz na zbozi, tech zasobniku je nekolik.

_________________
Obrázek


07 zář 2010, 19:01
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2008, 15:14
Příspěvky: 84
Bydliště: Vimperk
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
mam na mysli tenhle http://www.zamerovac.cz/zasobnik-pro-m2 ... 48581.html


07 zář 2010, 19:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
ten neni, dodani cca mesic..
na sklade je treba tento: http://www.zamerovac.cz/zasobnik-pro-star-m249-3000-ran-elektricky-star-p-49233.html

_________________
Obrázek


07 zář 2010, 19:35
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Máte na skladě tento píst? http://www.zamerovac.cz/pist-z-uhlikovy ... 48067.html díky za odpověď.

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


19 říj 2010, 15:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
ted neni, mel by byt do tydne

_________________
Obrázek


19 říj 2010, 16:33
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Od pondělí poštovné při platbě na dobírku sníženo na 110,-
A dodání do druhého dne!

Otázka zní, kde mají poštovné nižší při poslání na dobírku?
Musí jít o balík na dobírku.

Pokud takový airsoft shop najdete, budeme uvažovat ještě o snížení poštovného!

_________________
Obrázek


11 lis 2010, 13:25
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Jenom poznámku k předchozí debatě. Proboha, co to je za zhovadilost - nedávat ke zbrani baterii?! To je jako si koupit auto bez kol... :evil:


11 lis 2010, 19:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
55veny píše:
Jenom poznámku k předchozí debatě. Proboha, co to je za zhovadilost - nedávat ke zbrani baterii?! To je jako si koupit auto bez kol... :evil:


:lol: To myslíš vážně? Jak dlouho se prosímtě pohybuješ na airsoftové scéně?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 lis 2010, 19:21
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Griffon - určitě o hodně méně než ty, ale to s tím nemá až tak co dělat. Prostě si myslím, že když prodávám jakýkoliv výrobek, tak má být "komplexně funkční"!!! A to mi ne-vy-mlu-víš! :D :D :D
P.S. Ale já mám zatím naštěstí zkušenosti opačné, vždy, když jsem nějaký kvér kupoval, tak v "krabici" baterie byla :) O její kvalitě nemluvím, ale byla. :P


11 lis 2010, 19:40
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
No u čínskejch zbraní a u zbraní od cybergunu baterie jsou, ale třeba u G&P nejsou.


11 lis 2010, 19:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
55veny píše:
Griffon - určitě o hodně méně než ty, ale to s tím nemá až tak co dělat. Prostě si myslím, že když prodávám jakýkoliv výrobek, tak má být "komplexně funkční"!!! A to mi ne-vy-mlu-víš! :D :D :D
P.S. Ale já mám zatím naštěstí zkušenosti opačné, vždy, když jsem nějaký kvér kupoval, tak v "krabici" baterie byla :) O její kvalitě nemluvím, ale byla. :P


Je to vidět, stejně jako je vidět, že sis nikdy nekupoval pořádnej značkovej kvér :wink: Dávat "akumulátory" ke kvérům je doména Číňanů, značkoví výrobci to nikdy nedělali a dodnes nedělají, ještě tak před třema čtyřma rokama když čajnagany nebyly bylo největší terno, když Anareus dával ve "speciální akci" ke GP kvérům ty malý 8,4V/600mAh zelený Sanya. Takže naopak, brát akumulátor ke kvéru jako samozřejmost je zhovadilost a zásadní neznalost poměrů :D Já nevim co byste chtěli, dřív stály plastový TM kvéry s úsťovkou 90m/s patnáct klacků, baterka s nabíječkou další dva a případnej upgrade dalších minimálně pět a nikdo si nestěžoval, prostě to tak bylo...dneska stojí značkový kvéry polovinu toho co před třema rokama, upgrade díly jsou za pár šupů, lipolky i s nabíječkama z hongkongu za pětikilo i s poštou, prodávaj se za tři čtyři tácy čínský kvéry co pálej 130m/s rovnou z krabice, prodávaj se Aimtop M4ky složený z velmi slušnejch dílů na 150m/s za šest táců, prodávaj se na armyburze kalachy s M150 pružinama za pět a kdovíco ještě a lidi budou stejně pořád zmlsaný a nespokojený. Uffff, to se mi ulevilo.
A s tou komplexní fuknčností nemáš pravdu. Například když si koupíš počítač, tak k němu taky většinou nedostaneš monitor.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 lis 2010, 21:20
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Naprosto souhlasím s Griffonem, navíc ty čínský baterie jsou asi tak užitečný, jako kdyby byla u kompu přibalená láhev vody...ještě k tomu otevřená...


11 lis 2010, 21:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Griffon píše:
55veny píše:
Griffon - určitě o hodně méně než ty, ale to s tím nemá až tak co dělat. Prostě si myslím, že když prodávám jakýkoliv výrobek, tak má být "komplexně funkční"!!! A to mi ne-vy-mlu-víš! :D :D :D
P.S. Ale já mám zatím naštěstí zkušenosti opačné, vždy, když jsem nějaký kvér kupoval, tak v "krabici" baterie byla :) O její kvalitě nemluvím, ale byla. :P


Je to vidět, stejně jako je vidět, že sis nikdy nekupoval pořádnej značkovej kvér :wink: Dávat "akumulátory" ke kvérům je doména Číňanů, značkoví výrobci to nikdy nedělali a dodnes nedělají, ještě tak před třema čtyřma rokama když čajnagany nebyly bylo největší terno, když Anareus dával ve "speciální akci" ke GP kvérům ty malý 8,4V/600mAh zelený Sanya. Takže naopak, brát akumulátor ke kvéru jako samozřejmost je zhovadilost a zásadní neznalost poměrů :D Já nevim co byste chtěli, dřív stály plastový TM kvéry s úsťovkou 90m/s patnáct klacků, baterka s nabíječkou další dva a případnej upgrade dalších minimálně pět a nikdo si nestěžoval, prostě to tak bylo...dneska stojí značkový kvéry polovinu toho co před třema rokama, upgrade díly jsou za pár šupů, lipolky i s nabíječkama z hongkongu za pětikilo i s poštou, prodávaj se za tři čtyři tácy čínský kvéry co pálej 130m/s rovnou z krabice, prodávaj se Aimtop M4ky složený z velmi slušnejch dílů na 150m/s za šest táců, prodávaj se na armyburze kalachy s M150 pružinama za pět a kdovíco ještě a lidi budou stejně pořád zmlsaný a nespokojený. Uffff, to se mi ulevilo.
A s tou komplexní fuknčností nemáš pravdu. Například když si koupíš počítač, tak k němu taky většinou nedostaneš monitor.
Ještě si zapoměl na zásobníky vždy jen tlačné žádné velkokapacitní a místo klasické nabíječky dlouhá neskladná trubička jako nabýječka zásobníků.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 lis 2010, 21:30
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Jason píše:
Naprosto souhlasím s Griffonem, navíc ty čínský baterie jsou asi tak užitečný, jako kdyby byla u kompu přibalená láhev vody...ještě k tomu otevřená...


:-D palec

_________________
Obrázek


11 lis 2010, 22:08
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
No, hezky jste se do mě pustili, pes by teď ode mě kůrku nevzal. :D Jsem rád, že se Griffonovi ulevilo, alespoň něčeho jsem docílil. :) Že bych byl zmlsaný, to snad ne, jsem jenom stará škola a tak si myslím, že obchodnická vyčuranost (kam patří i ten Griffonův počítač bez monitoru) by měla být trochu kritizována. Ale jak je vidět, vy už ji berete jako normál a ještě ji obhajujete, vždyť je přece skvělé koupit si zbraň bez "pohonu"... :( A že jsem se dostal k airsoftu až později než moderátoři, no, to tak někdy v životě chodí. Vy jste třeba zase nehráli třicet let fotbal jaká já, to je taky tak nějak podobně podivná argumentace, že? :D A teď do mě! :evil: :lol:


11 lis 2010, 22:49
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Tyhle dohady sem vůbec nepatří!!

Ps: Ty by sis rád koupil zbraň se super čínskou baterkou která by ti např. po pátém nabití čínskou super nabíječkou odešla? Nepochybuji!!!! Za týden bys tady ale zas na prodejce házel špínu že ti to nemaká a tak tomu prodejci raději předcházejí.

Dělají to nejen pro svoje dobro!!

Pokud k tomu máš dále co říci, založ chlívek v debatě a pošli sem link, tady je místo pro duchaplné dotazy a ne proto abychom se tu hádali.

HOWK

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


12 lis 2010, 00:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Ale to neni obchodnická vyčůranost, takhle to prostě je od tý doby, co se kvéry prodávají a má to svoje opodstatnění. Tak bys dostal ke kvéru přibalenej akumulátor a nabíječku aby to bylo komplet, cena by se patřičně zvedla a výsledek? Samozřejmě by k tomu dali to nejlevnější použitelný, takže půlka lidí by ty přibalený aku a nabíječky zahodila do šuplíku nebo prodávala pod cenou, protože by měli svoje lepší (v případě upgradu by to byla stejně nezbytnost). Ono u těch čínskejch kvérů to je sice úžasný, ale nabíječka je na vyhození rovnou a ty akumulátory jsou dobrý skutečně tak akorát pro začátečníka, co na to dá veškerý svoje úspory a na aku za litr mu už nezbyde (on teda stejně bude muset za měsíc ukecat rodiče, aby mu koupili k ježíšku ještě baterku, protože ten čajnašmejd odejde, ale alespoň se to rozloží a rodiče se nechaj ukecat snáz :D ).
Ergo jakej je rozdíl mezi tim, když bys měl baterku už v krabici a když si jí naklikneš do košíku při nákupu sám? Cenově samozřejmě žádnej, nikdo neni tak blbej aby ti dal něco zadarmo, kdyby ke kvérum byly baterky, tak by byly ceny vyšší...takže jedinej výsledek je ten, že bys přišel o možnost volby a za tvoje peníze by ti bylo nacpáno něco, co bys třeba ani nechtěl. Mně osobně naopak přijde jako pěkná obchodnická vyčůranost nabízet pouze "komplety" s příslušenstvím, které člověk samozřejmě zaplatí a přitom třeba vůbec nechce, jenže nemá na výběr.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 lis 2010, 01:37
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
55veny píše:
No, hezky jste se do mě pustili, pes by teď ode mě kůrku nevzal. :D Jsem rád, že se Griffonovi ulevilo, alespoň něčeho jsem docílil. :) Že bych byl zmlsaný, to snad ne, jsem jenom stará škola a tak si myslím, že obchodnická vyčuranost (kam patří i ten Griffonův počítač bez monitoru) by měla být trochu kritizována. Ale jak je vidět, vy už ji berete jako normál a ještě ji obhajujete, vždyť je přece skvělé koupit si zbraň bez "pohonu"... :( A že jsem se dostal k airsoftu až později než moderátoři, no, to tak někdy v životě chodí. Vy jste třeba zase nehráli třicet let fotbal jaká já, to je taky tak nějak podobně podivná argumentace, že? :D A teď do mě! :evil: :lol:


Pro shrnutí: ke značkovejm kvérům se baterie a nabíječky ofic. nedávají, pokud to nějaký shop děla, tak jen z dobré vůle. K čínskejm kvérům dostaneš nabíječku, kterou bych se bál střčit do zásuvky, aby mi neurazila hlavu. Pak dostaneš baterku s kterou buď ani nevystřelíš a nebo ti za týden stejně odejde.

_________________
Obrázek


12 lis 2010, 07:50
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
55veny píše:
No, hezky jste se do mě pustili, pes by teď ode mě kůrku nevzal. :D Jsem rád, že se Griffonovi ulevilo, alespoň něčeho jsem docílil. :) Že bych byl zmlsaný, to snad ne, jsem jenom stará škola a tak si myslím, že obchodnická vyčuranost (kam patří i ten Griffonův počítač bez monitoru) by měla být trochu kritizována. Ale jak je vidět, vy už ji berete jako normál a ještě ji obhajujete, vždyť je přece skvělé koupit si zbraň bez "pohonu"... :

Kluci ti to už napsali - sice nesouhlasím s hodnocením čínských baterek, všichni je používáme a v pohodě fungují i dva roky, ale třeba nabíječka je fakt na pytel a u čínských zbraní jí z krabice rovnou vyhazuju (aniž mi dojde, že pokud bych chtěl zboží do dvou týdnů vrátit, tak jí tam potřebuju).
To samé třeba rychloládovačka - doma jich mám pět od různých zbraní, potřebuju maximálně dvě - nebo brýle - aby člověk mohl hrát airsoft, tak potřebuje brýle a číňani to ví. Jenže jejich brýle nejsou dostatečná ochrana.

Takže u prodejců po netu považuju za maximálně vstřícné, když do popisu zboží jasně napíšou, že zbraň je bez nabíječky a akumulátoru, a hned pod to dají seznam aktivních odkazů na další vhodné zboží.
Kromě toho je to pro ně jednodušší i marketingově - třeba dodržují určitou kvalitu u zbraní, které vyrábí, ale akumulátory by pro ně musela dělat jiná firma. A přiložením takového akumulátoru by výrobce zbraně musel ručit i za něj, což celou věc znatelně prodraží.

Samozřejmě optimální je mít u každé zbraně nějakou "sestavu na jedno kliknutí", kterou koupí začátečník a ví, že má všechno, co opravdu nutně potřebuje v dostatečné a přitom srovnatelné kvalitě, a pro kupující znalé věci mít vypsané různé možnosti, díky kterým si může složit zbraň podle svého přání.
A platí to nejen pro airsoft.


12 lis 2010, 16:45
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
To je asi nejlepsi zpusob. Budeme se snazit nabidnout zakaznikum lepsi vyber baterii i nabijecek hned u zbrani :-)

Pěkný víkend.

Šíma.

_________________
Obrázek


12 lis 2010, 16:55
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Jerson a Griffon - musím uznat, že vaše vývody jsou logické, vidím, že airsoft má svá specifika, a já nejsem blbec, který by to neuměl uznat. :) I když, vy na to nahlížíte hlavně z pozice "upgreidistů", ale asi to tak je jak říkáte.
Mimochodem, čínské nabíječky také rovnou vyhazuju. :D

Joseffe, my se přece nehádáme, jenom diskutujeme! O tom snad forum je. 8)

Tak se mějte. :wink:


12 lis 2010, 21:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Oba svoje kvéry mam v základu hele :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 lis 2010, 00:28
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
55veny píše:
Jerson a Griffon - musím uznat, že vaše vývody jsou logické, vidím, že airsoft má svá specifika, a já nejsem blbec, který by to neuměl uznat. :) I když, vy na to nahlížíte hlavně z pozice "upgreidistů", ale asi to tak je jak říkáte.

To se pleteš, jednu zbraň mám kompletně v základu a do druhé mi dali pár věcí rovnou v obchodě.
Nicméně v posledních letech od všech prodávaných věcí požaduju na jedné straně standardizaci a na druhé přizpůsobení požadavkům zákazníka. Takže si myslím, že prodejci (zejména pokud opravdu rozumí tomu co prodávají) ví, co bude dostačovat 80% zákazníkům, kteří nakupují poprvé, a také ví, jaké požadavky mají ostatní.

Osobně třeba nechápu, proč netové obchody neumožňují seřadit všechny zbraně jednak podle výrobce (to má většina), ale také podle vyráběného modelu - všechny AK pohromadě, všechy M14 a M4 pohromadě, všechny brokárny, pistole, H&K a tak podobně.

Takhle to má snad jen Eagle Guns (který zase nemá řazení podle výrobce), ale drtivá většina lidí, se kterými jsem mluvil si chce vybírat podle typu zbraně a až pak se ptá po výrobci.

U upgrade setů a dalšího příslušenství je to samozřejmě jinak, ale i baterie se dají vybrat podle výrobce nebo podle napětí.


13 lis 2010, 09:59
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
U nas tot srovani je take :) Jak podle typu zbrani, tak podle vyrobce. Razeni podle cen, nazvu atd..

_________________
Obrázek


14 lis 2010, 23:30
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli jsou tyto: http://www.zamerovac.cz/zasobnik-colt-1 ... 48386.html zásobníky skladem. Popřípadě kdy budou skladem?

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


22 led 2011, 16:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Bouzel vyprodano. Budou cca za mesic.

_________________
Obrázek


22 led 2011, 18:25
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Otázky a odpovědi
Dobře, dík za odpověď.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


22 led 2011, 21:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz