Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Zásboník 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2010, 06:53
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
Nový příspěvek Zásboník
:) Ahoj nemá někdo schéme zásboníku , nebo nafocené zevnitř.
Popřípadě jak se rozdělává.
Chci si udělat nasvicovací zásobák. Dávát za něj 600 mě přijde zbytečný.

_________________
AKS - 74 (rk - 03 od dboy/boyi // Kalash )
Vytvářim webové stránky. Napr. www.zpd.wz.cz

Perky : Oko dravce, Little Big Horn, Prokletý, Spíďův smysl, Chrabrá oběť, Člen strany, Drill Sergeant, Vůle Boží,Chameleon


24 srp 2010, 16:15
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Zásboník
G0dzil píše:
:) Ahoj nemá někdo schéme zásboníku , nebo nafocené zevnitř.
Popřípadě jak se rozdělává.
Chci si udělat nasvicovací zásobák. Dávát za něj 600 mě přijde zbytečný.

Hledej trochu sám na google je toho nepřeberné množství. Nehledě k tomu že pokud dobře počítáš tak pokud je ti moc za 600kč tak s výrobou se k té částce pomalu dostaneš.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 srp 2010, 16:20
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Zásboník
Já jenom jestli můžu. Známýmu to taky nedalo a chtě lsi udělat vlastní nasvětlovací zásobník. Více méně se mu to povedlo, ale nebylo to tak efektivní jako kupovaný zásobník a než to vypiloval to funkčního stavu, tak musel několikrát nakupovat některé součástky a ve výsledku se to vyšplhalo na vyšší částku, než by stál normální kupovaný zásobník.
Pokud se ti do toho chce, nikdo ti v tom bránit nebude. Ale ber na vědomí, že si finančně moc neulehčíš a bude tě to stát dost nervů a trpělivosti.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


25 srp 2010, 18:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zásboník
Ve zkratce - zkoušel jsem to, nedělej to.
Rozepsáno - Dostal jsem stejnej nápad a s myšlenkou že "udělat tam místo na baterky a nacpat LED diodu přeci nemůže bejt nic těžkýho" jsem kuchnul 68BB tlačák od Dboys a pustil se do toho. Původní plán byly dvě LED diody, nakonec jsem došel k tomu, že nacpat tam alespoň jednu dá víc práce než jsem si myslel. Řekl jsem si, že na střelbu jednotlivkama by to mělo stačit a pustil se do práce. Vyřezání díry na baterky (2x AAA), instalace diody do vypilované dírky v zásobníkové šachtě a rozvedení kablíků mi zabralo skoro celé odpoledne, a to se jednalo jen o hodně hrubý prototyp bez snadno vyměnitelných baterek, nějakého rozumně použitelného spínače a snadného rozebrání/složení, který navíc měl hromadu konstrukčních vad, kdy se to občas zkratlo přes vnější kovový kaslík a podobně. A to nemluvim o tom, že ten krám nemá vypouštěč pružiny, takže se všema čouhajícíma kablama, drátama, částma LEDky a baterkama jsem při skládání půlek zásobníku musel ještě založit pružinu. Nu tak jsem to tak nějak rozchodil a večer se rozhodl zásobník testnout, ale jaké bylo moje překvapení, když to jaksi nefungovalo. No hodně rychle mi došlo, že jsem idiot a nemyslel jsem na to, že při založení zásobníku vyletí čtyři kule do šachty a hodně rychle se tam vysvítí - takže při pomalé střelbě jednotlivkama se vždycky vysvítily než jsem je vystřelil, při rychlé střelbě nebo dávce je ta dioda zase nestíhala nasvítit. Výsledek - je to k ničemu, aby to fungovalo, musel by člověk nasvětlovat celou šachtu Což by znamenalo instalaci dalších několika LEDek, což by byl za a) naprosto nepředstavitelnej voser a za b) by to při cenách supersvítivých LED diod vyšlo slušně draho. Ve chvíli, kdy má Morris GPčkové nasvětlováky za 380 krachlí nevidim jedinej důvod, proč se do něčeho takovýho pouštět. Nicméně pokud by ses do toho přeci jen chtěl vrhnout, s radostí ti poskytnu za pár korun ten svůj prototyp (navenek to je normálně podávající zásobník) a můžeš ho zkusit dokončit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 srp 2010, 11:43
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
ospravedlnujem sa ze vytahujem tuto temu ale tiez ma čaka nočna akcia a len tak ma napadlo skusit si taky zasobnik vyrobit doma. Viem ze sa to asi neda lahko spravit a podobne ale som taky domaci kutil a rad skusam nove veci. Niet predsa nad to ked sa vam nieco podari. Mam doma zasobnik do M4. Zrovna ten neštastný kde sa ukladajú 2 bb vedla seba a od kupi sa stale zasekáva takze ho nepoužívam. preto ak ho znicim mi to nejak vadit nebude. Viem ze ste to uz skusali a tak ale mne to neda a chcem sa s tym pohrat. na nete som našiel nejaky navod a preto ho sem dam ak by niekomu pomohol. Ja sa posnazim zbachat nieco po svojom. Planujem dať aspon 3 diody a nejak to tam uložiť. Schému spravim vo workbanchi a mozno sa nieco podari uvidime :D Kazopadne ak sa mi to nepodari nevadi aspon bude zabava. Ak sa to podari urcite dam navod no zatial aspon ten z NETU mozno ze to niekomu pomoze. Ak nie ospravedlnujem sa este raz ze to vytahujem viem ze si to mozno pyta BAN ale tak snad to nieje uplne off topic.

navody su tu.
PRE M4 : http://unconventional-airsoft.com/2007/11/19/tracer-unit-built-into-magazine/

Pre MP5: http://www.youtube.com/watch?v=hjRQc0fhFH8

Uvidime vysledok. Ale osobny nazor je ze v boji to je skor pre efekt ako pre uzitok lebo jedine co to dokaze je ODHALIT VAS :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


23 črc 2012, 18:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zásboník
Zásobník postavenej podle toho návodu, co jsi linknul, je k ničemu. Zkoušel jsem postavit jeden nasvětlovací mag z klasickýho Dboys tlačáku přesně timhle způsobem a narazil jsem na zásadní problém...ve chvíli, kdy založíš zásobník do kvéru, ti pár kulí vyjede nahoru do hopkomory a ty tudíž nebudou nasvícený. Potom je pár kulí v zásobníku, který ta dioda nasvítí, no a potom jsou zase nenasvícený, protože už jsou v magu moc "hluboko" a když pálíš, tak ta chvilka, za kterou projedou kolem diody do komory nestačí na to, aby se nasvítily. Takže ve finále ti vždycky vyletí pět kulí nenasvícenejch, pak tři čtyři nasvícený a pak zase nenasvícený, což je na houby. Chtělo by to víc diod pod sebou, pak by to fungovalo relativně dobře, ale na to bych bejval musel překopat celou konstrukci, aby se tam vešly a už se mi nechtělo odrovnat další zásobník.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 črc 2012, 14:18
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
Tak tak mas pravdu. Co sa tyka tych bb v komore po zasunuti. To je prave vec ktoru neviem vyriesit jedine to moze riesit nasvecovaci tlmic. Ved aj ked mas origo zasobnik tak ti nejake vyskacu a niesu nasvietenie nie? tak preto nechapem ako to je v origo robene. Ak ale ten fakt zanedbam ze teda cca 3 gule budu nenasvietene zvysok chcem spravit prave tak aby nasvietene boli. Dnes som spravil chytenie baterii a mozno vecer zacnem LED. Mam v pláne 3 diody ale rozmyslam len nad 2 a to z dovodu zivotnosti bateriek. Niesom elektrikar tak neviem kolko cca 2 baterie vydrzia. Asi to ale aj tak dam na 3 diody pod sebou a pak uvidime co to spravi. vydrz budem testovat a ak by to bolo prilis kratky cas tak jednu len odpojim uvidim. hovorim baterie su na mieste a miesto na diodky sa posnazim vytvorit vecer. Ja mam zasobnik ako som hore pisal tiez Dboy tlacny na 100ran. figel je v tom ze som tuto kapacitu zmensil na cca 50 -60 este neviem uvidim pak. Tým som si vytvoril celkom miesto na dalsie diodky. Jedine co budem musiet upravit je asi aj pruzina ale tak to snad nebude problem. Neviem uvidim ako to pojde ak to nepojde aspon som to skusil a bude dobry pocit. Pokial chcete samozrejme mozem niekedy hodit fotky a navod ak sa to podari. Zatial to ide podla planu tak uvidim. Myslis ze 3 diody vysokosvietive biele budu pod sebou stacit? to by relativne mohlo nie? Hovorim studujem programovanie robotov nie elektrotechniku. Tu sme mali len okrajovo tak preto moc neviem tieto veci :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


24 črc 2012, 15:25
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 332
Nový příspěvek Re: Zásboník
TAk kolko ti vydrzia baterky zalezi od toho ake tam das LED a cim to budes napajat. AK budes dávať LED paralelne mala by ti stacit dvojclankova NI** baterka nejake AAA tak tie sa daju nasjt s kapacitou 800 mAh ak by si vopchal AA daju sa nájst aj 2 Ah. Na jednu LED rataj spotrebu 10-20 mAh. Takze vydrz by sa v tomto prpade teoreticky pohybovala v rozmedzi od 13 po 65 hodin.


24 črc 2012, 17:04
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
no diody maju odber 25mAh pri 3,3V. Do zasobnika sa vkladaju 2x AAA lithiove baterky(NICRO) tie dodavaju po 1,8V UDAJNE. pri standartnych AAA to ale svieti cca rovnako ak tak je tam fakt mini rozdiel. Tieto diody svietia od 2 do 4 V zas len UDAJNE podla predavaca v elektre. Doma som ich napojil na tie lithiove a na normalne NiMh vybite a svietili fakt skoro rovnako teda nejaky markantny rozdiel som nevidel. Takze ak to nejak zratam cca podla teba tak by to malo byt pri paralelnom zapojeni odber 75mAh a kapacita bateri je 800mAh tak ak sa nemylim pri 3 diodach je vydrz teoreticky cca 10,5 hodin. Co je myslim dostacujuce nie?. No a ak by som dal len 2 diody tak 16hod. Tak to tam skusim dať tie 3 a uvidim ako to bude vyzerat. Sam sa tesim na to ako to dopadne :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


24 črc 2012, 17:32
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 332
Nový příspěvek Re: Zásboník
Pochopitelne zalezi na tvrdosti baterie.


24 črc 2012, 17:43
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
tak tvrdosti baterie uz nechapem vobec viem ze to je nejaka schopnost ako rychlo sa vybija a nabija ci co :D (wiki) ale inak netusim ako to ovplivnuje. No mam prosbu o pomoc alebo skor nazor. Kam s tretiou diodou 2 uz miesto maju ale tu tretiu neviem kam. Pripajam OBR kde je to odfotene upozornujem ze to je len na hrubo. Otazka znie ci dat 3 diodu medzi tie 2 co su tam alebo ju dat este ,,hlbsie´´ do zasobnika. Aky je vas nazor? ide o to aby to osvietilo co najlepsie pri auto. Ja by som to dal aj hlbsie ale neviem ci to nestraca vyznam. Kazda rada dobrá DAkujem


Přílohy:
P1020998.JPG
P1020998.JPG [ 2.94 MiB | Zobrazeno 20885 krát ]

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)
24 črc 2012, 19:29
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 332
Nový příspěvek Re: Zásboník
Skusil by som ju dat na spodok zásobníka.

Postupne ako vybíjaš baterku tak klesa jej napätie, tým sa znižuje svietivost a postupne svietit prestanu. Čim maš tvrdšiu bateriu tak napätie klesá pomalšie.


25 črc 2012, 08:03
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Zásboník
tvrdost baterie udává, kolik je schopná dát proudu. To, za jak dlouho a jak začne klesat napětí, tak udává kapacitu. jenom takový vyjasnění :)

jinak napadlo někoho navrtat hopkomoru? a dát do ní třeba nějakou 3mm supersvítivou LED?

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


25 črc 2012, 09:20
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 332
Nový příspěvek Re: Zásboník
Tak som sa zle vyjadril, záleží od vybíjacej krivky.


25 črc 2012, 09:39
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
HOP komoru som uz videl navrtanu zhora a vloezenu diodu maju to chalani spravene ale myslim ze tam klesol nejak vykon zbrane (asi zle spravene) a semtam sa gule sekali. mali to napojene priamo na kabelaz a na zbrany len spinač. No uprimne radsej znicim uz tak nespolahlivy zasobnik ako moju hop komoru :D Ale viem ze im to celkom aj fungovalo len neviem mne sa zda ze to je kratky cas na nasvietenie nie? NIkdy som este svietiace bb nemal tak ani neviem ako to reaguje na svetlo mam len v plane si ich par kupit ked ten zasobnik spravim a uvidime co to bude robit :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


25 črc 2012, 10:11
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Zásboník
Obyčejná LEDka je příliš málo svítivá na nasvícení kule během dávky. Bude to k ničemu. Chce to UV diodiu nebo něco podobnýho. Vysoce svítivá mrcha - bohužel cena je celkem vysoká a lepší je si koupit buďto tlumič nebo hotovej mag.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


25 črc 2012, 14:16
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
no ja osobne aj tak hravam bez takychto vymozenosti. Je jasne ze keby si na to potrpím asi by som kupoval tlmic nasvetlovaci to by podla mna bolo asi naj. S týmto sa hrajkam ted len preto ze tu stále prší a sedet pri TV sa mi moc nechce. Pokial to bude uplne na nic tak si nechám len kovový obal zo zásobnika ako skladisko bbciek do akcie. a pokiaľ by to predsa len tie 3 diodky nasvietili budem mat dobrý pocit a možno to aspoň vyskúšam a ked nie tak svet nepadá. vždy som videl homemade zasobníky vyrobené len s jednou LED tak preto som chcel skúsiť s 3 a uvidíme. Je jasné že do toho nebudem vrážať ťažké prachy. To si radsej pak kúpim origo. Ale uznaj nieje lepšie aspon niečo skúšať a možno sa zadarí ako len sedieť pri TV alebo PC a nerobiť nič užitočné? (a teď nenarážam na teba myslím to všeobecne.) Keď už nič aspon si zlepším moje pajkovacie schopnosti, lebo som zistil dnes ze su fakt strasne :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


25 črc 2012, 15:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zásboník
Hele, já bych to složil a vyzkoušel, uvidíš jestli je potřeba jí ještě dát mezi (jestli ti lítaj nenasvícený-nasvícený-nenasvícený-nasvícený), nebo jestli si můžeš dovolit jí dát pod ty dvě a nasvítit tak víc kulí "do zásoby".

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 11:24
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
No tretiu som dal dole. zdalo sa mi, že inak b boli zbytočne na kope. Ale takto to je zasa asi až moc dole. Samozrejme uvidime čo to spravi :D Mal by som to skusit v noci zo soboty na nedelu. Dufam, že to stihnem :D pripajam obr. ako to vyzera aktualne aj zo zapojenou elektrinou. Dodám len že to chce ešte učesat :D A ospravedlnujem sa za bordel na stole. Je to všetko na rychlo. :(


Přílohy:
P1030002.JPG
P1030002.JPG [ 3.07 MiB | Zobrazeno 20714 krát ]

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)
26 črc 2012, 14:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zásboník
Kdyby se ti vlezla ještě čtvrtá mezi, tak by to myslim mohlo fungovat slušně.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 14:12
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
no 4 je tam dorobena este elektrinu zapojit a nejak to tam ulozit a snad to bude hotovo. Pri 2 som myslel ze tam uz 3 nevopcham a ted su tam uz 4 :D no to som zvedavy :D Tesim sa ale nedavam tomu moc sancu. Cital som ze nove tlmice nasvecovacie funguju na principe blesku na fotaku ze su pouzite rovnake vybojky. Tak a predsa len vybojka vs LED :D Ale tak co aspon bude sranda :D

EDIT: pridavam foto so 4 LED. uz len ofrezovat protikus zasobniku a zlozit to a uvidime :D


Přílohy:
P1030012.JPG
P1030012.JPG [ 3.04 MiB | Zobrazeno 20683 krát ]

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


Naposledy upravil KP118 dne 26 črc 2012, 15:44, celkově upraveno 1

26 črc 2012, 15:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zásboník
Tak tlumič je něco jinýho, tam je potřeba kuli nasvítit skutečně během zlomku sekundy, v zásobníku když budeš pálit krátký dávky, tak by to se čtyřma diodama mohlo bejt ok...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 15:38
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
Tak a hotovo :D zasobnik pripraveny na skusku. Suma sumarum. V zasobniku su 4 vysoko svietilve LED pekne pod sebou (fotka1) zasobnik sa bude zapinat spinačom na spodnej strane zasobnika (zatial tam nieje) Napajanie 2x AAA litiove baterie. predpokladana doba svietenia cca 8 hodín. Baterie sa menia po zhodení kovového kritu (fotka 2) pohlad na zostaveny zasobnik a zapnuty fotka 3. Skuska prebehne 28. v noci na akcii. Video alebo fotky dodam pak. Uvidime aky bude výsledný efekt.


Přílohy:
P1030020.JPG
P1030020.JPG [ 3.54 MiB | Zobrazeno 20664 krát ]
P1030016.JPG
P1030016.JPG [ 3.08 MiB | Zobrazeno 20664 krát ]
P1030012.JPG
P1030012.JPG [ 3.04 MiB | Zobrazeno 20664 krát ]

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)
26 črc 2012, 18:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zásboník
Tak jsi dotáhnul to, na co já už neměl nervy...schválně, jestli to bude fungovat, nebo jestli jsem udělal dobře, když jsem to vzdal :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 18:46
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
Nieco mi hovori ze si spravil dobre :D ale uvidime este doriesit preco to nepodava :D a je to :D ibaze on nepodaval od zaciatku stale sa sekaju 2 vedla seba ach ale ja to opravim :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


26 črc 2012, 18:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Zásboník
Možná zbytečnej dotaz, ale promazal jsi to žejo? :D

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


26 črc 2012, 20:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
ked som ho kupil (zarovno zbranou ako nahradny ) tak NIE :D ano cervenam sa je to tak bola to chyba a asi tam to prameni ale tak to som ani nevedel rozdiel od tlacaku a tocaku ted by som tu chybu nespravil :D no a ted po prerobeni som to samozrejme premazal ale zasekava sa to stale. No chybu som asi nasiel tam kde su diody su este nejake vystupky plastu neobrusene a tam sa to zadrháva tak to zajtra prebrusim a uvidime :D Ale ak to bude stat za 2 veci tak to rozkopem :D Lebo sa s tym kaslem 3 dni a nakonec to neodskusam lebo to nepodava? :D To by ma fakt nastalo :D

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


26 črc 2012, 20:17
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Zásboník
škoda že se nevyrabí cela ta šachta z pruhledného plastu tak by to prosvěcovalo aspon častečně cely zasobník.
ale jinak palec nahoru jak se ti to povedlo, sem zvědavy na vysledky!

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


27 črc 2012, 08:45
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Zásboník
zdravim pani :D Tak zasobnik bol v noci odskusany. Co som strasne prekvapeny ze dnes rano som doma vstal a on este tale svieti :D v noci nas totiz chytila neskutocna burka v hore a bezali sme kade lahsie a nejak som zabudol vypnut. Bol totalne mokrý tiehla s neho voda ale svieti stale. Co sa ale týka funkčnosti. Nepodarilo sa mi to nahrat ani na mobil a dokonca ani na fotoaparat. Stve ma to ale neviem ako to nahrat aby to bolo vidiet. Mobil ani neriesim ten to vobec nevidel a fotoaparat nevedel ani nahravat v totalnej tme. Skúsim to este nejak za sera nahrat alebo ak mate navod ako to spravit budem rad. Mozem to ale popísat slvone :D Podla mňa zásobník funguje krásne. Pré 3 či 4 bb svietia sice o nieco slabsie ako ostatne ale to je asi tým ze sú mimo zasobníka v HOP komore. Pr´dávke su bb nasvietené pekne a dokonca aj dlhé dávky sa stíhali nasvecovať. Skúsil som vypáliť celý zásobník na jednu dávku a všetky bb svietili rovnako až do poslednej. Som celkom milo prekvapený. Bolo ich vidiet letieť až do dopadu na zem. Co sa týka intenzity tak to porovnam takto. Ked som si dal do dlane par bb a nasvietil ich priamo baterkou tak svietili rovnako ako ked leteli zo zasobníku. Nechem to nejak prehánať ale myslím že to nasvecuje pekne a ako som písal aj celý zásobník na 1 dávku a bez zaváhania. Všetko svietilo rovnako. Jeden chalan co má nasvecovací tlmič mi hovoril že jemu svietia cca rovnako možno o nieco malo silnejšie. Štve ma ze sa to nedalo nejak nahrať lebo by som rád poznal Váš nazor nakoľko toto bolo 1x čo som mal svietiace bb v ruke a sám to neviem porovnat. Ale tak suma sumarum. Nasvecovat to bb stíha na rovnaku úroveň a to je dvojradový tlačák. bb svietia dosť intenzívne ale nebudem tvrdiť že na 100% lebo tak to zas nieje odhadom tak na 85-90% ich svietivosti. Pokaľ sa mi to nejak podarí natočiť určite dodám video alebo fotos. Každopádne som od toho čakal menej a som milo prekvapený. Ak sú nejaké otázky rád odpoviem :)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


29 črc 2012, 08:32
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Zásboník
Tak to je dobrá zpráva :) možná udělám taky vlastní...ale točák. Klasickej trik je dávat poměrově normální a svítící kule. Točák bych nasvítil směrem do vodící drážky kuliček ale i do prostoru zásoby kuliček.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


29 črc 2012, 21:35
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz