Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:09




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 postup při střetnutí s nepřítelem 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: postup při střetnutí s nepřítelem
Ono taky hodně záleží natom jaký máš primární určení v té akci. Pokud žádné a možnost řešení není žádná tak si zastřílej. Pokud ale máš určený primární a sekundární cíle a prozrazení a střelba je může zhatit je lepší se samozřejmě střelbě vyhnout. Pokud máš funkci "bonzáka" tak být oběven a napaden je to nejhorší co si mohl udělat čili někde je chyba.
Oběvaní snipera je vždycky chyba a sniperova smrt. Problé je v tom že v érsoftu sou vzdálenosti dost omezené jak co se týče střelby tak kolikrát prostoru. S nadsázkou lze říct že érsoftoví sniper by měl být lepší než armádní ale fakt s nadsázkou. Musíš umět daleko víc se maskovat a pohybovat tišeji.
Ono je totiž rozdíl se ukrýt na 500m a na 60m od nepřítele tam už se tvůj pohyb musí dost omezit a hlavně musíš ho kontrolovat. Na 60m i když si usereš tak tě někdo usliší.
Prostě jak pořát říkám snipeřina není pro každého.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


12 srp 2010, 06:27
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: postup při střetnutí s nepřítelem
Monty píše:
Prostě jak pořát říkám snipeřina není pro každého.

To jsem zjistil-přešel jsem na M4, rok mě snipeřina dost bavila ale na jaře mě to začalo spíš štvat tak jsem koupil M4. Ale doma pořád mám věci abych si z ní mohl udělat alespoň sharpshooterskou zbraň :) . Ale původní otázku jsem myslel spíš, když sniper nemá žádný úkoly-jen likvidovat nepřítele. Protože pokud je proti vám tým tak je minimální šance že uvidíte někoho kdo je sám (max pointmana) a jestli chcete někoho zlikvidovat tak musíte vystřelit, ale v tomhle případě je podle mě asi nejlepší nechat je projít a až budou "daleko" (60m) tak někoho střelit dozad a pak se stáhnout. Z osobní zkušenosti vím, že se dost vyplácí měnit pozici po každým kontaktu s nepřítelem (jednou jsem byl sám proti 2 lidem, vystřelil jsem ale netrefil se, oni nevěděli kde přesně jsem, ale věděli v +- v jakým prostoru, po hodině do toho prostoru šli zadem a objevili mě).

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


12 srp 2010, 10:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: postup při střetnutí s nepřítelem
já myslím, že k původnímu dotazu už bylo napsáno vše :roll:
viz. většina nahoře

4Jarin: na akci na Brance(CQB) jsem lacinou manuální brokovnicí sejmul jedním výstřelem čtyři lidi(9kulí)

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


29 bře 2011, 21:40
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: postup při střetnutí s nepřítelem
snad jenom rada že pokud ty lidi chceš nechat projít , tak za předpokladu že máš nějak pořešený prasátko (jak od optiky tak od zbraně, to se mi tuhle stalo, a to prosim koukalo jenom přední mířidlo :( a celkově všechno dobře zamaskovaný, někdy lepší se na ně ani nedívat (resp. předejít i minimálním pohybům)


29 bře 2011, 21:56
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: postup při střetnutí s nepřítelem
já to dělám tak, že když už musim střílet tak střelim a pak se stáhnu, pokusim se obejít nepřítele z jiný strany pokud možno do zad a zase někoho střelit a zase valim jinam...z jednoho místa střílim max. 2 rány

mám pušku na co2, takže mám výhodu, že na mě většinou nedostřelej...
a když už se ke mě dostanou tak to musim nějak ustřílet záložní zbraní...

_________________
One shot, two kills!


14 pro 2011, 19:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz