Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní) 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
GURU píše:
Jistě, napřed se řve na výrobce a pak se zjišťuje co a jak... Píst se určitě sjel tím, že byl špatnej, ostatním drží dlouho, ale zrovna tento se sjel hned po první dávce a úplně sám od sebe.. No s těma pístama to bylo tak, že 4 zubý nebyly, ale jako kompenzace se dávali místo klasických hlav pístu s dvojitým těsněním, ale to už nikdo nenapíše. Ke všemu to bylo na webu napsané.

Hele pane ty tvoje masakrální písty tu poslední verzy jsou ještě?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 srp 2010, 18:36
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2010, 07:19
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
4 kov. zuby nejsou, 16 zubý omezeně a ostatní neomezeně :-p

_________________
Airsoftový samopal vz.58 + sniperka PENETRATOR 1200
http://www.guruarms.cz/


10 srp 2010, 23:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2010, 07:19
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
guru má nový web: http://www.guru-technology.cz/

_________________
Airsoftový samopal vz.58 + sniperka PENETRATOR 1200
http://www.guruarms.cz/


11 srp 2010, 15:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 25 srp 2010, 20:25
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Kongi píše:
Založil jsem toto téma abych zde napsal mé zkušenosti s firmou GURU UPGRADE.

Dne 30.6.2010 (středa) jsem se osobně sešel s pánem z Guru upgrade; po telefonické a mailové dohodě, jsme se domluvili na upgradu mé zbraně P90.

Pánovi jsem zbraň předal, slíbil mi, že ji poskládá ještě ten den, a 1.7 (čtvrtek) jí pošle, tedy abych ji měl do konce týdne.

Když zbraň nepřišla v pátek 2.7, začínal jsem mí podezření, jelikož jsem předpokládál, že to poslal PPL a to vozí druhý den. Zavolal sem mu, a on se mi omluvil, že ve čtvrtek byla v Brně zácpa, a nestihl to na poštu (tedy ne PPL). OK, nic se neděje.

Pak nastal víkend, a 5.7 a 6.7 byl státní svátek, zbraň jsem očekávál ve

středu 7.7. Zbraň však nepřišla. A říkál jsem si - asi to poště trvá délé než obvykle, pro jistotu jsem Guru napsal, a obdržel jsem odpověď, že to posílál přes poštu, a omlouval se za vzniklé problémy, ale že Českou poštu neovlivní. (také dodal, že do úterka 13.7 je na služebce, a pak mi pošle číslo zásilky)

OK, řekl jsem si Česká pošta má zase problém. Čekal jsem až do pátku 9.7, a když zbraň opět nepřišla, řekl jsem si jistě - že toto není chyba České pošty. Od té doby se marně snažím Guru dovolat, a aby toho neblo málo dal si blokovat mé číslo. (snažil jsem se mu 8x zavolat, a pokaždé "volaný účastník právě hovoří" - přičemž když sem mu zavolal z jiného čísla, zvonilo to normálně, ale nezvedal)

Z dobré víry mu otec 13.7 napsal SMS, aby sdělil info, jak to vypadá, a očekáváli jsme odpověď. Tá však nepřišla.

Dnes 14.7 ráno mě to konečně zvednul - nešlo mu skoro rozumět, a rozpojil se hovor, "pravděpodobně" ztráta signálu. To co mi sdělil bylo ovšem šokující. Řekl mi, že o žádné zbrani neví, žádnou nemá, a musel jsem se splést. Samozřejmě jsem okamžitě po tom co se hovor rozpojil, vytáčel zpátky, a nečekaně mě to nezvedal. (abych to ujasnil - musel jsem mu volat z jiného čísla, jelikož moje blokuje - pokud se ptáte jak je možné, že blokuje jedno dané číslo - např. u WM telefonu to není problém).

Od té doby mu stále volám, a odmítá mě to zvednout, a já čekám co bude dál..

Když jsem pročítal forum, lidi s nim byli většinou spokojeni - nicméně, teď tomu tak není, a zdá se, že je to obyčejný zloděj.


Aktualizace

Dnes dopoledne mu otec napsal opět SMS, ve které žádá o okamžitou odpověď, jinak bude uvažovat o dalších krocích, na kterou se odhodlal odpovědět - řekl, že ho to vyhrožování nebaví, a máme si to vyřešit s Českou poštou. On ale jaksi zapoměl říci číslo zásilky. Přesto jsem se zastavil na České poště, a ti mi sdělili, že od něj na mé konaktní údaje žádná zásilka není, ani nikdy nebyla.

Čekám do konce týdne, dáváme mu poslední možnost, to vyřešit klidnou cestou. Pak začnu jednat.

Aktualizace

Dneska zbraň došla. Neplatil jsem bohudík nic, jelikož to bylo jen na podpis. Zbraň však byla očividně rozebrána - kabely které vedou z mechaboxu do pažby jsou dán totálně na dvě věci, že s baterkou uvnitř to nelze zavřít. Takže to budu muset rozberat.

Největší problém je ale ten, že mi nedal přítlačný váleček na hop-up gumu, zbraň jsem tedy musel rozebírat. Rovněž jsem musel kabely z mechaboxu dát do správného otvoru, jinak nešla zavřít spolu s baterii pažba.

Za mě tedy absolutní nespokojenost s touto firmou!

haajzl na toto nic jinyho neni, naprosty hajzl
Milej zlatej zaprvé si nech svoje sprostté slova jinam a když nebudeš línej a pročteš si o tu celý tak dojdeš určitě k jinému závěru.
PS: mám tě v merku tak buť opatrnej. Monty


25 srp 2010, 21:30
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Myslíš guru nebo kongi?
Protože bylo vysvětleno že to bylo jinak než to popisuje kongi(guru věřim víc)


A hlavně takový výlevy nepatřej na fórum.


K tématu s guru mám jen dobrý zkušenosti(mám jen díly) a pár známých(dva dělají grejdy) si jednání s guru vychvalovali

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


25 srp 2010, 21:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Vasil, jak by řekl WoWkař, "farmí rank", tak má potřebu ke všemu se vyjadřovat. A nemusí to zrovna dávat smysl. A ono to ani smysl nedává. Vážně kámo, zamysli se...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


25 srp 2010, 22:00
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2010, 09:02
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
tady panove si maji dělat svuj upgrade doma a ne posilat to nějake firmě at jim to uděla protože Firrma to vždycky ojebe at to ma so nejrychleji na tom se vidělava ja si dělam upgrade sám dělam upgrade aji ostatním a jsou spokojeni a Hlavně součastky Guru jako je vzduchotechnika ...neznám lepši Systema jje proti tomu hovno....navic guru je 2 krat levnějši takže 100 pro guru


27 srp 2010, 07:51
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Counter27 píše:
tady panove si maji dělat svuj upgrade doma a ne posilat to nějake firmě at jim to uděla protože Firrma to vždycky ojebe at to ma so nejrychleji na tom se vidělava ja si dělam upgrade sám dělam upgrade aji ostatním a jsou spokojeni a Hlavně součastky Guru jako je vzduchotechnika ...neznám lepši Systema jje proti tomu hovno....navic guru je 2 krat levnějši takže 100 pro guru

pod to se podepíšu :-)

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


27 srp 2010, 15:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Counter27 píše:
tady panove si maji dělat svuj upgrade doma a ne posilat to nějake firmě at jim to uděla protože Firrma to vždycky ojebe at to ma so nejrychleji na tom se vidělava ja si dělam upgrade sám dělam upgrade aji ostatním a jsou spokojeni a Hlavně součastky Guru jako je vzduchotechnika ...neznám lepši Systema jje proti tomu hovno....navic guru je 2 krat levnějši takže 100 pro guru

Nesouhlasím. Myšleno s tema firmama na servis. Uveď příklady a firmy co tě oje.aly. Nebo mlč. To že si snažíš přihřát polívčičku je věc druhá.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 srp 2010, 17:22
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2010, 09:02
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Monty píše:
Counter27 píše:
tady panove si maji dělat svuj upgrade doma a ne posilat to nějake firmě at jim to uděla protože Firrma to vždycky ojebe at to ma so nejrychleji na tom se vidělava ja si dělam upgrade sám dělam upgrade aji ostatním a jsou spokojeni a Hlavně součastky Guru jako je vzduchotechnika ...neznám lepši Systema jje proti tomu hovno....navic guru je 2 krat levnějši takže 100 pro guru

Nesouhlasím. Myšleno s tema firmama na servis. Uveď příklady a firmy co tě oje.aly. Nebo mlč. To že si snažíš přihřát polívčičku je věc druhá.
Ale ale ....vysvětlim ti to Firmy si berou velke penize za věci ktere udělaji ,maji hodně klientu a chtěji mit praci co nejrychleji hotovou,proto kašlou na takove věci jako je vztřicnost k zakaznikovy a taky kvalitu prace o tom tady mluvim tak si nech ty svoje naražky pro někoho jineho okey :-) nejsme na facebook


27 srp 2010, 18:05
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
"Firmy" jmenuj nebo nepiš...

To co popisuješ je nějaká obecná teorie (často aplikovaná v praxi- např. BAS), takže buď piš konkrétně nebo vůbec, ju? dík :-)


Z toho co píšeš to vypadá že žiješ v bludu že hrabou jen na servisech a tuningách... oni žijou z prodeje ten servisák tam je primárně kvůli reklamacím a ty "drbky" sou jen způsob jak ho co nejefektivněji využít (potažmo jak si ohlídat ty záruky- ať už v dobrém nebo zlém).

Jinak bych řek lže sme OT takže promazat.

Za sebe + pro guru. došel mi vzduch na M16 + píst se 4 zuby, šlape to parádně. teď ještě vysvobodit ze spárů celníku zbytek kontejneru a a na sebe holky zarobí tak půjdou překopat po vzoru toho co mi teď lěží na stole :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


27 srp 2010, 18:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Counter27 píše:
Monty píše:
Counter27 píše:
tady panove si maji dělat svuj upgrade doma a ne posilat to nějake firmě at jim to uděla protože Firrma to vždycky ojebe at to ma so nejrychleji na tom se vidělava ja si dělam upgrade sám dělam upgrade aji ostatním a jsou spokojeni a Hlavně součastky Guru jako je vzduchotechnika ...neznám lepši Systema jje proti tomu hovno....navic guru je 2 krat levnějši takže 100 pro guru

Nesouhlasím. Myšleno s tema firmama na servis. Uveď příklady a firmy co tě oje.aly. Nebo mlč. To že si snažíš přihřát polívčičku je věc druhá.
Ale ale ....vysvětlim ti to Firmy si berou velke penize za věci ktere udělaji ,maji hodně klientu a chtěji mit praci co nejrychleji hotovou,proto kašlou na takove věci jako je vztřicnost k zakaznikovy a taky kvalitu prace o tom tady mluvim tak si nech ty svoje naražky pro někoho jineho okey :-) nejsme na facebook

Firmi si berou velké prachy? a to jaké? všude uváděj 350kč na hodinu. Už ot tobě snad někdo někdy napočítal? Kolikrát se člověk se zbraní se.e celej den než jidá do kupy ale ještě sem nevidel servis co by to celí nechal zaplatit. Obchody paltěj daně což domácí kutil ne. Nech si svoje úvahy a narážky pro sebe. To že ty ujíždíš na faceboku je tvoje věc tak ju tu nevnucuj druhým. Tvoje zkušenosti sou na nule. Veškeré reklamace na zbraně pocházej ne ze špatných montáží ale z přehnanejch nároků na kvér "dejte mi tam 150 brko co nejlevneji ale ať to vydrží co nejvíc" Pak se divěj že to za měsíc odejde a říkaj " jak to ???? vždyť sem stím vystřílel jen 10 00 kulí za měsíc " Je mi na blití za takovejch lidí co nemaj soudnost.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 srp 2010, 18:51
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2010, 09:02
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Sice sem tady mluvil o něčem jinem ale maš svoji hlavu no co se da dělat ,a určitě bych si nestrčil do gany 150 brko bez toho abych tam vyměnil vzducharnu kola motor kabelaž ložiska atd.....Tou už to tam jen skrkat 150 brko bez ničeho to je už zoufalost


27 srp 2010, 19:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
ja plne souhlasim s montym, si myslis, jak to je drahy, ale ve vysledku po odecteni nakladu ten technik za vykonanou praci dostane spis almuznu, to je z mych zkusenosti.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


27 srp 2010, 20:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Jeff píše:
ja plne souhlasim s montym, si myslis, jak to je drahy, ale ve vysledku po odecteni nakladu ten technik za vykonanou praci dostane spis almuznu, to je z mych zkusenosti.
tak to je a né jinak.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 srp 2010, 20:52
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2010, 09:02
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Monty píše:
Jeff píše:
ja plne souhlasim s montym, si myslis, jak to je drahy, ale ve vysledku po odecteni nakladu ten technik za vykonanou praci dostane spis almuznu, to je z mych zkusenosti.
tak to je a né jinak.
No tady v actionshopu si technik bere dost aji za pičovinu dostane 500


28 srp 2010, 08:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
lidi neřešte a nehádejte se, tady neřešíme co obchody musí zaplatit za daně a tak ale to že si berou větší prachy než soukramník a tím by to mělo hasnout :-)
a když dělám já kvér tak jsem si přepočet že mi to vychází na 50 až 75kč na hodinu + materiál a né nějakých 350 jak v servisech

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


28 srp 2010, 10:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
vojtka píše:
lidi neřešte a nehádejte se, tady neřešíme co obchody musí zaplatit za daně a tak ale to že si berou větší prachy než soukramník a tím by to mělo hasnout :-)
a když dělám já kvér tak jsem si přepočet že mi to vychází na 50 až 75kč na hodinu + materiál a né nějakých 350 jak v servisech

No ale o je čistě tvoje blbost že odbornou práci děláš zadarmo :lol:
Si to vem že když sem dal DVD do opravny tak jen za diagnostikování poruchy sem zaplatil 450kč a to natom nic neudělal.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 srp 2010, 19:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Counter27 píše:
Monty píše:
Jeff píše:
ja plne souhlasim s montym, si myslis, jak to je drahy, ale ve vysledku po odecteni nakladu ten technik za vykonanou praci dostane spis almuznu, to je z mych zkusenosti.
tak to je a né jinak.
No tady v actionshopu si technik bere dost aji za pičovinu dostane 500

No tam je problém že maj externího technika a není jejich zaměstnanec čily cenu si určuje on.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 srp 2010, 19:18
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
stop OT. pak smažu všechny příspěvky kromě Kongi a GURU

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


29 srp 2010, 08:33
Profil
Četař
Četař

Registrován: 13 srp 2009, 21:10
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Tak jak už tady bylo řečeno, přihřeju si polívčičku a nafarmím si rank... Ne vážně - ohledně GURU dílů nemůžu vytknout ani popel (Mám od nich komplet vzduchotechniku), je to vážně špička za pár šupů. Nicméně jsem s panem GURU (tímto se omlouvám, jméno neznám :( ) komunikoval ohledně záchytu pístu do VSR-01, slíbil, že následující den pošle a zavolá, ale nestalo se ani jedno. Na další maily nereagoval. Nevadí, vzal jsem ho od SHS (trochu OT sry).

Jinak abych to shrnul, tak GURU díly super, ale na ty zákaznický blbiny, co si vymejšlíme se dal pan GURU do boje s velkým drakem ;) Přeju hodně trpělivosti s Kongim a jeho tatínkem :)))


30 zář 2010, 23:22
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
dans91: Umíš číst, nebo ne? Pokud ano, prosím, přečti si znova proč jsem toto téma založil, a jestli tomuhle říkáš blbiny, tak tohle už je vážný. Neměl jsem jediný důvod si na GURU stěžovat, až do té doby...kdy jsem mu předal zbraň. Předtím byl vstřícný, jak přes mail, tak i při osobním předání. Pak nevím co se stalo a buch. Ale tohle vše jsem zde už řekl, takže se opakuji. Ale to je někdy třeba, když v naší komunitě je plno lidí, kteří si hrajou na Sherlocka Holmese on-line, do všeho rýpou a přitom nemají zdání, co kecají. Až to tady modi pročistí, bude klid.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


06 říj 2010, 22:13
Profil
Četař
Četař

Registrován: 13 srp 2009, 21:10
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Sorry, ale tenhle topic se jmenuje "Zkušenosti s GURU" a já přidal svoje :) Ten člověk dělá díly za hubičku, nepochybně s tím má hodně práce (asi se jen nedloube v nose, či níže a nehrabe peníze) a dostane se mu vděku za ochotu (a výjimku) vyhrožováním a bombardováním. Sorry, ale znám to, taky někdy nestíhám, kolikrát ani nejsem na telefonu a to neznamená, že mám špatné úmysly. Ale to pochopíš, až budeš dělat i něco navíc, než jen školu, airsoft a kamarády...

Zkrátka jsem jen přidal svou zkušenost, popřál pánovi z GURU hodně štěstí a tys jen potvrdil důvod, proč jsem mu to štěstí přál :roll:


06 říj 2010, 23:25
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Jelikoz jsem si procetl cele forum , chci sem pridat i sve zkusenosti s GURU.
Mam od nich teflonovej válec , trysku s těsněním 25.5 mm , hlavu válce II/III G36 a ocelovy vodic pruziny verze III a se vsemi temi castmi jsem naprosto spokojenej, jednak cena a vydrz ,zatim to totiz krasne slape na 140 GD a nic se nepokazilo proste spokojenost , dale spise verim guru nez takovym stiznostem ,ktere na ne ma Kongi . Ono je totiz lepsi se naucit svoji zbran sam upgradovat a vse v ni resit , abys sis po pripade mohl stezovat jen sam na sebe .

_________________
-Military-


26 říj 2010, 16:26
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Zajímavé téma..
Zarazilo mě jak Kongi řeší ten čas který kvér u koštěho pobyl, někerý lidi zjevně nechápou že servis as kvérů nevydělává majlant a tudíž člověk musí dělat i něco jiného aby měl co jíst... :!:
Osobně moc nechápu proč to dával ke koštěmu(nebo kamkoliv jinam) když v dnešní době se v tom hrabe spousta lidí kteří jsou šikovný a maj na to čas...
Co jsem dělal kvéry co byly na upgrade v rúznejch servisech tak mi podložkováním,mazáním a celkovým sestavením vycházeli nejlíp kvéry z anáče a pak guru ,AS Pro (nevim jestli už tam dělal Jeff)...ale semozdřejmně záleží na kusu.. :)
Je naprd když můžou kritizovat i lidi co o tom vědí prd...
Jinak zkušenosti z dílama dobrý (namontoval jsem jich už celkem dost i na 150-160ky)Jen občas nedrží dopadový guma na hlavě válce...ale to se dá řešit.

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


17 lis 2010, 18:16
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
pridam poznatek s GURU trnem , tady mam jeden kamosuv co odesel asi po pulroku provozu, nerikam ze by jeste nefungoval, ale jeho montaz byla nad moje sily, myslim ze jeho zasadni problem je, ze neni z jednoho kusu. Co sem se koukal do novyho SRC tak tam byl trn paradni, osobne mam od CA, nebo GD , uz je to dlouho , nepamatuju se :) , a ten je taky fajnovej.


4dans - pokazdy to tak je, at delas cokoliv, nikdy se vsem nezavdecis , reseni je snadny - nedelat to, nebo se poucit a delat to lip/jinak (to mi uz pride urazlivy, to sem asi radsi nerekl), ale vzhledem k tomu ze vetsina je vdecna, je ukol splnen, s mensiny proste pridavky nedostanou (zadnej sarkasmus, naprosto vazne, chapu to)

4duke - totalne s tebou nesouhlasim bratre softari, o tom to prave je. kdyz tomu nekdo NEROZUMI nebo NEMA CAS, tak to da do servisu, tzn. cloveku kterej tomu ROZUMI a MA CAS, osobne sem mel kver v servisu celkem 3x (2x moris, 1x guru) vzdycky sem to tam dal s tim ze sem si nebyl jistej jestli bych sam zvladl montaz toho kteryho dilu, a liboval sem si v tom ze mi to bude skvele slapat kdyz to udela profik, vetsinou (nikdy?) sem nebyl spokojenej se servisem a zjistil sem , ze je fakt nejlepsi si to udelat sam

.... bez urazky a flamewaru , bych rad apeloval na vsechny kteri ... pisou ze delaji servis (za penize), ale ve skutecnosti ho vlastne nedelaji ... aby to nedelali, aspon jednu z tech veci, kdyz uz to nekomu dam, a dam mu taky penize "za praci" , tak cekam ze tam nejaka prace bude znat (napr. ze to bude aspon fungovat! (moris) , nebo ze tam budou vsecky sroubky (guru)) .... muj nazor, pokud je spatny, prosim uvedte me v realitu

- dily od guru sice zadny nemam, ale vesmes sou s nima vsici spokojeni, takze bych si je klidne sam poridil (az na trn ;) )kdyby doslo na vec ... ale servis ... nikdy ... nikde (max. spolehlivyho soukromnika)

EDIT: + for Jason, moje rec, akorat nepsal slohovku :)


Přílohy:
P1010137.JPG
P1010137.JPG [ 921.6 KiB | Zobrazeno 14118 krát ]
P1010136.JPG
P1010136.JPG [ 827.43 KiB | Zobrazeno 14118 krát ]

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


Naposledy upravil skreat dne 17 lis 2010, 22:22, celkově upraveno 2

17 lis 2010, 22:10
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
No ale například já se v tom moc nevyznám a vyloženě bych se bál, že něco rozbiju, kdybych si měl rejpat do vlastní zbraně, takže to radši dám do servisu.


17 lis 2010, 22:20
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Jak presne se jmenoval ten trn co tu postujes ???

Si děláš legraci ne, padesátiřádkovou citaci kvůli jednořádkovej odpovědi...příště ti to prostě smažu. Griffon

_________________
-Military-


17 lis 2010, 22:29
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 10 zář 2009, 21:51
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Asi takhle. Se skřetem a ještě jedním domabastl člověkem jsme doma rozebírali už pár kvérů. Vždycky jsme - s většími nebo menšimi obtížemi - dosáhli toho, co jsme chtěli. Na rozdíl od servisů, kdy se to vždycky vrátilo s nějakým problémem, ne-li přímo průserem. Máme zkušenosti s Morrisem v Brně a s GURU.


17 lis 2010, 22:29
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
To skreat:Teď jsem tě nějak nepochopil,jak dělají servis ale vlastně nedělají?
Majitel mi dá kvér řekne co si představuje,kolik má peněz ká odvedu práci,ozkoušim,doladim,vrátim kvér a dostanu peníze za práci....

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


18 lis 2010, 08:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz