Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:41




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 409 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Další
 Rady + výběr zbraně 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 25 čer 2010, 13:11
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
TomLame píše:
Axelama píše:
aha, já se bál že to bude jenom ta-ta-ta-ta-ta-ta :D
a já bych se bál aby to nebylo va-ro-va-ni-za-OT

Vím že tady musí být nějaká pravidla, jinak by to tady bylo přehlcený, ale člověk si tady musí dávat velkýho bacha, hned máš OT.


19 črc 2010, 21:03
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
TEAM Bosna píše:
TomLame píše:
Axelama píše:
aha, já se bál že to bude jenom ta-ta-ta-ta-ta-ta :D
a já bych se bál aby to nebylo va-ro-va-ni-za-OT

Vím že tady musí být nějaká pravidla, jinak by to tady bylo přehlcený, ale člověk si tady musí dávat velkýho bacha, hned máš OT.


Stačí při psaní používat mozek a uvědomit si, že tady nejseš na chatu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 črc 2010, 13:16
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
no tak sorry...
já sem ten příspěvek chtěl eště rozšířit ale nenašel sem na to čas...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


22 črc 2010, 15:02
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2010, 21:18
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Nazdar po delsim vybirani jsemse tak "docela" rozhodl ze si poridim jako PRIMARKU za a) http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... uctId=1117 (nebo http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... uctId=1154 podle toho co bude skladem az to budu kupovat)
nebo za b)http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_21_3_209&products_id=1869
co byste víc doporučili na takový spíš manualni hry?..
kdyby bylo něco okolo 1.000 kč a lepší než too,ta neváhejte napsat..
jjo a taky mi de o to, co bude mt větší fps a dostře l.. fps má glock 20 u škorpa sem se nedočetl .... a co mi vydrží dýl .. potřeboval bych to aspoň tak na rok ..
dík za odpovědi


24 črc 2010, 12:17
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Tak nevím, zda máš vůbec ponětí, co chceš.

Jít na manuální hry s elektickou pistolí je prasárna. A mít elektrickou pistoli jako primární zbraň je zase nedostatečné.

Pokud potřebuješ zbraň, se kterou se uplatníš v manuálních akcích a v případě nouze i proti elektrikám, kup si čínskou brokovnici s pažbou - jenže ta bude ve většině obchodů vyprodaná. Na čistě manuální akce je škorpion od TM skvělá zbraň, i když lepší je Berreta Storm (nicméně koukám, že BAS už ji taky nenabízí.)

S elektrickou pistolí se toho dá zvládnout dost (pokud máš náhradní zásobník), ale proti dlouhým elektrikám je obvykle nedostačující, nebo vyžaduje dost krytů, méně přehledný prostor a schopného střelce. Každopádně zbraně, které nejsou momentálně v nabídce letos velmi pravděpodobně už nebudou vůbec a nikdo neví, zda budou za rok, takže vybírej z toho co je.


24 črc 2010, 12:58
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
No,samozřejmě že to není ůplně tak čistě manuální team,ale převážně tam jsou manuály akože Tokio marui za 2,500 kč...(říkám tomu polo-snipa..)
jde mi o to,co se víc vyplatí na střelbu,přesnost.. právě já nevynikám svou trpělivostí,takže se občas unáhlím,tak sem si myslel,že dávka (30 ran) je dobrý krytí ..
navíc ten glock škorpa převyšuje v dosti věcech.Za 1. větší zásobák a není 2. komorovej.
za 2. je kompaktnější,pro mě výhoda
za 3.dávka..
cena skoro stejná,tak nevím .. chvilku bych hrál s tím 30raným,později bych si koupil další(někde jsem četl o zásobáku na 110 ran..)


24 črc 2010, 17:45
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Jak myslíš - mě přiojde jako kropič, který neumí střílet a tak svou neschopnost hodlá nahánět výkonnější zbraní než mají ostatní. Na druhou stranu pokud někomu nevadí, že se buděš "krýt" třicetirannou dávkou jen proto, že na tebe někdo přesně střílí, je to vaše věc.

Pistole jsou na střední vzdálenost poměrně nepřesné, ale na kratší (do nějakých dvaceti metrů) přestřílí - přesněji ukropí - i dlouhé manuály kromě brokovnic, protože kadence a možnost opakované střelby bez přerušení zamíření je butální výhoda (hlavně to druhé).

Těžko ti něco poradím, když nevím, co hrajete.


24 črc 2010, 23:37
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
no,nedávno jsem s AirSoftem začali,takže hrajeme všem (doufám) dobře známou "Wood Battle xD"...prostě 2 teamy,dáme si území někdo se zakope,a druzí dobývají .. takhle,nakonec asi půjdu spíš do toho manuiálu,protože by to byla fakt sviňárna kropit je s elektrikou.. asi vám připadne že nevím co chci .. jenže já vím co chci .. něco v cenov= realaci okolo 1.000 kč,a aby to střílelo pěkně.. na vzhledu až tak nezáleží..
jinak,nědo tu pár postů nade mnou psal,že manuální pistole od TM střlejí líp než škorp od TM .. docela mi to nejde do hlavy,protože sem četl recenze na škorpa,a tam píšou že dostřelí o 5m míň než Colt od TM(XM)... tzn že by pistol střílela jak to XMKO? .. no nevím .. (máte někdo skušenosti?)
pak je teda docela dost věcí v této ceně od CyberGun,ale nevím je to čína a moc tomu něvěřím


25 črc 2010, 08:58
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
skus se podívat sem: http://airsoft.actionshop.cz/?kategorie=282 možná si tam vybereš, ale nevím jestli je nějaká z nich skladem-nepíšou to tam, musel bys jim poslat email nebo zavolat, když chceš zbraň do 1000kč tak podle mě je čínská brokovnice nejlepší volba

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


25 črc 2010, 10:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
to sou právě ty CyberGUn http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath= ... =1&sort=3a kámoš v teamu má jednu a mete fakt solidně, ... ale zase jestli y nebyl ten škorp lepší .. btw na Bohemce jich mají skladem dost,sice dražší ale od čeho je dekorační sleva :-)
takže se mi rozšířil výběr ..
buď 1 raná brokáda z
http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath= ... =1&sort=3a
nebo škorp http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=256
nebo krátkej manuál od TM(když říkáte že střílí líp jak škorp .. )
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=271
co mám vzít? jde mi o dostřel přesnost,kadence asi taky,ale na tom, až tak moc nezáleží ..


25 črc 2010, 10:33
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Od TM jsem měl v ruce Glock 17L (ta delší verze za stejnou cenu) a můžu říct, že dostřel byl hodně slušný. Kdybych byl já na tvém místě, tak bych bral manuál od TM, Škorp se mi moc nezamlouvá (klidně mě ukamenujte :D), takže bych vybíral z pistolí. Ty jsou výkonostně vyrovnané, silnější je jen Mk. 23 Socom a Colt M1911 A1. Tak či onak, u TM nemůžeš šlápnout vedle, záleží jen na tvém vkusu :)

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


25 črc 2010, 12:10
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Hmm,jde mi hlavně o to,aby to pěkně střílelo,to je celý .. co teda střílí líp? škorp nebo GLock?(krátkej manuál) nebo teda ta brokárna (krajní řešení..)


25 črc 2010, 12:15
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Z TM manuálů nejlépe - tedy nejdál - střílí Socom (pistole). 45 metrů v pohodě, přes mířidla ani nevidíš na cíl. Pak Colt 1911. Škorpion dostřelí nějakých 30 metrů, ale díky pažbě se s ním dá mířit mnohem přesněji než s pistolí, zejména v leže. Brokárna je na tom podobně, ale má lepší natahování a když střílí po třech, je slušná šance na zásah. Jednorannou bych nebral, nemá žádnou zvláštní výhodu proti tříranné. A samozřejmě brokovnici s pažbou.

Nicméně tohle všechno se tu už mnohokrát řešilo. U pistole je výhoda, že ji použiješ i později jako záložní zbraň. Z tohoto hlediska bych asi doporučil Colt 1911 s náhradním zásobníkem a kuličkami 0,28g (případně 0.30g), s tím se toho dá ustřílet hodně.


25 črc 2010, 13:35
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
no,stejně jak sem už říkál,sem netrpělivec,takže nějaký extra míření je pro mě na nic ..
jinak,jak zjistím,jestli mi sedne větší zbraˇnebo menší do ruky?.. osobní skoušení na to čas nemám,nejsou na to nějaký centimetry nebo něco tak?
takže říkáta když manuál,tak od TM,když do 1.00 tak krátkej manuál,a když krátkej manuál tak colta? ..


25 črc 2010, 13:53
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Jestli ti sedne zbraň to chce opravdu vyzkoušet, např. mě i když mam velkou ruku nejlíp sedne colt1911 která je uzká

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


25 črc 2010, 15:13
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Colt sedne do ruky komukoliv ;)

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


25 črc 2010, 17:24
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
jo ještě bych dodal,že mám nějakej takovejto komplet :-)
Obrázek
(tuším ež to je BunderWehr,fakt nevím,dostal jsem je použitý od bratránka :-))


25 črc 2010, 17:39
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
jinak,vážně ten Colt dostřelí dál jak škorp? moc se mi to nezdá .. už kvůli velikosti .. a pochybuju že by tam dávali menší hlaveň jak do pistole .. čím to je?


25 črc 2010, 20:08
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2009, 21:00
Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Klatov
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
mclama píše:
jo ještě bych dodal,že mám nějakej takovejto komplet :-)
Obrázek
(tuším ež to je BunderWehr,fakt nevím,dostal jsem je použitý od bratránka :-))

Už by bylo dobrý aby si některý lidi uvědomili, že Bundeswehr neni maskovací vzor ale Německá armáda.. Je potom docela blbý, když někdo prohlásí, že nejlepší maskáč je Německá armáda.. :D Tenhle maskáč se jmenuje Flecktarn nebo taky 5-TD..

_________________
"We need a stronger government, bring back capital punishment" - Rapist (Combat84)

"It's better to be dead than a fucking red!!" - Right to choose (Combat 84) - Neplést s Combat18!!


25 črc 2010, 20:18
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
hmm,dík za poučení,ví někdo něco k další otázce?


25 črc 2010, 20:21
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
mclama píše:
jinak,vážně ten Colt dostřelí dál jak škorp? moc se mi to nezdá .. už kvůli velikosti .. a pochybuju že by tam dávali menší hlaveň jak do pistole .. čím to je?

Nevím čím to je, ale Colt i Socom potřebují těžší třelivo než doporučované 0,25g a střílí znatelně dál. Možná mají vnitřek lépe udělaný, každopádně to ber jako fakt - škorp dostřelí na třicet kroků, Colt i Socom na 40 v pohodě a pak se netrefíš spíše proto, že se kuličky začnou zvedat (kromě 0,30g)


25 črc 2010, 21:55
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
jinak,co myslíte že je lepší? náhradní zásobník nmebo plnička? nebo oboje? ..


26 črc 2010, 11:21
Profil
Četař
Četař

Registrován: 17 čer 2010, 12:24
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Osobně říkam jednoznačně je lepší mít náhradní zásobník.Pod palbou je rychlejší přehodit zásobník,než prázdnej tlačit plničkou.


26 črc 2010, 11:45
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
nojo,ale mě zase přijde,že pokud vystřílím clej zásobák narvu druhej a zas ho vystřílím,tak to plnit po jednom chce dobrej kryt .. v mojí finanční situaci si můžu dovolit jen jedno takže pište dál :-)


26 črc 2010, 12:10
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
Promiňte-myslel jsem že už sem spamovat nebudu ale pak se objevilo dilema...
Mám na výběr ze dvou G3-jedna je lehčí,o 500 levnější bez bippodu- http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1135
u druhé je to naopak- http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=307
+používám masku takže bych asi nemoh přesně mířit přes mířidla, že? nemám se v tom případě na G3 vykašlat a jít do MP5 bez pažby která se mi ovšem vůbec nazamlouvá? A pokud se dá u nějáké G3 pořádně zamířit, tak u které?
Omlouvám se za spamy a za kradení času ale nemožu se rozhodnout...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


26 črc 2010, 12:23
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
bral bych tu bez bipodu, jestli nechceš odstřelovat tak je ti k ničemu, u tý s bipodem se ti bude asi s maskou mířit špatně (kvůli tomu výběžku na pažbě) ale u tý 1. by to mělo jít, pokud máš možnost si tam zajít tak si tam zajdi a vyzkoušej to, pokud ne tak jim skus napsat airsoftmoravě mail

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


26 črc 2010, 12:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 17 čer 2010, 12:24
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
mclama píše:
nojo,ale mě zase přijde,že pokud vystřílím clej zásobák narvu druhej a zas ho vystřílím,tak to plnit po jednom chce dobrej kryt .. v mojí finanční situaci si můžu dovolit jen jedno takže pište dál :-)


Záleží kde zrovna budeš,v terénu ti dva stačí.V baráku to stejně,když to bude krušný naplaplnit nestihneš.Jde o to,že když náhodou se ti zásobník rozbije a to se klidně může stát,tak je ti plnička na houby a budeš si muset koupit novej,nebo si od někoho pučit.A to se nebavim o tom,kdybys ho náhodou stratil.Pokud si,ale velkej kropič,tak si rovnou kup buben.


26 črc 2010, 13:20
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
mclama píše:
nojo,ale mě zase přijde,že pokud vystřílím clej zásobák narvu druhej a zas ho vystřílím,tak to plnit po jednom chce dobrej kryt .. v mojí finanční situaci si můžu dovolit jen jedno takže pište dál


Plnička stojí 80 Kč a k různým zbraním se dává i zadarmo. Zásobník stojí tak 250 Kč a rozhodně se vyplatí mnohem víc než plnička, ale ve skutečnosti je třeba mít obojí. Doma mám pár plniček navíc, kdyby o to šlo.

Axelama píše:
Mám na výběr ze dvou G3-jedna je lehčí,o 500 levnější bez bippodu

Dvojnožka je úplně k ničemu, ať budeš snajprovat nebo ne, a s lehčí zbraní se snáz běhá. Nicméně mít dlouhý kvér bez pažby je prakticky k ničemu, protože s ním pořádně nezamíříš, takže co půjde a nepůjde použít s maskou bych ti vřele doporučoval vyzkoušet, pokud na ní trváš.


26 črc 2010, 14:48
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
díky pánové je to jasný-bippod oželím...na masce celkem trvám nechci mít kropenatý xicht:) snad to pujde aj s ňou...stejně se prý střílí spíš pudove než spešl přes mířidla...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


26 črc 2010, 18:04
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 čer 2010, 21:18
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: Rady + výběr zbraně
jo,našel jsem čínskou plničku za 80 kč na stejným obchodě,tak to není problém.. sem znal jen ty maruiacký co stojej víc jak náhradní zásboák..
a teď další věc
chci z těch krátkejch manuálu fakt tu nejsilnější,zní to tak "sobecky" ale ostatní mají dlouhý manuály sem tam plastová elekrika (plastovej mech) a tak ej kazdej metr navic dobrej (v dostrelu ..) lidi říali že nejvíd dostřelé Colt a Socom
máte nějaký téma kde jsoui tyto 2 zbraně rozebíraný,nějakej pravdivou recenzi..
.. pište váše názory na ně,výhody a nevýhody,prostě vše do puntíku :-)
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=264 - SOCOM
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=266 - COLT
a doporučit nějaké střelivo z airsoft guns
http://www.airsoftguns.cz/katalog.php?&lev1id=27&lev2id=52&list=1


26 črc 2010, 19:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 409 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz