Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:37




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Upgrade na G36C od Classic Army 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Upgrade na G36C od Classic Army
Nazdar chlapi
Mam uz nainstalovany upgrade 120 pruzinu na moju CA G36c
120 mi ale nestaci...ak by som chcel pruzinu 140 pripadne 150 co vsetko musim v zbrani vymenit?


06 črc 2010, 12:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
jaky tam mas ted konkretne upgrade?

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


06 črc 2010, 12:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
to prave neviem.. zbran som posielal do servisu a vratila sa mi s tym ze vymenili pruzinu na zo 100 na 120 a s puzdra na poistku vo vnutri zbrane zmizla poistka.. to je vsetko co o upgrade viem. Samotnu zbran som neotvaral.


06 črc 2010, 13:04
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Tak to ti okem laika řeknu, že je absolutní nesmysl.

M120 by ti základ CA teoreticky vydržet měl, ale na tvém místě bych to rozhodně nezkoušel. (přece jen ty díly jsou dělány jen na základ, a dát tam hned M120? nevím, nevím...)

A M140 nebo M150? Za prvé je to šílenost, leda z ní chceš udělat snipu (což z Céčkové verze je tak hovadina), a za druhé se za upgrade nedoplatíš. :wink:

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


Naposledy upravil Kongi dne 07 črc 2010, 13:15, celkově upraveno 1



07 črc 2010, 13:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
M120 vydrží i bez úprav. Leda tak podložky a kabely. UPG na M140 mě vyšel na 5700,- i s kabelama, baterkou, hlavní a komorou.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


07 črc 2010, 13:15
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
No vidíš, základ zbraně máš za 9.000,- k tomu upgrade za 6.000 a už si na pěkné ceně ;)

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


07 črc 2010, 13:16
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
me to teda stalo o neco vic, ale nejvic me vysel motor. Nekde tu je moje tema, pohledej, tehdy jsem resil komplet upg na 130 vcetne hlavne, komory, vzducharny atd.


08 črc 2010, 07:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Tak ono záleží, jak si to poskládáš. Jasné, že když vyplázneš 3500,- za hliníkový mech, nikdy se s cenou nedostaneš na rozumnou hodnotu. Tak u mě to byl vzduch GURU, M140 GD, ASPro trn, SHS kola, Element zátěžák, kable s MF (HM), ProWin komora, GD guma, KM Head hlaveň. Krmí to dvě SANYO 9,6/1700 mAh, nabíječka 1500 kč. Se základním RK.03 z armymrketu. Tak si to přepočítejte.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


08 črc 2010, 07:48
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Dakujem za komenty, z toho co hovorite by som v ramci upgrade musel vymenit v podstate vsetko. Takze som si nasiel kompletny upgtrade kit niekde v azii, ktory sa ale dodava bez nejakej extra kablovacky. Preco teda vsetci odporucate extra kable?

http://shop.ehobbyasia.com/guarder-sp15 ... i-g36.html


12 črc 2010, 06:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Kabely s Mosfetem, aby se ti neopalovaly kontakty. Bez MF si se silnější pružinou zahraješ jednu akci a musíš je oškrabovat. Kompletní Guarder set určitě nekupuj. Od GD jedině pružinu, hop gumu, případně motor a vzduchotechniku, ale ne celý set. Kola SHS, šikmé CA, nebo Prometheus. Motor podle peněz. Systema Magnum, GD infinity. Vzduch od Systemy, GURU, záleží, na co máš peníz. Gumu Guarder, hlaveň KM Head či Prometheus, komoru ProWin. Trn. Hlavně ať má ložisko, ASPro jsou celkem dobré. Jak říkám. Je to drahé jako prase...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


12 črc 2010, 11:14
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Cotulosh píše:
Kabely s Mosfetem, aby se ti neopalovaly kontakty. Bez MF si se silnější pružinou zahraješ jednu akci a musíš je oškrabovat. Kompletní Guarder set určitě nekupuj. Od GD jedině pružinu, hop gumu, případně motor a vzduchotechniku, ale ne celý set. Kola SHS, šikmé CA, nebo Prometheus. Motor podle peněz. Systema Magnum, GD infinity. Vzduch od Systemy, GURU, záleží, na co máš peníz. Gumu Guarder, hlaveň KM Head či Prometheus, komoru ProWin. Trn. Hlavně ať má ložisko, ASPro jsou celkem dobré. Jak říkám. Je to drahé jako prase...


Vsetka cest pan podplukovnik ale preco by som nemohol kupit cely set Guarder 150 ked to uz chlapi s Hong-Kongu raz dali do hromady tak by to malo fungovat nie?
A hlavne to stoji nejakych 100 € co je asi jedna tretina z toho co by som zaplatil za diely od spleti tych firiem ktore si uviedol.


19 črc 2010, 14:13
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Mozna prave proto, ze stoji tretinu?


19 črc 2010, 16:14
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Vitas píše:
Mozna prave proto, ze stoji tretinu?

prosím tě, když nevíš, pomlč
Ten set nemá cenu koupit, jelikož jsou tam zbytečný věci, které je moudřejší do něčeho investovat.
mazivo nepotřebuješ, tappet plate (já už nevím jak se tomu říká česky) stačí základní, prerušovač stačí základní, to samý i ten reverz.trn stačí i CA, ale dobře může bejt, vlastně ani vzduch nepotřebuješ nový (určitě to nepotřebuješ nový aby vydržela 150). To co doopravdu potřebuješ jsou kola, píst, kabely, ložiska a motor. Pro ještě větší výkon potřebuješ ještě vzduch. komora, lepší gumička a hlaven. Takže ano, můžeš koupit set, ale víc se oplatí koupit ty věci co ti napsal Colutosh

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


19 črc 2010, 17:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
zeonoid -> Protože viz TomLame, plus ještě i ty díly, který využiješ, prostě nejsou ani zdaleka ideální. Třeba kola jsou přinejlepším průměr, píst stojí vyloženě za houby atd.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 črc 2010, 17:45
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Griffon píše:
zeonoid -> Protože viz TomLame, plus ještě i ty díly, který využiješ, prostě nejsou ani zdaleka ideální. Třeba kola jsou přinejlepším průměr, píst stojí vyloženě za houby atd.


OK tato problematika mi je na rozdiel od boja v hornatom terene velmi vzdialena.. preto vas prosim chlapi (hlavne TomLame a Cotulosh) naklikajte mi odkazy co potrebujem na 150 upgrade do odpovede od tohto dodavatela. Inac vas tu s tym budem otravovat do nekonecna.
Tohto dodavatela uprednostnujem nie len koli cenam ale hlavne pretoze s nim uz mam dobre skusenosti.

http://shop.ehobbyasia.com/upgrade-part/index.html


20 črc 2010, 07:47
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
názvy dílů máš, tak hledej, je to v sekci Upgrade part, Upgrade part AEG, a můžeš otravovat do nekonečna, ale až ti dám BAN tak otravovat nebudeš ....
kup si tam Systema Hop guma, SHS kola nebo Prometheus dle peněz, KM head hlaveň, případně Prometheus, Deep Fire, motor Systema nebo Guarder.
A pak si objednej z českého shopu (bud guru nebo anareus apod.) ložiska GURU, vzduch GURU a trn GURU, mosfet GURU. To je vše

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


20 črc 2010, 08:20
Profil
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
TomLame píše:
názvy dílů máš, tak hledej, je to v sekci Upgrade part, Upgrade part AEG, a můžeš otravovat do nekonečna, ale až ti dám BAN tak otravovat nebudeš ....
kup si tam Systema Hop guma, SHS kola nebo Prometheus dle peněz, KM head hlaveň, případně Prometheus, Deep Fire, motor Systema nebo Guarder.
A pak si objednej z českého shopu (bud guru nebo anareus apod.) ložiska GURU, vzduch GURU a trn GURU, mosfet GURU. To je vše


Velmi si Vazim tvojej uprimnosti ale ban mi mozes dat az ked budem pouzivat sproste slova alebo tak ne? :roll:
Kazdopadne TomLame bolo by az tak tazke naklikat mi jednotlive linky na konkretne suciastky z www.ehobbyassia.com ?


20 črc 2010, 08:48
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
ano, bylo by, jelikož názvy dílů jsme ti nadělili, umíš psát do fora, takže umíš taky na ehobbyasia dát do košíku pár dílů, ke všemu jsem ti napsal co tam můžeš koupit

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


20 črc 2010, 08:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Doplnim ještě pružinu Guarder.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 črc 2010, 13:30
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Ok chlapi
Vsetko je jasne, diely na upgrade vybrane
Moja posledna otazka spociva v loziskach
Najdrahsie keramicke loziska KANZEN stoja od 15 do 30 dolacov.

ad 1 < Nie je mi jasne aky rozmer maju mat loziska do mechaboxu č.3 - 6mm, 7mm, 8mm alebo 9mm ? Kola mam vybrane A.P.S. aj ked neviem ci to s tym nejako suvisi...

ad 2 < Bude stacit na pohon 150tky pruziny 9,6V bateria?


22 črc 2010, 07:54
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
zeonoid píše:
Ok chlapi
Vsetko je jasne, diely na upgrade vybrane
Moja posledna otazka spociva v loziskach
Najdrahsie keramicke loziska KANZEN stoja od 15 do 30 dolacov.

ad 1 < Nie je mi jasne aky rozmer maju mat loziska do mechaboxu č.3 - 6mm, 7mm, 8mm alebo 9mm ? Kola mam vybrane A.P.S. aj ked neviem ci to s tym nejako suvisi...

ad 2 < Bude stacit na pohon 150tky pruziny 9,6V bateria?

kola s tím nesouvisí, ani verze mechu
jestli máš tohle
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=717
tak tam je 7mm ložiska

9,6 stačí na 150

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


22 črc 2010, 09:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2010, 14:00
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Do tohto upgradu idem natlacit 300€ tak si viete predstavit ako mi tom zalezi. Preto mam este jednu finalnu otazku ..
Ak si kupujem tento motor http://shop.ehobbyasia.com/systema-ener ... -type.html mozem k nemu teoreticky kupit 11.1V bateriu ak podla manualu vydrzi do 12V. Ak ano ako to ovplyvni ostatne sucasti upgradu alebo celkovo chovanie zbrane (kadencia, ustova rychlost)?


22 črc 2010, 09:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Na M150 je tahle lipolka při použití kvalitního zbytku dílů (kabeláž s mosfetem, dobrý kola, dobrej píst, motor očividně výbornej) ideální. Na úsťovou rychlost nemá akumulátor žádnej vliv, kadence bude samozřejmě vyšší než s 9,6V nicd nebo nimh aku.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 črc 2010, 21:12
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
doplnim Griffona, ze pri hodne vysoky kadenci na vysoke pruzine rychleji odchazeji dily (nad 20bb/s)

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


25 črc 2010, 19:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 20 srp 2010, 06:35
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
Zdravím Mám G36C od JC a chtěl bych jí nějak upgreidnout. Už tam mám tyto věci a chtěl bych se zeptat na Váš názor co si o tom myslíte a co by jste ještě předělaly.Předem děkuji za odpovědi a za různé rady.
GC6c od JC přošla už těmito úpravami:

Většina původních součástek byla vyměněna za nové velmi kvalitní. Obsahuje pružinu M120, polykarbonátový píst, novou hlavu pístu a hlavu válce, ocelový trn, hliníková tryska Airsoft pro, a vysokorychlostní motor.Hop-up gumu od SYSTEMY,hlaveň PROMETHEUS 300 mm,nová hop-up komora na G36C, a tlumič Bushmaster 20 cm.

Zajímalo by mě jaký máte názor a co by jste mi popřípadě poradily za díly.
Díky moc za odpovědi

allmell


27 srp 2010, 18:27
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
allmell: A co od následného upgradu chceš? Vše co zvyšuje výkon tam již je nové.

Jinak předpokládám, že v takto rozsáhlém upgradu již máš i kvalitní nabíječku a baterii, pokud ne, tak to musí být hlavní položka následného upgradu.Pakliže chceš upgradovat dále, tak potom nízkoodporovou kabeláž (může a nemusí být mosfet, ale když už v tom je tolik peněz, tak i na tuhle pružinu je lepší), kola, válec, ložiska. A potom už budeš mít celou zbraň vyupgradovanou, pak už můžeš leda kupovat kvalitnější díly.

Jinak mohu se zeptat jakou úsťovou rychlost, ti to s tímhle upgradem dává?

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


28 srp 2010, 00:16
Profil
Četař
Četař

Registrován: 20 srp 2010, 06:35
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
právě že někde se mi vyskytl nějaký problém, jelikož to lítá tak 25-30 m. Takže si myslím že problém bude v baterce. Je tam baterka od NIMTH ale chtěl bych tam koupit baterku od NICD tvrdé články.Protože ta baterka je mnohem lepší.A můžu se zeptat jaký ozubený kola by jsi mi mohl doporučit? Když to budu mít rozebraný tak bych to taky udělal.
allmell


28 srp 2010, 08:50
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
no baterkou to určo nebude,spíš bych to viděl na poškozenou hop-up gumku,nebo jinej problém ve vzduchotechnice.

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


28 srp 2010, 08:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 20 srp 2010, 06:35
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
no uvidíme. Zkusím se na to mrknout a uvidíme v čem by mohl být problém. Je pravda že jsem se díval na trysku a nějak se mi nezdála. V tom by to taky mohlo být. Chtěl jsem se zeptat nevíš jaký tam dát ozubený kola? Máš s nějakýma zkušenost?


28 srp 2010, 09:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Upgrade na G36C od Classic Army
kola na tuto pruzinu bohate staci, co tam ted mas. proc investovat vic? ale kdyz se uz ptas, tak nejlepsi pomer cena/vykon jsou CA kola se sikmyma zubama

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


28 srp 2010, 10:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz