Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:20




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
 Pozor na ARmymarket - Morisz 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Scan ústřižku, jediný doklad o RMA co sem obdržel.

http://www.ulozto.cz/5127188/rma-armymarket-kopie.jpg


18 čer 2010, 04:25
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Jo počkat, to byla AEP baterka? Čínská?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 čer 2010, 09:28
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Ano a i kdyby byl z Argentiny tak je to jedno, byl tam jen špatně přiletován článek, stejně tu baterku skládá Morisz.


18 čer 2010, 17:53
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Ne, AEP baterky opravdu neskládaj u Morrise. A čajňácký věci holt musíš brát s rezervou, to že na ně ve většině shopů vůbec nedávaj záruku má svuj důvod. Jsem si myslel, že šlo o nějakej značkovej aku, ne čajnu za dvě kila...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 čer 2010, 18:02
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Je mi jedno co to bylo zač, ta baterka vůbec nešla a když ji nechtěl reklamovat tak to měl říct když sem ji osobně předával na reklamaci, myslím že výrobce nebo původ produktu je tady bezpředmětný. Jde o jednání a chování prodávajícího.


18 čer 2010, 18:16
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
je mozne ze u morricze čekam na hlaven uz pul roku?
je to normalni ze prioste neni nebo je nekde chyba? : )

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


22 čer 2010, 07:18
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Bogno píše:
je mozne ze u morricze čekam na hlaven uz pul roku?
je to normalni ze prioste neni nebo je nekde chyba? : )

půl roku a chyby pošty ?? máš to na dobírku nebo jak ?? Je možné že je chyba v systému, to znamená že se to do systému neuložilo a oni o žadné objednávce neví

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


22 čer 2010, 11:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Bogno píše:
je mozne ze u morricze čekam na hlaven uz pul roku?
je to normalni ze prioste neni nebo je nekde chyba? : )


Co ti řekli oni?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 čer 2010, 11:18
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
bude to zachvilku mesic co sem jim psal. a že hlaven nemuzou sehnat od KM a ze je moznost jina ze se bude cekat ale taky ale mela by byt driv. tak čekam. prijde mi to divne kdyz uz to maji i zaplacene tak by mohly aspon se ozvat.
zas tak casto u nas nenakupuju ale treba posledni objednavka z basu jedna radost. o veškerem stavu objednavky informace na mailu i mi volala ženska že je vše ok a kdy to pošlou a tak.
mno nic počkam do konce mesice a napišu jim znovu. :?

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


22 čer 2010, 12:20
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Bogno píše:
bude to zachvilku mesic co sem jim psal. a že hlaven nemuzou sehnat od KM a ze je moznost jina ze se bude cekat ale taky ale mela by byt driv. tak čekam. prijde mi to divne kdyz uz to maji i zaplacene tak by mohly aspon se ozvat.
zas tak casto u nas nenakupuju ale treba posledni objednavka z basu jedna radost. o veškerem stavu objednavky informace na mailu i mi volala ženska že je vše ok a kdy to pošlou a tak.
mno nic počkam do konce mesice a napišu jim znovu. :?

zruš to, chtěj prachy zpět a kup si to ze zahraničí, nebo z anáče

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


22 čer 2010, 13:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Bogno -> Zvlášť u Morrise se musíš ozejvat, urgovat, bejt aktivní, když pošleš jeden mail za měsíc, tak tomu nepomůžeš. Nebo to zruš a vezmi odjinud.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 čer 2010, 17:22
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Myslim ze muj prispevek se tyka tohoto tematu ... na zacatek musim zvolat "PROBOHA (ku*va!)" ....opet citim potrebu podelit se s vami o trapnou/smesnou/zavaznou historku co se mi dnes stala.... po delsi dobe jsem zavital do obchodu zmineneho vyse v nazvu, z duvodu nedostatku munice, byl sem v krame s kamaradem sami tak sme jako vzdy rozjeli nenucenou konverzaci s prodavajicim, posleze sme se dostali na tema "presna hlaven od GD" , v tu chvili sem neveril vlastnim usim...pred nakym casem sem si poridil takovou presnou hlaven od GD, coz jsem hned zminil - taky sem upresnil ze byla "takova stribrna" (jinak zadna pomluva, k te sem smeroval :) ), prodavac zrejmne tusil zradu a tak mi hned opacil ze jista jina instituce delala PADELKY GD a toto je JEDEN Z NICH ... na to sem dodal ze to byl peknej smejd, ale pak uz mi celkem zamrazilo v zadech a opravdu jsem malem nerozdychal jeho otazku, kde jsem onen "PADELEK" poridil, to ze sem ho koupil v obchode MORISS sem nahlas nerikal, jen sem pokrcil rameny ... nemel sem zkratka co na to rict

... tenhle prispevek je dost o nicem, myslim ze je to pravne tezce nepostihnutelny, o to mi nejde, ale tato "reklama" se onomu obchodnikovi tezce nepovedla, co si o tom mam myslet ? :?:

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


22 čer 2010, 18:44
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Zdravím, přihodím jednu dost svěží historku, ještě není dořešená, ale uvidíme.

Minulý týden jsem zajel na jednu z jejich poboček jak čerstvý lajk, že si chci pořídit G&P M4A1. Asi jak zjistip p. Morávek, že jsem lajk, chmátnul ihned po jedné, co byla trochu stranou s frází, že trošku zlobila a že je seštelová a nyní prověřená a super kup.

Beru, přihodí mi k tomu 9.6 mini baterii, co se do předbaží ani náhodu nevejde a odjedu dom. Doma zjistím, že předpažbí je prasklé. Hned druhý den volám, že je problém, další mi je předpažbí vyměněno. Ok, super.

Shodou okolností kamarád kupoval tu samou a nějak jsme se bavili o HOP UP komoře a von, že na kolečku má popisky, ale já ne. Tak zkoumám a zjistím, že místo originálních dílů obsahuje zbraň plastovou hop up komoru od jiného výrobce. Pokud při nějakém seřizování přímo u nich došlo k výměněn komory, nechápu proč tam nedali přímo od G&P kterou na skladě mají (asi je dražší). Sic můžu být rád, že střelba byla ozkoušena, ale příjde mi dost nefér, že jsem nebyl prodejcem upozorněn, že v těle jsou jiné komponenty než originální. Navíc kdo mi může zaručit, zda nejsou vyměněny jiné další části. Dva roky jsem se rozhodoval o koupi a pak naletím takovýmu zmetku. Nejhorší na tom je, že p. Morávek i přes dohodu, že kdyby něco s produktem bylo mám nejpozdji zavolat, nebere telefon. A na sobotní e-mail, nebo sms mi nikdo neodpověděl.

Asi mi nezbývá zas nic jiného než se zítra sebrat a utratiit několik set kč ze benál a dojet si pro odpověď...


19 črc 2010, 12:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Peny -> A to jsi zbraň dostal se slevou, nebo za plnou cenu? A co je to za baterku, že se do kvéru nevejde? A jsi si jistej, že když jsi volal, tak měli otevřeno?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 črc 2010, 13:42
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Zbraň jsem koupil se slevou a je mi jasné, že tu někdo bude mít narážku, na to že kdyby nefungovala, tak mám smolíka, ano. Ale když kupuji něco, co někdo prezentuje jako výrobek konkrétní firmy, mělo by se jednat o výrobek přesně konkrétní firmy a ne mix. A říkám, že pokud by mě prodej ce informoval o tom, že tam jsou neoriginální komponenty, zajisté kus odmítnu, ale bylo mi to prezentováno jako 100% G&P. To je asi jako kdybych si koupil nový auto a zjistil že je v něm třeba převodovka z trabanta. (na dekoračku se vztahuje pouze omezená funkčnost, v mém případě funguje i ta změna, ale nejedná se o prostě o to nový auto ale mix s trabantem)

Baterie byla 9.6v X-Cell 1500 a nevejde se cca o půl centáku, což je přesně rozdíl s 8.4v.

Zavřít by to s ní asi šlo, ale musela by se tam dost narvat a pochybuju že by předpažbí vydrželo.

A na poslední dotaz: Ptal jsem se po odjezdu z první reklamace p. Morávka zda můžu dnes v případě problému zavolat a on souhlasil, že nejpozději dnes. (ono to volání je složitý, když dají 5 dní na ozkoušení od úterka a jediný otevřený den je čtvrtek)


19 črc 2010, 14:04
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Jinak hlavně věc co se mi právě nelíbí, že prostě prodejce by měl informovat o tom, že se tam něco měnilo. Příjde mi to trošku neférový k zákazníkovi. Jinak předpažbí mi vyměnili prakticky hned, to jsem spokojen.


19 črc 2010, 14:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Já budu mít narážku na to, že když jsi chtěl 100% novej kvér od GP, měl jsi tenhle odmítnout a koupit si ještě zabalenej kousek kterýho se nikdo ani nedotknul a zaplatit si za něj 100% ceny. Mně osobně tohle nepřijde nijak unfair...řekl ti že s tim kvérem byly problémy a že je vyřešili, dostal jsi v takovym případě férovou slevu, kvér je funkční, ty ses na technický detaily neptal, takže já to vidim jako ok.

Co se akumulátoru týče, tak 9,6V aku z malejch Xcell článků se do předpažbí musí vejít v pohodě, ty články maj stejnej rozměr jako malý 1300mAh články GP a ty se tam vejdou se slušnou rezervou. Takže pokud ti tam aku nejde, nejspíš ho tam akorát dáváš blbě - najdi si fotky, jak se tam dává.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 črc 2010, 20:18
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
V tomhle naprosto souhlasím s Griffonem. Tak nějak je to utebe za málo peněz moc muzky.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 črc 2010, 20:26
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Šmarja ale já žádnou slevu nedostal, jen dekoračku, ale tu dávaj na vše :-)


20 črc 2010, 07:35
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Já to právě bral, že to je 100% G&P jen, že je ozkoušený a nějak vyladěný, ale ne že tam někdo něco měnil a koupil jsem to za stejnou cenu, jako kamarád uplně nový rozbalený.

Jinak ano souhlasím, měl jsem si vzít zabalený. Ale když by jste byli lajk a někdo Vám řekl, že je to supr, že je to ozkoušený, taky by jste to vzali.

Jediný co se mi nelíbí je to, že prostě mi to bylo prodaný za normál cenu co tam má a nikdo mi neřekl o výměně dílu za neoriginální (navíc levnější).


20 črc 2010, 07:46
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Monty píše:
V tomhle naprosto souhlasím s Griffonem. Tak nějak je to utebe za málo peněz moc muzky.


Bej to tak, nestěžuju si, ale je to za stejný prachy, minimum muziky.


20 črc 2010, 07:47
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
tak koupil jsi tu zbran se slevou (ne dekorační) nebo za normální cenu ? jelikož ve 2 příspěvků tvrdíš něco jiného.
a ber to tak, předpažbí ti vyměnil bez keců, GP komora že by byla nějaká zázračná, to se nedá říct, takže asi tak

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


20 črc 2010, 08:24
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Koupil jsem to za normál cenu co prodává všechny stejnýho typu. V ty otázce došlo k nedorozumění, nějak jsem nepochopil co pojmem sleva se rozumí, jestli dekoračka, nebo jiná.

No a že by vyměnili bez keců se nedá říct, ale nakonec vyměnili.


20 črc 2010, 08:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Heh, takže on ti nabídnul za cenu novýho kvéru kvér už jetej, se kterym byly problémy a tys to vzal? Tak to teda zrovna fér nabídka nebyla, ale hlavně to byla tvoje neuvěřitelná blbost. To neni o tom, jestli zrovna airsoftovejm kvérům rozumíš nebo ne, to už prostě v principu je jasný, že je to kravina.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 črc 2010, 13:40
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Všichni tu rádi používají přirovnání k autům... tak si představ že přijdeš do obchodu s autama, řekneš že chceš Oktávku. Prodejce ti ukáže jednu o který ti řekne že je bouraná a že tam něco zlobilo, ale že už všechno vyřešili a je ok. A je za stejnou cenu jako nová... nemusím být odborník na auta abych vzal tu novou. Hold za blbost se platí. Ale aspoň máš zkušenost pro příště a to je k nezaplacení :wink:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 črc 2010, 14:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Griffon píše:
Heh, takže on ti nabídnul za cenu novýho kvéru kvér už jetej, se kterym byly problémy a tys to vzal? Tak to teda zrovna fér nabídka nebyla, ale hlavně to byla tvoje neuvěřitelná blbost. To neni o tom, jestli zrovna airsoftovejm kvérům rozumíš nebo ne, to už prostě v principu je jasný, že je to kravina.


No dnes jsem se bavil s mladým, jak to je. A prý oni prohlíží nové kvéry co jim příjdou a testují funkčnost, pokud je nějaký problém, opraví hned na obchodě danej kvér a pak prodají. Jelikož jsem laik nevím zda opraví líp, nebo hůř, proto to nemá cenu dál řešit. Pokud ale kontrolují ty kvéry, tak je to super. Má situace byla že se mi do ruky dostal právě opravený kvér.

A jetej nebyl, na těle není žádná odřenina, vše vypadalo ok, proto jsem ho vzal. Ono je to složitý, pokud stále někde člověk čte o tom, že na funkčnost se záruka nevztahuje a pak příjdu do obchodu, kde mi prodavač řekne, že je zaručeně funkční kvér, tak to je logický, pokud jako laik šáhnu radši po odzkoušeném. A co se týče povrchových vad si v obchodě 2x2 metry a s 10 ti lidma ve frontě nevšimnu, když ještě navíc prodavač spěchá.

Jediný co mne opravdu vadilo, že když už teda došlo k nějaké výměně komponent, že jsem nebyl o tom informován.

Nicméně vzhledem k tomu, že se mi po vystřílení druhého zásobáku začala sypat pažbička, byl mi kvér vzat okamžitě na reklamaci, tak uvidíme :-)


20 črc 2010, 16:40
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
reyes102 píše:
Všichni tu rádi používají přirovnání k autům... tak si představ že přijdeš do obchodu s autama, řekneš že chceš Oktávku. Prodejce ti ukáže jednu o který ti řekne že je bouraná a že tam něco zlobilo, ale že už všechno vyřešili a je ok. A je za stejnou cenu jako nová... nemusím být odborník na auta abych vzal tu novou. Hold za blbost se platí. Ale aspoň máš zkušenost pro příště a to je k nezaplacení :wink:


Ale když příjde Oktávka k prodejci a zlobí, tak prodejce ji nepošle do šrotu, pokud je autorizovaný oprvace, opraví závadu (značkovými díly) a prodá.

Kvér byl novej, nebo alespoň tak vypadá. Nicméně moje jediná chyba byla vzít ho i když mi nebyli poskytnuty přené informace o opravě :-) Každopádně si myslím, že by seriozní prodejce měl tyto informace poskytovat sám od sebe. A to zda jsem neudělal chybu jsem dumal už 5 minut po nákupu, ale jak jsem psal v minulém příspěvku: lajk -> strach z dekoračky -> nová -> ozkoušená = funkční

To že v kvéru bylo něco měněnýho mi prodejce neřekl. Jinak bych ji zajisté nebral.


20 črc 2010, 16:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
I ten nejserióznější prodejce chce hlavně zboží prodat, s tim je třeba počítat. A pokud jsi měl strach s dekoračky, proč sis nekoupil kvér s plnou zárukou?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 črc 2010, 17:22
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 19 črc 2010, 11:24
Příspěvky: 13
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Griffon píše:
I ten nejserióznější prodejce chce hlavně zboží prodat, s tim je třeba počítat. A pokud jsi měl strach s dekoračky, proč sis nekoupil kvér s plnou zárukou?


Protože mi bylo tak nějak řečeno že to poskytujou jen na CA. Nebo spíš neposkytujou na G&P. Ano ale ptal jsem se.


20 črc 2010, 17:36
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
No moje zkusenosti s plnou zarukou aspon u BAS jsou takovy, ze to vyjde uplne nastejno jako dekoracka, ale draz.


20 črc 2010, 18:56
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz