Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní) 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Založil jsem toto téma abych zde napsal mé zkušenosti s firmou GURU UPGRADE.

Dne 30.6.2010 (středa) jsem se osobně sešel s pánem z Guru upgrade; po telefonické a mailové dohodě, jsme se domluvili na upgradu mé zbraně P90.

Pánovi jsem zbraň předal, slíbil mi, že ji poskládá ještě ten den, a 1.7 (čtvrtek) jí pošle, tedy abych ji měl do konce týdne.

Když zbraň nepřišla v pátek 2.7, začínal jsem mí podezření, jelikož jsem předpokládál, že to poslal PPL a to vozí druhý den. Zavolal sem mu, a on se mi omluvil, že ve čtvrtek byla v Brně zácpa, a nestihl to na poštu (tedy ne PPL). OK, nic se neděje.

Pak nastal víkend, a 5.7 a 6.7 byl státní svátek, zbraň jsem očekávál ve středu 7.7. Zbraň však nepřišla. A říkál jsem si - asi to poště trvá délé než obvykle, pro jistotu jsem Guru napsal, a obdržel jsem odpověď, že to posílál přes poštu, a omlouval se za vzniklé problémy, ale že Českou poštu neovlivní. (také dodal, že do úterka 13.7 je na služebce, a pak mi pošle číslo zásilky)

OK, řekl jsem si Česká pošta má zase problém. Čekal jsem až do pátku 9.7, a když zbraň opět nepřišla, řekl jsem si jistě - že toto není chyba České pošty. Od té doby se marně snažím Guru dovolat, a aby toho neblo málo dal si blokovat mé číslo. (snažil jsem se mu 8x zavolat, a pokaždé "volaný účastník právě hovoří" - přičemž když sem mu zavolal z jiného čísla, zvonilo to normálně, ale nezvedal)

Z dobré víry mu otec 13.7 napsal SMS, aby sdělil info, jak to vypadá, a očekáváli jsme odpověď. Tá však nepřišla.

Dnes 14.7 ráno mě to konečně zvednul - nešlo mu skoro rozumět, a rozpojil se hovor, "pravděpodobně" ztráta signálu. To co mi sdělil bylo ovšem šokující. Řekl mi, že o žádné zbrani neví, žádnou nemá, a musel jsem se splést. Samozřejmě jsem okamžitě po tom co se hovor rozpojil, vytáčel zpátky, a nečekaně mě to nezvedal. (abych to ujasnil - musel jsem mu volat z jiného čísla, jelikož moje blokuje - pokud se ptáte jak je možné, že blokuje jedno dané číslo - např. u WM telefonu to není problém).

Od té doby mu stále volám, a odmítá mě to zvednout, a já čekám co bude dál..

Když jsem pročítal forum, lidi s nim byli většinou spokojeni - nicméně, teď tomu tak není, a zdá se, že je to obyčejný zloděj.


Aktualizace

Dnes dopoledne mu otec napsal opět SMS, ve které žádá o okamžitou odpověď, jinak bude uvažovat o dalších krocích, na kterou se odhodlal odpovědět - řekl, že ho to vyhrožování nebaví, a máme si to vyřešit s Českou poštou. On ale jaksi zapoměl říci číslo zásilky. Přesto jsem se zastavil na České poště, a ti mi sdělili, že od něj na mé konaktní údaje žádná zásilka není, ani nikdy nebyla.

Čekám do konce týdne, dáváme mu poslední možnost, to vyřešit klidnou cestou. Pak začnu jednat.

Aktualizace

Dneska zbraň došla. Neplatil jsem bohudík nic, jelikož to bylo jen na podpis. Zbraň však byla očividně rozebrána - kabely které vedou z mechaboxu do pažby jsou dán totálně na dvě věci, že s baterkou uvnitř to nelze zavřít. Takže to budu muset rozberat.

Největší problém je ale ten, že mi nedal přítlačný váleček na hop-up gumu, zbraň jsem tedy musel rozebírat. Rovněž jsem musel kabely z mechaboxu dát do správného otvoru, jinak nešla zavřít spolu s baterii pažba.

Za mě tedy absolutní nespokojenost s touto firmou!

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


Naposledy upravil Kongi dne 16 črc 2010, 13:41, celkově upraveno 7



14 črc 2010, 10:04
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 26 črc 2009, 14:10
Příspěvky: 84
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
to já mam negativni skusenosti objednal jsem jsi součásky a neprisel mi pist prisla mi jina hlava pistu a jina pruzina s pistem jsem jim psal a poslali druhy den hlavu pistu jsem mel objednanou plastovou a prisla hlava pistu plastova POM (moje stesti je drazsi o 300 )pruzinu jsem tam mel mit GUADER sp120 prisla nejaka bez progresivniho vinuti kdyz jsem daval zbran dohromady musel jsem jsi koupit pruzinu z ana za 400

_________________
mp5 a4 JG komplet novej mech+ ele+baterky =123-125 ms
scháním zbran na 2 mech bez mechu pouze telo nejlip celokov (GaP,CA,TM,GaG)do 2500kč


14 črc 2010, 10:13
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2010, 11:20
Příspěvky: 72
Bydliště: Amber
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Ahoj všem, také se připojím, jelikož jsem nedávno kupoval "jetou" zbraň a s předchozím majitelem jsem byl domluvený, že ji pošle do servisu na přezkoušení, popř. výměnu vadných součástí. Což se také stalo. Poslal ji bohužel do guru shopu. Nepřezkoušeli NIC, pouze vyměnili hop komoru. Budiž. Poté, co mi po celkem delší době zbraň přišla jsem několikrát vystřelil a konec. Pánove mi totiž skřípli drátky, které vedou k motorku, ty pak probíjely na kovovou kostru. Nechápu opravdu jednu věc. Proč takzvaně profesionální servisák není schopen vzít multimetr a proměřit elektriku. Zbraň jsem si již opravil, sám a o Guru ať předemnou nikdo raději nemluví. Věřím, že je spousta lidí co má dobré zkušenosti s nima, ale mě akorát navztekali.

_________________
Obrázek


14 črc 2010, 10:40
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Tady komunikace s Guru aby jste měli představu:

Můj otec s nim vše řešil. (tedy občas sem mu volal i já, ale nezvedal to ani jednomu z nás)

Otec:
Vážený pane, moje trpělivost je s vámi u konce! Do dnešního poledne očekávám vaše smysluplné vjádření, proč jsem dosud neobdržel synovu zbraň P90! V opačném případě, ihned začnu činit kroky, které vás určitě NEPOTĚŠÍ!

On:
Přestaňte laskavě vyhrožovat, nebo se zařídím také jinak, laskavě se ptejte na vaší poště. Nashle!

Otec:
To bych byl rád, leč dosud jsem od vás neobdržel žádné číslo balíku. Pošlete jej obratem a vše bude O.K.

pak jsme skočili na poštu

Otec znova:
Vážený pane! Na poště nic od vás není a ani nikdy nebylo! Překvapuje mne, že si chcete, kvůli 4 tis, co stala ta zbraň, nechat dělat nepříjemnosti. Dávám vám poslední příležitost vše vyřešit klidnou cestou. Stačí spolupracovat a zbraň dodat do konce tohoto týdne. Čekám vaší odpověď obratem, jinak začnu ihned jednat.

Zbraň dorazila - ve stavu jakém jsem psal výše - kabely jsou totálně na dvě věci, hop-up nefunguje.

Otec:
3x sláva! Zbraň dnes přišla! Hral jste machra, jak jste skvělý, jak máte vše skvělé a všichni ostatní, vše nekvalitní (pozn.: kritika z strany Guru na výrobky Aimtop, kuličky GUARDER a vzduchotechniku ASP). Opak je ale pravdou! Zbraň jste rozebral, ale co šlo zdupat, to jste zdupal! Syn už se postara o vaší PREZENTACI na různých webech!

On: Za 1. čínské šmejdy neopravujeme a za 2, za druhe (pozn.: není zde něco navíc?) nikdo se toho vnitřku ani nedotkl, tak mne dejte laskavě pokoj, jestli budete pomlouvat tak je to vaše věc, právník bude mít práci a vy starosti, takže si kupte kvalitní zbraň a pak se můžeme bavit, ale šmejdy jako je ta vaše opravdu neopravujeme a za 3, na webu je jasně napsané, že zbraně nepříjímamé v průběhu prázdnin do opravy PANE INŽENÝRE.


Rád bych dodal, že předtím, než jsme mu zbraň předali, vypadal docela v pohodě chlápek, o všem jsme se přes mail a následně přes telefonát domluvili, nebyl žádný problém, sešli jsme se v Brně a předali jsme mu zbraň. Pak ovšem z ničeho nic začal jednat jak píšu výše, a končilo to takhle...

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


Naposledy upravil Kongi dne 14 črc 2010, 15:42, celkově upraveno 1



14 črc 2010, 11:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Budeš tu zbraň někam dávat nebo už na to se.eš?( já jen že mám teď dvě P90 od číny na stole tak jestli nechceš přidat 3) Tech problémů s guru se nějak nakupilo sliším to z více stran z jedné strany mě to překvapuje a z druhé ne.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 črc 2010, 11:27
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
O upgradu stále uvažuji, a zatím to vypadá tak, že to koupím od ASP. Mají tam vše až na trn pružiny a hlaveň, a jelikož nekupuji silnější pružinu, tak je to zanedbatelné.

V případě že do toho půjdu ale nevím kdo mi to smontuje. Buď se do toho pustím sám, nebo to pošlu nějakému shopu. Jenže všichni jsou drazí, a za smotování tolika součástek (vzduchárna, kabeláž, mosfet, pružina) by mě vyšlo na cca 2.000, proto jsem to daval do Guru, kde za to chtěli podle ceníku jen 500,- (taky proč, že)...

Takže zatím opravdu nevím, komu bych zbraň event. dal

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


14 črc 2010, 11:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Kongi píše:
O upgradu stále uvažuji, a zatím to vypadá tak, že to koupím od ASP. Mají tam vše až na trn pružiny a hlaveň, a jelikož nekupuji silnější pružinu, tak je to zanedbatelné.

V případě že do toho půjdu ale nevím kdo mi to smontuje. Buď se do toho pustím sám, nebo to pošlu nějakému shopu. Jenže všichni jsou drazí, a za smotování tolika součástek (vzduchárna, kabeláž, mosfet, pružina) by mě vyšlo na cca 2.000, proto jsem to daval do Guru, kde za to chtěli podle ceníku jen 500,- (taky proč, že)...

Takže zatím opravdu nevím, komu bych zbraň event. dal

Se hlásím dobrovolně

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 črc 2010, 11:35
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Máš PM, tady už to řešit nebudem, je to tu kvůli něčeho jiného ;)

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


14 črc 2010, 11:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
S GURU má veskrze pozitivní zkušenosti. Negativa se vztahujou jen na díly, potažmo jejich dlouhodobé používání na M160 a více. Nevydrží, tolik, co by člověk čekal od popisu "odolné do M210". Na ty prasoupgrady je prostě třeba kupovat ocel. Ale jinak je to dobre...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


14 črc 2010, 12:54
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Že s ním máš dobré zkušenosti, to buď jen rád. Já s GURU jednal poprvé a naposled.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


Naposledy upravil Kongi dne 16 črc 2010, 13:42, celkově upraveno 1



14 črc 2010, 15:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Jak říkám... jsem s ním pořád bez problémů...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


14 črc 2010, 16:19
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
minulej tejden jsem tam taky něco objednával...rychlost dodání blesková ale nepřišla mi hopup gumka a ani odpověď na dotaz proč tomu tak je jsem nedostal.Ale zase mi slevili 225,- z ceny (gumka je za 145,-) :)

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


14 črc 2010, 16:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 10 zář 2009, 21:51
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Od spoluhráčů: jeden prasklý píst (od deepfire za 700), sjetá kola v RK-03 na M130 na padesáti kulích přímo u něj v servisu (ještě jsem neslyšel, že by se tohle někomu stalo), v jednom případě nechal v mechaboxu jen půlku šroubků, druhý se to neodvážil ani rozdělat.


15 črc 2010, 21:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
mycountry píše:
Od spoluhráčů: jeden prasklý píst (od deepfire za 700), sjetá kola v RK-03 na M130 na padesáti kulích přímo u něj v servisu (ještě jsem neslyšel, že by se tohle někomu stalo), v jednom případě nechal v mechaboxu jen půlku šroubků, druhý se to neodvážil ani rozdělat.


Tak zničenej píst od deepfire už jsem viděl a sjetý kola na M130 po první dávce taky (vždyť je to čína proboha, co od toho chcete)...ovšem půlka šroubků z mechu pryč je fail.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 črc 2010, 21:38
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Kongi- Hele trochu sem se na tebe informoval a už mám obrázek co si zač a co je zač tvuj taťka s črveným průkazem pokud mohu tak tě popraosím zapomeň an kontakty co sem ti v dobré výře dal nechci aby ty lidi měli z tebe a z tvého otce těžkou hlavu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 črc 2010, 21:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Monty -> No já nevim, ale jestli je to, co Kongi píše pravda (jako že asi je), tak je to fail ze strany Guru v každym případě...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 črc 2010, 21:54
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Griffon píše:
Monty -> No já nevim, ale jestli je to, co Kongi píše pravda (jako že asi je), tak je to fail ze strany Guru v každym případě...

Tady nejde o guru. Že guru jde dolu otom vím tady jde ale o jeho přístup a přístup jeho otce. Prostě nemám rád lidi co věděj o problematice upgrade prd ale tvářej se že sežraly šalamounovo ho.no. Dotyčný 15letý chlapec totiž vystupuje i na jiném konkurenčním portále a tam se předvádí až hamba. Jeho arogance a vystupování je do nebe volající. Airsoft dělá i s cestou 3 měsíce ale vystupuje jako by to dělal už od narození a všemu rozumí.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 črc 2010, 21:59
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Monty, předpokládám, že kritika na mou osobu pochází z jakésiho zdejšího ramenra, zda mu budeš věřit je jen na tobě.

Co se věku týče, 15 mi není, ale to jistě bereš obrazně, aby jsi docílil mého zesměšnění. Jestliže tě to zajímá, začátkem srpna mi bude 17.

Na žádném portále se nepředvádím, což bude možná proto, že na žádném nevystupuji, kromě zde na Airsoftovém.

Předpokládám, že kritika na mou stranu pochází ze strany ramenra, tedy jeden Airsoftový obchod, se kterýma jsem měl problém, který byl způsoben jen z důvodu, že neumí jednat se zákazníky, a myslí si, že jsou nejlepší na světě, a nemusí nic. Nebudu to tady rozebírat, jsem rád, že to skončilo spokojeností z mé strany (výrobek vyreklamovali, já už k ním nechodím, a všichni jsme spokojení), a to, že mě ramenr neustále otravuje na soukromé zprávě, mě je již jedno.

Takže prosím, příště se poinformuj dobře, než tady na mě začneš dávát nepravdivou kriiku.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


Naposledy upravil Kongi dne 16 črc 2010, 13:28, celkově upraveno 1



15 črc 2010, 23:06
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2010, 07:19
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Nejhorší na tom je, že člověk se snaží vyhovět a pak nakonec skončí tak, že je pomlouván, ale to už asi patří k tomu. Jenom pro informaci jak jde guru dolů a jak je špatný...

Na webu je jasně napsáno konkrétně zde: http://www.guruupgrade.cz/ že zbraně do servisu přijímány nebudou, ale ozve se zákazník s vážným zájmem, práce kolem prodejny a dalších věcí hodně, jsem teď opravdu dost vytížený, říkám si tak zkusím vyhovět.. se zákazníkem jsem se sešel, byť měli zpoždění skoro 3 hodiny (dost velkej problém, ale já držel hubu a na sraz jsem přijel) a zbraň předal řekl další informace a mimo jiné i to, že nevím jestli to stihnu, protože toho mám opravdu moc.

Již druhý den, to byl nesčetný počet telefonátů, kdy zbraň bude, jenže já odjel mimo prodejnu pryč, a začali chodit výhružné esemesky že jsem podezřelí a kdesi cosi. (a několik desítek telefonátů, ale ovšem na jednání nelze po dvou minutách vyřizovat telefony, tak jsem telefon vypnul) Když jsem viděl o co jde, raději jsem zbraň odeslal zpět, aniž by byla rozdělaná, dokonce ani poštovný jsem si neúčtoval.

No a pak se dozví člověk věci, že je zbraň nefunkční a .. to už je úděl tohoto řemesla, nebudu zde rozvádět co si o kom myslím, to je ostatně moje věc, ale pitomce ze sebe dělat taky nebudu (když tady pan zákazník píše, že jsem údajně řekl, že o ničem nevím, ale přitom tvrdí, že mu blokuji číslo ? no nepřijde Vám to také divné ?, dále jsem podle zákazníka obyčejný zloděj co dokonce na vlastní náklady zbraň pečlivě zabalil a poslal obchodním balíkem na adresu, takže sem se okradl a to nejenom o peníze, ale hlavně o čas)

Takže tímto tuto akci považuji za vyřízenou, je to prostě o lidech, spousta zákazníků je spokojená, další mají problém, který se dá vyřešit a pak je hrstka těch, kteří nejsou a nebudou spokojení s nikým a s ničím...

------------------------------------------
Dále bych rád věděl od uživatele Corvin o co jde, protože nevím o zbrani, ve které se měnila pouze komora, možná jsme zapomněl, ale rád bych věděl o co šlo

Mycountry - to je co za akci tohle? který mechabox jsem nerozdělával ?

_________________
Airsoftový samopal vz.58 + sniperka PENETRATOR 1200
http://www.guruarms.cz/


15 črc 2010, 23:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Takže,

co se týče, toho, že na webu máte napsáno to a to - ano, jsem si toho plně vědom, nicméně jsem to zkusil, a člověk by řekl, že snad problém nebude, když jsme se s vámi telefonicky domlouvali, a byl jste naprosto v pohodě. Kdyby jste řekl, že bohužel nemáte skutečně vůbec žádný čas, nestalo by se absolutně nic, nemáte čas tak nemáte čas. O tom, že nevíte zda to stihnete nepadlo ani jedno jediné slovo.

Ohledně zpoždění, otec byl s vámi neustále v kontaktu (byl jsem u toho), a neměl jste očividně žádný problém s tím, že se náš původní termín posunul. Kdyby jste problém měl, není problém to říci, a my bychom se nějak, ačkoliv hlavní důvod cesty do Brna byla služebka, zajistili abychom byli v určený čas. Neviděl jste problém v tom, že to posuneme, tak nevím proč to vytahujete.

Druhý den a další dny - vše jsem vypsal na úvodu toho tématu, a probíhalo to přesně tak, proto nesčetný to jistě nevystihuje; nesčetný začal až v době, kdy zbraň nebyla doma skoro dva týdny, ačkoliv jste tvrdil, že ji budu mít zpátky během dvou dnů. (bral bych týden, ale dva už je trochu moc, hlavně když jste na komunikaci nereagoval)

Co se čísla týče, rovněž jsem to v úvodu vše vysvětlil, ale budu se opakovat - otcovo číslo bylo blokované, a k vám jsem se dovolal ze zcela jiného čísla.

Co se zbraně týče, píšete, že nebyla vůbec rozbalována, a ihned jste ji posílal zpátky. Za prvé, by tady nebyla o deset dní později, a za druhé by na hop-up komoře nechyběl přítlačný váleček díky kterému hop nereaguje, a kabely z mechaboxu do pažby by byl na svých místech - jenže kabely vedou přímo tam kde se zapojuje baterie, namísto určeného prostoru, ve finále to znamená, že spolu s baterii uvnitř, to prostě nelze zavřít. Vím přesně v jakém stavu jsem zbraň posílal, sám sem ji balil, proto neexistuje šance, že jste ji podle vaších slov neotvíral. Ledaže si Česká pošta řekla, že se podívá do zásilky, a trošku si s ní pohraje.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


16 črc 2010, 00:04
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2010, 07:19
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Tvrzení proti tvrzení, zmiňoval jsem, že buď to stihnu večer udělat nebo až příští týden, s tím jste problém neměl a v případě, že by ch to nestíhal, poslal bych to zpět, ale poté co mi od Vás začali chodit výhružné esemesky, jsem od zakázky raději odstoupil a zbraň poslal zpět k vám aniž bych ji jakkoliv rozebíral, to už jsme to mohl upgradovat celý.. opravdu nemám čas si rozebírat zbraně jen pro zábavu.

S časem našeho srazu to vytahuju proto, aby ostatní viděli jak sem neseriózní a že jsem obyčejnej zloděj (maximálně svýho času), snažil jsem se Vám přizpůsobit.

Číslo neblokuji, jen nebývám pořád na signálu což jsem vám říkal, a že budu pryč to jste taky věděli a proto jsem ji nemohl odeslat IHNED.

Takže děkuji za Váš názor i když obsahuje hodně nepravdy, ale to už bohužel nedokáže ani jedna strana.

_________________
Airsoftový samopal vz.58 + sniperka PENETRATOR 1200
http://www.guruarms.cz/


16 črc 2010, 00:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Když jste číslo neblokoval, tak vysvětlíte proč když jsem vám třikrát zasebou zavolal z jednoho čísla, a nešlo to, ale o deset sekund později z druhého, a dovolal jsem se?

Jak jste ale řekl, tvrzení proti tvrzení. Akorát je tady rozdíl mezi mnou a vámi. A sice ten, že já jsem neměl žádný důvod lhát ohledně vašeho jednání, opravdu nepotřebuji firmy na potkání zešměšňovat, vy pouze a jen argumentujete, aby jste skutečnost co nejvíce zamaskoval.

Jen poslední věc, než to ukončím, na kterou neočekávám odpověď - zbraň jste vůbec nerozebíral, ale hergot, hlava mi opravdu nebere, jaktože jsou kabely dány úplně jinak než byly (a toho jde docílít pouze, že se mechabox vyndá z těla zbraně) a proč chybí na hopě ten přítlačný váleček, a hop tedy vůbec nereaguje? Jak je toto možné, když jsem se zbraní před odesláním střílel, a vše bylo v pořádku.

Tímto končím tuto debatu, každý ať si obrázek udělá svůj vlastní. Škoda, mohl jsem mít upgrade, vy kšeft. Kšeft nebudete mít vy, ale konkurence.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


16 črc 2010, 00:29
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
když jedeš do nějaké prdele, tak je možné že nebudeš mít signál a za 10s ho zas máš, to vysvětluji i to vypadnutí při hovoru

co jsi chtěl za upgrade ? Pokud jsi nechtěl vyměnit hlaveň, tak je nemožné aby u P90 u vytahnutí mechabox vypadl přítlačný váleček.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


16 črc 2010, 06:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Kongi - Dočkej času na tebe dojde neboj. Už teď lituju toho kdo ti to bude servisovat. To už jen kuli tomu že to je čína a tam se muže kdykoliv cokoliv vy.rat daleko častěj něž u značkovích zbraní no a ten dotyčnej to bude mít neustále na talíři.
PS: Neboj od Ramera to nemám já totiž se řídím helsem důvěřuj ale prověřuj.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 črc 2010, 07:16
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2010, 11:20
Příspěvky: 72
Bydliště: Amber
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
GURU píše:
Nejhorší na tom je, že člověk se snaží vyhovět a pak nakonec skončí tak, že je pomlouván, ale to už asi patří k tomu. Jenom pro informaci jak jde guru dolů a jak je špatný...

Na webu je jasně napsáno konkrétně zde: http://www.guruupgrade.cz/ že zbraně do servisu přijímány nebudou, ale ozve se zákazník s vážným zájmem, práce kolem prodejny a dalších věcí hodně, jsem teď opravdu dost vytížený, říkám si tak zkusím vyhovět.. se zákazníkem jsem se sešel, byť měli zpoždění skoro 3 hodiny (dost velkej problém, ale já držel hubu a na sraz jsem přijel) a zbraň předal řekl další informace a mimo jiné i to, že nevím jestli to stihnu, protože toho mám opravdu moc.

Již druhý den, to byl nesčetný počet telefonátů, kdy zbraň bude, jenže já odjel mimo prodejnu pryč, a začali chodit výhružné esemesky že jsem podezřelí a kdesi cosi. (a několik desítek telefonátů, ale ovšem na jednání nelze po dvou minutách vyřizovat telefony, tak jsem telefon vypnul) Když jsem viděl o co jde, raději jsem zbraň odeslal zpět, aniž by byla rozdělaná, dokonce ani poštovný jsem si neúčtoval.

No a pak se dozví člověk věci, že je zbraň nefunkční a .. to už je úděl tohoto řemesla, nebudu zde rozvádět co si o kom myslím, to je ostatně moje věc, ale pitomce ze sebe dělat taky nebudu (když tady pan zákazník píše, že jsem údajně řekl, že o ničem nevím, ale přitom tvrdí, že mu blokuji číslo ? no nepřijde Vám to také divné ?, dále jsem podle zákazníka obyčejný zloděj co dokonce na vlastní náklady zbraň pečlivě zabalil a poslal obchodním balíkem na adresu, takže sem se okradl a to nejenom o peníze, ale hlavně o čas)

Takže tímto tuto akci považuji za vyřízenou, je to prostě o lidech, spousta zákazníků je spokojená, další mají problém, který se dá vyřešit a pak je hrstka těch, kteří nejsou a nebudou spokojení s nikým a s ničím...

------------------------------------------
Dále bych rád věděl od uživatele Corvin o co jde, protože nevím o zbrani, ve které se měnila pouze komora, možná jsme zapomněl, ale rád bych věděl o co šlo

Mycountry - to je co za akci tohle? který mechabox jsem nerozdělával ?


Ahoj,
byla to ak 47 (tokio marui), posílal to tam dřívější majitel.
Komunikoval jsem pouze s ním a tvrdil, že to posílá k Vám.. Jelikož jste měli tehdy přestavbu prodejny tak mi ani tak nevadilo zpoždění jako to, že jsem mu říkal ať zbraň pošle do servisu na vyzkoušení. Mechanickou práci jste odvedli dobře, jen tam byly nějaké chybějící šroubky na mechboxu, ale to mi nevadí, je možné, že to tam již bylo a tudíž to není vaše vina. Ale myslím si to, že při tom fofru co máte kolem prodejny tak jste nepřezkoušeli elektriku, jinak si nedokážu vysvětlit jak je možné že byla prodřena izolace kabelů vedoucích z mosfetu na několika místech, ale krizové je podle mě až to, že to probíjelo přímo na klec motorku. Když jsem vyměnil kabeláž vše běží jak má. Jen jsem byl zklamán, neboť jsem posílal zbraň na přezkoušení.

_________________
Obrázek


16 črc 2010, 08:04
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2009, 20:55
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Já se tedy musim připojit k obhajobě GURU. Jednou jsem od nich bral vzduchotehniku. Sice my přišli od pár věcí špatné kusy. (můžete si to tu na fóru vyhledat, je to nafocený) Ale, reklamace byla vyřízena relatyvně rychle a když jsem mu volal, vždy ochotně odpověděl na všechny dotazi a přesně věděl o co jde. A ještě my vyměnil (bez požádání) hlíníkouvou hlavu s dvojitým těsněním, za POM která je do M16 vhodnější. Za co mu děkuji. Čili absolutní spokojenost.

_________________
Skype: f22raptor036
[ženijní práce a demolice] [nenápadný] [Mula(12)] [odhodlaný] [pyroman] [prokletý]
AS challenges: http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


16 črc 2010, 08:47
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Monty: Jestliže to nemáš od ramenra, tak je to nesmysl. Nevystupuji na žádném jiném fóru než tady. Jo vlastně ještě na Diablu foru, a tam určitě mám potřebu házet machra, že mé postavy projeli HC ... :roll:

TomLame: Hlaveň byla jedna z části upgradu.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


16 črc 2010, 09:40
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
proč mi Kongi připadá jako dítě, kterýmu řekli o jeho hračvce že je nahovno a tak hází špínu? podle jeho vystupování veřím guru

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


17 črc 2010, 22:35
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
jj něco jako "mam škodu 120 a chci být rychlejší než Ferrari 550" :lol:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


17 črc 2010, 23:03
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: GURU UPGRADE - zkušenosti (negativní)
Věřím GURU UPGRADE.
V As.Moravě vyhrožovali taky a poslílali ČOI.Synáček i Tatínek.


18 črc 2010, 08:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz