Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:31




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Výběr zbraně nováčkovi 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 črc 2010, 09:28
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Výběr zbraně nováčkovi
Ahoj, začínám s airsoftem, chci se optat, pro tato zbraň stojí jen 3500,- kdyz je to celokov http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1062 a jestli se s ní bude moc normálně střílet, díky!


14 črc 2010, 09:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Výběr zbraně nováčkovi
no pokud se ti to zdá málo tka já ti ji prodám za 6000kč a střílet nebude bereš? :roll: :roll: :roll: to sou dotaza jak noha

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 črc 2010, 11:10
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 črc 2010, 09:28
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Výběr zbraně nováčkovi
Dotazy jak noha...pokud prošmejdíš net, zjistíš, že nováček jako já nema šanci zjiistit v čem je zakopanej pes, protože takové zbraně v jinych obchoděch stojí 7000, tak proč taky jen 3500? potřebuju vědět jestli je to dobra koupěě, jsou zbraně s životností 15k kulí, ale tahle to není, a to že je bez záručáku neznamená, že bude stat jen 3500,- tak v čem je problém, a nebo jestli je to prostě dost dobra cena, díky za odpověd, věřte že kdybych to někdde našel, taak neotravuju, a prosím komenty podobných typů si odpustte, to radši neodepisujte.


14 črc 2010, 12:26
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: Výběr zbraně nováčkovi
Marka: Dívej, jde o to, že i když to je celokov, je to stále čínské výroby. Samozřejmě můžeš říct, že se vše vyrábí v Číně, ale tady toto je vyráběno přímo Čínskou firmou, jejich díly samozřejmě nejsou tak kvalitní jako třeba Tokyo nebo Classic Army, a u Čín v podstatě záleží, jakou čínu koupíš (od jaké čínské firmy) a hlavně - jaké budeš mít štěstí.

Např. já měl s mou čínskou zbraní hodně vělké štěstí, protože střílí perfektně.

Takže - rozdíl mezi Čínou a značkouvou abych to zhrnul je ten, že číny nedělají tak kvalití součástky.

Takže - mezi přední značkové výrobce patří Tokyo Marui, Classic Army, Star, Kings Army...

Mezi ty lepší/dobré číny patří např. P&J nebo Aimtop...

Co se zbraně, kterou postuješ týče, tak si myslím, že by mohla být fajná. Nějaký ten upgrade má, je to uvnitř kov, takže se ti o nezničí tak rychle jak plast (podotýkám - ne tak rychle, samozřejmě se vše může zničit)...poptej se ještě zdá někdo ze známých nemá známého a ten nemá známého (třeba i z desátého kolena :D ) kdo by s tou značkou měl zkušenosti, ale myslím, že by s ní problém být neměl.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


14 črc 2010, 12:32
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009, 21:47
Příspěvky: 107
Bydliště: Český Těšín
Nový příspěvek Re: Výběr zbraně nováčkovi
a hlavne je vyprodana takze ji jen tak nesezenes

_________________
MP5 SD5/6
kombinéza 92 PČR černá
vesta MARS TV-196
vz.95 komplet


14 črc 2010, 13:26
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 črc 2010, 09:28
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Výběr zbraně nováčkovi
Díky Kongi, tvoje odpověd mi to dost jasně osvětlila :)


16 črc 2010, 08:42
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 01 bře 2009, 16:15
Příspěvky: 551
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Výběr zbraně nováčkovi
ale na čínskou M4 v týhle době můžeš zapomenout-továrny v číně jsou zavřený a M4ky jsou všude vyprodaný (sám jsem před měsícem chtěl koupit čínskou M4 ale nakonec jsem musel koupit starší)

_________________
prodávám odstřelovačku (MB-01) od wellu a optiku 3,5-10x40 MIL-DOT
Perky:
[průzkumník] [odhodlaný] [koumák] [pevná muška] [taktické přebití]


16 črc 2010, 10:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: Výběr zbraně nováčkovi
Marka: Rádo se stalo.

Jinak jak řekl kuceraz, továrny jsou zavřené, a jestli něco najdeš v naších AS shopech, jsou to poslední zbytky.

Pak jedině doporučit snad AimTop, je to sice taky považováno za obyčejnou čínu, ale prýn nejsou vůbec špatné. Mrkni třeba na Airsoft pro, tam mají poslední verzi M4 Aimtop, kde dokázali s patřičným upgradem a pružinou 130 dosáhnout úsťovky až 150ms, což je hodně slušné! Co se toho upgradu týče, který obsahuje, nebál bych se toho, a osobně bych ji již taky vlastnil, kdybych se nerozhodl na poslední chvíolí stáhnout inzerát mé P90 (dost lidí se ozvalo, nakonec sem však zůstal)

Cena je pak už ale trošku výše...

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


19 črc 2010, 19:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz