Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:31




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 airsoft a rodiče 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2008, 07:13
Příspěvky: 159
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Dle mě už soft ani není SPORT je to životní styl kdykoliv když se s kámošema sejdem nebavíme se o ničem jiném na nic jiného nemyslím ted si budu i pokoj malovat na olivovo.


27 čer 2010, 12:53
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 21 čer 2010, 08:50
Příspěvky: 106
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Citace:
Já se mámě ani nedivim, že mě nechce financovat na airsoft. dala mi snad už 10 000 Kč na to, abych hrál na kytaru a 8 000 Kč na kolo a ted ještě snad 50 000 Kčna rodinou dovolenou (už třetím rokem).. Airsoft by byly další prachy, další tisíce... Nejlepší bude asi počkat, až se to uhladí
Mámy výdaje na mě jsou ještě pořád moc aktuální. Ted zas dlouhou dobu nebudu somrákovat a pak už to půjde všechno líp. Řeknu že konečně začnu se sportem-airsoftem. Lepší než se honit za míčem, a když ho konečně mám, tak ho odkopnout pryč. Airsoft je zlatá střední cesta v oblasti sportu.


Dívej. Cokoliv jsem chtěl, na to jsem si musel schrastit prachy sám. Mobil, značkový boty, netbook, řidičák(budu dělat), airsoft, holt nemám rodiče milionáře, a na oc si neseženu prachy, to nemám. Takže rodičům může potom být prd.


27 čer 2010, 14:03
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Máš pravdu. I když si vydělám, máma bude mít problém, ale to už pak není na ní, vyž ty prachy budou moje. Já brigádu nemám, nevim kde hledat. Stejně bych bral jen na srpen, páč dem na tu dovolenou. Mam jen takovej malej džob, to ale možná nepude ani na tisícovku :? .....Ale už sem si pořídil porcelánový prasátku a šetřim jak blázen, už ani zmrzlinu si nekoupim... :)


27 čer 2010, 14:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
AK-47 píše:
Dle mě už soft ani není SPORT je to životní styl kdykoliv když se s kámošema sejdem nebavíme se o ničem jiném na nic jiného nemyslím ted si budu i pokoj malovat na olivovo.

Tak to my se sejdeme a jsme schopní mluvit naprosto o všem, slompat, balit baby, uzavírat pojistky... a nikdo z nás není takový fanatik, že by si byl schopný vymalovat pokoj tak nevkusnou barvou :-D (Olivově zbarvený oblek bych si nikdy nekoupil). Souhlasím v tom, že to není přímo sport, jako spíš koníček, ale na druhou stranu některé výzvy, jako "o pytel plastu, že je nevystřílíš sám" z toho trochu sport dělají. Definitivně to má být sranda a já to hraju tak, abych se bavil. Můžu říct, že i někteří rodiče (dobře, otcové), kteří ke mně přišli na kontrolu převzetí zbraně se svými začínajícími sofťáky, se dali strhnout a dnes je běžně potkávám po akcích a vždycky je s nima sranda.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


27 čer 2010, 15:37
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2010, 20:01
Příspěvky: 58
Bydliště: Akátová 200, Polabec, Poděbrady 290 01
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já to mám tak, že se mi rodiče přemluvit nepodařilo tak jsem si koupil L96 za jejich zády. Když na to máma po 3 měsících přišla, začala se různě vyptávat jako kde máš brýle a kde si na to vzal atd... Když si ji vzal do ruky otčím tak nabil a vystřelil. A říkal že to je celkem dobrá věc. šel se tedy podívat jak s kamarádama v lese hraju a potom říkal že jestli mě to baví tak ať hraju. Takže se mi splnil můj sen : Hrát airsoft.

_________________
THE Kyselac


27 čer 2010, 20:50
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jediné co mi rodiče na airsoft kdy řekly bylo od fotříka:
"To ti to ty vole nestačilo na vojně"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mě do toho může mluvit maximálně manželka.

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


28 čer 2010, 16:09
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
YENKEE píše:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jediné co mi rodiče na airsoft kdy řekly bylo od fotříka:
"To ti to ty vole nestačilo na vojně"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mě do toho může mluvit maximálně manželka.


Tak ty už máš po 18. Seš volnej jako pták.(Skoro) My, co jsme ještě pod dohledem rodičů to máme horší.


28 čer 2010, 18:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
YENKEE píše:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jediné co mi rodiče na airsoft kdy řekly bylo od fotříka:
"To ti to ty vole nestačilo na vojně"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mě do toho může mluvit maximálně manželka.

Zvlášť to poslední je umě do puntíku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 čer 2010, 19:06
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
THE Kyselac píše:
Hrát airsoft.

Já si chci splnit jiný sen, přestat "hrát" airsoft :wink:

_________________
Johny Perez


28 čer 2010, 19:48
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Monty, YENKEE... já se chlapi omlouvám za OT, ale prostě se musím zeptat... jak to berou vaše manželky, potažmo jaký je život ženatého sofťáka. Ačkoli jsem si vytvořil představu, jaké to je, udržovat trvalý vztah s pacifistkou - kupodivu to snášela - tak by mě zajímalo provozování volnočasových aktivit TOHOHLE rázu v manželství. Když tak nad tím uvažuju, nejsem ani moc mimo téma... :-)
EDIT: THE Kyselac... skoro jsi mě dojal :-D

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


28 čer 2010, 20:19
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
I když máš přítelkyni nebo manželku věz že jí to sere, že si jdeš v sobotu s kámošema zastřílet a nejsi s ní, nejdeš s ní na procházku, nebo do kina apod. Vždy jde o to jaká ta tvá ženština je a to je hrozně individuální jak která to snáší, některá je možná i ráda že ten její prďola taky vypadne z baráku. Všechno je velký kompromis a vzájemná tolerance, když je ženská normální tak to pochopí, že se holt potřebujeme občas vyblbnout a necpeme to do chlastu, autzomat, cigár apod. Já mám 13 letého syna, který se mnou chodí taky střílet a to už jsme na to dva, takže nám to lépe prochází. Ale u mne je vždy na 1. místě rodina.

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


28 čer 2010, 20:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
JJ sem na tom podobně moje žena zbraně nesnáší ale nic stím neudělá. Jak bylo řečeno je to o toleranci.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 čer 2010, 20:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
tak to zas není tak extra rozdílné... vážná známost, nebo manželství... pořád je to o toleranci a bla bla bla... co do toho, tak znám i pár hrajicích párů, ale u některých lidí mi přijde nepředstavitelné, že by byli schopní se toho chytit... jen mě zajímalo, jak to vypadá v pozdější fázi... dík chlapi...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


28 čer 2010, 22:26
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
hups, nebyl sem prihlaseny, nj praci si me kompy nepamatuji 8)
tak me uz tahne na tricitku takze rodiče nereším ale otec je stejne jak hodne zamereny na military takze pohoda : )
i moje pritelkine to bere uplne v klidu i kdyz ji to vubec nezajima (je vegetarian pacifista ) až se divim že spolu vubec sme :lol: ale respektuje moje zajmy jako soft i plastikove modelařeni takže ja to mam uplně vklidu. spiš me stve ze mam posledni dobou na strileni hrozne malo času :(

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


29 čer 2010, 09:29
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já v tomhle vycházím se ženou velmi dobře (matka vůbec netuší, nezajímá ji to, otce již nemám). To mám ještě jako koníčka rybaření, takže kdyby bylo po mým, tak jsem furt v tahu. Ale pokud akce hlasím v čas dopředu a pak to kompenzuji dalšími víkendovými dny s rodinou, tak je spokojená. Prý to mám místo tělocviku, aby mi nerostlo panděro.
Akorát se mě ptala, zdali je nutné, abych k cca 80 nožům (trochu je sbírám), 12 rybářským prutům, čtyřem vzduchovkám, měl ještě 6 AS zbraní.. :lol:
Ale znáte to, tyhle chlapský hračky, toho se člověk nikdy nenabaží.

_________________
Legion of Blue Hills


29 čer 2010, 10:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Ebon hand píše:
Já v tomhle vycházím se ženou velmi dobře (matka vůbec netuší, nezajímá ji to, otce již nemám). To mám ještě jako koníčka rybaření, takže kdyby bylo po mým, tak jsem furt v tahu. Ale pokud akce hlasím v čas dopředu a pak to kompenzuji dalšími víkendovými dny s rodinou, tak je spokojená. Prý to mám místo tělocviku, aby mi nerostlo panděro.
Akorát se mě ptala, zdali je nutné, abych k cca 80 nožům (trochu je sbírám), 12 rybářským prutům, čtyřem vzduchovkám, měl ještě 6 AS zbraní.. :lol:
Ale znáte to, tyhle chlapský hračky, toho se člověk nikdy nenabaží.

áááááááá kolega kde chytáš?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


29 čer 2010, 18:40
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Věnuji se hodně dravcům, takže moucha a přívlač, občas taky plavačka a na těžko. Do loňská jsem jezdil hlavně na pstruhovky - Metuje, Černá, Orlice, Ohře. Letos jsem si pstruhovku nekoupil a vzal si celosvazovou mimopstruhovku, abych navštívil nějaký nový místa. Takže zatím Vltava a Berounka, chystám se na Labe. Příští týden mám dovču na Slovensku, tchán mi zařídil povolenku na nějaký Dunajský ramena nebo co, tak beru přívlač a na těžko. :D

_________________
Legion of Blue Hills


30 čer 2010, 11:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
AAAAAAAAha no to já jen kaprařina brčko a soukromé revíry 15 let sem chytal na státním a je to ubohý takže sem zrušil jak členství tak prostě všechno. Na soukromejch rabníkách sou daleko hezší kousky. Chytím vyfotím a maže spátky do vody.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


30 čer 2010, 20:08
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já soukromý taky rád, tam jsou aspoň pořádný ryby. Co platí pro kaprařinu, platí i pro mouchu a dravce. I když ostrou kaprařinu jsem ještě nepořídil, ačkoliv mě kolegové v práci lákají. :-)
To já ryby i konzumuji, ale jen ty, co mi chutnají. Zrovna nedávno jsem přemýšlel, že trochu zaplním rubriku přežití tady fóru. Protože jsem zároveň vyučenej kuchař. Takže jsem přemýšlel sepsat článek, jak nějakou tu rybku či jiný úlovek chutně upravit za polních podmínek. Přeci jen tady u nás je zbytečný mluvit o ultimativním survivalu, když máme plný lesy a vody velmi chtuné potravy.. :lol:

_________________
Legion of Blue Hills


01 črc 2010, 16:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
hehe tak ka unás se dá sežrat uplně všechno co se válí v lese nebo na poly sice něco jen jenou :lol: ale jídla je dost :lol: .
No já jako rybu sním taky ale prostě furt to nemusím . Raděj chytím a pustím je to daleko hezčí pocit.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 črc 2010, 17:58
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
ja když je zralá kukuřice tak si natrhám a mám takový menší pokrm který me i stači když toho stejně většinou sním aspon kilo :D

ale fazoli do polnich podminek nedoporucuju :lol:

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


01 črc 2010, 20:38
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Hlavně že vám do toho co jíte nekecaj rodiče......

_________________
Johny Perez


01 črc 2010, 21:42
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Johny--X píše:
Hlavně že vám do toho co jíte nekecaj rodiče......

´to by se jim stejne nepodarilo...

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


01 črc 2010, 21:57
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já sem chtěl jenom naznačit ,že je to tu teď mírně OT .

_________________
Johny Perez


01 črc 2010, 22:46
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Kámoš má strejdu na "nejmenovaném zdroji pitné vody pro nejmenovaný kraj". Pánové... ve vodě ryby velikosti krokodýlů. Pětidenní dovolená, feedry s boilies permanentně ve vodě (a permanentně ohnuté) a na dalších twistery a ocelové lanka na tahání aut :-D Nádherná příroda, klid, nikde nikdo, sudy a gril. Naprosto dokonalé. Jinak... byli jste teď někdo na Slezské Hartě, protože tam se dalo chytat tak 45 kapříky do rukou mezi křovím.
No... a s tatou jsme debatovali mimo jiné o tom, jestli se dá uživit softem. Nějak si k němu musím najít cestu a přes silon to jde nejlíp.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


01 črc 2010, 23:31
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
No, Johny--X, jako OT ti to může připadat, ale tady jsme v sekci TLACHÁRNA, takže kde jinde takhle kecat? :mrgreen:
Volný kecání aspoň v jedné sekci dává foru uvolněný život a trochu nekonformosti.
A já tu hovořím plným právem, protože já jsem rodič. 8)

Pouštění mám taky rád, třeba jsem si nikdy nevzal sumce, ať jsem jich chytil docela dost.
Jednou jsem byli taky na vodárenské nádrži, bylo to super. Ryby byly ve vodě přímo vidět, to se vláčelo nádherně.
U vody jsme taky probrali mnoho věcí, je tam uvolněnější prostředí.

My teď v týmu řešíme, že bychom vyrazili někam k Lipnu na softorybářskou výpravu jen tak na lehko, ale ještě není rozhodnuto, zda budeme vypuštěni sami, či se k nám přidají manželky s ratolestmi a jejich nezbytná výbava, která zabere tak tři další auta.. :lol:

_________________
Legion of Blue Hills


02 črc 2010, 13:36
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Ebon hand píše:
No, Johny--X, jako OT ti to může připadat, ale tady jsme v sekci TLACHÁRNA, takže kde jinde takhle kecat? :mrgreen:
Volný kecání aspoň v jedné sekci dává foru uvolněný život a trochu nekonformosti.
A já tu hovořím plným právem, protože já jsem rodič. 8)


Ale jo , vždyť nikde nehoří :wink: ,ale založit si topic Rybaření by taky nebylo od věci . Ale co mi je do toho,já tu mod nejsem :mrgreen:

_________________
Johny Perez


02 črc 2010, 18:06
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Monty píše:
Creed píše:
Mno je mi skoro 15, vsici okolo to hrajou, a ja bych si chtel taky vobcas zablbnout, ze?

Airsoft není na blbnutí. Většinou ale pomuže jako prvního zlomit otce pak je to na buli cesty. Pokud teda není otec modrej a pacifista.


Přesně. Přemluvil jsem otce ať hraje soft taky.. :D

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


06 črc 2010, 12:43
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
YENKEE píše:
I když máš přítelkyni nebo manželku věz že jí to sere, že si jdeš v sobotu s kámošema zastřílet a nejsi s ní, nejdeš s ní na procházku, nebo do kina apod. Vždy jde o to jaká ta tvá ženština je a to je hrozně individuální jak která to snáší, některá je možná i ráda že ten její prďola taky vypadne z baráku. Všechno je velký kompromis a vzájemná tolerance, když je ženská normální tak to pochopí, že se holt potřebujeme občas vyblbnout a necpeme to do chlastu, autzomat, cigár apod. Já mám 13 letého syna, který se mnou chodí taky střílet a to už jsme na to dva, takže nám to lépe prochází. Ale u mne je vždy na 1. místě rodina.



Je to individuální, například já bych byla pro sofťáka (možná) dobrá partie, protože jako soft, tak zbraně obecně (jsem majitelka zbrojáku a budu kupovat Gločka) a všechno kolem armády, zbožňuju, až to některý příslušníky mužského pokolení štve

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


06 črc 2010, 16:28
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
airsoft-bene píše:
Je to individuální, například já bych byla pro sofťáka (možná) dobrá partie, protože jako soft, tak zbraně obecně (jsem majitelka zbrojáku a budu kupovat Gločka) a všechno kolem armády, zbožňuju, až to některý příslušníky mužského pokolení štve

A to se ještě nenašel žádný vhodný sofťák? (A dokonce se ani tady neozval?) 8) Přitom tu lidé pláčou, jak by takovou holku brali - i když možná nechtějí, aby byla lepší než oni :-)


08 črc 2010, 16:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz