Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 technik na as zbraně 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 26 črc 2009, 14:10
Příspěvky: 84
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
tak tam dal technik novou 120 od nich a dava to 123-125 ms s 20 tkama guru mi poslalo nejakou sahlou pruzinu obal psg 120 ale davalo to 105 ms guru jsou asi v krachu nebo co ze podvadej zakazniky

_________________
mp5 a4 JG komplet novej mech+ ele+baterky =123-125 ms
scháním zbran na 2 mech bez mechu pouze telo nejlip celokov (GaP,CA,TM,GaG)do 2500kč


10 čer 2010, 13:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
miroslav verner píše:
tak tam dal technik novou 120 od nich a dava to 123-125 ms s 20 tkama guru mi poslalo nejakou sahlou pruzinu obal psg 120 ale davalo to 105 ms guru jsou asi v krachu nebo co ze podvadej zakazniky


Tak to už je vcelku fajn. Žádnej zázrak, ale ujde to :-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 čer 2010, 14:18
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
ji u guru dej na reklmaci. Nez aby te zamerne podvedl, tak to spis bude vada u vyrobce ty pruziny. Vidis vsechno hnedka cerne.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


10 čer 2010, 16:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Pokud vim, tak tenhle člověk je ten frajer, co podal na Guru insolvenční návrh, protože mu zapomněli do balíku hodit jednu součástku nebo tak něco...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 čer 2010, 16:23
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 26 črc 2009, 14:10
Příspěvky: 84
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
pouze jsem chtel podat insolvenční navrh pokud jse to nevyresi

_________________
mp5 a4 JG komplet novej mech+ ele+baterky =123-125 ms
scháním zbran na 2 mech bez mechu pouze telo nejlip celokov (GaP,CA,TM,GaG)do 2500kč


10 čer 2010, 16:31
Profil
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Zbraň sem dělal já, a jen aby mi tu nebyla myta prdel za zády: pružina byla v origo obalu Guarderu, ač bez progresivního vinutí byla SP120 víc než podobná, a měřák na pružiny máme bohužel ve výrobě,takže nebylo jak jinak sílu ozkoušet.123-125 m/s ujde, ale vemu-li v potaz,že to je MP5ka s 20cm hlavní,jsem spokojen, kor když je to čína s ještě původní hlavní. utěsnění komory, vzduchotecniky a trysky je maximální, takže víc na tom jinak, než nějakým vojebáváním,nebo přesnou hlavní, nevyčaruju. ad cena práce(1000 kč, nikoliv 1200): vzhledem k tomu, že byl dodán set kol SHS, který se nevleze do GP mechaboxu, musel se mechabox frézovat, musela se odfrézovat část mechaboxu pro chod spouště, brousit packy trnu pružiny, probrušovat hop komoru, aby do ní trysky vlezly, odladit semi-full auto funkci, protože překvapivě spoušťák ani přerušovač neseděly jak maj, a podobně. tak je doufám pochopitelné, že je rozdíl mezi podobným upgradem a "tady máte maruiku, a tady guarder full set, prosím složit". každopádně myslim, že ve výsledku všechno bylo vyřešeno k oboustranný spokojenosti.


11 čer 2010, 09:42
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
coby anonym nemůžu editovat, takže musim novej post. Pro Cotuloshe: termín "ceny šílené" se ti přestane líbit ve chvíli, ve chvíli, kdy svůj zisk budeš danit, budeš z něj platit nájem, elektřinu, stroje a další vybavení, a pod. když povezeš auto do servisu,nebo ti ho bude opravovat strejc v garáži za prasečákem,taky zaplatíš jinak. nemusim to hnát ani do extrémů jako auto, stačí se kouknout na ceny oprav ledniček, sporáků, mobilů. navíc když vemu jako model servis mistra Vernera, tak bylo potřeba frézy, soustruhu, který ne každý domácí technik má. takže bud to upižláš dremmelem nebo stojanovkou, sice to bude fungovat taky,ale vypadat jako by to vypadlo krávě z držky, a navíc na tom strávíš x času, nebo to někomu povezeš, ale když si zaúčtuješ čas, nějakej ten bakšiš frézaři, popř pohonný hmoty,tak stejně neušetříš. navíc u původního pístu ulít kovový zub a následně se očesala kola. ano, můžu říct,že to bylo blbym tvarem zubu,strkat hlavu do písku a buhví co. takhle dostal do mechu novej píst bez řečí a zadarmo (stejný pístu Guru jako původní, takže ne nějakej "hele dáme tam čínu"). Nevěřím tomu, že domácí technik, pokud nemá domluvený nějaký výhody u některýho z českých výrobců/prodejců, při nějakym vyšším obratu zakázek tenhle záruční standard udrží dlouhodobě bez toho, že by ho práce měla opravdu živit. Je rozdíl dělat něco jako hobby, a živit se tím. Věř mi, že kdyby se mi tak vyplatilo dělat guny doma, tak nepracuju,kde pracuju. když však vemu v potaz zázemí, který v práci mám na jedné ploše v porovnání stim,jak bych se nalítal k soustruhum, frézam, do anáče pro díly, co zrovna nejsou skladem a pod, tak vím, že moje ceny nebudou zásadněji nižší než sazba, kterou máme v praci, pokud se tím budu chtí aspon nějak uživit. to jen tak pod čarou k tomu, co slýcham poměrně často,že "v tom a tom krámu mají drahej servis"..

jinak co mě ještě pobavilo-rozhdoně nezkoušíme guny na kuličkách,co má majitel v zásobníku, používáme své zásobníky, které máme ozkoušené,že spolehlivě podávají ve všech,nebo takřka všech zbraních (kontrola toho, že pokud uživateli zbran enpodává,zatimco nám jo, je z 99% chyba na straně zákazníkova zásobníku nebo BB) a své vlastní střelivo (u nás standardně 0,20g Guardery),neb máme jistotu co střílíme,bez toho že bysme museli na mirkováze vážit, zda tam pán opravdu má 0,25ky jak říkal,a nejsou to zrovna 0,23ky když si splet zásobník. navíc všechny údaje se uvádí s 0,20g, takže vycházet z jiný gramáže by pro nás opět znamenalo přesouvat se na pole dohadů a odhadů. že bychom v tomhle směru na zákazníkovi šetřili se taky říct nedá, dílna týdně sežere 5-10 000 Guarder 0,20ek..u problematických zbraní za servis padnou i 1-2000 kulí podle toho,jak velká pruda je závadu najít,nebo zbraň odladit na požadovanou úsťovku.


11 čer 2010, 12:10
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Je mi víc, než jasné, že provoz dílny v obchodě sežere peněz jako šlupek. Definitivně to ale neznamená, že se o celou měsíční útratu stará jedině servis. Pokud to tak máte, tleskám, jelikož sám můžu potvrdit, že se při jakýchkoli cenách UPG a servisu naprosto nedá uživit, natož provozovat vlastní živnost. Ale za všechny ty nekonečné dny v dílně můžu prohlásit, že se mi vyloženě nepovedla jediná zbraň (blbec, zapomněl jsem na podložky). Nechci obsah mojí práce srovnávat s tvou. Neživí mě to a neobětuju tomu 8 hodin denně a jako domácí kutil nemám přistup ke všem udělátorům, ale zatím jsem si vždycky dokázal poradit a uspokojit potřeby všech, kteří mi kvér svěřili. Co do výhod u domácích výrobců. Něco málo, nic zvláštního, ale je to tak.
Na druhou stranu se mi do rukou dostaly zbraně, které přišly ze servisu naprosto beze změny. Kde je potom chyba?!

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


11 čer 2010, 12:31
Profil ICQ
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
to samozřejmě vím, ale nemůžu mluvit za nikoho jinýho,než za sebe a dva kolegy v pražský prodejně, protože nikomu jinýmu v práci pod ruce nevidím. nemůžu pohanět současnej servis BASu, protože sem od nich v ruce dlouho nic neměl, nemůžu posoudit kvalitu plzenský pobočky anáče, protože do ruky se mi zatím nic s komentářem "v plzni zkurveno, udělejte to vy" taky nedostalo,a tak je to s dalšími servisy. smyslem příspěvku nebylo hájit tezi "servisy jsou drahý,ale dobrý,všichni to dávejte k nám", protože jako kdekoliv jinde je x názorů,zkušeností,ale i zkušeností uživatelů. pouze sem chtěl poukázat na fakt, že ta "drahá oprava" je relativní pojem, když přihlídneš ke všem aspektům.


11 čer 2010, 15:02
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Tak tak, on totiž každej myslí, že to vemeš a sklapneš dokupy pryč s tím. Jo je sidce fajn, že např. SHS mecháče držej jak fík ,ale co naplat, když to má dělat to co má, tak sem tam za 8-10 hodin práce a kdo z Vás bude makaz za 40kč na hoďku co? Bohužel špatná doba. Zlatá doba Marui a Guarderu?

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


11 čer 2010, 20:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
čuuuuusss Ebolo. Klííííddd takové řeču byly a budou. DOmácí kutilové totiž maj dojem že to vždy zvládnou lít než dobře vybavená dílna. Co je okolo ale neví.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


12 čer 2010, 07:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
joseff píše:
Tak tak, on totiž každej myslí, že to vemeš a sklapneš dokupy pryč s tím. Jo je sidce fajn, že např. SHS mecháče držej jak fík ,ale co naplat, když to má dělat to co má, tak sem tam za 8-10 hodin práce a kdo z Vás bude makaz za 40kč na hoďku co? Bohužel špatná doba. Zlatá doba Marui a Guarderu?

JJ zlatá TM tam vždy sedlo vše bez úprav a dolaďování. Nic sle neuděláš lidi maj pocit že za málo peněz budou mít hodně muziky. Jooo a dík za tu radu s tím SCAR.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


12 čer 2010, 07:42
Profil
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Hlavně líbat nohy klukum jako Josíffek nebo Jeff, který maj servisování gunů jako hobby pri normalni praci, skole a tak, kdy jsou schopni pracovat takrka zadarmo, a maji cas i chut si s gunama hrat X hodin,coz v servisu proste nejde uz s ohledem na cene za praci atd.


12 čer 2010, 17:48
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Návštěvník píše:
Hlavně líbat nohy klukum jako Josíffek nebo Jeff, který maj servisování gunů jako hobby pri normalni praci, skole a tak, kdy jsou schopni pracovat takrka zadarmo, a maji cas i chut si s gunama hrat X hodin,coz v servisu proste nejde uz s ohledem na cene za praci atd.



Já myslel že tihle dvá dělají servisáky as shopum ??


12 čer 2010, 20:27
Profil
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
tak třeba veterán ne, Joseff pokud mě informace a pamět neklamou taky ne...


13 čer 2010, 11:41
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Ja bych ty servisy nezatracoval, maji tam kvalitni zazemi a provereny lidi. ono se kolikrat stane, ze zbran jede v pohode v servise a pak uzivatel pouzije smejdsky kulicky a je zadelano na poskozeni zbrane.

Ja to sice mam jako konicek, ale rozhodne nedelam takrka zadarmo, nechci upgradovat zbrane lidem, ktery to chceji mit co nejlevnejsi s co nejsilnejsi pruzinou, protoze jdou pak rychle do kopru.

Taky velmi detailne rozepisuji, co ktera vec stala a veskere dodatecne upravy konzultuji s majitelem. Majitel vidi co se se zbrani presne delalo. Urcite to je lepsi nez uctenka na "servis zbrane" za 1200kc, majitel by tu cenu jiste pochopil, kdyz by tam byly rozepsany narocne upravy, aby tam dily presne sedly. To bych tedy doporucil take pouzivat u tebe Ebolaku, prejde se pak takovymto nedorozumnenim.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


13 čer 2010, 21:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
hele z mý strany jediný pochybení, že sem neupozornil na možnost slabší pružiny a s tim spojený nižší ustovky,jinak v servisnim listu všecko vypsaný bylo,přecejen zakazník potřebuje vědět, proč ho to stojí litr.


14 čer 2010, 07:46
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
no tak nechapu, proc si miroslav verner stezuje na cenu, kdyz s tim bylo tolik prace.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


14 čer 2010, 09:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Nemůžu, než souhlasit s Montym. Rozpis provedené práce je vždycky k užitku. Každá malá úprava se počítá a lidi na to slyší.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


15 čer 2010, 15:07
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 18 čer 2010, 20:38
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Zdravím lidi, nevíte o nějákým šikovným technikovi z okolí Brna?


23 čer 2010, 23:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
John303 píše:
Zdravím lidi, nevíte o nějákým šikovným technikovi z okolí Brna?

Co je přesně okolí? Já už to hromadně nedělám ale soukromě kvéry dávám porát do kupy. Pokud máš zájem tak PM

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 čer 2010, 07:54
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2010, 11:20
Příspěvky: 72
Bydliště: Amber
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Zdravíčko mám prosbu, jelikož jsem slyšel samou chválu na pana technika Jeff, chtěl bych ho poprosit jestli by se mi až bude mít čas juknul na zbraň, tedy.. když se mi ji nepodaří dát do kupy samotnému :roll:

_________________
Obrázek


01 črc 2010, 08:05
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
mas pm

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


01 črc 2010, 09:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2010, 11:20
Příspěvky: 72
Bydliště: Amber
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
jo tak včil jsem rozebral mechbox.. hmm paráda.. jestli já to složím.. :roll: :lol:

_________________
Obrázek


01 črc 2010, 13:54
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
rozděl to na pytlíčky Jeff má puzzle rád :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


01 črc 2010, 14:58
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2010, 11:20
Příspěvky: 72
Bydliště: Amber
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Mno on ja to už dal do kupy nějak ale již se vám stalo že praskla pružina? jsem normálně vyklepl zbytky z válce.. tohle nějak nechápu :shock:

_________________
Obrázek


01 črc 2010, 15:00
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
monty: zvlast takovy, kde je vse rozdelane do posledniho sroubku a chybi nektere casti :wink:

Corwin: zvlast systema pruziny rady praskaji, nic vyjimecneho.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


01 črc 2010, 15:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2010, 11:20
Příspěvky: 72
Bydliště: Amber
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Jo tak dobré vědět :-( jsem objednal novou Guarder.. hmm dotaz Jeffe, myslíž že má nějakou cenu tu pružinu zabrousit a dat ji tam? je odseknutých zhruba jen 5 mm ze začátku.

_________________
Obrázek


01 črc 2010, 15:45
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
pruzinu vyhod

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


01 črc 2010, 16:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nový příspěvek Re: technik na as zbraně
Jo tohle znám nedávno sme s jedním technikem rozdělávali mech cm.028 první řady a jemu se podařilo prasknout pružinu na dvakrát vzalo mu to 2 zuby na kole a 4 na pístu :D :D


01 črc 2010, 17:00
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz