Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ] 
 Začátečník hledá radu 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Začátečník hledá radu
Chtěl bych s klukama hrát airsoft. Mají elektriky ak47, m4 atd. Rád bych se jim, jestli začnu s airsoftem, vyrovnal. Uvažuju nad p90. Levný číny nejsou a kvalita by asi stejně nebyla nic moc. takže bych rád tohle: http://www.armymarket.cz/p90-pl-s-kolimatorem-ca-d2252
Ja se v tom nevyznam a nevím jestli to bude dobrej kauf. Pro začátečníka asi super ale rád bych to měl co nejdéle tak abych po měsíci nechtěl lepší.
Rád bych znal názor zkušenejch sofťáků na tuhle zbraň. Klady a zápory a tak. Prostě vše... a jestli by za tuhle cenu nebyla lepší volba

Předem Vám všem moc děkuju za názory


27 čer 2010, 11:29
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
CA je fajn, jde spíš o to, že P90 má atypické držení (ne jako zbraně typu AK, a zbraně typu M4, M16) pro někoho je to lepší - ergonomické držení a někomu to zas nevyhovuje. nejprve by si to asi chtělo "osahat". Co se týče výkonu této zbraně, nemám zkušenosti (upřímně mi to přijde jako střílející cihla :) ) ale je to čistě na tobe :wink:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


27 čer 2010, 12:39
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2008, 07:13
Příspěvky: 159
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Je to v cajku gun ale je to moc krátké jestli hrajete v lese doporučuju G&P http://www.armymarket.cz/gp-k7 přidáš si 500 a máš luxusní COLT dle mě jsou G&P jedny z nejlepších gunů a navíc mají teďka libovou cenu normálně stojí skoro dvakrát tolik co teď takže za mě v téhle cenové relaci jedině G&P.


27 čer 2010, 12:43
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
CheGuevara píše:
Chtěl bych s klukama hrát airsoft. Mají elektriky ak47, m4 atd. Rád bych se jim, jestli začnu s airsoftem, vyrovnal. Uvažuju nad p90. Levný číny nejsou a kvalita by asi stejně nebyla nic moc. takže bych rád tohle: http://www.armymarket.cz/p90-pl-s-kolimatorem-ca-d2252
Ja se v tom nevyznam a nevím jestli to bude dobrej kauf. Pro začátečníka asi super ale rád bych to měl co nejdéle tak abych po měsíci nechtěl lepší.
Rád bych znal názor zkušenejch sofťáků na tuhle zbraň. Klady a zápory a tak. Prostě vše... a jestli by za tuhle cenu nebyla lepší volba

Nevím, jestli není lepší P90 s lištou nahoře, na kterou si můžeš dát kolimátor podle vlastního výběru. Tu mají mí dva kamarádi a nemůžou si stěžovat, je to snadno ovladatelná zbraň a dostatečně přesná ve většině případů. V úzkých prostorách mnohem lepší než cokoliv s pažbou.


27 čer 2010, 14:53
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Jerson píše:
CheGuevara píše:
Chtěl bych s klukama hrát airsoft. Mají elektriky ak47, m4 atd. Rád bych se jim, jestli začnu s airsoftem, vyrovnal. Uvažuju nad p90. Levný číny nejsou a kvalita by asi stejně nebyla nic moc. takže bych rád tohle: http://www.armymarket.cz/p90-pl-s-kolimatorem-ca-d2252
Ja se v tom nevyznam a nevím jestli to bude dobrej kauf. Pro začátečníka asi super ale rád bych to měl co nejdéle tak abych po měsíci nechtěl lepší.
Rád bych znal názor zkušenejch sofťáků na tuhle zbraň. Klady a zápory a tak. Prostě vše... a jestli by za tuhle cenu nebyla lepší volba

Nevím, jestli není lepší P90 s lištou nahoře, na kterou si můžeš dát kolimátor podle vlastního výběru. Tu mají mí dva kamarádi a nemůžou si stěžovat, je to snadno ovladatelná zbraň a dostatečně přesná ve většině případů. V úzkých prostorách mnohem lepší než cokoliv s pažbou.



Jakože tenhle kolimátor nebude nic moc?? Já fakt nevim... Přemýšlím, že bych vzal i něco jinýho než p90... Ale spíš ne :D (Stargate)


27 čer 2010, 15:17
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 26 črc 2009, 14:10
Příspěvky: 84
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
ta p90 to jen jen china s jinou krabicí od clasic army a v žádnym pripade nebrat p90 je od TM nejlepsi volba

_________________
mp5 a4 JG komplet novej mech+ ele+baterky =123-125 ms
scháním zbran na 2 mech bez mechu pouze telo nejlip celokov (GaP,CA,TM,GaG)do 2500kč


27 čer 2010, 16:56
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
miroslav verner píše:
ta p90 to jen jen china s jinou krabicí od clasic army a v žádnym pripade nebrat p90 je od TM nejlepsi volba


Tohle není CA Sportline (čína s jinou krabicí, jak říkáš).

_________________
If you see the flash, it's already too late...


27 čer 2010, 17:01
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Takže rada zní: Žádná čína, ani Classic Army, Tokio Marui je nejlepší volba


27 čer 2010, 17:07
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
p90 at uz od CA nebo od TM je dobra volba kvalitni zbran delku hlavne muzes pak upravit podle svych potreb napriklad koupit tlumic a protahnout do nej hlaven ale neni to potreba....jedine co ti doporucuji je koupit tlacaky do p90 protoze to ma uplne debilne reseny tocaky pri kazdym natoceni zasobaku musi zasobnik vyndat ze zbrane coz je dost neprakticke

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


27 čer 2010, 17:28
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
CheGuevara píše:
Jakože tenhle kolimátor nebude nic moc?? Já fakt nevim... Přemýšlím, že bych vzal i něco jinýho než p90... Ale spíš ne :D (Stargate)

Nevím, on možná bude použitelný, ale třeba já osobně mám raději větší kolimátory. Nicméně když se takhle velikost montuje i na ostré zbraně, tak použitelný určitě bude, jen ho prostě nevyměníš - nebo ne tak snadno.

Jinak čínské tlačáky jsou lepší, na točák vystřílíš asi 150 kuliček, ale Mauriácký tlačkák prý dokáže vystřílet všechno na jedno natočení (a na rozdíl od jiných točákůnechrastí)
Mně se sice tvarově P90 až tak moc nelíbí, ale drží se orpavdu dobře v jedné i dvou rukách a zejména hlaveň těsně nad rukou je dost praktická, když míříš někde v křoví. Takže pokud se ti P90 líbí, rozhodně do ní jdi.
(A osobně bych si TM nekoupil, v čínských zbraních nevidím problém, všem normálně fungují.)


27 čer 2010, 18:34
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=788
http://www.armymarket.cz/search?sq=p90

Já pořád nevím kterou. Kolimátor nebo ne. Tlumič nebo ne. Za 3000 nebo za 5000. Je velkej výběr a já fakt nevim. Zásobníky teda tlačáky, ale našel jsem jen na 65 BB. Nevim jestli to bude dost. 300 BB by bylo asi lepší, ale to je točák.... Fakt nevim.
A co dostřel 50m-dobrý nebo ne. Jestli začnu, budem hrát spíše v lese a pořádnej dostřel by se hodil.
A dyž koupim bez kolimátoru, mam pak vybrat kolimátor nebo puškohled.


27 čer 2010, 18:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Osobně bych ti doporučil čínu za 3000 s krátkou hlavní a bez kolimátoru. Ten koupit zvlášť, nějaký tubusový. 65 ran je dost, na lidi co potřebují tři stovky kulí v zásobníku, aby s dokázali uplatnit hledím s despektem jako na kropiče. Každopádně pokud točák, tak jen TM.
Dostřel 50 m? to je až dost, v lese to stačí, pokud se protivníci alespoň trochu kryjou, tak víc často ani není potřeba.
(Nicméně já nemám rád upgrady, které znemožňují použít zbraň nablízko, takže tady určitě uslyšíš i názory, že je to málo.)


27 čer 2010, 19:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Standartně se střílí na 40m (myšleno střetová vzdálenost) delší vzdálenost je vždy divoká na zásahy. Takže 50m je naprosto v pohodě.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 čer 2010, 19:15
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
http://www.anareus.cz/hledej.php?action ... etezec=p90

tady je super výběr, upé vše na p90-tohle asi použiju

jinak všem dík za rady,


27 čer 2010, 19:15
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
http://www.airsoft24.cz/index.php?modul ... bozi_id=35

hele a co tohle, nebude to lepší ??


01 črc 2010, 15:21
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Nemůžeš dost dobře srovnávat dvě koncepčně odlišné zbraně. Bylo by dobré se napřed rozhodnout, jaký typ zbraně vlastně chceš a teprve v dané kategorii hledat nějakou optimální, jinak skončíš jako někteří tady, kteří hledají zbraň třeba dva nebo tři týdny a místo manuální pistole pak kupují celokovový automat.


01 črc 2010, 15:30
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 črc 2010, 17:05
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Já si chci koupit také P90 a už mám skoro jasno, určitě od Ca proline! (jestli chceš P90 tak buďto Ca prolie, nebo ACM tyto dvě zbraně jsou jedny z nejlepších z P90) Ale pořád nevím, jestli bez kolimátoru, nebo s.. Slyšel. jsem, že ten co tam je, že není nějakej extra, tak nevím, jestli ho vzít s tím, nebo s ris lištou a doukoupit ho..

Nemáte někdo s ním skušenosi?


22 srp 2010, 17:31
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Doporučuju jen lištu - sice je pak třeba laborovat se správným kolimátorem, ale zase s ním laborovat můžeš. Lepší než mít nějaký, který ti moc nevyhovuje a vyměňuje se špatně, pokud to vůbec jde.


22 srp 2010, 21:45
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 25 srp 2010, 20:25
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
CheGuevara píše:
Takže rada zní: Žádná čína, ani Classic Army, Tokio Marui je nejlepší volba


Tokio si myslim ze bude pro zacatecnika se softem dost drahy, nejdriv si taky musli rozmyslet jestly to pro neho nebude jenom nejaky zacatecni silenstvi a aby ho to po chvili neomrzelo, ja bych mu na zacatek doporucoval naku brokovnicu. Ja hraju soft uz 3 roky a mam porad brokovnicu M 56Dl a nemozu si ju vynachvalit. Sice ju mam upgradovanou, ale dostrel dobry vykony ma porad taky dobry a vysla na 1 000 kc,-

A jeste jedna vec Armymarket je sice lůevny dost, ale radsi bych bral u jinych prodejcu nemam s nim dobry zkusenosti. Jinak P 90 je celku dobra, myslim si sak, ze by mu fakt na zacatek stacila jina :D


25 srp 2010, 20:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Fandy píše:
jestli chceš P90 tak buďto Ca prolie, nebo ACM tyto dvě zbraně jsou jedny z nejlepších z P90


CA Proline je špičková značková zbraň, ACM čína...to jsou téměř opačný strany spektra...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 srp 2010, 11:20
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: Začátečník hledá radu
Nevím proč tady kritizujete právě Proline; měl jsem možnost ji testovat, a rozhodně žádná výtka z mé strany. A za ty prachy je to super kauf.

Jinak špatná sekce, a stačí trochu hledat: viewtopic.php?f=111&t=7268

Ohledně kolimce - někomu vyhovuje koupit riskovou verzi, a kolimec vybrat podle úvahy. Já šel do integrovaného kolimátoru (jop, Stargate :)) a nelituji. Chtělo to trošku zvyk, ale jsem s tím spokojený.

Moje rada teda zní - vem CAčko P90, nechej si tam hodit 120 brko, a buď vysmátý.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


28 srp 2010, 17:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz