Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:16

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
to mi připadá taky jako blbost. Prostě kombinace blb zbraň to je vždicky problém.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


07 čer 2010, 18:34
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
samozřejmě, že to je problém, ale řekni mi tedy jak plastovou kulí prostřelíš několik mm silnej plech :?:

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


07 čer 2010, 18:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Kuny píše:
samozřejmě, že to je problém, ale řekni mi tedy jak plastovou kulí prostřelíš několik mm silnej plech :?:
nic neprostřelily to sou jen keci nic víc prostě neměly obrázky a hafo informací tak tam prostě něco napsaly nic víc nic míň.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


07 čer 2010, 18:50
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
fajn tohle jsou už jen dohady co nemáme potvrzený , nemá smysl tohle dál rozebírat :roll:

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


07 čer 2010, 18:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
potvrzené to je neboj.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


07 čer 2010, 19:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Tak snad nikdo nemohl věřit, že by se AS koule mohla probít ocelovým plechem, pokud ovšem nejsou ty vlaky z papíru, čemuž bych se za sebe ani nedivil. Dle mého to jenom nafoukli, aby to vypadalo na oko lákavěji a útočněji. Když se na reportáž podívám ještě jednou, vyvozuju závěr, že zbraně byly pořízeny na V.T. a nemohlo tedy jít o zbraně o popisovaném účinku. Na každý pád by chlapci zasloužili pár facek a tříhodinový proslov, následovaný týdnem konzumace rybího tuku.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


07 čer 2010, 19:17
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Monty píše:
nic neprostřelily to sou jen keci nic víc prostě neměly obrázky a hafo informací tak tam prostě něco napsaly nic víc nic míň.
Spíš tam našli nějaký prorezlý místa,když to potvrdila i paní majorová od PČR :lol:

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


08 čer 2010, 06:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vzhledem ke stavu našich vlakovích souprav se divím že neřekly že ponich střílely z děla.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 čer 2010, 06:50
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 10 kvě 2009, 13:37
Příspěvky: 141
Bydliště: Plei Ku II CTZ, RVN
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Cotulosh píše:
Tak snad nikdo nemohl věřit, že by se AS koule mohla probít ocelovým plechem, pokud ovšem nejsou ty vlaky z papíru, čemuž bych se za sebe ani nedivil.


blabla



a pak nemaj vlaky bejt ve stavu v jakym sou :lol:


08 čer 2010, 07:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 27 črc 2009, 16:41
Příspěvky: 54
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Další čů*áci na světě http://www.novinky.cz/krimi/203618-mladici-ostrelovali-auta-na-d1-z-airsoftovych-samopalu.html.


17 čer 2010, 17:40
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 zář 2009, 12:39
Příspěvky: 52
Bydliště: Nový jičín
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
co naděláš ...


17 čer 2010, 18:05
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008, 20:01
Příspěvky: 127
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Klima píše:
co naděláš ...


spíše co se stane, až to tu bude jak v Německu apod... :?: :cry: :?

_________________
Alex "Sáš" Podhorsky
B/1-23 INF, 2ID duty: 2007 - 2012
615th MP Co. duty: 2012 - now


17 čer 2010, 18:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Tyhle zprávy evokují jen v dalších takovýhle nevyrovnaných individuích nápady na to jak budou akční. Co z toho proboha ty blbové mají.

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


17 čer 2010, 18:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 21:15
Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
To není pěkný, dvě takový zprávy za krátkou dobu, oni se e snad vzájemně předhání kdo bude "lepší"

_________________
Dobře, nepřátelé jsou vlevo, jsou vpravo, jsou před námi, jsou za námi… tentokrát nám neuniknou.
Lit. Gen. Lewis B Puller (obklíčen 8 nepřátelskými divizemi)

"Ustupujeme směrem k nepříteli."
admirál William F. Halsey


17 čer 2010, 18:41
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Vencafootball píše:
To není pěkný, dvě takový zprávy za krátkou dobu, oni se e snad vzájemně předhání kdo bude "lepší"


Taky mi to tak přijde. Ještě do třetice všeho dobrého a zlého a náš obraz v očích veřejnosti se zase o něco zhorší kvůli takovymhle volům.


17 čer 2010, 18:52
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Kdyby z toho novináři nedělali takovou senzaci, tak to nikoho nenapadne (scénu se zábradlím z filmu "Obecná škola" znáte, žejo?)...

Tady nepomůže nic jinýho než zliskat... jestli jednomu z nich bylo 18, tak jsem zvědavej jakej dostane trest.


PS: Každej někdy dělal hlouposti, ne? Já třeba jednou střílel vzduchovkou na letadlo... no sem rád že mě nechytli. Uff :wink:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


Naposledy upravil reyes102 dne 17 čer 2010, 19:07, celkově upraveno 1



17 čer 2010, 19:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
doufám, že dostane exemplární trest a tím nemyslím basu, cokoliv jen ať si to další podobný koumáci rozmyslí

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


17 čer 2010, 19:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jo jen ať se oto konečně začnou zajímat odpadnou pak takovíto koko.ti. Poldové možná konečně přestanou mávat rukama nad nedodržováním zákona k.D.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


17 čer 2010, 19:28
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 10 kvě 2009, 13:37
Příspěvky: 141
Bydliště: Plei Ku II CTZ, RVN
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
německo se blíží..

užijte si érsport než ho zakážou, někdo se nad tim určitě už pozastaví a nepomůžou tady promo akce na dnech dětí a v televizi


jednomu bylo 18, kolik je potřeba let aby člověk dostal rozum?


17 čer 2010, 19:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Tak teď poslouchám frekvenci 1 a zrovna moderátor říkal: "Na D1ce stříleli kluci kuličky na kamiony ze softverových kulometů" (opravdu řekl "softvérových :D ).

_________________
IN OMNIA PARATUS


17 čer 2010, 19:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
možná mě ukamenujete ale nezpůsobili to taky číňani svejma levnejma kvérama. Když pušky stáli >10 000,-- tak moc kindrsů nebylo a takovýhle průsery nebyly. Nevzpomínám si že bych před cca 5-6 rokama někdy četl podobný články. Teď má AEG s hustobrkem každej kindrs a nevyspělel k----t a myslí si jak je drsnej a akční když má pušku bez obalu,zasunutej rohlík, cigáro v puse drsnou mluvu a ještě mokrý razítko na občance.

Pod tohle se podepisuju. Griffon


Naposledy upravil seals dne 17 čer 2010, 20:20, celkově upraveno 1



17 čer 2010, 20:17
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 zář 2009, 12:39
Příspěvky: 52
Bydliště: Nový jičín
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
to Seals : uplně jsi to trefil ... :D :wink:


17 čer 2010, 20:19
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
To není ani ta číňanama, jako Vietnamcema na tržištích. Kdyby byl prodej airsoftových zbraní povolený jen v kamenných obchodech a na občanku, tak by těch kindrsáků tolik nebylo, protože zazobanému tatíčkovi by nestačilo vytáhnout šrajtofli, ale musel by taky zvednout zadek - alespoň do auta.


17 čer 2010, 20:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jerson píše:
To není ani ta číňanama, jako Vietnamcema na tržištích. Kdyby byl prodej airsoftových zbraní povolený jen v kamenných obchodech a na občanku, tak by těch kindrsáků tolik nebylo, protože zazobanému tatíčkovi by nestačilo vytáhnout šrajtofli, ale musel by taky zvednout zadek - alespoň do auta.

Na slovensku to už tak je prosadili to tam samy sofťáci. Unás se to chystá jenže víte jak sou na tom s prací naši politici.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


17 čer 2010, 20:31
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Odpusťte mi mou neznalost, ale dlouho jsem to nepozoroval a vůbec nemám šajn, co že je to v německu, co si prosadili na slovensku a vůbec nemám představu, jak tohle může skončit???? :( .....pořád si říkám, že nám plnoletejm(chvílema rozumnejm) to může bejt jedno, pořád se to přece motá kolem nezletilejch ne??? ...a na nás to dopad mít nemůže???? Teda když nepočítám újmu na pověsti naší komunity :D

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


17 čer 2010, 22:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Může to mít za následek třeba to, že kvéry už půjdou koupit jen na občanku, takže konec objednávání přes net a hlavně ze zahraničí, potom taky to, že PČR přestane přehlížet naše neustálé porušování zákona o zbraních a střelivu (konkrétně to, že po většinu času střílíme na normálně veřejně přístupných místech a jeden po druhém, což se nesmí ani jedno) a budeme se muset přesunout na vyhrazená hřiště a tak dále. Je toho dost, co nam můžou takovýhle paka způsobit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 čer 2010, 22:58
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2009, 19:17
Příspěvky: 300
Bydliště: Pardubice
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
tak to uznávám, z toho bych radost neměl :( .....nj, ale jak jinak ohlídat prodávání kvérů nezletilejm??? Přece jen by se to nějak řešit mělo, ta dnešní cenová dostupnost je časovaná bomba.
Já měl sice taky AEG v 16ti nebo v 17ti, a tenkrát jsem to odnesl jen důtkou od zástupce ředitele pro odborný výcvik SŠ :D .....dneska kolikrát nemaj ještě ani tu občanku :(

_________________
Výroba spoušťáků L96 a MB01.... kontaktujte: rathyarms@seznam.cz

Only the strongest will survive!!!!

...kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE


17 čer 2010, 23:20
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
zdravim, koukam airsoft se dostava do podvedomi zajimavyma zpravama. je divny ze u AS neni prodej regulovanej na 18+, u PB zbrani to tak je, pritom to je stejna kategorie, v cem je tedy rozdil? jestli mi to nekdo objasni...


jinak, rozhodne nesdilejte falesny nazor ze to co delaj mladsi vam muze byt jedno, tady kopeme na stejnym rybniku, jak AS tak PB, z hlediska omezeni.

Urcite prinosem pro kindershow jsou vetve kde se da koupit uplne vsechno a nikdo po vas doklady nechce. dal bych rekl ze to je osvetou, neurazte se kluci a pani, ale tohle se v pb nedeje, a neni to tim ze pod 18 let nema zbran nikdo, spis mi prijde, ze v mladych letech neni u AS zadna kazen, zadna osveta...

jinak scenka z prahy od kamose policajta, zastavili nejaky softaky co strileli do znacek atd, inu zadrzeli je a zavolali kolegu, horliveho ASmana, borec prijel, zmrdal je, vyhazel jim zasobniky + nejaky vnitrky ( nevim co to bylo ) a pak je propustil, ono, jinak nez takhle se na to nemuze, a meli byjste to rozjet co nejdrive, nez vasi mladsi ASmani docili toho ze si nejakej blbej politik bude chtit honit triko a trochu nam to poladi v zakonech.

jinak k tomu nemecku, jelikoz mam arenu hnedle tuhle u hranic, jezdi ke me dost nemcu si pinknout, a to jak AS, RAM i PB. mam tam daleko drasticteji zregulovanou ustovou rychlost, muzou mit jenom semi ( muzou vlastni soucastky na elektriku, ale nesmi byt v kveru - prejedou hranice a kazdej montuje ) zbrane musi byt pri prevozu v zamykatelnych kufrech, VUBEC se nesmi hrat venku, jenom v indoor prostorech ( do toho pry muze byt kazdymu burt, co tam provadis - jen tak pro pobaveni, kamos ma nejvetsi arenu v hamburku 900m2 funny :) ) na zbrani je vyrazena specialni znacka od jejich kontrolniho uradu ze to v tomhle nastaveni nepresahuje tohle a tohle, ale i tak maj pravo ti kver zabavit a poslat k prezkoumani, a to kdykoliv. je tam spousty srand jak se jim to snazi zneprijemnit. treba se jim jednou stalo ze je odchytli na hranicich, pripravovana akce a ztravili tam 4 hodiny zevrubnou prohlidkou zdali maj vse ok :)

jinak ohledne toho 18tiletyho blba, urcite by melo dojit k dostani pres drzku - skoda kazde rany ktera padne vedle, zabaveni veci a dal bych mu lopatu a verejny prace


Naposledy upravil Uziel Gal dne 18 čer 2010, 07:33, celkově upraveno 1



18 čer 2010, 07:22
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
btw. nevim proc se tohle vlakno jmenuje novinky, jasne clanek sprzni a nafouknou, ale nebyt blbcu ve vasi komunite, takoveto clanky by se nepsali... je jasny ze si nenechaji ujit zadnou senzaci, od AS meetingu ODS az po strelbu na vlaky, kamiony a kočky. ale VY jim davate zbytecnou munici... jestli mate nejakou asociaci ci sdruzeni, tak by se od techle kryplu mela co nejrychleji distancovat verejne. ono muzes byt cool hrdina, jak seals poznamenal, ale kdyz na tebe kazdej kali a nikdo se s tebou nebavi protoze si "cenzura" - kazdej by si to rozmyslel.


18 čer 2010, 07:26
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Rozdíl je v tom, že když chce čtrnáctiletej parchant kvér, tak nechce paintballovou scifi trubku, ale "M4ku co s ní hraje v céesku" nebo podobně, takže jeho rodiče jdou a koupí mu airsoftku.

A to, že se to v PB neděje, je tím, že je mnohem uzavřenější, oficiálnější a má mnohem blíž ke klasickýmu sportu...pro děti je mnohem jednodušší si koupit na tržnici kvéry (nebo říct tátovi/staršímu kámošovi, ať jim je koupí v normálnim obchodě) a jít střílet do nejbližšího lesíka (v tom lepším případě), než se dostat k paintballu, proto jsou airsoftky tak rozšířeneý i mezi dětma/hodně mladejma lidma a z toho pak pochází tyhlety průsery.

A nemůžeš říct, že je to tim, že v AS není osvěta a kázeň...tyhle průsery dělaj lidi, co s plnohodnotnym airsoftem v životě nepřišli do styku. Nedělaj je lidi, co jsou v patnácti letech členy nějakýho normálního AS týmu, stýkaj se s normálníma airsofťákama a jezdí na normální akce, ale lidi, kterejm AEG koupí v jejich patnácti letech rodiče jako hračku, nebo si je seženou někde sami a choděj maximálně s pár kamarádama střílet, aniž by se chtěli jakkoliv normálně zapojit do AS a komunity kolem něj. Jak je pak má někdo z nás donutit ke kázni a dělat mezi nima nějakou osvětu, když o nich slyšíme až když začnou střílet na vlaky a náklaďáky?

Jinak jasně že nemáme žádný asociace ani sdružení, tohle je právě ten rozdíl mezi airsoftem a paintballem, o kterym jsem mluvil na začátku...airsoft u nás oficiálně prakticky neexistuje, není nikdo kdo by mohl říct "tohle nejsou hráči airsoftu, ale pitomci, co se jim do rukou dostaly airsoftový zbraně", ačkoliv to přesně tak je. Je to to, co se nám na airsoftu líbí, je naprosto svobodnej a jen takovej, jakej si ho uděláme...což ovšem s sebou samozřejmě nese i spoustu nevýhod, přičemž jedna z nich je přesně tohle - média nás můžou šlehnout do jednoho pytle s podobnejma debilama a využít toho k tomu aby nás ještě víc zdémonizovali (což se žejo dělá skvěle a jednoduše, když jsme cosi tajemnýho, co oficiálně neexistuje a nikdo pořádně nezná).

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 čer 2010, 09:52
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz