Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:29




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 airsoft a rodiče 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 18 kvě 2010, 16:12
Příspěvky: 15
Nový příspěvek airsoft a rodiče
Asi nejsem jedinej, kdo měl a má s tímto problémy. Projíždím si různý shopy, fóra a vokolo de máti a "ne aby tě napadlo si něco takovýho koupit...ani za svý" a podobný kecy. Nevím, co jí na to říct. A já eště vůbec nic nemám, a chtěl bych si v nejbližsí dobeě něco do 2000 sehnat jako základ. Dejte nějakou radu pls...vůbec nevím jak na to nebo jak jí přemluvit :( :x


19 kvě 2010, 09:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Problém doma (nevím, kam bych to zařadil)
Creed píše:
Asi nejsem jedinej, kdo měl a má s tímto problémy. Projíždím si různý shopy, fóra a vokolo de máti a "ne aby tě napadlo si něco takovýho koupit...ani za svý" a podobný kecy. Nevím, co jí na to říct. A já eště vůbec nic nemám, a chtěl bych si v nejbližsí dobeě něco do 2000 sehnat jako základ. Dejte nějakou radu pls...vůbec nevím jak na to nebo jak jí přemluvit :( :x
:lol: :lol: :lol: kolik je tobě a mátině ? dej její fotku třeba ji "přemluvím" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 kvě 2010, 09:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Problém doma (nevím, kam bych to zařadil)
uz ti bylo 18let, tak si trochu dupni, aby ti matka porad nekecala do zivota! No normalne ji vysvetli, co je to airsoft a jak probiha takova bitva, ze to je jenom takove "hrani si na vojaky"

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


19 kvě 2010, 09:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 18 kvě 2010, 16:12
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Mno je mi skoro 15, vsici okolo to hrajou, a ja bych si chtel taky vobcas zablbnout, ze?


19 kvě 2010, 11:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Creed píše:
Mno je mi skoro 15, vsici okolo to hrajou, a ja bych si chtel taky vobcas zablbnout, ze?

Airsoft není na blbnutí. Většinou ale pomuže jako prvního zlomit otce pak je to na buli cesty. Pokud teda není otec modrej a pacifista.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


19 kvě 2010, 11:22
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Creed píše:
Mno je mi skoro 15, vsici okolo to hrajou, a ja bych si chtel taky vobcas zablbnout, ze?


no nevim, nevim, správně by ti žádnej prodejce neměl zbraň prodat, tu si můžeš koupit až po osmnáctinách,dle zákona o zbraních, ale jak napsal Monty nade mnou, zkus do toho nejdřív "zlanařit" tátu, ten by si o tom mohl promluvit s mámou a mohlo by to být jednodušší

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


19 kvě 2010, 11:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
detem zbrane nepatri do rukou (ani airsoftove), takze mas vic jak 3 roky na to rodice presvedcit. Poripade lze pod dohledem osoby starsi 18let provozovat airsoft osobou starsi 15let.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


19 kvě 2010, 11:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Jeff píše:
detem zbrane nepatri do rukou (ani airsoftove), takze mas vic jak 3 roky na to rodice presvedcit. Poripade lze pod dohledem osoby starsi 18let provozovat airsoft osobou starsi 15let.



někdy by zbraň (ani airsoftovou) neměl do ruky dostat ani dospělý. Už jsem viděla (a zažila) inteligenta (35 let), kterej machroval s novou M4 od TM a svýmu kamarádovi spolubojovníkovi skoro vystřelil oko :?

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


19 kvě 2010, 11:53
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Vzhledem k věku máš dvě možnosti. Buď rodiče přesvědčíš aby ti to schválili a pak budeš hrát s jejich souhlasem. Nebo je nepřesvědčíš a máš na tři roky smůlu.
Hrát v 15ti airsoft bez souhlasu rodičů je hodně blbý!

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 kvě 2010, 11:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já jsem šel jednou za tátou a řekl jsem mu že budu mít nějaký sport a potřeboval bych si koupit zbraň, je to podobné paintballu pouze to střílí kuličky. Pak přemýšlel a zeptal se, a co ochrana nevystřelí ti někdo oko, já:kupujeme si AS ochranné brýle nebo obličejovou masku, pak šel za mamkou tak říkala že je to nebezpečný ale mám si dávat pozor pak jsem si objednal první zbraň a jde to hladce.

Tak běž za tátou a zeptej se ho, hlavně řekni ochranu ta je zajímá nejvíce :D


20 kvě 2010, 05:40
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 17 kvě 2009, 21:25
Příspěvky: 178
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
a pokud to nebude stacit.... tak ukaz ze te to fakt zajima.... oni se i boji toho ze vyhodis penize za zbran a ta pak bude lezet ve skrini

_________________
Nikdy mevzdávej Boj Předčasně

AEG G&P M16 Economic Version - 128m/s
Hi-capa extreme China - plyn
Manual ASG CZ75

Bw Komplet
Bw Taktická vesta


20 kvě 2010, 07:45
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 18 kvě 2010, 16:12
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Tk jo, dík mooc za rady ;-)
...zacal sem poslední dobou přemýšlet o tomhle (prvně teda začnu s manuálem od TM) http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=592 kdyby mi snad něco přispěli ale to už je jiná kapitola :). Teď už se jen snažit a zkoušet...


20 kvě 2010, 12:12
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Myslím si že manuální pistoli ukecáš snáz než kalacha. A až si rodiče zvyknou, můžeš vklidu koupit něco většího...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 kvě 2010, 12:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
:lol: :lol: Jooooo pamatuji si na své začátky :lol: :lol: . Bylo mi cca 13 let kdy jsem si koupil svou první zbaň, jak jinak než použitého manuála od TM za 400. Zezačátku jsem airsoft hrál tajně jen s brýlemi co jsem ,,ukradl´´ otci z dílny, později mi na zbraň matka přišla a samozřejmě byla proti. Když jsem jim vše vysvětlil nějak jsem se z toho vyvlíknul. O další rok později (když se moji rodiče přestaly zajímat o nebezpečnosti mého nového koníčka) jsem si koupil tenkrát extra-mega-turbo sniperku která dnes stojí 1500 :lol: :lol: . O další dva roky jsem přetáhl otce na svou stranu a přispěl mi na svou první AEG se kterou mimochodem hraji až dodnes :lol: . V současné době mám doma cca 5 zbaní, sbírka se rozrůstá a rodiče jsou smíření stím co dělám. Dle mého názoru je lepší utrácet peníze za koníčky než utrácet ty samé peníze za cigára, fet, chlast a další hnojárny co se dělají z nudy.


20 kvě 2010, 14:38
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Souhlas u nás ve třídě 70% hulí, chlastá, apod.... ja to davam do softu.


20 kvě 2010, 18:44
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Kde pořád berete, že od patnácti se souhlasem rodičů by to mělo být legálnější? :? To je celkem vtipný argument... :wink:

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


20 kvě 2010, 19:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Opik92 píše:
Kde pořád berete, že od patnácti se souhlasem rodičů by to mělo být legálnější? :? To je celkem vtipný argument... :wink:

Nejspíš z toho, že od patnácti můžeš používat zbraň pod dohledem dospělé osoby. A ostatně ze zbraně můžeš střílet i když je ti pod patnáct - já chodil střílet závodně ze vzduchovky asi od dvanácti.


20 kvě 2010, 19:46
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Člověk od 15ti je například trestně odpovědnej...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 kvě 2010, 19:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Citace:
Nabývání vlastnictví, držení a nošení zbraně kategorie D upravuje ustanovení § 8 a 15 zákona o zbraních. Zbraně kategorie D mohou nabývat do vlastnictví, držet nebo nosit fyzické osoby starší 18 let způsobilé k právním úkonům nebo právnické osoby.


A to, že pod dozorem dospělého se zbraň může používat jsi vyčetl kde?

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


20 kvě 2010, 20:17
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já jsem reagoval na to jakej je rozdíl jestli to má v ruce kluk kterýmu je 14 a 15 let. Jinak podle zákona to v pořádku není v žádným případě...

Je tam tato možnost, ale ta se airsoftu asi moc netýká:
Kód:
§ 59
Svěření zbraně

(1) Držitel zbrojního průkazu nebo zbrojní licence může svěřit zbraň kategorie B nebo C nebo střelivo do této zbraně jiné fyzické osobě, která není držitelem zbrojního průkazu příslušné skupiny, pouze v rámci
a) podnikání zaměřeného na výcvik a výuku ve střelbě,

b) sportovní přípravy nebo sportovních soutěží, jejichž součástí je střelba,

c) výuky k loveckým účelům,

d) přípravy na budoucí povolání související s držením nebo nošením zbraně,

e) filmové nebo divadelní činnosti, jde-li o zbraň upravenou pro střelbu nábojkami nebo cvičnými náboji, nebo

f) výuky branné přípravy nebo výuky v oboru, jehož obsahem je i výroba, opravy a zkoušky zbraní a střeliva.

(2) Svěří-li držitel zbrojního průkazu nebo zbrojní licence zbraň nebo střelivo do používání fyzické osobě podle odstavce 1, je povinen
a) poučit tuto osobu o bezpečném zacházení se zbraní a střelivem,

b) dbát nutné opatrnosti a

c) zajistit přítomnost odpovědné osoby (instruktora), která je držitelem zbrojního průkazu příslušné skupiny a zajistí bezpečnou manipulaci se zbraní a střelivem.

(3) Zbraň nebo střelivo do této zbraně lze svěřit fyzické osobě podle odstavce 1 jen na dobu nezbytně nutnou, a to pouze
a) k provedení střelby na střelnici, pokud nejde o střelbu ze zbraně uvedené v odstavci 1 písm. e), nebo

b) k jiné manipulaci se zbraní nebo střelivem v prostoru, který určí odpovědná osoba provádějící dohled podle odstavce 2 písm. c).

(4) Při výuce, přípravě nebo soutěžích, jejichž součástí je střelba, může osoba mladší 18 let, nejméně ve věku 10 let, používat zbraň, avšak pouze za přítomnosti osoby starší 21 let, která je držitelem zbrojního průkazu skupiny B, popřípadě skupiny C nejméně 3 roky a zajistí bezpečnou manipulaci se zbraní a střelivem.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 kvě 2010, 20:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Opik92 píše:
A to, že pod dozorem dospělého se zbraň může používat jsi vyčetl kde?

V jiné části zákona o zbraních, ale doma ho nemám. Každopádně o držení a nošení zbraně lidmi pod 15 let jsem nemluvil, to že dám čtrnáctileletému klukovi do ruky zbraň a on s ní bude chodit okolo neznamená, že ji z hlediska tohoto zákona drží nebo nosí.


20 kvě 2010, 21:51
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Opik92 píše:
Kde pořád berete, že od patnácti se souhlasem rodičů by to mělo být legálnější? :? To je celkem vtipný argument... :wink:


Legálnější to samozřejmě neni, ale jelikož jsi už právně odpovědný je to daleko lepší než když ti je 14 a za tvé činy zodpovídají rodiče. :wink:


21 kvě 2010, 07:43
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
no moji prvni zbraň byla manualka od nake znacky uz nwm presne proste za 2 stovky docela dlouha .. ani nwm co za model. jednou sme si koupili airsoftove zbrane u tamanu za 50 kc sli sme do lesa a hrali cca 2 hodiny chytlo nas to tak sem prisel dom a mamce rekl "Mami,znáš airsoft?" podívala se mi na nohy a rekla jo znám,a za toho máš taky toho modráka že? .. a máš brýle? řekl sem že jo.ještě ten den večer jsem za ňou šel a řekl sem ji,že by nebylo špatný mít nejakou zbran tak me rekla at si to domluvim s otcem,rekl sem mu to on to po premlouvani odsouhlasil .. (a to me stalo hodne prekecavani protoze onm je ten typ ze kdyz vidi takovou tu pisol co dela ratatataa jen zvuk,tak bacha at si nevystrelis oko :lol: :lol: ) mno pak nastal osudny den kdy sem si mel zbran obednat,mamka se na ni podivala na net a prvni slova byly "TAKOVA FLINTA?:!!!" ale obednala mi to.Jo a pak mam takovou neblahou skusenost,neobednavejte si veci s kamosama.Jednou sem to skusil,a bylo t porad Pridu ve 3. o 3 zavolal prijdu ve 4 a prisel az v 5 takze ..
jo jinak takovej typ prvni zbran si kupte malou pistolku neo kratkej manal rodice kteri tomu nerozumej to berou podle velikosti.

PS " a v čem je lepsi ze je nekomu 15? a co mu vlastne udelaji,kdyz kver u nej najdou? ... daj ho do polepsovny? ta kto asi tezko.


13 čer 2010, 15:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Zdaleka nejlepší argument na zlomení fotrů je: "A taky potom nebudu furt sedět u kompa." Dneska jsou na to vysedávání rodičové vyloženě alergičtí, tak zkus zapojit faktor pohybu v přírodě a společenskou interakci, k tomu smutné očička a hotovson.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


13 čer 2010, 16:14
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
já to kdysi dávno udělal tak že jsem proste stále celé dny hrával na Pc hry a pak jsem přišel na netu na nejakou stránku o Airsoftu tak jsem si to přečetl a rozhodl se že by to nebylo špatné si to zahrát(tenkrát jsem začinal s kuličkovkama s tržnice :D ) a ani jsem nevěděl co to AEG je. no a pak jak kuličkovky nestačili tak jsem se rozhodl a koupil tenkrát bazarovou CM.028 za 1500kč. Tenkrát jsem ze strachu že me to rodice nedovolí si tu Cymu objednal bez jejich vedomí a pak jsem jim vše vysvětlil a proste jsem použil výmluvy: U pc je nuda, akorát hniji doma a nemám pohyb ale kamarádi hrajou airsoft, chtěl bych si to taky vyzkoušet a rekla: Tak střel z tou puškou do tech AS brýlí z 20cm abych vedela že dojdeš po první hře celej. Udelal jsem a brýle vydrželi a pak si začala střílet celá rodina a hned si vsichni zjistovali co to je zac a od te doby mě podporují :)
trošku podivný příběh ale je to tak.

edit: dokonce i soused si sní nekolikrát střílel když zrovna šel k nám na navštěvu :D
edit2: akorát jak jsem jednou přisel domů s pekně velkou tečkou na ksichtu tak mě to málem zakázali :) (cz75 s 2 metru holt magor)

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


Naposledy upravil tibus dne 27 čer 2010, 11:55, celkově upraveno 1



13 čer 2010, 17:53
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Kozell22 píše:
Souhlas u nás ve třídě 70% hulí, chlastá, apod.... ja to davam do softu.


U nás 95%, ale ani tak mi máma nedovolí airsoft


27 čer 2010, 11:40
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 21 čer 2010, 08:50
Příspěvky: 106
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já na rodiče kašlu, je mi 18, tak co. Matka to chápe, co je airsoft, ale otec-pro něj je to jenom pif pif pif a běhání s pistolkama. Ale co je třeba fortbal-pitomci, co se honí za balónem přes půlku hřiště


27 čer 2010, 11:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Xatra píše:
Já na rodiče kašlu, je mi 18, tak co. Matka to chápe, co je airsoft, ale otec-pro něj je to jenom pif pif pif a běhání s pistolkama. Ale co je třeba fortbal-pitomci, co se honí za balónem přes půlku hřiště

Číst tohle moje matka, tak ji trefí. Každopádně. Dokud dýchám za jejich snahu a zejména za jejich lowe, budu sekat trávu a utírat prach jak vzteklý. Do softu mi nikdy nekecali. Myslím, že jsem to tu už psal, že "je to furt lepší, než sedět na prdeli u kompa"

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


27 čer 2010, 12:04
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 21 čer 2010, 08:50
Příspěvky: 106
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Ano, ale když si sám od sebe pučím peníze, koupím si gun, a sám si je teď z letní brigády vrátím, tak mi může políbit šos.


27 čer 2010, 12:13
Profil
Četař
Četař

Registrován: 23 čer 2010, 12:59
Příspěvky: 14
Bydliště: Mléčná dráha
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Já se mámě ani nedivim, že mě nechce financovat na airsoft. dala mi snad už 10 000 Kč na to, abych hrál na kytaru a 8 000 Kč na kolo a ted ještě snad 50 000 Kčna rodinou dovolenou (už třetím rokem).. Airsoft by byly další prachy, další tisíce... Nejlepší bude asi počkat, až se to uhladí
Mámy výdaje na mě jsou ještě pořád moc aktuální. Ted zas dlouhou dobu nebudu somrákovat a pak už to půjde všechno líp. Řeknu že konečně začnu se sportem-airsoftem. Lepší než se honit za míčem, a když ho konečně mám, tak ho odkopnout pryč. :lol: Airsoft je zlatá střední cesta v oblasti sportu. :)


27 čer 2010, 12:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz