Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:57




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 246 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
 Pozor na ARmymarket - Morisz 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Všichni vedle, úplně správně to je MORRISCZ TRADE s.r.o. :)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 kvě 2010, 18:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 05 kvě 2010, 16:26
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tak já jsem ten nešťaslivec,že jsem si teď od nich obědnal 2 zbraně a potah,myslíte že mi to přijde v pořádku?

_________________
Sind Sie bereit? Immer bereit!


05 kvě 2010, 18:55
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Aspoň případnou reklamaci by jsi moh mít dle zákona. :D

Pro rejpali :


MORRISCZ TRADE s.r.o.
IC: 27502945
sidlo Cernilov: Cernilov 77, CZ-50343 Cernilov
pobocka Praha-Modrany: Modranska 11/1387, CZ-14300 Praha 4 - Modrany
pobocka Brno-Jundrov: Veslarska 507/179, CZ-63700 Brno - Jundrov

tel: +420 776 088 592, +420 776 111 641
fax: +420 777 474 641


05 kvě 2010, 19:02
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Já bych je tak nedemonizoval. Pokud vím řešili se tu nějaký problémy s reklamací a ne problémy s dodáním zboží - kdyby nedodávali zboží jak by měli, tak z čeho by pak žili, žejo? ;)
Jinak osobně si myslím, že ikdyž obchod dělaj určitě pro peníze a pro zisk, tak jsou pořád jakousi součástí uzavřený airsoftový komunity... proto se mi nelíbí podávání žalob a udání na obchodní inspekci... v extrémním případě, kdyby každej všechno hned řešil přes ČOI by se taky mohlo stát, že půlka obchodů dostane nehorázný pokuty a pokrachuje... a to by tady asi nikdo nechtěl, nebo jo? Snížení konkurence, zvýšení cen, menší výběr různých věcí, nišší dostupnost servisů apod.
Klidně mě teď ukamenujte že je obhajuju a že vás jejich přístup třeba štve... tak tam prostě víckrát nekupujte a hotovo.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 kvě 2010, 19:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 05 kvě 2010, 16:26
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Je to ale obchod a ten má jisté závazky vůči zákázníkům,jestliže nehodlá vyřizovat a přijmat reklamace,jsou oprávněné veškéré sankce.To myslím rozumný člověk uzná.

_________________
Sind Sie bereit? Immer bereit!


05 kvě 2010, 19:21
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Monty píše:
Jarmil píše:
Cotulosh: To se máš teda čím chlubit.
Paya_Czech: insolvenční návrh - to je docela dobrej vtip, ale asi se moc díváš na televizi. Co takhle zkusit obyčejnou žalobu?

Proč vtip? Insolvenční řízení mužeš vivolat kdikoliv pokud si věřitel. Takže žádnej vtip ale nejlepší možnost. Žaloba moc dlouho trvá insolvence dost zamává jak s pověstí tak s jejich nafoukaností. Nehledě k tomu že se to hned oběví v obchodním rejstříku a aby se firma položila uplně stačí aby se do insolvenčního řízení přihlásilo více lidí jako věřitelé. Dokud je neviplatí nebo se snima nedomluví tak má po ptákách.


jenže to by prvně musel být dlužník v úpadku a pochybuju, že když se tam přihlásí pár lidí, kterým neuznali reklamaci či co, tak že sice se tam přihlásí víc věřitelů, ale pochybuju, že souhrn dluhů bude převyšovat hodnotu majetku dlužníka...

a za druhý by ses měl stydět za svůj pravopis ;)

_________________
One shot, two kills!


05 kvě 2010, 22:07
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tady se jedná oto že se člověk vyloženě doprošuje cca 3 týdny po uplynutí reklamační lhůty svých práv a oni hrají mrtvého brouka a tvrdí do telefonu nesmysli a výmysli. Počítají stím že člověk tam nepojede skrz baterku za 250 kč přes 120 km. Přiznám se že už sem byl asi po 15 - 20 telefonech a xxx emailu rozhodnut ať se s tou baterkou i zadáví a nechaj si ji, jenže oni maj v reklamačním řádu za nevyzvednutí / neposlání reklamovaného zboží " skladné tuším 20 kč/den " takže nakonec by po mně jěště chěli prachy což by byla síla. Znova říkám že toto je jednání pobočky Brno a pana Morávka, který mi tvrdil úplné něco jiné než co je v RMA a nestydatě jěště tvrdí že už mi to poslali a že se to 2x ztratilo :lol:,to sem se opět dozvěděl až když sem se mu dovolal. Oni totiž nepošlou žádný email o vyřízení reklamace nebo o poslání reklamace. Nakonec v posledním stádiu když už vůbec nebral telefon tak se to vyřešilo přes 3 telefony z pobočky Praha tuším přes paní Morávkovou, která se velmi omlouvala atd.

Tady výňatek z reklamačního řádu - vtip je vtom že oni nedají pisemně / emailem / telefonem vědět že je RMA vyřízena.
" Zákazník je povinen převzít zboží do 14 dnů od sdělení informace o ukončení opravy, po tomto datu je možné též účtovat skladné za uložený výrobek. Skladné je účtováno ve výši 20Kč/den uložení po uplynutí doby 14dnů od oznámení nutnosti převzít výrobek. Bude-li zboží vyměněno, pak vyměněné zboží bude mít záruční dobu do zbytku původní záruční doby reklamovaného zboží."

Jinak co se týče neplacení malích částek stačí se podívat všude okolo,malí dodavatel kterému dluží velký odběratel pár tisíc se taky velmi těžce doprošuje zaplacení své pohledávky. Viz nedávno insolvenční návrh na Tesco,byl zamítnut ale svůj ůčel splnil a dodavatel dostal své peníze,nevím jak to bylo ale někde sem čet článek.

Já sem byl taky s Armymarketem spokojený ale jen pokud se kupuje, milí úsměv, ochota sama ale jakmile sem vytáhl baterku k reklamaci do glocka AEP tak ta ochota byla tatam......


06 kvě 2010, 05:41
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tak dnes došli vý�edky z kontroly ČO�a jak sem dopad?, jako žab� !
�akonec sem já ten�patný� pan�orávek byl�avíc tak la�av že když se�si po�dajném vyro�mění� vyřízení�e�amace��ádné vyrozumění ne��)
�byl scho�n�i ho�yzvednout na prodejně tak mi ho po tel. domlu� ( ani jednou nezavolali �poslal a to ještě navíc na své náklady . �jímavé že ČOI mě� o�mne naskeno�ný �k�d �přij�í reklamace kde bylo�vedeno že m�vyří�nou reklamaci pošlou přeprav�m !!!. ��ak je vidět peníze�tále �ůžou hodně :x

Tady vyjádř�í čoi�

Pří�mný j��tel kon�olované osoby �n�ar�n�orávek ��šemu�odnětu podal vysvětle� a předložil písemné �tvrzení �přijetí �vyřízení upla�ěné �klam�e, výpis e�ailo� komunika� a o�ledo�ní od��né �silky. �předložených pís�ností a z po�ného vysvětlení přítom�h�jednatel�by� zjištěno,�e Vaše r�lama� byla p�dávajícím �ijata d� 24.� 2��a k �ijaté reklamaci Vám b�o�ydán�píse�é potvrzení se stanov�ýmy�á�žit�tmi. Přijatá reklamace byl�prodávajícím vyříz�a v zákonné lhůtě výmě�u za nový�ýrobek stejného dr�u �typu. Vyří�ná r�lamace byla v provoz�ně �B�ě př��vena k v�vedn�í o�2�3.�1� a to včet� písemného potv�ení k vyřízené rekl��i. �hledem k tomu, že ani na vý�u jste�e �o vyřízenou reklamac�do provozovny v Brně �dos�vi� pro�vající Vám � tele��cké�ohodě nový akumulátor i s pís�ným potvrz�ím na vlastní nákl��odeslal dne 16.4. 2010, přičemž ode�aný akumulátor Vá�byl�o�če�dne 19.4. 2010.�rovede�u ko�rolou n�ylo zjištěno po�šení právních předpisů �do�rové kompetenci České obchodní �s�kc�


27 kvě 2010, 18:59
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Nevím proč�e to odeslalo s těm�o " chybama ? "


27 kvě 2010, 19:15
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Paya_Czech píše:
Nevím proč�� odeslalo s těm�o�q�; chybama ? "b/quote]


to chybuje všem


27 kvě 2010, 20:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
M3jl4 píše:
Monty píše:
Jarmil píše:
Cotulosh: To se máš teda čím chlubit.
Paya_Czech: insolvenční návrh - to je docela dobrej vtip, ale asi se moc díváš na televizi. Co takhle zkusit obyčejnou žalobu?

Proč vtip? Insolvenční řízení mužeš vivolat kdikoliv pokud si věřitel. Takže žádnej vtip ale nejlepší možnost. Žaloba moc dlouho trvá insolvence dost zamává jak s pověstí tak s jejich nafoukaností. Nehledě k tomu že se to hned oběví v obchodním rejstříku a aby se firma položila uplně stačí aby se do insolvenčního řízení přihlásilo více lidí jako věřitelé. Dokud je neviplatí nebo se snima nedomluví tak má po ptákách.


jenže to by prvně musel být dlužník v úpadku a pochybuju, že když se tam přihlásí pár lidí, kterým neuznali reklamaci či co, tak že sice se tam přihlásí víc věřitelů, ale pochybuju, že souhrn dluhů bude převyšovat hodnotu majetku dlužníka...

a za druhý by ses měl stydět za svůj pravopis ;)

Insolvence de uvalit na jakoukoliv firmu i na 50 000kč vým to z prakce ne z teorie. Poslední ukázka byla jednoduchá nedaly vejplatu a šup bylo to doma.
Za pravopis se nestydím pokud ti to vadí tak si dej nohy křížem zacpi si nos a prdni si třeba ti to vyčistí hlavu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 kvě 2010, 21:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Paya_Czech -> Kdyžtak to prosim postni znova, vzhledem k chybě se znakovou sadou je to nerozluštitelný a mě by výsledek docela zajímal.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 kvě 2010, 13:46
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Dobře, zkusím znova.

Tak dnes došli výsledky z kontroly ČOI a jak sem dopad?, jako žabař !

Nakonec sem já ten špatný a pan Morávek byl navíc tak laskav že když sem si po údajném vyrozumění o vyřízení reklamace ( žádné vyrozumění nemám )
nebyl schopen si ho vyzvednout na prodejně tak mi ho po tel. domluvě ( ani jednou nezavolali ) poslal a to ještě navíc na své náklady . Zajímavé že ČOI měla odemne naskenovaný doklad o přijetí reklamace kde bylo uvedeno že mi vyřízenou reklamaci pošlou přepravcem !!!.

Jak je vidět peníze stále zmůžou hodně :x

Tady vyjádření čoi :

Přítomný jednatel kontrolované osoby pan Martin Morávek k Vašemu podnětu podal vysvětlení a předložil písemné potvrzení o přijetí a vyřízení uplatněné reklamace, výpis e-mailové komunikace a o sledování odeslané zásilky. Z předložených písemností a z podaného vysvětlení přítomného jednatele bylo zjištěno, že Vaše reklamace byla prodávajícím přijata dne 24.2. 2010 a k přijaté reklamaci Vám bylo vydáno písemné potvrzení se stanovenýmy náležitostmi. Přijatá reklamace byla prodávajícím vyřízena v zákonné lhůtě výměnou za nový výrobek stejného druhu a typu. Vyřízená reklamace byla v provozovně v Brně připravena k vyzvednutí od 24.3.2010, a to včetně písemného potvrzení k vyřízené reklamaci. Vzhledem k tomu, že ani na výzvu jste se pro vyřízenou reklamaci do provozovny v Brně nedostavil, prodávající Vám po telefonické dohodě nový akumulátor i s písemným potvrzením na vlastní náklady odeslal dne 16.4. 2010, přičemž odeslaný akumulátor Vám byl doručen dne 19.4. 2010.
Provedenou kontrolou nebylo zjištěno porušení právních předpisů v dozorové kompetenci České obchodní inspekce.


28 kvě 2010, 14:07
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Tak sem napsal na stránkách čoi a poslal na podatelnu, protože znám pár lidí co čekají na vyřízení reklamace.

Dobrý den, po prošetření mé stížnosti na Armymarket, číslo:
PID : COI0X000YYQF
Značka : ČOI 31886/10/3000
Skupina : Dokument
------------------------------------------------
Odesílatel : Vlastní - Jihomoravský a Zlínský
Věc : Odpoved na podnet -8055
Datum podání : 25.5.2010

mě došlo vyjádření které je absolutně mimo skutečnost. Nejvíce mě dorazilo že sem údajně dostal vyrozumnění o vyřízení reklamace atd, což vůbec není pravda a ani žádné vyjádření nepřišlo, když už konečně přišel akumulátor tak byl jen zabalený v igelitu a u něho žádné vyjádření ani nebylo. Nevím jaké vyjádření pracovník čoi četl a navíc sem oskenoval pro čoi lístek od reklamace kde je napsáno prodávajícím že reklamaci zašle přepravcem ale prodávající předložil dle vyjádření čoi že sem si ho měl vyzvednout na prodejně. Nějak nesedí skutečnost s výsledkem a zprávou čoi, nakonec sem já ten špatný a pan Morávek mi na vlastní náklady poslal zmíněný akumulátor. že sem protelefonoval asi 300 kč než sem ho z něho vymámil pod pohrůžkou čoi a to ještě přes p. Morávkovou z pobočky Praha. Děkuji


28 kvě 2010, 14:40
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Takže dnes došla odpověď, sám sem zvědav.

Dobrý den,

Vážený pane,

Vaše podání doručené 31.05.2010 Ústřednímu inspektorátu České obchodní inspekce (ČOI) bylo zaevidováno pod čj. ČOI 33646/10/0100 a postoupili jsme jej místně příslušnému Inspektorátu ČOI se sídlem v Brně, jako stížnost na postup zaměstnanců ČOI, který se Vaším původním podáním zabýval a který Vás bude ve věci informovat.


02 čer 2010, 18:13
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Jen dotaz, zajímá to tu někoho?, to pokračování?.


03 čer 2010, 14:10
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Paya_Czech píše:
Jen dotaz, zajímá to tu někoho?, to pokračování?.

Jo, mě jo, chystám se tam objednat více zboží.

_________________
IN OMNIA PARATUS


03 čer 2010, 15:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Názor na Morrise mam a ten asi hned tak něco nezmění, ale určitě mě to zajímá :-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 čer 2010, 16:23
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
:lol: :lol: Tak jako morris mě poslední dobou sklama. Nedávno cca před dvouma týdny si jeden člen našeho teamu kupoval m4a1(G&P) právě z morrise a co se nestalo ?? Krytka díry výhozu nábojnic nešla zavřít, vše je ještě v pořádku, ovšem do té doby než jsme zjistily že se zas prozměnu nedostanem na hop komoru přez závěr co se musí posunout dozadu (kdo má,ví co myslím. Nebylo tam místo mezi tělem a mechaboxem). když se nám konečně podařilo nadvat to nějak aby jsme se dostaly na štelovací kolečko, hou up nefungoval :roll:. Teť mi řekněte jak to tam testují :wink: :wink: . A co nám na to řekl pán z obchodu přez telefon ?? : Nedovíraravost závěru je u těchto zbraní G&P úplně normální.

Zajímalo by mě kde to vzal když jsem vyděl opravdu hodně m4 od GP a zádná tuhle dementnost neměla :?


03 čer 2010, 17:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
co na to rict :roll:

vsechny nove GP zbrane maji krytku proti prachu, ktera nelze zavrit. tak to dela vyrobce, prodejce s tim nic nezmuze. Videl jsi pouze starsi verze GP tel.

morris je prodejce, dostane zbozi a to dal prodava, proc by to mel testovat? to ma za ukol vyrobce, ktery garantuje kvalitu vyrobku. Nektery prodejci treba testuji ustovku u kazde zbrane, ale tam taky nezjistis, zda funguje hop ci jine casti zbrane.

takze ve vysledku brecis na spatnem hrobe.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 čer 2010, 17:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
:roll: no tak testovat jsem myslel jako že správnou funkčnost a tady nejde o to že to nešlo zavřít ale o to že to nešlo otevřít což je horší :lol:


03 čer 2010, 18:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
vzdyt jsem odpovedel, to ma na starosti vyrobce. pokud chces mit jistotu, ze zbran je v narpostem poradku, doporucuji kupovat pouze osobne, kde si vse sam proveris.

proste mas strasne zidealizovany svet, prodejce (nejen morris) ma vetsinou takovy obrat veci, ze kdyby mel vse testovat na spravnou funkcnost, tak by musel najmout dalsich x lidi a tim zvysit ceny vyrobku a tim padem by prisel o zakazniky, kteri by to koupili jinde levneji, kde by ty vyrobky nikdo netestoval, ale pouze preprodal. Takze za tento stav muzou zakaznici, kteri tlaci cenu co nejnize a tim padem nelze mit nadstandardni sluzby, ktere by casem prodejce zrujnovaly.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 čer 2010, 18:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
:wink: :wink: Tak chápu že se nemůže starat o všechno. Přezto to beru tak že já(kamarád) ty peníze dal panu Morávkovi, tím pádem není chyba na výrobci ale na tom kdo to prodává a kdo za to ručí :wink:, myslím si že těch 6 000 co za to dal si zaslouží už nějakou kvalitu (já dával za zbraň 11 000 a přezto jsem měl hned prasklou hop komoru jak jsem to vybalil z krabice). Víš ono dnes dát několik tisíc do zbraně je holt rysk, natož si pak něco obědnat od člověka co ani neví zda daná věc funguje a je v pořádku. V takovém případě by se měl výc starat o zákazníky kterým prodal šmejd. Opět můžeš říct že za to může výrobce, ano on za to může, bouhužel jen do určité míry, tu další část si totiž musí slíznout ten co to prodává těm běžným spotřebytelům. Pokud se mu nelíbí že nese odpovědnost za to co nakupuje a následně prodává, ať se na ten obchod vys..e.

Toť můj názor.


03 čer 2010, 18:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
jasne ze za to ruci, proto mas mocny nastroj v pojmu reklamace. A jelikoz je velmi male mnozstvi poskozenych veci z celkoveho objemu prodanych, tak se jejich vyrobni nedostatky resi az po zjisteni u zakaznika, ktery pres reklamaci pozada o bezplatnou orpavu, ci vymenu. Tak to chodi uplne vsude, nejenom v softu.

me se jiz hodnekrat stalo, ze jsem koupil novy disk, desku, grafickou kartu,..., ktery vubec nefungoval, tak jsem to sel normalne vyreklamovat. Ani jsem neuvazoval o tom, ze bych nadaval na prodejce, jaktoze to pred koupi nevyzkousel, kdyz to prodava, proste to neni ekonomicky proveditelne. Chapes?

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


03 čer 2010, 19:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
:lol: jasněže chápu, pouze narážím na to že i když máme ten ,,mocný nástroj´´ né vždy je prodejce ochoten ti poškozenou věc vyreklamovat (toť neni jen chyba obchodu řešicího se v tomhle tematu ale mnoho dalších jako je bas od kterého jsem se reklamace již zmíněné hopkomory nedočkal a musel jsem dát dalších několik stovek na novou)


03 čer 2010, 20:23
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Takže finále : Poznámka na reklamačním ústřižku " zasíláme přepravcem " není pro čoi důkaz že to měli poslat přepravní službou. Takže tady odpověď a ať se P.Morávek aj zadáví s tím svým armymarketem.

Moje odpověď pro čoi a posléze jejich zpráva.

Dobrý den,bohužel jiný doklad nemám od prodávajícího a to co sem vám poskytl tak to je jeden a pouze jediný doklad od p.Morávka který sem dostal a viděl !, no pokud je pro Vás vyjádření a podpis jejich pracovníka na ústřižku od reklamace který mám jen jako jediný důkaz jeho psaní " zasíláme přepravcem " ( a který jsem Vám poskytl ) což bylo domluveno že mi reklamaci pošlou přepravní službou přímo u pracovníka který přebíral reklamaci zmíněné baterky jako nic, tak je to tedy síla, už nemám sílu se s ním dohadovat. Kdybych se sám neinformoval a neustále netelefonoval tak ani nevím ten jejich výmysl že je baterka připravena na prodejně k vyzvednutí. To sem se dozvěděl až když sem mu napsal že uplynulo již 30 dnů a chci zpátky peníze.. Takový výmysl jako že zboží je připraveno na prodejně k vyzvednutí si může říct každý, ale proč nesplní to co (chápu tvrzení proti tvrzení - na reklamačním ústřižku který jste měli k dispozici - jeho oskenovaná kopie je vyznačeno adresa,můj telefon a poznámka "zasíláme přepravcem ". . Opravdu kdyby p.Morávek jednal tak jak má, komunikoval, poslal co náleží k reklamacím atd jak Vám to vylíčil tak určitě bych asi neprovolával min. 300 kč a neřešil to přes pobočku Praha a nakonec i přes Vaši instituci.

Jinak velmi děkuji aspoň za snahu, a jsem s pozdravem.

Tady ČOI :


Vážený pane,

dne 28.5.2010 a 2.6.2060 jsme obdrželi Vaši reakci na naši odpověď ze dne 2.5.2010. K Vašemu vyjádření uvádíme následující:

Kompetence České obchodní inspekce v reklamačním řízení jsou poměrně omezené a vyplývají především z ustanovení § 19 odst. 1 a 3 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů. Dodržování povinností dle § 19 citovaného zákona je Česká obchodní inspekce oprávněna kontrolovat.
Ustanovení § 19 odst. 1 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, stanoví, že s výjimkou případů, kdy je k provedení opravy určena jiná osoba, je prodávající povinen přijmout reklamaci v kterékoliv provozovně, v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží nebo poskytnutých služeb, případně i v sídle nebo místě podnikání. Prodávající je povinen spotřebiteli vydat písemné potvrzení (reklamační protokol) o tom, kdy spotřebitel právo uplatnil, co je obsahem reklamace a jaký způsob vyřízení reklamace spotřebitel požaduje. Dále pak potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání, případně písemné odůvodnění zamítnutí reklamace.
Dle ust. § 19 odst. 3 citovaného zákona je prodávající povinen reklamaci uplatněnou v záruční lhůtě vyřídit do 30 dnů ode dne, kdy ji u něj spotřebitel prokazatelně uplatnil, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě. Pokud prodávající nevyřídí reklamaci v zákonné ani v dohodou prodloužené lhůtě má spotřebitel práva, jako by se jednalo o vadu neodstranitelnou. To znamená, že má právo žádat výměnu věci nebo od smlouvy odstoupit.

Na základě Vašeho podnětu byla u prodávajícího - MORRISCZ TRADE s.r.o. provedena kontrola, kterou nebylo porušení citovaného ustanovení § 19 zjištěno. Při kontrole byl předložen reklamační protokol, který měl všechny zákonné náležitosti a rovněž nebylo zjištěno, že by reklamace nebyla vyřízena v zákonné lhůtě.
Pokud jde o Vaše vyjádření, že jste nebyl vyzván k vyzvednutí reklamace, je třeba uvést, že zákon nestanoví prodávajícímu povinnost vyzvat spotřebitele k vyzvednutí reklamace. V případě, že je reklamace uplatněna na provozovně, je prodávající povinen ji vyřídit a připravit k vyzvednutí do 30 dnů od jejího uplatnění, není povinen již spotřebitele ve věci vyzvednutí věci kontaktovat. Z emailové korespondence mezi Vámi a prodávajícím bylo zjištěno, že na Váš dotaz ohledně reklamace Vám bylo dne 26.3.2010 odpovězeno, že akumulátor je již od 24.3.2010 připraven k vyzvednutí.



Bankovní spojení ČNB Praha 1 č.ú. 19-829-011/0710, IČO 00020868
pracoviště Brno, tř. Kpt. JaroSe 5, 602 00 Brno, » 545 244 461 + 3, fax 545 244 170, e-mail: bm_coi@coi.cz

Doklad, že jste si smluvil s prodávajícím vyřízení reklamace zasláním přepravní službou nám z Vaší strany nebyl doložen (doložena pouze kopie dokladu o o přijetí reklamace z 24.2.2010, na kterém však není uvedeno, že reklamovaný výrobek bude zaslán přepravcem). Prodávající ph kontrole uvedl, že z důvodu, že jste si reklamovaný výrobek osobně nevyzvedl, byl Vám na náklady prodávajícího doručen přepravní službou dne 19.4.2010. Byl předložen doklad o převzetí zásilky ze dne 19.4.2010 (převzato bez výhrad) podepsaný paní Janátovou. V této souvislosti jednatel rovněž uvedl, že současně s výrobkem Vám byl zaslán reklamační protokol (doklad o vyřízení reklamace) a jeho kopie byla při kontrole předložena. Pokud uvádíte, že jste obdržel pouze výrobek, ale doklad o vyřízení reklamace ne, stojí zde Vaše tvrzení proti tvrzení prodávajícího a skutečný stav věci nelze jednoznačně prokázat. Česká obchodní inspekce musí při zjišťování skutkového stavu vycházet pouze z jednoznačných důkazních prostředků.

Litujeme, že Vám v této věci nemůžeme podat příznivější zprávu.



S pozdravem

Ing. Pavel Lauda ředitel České obchodní inspekce inspektorát Jihomoravský a Zlínský se sídlem v Brně


13 čer 2010, 11:42
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Takže,nikdo nereaguje? Chtěl sem se odvolat na nadřízené čoi Brno ale asi to nemá smysl. Ať se stím i zadáví :twisted:


17 čer 2010, 18:01
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Citace:
Doklad, že jste si smluvil s prodávajícím vyřízení reklamace zasláním přepravní službou nám z Vaší strany nebyl doložen (doložena pouze kopie dokladu o o přijetí reklamace z 24.2.2010, na kterém však není uvedeno, že reklamovaný výrobek bude zaslán přepravcem)


Takže říkáš, že tohle je přímá lež ze strany ČOI?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 čer 2010, 18:05
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 26 dub 2009, 15:08
Příspěvky: 46
Bydliště: Pašovice
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
Ano dá se to tak říct, protože na lístku od reklamace je uvedeno mé jméno,kontaktní telefon a pod ním "zasíláme přepravcem " bohužel tohle není dle čoi důkaz že mi to měli poslat. Jinak slovo proti slovu a Morisz má větší váhu a vše proběhlo v pořádku dle dokladů které předložil čoi atd a ještě byl dokonce tak laskav že mi ho zdarma poslal když sem si ho nevyzvedl,že je připravený k vyzvednutí sem se dozvěděl až když sem mu napsal že uběhlo 30 dnů a chci peníze no. Pak teprv do emailu co mi odpověděl to že byl na prodejně připraven a já si ho nevyzved,no a ten den kdy ůdajně byl připraven tak sem jim psal další email dotaz a na něj ani neodpověděli. Prostě tvrzení proti tvrzení a já opravdu nevím co jim Morávek předkládá když je to podle čoi jednoznačné.


17 čer 2010, 19:08
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pozor na ARmymarket - Morisz
No a scan/fotku toho lístku bys měl?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 čer 2010, 19:19
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 246 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz