Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 601 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Další
 Airsoft, vy a veřejnost 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
tak, dneska zase. Plzeň-Skvrňany (myslel jsem že z této lokality snad všechny as-kluky znam, ale zřejmě ne) takže, 20:00 v tramvaji směrem na konečnou Skvrňan se v zadním voze roztahoval dvoumetrovej kluk v marpatech, béžovým triku, s olivovou kšiltovkou a na sobě měl nějakou vestu ve vz.95. Samozřejmě nechyběla AK-47, nezabalené opřené o stěnu vozu..(aspoň nebyl zásobák v šachtě, ale to na věci nic nemění) takže se ptám, neznáte někoho, na koho sedí popis? :wink:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


29 dub 2010, 20:00
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 bře 2009, 16:03
Příspěvky: 80
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Takovej ne uplně hubenej, s naušnicí?

_________________
www.havraniplzen.cz


29 dub 2010, 21:03
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
hele je to možný..ja sem se radši držel dál, nebo bych mu něco ošklivýho řekl :D

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


30 dub 2010, 13:39
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 bře 2009, 16:03
Příspěvky: 80
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Podle toho popisu sem si skoro jistej že to byl Snoopy, čas sedí akorát na cestu domu ze čtvrtků. Občas ho potkam, něco mu k tomu řeknu...

_________________
www.havraniplzen.cz


30 dub 2010, 16:09
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
No, né přímo má osobní zkušenost - mám ji z vyprávění od přítelkyně, která to zažila.

V Třebíči se nachází dost frekventovaný park (pejskaři atp.), který se pro svůj členitý terén stál hřištěm i pro skupinu airsoftáků - místní je nazývali třebíčskými teroristy. Ti hráli v té oblasti dost často, a místním to vadilo, takže se to nevyhnulo dovolávání policie. Takže to skončilo u toho, že policie tyhle "teroristy" několikrát honila -> Přijel policejní vůz, ale než se podařilo dané lidi zadržet, tak zmizeli. Nakonec celá věc po několika týdnech (nebo měsících? už nevim) skončila tak, že došlo k úmluvě a airsoftáci se přesunuli jinam. Celkově to ale na místní zanechalo dost negativní náhled na airsoftovou komunitu - takovou, že přítelkyně (i když už bydlí jinde) před svou matkou tají svůj zájem o airsoft aby nebyla pokládána za vyvrhela společnosti (nehledě na to, že když jsem přiznal, že jsem airsofťák, tak se její matka na mě podivně podívala jako na vraha - i když za to možná mohlo to, že s plnovousem vypadám jak Rumcajs :D ) .

Takže shrnuto, tahle eskapáda nedochůdčat v Třebíči byla dost špatná a shodila celou komunitu v očích několika stovek lidí.


30 dub 2010, 16:58
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 22:35
Příspěvky: 91
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Hmm, podobne to bylo v Plzni behem oslav osvobozeni. To ze se nekteri snazi airsoft prezentovat je v pohode, delaji tak i relativne slusnou formou. Proc si ale druhy typy lidi musi vzit airsoftovy zbrane vcetne zasobniku a vyrazit do mesta? Maj snad mindrak z toho, ze se ve meste pohybujou clenove KvH a chtej ukazat, ze maj taky uniformu? Nebo si lecej jine komplexy?
Asi nejvice vtipne mi to prislo ve chvili, kdy se airsoftovy valecnici vypravili za americkou armadou vcetne M4 made in china :)
A kdyz uz proboha chcete nosit maskace na verejnosti, snazte se at nejak vypadate. Potkat tri kluky ve vz.95 s maskovacim kloboukem, kongem, alice opaskem, zbrani a zasranejma kanadama ...tohle z vas sexy vojaka rozhodne neudela.

_________________
Podle dobrého pána dobrá jízda bývá....


03 kvě 2010, 18:57
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
maty píše:
Podle toho popisu sem si skoro jistej že to byl Snoopy, čas sedí akorát na cestu domu ze čtvrtků. Občas ho potkam, něco mu k tomu řeknu...


JJ byl to Snoopy, sám sem ho vysazoval na Sadech pětatřicátníků a říkal jsem mu ať to zakreje. Jenže Snoopy je prostě Snoopy a neni to přece žádnej ,,kindrsák" - pro kterýho platěj všeobecný pravidla.

Ještě s nim jel Jehla (ve woodlandech) od nás od Havranů, ale ten doufam zakrytej kvér měl. Jestli ne, tak ho nakopu do ři.i ...

Co se tyce oslav, tak mě nejvíc dostal Grifon, jak si to v parádní slavnostní uniformě vykračuje pěkně po hlavnim náměstí a dámě dává rámě.... :lol: :lol:

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


04 kvě 2010, 13:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Smety píše:
Co se tyce oslav, tak mě nejvíc dostal Grifon, jak si to v parádní slavnostní uniformě vykračuje pěkně po hlavnim náměstí a dámě dává rámě.... :lol: :lol:


:lol: Dobrý no, jsem profláknutej :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 kvě 2010, 13:05
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Dnes kolem poledne jsem jel v Plzni autobusem tricitkou a u Globusu nastoupili 3 boys, kteri byli asi hrat na Prasne. Jeden byl v petadevadesatkach a 2 v DPM.

Vsichni 3 meli kvery pekne zabalene v latce a chovali se slusne.
Tak to ma vypadat.


23 kvě 2010, 21:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Ja zase..uz je to dele. Jdu z letne(titul sparty :) ) na hlavak. Tak jdu na vlak a kouknu do burger king a tam vidim pet "airsoftaku" vsichni odkryte zbrane v maskacich UCP vypadali tak na 15, ale jeste vice me zarazelo ze asi 20m od nich stal policista, ktery na ne kouknul a odkracel si buh vi kam


24 kvě 2010, 19:55
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Tak jestli meli 15 tak si asi myslel ze si hrajou na vojaky s nejakyma rechtackama. Jestli je tu nekdo policajt tak bez urazky, ale co snima mam zkusenosti ja tak vetsina z nich jsou tupci, ale verim ze existuji vyjimky tak jako vsude.


25 kvě 2010, 00:24
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
O víkendu jsem byl na druhoválečné předváděčce. Samozřejmě že tam byly i stánky s vietnamskýma (nebo jakýma) airsoftkema, takže jsem celou dobu potkával malé haranty s bouchačkama v rukách, kteří je natahovali a naprázdno stříleli. Nicméně když jsem pak viděl dospělého chlapa, jak nad kočárkem s miminem cpe do zásobníku uziny kuličky a pak střílí do země, tak si fakt říkám, jestli by nebylo lepší zakázat prodej těchle maket jinde než v kamenných obchodech, protože idioti zjevně zůstanou idioty i ve vyšším věku.


25 kvě 2010, 08:57
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 10 bře 2010, 07:08
Příspěvky: 104
Bydliště: Liberecko
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Mozna by stacila jenom vetsi osveta. Ja nez s airsoftem zacal, tak sem o tom pred 3 mesicema taky nci nevedel, ale ja sem zase takovej, ze sem si to nastudoval cio muzu a nemuzu a jaka jsou pravidla, ale jini to neudelaji, takze jedine nejaky seznameni pred koupi - druha vec je, ze 1/2 kupujicich se na ty pravidla (dodrzovani) vybodou, ale to uz je jina. ted treba 1/2 lidi nema ani paru ze nema nosit zbran na viditelnem miste - proste ji nosi a mysli si, jak jsou king kdyz na to nemusi mit zbrojak

Klidne bych udelal do zakona, ze drzitel musi mit mini zbrojak, nejakou lehkou odnoz..., kde bude prokazatelne seznamem s pravi a povinnostmi a trestat poruseni

_________________
M16 - PJ16 SR (P&J)
kolimátor AimTop
dvojitý elektrický zásobník
http://www.spec-ops.cz


25 kvě 2010, 09:39
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Mno jelikož sou softky i ty na tržnici v kategorii D tak zákon je jasnej a neznalost zákona neomlouvá.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 kvě 2010, 20:11
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 10 bře 2010, 07:08
Příspěvky: 104
Bydliště: Liberecko
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Ja vim ze neznalost neomlouva, ale sam vidis jak to pak vypada - na lidi je potreba tvrdej bic, jinak zvlci :)

_________________
M16 - PJ16 SR (P&J)
kolimátor AimTop
dvojitý elektrický zásobník
http://www.spec-ops.cz


26 kvě 2010, 06:10
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2009, 19:06
Příspěvky: 39
Bydliště: Skřipov
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Moje zkušenosti s veřejnosti jsou vesměs stj. jako od ostatních, dva typy lidí jedna co na vás čumí s hubou otevřenou a druhá co má nějaké připomínky ,,vy jste z druhé světové, oni zase začali povolávat,...´´ vadí mi to ale vždycky si pro sebe jen něco řeknu a jdu dál. Nejvtipnější příhoda z mé str. co se mi stala bylo když jsem jel na akci autem, vylez jsem z baráku a chtěl si dát věci do kufru auta od dvěří k auto to bylo asi 8m tak jsem gvér nechovávál no a po cestě právě projížděli dva cyklisté a jeden zavolal na toho druhého ,,ty vole jeden on má sapik´´ , ten kopeček vyšlapali jako nikdo na světě:) Jinak s policii jsem se ještě nesetkal. Před třemi lety jsem slyšel že v Ostravě byli experti co taky hráli v parku a když je to přestalo bavit tak nasedli do aut a začali jezdit po Ostravě a potřelovat se z aut, tak to asi taky moc na pověsti příznivců AS nepřidá. Jinak chci se zeptat jak je to s nišením možů ja nosím nůž na trecích takže když se přesunuja na aoci pěším způsobetm takže je vidět sice jen rukojeť ale i tak, tak jak je to s tím.

Jo, jak tady píšete o reakcích s důchodci tak jednou na nás nějakej vtivnej děda řval ať radši fetujem a nehrajem si na vojáčky, to mě velice pobavilo.


26 kvě 2010, 13:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Dalibor píše:
Jinak chci se zeptat jak je to s nišením možů ja nosím nůž na trecích takže když se přesunuja na aoci pěším způsobetm takže je vidět sice jen rukojeť ale i tak, tak jak je to s tím.


Klidně můžeš nosit za pasem katanu... v zákoně o zbraních není o nožích ani písmenko a ani jinej zákon (zatím) nošení nožů neomezuje. Je to jen na tobě.
-toto je jedna z mála výhod který máme oproti jiným státům (Rakousko, Německo, Anglie, Rusko....)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


26 kvě 2010, 13:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2009, 19:06
Příspěvky: 39
Bydliště: Skřipov
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
OK, patří ti mé díky


26 kvě 2010, 14:56
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2008, 07:55
Příspěvky: 220
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Myslím, že akorát zmínka v zákoně je, že když má nůž delší čepel než 15 cm, tak musí ti být 18 let.... neviděl jsem to někde černé na bílém, ale dost často to slýchávám.


26 kvě 2010, 18:34
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Možná to často slýcháváš, ale je to blbost.

Všechno co se týká nože a zákonů je tady:
http://www.knife.cz/Knifecz/Legislativa ... fault.aspx

Ale je to podobný jak se softkama... je vcelku jedno jestli půjdu po nádraží s Kabarem na vestě, nebo s v nohavici zabaleným kalašnikovem přes rameno, v obou případech budu vypadat jak blb a budu vzbuzovat pozornost, ale nebudu porušovat zákon.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


26 kvě 2010, 18:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
to Krezz

dovolim si s tebou ostre nesouhlasit, ja mam se strazci zakona pouze kladne zkusenosti (uz jsem to psal v tomle topicu driv)
asi sem mel jenom kliku , ale vzdycky sem narazil na slusny tolerantni chlapiky at uz se zbrani ci bez

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


26 kvě 2010, 19:53
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2009, 19:06
Příspěvky: 39
Bydliště: Skřipov
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Každopádně všem díky za info i za odkaz


26 kvě 2010, 20:25
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
skreat píše:
to Krezz

dovolim si s tebou ostre nesouhlasit, ja mam se strazci zakona pouze kladne zkusenosti (uz jsem to psal v tomle topicu driv)
asi sem mel jenom kliku , ale vzdycky sem narazil na slusny tolerantni chlapiky at uz se zbrani ci bez

kazdy asi mame trochu jine zkusenosti, mozna si mel stesti mozna jsem mel naopak ja smulu, tezko rict. Kazdopadne z toho co sem zazil duverou v nas pravni system a policii neoplyvam. Nechtel bych to tady rozebirat do podrobna, ale pokud nekdo dostane nakladacku od 8 chlapu, skonci na voziku a policajti napisou do zapisu ze skocil ze zabradli pritom podle nazoru lekare i posudku je jasny ze tomu tak nebylo, tak to uz preci jen prechazi hranici blbosti. To ze tihle smejdi nikdy nevideli kriminal zevnitr je jeste horsi. Kdyz sem tohle vsechno videl, mohu otevrene rict ze radsi kdybych mel zbran (jakoze ten komu se to stalo ji bohuzel nemel) tak je radsi vsechny postrilim a pujdu do krimu nez aby ze me byl celej zivot mrzak.


27 kvě 2010, 10:24
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 14 úno 2010, 15:32
Příspěvky: 102
Bydliště: Kořenec u Boskovic nebo jezdim často do Prostějova
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Někdy se stane že musím jet autobusem, vlezu do áflu celej v maskáčích, vestě a v ruce zabalenej kvér, zaplatil jsem a řidič chtěl abych se posadil vedle něj na sedadlo a vyptával se mě jaktože sem tak oblečenej ja sem mu říkal proč a co je airsoft na jeho požádání jsem mu zbraň ukázal chtěl vysvětlit jak to funguje to sem měl ještě záložního škorpiona a on začal vykládat jak byl na vojně a tam taky měly škorpy, tak sme si nakonec pěkně popovídaly a příště mě nechal jet zadarmo :-)

_________________
http://airsoft-team-sigma.webnode.cz/


05 čer 2010, 16:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Na nás lidi už asi 2x volali policajty i když hrajeme ve starym areálu JZD.Máme tam povolenej jeden kravín od majitele,když jde náhodou někdo kolem tak se nehraje,s kvérama se neblbne a stejně se jim tam nelíbíme...ještě že pár příslušníků hraje s náma :)

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


06 čer 2010, 08:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2009, 14:58
Příspěvky: 9
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Část našeho týmu měla taky srandovní příhodu. Jeli jsme dva v britskym DPM a jeden v holandskym DPM busem (komplet maskáče, čepice, batohy a na nich zavěšený pouzdra se zbraněma). Lidí málo a ti co byli, tak udělali kuk a v pohodě. Při výstupu v jedný vesnici nás čekalo naprosto očekávané písknutí a následné "hmm, týpci." Tohle přecházíme mlčením. Máme namířeno na jeden kopec, kde měl být třídenní výcvik v jednom kuse i přes noci, ale bohužel k němu nešla jiná cesta, než přes silnici (cca 6km). Tak jdem a ani ne 0,5km za vesnicí nás dožene vesnickej chlápek s koňskym spřežením. "Kampak pánové?" - byl z něj slyšet mírně alkohol. Tak jsem řekl kam a on, ať si naskočíme, že jede nějakou dobu našim směrem. Tak jsme přijmuli, místa byly akorát, my 3 v DPM a on. Bylo to poprví, co jsem se v armádním kompletu nechal tahat koňským spřežením. Paráda :)

Pak jsem měl ještě jednu zajímavou zkušenost. Už nevim, kam jsem to jel (ale vim, že to nebyla bojová akce, neměl jsem batoh, snad vůbec nic) a sedim si v autobuse v čerstvě vypranejch DPM hadrech (na blůze mám dvě jmenovky, hodnost, vlajku, jednotku a oblouček Medic), nohavice zastrčený v perfektně naleštěnejch 14-ti děrovejch kanadách, na očích tmavý brýle (se zelenýma sklama) a na hlavě světle zelenej baret s odznakem. Po 10ti minutách jízdy si přisedne vlevo ode mne nějakej otec s malym dítětem (cca 5-6let). On se nejdřív na mě nepřerušovaně kouká (ani se nechtěl napít, když mu otec dával) a pak se zeptá: "Tati, kdo to je?" A ukáže na mne. "To je voják."

No a poslední ve zkratce. Šli jsme z několikadenního tréninku, ještě plně namaskovaný (byl to jen krátkej úzkej na silnici, jinak se šlo lesem) a zrovna potkáme skupinu asi 6ti cyklistů. Už z dálky slyším: "Hele, vojenský komando!" Ten poslední si vyjede a pak zatočí, aby si nás moh prohlídnout, ale málem sebou sekne, tak z toho pohledu moc neměl. Jediný co jsem slyšel, bylo: "Ku***."

Já osobně jsem s veřejností neměl nikdy problém.

_________________
What am I supposed to do? Whatever you don't seem to be able to do...

Long live the British army.


15 čer 2010, 15:59
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
airjohny píše:
No co jdu si domu ze skoly a nejakej kreten po nas zacne palit davky z okna.......


Tak dnes se mi to stalo znovu uplne ze stejneho okna. Mel bych dotaz co se stim da udelat. Zmalit(z toho by mohl byt problem) nebo informovat PCR?
z tohoto domu http://mapy.cz/#mm=TtTcFP@sa=s@st=s@ssq=49%C2%B056%2738.329%22N%2C%2015%C2%B015%2741.528%22E@sss=1@ssp=134997048_135435832_135004280_135441408@x=135001936@y=135438016@z=16


21 čer 2010, 11:30
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
airjohny píše:
Tak dnes se mi to stalo znovu uplne ze stejneho okna. Mel bych dotaz co se stim da udelat. Zmalit(z toho by mohl byt problem) nebo informovat PCR?
z tohoto domu http://mapy.cz/#mm=TtTcFP@sa=s@st=s@ssq=49%C2%B056%2738.329%22N%2C%2015%C2%B015%2741.528%22E@sss=1@ssp=134997048_135435832_135004280_135441408@x=135001936@y=135438016@z=16


Zazvonit a informovat rodiče. Teda aspoň předpokládám že po tobě střílelo nějaký děcko... a klidně pohrozit, že jestli se to bude opakovat nebudeš váhat volat PČR.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


21 čer 2010, 11:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
airjohny píše:
airjohny píše:
No co jdu si domu ze skoly a nejakej kreten po nas zacne palit davky z okna.......


Tak dnes se mi to stalo znovu uplne ze stejneho okna. Mel bych dotaz co se stim da udelat. Zmalit(z toho by mohl byt problem) nebo informovat PCR?
z tohoto domu http://mapy.cz/#mm=TtTcFP@sa=s@st=s@ssq=49%C2%B056%2738.329%22N%2C%2015%C2%B015%2741.528%22E@sss=1@ssp=134997048_135435832_135004280_135441408@x=135001936@y=135438016@z=16

Kup si ostrou a strilej taky :D Ne fakt, jediny reseni je volat policajty, ti si pokecaj s rodicama, decko dostane pres drzku a je to. Ja bych se s rodicema vubec nebavil a resil bych to pres PCR.


21 čer 2010, 13:36
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Airsoft, vy a veřejnost
Tak jestli se to zopakuje volam okamzite


21 čer 2010, 14:50
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 601 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz