Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:04




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Cybergun vs. ICS vs. CA 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 22 dub 2010, 23:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Cybergun vs. ICS vs. CA
Hoj lidi,
jsem tu naprostý nováček, s airsoftem už nějaké zkušenosti mám, ale vzhledem k tomu, že si plánuju pořídit první pořádné AEG, tak bych potřeboval radu zkušených veteránů :)
Omlouvám se, že se bude opakovat, vím že se tu neustále řeší výběr zbraní M4A1 od různých výrobců, ale po několika hodinách hledání, jsem nenašel uspokojivé odpovědi a stále si nevím rady.
Abych dal najevo, co přesně scháním, vypíšu nejdříve několik podmínek:
1. měla by to být M4A1 Carabine
2. celokové provedení, tam kde by mělo být
3. spolehlivost, slušný dostřel i přesnost
4. téměř autentický vzhled s ostrou verzí
5. cenová hladina 6000 až 7500 (počítám s uplatněním dekorační slevy, protože se údajně prodejci snaží co nejrychleji zbavit odpovědnosti za funkčnost zbraně a kvůli jednomu otevření zbraně a okamžité ztrátě záruky, nehodlám zbytečně připlácet u některých zbraní až 2000)

Osobně mám několik favoritů:
1) M4 od Cybergun, na tohoto výrobce jsem nenašel moc českých recenzí, ale zaujala mě jak výbavou, tak i vzhledem. Bohužel nevím, jak si Cybergun stojí oproti jiným výrobcům a pružina 130 se mi zdá poměrně silná, s čím bude spojené pravděpodobně i rychlé selhání zbraně
Kód:
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_200&products_id=4485


2) M15A4 od CA, celkově jsem viděl na tuhle značku poměrně dobrou chválu, ale trochu mi vadí světle šedý zásobník, navíc tohle by měl být údajně novější model, tak fakt nevim, možná už je barevně sladěná...
Kód:
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_16&products_id=4365


3) M4A1 od ICS, z těch tří se mi zdá nejhezší, aspoň na tom jejich screenshotu, ale o ní jsem slyšel, že se u nich často kýve hlaveň a zásobník taky nedrží jak má.
Kód:
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_7&products_id=530



Celkově mi připadá nejzajímavější verze od Cybergun, hlavně s dekorační slevou by stála pod 6000 a ani bych hned nemusel kupovat lepší baterii a nabíječku, aspoň do doby než bych jel na nějakou akci. Bohužel na to pohlížím jako lajk a vidím v tom výborný poměr cena/výkon, ale otázkou zůstává kvalita.
Moc vás všechny prosím o radu nebo nějaké poznatky, budu vám za to opravdu moc vděčný. Děkuji všem za jakékoliv odpovědi :wink:


23 dub 2010, 00:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
Šest táců bych za Cybergun (takže čínu) určitě nedal. ICS není zlá, ale na trhu jsou lepší kusy.
S tímhle rozpočtem bych šel do CA (http://www.armymarket.cz/m15a4-carbine- ... n-ca-d0338), GP (http://www.armymarket.cz/m4a1-carbine-colt-gp-d0358) nebo Aimtop (http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1079). CA a GP jsou srovnatelné, Aimtop má oproti nim znatelně vyšší výkon v základu, ale zase je u něj třeba provést hned na začátku lehké úpravy, nestřílí přímo "z krabice".

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 dub 2010, 07:47
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 22 dub 2010, 23:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
Dík :wink: Myslím si, že tato odpověď mě nasměřovala jedním jasným směrem. Cybergun a ICS tedy vylučuju z výběru, Aimtop taky, protože ve zbrani se štourat nebudu, jen maximálně kvůli pročištění, takže ve finále zůstává jen CA :) Jen mi u toho teda vadí zabarvení zásobníku, ale to se dá vyřešit přebarvením nebo koupí jiného.

EDIT.: Tak teda ještě to není 100% :roll: Udělal jsem z toho boj CA vs. G&P, u gpčka mě totiž zaujalo vizuální zpracování, včetně způsobu označení zbraně.


23 dub 2010, 09:39
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
tak se koukni do topicu co sem resil minuly tyden ;-)
kluci to uz sikovne rozepsali.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


23 dub 2010, 12:16
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
Griffon píše:
Šest táců bych za Cybergun (takže čínu) určitě nedal. ICS není zlá, ale na trhu jsou lepší kusy.
S tímhle rozpočtem bych šel do CA


Abych taky něco dodal

Můj názor se téměř schoduje s grifem, Ca je velmy dobrá značka ale v dobách kdy jsem si vybíral já vyhrálo ICS a to z jediného důvodu, velmi snadná údržba a budoucí UB srovnatelnej s CA (rozpulením zbraně vydíš přímo do mechaboxu protože se taky rozdělí, co vim tak to dělá jen ICS atak to můžeš kdykoliv skontrolovat či máznout i v polních podmínkach aniž by jsi rozebíral celou zbraň i s mechaboxem) ,v základu tam můžeš dát M120 bez úprav, jediná nevíhoda je že tam je plastová hop komora která podle mích zkušeností jinou (myslím tim výrobce) kovovou nahradit nelze, prostě nepasujou takže jen ta plastová ics.


23 dub 2010, 13:03
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 22 dub 2010, 23:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
Pořád se to ve mě pere, na jednu stranu je to pro mě hezčí zpracování, ale sem tam něco rupne (G&P) a na druhou stranu o něco málo zajímavější cena (jak kde) s delší životností v základu (CA). Je to tedy 50 na 50.
Buď CA Armalite M15A4 ten novější model, údajně se 120 v základu nebo G&P M4A1. O něco víc se teď přiklánim ke GPčku, prostě upgrade neplánuju, šťourat se v tom nijak taky nebudu, na akce budu chodit jen několikrát do roka a jen na jednodenní a jinak ji budu mít doma vystavenou.

ježo: dík za upozornění na tvoje téma, ale docela mě vyděsil Griffův poznatek, že u GP dochází často k praskání osiček a mají tendenci rezavět, což by mohlo vadit :|


24 dub 2010, 00:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
MarineSmith -> Tak s ohledem na požadovanou dlouhou životnost bych rozhodně bral CA.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 dub 2010, 09:13
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 22 dub 2010, 23:36
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
Tak jdu teda do ní :D Díky ještě jednou všem za rady :wink:


24 dub 2010, 18:08
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 25 úno 2009, 19:57
Příspěvky: 47
Nový příspěvek Re: Cybergun vs. ICS vs. CA
Taky sem nevedel Jestli GaP nebo Ca ale taky du do Ca M15A4 .


02 kvě 2010, 11:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz