Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Hot Spring II 16-18.4.2010 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
To Skřet: Váš počet jsem odhadoval podle toho co nám řekli češi co s námi byli. Prý ste je nevzali protože jste měli plné stavy v tu dobu ještě US plné stavy neměli, z toho jsme usoudil že vás bude stejně jako nás ale to je jenbezvýznamní diskuze. S tím alkoholem je možné že je to ten co takhle chodí pořád :-) Nehrotil bych tu situaci tak, hlavní je že jsme si všichni zaválčili a ve zdraví se vrátili domů :-)


18 dub 2010, 19:14
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 25 bře 2010, 20:10
Příspěvky: 6
Bydliště: Camp Lejeune
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jinak co se tyce pochodu na pozice v patek vecer to byla katastrofa :( Pracovat se dalo s mejma lidma a se Sgt Moorem. Ostani lidi od armady napred neco ztratili pak nebyli kompletni a pres to ze jsme vedeli kudy jit tak jsme proste bez nich odejit nemohli.

_________________
Pvt. Elias Thompson
2/8 Marines, Echo Co.
1979-1984 reenacted

Be ready for fight, and fight to win.
Semper Fi


18 dub 2010, 19:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Ten první nástřel na pochodu byl neuvěřitelnej průser (dál už to nevim, chytil jsem hned první dávku), podělali jsme to a na tej křižovatce se chovali jak na vejletě a ne v bojovej zóně. Holt ponaučení pro příště...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2010, 19:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Já bych trochu odlehčil, copypaste mojí konverzace s kamarádem:

Citace:
Vashek, 18.4.2010 20:51:03:
co si delal o vikendu?

Griffon, 20:51:13:
byl jsem na airsoftu :-)

Vashek, 20:51:19:
zase? a kde?

Griffon, 20:51:34:
jasně že zase :D

Griffon, 20:51:36:
kousek od Domažlic

Vashek, 20:51:42:
:-D :-D :-D ja si to myslel

Griffon, 20:51:51:
jakto? :D

Vashek, 20:52:02:
prijeli nasi z chalupy a rikaj

Vashek, 20:52:37:
tak sme se byli project na kole...a tam normalne call of duty! litali tam kluci v americkych uniformach zaterasenou cestu kladou :-D

Griffon, 20:53:19:
no to si děláš prdel :D :D :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2010, 20:00
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Ta kláda byl muj nápad :D


18 dub 2010, 20:02
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Mike9386 píše:
To Skřet: Váš počet jsem odhadoval podle toho co nám řekli češi co s námi byli. Prý ste je nevzali protože jste měli plné stavy v tu dobu ještě US plné stavy neměli, z toho jsme usoudil že vás bude stejně jako nás ale to je jenbezvýznamní diskuze. S tím alkoholem je možné že je to ten co takhle chodí pořád :-) Nehrotil bych tu situaci tak, hlavní je že jsme si všichni zaválčili a ve zdraví se vrátili domů :-)

hele stavy byli plny... to fakt nekecam.. jenze kdyz ti neprijede team a ani neda vedet.. tak to je pak tezky.. a ze sme na akci brali teamy co aspon podle webu vypadali slusne, stejne k prdu.... no aspon vime kdo na akci byl.. priste pozvem a koho ne.. chapu treba Flakera proc neprijel, to je ok. (nebudu psat proc)


Citace:
Ta kláda byl muj nápad :D


hele kdyz sme tam projizdeli "panděrem" s Karlem a Mrem.. tak sme se docela bali ze nas zastavite, pac to by sme byli pekne v riti :lol: :lol: .. nastesti sme to profrceli dostatecne rychle a navic vy ste stejne neco domlouvali na HQ jak sme tak videli ;)


18 dub 2010, 20:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
dženiální Mikey :lol: :lol:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


18 dub 2010, 20:10
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Skřet píše:
[

hele kdyz sme tam projizdeli "panděrem" s Karlem a Mrem.. tak sme se docela bali ze nas zastavite, pac to by sme byli pekne v riti :lol: :lol: .. nastesti sme to profrceli dostatecne rychle a navic vy ste stejne neco domlouvali na HQ jak sme tak videli ;)


No potom jste na nás jeli a když jste zjistili že je tam zátaras tak jste zastavili otočili jste a jeli nadruhou stranu a prej jste kropili 1čku:D


18 dub 2010, 20:24
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 13:26
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Já sem s akcí maximálně spokojenej a můžu říct,že předčila moje očekávání.Takže děkuju pořadatelům,velení i všem dalším, kteří se zůčastnili za vydařenou akci.

Jiří Ag četa


18 dub 2010, 20:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Mike9386 píše:
Skřet píše:
[

hele kdyz sme tam projizdeli "panděrem" s Karlem a Mrem.. tak sme se docela bali ze nas zastavite, pac to by sme byli pekne v riti :lol: :lol: .. nastesti sme to profrceli dostatecne rychle a navic vy ste stejne neco domlouvali na HQ jak sme tak videli ;)


No potom jste na nás jeli a když jste zjistili že je tam zátaras tak jste zastavili otočili jste a jeli nadruhou stranu a prej jste kropili 1čku:D


Nás kropili taky :evil:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2010, 20:30
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 14 čer 2009, 09:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
HooaH, tak můj pohled a názor k Hot Springu. Na takovéto akci jsem byl poprví, ale líbilo se mi tam. Jakožto člen QRT sem si dobře zastřílel a hlavně spolupráce se zbytkem QRT byla výborná. Poprvé co jsme se dostali na Check. II sem trošku klukům od Maríny záviděl to leháro v zákopech ale jak sem se doslech tak nic moc(byla zima a moc si na začátku nezastříleli ale když na ně útočili tak si to určitě užili a QRT se zvedalo na pomoc a pokaždé nás odměnili dobrou kávou :D . K velení: Já si myslím že na obou stranách nebyl problém a všichni plnili úkoly jak měli. Podle toho co jsem viděl a na straně Srbů sem slyšel že taky nebyl problém. Takže to schrnu, akce dobrá lae chtělo by to Srbskej tábor blíž asi jako jedinej z US sem tam byl a bylo to kurva daleko :D :D :D pak hlavně mi mrzelo těch klukům z obou stran kteří si ani nevystřelili a taky hlavně děkuju klukům z QRT viz. náš tým a kluky od Griffona za parádní spolupráci a ochotu při půjčování vařičů a všeho podobného :) Každopádně akce známkována v žebříčku 1-10 -> 7 :)


18 dub 2010, 21:27
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2009, 23:22
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha - Stod u Plzně
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Zdravím všechny účastníky Hot Springu.

Po pár přečtených recenzí na tuto akci musím říct jen jedno.
A to, že každý člověk, který se přihlašuje na nějakou akci, si musí uvědomit o co vlastně půjde a tak nějak počítat s tím co se může a nemusí odehrát. Pak každý sám může zvážit zda tato akce je, či není pro něj a odpadne tak nespokojenost Vás jednotlivých účastníků.

Za sebe musím říct, že mě akce dala to co jsem od ni očekával. A to odreagování se od stereotypu, všedních starosti a pracovního přepětí + pobyt v krásném terénu s bandou fajn lidí
V neposlední řadě nesmím zapomenout na bezva průzkumné výpravy, které jsme jako SF
podnikali na nepřátelském území. Snad jen malou nespokojeností mi je, že jsme nenašli základnu nepřítele a nemohli splnit úkol.
I tak hodnotím, alespoň za sebe tuto akci jako kladnou a doufám, že se pořadatelé nenechají negativními zkušenostmi odradit od třetího ročníku.

Za ODA 015 - Podlípa


18 dub 2010, 22:57
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Souhlasím s Tomášem a doufám,že pár negativních ohlasů od US boys co si nezastříleli,neodradí organizátory od 3.ročníku.


19 dub 2010, 08:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Měl bych takovou připomínku do placu. Z pár příspěvků tady to vypadá, jako by si všichni od NATO, kdo si stěžujou, stěžovali z toho důvodu, že si nezastříleli/málo zastříleli. Není to pravda, prosím čtěte pořádně a nepřekrucujte to, co řekli jiní...mezi "od akce jsem čekal víc" a "od akce jsem čekal, že si víc zastřílim" je zásadní rozdíl.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 dub 2010, 09:17
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Ano čtu a vím,taky sem měl namysli jen ty co si stěžovali,že si nezastříleli a né lidi co měli konstruktivní kritiku a čekali od akce něco jiného.Leč kropičku nečekali.Omlouvám se,že to vyznělo tak jako by si všichni US stěžovali na nezastřílení.....


19 dub 2010, 09:36
Profil
Četař
Četař

Registrován: 08 kvě 2009, 15:40
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Alligátoři-my jsme si to užili,na 1 bylo docela živo.Tímto chceme poděkovat všem obráncům i veliteli na 1,organizátorům i všem ostatním za dobrou akci a bude-li třeba,opět "vezmeme pár nepřátel sebou do pekla!" :lol: Dawe

_________________
"Je lepší umřít mladý v boji,než ve stáří na vypadání zubů"!


19 dub 2010, 10:21
Profil
Četař
Četař

Registrován: 12 bře 2010, 15:10
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Cau lidi.
Nas nazor za 7.cetu. Jsme kluci co byli i na jednicce, obe akce byli suprove!
Veleni na Srbske strane letos udelalo co mohlo, aby jsme vsichni byli v terenu a to byla parada!
Celkove to bylo povedene a z kazdeho vyletu jsem prisel s tymem bez kuli, takze i po strance kropici hodnotim akci na jednicku!

To Pesi: Spoluprace s AGckem byla bozi, dekujeme a tesime se na dalsi rocnik az spolu vememe zas do pekla par desitek amiku :-)


19 dub 2010, 10:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Hi hi lidi nerad vám kazím Vaši optimistickou náladu ,ale jelikož sem debatu co se týká US rozjel hlavně v uzamčený místnosti abychom si mohly nadávat do pohlavních orgánů, tak bohužel nevíte to, že ono to ani na další akci tak nějak moc nevypadá :D

Trochu ,možná trochu víc se to posralo a tak je nálada na bojišti mizerná.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


19 dub 2010, 11:05
Profil
Četař
Četař

Registrován: 12 bře 2010, 15:10
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Tak to je skoda :-(
Vubec nechapu co ale bylo spatne..
Nebylo by spravne to rici vsem?


19 dub 2010, 11:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Samozřejmě že by to bylo správně ,ale napřed musí trochu vychladnout moje horká hlava spousta věcí se musí objasnit a k tomu ještě chybí některé informace. Jen se nebuj se srbama žádněj mega problém nebyl, to bylo všechno v pořádku a už jsem to tu psal, problém nastal jinde a je to věc hlavně naše/moje těžko říct. Tak jako tak až budou informace, tak se k tomu nějak samozřejmě jakožto svolavatel vyjádřím.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


19 dub 2010, 11:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
joseff píše:
...tak bohužel nevíte to, že ono to ani na další akci tak nějak moc nevypadá :D ...



Hele to si rikal i minulej rok hele :)

mozná by taky nebylo od veci sem pak hodit ukoly obou stran..


19 dub 2010, 13:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
lidi já nevím na co si furt stěžujete ....
já osobně na HS 2 :

skoro zmrznul (první noc byla v poho ale druhou nějak přituhlo )

neviděl jedinného amíka (první noc jsem si nakřus nohu při procházení polomu takže jsem zbytek akce strávil na základně)

2 krát sejmut friendly fire ve spacáku ve svém předsunutém okopu když holt někteří v noci viděli amíka za každým stromem

ulomil pažbu na kalachu

ale pokecal jsem si s fajn lidma , prospal na čerstvém vzdoušku prostě pohoda :D

jinak velení na srbské straně bylo dle mého názoru super a ohledně malé četnosti útoků - co vím tak naše teamy byly venku pořát ale vzhledem k tomu počtu to holt víc asi nešlo

navíc -jo sem holt línej :twisted: - byla podle mě akce na zbytečně velké ploše - loni byla poloviční a bylo to tak akorát .... přeci jen byla větší četnost střetů a lidi si to víc užily .....

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


19 dub 2010, 13:20
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Keldron -> Mno, akce technicky vzato nebyla na vůbec žádné ploše :D Daná byla akorát hranice a nijak extra dlouhá nebyla, i když na naší straně bylo na její rozumný uhlídání málo lidí...na jak velké ploše se budete vy pohybovat záleželo jen a jen na vás, kdybyste si udělali základnu o kilometr blíž, mohlo to vypadat jinak...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 dub 2010, 13:37
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2009, 16:04
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Griffon píše:
Keldron -> Mno, akce technicky vzato nebyla na vůbec žádné ploše :D Daná byla akorát hranice a nijak extra dlouhá nebyla, i když na naší straně bylo na její rozumný uhlídání málo lidí...na jak velké ploše se budete vy pohybovat záleželo jen a jen na vás, kdybyste si udělali základnu o kilometr blíž, mohlo to vypadat jinak...

jakožto jeden z velitelů Srbů kdybych mohl neco zmenit na umístění základny tak bych ji rozhodně dal blíž k hranici :) v tom máš pravdu,pak by akce měla vetší spád takhle od rozhodnutí velitele o vyslání lidí na hranici až po jejich přesun k hranici uplynula docela dlouhá doba a to akci brzdilo, ale jinak bych na rozhodnutí velitelství Srbů nic neměnil. :wink:

yeah. Skřéťa :mrgreen:


19 dub 2010, 15:12
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Od akce jsem čekal takového miniProtectora, což víceméně splnilo mé očekávání. Jsem rád, že se někdo s podobnými (často nevděčnými) akcemi sere a přeju ať mu to dlouho vydrží.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


19 dub 2010, 17:25
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2007, 22:00
Příspěvky: 147
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
ještě k tomu na 1. straně : "'Nutno dodat další kámen úrazu že někteří členi těchto demonstrantů byli zřejmě posilneni alkohlem což potrvrzovala vrávoravá chůze a menší agresivita některých jedinců." ------> ehm... ano, pár piv bylo - konkrétně 1.5 litrů 11° Staropramen ve 3 lidech při stavění zákopu od 11:00 v pátek.Pak doušek "domácí" na zahřátí v noci při hlídce, jinak nic.

Takže na akci jsme přijeli v pátek kolem 10:00 - já,Dejwis a Čogi a čekali na zbytek lidí, nebo aspon na velení.Potom bylo rozhodnuto (ze stavebních a obranných důvodů) přesunutí základny o 100 metrů dolů.
V asi 15:00 přišel Oranž, pak sme vyrazili na průzkum kde asi bude ta základna Amíků.
Do asi 19:00 jsme nevěděli co dělat, poflakovali sme se po základně a čekovali přicházející opozdilce.
Pak k nám došel Oranž s tím abychom si vzali pod křídla "Skautíky" ze Kdyně a šli na přepad konvoje...ehm... mapový podklady dobrý, ale když je cesta rozoraná traktorama, snadno se přehlídne, takže jsme si zašli asi 2.5km navíc...No nakonec sme v 9ti lidech obsadili jistou křižovatku u lesa a pole...ehm...mno vyrojilo se asi 40 Amíků, asi sme jich více jak polovinu sejmuli...tímto se chci omluvit všem s lightstickama (myslel jsem že si chcete na nás posvítit...SORRY :roll: )
Po tomhle utoku kolem 22:30 následovala cesta zpět na základnu v doprovodu "Skautíků" kteří se jak skautíci vůbec nechovali - chlapy ja vim že se říká řvěte si v lese, ale kua tady byla válka !!! takže příště SHUT UP :!:
Mno na základně sme si rozhodili střídání stráží a šlo se na kutě - šílená zima brr.
Druhý den v sobotu sme dostali za úkol kolem 10:00 oblíct si civil a jít na Amíky a buzerovat :-D tohle se mi líbilo moc, nějaký kluky sem musel uklidnovat, asi moc adrenalinu v krvi (ne, nebyl to chlast, jinak by sme to poznali a poslali je zpátky). Na Amíčské straně taky pár chlapců nechápalo co je sranda a co ne( hlavní málem do držky, strkání a různé vylomeniny) no u 3tího czechpointu :) taky pár uchazečů... to když sme (fakt nevim kdo) povalili jednoho amíka a ostatní jeho chrabří bratři jali se do nás střílet ehm....
Pak sme provedli ještě jeden útok asi v 15:00 na 1 czcechpoint kde jsme se "Skautíkama" a SGčkama (myslím) dostali jemně na prdel.
No a to je tak všechno co jsem chtěl napsat - ukol sme splnili a kdyby celá akce skončila v 17:00 nic by se nestalo a ještě bych se vychrápal v teplé posteli :-D

Jinak díky za účast všem (jak Čechům tak Amíkům) potkal jsem spoustu známých a seznámil se s novými známými.

Takže SOFTU ZDAR a CZECH AS 4EVER :D :D :D :lol:

_________________
9. Lajdácký Průzkumný Oddíl
tel.: 605384638
icq 244215353


19 dub 2010, 17:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 bře 2008, 15:41
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jak to tak čtu, tak se možná z toho ta katastrofa jen dělá. Dost lidem se to líbilo a nelitujou že tu byli a za to by organizátoři měli bejt rádi. Příště se porychtuje víc poslušnosti a kázně a bude to na jedničku. Kurňa hergot chlapy, nežerte to tak, pokud chcete striktní dodržování předpisů a tak podobně, běžte do armády, tohle má být hlavně zábava a má nás to bavit, nezapomínejte na to. A že to holt nebylo tak military jak se čekalo, no tak nebylo no a?
Já sem se za ty dvě noci a den bavil dobře a určitě nelituju že sem tam byl,a vo to jde. Z chyb jsme se poučili a každej se může zamyslet nad sebou a příště to bude ještě lepší, věřím, že je to jen čerstvá napěňevost ty řeči že další HS nehrozí.

_________________
PFC Thomas Brooks
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve
Až se k tobě život otočí zády, nakopej ho do prdele


19 dub 2010, 19:14
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
flafy píše:
Cau lidi.
Nas nazor za 7.cetu. Jsme kluci co byli i na jednicce, obe akce byli suprove!
Veleni na Srbske strane letos udelalo co mohlo, aby jsme vsichni byli v terenu a to byla parada!
Celkove to bylo povedene a z kazdeho vyletu jsem prisel s tymem bez kuli, takze i po strance kropici hodnotim akci na jednicku!

To Pesi: Spoluprace s AGckem byla bozi, dekujeme a tesime se na dalsi rocnik az spolu vememe zas do pekla par desitek amiku :-)


4flafy:jj doufám v co nejbližší setkání na nějaké akci aby sme spolupráci obnovili stála za to)))))


19 dub 2010, 19:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Já myslim že muj pohled je předevšim způsobenej tim, jak velký očekávání v to všichni vkládali...to tak bejvá, čim víc se člověk na něco těší a čim víc od toho čeká, tim víc je pak zklamanej. Bejt to měsíc dopředu domluvená akcička, tak jsme všichni spokojený jak se to docela fajnově povedlo a cajk. Špatný to rozhodně nebylo a taky rozhodně nelituju že jsem tam byl, jenom prostě moc velký očekávání. Ovšem nic to nemění na tom, že imho byla rozhodně lepší jednička.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 dub 2010, 19:37
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009, 20:48
Příspěvky: 55
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jako člen QRT teamu si nemam na co stěžovat, akci sem si super užil, kdybych byl pěšák tak nadávam na to že sem potkal víc civilů, než nepřátel :D ale takhle sem spokojenej... jen mohlo bejt víc nepřátel a mohli mít blíž základnu aby to bylo trochu akčnější :) Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s tima fotkama od Fotografa ?

_________________
We are from SPARTA ! We are SPARTA ! MOLON LABE !


19 dub 2010, 19:44
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz