Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Hot Spring II 16-18.4.2010 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Hot Spring II 16-18.4.2010
Především mě zajímají názory ostatních, takže za sebe řeknu akorát to, že první Hot spring se mě osobně líbil mnohem víc než tenhle... a z toho co sem zaslechl okolo sebe asi nejsem jedinej...

Těch pár fotek, co sem nafotil, najdete ve "Fotkách z akcí".


18 dub 2010, 14:13
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2008, 14:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Mam asi stejnej názor jako Veseda... Mělo to svoje kouzlo, ale ta 1čka byla lepší... Nic proti tobě Havle ;)

_________________
PVT. Rico "kůpr" Cooper
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


18 dub 2010, 14:44
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2008, 14:09
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Za tohle ani tak nemoh Havel ale ten kdo vybral to sqely vedeni na 2. strane...

_________________
"Individual commitment to a group effort -- that is what makes a team work."
....Chance favors the prepared mind...One Team...One Goal...One God!


18 dub 2010, 15:09
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
A můžu se optat co vám vadilo na našem velení?Jen aby jste tady jen nenadávali a nepomlouvali(což umí každej),ale napsali taky pádný důvody...


18 dub 2010, 15:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Lefty píše:
Za tohle ani tak nemoh Havel ale ten kdo vybral to sqely vedeni na 2. strane...


chlapče.. povídej.. zajímá me co se ti na nasem velení nelíbilo... :?: :?:


18 dub 2010, 15:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Tak já jsem si to jakožto velitel QRT docela užil, ale obecně musim říct, že mě ta akce dost zklamala. Vzhledem k tomu, jak moc dopředu se to plánovalo, řešilo a mluvilo o tom, jsem od toho čekal mnohem víc. I tak ale všem děkuju, hlavně mejm klukům a dobřanskejm rejndžrákům, se kterejma byla při plnění úlohy qrt naprosto super spolupráce po celej víkend.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2010, 15:47
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2007, 09:44
Příspěvky: 249
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Zklamání?Na každým z vás záleželo,jak ta akce dopadne.Navážení do velení,popř. do pořadatelů je proto poněkud nevhodné.

_________________
Homo homini lupus


18 dub 2010, 15:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jen na okraj.

Fakt sem si slíbil, že se k tomu dneska vyjadřovat nebudu, protože to co se na konci akce dělo na US HQ nemá obdoby a každej ať si sáhne do svího svědomí. Bohužel mě štve že nedostanu ban, asi bych si od toho co se tu bude psát rád na měsíc, rok či na pořád odpočinul.

Co se týká velení druhé strany a hodnocení jejich výkonu ze strany mojí, tak když to vemu v rychlosti ,tak velká spokojenost. Fakt sem nečekal že bude i demonstrace v civilu a z toho kolik měli lidí tyk vymámily fakt maximum. (to zase od US vím jen já, takže se to snadno kritizuje)

Pro všechny: Kdo čekal, že se bude na hranici neustále útočit v pěti frontách na bajonety, tak se asi šeredně přepočítal. Tohle nebyla vápenka a demoralizace jak vidno je velmi silná zbraň. Navíc se vám po hranici proháněl nepřítel a pašova lzbrně o čemž asi nikdo z vás nemá ani páru i když vám chodily za prdelema.



Ps: To, že vám loňskej HS mohl připadat lepší beru jako samozřejmost. Útočit je samozřejmě mnohem záživnější než bránit a patrolovat.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


18 dub 2010, 15:53
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 04 čer 2009, 20:38
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Hot Spring II 16-18.4.2010
Nám se akce celkem zamlouvala. Na velení z naší strany si vůbec stěžovat nemůžem. Prostě paráda. Jen škoda toho celoodpoledního čekání na základně na američany. Díky za akci a doufám, že se brzy znovu setkáme.

joseff: to máš pravdu, my jsme byli v týlu nepřítele a honili tu bednu se zbraněma. Můžu za sebe říct, že ze strany amíků smrděl těžkej nezájem se starat o to co se kolem nich děje. Konkrétně mě tam sesmahl jeden amík když si právě odskočil na velkou :o) a když jsem stál na hranici jako mrtvola a po jeho zdělení svým kolegům na pointu, že za zády se jim pohybuje nepřítelský tým, tak jsem nezaregistroval, že by za klukama někoho poslali. A to jim tam v tu chvíli přišla snad 15 člená posila. Neznám jejich rozkazy, ale kdyby mi za zády někdo pobíhal a mohl by ohrozit dokonce naše velení, tak bych se to snažil řešit.


18 dub 2010, 16:11
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 08 lis 2009, 23:16
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
zdravím no mě se to docela líbilo,velení QRT týmu bylo taky v normě :-D jinak vše v pohodě


18 dub 2010, 16:15
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Boris píše:
Jen škoda toho celoodpoledního čekání na základně na američany... ...Můžu za sebe říct, že ze strany amíků smrděl těžkej nezájem se starat o to co se kolem nich děje.


Bohužel, rozkazy zněly jinak, takže proto ste se nedočkali vysněného útoku na vaší základnu... A co se týče nezájmu, zájem byl, ale když je za úkol bránit HQ a nehnout se z místa, tak těžko víte o dění okolo... Tohle měli na starost jiný lidi než já a naše jednotka přestože v OPORDU bylo napsaný, že máme hlídkovat... Ať se k tomu kdyžtak vyjádří někdo jinej, kdo měl větší přehled o dění okolo...


18 dub 2010, 16:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
no chtel sem k tomu napsat svoje pocity.. ale seru na to.. to co se mi ted deje na icq a vsude okolo mi kompletne zkazili celou akci, a to sem se mi to libilo i kdyz sem si nevystrelil jednou kouli a nezahlidnul jedinyho amika, mozna sem neco zbleptnu az me to prejde.. ale stejne to nema cenu, nikdo tu stejne na to neni zvedavej.


18 dub 2010, 16:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jak řekl Jack Carver, nebylo to nezájmem, bylo to rozkazama, kdy se všichni kromě našeho QRT (11 lidí) nesměli hnout ze svejch pozic. Vzhledem k tomu, že ty jednotlivý pozice byly skoro půl kiláku od sebe tam prostě zůstala spousta otevřenýho prostoru, kterej nikdo nehlídal. My jakožto QRT jsme tam sice měli za úkol patrolovat, ale v jedenácti lidech se prostě kilometr uhlídat nedá, zvlášť v takovymhle terénu a zvlášť když to nebyl náš primární úkol (ten bylo hašení průšvihů na opěrnejch bodech, kterejch bylo poměrně dost, i když útoky na nás nijak masivní nebyly).

Jinak co se toho konkrétně popisovanýho případu týče, tak to z vyprávění znělo naprosto super :D A za váma jsme vyrazili, jenže jsme vás už nenašli, ono v tom terénu co tam byl stačila chvilka a byli jste pryč, to se nám stalo hned několikrát. Koneckonců rozkazy zněly primárně se starat o obranu opěrnejch bodů, ty byly připravený na útok z libovolnýho směru, takže z tohohle pohledu bylo vcelku jedno jestli jste před náma nebo za náma. Že původně měla bejt akce o něčem jinym než o obraně tří bodů (tedy jestli jsem to správně pochopil) je už věc jiná...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2010, 16:38
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 kvě 2009, 19:35
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Při balení věcí na HQ jsem našel ochrané brýle. Jestli někomu chybí ať se mi ozve. Jinak s Griffonovo velením QRT jsem spokojenej a docela jsem si zaběhal :D .

_________________
PFC MARTY
A/1-23 INF, 2ID


18 dub 2010, 17:12
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Mě osobně se akce velice líbila ... Jak velení, tak lidi na straně Srbů neměly chybu. Já jsem si celou akci opravdu hodně užil s příjemnými lidmi, ikdyž jsem si skoro nevystřelil. Mě se akce líbila víc, než minulej ročník. Nezbývá než říct, že jaký jste si to US Boys udělali, takový jste to měli ... Docela mě dostali někteří US, kteří byly na checkpointech a počínali si, jako kdyby byly někde v týlu ... Neznám přesné počty (hádám, že za US dorazila opět jen polovina), strukturu velení ani některý lidi, ale jsou věci, které se podaří jenom amíkům (psáno bez předsudků)... O nepřiznávání tu nechci rozpoutat FLAME, tak se tomu vyhnu, ale ať si pár ''emerických nadsamců'' šáhne do svědomí ... POkud bude čas, ale hlavně chuť, uvítal bych opět příští rok v podobném termínu další pokračování .. :wink:

4Joseff: Prosím napiš mi (klidně jenom PM), pokud to nejni Top Secret, jak se vyvrbila situace kolem srbský základny, pokud jsi to musel něják řešit. Jen mě to zajímá .. Díks

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


18 dub 2010, 17:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2008, 18:46
Příspěvky: 20
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Tezko jsem hledal slova jak zacit ale pro me HS2 skoncil vlastne v sobotu 11 hod. dopoledni po demonstraci civilu[ktera jak se musim vyjadrit byla zcela vytecna], od te doby jsem uz zadneho nepritele nezahledl. Nejvice se snad vyradili QRT a jednotky jez operovali mimo operne body a HQ. Ja osobne jsem si vystrelil jen na dopolednim utoku na HQ. Take me zarazili 2 custom hraci kteri provedli z mrtvych vstani za pochodu primo na bojisti "kluci i Kristovy to tvralo par dni" :) .Takze vlastne je to takove zklamani od velkeho ocekavani jez jsem cekal od druheho pokracovani HS.

Celkove klady a zapory akce:

+ prace na HQ a operovani QRT
+ obranna linie na okopy "obzlast Glancyho a Lupeho studna" :D
+ vcelku uspesna obrana vychozich pozic "point 1,2 a HQ"

- nenalezeni nepratelske zakladny
- mala az miziva frekvence utoku ze strany nepritele a diky tomu nevyuziti okopu coz byla velka skoda kdyz se s tim spoustu lidi nadrelo

Tak to je zatim vse, snad jsem se tim nikoho osobne nedotknul

S pozdravem Brick


18 dub 2010, 17:20
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Akce byla někdy dobrá ale spíš nudná, jelikož sem byl na HQ tak se vubec nic nedělo kromě jednoho utoku (doufal jsem že bude více utoku). Jinak co psal Jack tak souhlasim. Dík aspon za dobrí pokecani s fajnovíma lidma.


18 dub 2010, 17:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2008, 15:14
Příspěvky: 84
Bydliště: Vimperk
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Tak jelikoz jsme na prvnim rocniku chybeli tak nemuzu srovnavat,ale akci jsme si paradne uzili :wink: veleni,lidi na nasi strane na vybornou jen skoda toho ostre sledovanyho utoku na nasi zakladnu.Jeste jednou dik a pristi rok nas tam zase mate :D :wink: .


18 dub 2010, 17:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Jak jsem Havlíkovi slíbil i já jsempřispěji trošilinku podrobněji. Akce Hot Spring 2 nesla věhlas z loňského roku, tudíž od ní bylo hodně očekáváno. Plánování akce probíhalo dle mého názoru víc než perfektně počínaje OPORDem a scénářem, konče civilem atd. Dle OPORDu a předběžnym infu to vypadalo na pěknou zákopovou akci což je celkem tipický pro pěchotu tudíž já sám a nejen já jsme se na akci velmi těšili. Po příjezdu na nádraží a po briefingu se vydalo na cestu. Jak Havel správně předpovídal došlo k tomu, že během přesunu došlo ke kontaktu s nepřítelem a ZDE vznikl první vážný problém. Po tomto kontaktu kde padla velká část velení, které vědělo kam jít nastal chaos. Najednou nikdo nevěděl kudy dál a začaly zmatky, nadávky pomluvy atd. Tento problém by nenastal, kdyby si každý jedinec dostatečně nastudoval OPORD zejména mapu. Po cca 50 minutách od kontaktu se dalo zbytek NATO sil do pohybu. Celou dobu se však nevědělo kam se de. Po dosáhnutí hranice jsem se začal orientovat kde zhruba jsme a brzo jsme se dostali na naší výchozí pozici checkpoint 2. Ostatní pokračovali v cestě na HQ a na 1, kde po cestě jak jsme zaslechli zřejmě opět došlo ke kontaktu. My, členové checkpointu 2 jsme začali budovat tábor který se podařilo zbudovat dříve než bylo plánováno v OPORD. Dalším velkým kamenem úrazu byla radiová komunikace což ale není chyba lidí ale techniky, jelikož RFko selhalo a na PMR jsme v noci nechytili nic přesto že jsme měli domluvený kanál. První kontakt na checkopintu 2 který na nás přišel byl okolo cca 6:00 kdy nám přišel na pomoc QRT který eliminoval jednoho nepřátelského snipera. Po tomto začala být komuniace přes PMR s HQ a checkpoint 1. od raních hodin jsme zaznamenali ještě jeden kontakt okolo 7:30 kdy na nás útočil 3-4 člený tým, přičemž 3 od nás padli, opět díky zásahu QRT jsme udrželi pozici. Okolo 9:00 ráno přišel větší útok v podání cca 10 lidí který se však podařilo eliminovat beze ztrát. To byl poslední kontakt s ozbrojeným nepřítelem na checkpoitnu 2. Další kontakt byl s civilním obyvatelstvem které přišlo demonstrovat. Nutno dodat další kámen úrazu že někteří členi těchto demonstrantů byli zřejmě posilneni alkohlem což potrvrzovala vrávoravá chůze a menší agresivita některých jedinců. Po celý zbytek dne již však kontakt nepřišel. Checkpoint 2 neustále vyslával patroly v okolí 200 mětrů okolo základny a po zbytek dne jsme nenarazili na žádná kontakt. Po zdravotních problémech Eliase Thompsona bylo rozhodnuto o přesun členů checkpointu 2 na checkpoint 1 a HQ. To nejslepší teprve mělo přijít. Všichni jsme očekávali že během noci na nás budou masivně útočit nepřátelé ale opak byl pravdou. Na checkpoint 1 zaútočili nepřátelé okolo 21:00 ale po eliminaci už žádný další útok nepřišel. Teď pár slov z mé strany k samotné organizaci. Myslím si že za stranu US to bylo organizačně dobře udělané, my jsme měli hlídat hranici a oni "útočit" a pašovat. Kontaktů však bylo málo tudíž hodně lidí začalo být mrzutých a morálka klesala. Většina US chlapců chtěla útočit což se jim i splnilo. Jen si myslím že ze strany nepřítele by mohlo být víc organizovaných útoků, z jistých zrojů vím že jich pdajně bylo i víc než nás. Další věc která mě sklamala byl patřičně výskyt alkoholu u nepřítele což prostě jasněa strikně na takovýhle akce nepatří ale to už je svědomí jedinců. Další nemilá věc která jistě na prestiži této akci nepřidá je ranní návštěva lesní stráže (myslivců) z čehož čišel pěkný malér. Když to shrnu za mě tak já jsem s akcí byl celkem cpokojen jelikož jsem na HS1 nebyl tak nemlžu posoudit. Je pravda že akce měla své mouchy viz jak jsem psal výše ale to má kažná akce a každá akce mít bude s tim už se hold musí počítat.

Za přípdané gramatické chyby se omlouvám
PFC. Michal "Mike" Fencl


18 dub 2010, 17:32
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Musím vyvrátit tvůj omyl... :!: NIKDO :!: nepožil alkohol v takový míře, aby vrávoral !!! Potkával jsem se s 95% osazenstvem Srbů a :!: NIKDO :!: nebyl opilý ani pod vlivem. POkud tam byla nějáká menší agrese, nemyslíš že mohla být i hraná ??? Ostatně nemyslím si, že kdyby tě v reálu prohledávali, ještě bys jim za to složil uctivou poklonu. Ovšem nebyl jsem tam, takže nemůžu sloužit ... Co se týče počtu, bylo nás tam do max. 20-23 ... Američanů bylo víc, o čemž jsem se přesvědčil, když jsme v noci ze SO na NE udělali útok na chechpoint. PO cestě jich pochodovalo nejmíň 25 ... Ono když máš cca 15 lidí na to, aby útočili na hranici, tak si nemůžeš od toho zase tolik slibovat ...

P.S.: Možno, že myslíš Hanze alias Simko_Zero ... Ten vypadá jako pod vlivem pořád :lol: :lol:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


18 dub 2010, 17:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 27 led 2009, 18:08
Příspěvky: 178
Bydliště: Kdyně (Domažlicko)
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Tak nám jakožto Srbům se akce líbíla a dost sme si ji užili. Přepad konvoje z Blížejova byl super, ale je pravda že sme se těšili na sobotní útok US strany. Takže stanoviště sme ani nevyzkoušeli.

jinak abych se vyjádřil ''Nutno dodat další kámen úrazu že někteří členi těchto demonstrantů byli zřejmě posilneni alkohlem což potrvrzovala vrávoravá chůze a menší agresivita některých jedinců.'' nikdo pod alkoholem nebyl, myslím si že až na USMC checkpoint(strkat do nás hlavněma a řvát na nás slova, které tu radši ani nepoužiju to není moc košér.) jsme se všemi vyšli za dobře.

_________________
Za člověka mluví činy.


18 dub 2010, 17:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Co se demonstrace týče, tak byla naprosto super a já osobně jsem teda nezaznamenal nic, co by nasvědčovalo tomu, že měl kdokoli z nich upito.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2010, 17:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Mike9386 píše:
Nutno dodat další kámen úrazu že někteří členi těchto demonstrantů byli zřejmě posilneni alkohlem což potrvrzovala vrávoravá chůze a menší agresivita některých jedinců.


hh.. agresivita??? kurva agresivita?? tak mi doprdele rekni proc ty vasi hustoborci strileli na civil kdyz odchazeli nebo tak neco??? ze byli agresivni?? sorry ale podle scenare to tak snad melo bejt ne? promin.. priste tam poslem civil reknem jim at se nechaj prohledal rict jim ze chtel cokoladu a at jdou z5.. to ze vam nelezli doprdele ste koukam nevydejchali.. proste sli tam demonstrovat ne se na vas podivat...

alkohol??? nerikam ze tam lidi nemeli pivka.. ale po 2 pivkach.. se nebudes motat... ale tak pokud ses maslo tak te to slozi, to ja nevim... chodil sme po zakladne a kontroloval lidi co delaj atd.. nikdo tam nechlastal.. jedno pivko si da kazdej pod plachtou v okopu! kdyby dalsi vec me ted dozrala jak tu pises ze mas hustej zdoj ze nas bylo vic.. nic proti.. ale kdyz sectu pocty co mam napsany na papire da mi to 37 lidi.. k tomu musel jeden team v sobotu odpoledne odjet pac nekoho syn se dostal do nemocnice.. tak odjeli... pak treba takovy Strakonicky co meli prijet... ani nedali vedet ze neprijedou!!! coz si s nima jeste vyridim!! pak tu byli asi dva teamy co nam to odrekli v patek ale to nebylo moc lidi...

meli sme propasovat jen jednu bednu, vic ukolu nedorazilo.. to sme provedli.. to ze sedite na HQ a koukate na ne jak tahnou bednu je vas vec... jak rekl wrtak.. jaky si to udelas takovy to mas... fakt mi tohle dost sere..


18 dub 2010, 18:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Pěchotních Amíků 48, demostrace neměla chybu. Akce celkem asi OK, já mam nervy pocuchaný, ale za to si můžu sám a pár amíků... Nervy si vyleju jinde, snad si to lidi užili...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


18 dub 2010, 18:04
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
ano, i já sem si s demonstranty velice často povídal a byl jsem s nima spokojen :) (asi se dám na vyjednavačství :D) Prostě, kluci, sehráli jste to velice pěkně. doufám, že jsme vám ty pouta neutáhli moc a neodkrvili se vám pracky :D

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


18 dub 2010, 18:05
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2008, 14:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Za mě ti demonstranti neměli chybu :D ... Palec nahoru pro ně ;)

_________________
PVT. Rico "kůpr" Cooper
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


18 dub 2010, 18:15
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Pánové čtu tady od amíku že byla nuda a nic se nedělo tak se ptám s čim ste na tu akci jeli?Přece plnit rozkazy a třeba si i nevystřelit ne?Pak to že před váma neklekne pár demonstrantů na kolena,když na ně bafnete a vy hned že sou agresivní a pod vlivem alkoholu.A ještě tu obviňovat naše velení když to odvedlo pořádnej kus práce(předpokládám,že to vaše taky).Na 1 sem nebyl,ale 2 mě nadchla já sem naprosto spokojen i když SEM SI TAKY SKORO NEVYSTŘELIL....


18 dub 2010, 18:19
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 25 bře 2010, 20:10
Příspěvky: 6
Bydliště: Camp Lejeune
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Na USMC Checkpointu 2 se stala situace lehce vyhrocenou ale jen v ramci scenare, ze na sebe dve strany rvali a stouchali se, na to si jak marinaci, tak Srbove jen hrali. Nám nevadi demonstrace v realu a uz vubec jsme necekali ze k nam prijdete v klidu, nechate se spoutat, odvezt nebo tak neco. Na oplatku ste vy museli pocitat s tim ze nebudem zticha a ze vam nebudem rozdavat cokoladu :) nekdo by to tak treba udelal, my jsme se radsi hadali. Odpovednost za to nesu ja, piste pripadne PM.

Jinak organizece US jednotek fungovala skvele, diky vybornemu veleni na vsech zakladnach. To ze se Srbove drzeli dal to byla sice skoda, ale tezko je za to prcat. Na zastrileni muzem chodit na Big Combaty a na akce takoveho charakteru. Na tehle akci byl zaklad vyzkouset si jake to je byt US vojakem(rebelem, Srbem)na frontove linii.

Me podekovani patri organizatorum a take veleni obou zucastnenych stran.

_________________
Pvt. Elias Thompson
2/8 Marines, Echo Co.
1979-1984 reenacted

Be ready for fight, and fight to win.
Semper Fi


18 dub 2010, 18:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
Elias píše:
Na USMC Checkpointu 2 se stala situace lehce vyhrocenou ale jen v ramci scenare, ze na sebe dve strany rvali a stouchali se, na to si jak marinaci, tak Srbove jen hrali. Nám nevadi demonstrace v realu a uz vubec jsme necekali ze k nam prijdete v klidu, nechate se spoutat, odvezt nebo tak neco. Na oplatku ste vy museli pocitat s tim ze nebudem zticha a ze vam nebudem rozdavat cokoladu :) nekdo by to tak treba udelal, my jsme se radsi hadali. Odpovednost za to nesu ja, piste pripadne PM.

Jinak organizece US jednotek fungovala skvele, diky vybornemu veleni na vsech zakladnach. To ze se Srbove drzeli dal to byla sice skoda, ale tezko je za to prcat. Na zastrileni muzem chodit na Big Combaty a na akce takoveho charakteru. Na tehle akci byl zaklad vyzkouset si jake to je byt US vojakem(rebelem, Srbem)na frontove linii.

Me podekovani patri organizatorum a take veleni obou zucastnenych stran.

uz sem vychladl :lol: :lol: .. samozrejme sme pocitali s tim ze je nenechate bejt.. o to prece slo.. proto me nastvalo co tam mike napsal.. ale me vytocil nekdo jinej.. onjen vytahl spunt


18 dub 2010, 19:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 08 lis 2009, 23:16
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Hot Spring II 16-18.4.2010
zdravím chci se zeptat ten fotograf jak tam byl ,tak řikal neco že nekam dá fotky nevíte kam ????


18 dub 2010, 19:10
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz