Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Avatar 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: Avatar
Jenna jemson natocila spoustu filmu s lepsim pribehem a vubec vsim ostatnim lepsim , doporucuju nekolik nejmenovanych stranek ktery vyplivne google pri zadani jejiho jmena :lol:

... tohle zacina byt trochu OT , zalozime si novy vlakno o zombie strippers ? :D

btw, dodival sem i film undead, slabsim povaham silne nedoporucuju :)

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


09 dub 2010, 07:24
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Avatar
skreat píše:
promin, nejsem ten "typ" co hodnoti grafiku , AK to rika dobre, i kdyz s nim jinak nesouhlasim :) - dobrej film se libi kdykoliv kdekoliv.
i na rozmazanym LCDcku sem poznal ze tam maj hezky efekty, ale jinak tam nic hezkyho neni :)
nerikam ze je to sracka (je) jenom je to proste moc precenovany, nefandim tomu, me si Cameron par vybuchama a modrou krajinou nekoupi :)


Jenže malý monitor, žádné 3D a zvuk ze tří, možná pěti repráků tě nedokáže vtáhnout tak, jako do dokáže velké plátno, dobré místo v kině, prostorový obraz i zvuk - a o tohle jde v Avatarovi nejvíc.

Nejde ani o grafiku, ani o efekty, ani o příběh - jde o to, jak tyhle věci působí v kombinaci a jaký je celkový výsledek.
Stejně tak by sis mohl pustit nějaký nový film bez zvuku, černobíle a pak říkat, že za nic nestál.

Nicméně tvoje volba. Jen mě fascinuje, kolik lidí cítí potřebu vymezit se proti filmu, který je nový a který se líbí hodně lidem - i když není ani v první dvacítce (alespoň ne v Čechách).


09 dub 2010, 10:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Avatar
Jerson -> Opět naprosto souhlasim, líp bych to neřek.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 dub 2010, 10:49
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2009, 18:39
Příspěvky: 41
Bydliště: kósek od Prostějova
Nový příspěvek Re: Avatar
Docela mě rozesmálo hodnocení me desetileté sousedky: ,,Diť jsou to přerostlí šmoulové s ocasem."

Kino je kino, ta atmosféra se nedá nijak nahradit.


09 dub 2010, 12:52
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Avatar
Vaclo píše:
Docela mě rozesmálo hodnocení me desetileté sousedky: ,,Diť jsou to přerostlí šmoulové s ocasem."

Kino je kino, ta atmosféra se nedá nijak nahradit.


:lol: Ale to je pěkný...a pravdivý :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 dub 2010, 13:54
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Avatar
Možná sem změkčelej a bude to i tím, že naposledy sem v kině viděl vinetou rudý gentleman ,ale z 3D sem hotovej ještě po 2 měsících a to sem to viděl 2x. Nevím vůbec o co v tom filmu šlo a je mi to zcela u zadele ,ale natočený je to fantasticky, to mi nikdo nevymluvý a doma byť mám verzi co má 12gb to stojí za houby a má to tak 20% z toho co kino.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


09 dub 2010, 17:56
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 08 dub 2010, 17:58
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Avatar
avatar je dobrej bavil mě když jsem ho vyděl po prví ale po druhý to bylo slapší a pak už mě to ani nebavylo


09 dub 2010, 18:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Avatar
rider píše:
avatar je dobrej bavil mě když jsem ho vyděl po prví ale po druhý to bylo slapší a pak už mě to ani nebavylo


Chlape, na tej češtině by to chtělo trochu zapracovat...sice bych si teď měl dát sám sobě ban na 1 den za OT, ale tohle se fakt nedá přehlídnout.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 dub 2010, 18:53
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 04 říj 2009, 12:06
Příspěvky: 42
Bydliště: Slovensko - Trstená
Nový příspěvek Re: Avatar
Bol som na Avatarovi (iba) 3 krat. Ked som to videl 3. krat bolo to iba zo srandy - chcel som minúť 3 hodiny lebo koncert zacinal az o 4 :D. Proste som si vsimol zopar zaujimavych veci.
1. Na´viovia muži majú 5 prstov , zeny len 4 :) (myslim , ze toto ste si vsimli)
2. Na jednej snimke(myslim , ze ked isli do pohoria Hallelujah na helicoptere): Pilotka sa rozpravala s cestujucimi , ktory boli v zadnej casti lietadla pricom medzi nou a pasaziermi nebola ziadna prepazka(priehadka) a ako zazrakom nepotrebovala kyslik a dychala vzduch ludmi nedychatelny :D
3. Snimka nicenia Rodneho stromu - Ohen potrebuje kyslik ,ktory na Pandore nieje , aby vobec horel :) a v tejto snimke sme jasne videli ako OHEN poskodzoval a nakoniec aj znicil Rodny strom.

Nudil som sa :lol:
Ak mate dokazy spochybnujuce moje zistenia , napiste ich :)


10 dub 2010, 14:32
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Avatar
Obrázek
Hehe von tam hrál i Bean :lol: :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 dub 2010, 20:45
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 14 čer 2009, 22:08
Příspěvky: 45
Bydliště: Těžko říct... Tak nějak kolem Prahy a tam, kde je zrovna nějaká akce :)
Nový příspěvek Re: Avatar
AnDy píše:
1. Na´viovia muži majú 5 prstov , zeny len 4 :) (myslim , ze toto ste si vsimli)
3. Snimka nicenia Rodneho stromu - Ohen potrebuje kyslik ,ktory na Pandore nieje , aby vobec horel :) a v tejto snimke sme jasne videli ako OHEN poskodzoval a nakoniec aj znicil Rodny strom.

Všichni Na'vi mají 4 prsty, i muži, i ženy.
Kyslík na Pandoře je, ale lidi tamní vzduch nemůžou dýchat, protože v atmosféře jsou pro nás jedovaté látky, proto tam lidé nosí exosoupravy - v nich není kyslík, jenom filtrují tu pro lidi nebezpečnou složku.

Já na tom filmu byl 5x a ještě půjdu na re-release :D Doporučuji i původní znění :)

_________________
Obrázek


13 dub 2010, 19:56
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 04 říj 2009, 12:06
Příspěvky: 42
Bydliště: Slovensko - Trstená
Nový příspěvek Re: Avatar
Frost píše:
AnDy píše:
1. Na´viovia muži majú 5 prstov , zeny len 4 :) (myslim , ze toto ste si vsimli)
3. Snimka nicenia Rodneho stromu - Ohen potrebuje kyslik ,ktory na Pandore nieje , aby vobec horel :) a v tejto snimke sme jasne videli ako OHEN poskodzoval a nakoniec aj znicil Rodny strom.

Všichni Na'vi mají 4 prsty, i muži, i ženy.
Kyslík na Pandoře je, ale lidi tamní vzduch nemůžou dýchat, protože v atmosféře jsou pro nás jedovaté látky, proto tam lidé nosí exosoupravy - v nich není kyslík, jenom filtrují tu pro lidi nebezpečnou složku.

Já na tom filmu byl 5x a ještě půjdu na re-release :D Doporučuji i původní znění :)


4 prsty som si vsimol pri scene kde Neytiri ukazovala ,ako ma lietat ,na svojich rukach a tam sa mi zdalo ze ma 4 a Jake 5 :)
O Exo supravach som vedel , ze filtruju vzduch len som nevedel o jedovatej latke v atmosfere. V recenzii bolo : ´´ludmi nedychatelny vzduch´´


14 dub 2010, 12:48
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 srp 2009, 22:10
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Avatar
Citace:
4 prsty som si vsimol pri scene kde Neytiri ukazovala ,ako ma lietat ,na svojich rukach a tam sa mi zdalo ze ma 4 a Jake 5 :)
O Exo supravach som vedel , ze filtruju vzduch len som nevedel o jedovatej latke v atmosfere. V recenzii bolo : ´´ludmi nedychatelny vzduch´´



Jake měl 5 prstů protože Avataři byly z poloviny člověk, z poloviny Na'vi.

_________________
Life is a joke. Don´t say it twice and make it boring.
AS Challenges:
[Šípková Růženka][Ženista][Odhodlaný][Potížista]
[Smolař][Fortunate Son][Obojživelné Operace]


14 dub 2010, 14:57
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 04 říj 2009, 12:06
Příspěvky: 42
Bydliště: Slovensko - Trstená
Nový příspěvek Re: Avatar
midas píše:
Citace:
4 prsty som si vsimol pri scene kde Neytiri ukazovala ,ako ma lietat ,na svojich rukach a tam sa mi zdalo ze ma 4 a Jake 5 :)
O Exo supravach som vedel , ze filtruju vzduch len som nevedel o jedovatej latke v atmosfere. V recenzii bolo : ´´ludmi nedychatelny vzduch´´



Jake měl 5 prstů protože Avataři byly z poloviny člověk, z poloviny Na'vi.


:) Tak oci mam v poriadku a dozvedel som sa aj zvysok :D Dík :)


14 dub 2010, 17:13
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: Avatar
Tak,mě se ten film hodně líbil prostě příběh dobrý užasné efekty atd.prostě hustárna.


20 dub 2010, 17:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Avatar
Tak tenhle film jsem jako jeden z mala skouknul nejmene tucetkrát na PC a pořád bych se díval dokola. Byl jsem na nem v kině na 3D a hruza, nic jsem z toho neměl, 3d sem neviděl nic, bolela mě z toho hlava, nemohl jsem přez ty brýle pořádně zaostřit. Byl jsem v cinastaru (olimpia plzeň), a jak jsem řekl jsem znechucen, nevím proč ale všicni ostatní si film užili, jen já nic. Nejspíš oční vada.


20 dub 2010, 17:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Avatar
skreat píše:
undead, slabsim povaham silne nedoporucuju :)


Ty krá.....sko sory za ten výbuch ale právě co jsem dokoukal tenhle film si musim jít vyklepat bobky z gaťat páč sem byl chvylkama opravdu po.. Jako nic proti ale ten kdo si libuje v zombie zkoukněte to..k žánru avatar to má sice daleko ale myslím si že je točen se stejnou rozvahou :D


20 dub 2010, 18:04
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 14 čer 2009, 22:08
Příspěvky: 45
Bydliště: Těžko říct... Tak nějak kolem Prahy a tam, kde je zrovna nějaká akce :)
Nový příspěvek Re: Avatar
AnDy píše:
) Tak oci mam v poriadku a dozvedel som sa aj zvysok :D Dík :)

Ale je tam chyba... Na začátku, jak ukládají avatary ke spánku do chaty, tak vpravo je avatarka, která má jen 4 prsty. Takže buďto chyba ve filmu, nebo mají mezi sebou zvěda :) Tady jsou nalezené bugy.

_________________
Obrázek


21 dub 2010, 13:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz