Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!! 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Jelikož jsem se dnes stal obětí krádeže, cítím potřebu upustit tlak a zároveň upřesnit neboly si postěžovat komu platíme daň. Předem bych se také chtěl omluvit za pohoršujicí, hanlivé či sprosté výroky jenže protože jsem dodnes nepotkal slušného,,cikána´´ (neberte jako rasizmus, je plno stejných lidí i v bílém provedení) tak je toto označení na pravém místě.
Už od základní školy také nemám nejlepší gramatiku (dis.), omlouvám se tímto také za hanobení české gramatiky.

Jak se to stalo ??
Abych vše uvedl na pravou míru popíšu svůj příběh.

Protože mám školu v Plzni, musím dojíždět do stoda vlakem. Cestou ze školy jsem si dal kávu a další dobroty, tudíž jsem se po příchodu k sedačce ve vagonu pohodlně uvelebil do své vyvolené loože ochotný se po výborné kávě rozdat vesele celému světu, v té nejlepší chvíly když jsem si vyndaval sluchátka a pokoušel jsem se si zpříjemnit čekání na odjezd, vtrhl do vagoonu cikán jak jinak než špinavý jako bota ze spodní strany. Po chvíly rozímání a stání mezi dveřmy zamířil k mé maličkosti s prosíkem o SMS, páč jsem dobrák od kosti s velikostí osoby nejméně 30 cm výc než náš spoluobčan (jestli vubec), jsem mu SMS dovolil s tím že si přisedne k sedadlu předemnou abych na něj vyděl a můj aparát jsem mu vrazil do ruky. V tom se cikán zvedl, tudíž jsem jeho zvednutí následoval stím že mi telefot vrací, ale opak byl pravdou, chytl mě za tryčko a pohodil mnou jako s nic netušící panenkou nepřipravené jakéhokoliv rychlého výpadu. Zpomatovávajíc jsem se zvedal ze země a vyndaval teleskopák abych mu jeho útok vrátil v plné parádě, jenže můj už kamarád, pan loupežník již míjel výstupní dveře. Protože jsem si myslel že jsem poměrně zdatný maratonec :wink: jsem nic nevzdával a rozběhl se za pachatelem s teleskopickým obuškem v ruce, pronásledoval jsem ho z hlavního nádraží v plzni až za most na americké (troufám si říct že to nějaký ten kiláček a půl bude-kdo vý ten potvrdí), zároveň jsem při běhu potkal nejméně 2 policejní hlídky (bouhužel jim asi přišlo dosti namáhavé pronásledovat dva magory z toho jednoho co máchal teleskopákem pžez celou ulici)a tak v naději o navrácení telefonu jsem smutně spomaloval jelikož jsem sotva lapal po dechu.

A teď to hlavní.
Protože mi během mého posilování a zdokonalování své kondice ujel vlak měl jsem dostatek času se doplazit na hlavák abych mohl podat trestní oznámení hlídce stopujicí auta a pronásledovat zloděje v autě (vím kam běžel). Po hře na ,,hada´´ jsem se sotva vysápal k okénku auta pčr a po dolouhém vysvětlování nechápajcím policistům kteří mě stejně neposlouchaly (prý dopravní přestupek-chápu že zadši pořádek na silnici než mobil za 9 000 kč :idea: :arrow: ) jsem nakonec dostal vynadáno co se jim opíram o auto, že stím nic neudélají a v hlavě si říkajíc jaký sem to debil že je otravuji když je slunečný den. Odeslaly mě na policejní stanici kamsi někam do prdele (stejně bych tam v životě netrefil) díky které by mě ujel můj poslední vlak abych stíhal autobus který sem stejnak nestihl.

Ponaučení??
Nikomu a nikde nevěřit a to počemkoliv. Neplatit daně páč jsou mrhány za píčoviny jako je Pčr a při každém setkání s policistou radši z vysoka nasrat do rukou a zvládnutí situace odkazujicí sám na sebe.

V této hodině uvažuji zítřejší navštívení policejní stanice města Stod, abych mohl podat stížnost na dva hustospešlácky nabušené blbce o kterých ani nevim jak se dostaly do řad státu natož za volant auta s majáky. A navrhnutí do nějaké security služby v supermárketůů protože si ti dva nic jiného nezaslouží (protože nemám žádný důkaz, vým že to nehrozí ). Po dnešním dnu jsem přehodnotil svůj život, a rozmyslel si nástup k stejně nefungujicí bandě debilů. :( :cry: :cry: .
Jsem velice zklamán z chování (v té chvíly,, zástupců´´) střážců zákona.


Naposledy upravil pete-11 dne 23 bře 2010, 21:37, celkově upraveno 2



23 bře 2010, 18:29
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Tak to nase-e. To že je naše policie v některých případech na prd již víme. Protože kdykoliv se něco semele tak je policista ten, který za vše může. Kolega je bývalí dopravní policista tak mi vyprávěl jak to u policie chodí. My jsme snad jediný "civilizovaný" stát kde je legální napadení policistů nějakými taxikáři a soud ty taxikáře ještě osvobodí. Tohle udělat v USA tak tomu policistovi nebudou stačit zásobníky, jak by pálil. Hlavní je nikomu koho neznám mobil ani jiné věci nepůjčovat a zvláště tomuto etniku. A kdyby jsi ho nedejbože tím teleskopem přetáhnul po kebuli tak by jsi měl ještě oplétačky s policajty ty. Jak řekl kamarád. Když se bránit tak takovým způsobem, aby ten druhý již nemohl vypovídat. Bohužel je to smutné ale je to docela pravda.


23 bře 2010, 18:51
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 10 kvě 2009, 13:37
Příspěvky: 141
Bydliště: Plei Ku II CTZ, RVN
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
základní pravidlo nepomáhat ať už žebrajícím nebo našim drahým spoluobčanům nebo podobnej chásce... podej prst utrhnou celou ruku


23 bře 2010, 18:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Dvě věci a dost podstatné
První s politováním mužeš si zato sám příd kemě bubák jak k tobě tak ji chytne ještě než odevře hubu.
Druhá policajti nemužou jen tak se zablit a jít pronásledovat nějakýho hnědočecha. Uvědom si že nemužou jan tak odjet. Je to blbí ale pokud by to udělaly dostaly by po kulách. Jejich přístup je už věc druhá.
Celkově je to dost blbí že se ti o stalo ale vem si z toho ponaučení. Víc k tomu říct nejde. Jo ještě jedna věc nevěř a hlavně trochu si proper instinkty páč ty i měli hlásit pruser.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 bře 2010, 18:55
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Monty píše:
Dvě věci a dost podstatné
První s politováním mužeš si zato sám příd kemě bubák jak k tobě tak ji chytne ještě než odevře hubu.
Druhá policajti nemužou jen tak se zablit a jít pronásledovat nějakýho hnědočecha. Uvědom si že nemužou jan tak odjet. Je to blbí ale pokud by to udělaly dostaly by po kulách. Jejich přístup je už věc druhá.
Celkově je to dost blbí že se ti o stalo ale vem si z toho ponaučení. Víc k tomu říct nejde. Jo ještě jedna věc nevěř a hlavně trochu si proper instinkty páč ty i měli hlásit pruser.


Popravdě pruser taky hlásily očemž svědčila přítomnost teleskopáku v kapse hned jak se oběvil. :cry:

Jinak byla to má první, takováto zkušenost a vým že né všichni jsou takový jako já. Ponaučení jsem si z toho určitě vzal, přesto doufám že se ještě někdy potkáme, teť mi bude dělat přítomnost i policejní paralizer a pepřák s kuklou :D :D .


Naposledy upravil pete-11 dne 23 bře 2010, 19:03, celkově upraveno 1



23 bře 2010, 19:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Musím se přiznat, že jsem už jednou taky naletěl a stálo mě to také nemalý obnos. Od té doby už prostě všechny ignoruju. Bohužel na to může doplatit, někdo, kdo to potřebuje, ale co se dá dělat. Aspoň máš poučení pro příště ;-) .. Bohužel jsme národ zlodějů a koumáků, kterým jde jen o to, nahrabat si co nejvíc jak jen to jde a všemi možnými způsoby :roll: :evil:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


23 bře 2010, 19:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Půjčit špinavýmu cigánovi mobil za 9000kč? Sorry nechápu. :lol: :lol:
Já nedám ani bezdomovcovi pětikorunu aby mi náhodou nechtěl vytrhnout peněženku. :roll:

Jinak měl jsi jít na tu policii podat trestni oznámení, takhle si tu můžeš jen naříkat. Mobil se dá vystopovat, nebo aspoň zablokovat. Neříkám že by si uspěl, ale šance to je.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


23 bře 2010, 19:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Tak bezďáky a nebo smradlavý feťáky co votravujou v metru ignoruju. Kdyby chtěli tak jdou makat. Tomu se prostě říká pro dobrotu na žebrotu. Já jsem taky na akci půjčil maníkovi svoje BW nomexy protože mu byla zima na ruce, s tím, že mi je dá za stěrač u auta až pojede pryč a mám velký kulový. Prostě na každýho se vyprdnout ať chcípne hlady či v mém případě zimou.


Naposledy upravil seals dne 23 bře 2010, 19:12, celkově upraveno 1



23 bře 2010, 19:08
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
reyes102 píše:
Půjčit špinavýmu cigánovi mobil za 9000kč? Sorry nechápu. :lol: :lol:
Já nedám ani bezdomovcovi pětikorunu aby mi náhodou nechtěl vytrhnout peněženku. :roll:

Jinak měl jsi jít na tu policii podat trestni oznámení, takhle si tu můžeš jen naříkat. Mobil se dá vystopovat, nebo aspoň zablokovat. Neříkám že by si uspěl, ale šance to je.


tak zablokovanej byl (žámek kláves na heslo- mibil se neodblokuje ani když vyndáš sim, to mi ale mobil nevrátí a pin-to vyřeší vyjmutí sim. :( Trestní oznámeni po několika hodinách hledání stanice mi stejnak nepumůže, jen vyplnim papír a budu zapsán do registru (to mi je bouhužel na h..). Ano sám taky nechápu proč jsem to udělal, ale jak už jsem řekl jsem asi dobrák, a naletět veljakým osobám je pro mne velice snadné :( .


23 bře 2010, 19:12
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
kdybys to nahlasil tka policie muze vystopovat tvuj telefon, kazdej je jedinecne pro prihlasovani do site, kamos udelal stejnou kravinu a do 14 dni mel telefon zpet

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


23 bře 2010, 19:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Jakože je to blbý a je mi tě líto, ale prvotní chyba byla tvoje...proč jsi proboha tomu cigánovi ten telefon dával? Ke mě přijít hezká štíhlá vysoká černovláska s dvojkama kozama a chtít po mě pučit mobil, že si napíše sms, tak bych si pořádně rozmyslel jestli to risknu...takže u špinavýho cigána by mě to ani omylem nenapadlo.

Ale nejde o život, já taky o jeden prakticky novej telefon přišel, a to prosim v zamčenej šatně, kam mělo přístup asi deset lidí, z nichž všechny jsem znal osobně...dodneška nevim, kdo to byl, ale je to krásnej příklad toho, že jistej si fakt člověk nemůže bejt ničim a nikym, takže radši neriskovat. Holt si koupíš novej a příště už se ti tohleto nestane.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 bře 2010, 19:30
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Ještě bych chtěl vzkázat do světa aby se lidé drželi v prvních vagonech kde je dostatek lidí, nýbrž v posledních kde není nikdo.

Dále bych byl rád kdyby si toto téma přečetlo co nejvýce lidí protože případů co byli takto okradeny je opravdu mnoho, přezto se mezi lidma se jen šušká co ne a co jo, namísto celé příhody.
Byl bych také rád kdybi jsem tímto pomohl těm mladším co nejsou tak zasvědceny do toho pravého bordelu v ČR jako jsem pravě já a věřím že exitsují..... já vím že existují i větší humusárny než toto.



alááá budiž čoryng


23 bře 2010, 19:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Nu už prosě víš že nedávat nic z ruk. Mě přepadly v 15 letech 4 cikáni chtěly prachy a prej jestli nedám tak mi daj na budku. Nebyl sem jim schopnej vysvětlit že když sem v telpákách ak nemám žádný peníze. Tak jeden znich začal čarovat nožem a čaroval tak že mi ho zabodl do ruky no v tu chvilku konec diplomacie a skončilo to jejich i mím zběsilím úprkem. Já nadosmrti zlikvidovanej prst cikán odevřenou zlomeninu čelisti a z levé strany ani v jedné lajně zuby. Prst teď vypadá takto:
Obrázek
Poldové naštěstí nic páč už bylo šero a prd si pamatovaly bly klid ale od té doby se mi cikáni vyhejbaj jak čert kříži.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 bře 2010, 20:12
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
yop tak to je teda hezký :shock: určitě to pekelně bolelo jen si myslím že jsi měl sakra štěstí protože ty cikány mohl chytnout rapl za to dělo a s tim nožem by tě obtahly od hlavy až k patě :idea: :idea: . Podle mě je Pč k ničemu a jejich služby jsou prostě nedostatečné, tudíž by měli vzít občané zákon do vlastních rukou a vláda by měla zavést zkoušky (něco jako řidičák) opravňujcí zasáhnout jako policista pouze by jsi měl zaměstnání třeba prodavač :) , a nějaké útoky proti romům jsou podle mě přávoplatné, nežíkam že zmlátit malého cigána či napadnout rodinu co se stará jen o své je něco dobrého to spíš naopak ale podat si takovýho cigána co byl už 2krát v lochu a stále napadá lidi to už je jiný kafe :wink: vsadím se že by se kriminalita několikrát snížila :D . Ono dnešní nápravné zařízení je o ničem (takový střežený hotel bez hvězdiček).


23 bře 2010, 20:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
No to se neboj ti ostatní ve fázy kdy dopadala moje pěst na jeho hubu(byl nejblíž) už braly nohy na ramena páč já v 15 vypadal už jako hovado. Jak vemu rapl tak mám rudo před očima.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


23 bře 2010, 20:47
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Mě když bylo 7-8 let taky "napadly" cikáni, chtěli po mě peníze, bylo jim tak 18-20 let a byli tři, měl jsem u sebe tenkrát 10 Kč na bus, tak jsem jim to dal, protože v 7-8 letech bych se takovým "hova*ům" vážně neubránil :(

_________________
IN OMNIA PARATUS


23 bře 2010, 20:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Co k tomu dodat,ztratil jsem veškeré ideali v náš stát co se od bezpečnosti po zajištění sociálních jistot týče,při včerejší náštěvě finan. úřadu,VZP a OSSZ jakožto samostatně výdělečně činá osoba,mne přecházel zrak při pohledu na plné čekárny rákosníků,úkáček a vší tý verbeže,kterou náš stát bezostišně živí z našich daní,dorazil mě plakát v jedné z kanceláří ,který hlásal o integraci cizinců do naší společnosti,kur.. vysvětlete mi někdo jak je možný,že takovej rákos dostane živnostenský list.... asi na pěstování trávy,když neumí ani žblebtnout česky :cry: ,prostěnaše společnost jde pomálu ale jistě doprd... Když mi před několika lety vykrádali barák,upozorňuju že ve dvě hodiny odpoledne,byl jsem doma.Přiznám se,že něco takového by mě ani nenapadlo,při honičce ze zlodějem kdy mě ten hajzl přejel nohu autem a já se hodně přemáhal mu nepustit devítimilimetrovou včelu do kožichu (bohužel,už byl ke mě zády :? ) naší policii zajímala hlavně moje legálně držená čz 100,než popis pachatele,vrcholem všeho bylo,že sem jim toho blba vypátral sám za využití svých pochybných známostí 8) a při projednávání u soudu mu ten jeho skutek u mě ani nepřitížil,jelikož měl na svědomí daleko závažnější delikty,než jen "krádež a omezování domovní svobody" z toho vyplývá,že příště až chytim takovýho zmrda tak ho z klukama odvezu někam do lesa,slíknu ho do naha a nasipu do něj pár tříkil ze stopadiny :|

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


23 bře 2010, 21:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
No chlapi. Sice je to mimo, ale musím se někde vybrečet.
Babě jsem dneska půjčil 5 mesíční jízdenku (za 3061,-). Má angínu, tak ju poslali ze školy dom, a aby se nemusela jebat přes půl Ovy, jsem jí to dal se slovy: "Zítra si přijedu". NO NE ŽE TO TA HUSA VYTRATILA!!! A co debil na to? "Jsem trochu zklamaný, ale netrap si tím hlavinku, ber to jako vyřešené. Lístky do divadla jsem koupil. Těším se až se uvidíme." Už jenom jak to zpětně čtu bych si nejraději dal pěstí do ksichtu a obkročmo si sedl na ostnatý drát.
Soráč moderátoři. To muselo ven.
No... a česká policie mi lístek asi nenajde.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


23 bře 2010, 22:02
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Návod na použití služeb policie

Jak zavolat na policii, když jsme už staří a pomalu se pohybujeme.
Jirka Kuřátko, již starší pán, ze Zdic, si šel večer lehnout, když mu jeho manželka povídá, Jirko, v kůlně se svítí. Asis tam nechal světlo!
Jirka z ložnice vidí, že má pravdu a chce jít zhasnout. Vidí ale i, že jsou tam vlastně zloději a že mu kradou věci.
Zavolal s tím na policii, kde se zeptali, zda má někoho i v baráku.
Jirka řekl, že ne, že ale někdo vykrádá jeho kůlnu.
Policista na druhé straně řekl, nemáme teď momentálně nikoho, kdo by k vám teď mohl přijet. Zamkněte si barák, a někdo přijede, až ho budeme mít.
Jirka řekl dobře. Sedl si a napočítal do třiceti. A pak znovu zavolal na policii:
"Dobrý večer, před chvilkou jsem volal, že mám v kůlně zloděje. Už se o to nestarejte, já jsem je oba zastřelil" a zavěsil.
Během tří minut smykem přijela tři auta plná policistů, nad hlavou se zastavila helikoptéra, v závěsu jela sanitka. Zloděje chytli při činu a hned je zatkli!
Náčelník říká Jirkovi: "Já jsem myslel, že jste říkal, že jste je zastřelil?!"
Jirka říká náčelníkovi:"Já jsem zas myslel, že jste říkali, že nikoho nemáte!"
Závěr? Nevyplácí se nasrat staré lidi.

Takže asi takhle :-D

_________________
http://www.Sniperblog.cz


24 bře 2010, 06:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2010, 14:04
Příspěvky: 67
Bydliště: Vlašim
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
reyes102 píše:
Návod na použití služeb policie

Jak zavolat na policii, když jsme už staří a pomalu se pohybujeme.
Jirka Kuřátko, již starší pán, ze Zdic, si šel večer lehnout, když mu jeho manželka povídá, Jirko, v kůlně se svítí. Asis tam nechal světlo!
Jirka z ložnice vidí, že má pravdu a chce jít zhasnout. Vidí ale i, že jsou tam vlastně zloději a že mu kradou věci.
Zavolal s tím na policii, kde se zeptali, zda má někoho i v baráku.
Jirka řekl, že ne, že ale někdo vykrádá jeho kůlnu.
Policista na druhé straně řekl, nemáme teď momentálně nikoho, kdo by k vám teď mohl přijet. Zamkněte si barák, a někdo přijede, až ho budeme mít.
Jirka řekl dobře. Sedl si a napočítal do třiceti. A pak znovu zavolal na policii:
"Dobrý večer, před chvilkou jsem volal, že mám v kůlně zloděje. Už se o to nestarejte, já jsem je oba zastřelil" a zavěsil.
Během tří minut smykem přijela tři auta plná policistů, nad hlavou se zastavila helikoptéra, v závěsu jela sanitka. Zloděje chytli při činu a hned je zatkli!
Náčelník říká Jirkovi: "Já jsem myslel, že jste říkal, že jste je zastřelil?!"
Jirka říká náčelníkovi:"Já jsem zas myslel, že jste říkali, že nikoho nemáte!"
Závěr? Nevyplácí se nasrat staré lidi.

Takže asi takhle :-D


:lol: :lol: jo tak to je povedený, budeš se divit, ale něco podobnýho mi v práci prošlo rukama, jo holt to starým lidem občas i myslí.

A pokud jde o tu krádež telefonu. Jak už tady spousta lidí napsala, byla to chyba. Sama jsem naštěstí podobnou zkušenost ještě neměla (a doufám, že taky mít nebudu), ale stačí mi, když na Florenci, když čekám na bus, přijde kluk a prosí o deset korun, který mu chybí do ceny jízdenky. Většinou říkám, že nemám drobný a snažim se ho odpálkovat. V převážně většině případů jsou tito kluci (ale i holky) tmavší pleti a ještě jim je kolem deseti let. Taky se mi stalo, že mě o drobný na cestu dva dny za sebou požádala jedna a ta samá osoba.

Zkrátka, jakmile vidím, že si to ke mě šine někdo neznámej, tak se varovný zvony v palici roztřískaj na plný gule a nic z ruky nedávám, natož mobil za devět litrů

_________________
Never run away from sniper, you will only die tired


24 bře 2010, 11:38
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Se spoléhají na naše slušný vychování, takže i když jsem slušně vychovanej, už delší dobu to u mě je "nemám, nemám čas, neznám, nevím, spěchám". Jim ten dotaz neslušnej nepřidadá, tak mě taková odpověď taky ne.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


24 bře 2010, 12:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Taky tyhlety zmetky bez pardonu pálkuju od sebe, dřív jsem ještě občas měl takový jakože nápady jim něco dát nebo jim pomoct, ale už mě to přešlo. Nejlepší jsou ti, co postávají v Plzni u hlavního nádraží...když jedu na akci ve výstroji a jdu kolem nich, tak se smějou a maj hromadu blbejch keců...ale stačí jít kolem nich se zapálenym cigárem a najednou mě prosej jestli bych neměl cigárko navíc.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 bře 2010, 13:38
Profil ICQ
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Jo u nás máme taky ciGány když du v civilu takse roztahujou řvou a rabujou ale měli ste vidět jak jsme jeli v maskáčích VZ.95 to jelo 7 kluků každý u opazku nůž hlavu na trojku nebo 'MARINEs' a bylo ticho že by šlo slišet spadnout špendlík.(to jsme jeli na tůru)


24 bře 2010, 14:56
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Pete pete jde videt ze nejsi z Ostravy .. dva roky jsem jezdil za praci do okoli prahy a nejdnou tohle na me zkousel OTO (Obcan Trvale Opalenej) jsem sic stihlej jak proutek ale odpalkovat umím hodne slusne a nenecham si nic libit. jednou se mi stalo ze do kupecka vlezl OTO (cca 15 -18 let) prej jestli mu nedam zavolat .... jsem mu prvne rekl slusne ze ne on zacal neco o raiszmu a na to jsem se postavil vytahnul peprak a rek ze jestli nevypadne do 5ti vterin tak ho doma ani pes nepozna sebral se a utek ...o 2 min pozdeji slysim jak nejaka zenska rve zlodej zlodej a ten nas hodnej OTO utikal vesele s lupem pric ....
Dobra rada nebat se a nedat jim nic ani kdyby jim streva z huby trceli ...

ps: omlouvam se za i/y :P


24 bře 2010, 15:09
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Neznam skoro nikoho koho by nasi mily spoluobcane nezmlatili/neokradli nebo se o to treba jen pokusili.
Clovek jim da do huby hned je rasista. At jdou oni a pan Kocab do p*dele. Rikam stejna prava pro vsechny. Kdyz vidim cikana co pobyra davky a jede v novem aute tak je mi na bliti, kdezto slusne pracujici clovek si ho pomalu nemuze dovolit.


24 bře 2010, 15:40
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
J je to humus, vyrazil bych je jako v kanadě 8). Někam hezky do afriky a aď se ukáže co v nich je.
Cigáni leckdy dokončí základní školu...pak kradou a dostávaj ještě nějaký demence od státu. Prostě bych to zrušil a ať jdou makat, a když jsou blbý a dělaj někde v kanále vybírače krys, jejich problem. Že na to doplatí i slušní je už věc druhá. Když se to tak vezme tak ti slušní chodí do práce-nebo se alespoň snaží nějak vydělat namísto trestné činosti.


24 bře 2010, 16:45
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 15:02
Příspěvky: 386
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
Prostě v tomhle státě to je "Udělej si sám". Kdyby mě cikán požádal o napsání SMS, tak bych mu slušně řekl ne. Kdyby na mě pak vytáhl kecy o rasismu, tak bych ho poslal hodně rychle doprdele všemi možnými prostředky. Jinak to prostě nejde. Ještě že rákosnící a úkáčka si tohle moc nedovolej.

_________________
Jen někdo hraje s manuální pistolí proti AEG. Není to proto, abych se cítil hardcore, je to proto, že nemám peníze.


24 bře 2010, 16:57
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
No Pete-11, no pujčit někomu mobil za 9000 tis, asi jsi hodně z malý vesnice, kde si navzájem pomáháte a jste tam samí slušní lidičky. To by rozumnej člověk z většího města nikdy neudělal.
IMEI asi jsi tuhle zkratku nikdy neslyšel, to je pokud ten mobil máš koupený v oficiální prodejně, tak je možný ten mobil minimálně zablokovat na dálku ve spoluráci právě s tou PČR na kterou pliveš a házíš špínu. Ale to by sis jako slušnej občan musel split oznamovací povinost možná by se v tom něco dalo udělat. Takhle raději sedíš i PC a valíš nesmysly. U tý policie dělají jen a jen lidi a někdy prostě narazíš na neochotný policajty. Mě třeba letos na silvestra pomohli a dost, kdy mi pomohli právě podle mobilu někho z rodiny najit, když se ztratil.
Jo a máš pravdu necháme policajty od těďka, kdo poběží ihned preventivně zmlátit, protože je to pravěpodobný zloděj možná vrah či pedofil. Vy ostatní raději neutíkejte, nedohánějte vlak či autobus policie Vás ztluče cokdby jste měli v ruce cizí mobil. Jo zakážeme policajtům dělat dopravní kontroly všichni řidiči jsou přeci slušní nikdo nepije, nefetuje a přeci každý dodržuje pravidla, a silnici už nejsou třeba.


24 bře 2010, 17:26
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
1tg píše:
No Pete-11, no pujčit někomu mobil za 9000 tis, asi jsi hodně z malý vesnice, kde si navzájem pomáháte a jste tam samí slušní lidičky. To by rozumnej člověk z většího města nikdy neudělal.
IMEI asi jsi tuhle zkratku nikdy neslyšel, to je pokud ten mobil máš koupený v oficiální prodejně, tak je možný ten mobil minimálně zablokovat na dálku ve spoluráci právě s tou PČR na kterou pliveš a házíš špínu. Ale to by sis jako slušnej občan musel split oznamovací povinost možná by se v tom něco dalo udělat. Takhle raději sedíš i PC a valíš nesmysly. U tý policie dělají jen a jen lidi a někdy prostě narazíš na neochotný policajty. Mě třeba letos na silvestra pomohli a dost, kdy mi pomohli právě podle mobilu někho z rodiny najit, když se ztratil.
Jo a máš pravdu necháme policajty od těďka, kdo poběží ihned preventivně zmlátit, protože je to pravěpodobný zloděj možná vrah či pedofil. Vy ostatní raději neutíkejte, nedohánějte vlak či autobus policie Vás ztluče cokdby jste měli v ruce cizí mobil. Jo zakážeme policajtům dělat dopravní kontroly všichni řidiči jsou přeci slušní nikdo nepije, nefetuje a přeci každý dodržuje pravidla, a silnici už nejsou třeba.


V tom případě mi vysvětli jak je možné zablokovat mobil když zloděj vyhodí kartu, papíry od mobilu běžně netaham při kapsach a domov mam 25 km od stanice v plzni. Žeby naváděcí modul který je na základové desce ?? sry ale to fakt asi ne...Jinak ano jsem z malé vesnice cca 300 obivatel je to 4 km od stoda.A s tou policií :?: děláš si srandu doteď jsem ochotného policistu neviděl, prostě jen buzerace a neochota (žeby počasím? nebo jen plzeňskou pilicií znechucenou připáleným hambáčem). Přečetl jsi si to celé ?? zmiňuji se tam také že jsem měl roztahlý teleskopák :wink: a běžel jsem možná po jedná z nejrušnějších ulic plzně, nadávky a pokřik stúj jsem taky začel křičet až když jsem zpozoroval že mi ujíždí tramvaj, letadlo a vlak zároveň.


24 bře 2010, 19:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: !!Krádež mobilního telefunu aneb funkčnost české policie.!!
No když zahodí kartu tak si moc nepomuže jak ten mobyl zapne je dohledatelnej chce to jen papíry od mobilu. Doby kdy stačily v mobilu jen vyhodit kartu a dát tam jinou a pohoda skončila. Dnes ikdyž nemluvíš do mobylu a neelefonuješ mužeš být odposlouchávanej a pokud nevytáhneš z mobilu baterku tak tvou lokaci najdou všude.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 bře 2010, 20:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz