Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:00




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Sniperka do 5ky? 
Autor Zpráva
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
nebudu to tu plnit OT máš i nemáš pravdu Griffe ale to asi rozeberm osobně :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


12 bře 2010, 19:28
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Zdravim, jeste hodim dotaz... Koukam, ze Airsoftpro.cz je z Pardubic, ja jsem taky z Pardubic, takze to koupim v krame. Prej jim za tejden poslou novy zasoby, prej to bude.
K problemu: Chci to koupit asi dekoracne, jak jste me poradili (i kdyz se bojim ze se vevnitr neco vysere), ale jaka je ta 3800,-? To je dekoracni nebo standart? Nevim, jak to poznam... Tady to totiz vypada na tu dekoracni. Ale treba na anareus.cz zas pisou, ze kdyz je zbran oznacena DEKORACE, tak to tam je. Ta puska tam je taky, dekorace tam nikde neni napsano a stoji taky 3800,-. Tak nevim...


13 bře 2010, 18:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Dekorace... úplně dole máš na výběr z dekoračního použití a plné záruky (+1000,-)

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


13 bře 2010, 19:00
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Asi jo. Mam tu dekoracni risknout?


13 bře 2010, 19:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
jakmile s kvérem uděláš něco jiného, než je střelba, výměna baterie a zásobníku, záruka putuje do kytek... jestli máš teda v úmyslu nějaký upgrade (a že bude asi potřeba) tak je dekoračka vítanou slevou...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


13 bře 2010, 21:19
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Ok, jdu do toho dik.


13 bře 2010, 23:55
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2008, 20:56
Příspěvky: 146
Bydliště: Losiná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Ohledně té dekorace, mám pocit že po výstřelu záruka stejnak přestane platit..

_________________
Rozvážným štěstí přeje, zbrklým do držky kule nasype...
Pokud zakopneš, zvedni se, ale neohlížej.. Nechci tě střelit do obličeje..


14 bře 2010, 15:12
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Jo, ale ja trosku pocitam s tim, ze stejne za rok nejdyl zacnu uvazovat o upgradu a jak to clovek rozdela, pada i normalni zaruka, takze to risknu. Ten litr za to stoji. Kdyztak to budu muset dat do normalniho servisu.


14 bře 2010, 15:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Vitas píše:
Jo, ale ja trosku pocitam s tim, ze stejne za rok nejdyl zacnu uvazovat o upgradu a jak to clovek rozdela, pada i normalni zaruka, takze to risknu. Ten litr za to stoji. Kdyztak to budu muset dat do normalniho servisu.

Za rok?! Nebuď srandista... :D

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


14 bře 2010, 23:02
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Cotulosh píše:
Vitas píše:
Jo, ale ja trosku pocitam s tim, ze stejne za rok nejdyl zacnu uvazovat o upgradu a jak to clovek rozdela, pada i normalni zaruka, takze to risknu. Ten litr za to stoji. Kdyztak to budu muset dat do normalniho servisu.

Za rok?! Nebuď srandista... :D


Nemusíš hned každýho cpát do kdovíjakejch upgradů, zvlášť ne člověka kterej začíná a obzvlášť ne člověka, kterej podle všeho hraje v uzavřenej komunitě a neúčastní se megaballů. Když má někdo možnost hrát mezi rozumnými lidmi a účastnit se akcí, kde se výkony drží na rozumné úrovni, byla by vyloženě škoda, aby byl tím, kdo tam začne tahat přiblblé módy typu "M130 je novej základ". Čínskej AEG základ má pro začátečníka bohatě dostačující výkon (a koneckonců nejen pro začátečníka - já mam 3 kvéry, všechny v základu a jsem spokojenej)...dřív se začínalo s manuálkama a až překvapivě často to byla mnohem větší zábava, než dnešní přestřelky přes haldu písku za použití pružin z gaučů.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 bře 2010, 23:16
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Stačí jedna dvě akce mimo partu záklaďáku a člověk prozří... to vidím... vždycky, když se na naše akce nakufruje nějaký čerstvý sofťák, prve je nadšený, podruhé sofistikovaný no a potřetí už ho sere, že mu je taktika k hounu, když ho přechči i děcko s tatínkem ve VOKD... nikomu nic netlačím... opatrně... jen bych si na tvrzení "rok nebudu tunit" pronesené 14. března, potažmo na začátku sezóny, nevsadil ani BBčko...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


14 bře 2010, 23:29
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 bře 2010, 19:46
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Griffon má pravdu, vsichni jsme zacinali s manualkama okolo 800-900 z BASu. Jeste ted ji mam doma a nestrili vubec spatne, je to nakej DEagle. Dostreli 30 metru, tak na 20 metru 8-9/10 trefa do cloveka. Jenze ted zas delame dalsi krok dopredu a to je nakup elektrik. Opet vsichni (priblizne 10 lidi) kupujeme elektriky v rozmezi 3-4 tis. Zatim nikdo dalsi upgrade nema, jenom dva kluci baterky. No a dalsi krok bude treba upgrade na M120, M130. To se vyvyne. Je mozny, ze to bude driv nez za rok. Zatim se k AS prokousavame, ani nenapodobujem zadnou jednotku, ani nemame nazev. Jeden ma AK, druhej M4, treti M14 a nevadi to. Spis se chodime vyblbnout.


14 bře 2010, 23:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Cotulosh -> Prozří? Spíš skočí šipku přímo do sraček. Jak může čerstvýho sofťáka po třech akcích srát, že je mu taktika k hovnu, když žádnou taktiku ještě neumí? Jo, pokud nějakej schopnej mazák dojde k tomu, že sám o sobě je schopnej dost, ale omezuje ho jeho zbraň, pak je upgrade na místě. Ovšem nováček, kterej si po dvou třech akcích (na kterejch si samozřejmě téměř neškrtne, protože má nulový dovednosti a nulový zkušenosti) řekne, že "to se nedá když oni maj silnější kvéry" a na to konto si do zbraně nacpe M150 a koupí bubnovej zásobník namísto toho, aby se začal učit, trénovat a celkově na sobě makat, míří rovnou do pekla. A někdo, kdo mu řekne "dej si tam rovnou M160" namísto toho, aby mu řek "hele vyser se na to, příští víkend vyrazíme na training a naučíme tě základy taktiky", je s prominutím pěknej pitomec. A je to veliká škoda, protože tohle je přesně ten způsob, jakym spousta lidí, ze kterejch by mohlo něco bejt, zakrní a skončí někde na úrovni neustále se rozpadajících a znovu vznikajících týmů, pláckobitek a hádek o nepřiznávání. A stává se to čim dál tim častějc.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 bře 2010, 00:00
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Zase z toho děláš hru na vojáčky...netvrdím, že je to špatně, ale mi se jedná čistě o pocit ze hry... zase si ze mě děláš opozici... netvrdím, že si každý bezpodmínečně musí pořídit UPG, jen proto, že ho mají ostatní, ale jedná se o fakt, že i ti "ostatní" už nebudou žádní ocásci, čistě stojící uprostřed pole s prstem na spoušti... netajím se, že tvoji teorii UPG útočných pušek do 130 m/s absolutně odmítám (tady máš tu opozici), ale když tu chce někdo snipu do 5 litrů, koupí si dejme tomu to AK... tak proč z toho alespoň něco nevytřískat... učit se může stejně dobře s kvérem co má 130m/s, jako se základem o 90... jde jen o to, rozumět si se zbraní... znát ty možnosti, počítat s riziky a předpokládat... jsem typ, co si raději koupí M150 a NBU, než kvalitní taktickou vestu... a co...
A že čerstvý sofťák neumí taktiku po třech akcích... čerstvý sofťák neznamená kompletní mamlas... pokud má člověk zájem, a že by ho měl mít (pokud s tím nechce střelit po těch 3 akcích), bude sbírat teoretické znalosti a při nejbližší příležitosti je aplikovat... myslím, že mezi AS komunitou je jen zlomek těch, kteří využívají opravdové postupy a principy... já osobně veškerou taktiku okamžitě přepočítávám do AS světa, takže když mě například někdo vidí na 100 metrů, nepřikládám tomu váhu, sejmout mě nemůže...
takže pořád nechápu o co ti jde...nechceš přece vědomě omezovat ostatní hráče v jejich rozletu... byť do pekelných končin...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


15 bře 2010, 19:02
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Jakém rozletu? Máš dojem že upgrade je to božstvo co se tíká airsoftekt? Do roku 2003 sem o upgrade nechtěl ani slišet a klasicky sem jem a nákladu a naprosto s přehledem sem si podával lidi s upgrade. Upgrade není v airsoftu všechno je to jen třešnička na dortu nic víc nic víc. Nech ho ať si to udělá jak chce je to čistě jeho věc on sám pozná po prvních dvou "hrách" jestli to je málo nebo moc.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 bře 2010, 19:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Nejde mi o to, dělat si z tebe opozici, ale prostě s tebou v některejch věcech zásadně nesouhlasim. Tim co jsem napsal jsem se opravdu nepokoušel strkat lidi směrem k military (předpokládam, že to jsi myslel tím, že z toho dělám hru na vojáčky...ono totiž hra na vojáčky je i ten nejvíc free airsoft, jenom si to občas lidi nechtěj přiznat) a nikoho jsem se nepokoušel přesvědčovat, aby si namísto upgradu raději kupoval kvalitní origo výstroj nebo podobně, to vůbec podstatou mého příspěvku nebylo...to co jsem napsal jsem napsal z čistě airsoftovýho hlediska a platí to i pro toho, kdo za nejdůležitější považuje zbraň a na sebe mu stačí čínský multicamy nebo flecktarny. Alespoň tedy já si to myslim.
Máš naprostou pravdu v tom, že učit se člověk může s jakýmkoliv kvérem, jenže čím vyšší palebná síla, tím nižší motivace. Jo, když se novýho člověka ujme někdo zkušenej, kdo mu vysvětlí, že kvér je pouze nástroj kterej se musí umět používat, nikoliv kouzelná hůlka na jejíž síle závisí veškerej úspěch či neúspěch, pak je to cajk. Jenže nech nováčka žít při tom, že veškerej jeho neúspěch je způsobenej nízkym výkonem jeho zbraně a jediný co tudíž musí udělat pro zlepšení svejch výkonů je zase ještě upgradovat, a nikdy z něj nic pořádnýho s největší pravděpodobností nebude. Je to strašně jednoduchý - čim víc člověk zlepšuje svuj kvér, tim menší potřebu má zlepšit sám sebe a to je špatně. Napřed má člověk makat na sobě a až potom si postavit zbraň tak, aby mu umožnila co nejefektivnějc využít svoje schopnosti, znalosti a dovednosti.
A jako pokud mi chceš odporovat v tom, že úplnej nováček je po třech akcích stále úplnej nováček, tak se asi nemáme dál o čem bavit. Opět, nikomu necpu, aby používal taktiky, postupy a principy jaký se používaj v reálnym boji, to opravdu nebyla pointa mýho příspěvku. Mluvil jsem o tom, že aby byl člověk dobrej, musí něco umět, něco znát a mít něco natrénováno...je úplně jedno, jestli to jsou postupy okopírovaný podle těch používanejch ve skutečnejch armádach (který v airsoftu velmi dobře fungujou častějc, než se chce freesofťákům přiznat), nebo něco vytvořenýho speciálně pro airsoft...ale prostě člověk musí vědět, co má v tom airsoftovym boji dělat, jinak to je jen zběsilý pobíhání s prstem na spoušti. A opravdu, ale opravdu se to nenaučí během tří akcí, do kterejch ho hodíš jako dítě do bazénu, aby se naučilo plavat. A i když těch akcí odjezdí třicet, tak mu stejně bude chybět trénink. Trénink bez bojovejch zkušeností je vcelku nanic, ovšem bojový zkušenosti bez tréninku jsou nanic úplně stejně.
A já že se snažim někoho omezovat? Já se jim naopak snažim rozšířit obzory a nabídnout i jinou (a z mýho pohledu mnohem lepší) cestu, než je upgradovat, upgradovat, upgradovat. Nikomu nic necpu, jen nabízim alternativu - druhej názor - jinej pohled na věc.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 bře 2010, 19:45
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Vskutku vyčerpávající, ale když se nad tím pořádně zamyslím, tak v podstatě oba míříme do stejného bodu. Já si rozhodně nemyslím, že si každý člověk po upgrade řekne: "Dobre, už není třeba se hýbat, když mi to tam doletí". I z přímé osobní zkušenosti můžu říct, že se kvantum lidí vyvíjí zároveň se svou zbraní/zbraněmi a pro nováčka je tedy přirozené, že se bude chvíli rozkoukávat a nenafutruje si kvér hned. Bohužel jsem ale svědkem několika případů, které posléze končí naprostým osobním fiaskem.
Všechno to je bez debaty o charakteru člověka. Na to není argument. Když si někdo dá poradit, je to jen dobře. Výchova nových sofťáků (především omladiny) by měla být na seznamu úkolů zkušených mazáků a pokud si sami přetvoříme hráče k obrazu svému... nastane apokalypsa. Tím chci říct, že se to nikomu nepodaří.
Určitě se nestavím proti military. V poslední době zjišťuju, že ten "můj styl" je v původní podstatě taky military, což je vcelku zřejmé, protože bych se jinak asi AS nevěnoval, že jo.
Ob-iter vás může potěšit, že mám od doktora zákaz alkoholu na delší čas.
Nemůžu tedy rozsévat nakažlivé sémě ožralovo.
Tolik k odstřelovačce za 5000,-

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


15 bře 2010, 21:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Cotulosh píše:
Ob-iter vás může potěšit, že mám od doktora zákaz alkoholu na delší čas.
Nemůžu tedy rozsévat nakažlivé sémě ožralovo.
Tolik k odstřelovačce za 5000,-

Copak? Játra?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 bře 2010, 21:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Jsem přišel na kontrolu - asi den předtím (moc nepamatuju) nám zrovna přibyl do rodiny fungl nový špunt Anička - no a ani jsem málem ani do dveří nevlezl, když se na mě podíval a vykřikl: "Pro Boha! Pane Kotula, jaterní testy!"

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


15 bře 2010, 21:41
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Cotulosh píše:
Jsem přišel na kontrolu - asi den předtím (moc nepamatuju) nám zrovna přibyl do rodiny fungl nový špunt Anička - no a ani jsem málem ani do dveří nevlezl, když se na mě podíval a vykřikl: "Pro Boha! Pane Kotula, jaterní testy!"

No jo no ale špunt se musí podlít. Nesmí se to ale přehánět.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 bře 2010, 21:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Jsme podlívali tak, že by to ani Noe nerozdýchal. Á 4 snipy za 5ku, takže bude zdravá ještě 333 let. :D Ale teď mám banán, ve škole průser (no kdo by tam chodil, když se jinde chlastá) a je mi pořád slabo, že si ani M140 do mechu nenacpu. :D A špatně vidím... no fakt nechlastejte... Radši ten soft. A abych tu nedostal další banán za OT, tak přidám, že jsem teď nedávno byl svědkem předělávky MP5 v odstřelovačku. Poprvé jsem uznal, že ten tlumič je potřeba.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


15 bře 2010, 22:16
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Griffon píše:
ono totiž hra na vojáčky je i ten nejvíc free airsoft, jenom si to občas lidi nechtěj přiznat.


to neni az tak pravda. jednu dobu jsem na akci potkaval dva typky co napodobovali nejaky emericky gang :-)cervena mikina, cerne kalhoty, krutosatek kolem hlavy a rukach 2x Mac-10 :) ano i takovi jsou (diky bohu tito uz skoncili) a ti si zrovna moc na vojacky nehrali ;) sice to je extrem, ale je... zase na druhou stranu to spise byla vyjimka potvrzujici pravidlo :)

Monty píše:
Upgrade není v airsoftu všechno je to jen třešnička na dortu nic víc.


to Monty taky ani tak pravda. staci si vzit Didiho a jeho tlupu s jejich prasoupgradama, kdyz se dobre zakempi tak se k nim proste nedostanes pokud nemas 10ti nasobnou presilu. Neco v tom stylu jsem zazil na Rutovii tak 4 roky zpatky, kde byli zakempeni v tom baraku nad silem a asi v 10 lidech ten barak drzeli dobrou hodinu, nemluvim o tom ze nas byla presila celkem dost znacna. budova, dobry teren okolo, prasoupgrady a muzes se posr*t a neudelas nic, pac airstrike nemas k dispozici. Nejvetsi prasarna je ta Mitchelova M249 (SP170? SP200? SP210?).

Co se upgradu odstrelovacky tyce, tak je pravda ze pokud to bude strilet na hov*o tak ho to bavit nebude. Na druhou stranu mit dobry kver tak uz jen to ze nekoho sunda na 60 metru prvni ranou mu doda sebevedomi a zacne ho to vice bavit protoze bude chtit dalsi takove povedene zasahy. Ono kdyz mas pusku a nemas upgrade rozstrili te nejaky typek co beha po lese s AEP nebo nedej boze s manualkou tak ti to dost hne sebevedomim, ale chyba je potom ta, ze ten clovek rekne "me to nebavi". Na druhou stranu by se mel jen vice snazit aby se to znova nestalo.


16 bře 2010, 12:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Rozeberu to.
S prasečí bandou sem se už potkal a věř nebo ne dostaly sme je v 8 lidech i s jejich praso upgrade. A to jen pomocí toho že sme taktizovaly.
Popravdě akcí tipu Rutovia se vyhýbám 50km obloukem.
Zbraně v základu považuji neustále za dobré a dá se snima udělat kus práce.
To že tě někdo sejme AEPčkem není chyba zbraně ale tvoje. Popravdě patřím do skupinky lidí co maj v kvéru 120 brko a tím to hasne(nemluvím o sniper 150 a kulometu 130)

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 bře 2010, 12:53
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Monty píše:
Rozeberu to.
S prasečí bandou sem se už potkal a věř nebo ne dostaly sme je v 8 lidech i s jejich praso upgrade. A to jen pomocí toho že sme taktizovaly.
Popravdě akcí tipu Rutovia se vyhýbám 50km obloukem.
Zbraně v základu považuji neustále za dobré a dá se snima udělat kus práce.
To že tě někdo sejme AEPčkem není chyba zbraně ale tvoje. Popravdě patřím do skupinky lidí co maj v kvéru 120 brko a tím to hasne(nemluvím o sniper 150 a kulometu 130)


jasne, nerikal jsem ze je nejde sejmout. ale kdyz maji dobre podminky (kryti, malo pristupovych cest atd atd) a ty se k nim nemas jak dostat, jen pres plac kde se neni za co kryt tak je to dost tezke. zalezi na situaci, ale na te rutovii se tehdy drzeli jen diky upgradum, protoze na ne nikdo nedostrelil a kde dostrelil tak byl tezko pristupny teren.

co se toho ostatniho tyce tak s tebou souhlasim. sice sam mam taky praso sniperku, ale jinak pouzivam kver ktery ma 100 m/s a taky se mi nezda ze bych potreboval vice. hlavne se nemusim bat ze kdyz s tim vlezu do baraku, ze nekomu ustrelim palici. A kdyz nekam nedostrelim tak si tam proste dojdu.

s tou AEP mas taky pravdu (vicemene jsem to psal i ja v tom prispevku), ze se proste musis holt vice snazit aby se to nestalo, kdyz se to stava pravidelne tak je asi neco spatne. Dalsi vec je ze u sniperky neni az tak dulezity dostrel, ale presnost. At ma clovek snipu vytunenou na 200 m/s nebo at ma treba jen 120m/s, tak je mu stejne na houby kdyz na 30 metru netrefi stodolu. Dalsi vec je ze pokud ma snipu v zakladu (dnes standart 120-130 m/s??) tak se aspon musi naucit poradne maskovat. Ja sam jsem zacinal na super 9 pro :-D sice pravda ze to byla doba kdy max ustovka byla 100 m/s a aeg mel malokdo, ale clovek se i tak naucil vazit kazde rany :)


16 bře 2010, 13:10
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
No já si snipu v softu dlouho pořídit nechtěl nakonec sem se odhodlal. To už byli na trhu lepší kousky než tyčka k rajčatům :lol: První kterou se měl byla M700 od KJW dosal sem ji na testy od Šulce. Na tu dobu silná jako prase lidi z toho měli strach. Plnynárny sem posléze zavrhl páč jejich nespolehlivost je dost velká. Přešel sem od M14 k SR25 a SVD taď sem zatím spokojen. Teď čekám jen na M82.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 bře 2010, 13:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Není tomu tak dávno, co se nám podařilo zvětšit zásobák od M700 TNK. Těsnění drželo, ale CO2 prostě celý zásobník nafoukl. Bomby dobre. No píšu to proto, že M700 KJW je i dneska slušná zbraň (pokud ji přeje, takže 3 z 365) a na redgazu se tahá i na 190 m/s. Poslední jsem prodal za 4000,-
Co se týče M82, tak předpokládám, že čekáš na něco konkrétního, protože konverzí i inovativních kvérů už bylo habaděj. Ale když na to myslím, tak ode dneška habaděj znamená nejvýše 6. :D

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


17 bře 2010, 19:41
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
Cotulosh píše:
Není tomu tak dávno, co se nám podařilo zvětšit zásobák od M700 TNK. Těsnění drželo, ale CO2 prostě celý zásobník nafoukl. Bomby dobre. No píšu to proto, že M700 KJW je i dneska slušná zbraň (pokud ji přeje, takže 3 z 365) a na redgazu se tahá i na 190 m/s. Poslední jsem prodal za 4000,-
Co se týče M82, tak předpokládám, že čekáš na něco konkrétního, protože konverzí i inovativních kvérů už bylo habaděj. Ale když na to myslím, tak ode dneška habaděj znamená nejvýše 6. :D

M82 je stavěná na mech III není to pásová víroba. Je to na kusovku.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


17 bře 2010, 19:46
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
http://www.airsoft-barrett.fw.hu/ mit ty love tak beru tu CO2 :)

co se tyce zasobaku od tanaky a KJW tak se nafukujou i na redgasu. ale na evike.com maji specialni vlozky do zasobniku - ale tech penez co za to chcou


17 bře 2010, 20:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
no to já ne páč vše co je na plyn nebo CO je k ničemu těsnění dou do kopru vše de do kopru.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


17 bře 2010, 21:02
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Sniperka do 5ky?
to je duvod proc sem delal prestavbu na stlaceny vzduch (HPA) na kamosove M700 aics. jeste poresit dotesneni a kam s hadici a bombou. to je asik jedina nevyhoda tehle srandy... jak doresime final verzi tak zas na vsecky 3 portaly vyhodim clanek :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


17 bře 2010, 21:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz