Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:27




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 962 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Další
 Kulicky 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kulicky
Důvod ano ale ne v kuličkách.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 bře 2010, 23:35
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kulicky
kule jsou ze stejne linky, ale jednotlive firmy uz s nimi pak nakladaji po svem, takze treba nekdo nepridava silikon a nekdo maze ve velkem? treba ICS vs. GD - jestli se nepletu tak ICS byly suche a GD byly stredne namazane


03 bře 2010, 00:47
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
rejpnu si, bohuzel do montaka, ktereho mam jinak (skoro) rad.

Trebas DG .28 maji jiny (horsi) soutrel nez trebas SGM .29.

podobne testy munice (kuliva) delam uz nejaky ten rocek. az vymyslim zpusob "normovani" tak na vsecky 3 portaly vyplivnu info a at si me ukamenuji :-)

testy pacham an tom "nej" co se mi povedl osehant, tzn PDI 6.01 650mm a prekopana 8 let stara MZ T-96.

OK nestaram se o kulivo pod .28, tam u me bezkonkurencne vedou TM, chctel bych sehnat vychvalovane goldenball a bioval.
k BV se dostanu v "prvnim ctvrtleti 2010". a to budu mit .42 a .8.

ATM muzu v dane hmotnosti (.29-.43) ricte ze:

1. TM grandmaster
2. KSC / Maxim / maruzen
3. GD
4. BLS
5. Straight
6. Madbull
7. BLS
8. Aim top
100. warrior.

cekam na dalsi vzorky kuliva. az skoncim s merenim tak dam vedet vysledky. podotykem ze delam DLOUHODOBY projekt tzna vysledky nebudou driv jak pristi sezonu ;-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


03 bře 2010, 00:50
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
Vanhouten: zminim SiiS pro pametniky.

KSC a SiiS jely ze stejne linky, jedny hlazene. druhe v pytlech zastrikavane silikon olejem...

PS: kua zas si byl o neco rychlejsi

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


03 bře 2010, 00:52
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kulicky
ježo píše:

1. TM grandmaster
2. KSC / Maxim / maruzen
3. GD
4. BLS
5. Straight
6. Madbull
7. BLS
8. Aim top
100. warrior.



z nejakeho duvodu a neptej se me jakeho tam mas 2x BLS :) Muzes to nejak osvetlit? nebo to mas ruzne hmotnosti?

...chces mi rict ze do piskotka rves i 0,28? :-D


03 bře 2010, 11:06
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
jj ruzne hmotnosti.
potazmo BLS .3 mi prijdou lepsi nez .4, jenze to ma bohuzel co delat s procesem vyroby "tezkych" plastu, cilize to zpravidla odskace homogenita smesi, leda by tam "nekdo" pridaval kovovy prach- nebudu rikat ktery vyrobce to dela (nebo to aspon meli jednu dobu na strankach, nez kolem toho zacal povyk na forech- smrt ekologicky smyslejicim lidem)

JJ piskot papa i .28 :-)
v setupu se 240% PDI (cca 470 fps s kratkou hlavni nebo 420 fps s dlouhou) a lita to dost dobre. i kdyz musim rict ze VSR-10 co sem mival sverenou strilela pri tehle ustovce lip... tak nejak "vyvazeni" proste si to k cili plachti. jen je pak problem s pouzitim mimo strelnici :-D bo preci jen .4 leti jinak nez .3 zvlast na volnych prostransvich nebo ve vetru.

jinac ty .28 GD cpem do kamosova AUG (zaklad)
a ty BLS .30 do KAC PDW (zaklad), jako ze optimalni munice.

jinac pro treninkove ucely pouzivame PJ, (sice sou v protoru narizene BIO, ale ty hlavni neprkutalim, navic sou lehke) a PJ sou levne (tudiz pro treninkove ucely dostacujici, a v testu soustrelu nedopadly az tak spatne). Cisteni hlavne pak jisti aceton :-D a kulivo cistim "panem svalem" :-)

jinac mas pravdu, mel sem to vic popsat.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


03 bře 2010, 12:27
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kulicky
ježo píše:
JJ piskot papa i .28 :-) v setupu se 240% PDI

jo ja myslel ze to ladujes na max setup - to si nedovedu predstavit jak by ty 0,28 litaly :-D

ježo píše:
Cisteni hlavne pak jisti aceton :-D a kulivo cistim "panem svalem" :-)

mr. proper? :-D

ja teda nevim jak ostatni, ale me ty 0,40 BLS prijdou lepsi nez Aimtopy a dokonce lepsi nez straighty 0,36 (sice jsou o neco malo lehci ale rozdily byly obrovske)

ježo píše:
Vanhouten: zminim SiiS pro pametniky.

to se netyka ani tak pametniku http://anareus.cz/detail.php?id=2395


03 bře 2010, 12:35
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
mr. muscle :-)

rychle, muses si to testnout sam, z neoverenych zdroju vim ze M24 papa redgas, takze pres 200 mas urco takze to bude tak nastejno. (puskot v plne palbe mel 720, po vymene hlavne za delsi uz jen 680 a tak sem s tim spokojeny - mereni budu pachat v ASM v blizke dobe)

sak BLS mam nad AIM. hlavne proto ze balik AIMek mel vic "bordelu" a kulicek s skrabancema nez BLS, dejme tomu ze po portrideni mi zustalo 3/4 BLS a 2/3 AIM. taky mi AIM pripadaly mekci, a na povrchu bylo vic znatelne strukturovani plastu (mozna sem jen vychytal slabsi balik)

Straight .36 sem tam nedal, ty by sly nekam niz. hlavne kvuli faktu ze prvni serie byly OK (kupovane u nas na ASG), pak jedna serie byla bomba (ASG) a to co se mi za posledni rok dostalo pod ruku nestoji za nic (slohnul sem si 200ks na testy, Bimbovi dekuji).
to samo muzu rict o baliku .4 madbull. balene v krabicce a polovina kuli na vyhozeni.
pritom (pominu li barvu) mam s .43 madbull lepsi soustrely nez s Straightkama .43 (navic je nemusim 4x cistit a lestit abych se zbavil grafitoveho bordelu co zasira hop a hlaven tak dukladne ze po 200 ranach se kule zacinaji dusit)

ale taky to je docela individulani, vem si ze vyrobci se lisi velikosti. tzn 5.90mm vs 5.95mm zprumerovany prumer. pominu nektere znacky ktere maji 5.98mm. a hlaven mam PDI 6.01 a pujcuju si 6.05. taky jde o sestaveni hopu a milion dalsich veci.

aby to bylo obektivni tak by se muselo udelat mereni, vazeni vzit povrch pod mikroskop. neco jako delal u nas Joseff (tusim) a co se chysta ve velkem znova odstartovat komunita okolo Arnie's (zaroven s balistickym programem a NSP- coz bylo minule FAIL). jenze "samo se udelalo" je na dovolene a jeho zastupce "se" je bordelar a nema cas bo je too busy pitim kafe :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


03 bře 2010, 13:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kulicky
jj M24 papa Redgas, ale to bych se dostal nekde na 210-215 m/s (jestli se mi podari vyresit ten problem s tim upgradem zaveru). sice by to bylo fajn, ale nepotrebuju nekomu ustrelit palici :-D

Ty madbully se mi jeste pod ruku nedostaly. Kver mam rok a pul, takze jsem toho jeste moc nestihl vyzkouset. Bez upgradu jsem pouzival ty Straighty 0,36 (bile, ten posmoleny grafit jsem nechtel, pac v te dobe se moc nedala senhat nova hlaven). Po upgradu byly ty 0,36 lehke tak jsem zkousel Aimtopy, ktere mi pripadaly jeste horsi nez ty Straighty (jo vim mas taky to tak mas v tom seznamu :-D ). Pak jsem koupil BLS a s tema zatim maximalni spokojenost. Hlavne soustrel na vzdalenosti 60+ se hodne zlepsil. Ted se chystam na ty guardery. akorat me u nich klasicky kaka ze jsou cerne :( pri te ustovce se to strasne blbe nastreluje :(

ustovku jdu merit dneska, ale se standartnim nastavenim kveru, tzn. kule 0,40 a pritahnuty hop. To ze se meri s 0,20 a povolenym hopem je fajn, ale pro me uplne k hov*u :-)


03 bře 2010, 13:20
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
jn ta barva je na... jako za tu dobu co je mam tak uz sem si zvykl. ale porad sou chvile kdy cernou kuli nevidet (jako ze v tom vidim potencialni pruser kvuli bezpectnosti). proto me lakaji ty biovalky bo by mely byt bile.

http://biovalbbb.eu/

a sem zvedavy jak budou resene ty "target match" .8. uz sem nekde cetl ze prej s loziskem uvnitr (NE DIK) nebo rovnou kovove. vim ze na tercovku sme pouzivali .8 z evike a ty byly kovove, jen to chtelo hlaven s povrchovou upravou proti poskrabani ale pro potreby AS je to nepouzitelne (teda pouzitelne, ale jak to dam do zasobaku tak sem jednou nohou v base, coz je no-go, dokud tam nebudou mit net, volne vychazky, bar a AS hriste aspon 5x5 km)

kazdopadne sem zvedavy jak to bude vypadat ve finale. trebas chlapsi a devcata prijemne prekval ia bude to bile, plastove a tezke. idealni by bylo neco okolo .5 nebo .6. ale co kdyz to nezkusim tek nebudu vedet jestli to je k necemu, nebo to pujde do krabice jako potencialni tercova munice/ napln do granatu.

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


03 bře 2010, 13:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Kulicky
Chlapi... výsledky si z prstu fakt necucám... :D ten test jsem dělal proto, že jsem si nemohl nevšimnout rozdílů mezi koulema... řekl jsem si... tak schválně, jak to dopadne... Warriory jsem přebíral !RUČNĚ! a bohužel musím říct, že jsem z 1000 koulí 0,25g nabral hrst (á 250) a našel asi (fakt orientačně) 20 definitivních šiškoidů... prostě koule, co bych se styděl narvat do čínské krochny... no a podobně (i když o ne tak hrozně) na tom jsou koule z Ostravské domácí výroby... nic proti hoši lítá to slušně :D
Abych ty PJ tak nehanil... těch seků možná nebylo 5, ale 4 :D

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


03 bře 2010, 21:18
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
však o to njde v 80% AEG u nas nepoznas rozdil.
ja osobne si munici co stril prebitram, cisti ma tridim :-) e to prace zdlouhava, zbytena atd. ale oplaci se mi. stejne jako se mi oplaci info o terenu akce a lazeni hejkala podle barev googlemaps :-D

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


04 bře 2010, 01:30
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Kulicky
Jak sem pochopil si sniper a v takovém případě kontrola střeliva je naprosto normální a běžná.Ale nedokážu si představit tu samo kontrolu pro kulometčíka :lol:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


04 bře 2010, 10:19
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
no tak kulometcik nema TB nebo TBB hlaven, ze? :-)
taky ho nebude sr...t nejaky soustrel na 60m :-D stejne jako tech 80% AEG uzivatelu. Ale to se dostavam k OT na tema honeni sily zbrani, cena / vykon / kvalita / zivotnost, a pod... coz sem nepatri :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


04 bře 2010, 11:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Kulicky
Samokontrolu pro kulometáka? Jednoduchý jak facka očíhnutý od veterána. M8m zbytek z jedný pokrácený hlavně KM head, nad tím z kartonu udělanej trychtýř a tím ty kule prosypu. U přesýpání v celku snadno najdeš prasklou kuli a kule s otřepem neprojde. Tak jako tak už jsem vcelku dlouho nějakýho zmetka nepotkal. Střílím Guarder 0,25g, guarder 0,28g a ICS 0,25g. Mno a že jich s kulasem a po dílně natluču vcelku kotel :D

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


04 bře 2010, 15:17
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Kulicky
"Sítko ze zbytků hlavní"... to je docela dobrý nápad :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


04 bře 2010, 15:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Kulicky
Se přiznám, že od jisté doby si taky v dobách klidu a nudy střelivo přebírám a třídím, ale tohle sítko je fakt super nápad... asi to neudělám přímo z laufy, ale trubky z železářství... každopádně díky za tip..!

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


04 bře 2010, 16:14
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 15:17
Příspěvky: 71
Bydliště: Blatná
Nový příspěvek Re: Kulicky
Mám dotaz: Co byste doporučili do MB-03 (Well- kopie vsr-10) v základu? (kuličky). Střílím s 0,25g Gunfire, ale zatím nemám peníze na lepší hlaveň. A jaký máte názor na kuličky Gunfire? Tyhle kuličky u mě mají na 35m rozptyl 20cm normálně a občas to ulétne i o půl metru. Po každé to letí jinam. dnes jsem se snažil vyzkoušel trochu balistiku, ale s tímhle rozptylem je to nemožné.

_________________
Airsoft sniper: one shot, no kill. Real sniper: one shot, probably kill, but better a heavy wound.


Naposledy upravil Mr.Gnu dne 16 bře 2010, 20:06, celkově upraveno 1



16 bře 2010, 19:46
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kulicky
Mr.Gnu píše:
Mám dotaz: Co byste doporučili do MB-03 (Well- kopie vsr-10) v základu? (kuličky). Střílím s 0,25g Gunfire, ale zatím nemám peníze na lepší hlaveň. A jaký máte názor na kuličky Gunfire?


to ani neznam. drz se overenych znacek jako Tokio Marui, Guarder, ICS. Do odstrelovacky bych daval kule na presnost, takze nejake tezsi - Guarder 0,28 by mohly byt akorat.

Jinak jsem se konecne dostal k Guarder 0,43 tak jsem jich par (asi 10) kuchnul napul a krom jedne byly bez bublin uprostred, vnejsek vypada taky hodne dobre. O vikendu to otestuju. jedine co je na prd je ta cerna barva :(


16 bře 2010, 20:03
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 15:17
Příspěvky: 71
Bydliště: Blatná
Nový příspěvek Re: Kulicky
Tak černá barva by byla + při hře.

_________________
Airsoft sniper: one shot, no kill. Real sniper: one shot, probably kill, but better a heavy wound.


16 bře 2010, 20:08
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kulicky
Mr.Gnu píše:
Tak černá barva by byla + při hře.

No pro odstřelovače je to katastrofa AS snipa není tak přesná aby si se mohl 100% spolehnout kam to letí.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 bře 2010, 20:16
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 15:17
Příspěvky: 71
Bydliště: Blatná
Nový příspěvek Re: Kulicky
Tak díky za radu :) já měl dojem že je dobré kuličku za letu zkrývat, alespoň jsem se poučil.

_________________
Airsoft sniper: one shot, no kill. Real sniper: one shot, probably kill, but better a heavy wound.


16 bře 2010, 20:22
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kulicky
pokud mas aeg tak tam to vyhoda je. co se tyce odstrelovacek (poradnych) tak tam je problem videt i tu bilou nebo oranzovou (treba v lese). Cerna neni videt vubec


16 bře 2010, 20:32
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Kulicky
Do zálkadu snipy 0,28 guarder, ICS nebo Marui

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


16 bře 2010, 21:24
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 10 bře 2010, 07:08
Příspěvky: 104
Bydliště: Liberecko
Nový příspěvek Re: Kulicky
Myslite ze je bezpecne znovu pouzivat uz vystrelene kulicky. Treba kdyby si clovek udelal nejaky terc vzadu vypolstrovany molitanem, nebo necim co zastavi kulicky, zdali ej mozne takoveto bezpecne pouzit znovu - samo, pokud kulicka narazi na neco tvrdeho, tak se poskodi, ale pokud by sla do mekeho.... Diky

_________________
M16 - PJ16 SR (P&J)
kolimátor AimTop
dvojitý elektrický zásobník
http://www.spec-ops.cz


18 bře 2010, 20:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kulicky
ACEMajky píše:
Myslite ze je bezpecne znovu pouzivat uz vystrelene kulicky. Treba kdyby si clovek udelal nejaky terc vzadu vypolstrovany molitanem, nebo necim co zastavi kulicky, zdali ej mozne takoveto bezpecne pouzit znovu - samo, pokud kulicka narazi na neco tvrdeho, tak se poskodi, ale pokud by sla do mekeho.... Diky

Takle o bezpečnosti nikdo nemluví ale nedoporučuje se to.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


18 bře 2010, 20:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Kulicky
použité koule dávám kinderům na chinasoft s brokárnama, nebo je spíš nechám to posbírat... ale sám bych to asi nevařil... i když to vcelku možné je... kulička v hlavni neutrpí žádnou zvláštní deformaci, takže při záchytu o měkkou podložku, jako je molitan, je to možné použít i dál... za předpokladu, že to z toho molitanu dostaneš... ale já bych to teda nedělal...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


18 bře 2010, 20:29
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 10 bře 2010, 07:08
Příspěvky: 104
Bydliště: Liberecko
Nový příspěvek Re: Kulicky
Bral sem to jako napad, kdyz prijedou znamy a chteli by si zastrilet na terc... Proste ve chvili, kdy by se vykropilo hodne naboju a bylo to na miste - ale je fakt, ze kulicka muze narazit do druhe a udelat si otrep, ...

_________________
M16 - PJ16 SR (P&J)
kolimátor AimTop
dvojitý elektrický zásobník
http://www.spec-ops.cz


18 bře 2010, 20:39
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kulicky
Odjakživa zvišují známí spotřebu kuliva :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


18 bře 2010, 20:44
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 16 úno 2010, 12:57
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Kulicky
Nedávno jsem slyšel docela negativní reference na kule značky BLS? Je to sice jedna paní povídala ale co..? Váš názor?


31 bře 2010, 22:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 962 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz