Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:41




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Zrušení Dělnické Strany 
Autor Zpráva
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Zrušení Dělnické Strany
Tak nám ti prozíraví a zkorumpovaní zákonodárci dosáhli svého a zrušili DĚLNICKOU STRANU :? :( co vy na to ???

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


18 úno 2010, 17:20
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Podle mě to nepatří na toto forum... jinak dokud nezrušej komouše, tak nemaj právo rušit kohokoliv jinýho, toť můj názor.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


18 úno 2010, 17:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Možná to na toto forum nepatří a za to se adminům předem omlouvám,ale myslím si,že v kruhu militantních bláznů jako jsme mi,bude mít DS asi dost příznivců,ne? 8)

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


18 úno 2010, 17:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Je mi z toho na blití. Nehledě na osobní politické preference je zrušení regulérní politické strany, která měla desetitisíce příznivců a voličů pár měsíců před volbami na základě víceméně uměle vybudovaných a sestavených důkazů naprosto neuvěřitelný čin, který nemá s demokracií co společného. Když se v tomhle státě naposledy stalo něco podobného, psal se rok 1948. A nikdo mi nenamluví, že se jednalo o regulérní boj proti extremismu, protože to by pak musela být zrušena i KSČM, která má k levicovému extremismu a zločinnému komunistickému totalitnímu režimu minimálně stejně blízko, jako má DS k pravicovému extremismu a nacismu/fašismu. A jelikož KSČM zrušena nebude, byla likvidace DS v lepším případě zcela bezprecedentní měření dvojím metrem (které se v tomhle státě děje denodenně), v tom horším obyčejná likvidace politických protivníků, která si v ničem nezadá s praktikami totalitních režimů.

reyes -> Patří to sem :wink: Právě od toho je Tlachárna, tady si může řešit kdo chce co chce (samozřejmě pokud neporuší pravidla fóra, na což bych chtěl zrovna v tomhle tématu zvlášť upozornit), nehledě na to, jeslti to má něco společného s AS nebo ne.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 úno 2010, 17:36
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Nemyslel jsem to tak, že to sem nepatří kvůli tomu že je to politika. Spíš nemám rád když je military komunita v očích veřejnosti nějak spojována s extremismem...

Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že se opět jedná o měření dvojím metrem a nefér politickou hru.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


18 úno 2010, 17:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
reyes102 píše:
Nemyslel jsem to tak, že to sem nepatří kvůli tomu že je to politika. Spíš nemám rád když je military komunita v očích veřejnosti nějak spojována s extremismem...


To je sice pravda, na druhou stranu pokud bychom se z jakéhokoli důvodu měli bát říkat nahlas svoje názory, tak už by to bylo s touhle republikou opravdu hodně špatný.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 úno 2010, 17:49
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Ano, byl to nečistý boj, který byl navíc podložen "důkazy" oragizace AFA, a to je oranizace levičáckejch vypatlanců, kterým je jedno co se tu děje. Díval jsem se na to v živém vysílání a nestačil jsem se divit...Možná, ale právě rozpuštění DS bude mít za následek víc voličů a příznivců než dosavad. Takže nyní Svobodná Dělnická Strana...

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


18 úno 2010, 17:50
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Aneb DSČM.

_________________
If you see the flash, it's already too late...


18 úno 2010, 18:24
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Nebudu sem tahat diskuzi o tom, jestli je komunismus totalitní diktatůrou, nebo podobně, na to nechť je jiné téma.

Abych řekl pravdu, Dělnická strana na mě nikdy nepůsobila kladným dojmem, a využívala neschopnost vlády v řešení problému s menšinami, tvářila se, že nabízí řešení, aby tím nalákala voliče, zatímco celý problém jen přiostrovala. Nechť ať tomu bylo tak, lidé jsou snadno ovlivnitelní, a to všude. A jestli chtějí volit DS, je to jejich právo, které já respektuji, ať již si o jejich straně myslím cokoliv. Proto mi připadá zrušení DS, jako špatný krok, a to hned z několika důvodů.

1) Zvýší se popularita DS, která bude vypadat jako ta utiskovaná, a běžný občan nenávidějící naší vládu (asi každej) si řekne, že když je proti tomu ten zkorumpovanej stát, tak je to dobré.

2) Stát ukázal čeho se bojí a tím svou slabinu.

3) Rozvíří to problémy mezi pseudo-levicí a pseudo pravicí, vzájemné osočování nad tím, kdo si v minulosti ublížil víc, a kdo by koho měl zakazovat (pseudo píšu proto, že rozdělení na pravice a levice je dle mě zaostalé, a zbytečně mate)

4) Stát se ukázal v očích občana jako pošlapující svobodný názor. Tím v očích mnoha lidí klesl.

Abych to shrnul, nemám rád DS (ale také další politické strany z pseudo leva prava), nesouhlasím s většinou toho co prosazují, ale vidím jejich krátkodobé zrušení (a to je jasné, jen trochu přepíšou pár věcí a můžou se zase založit) jako krok, který jednak odporuje svobodnému názoru a hlavně, zásadní takticko-politickou chybu.


18 úno 2010, 18:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
CrocHunter -> Pěkně napsaný, respektuju tvuj názor, jenom s jednou věcí bych si dovolil nesouhlasit, a to je toto:

CrocHunter píše:
využívala neschopnost vlády v řešení problému s menšinami, tvářila se, že nabízí řešení, aby tím nalákala voliče, zatímco celý problém jen přiostrovala.


Nemyslím si, že by DS problém s menšinami a přistěhovalci přiostřovala. Tento problém přiostřuje hlavně současná vláda tím, že jej nijak neřeší, ba naopak umožňuje jeho neustálé prohlubování. A nemalý podíl na tom mají také média, která tuto problematiku prezentují zásadně jednostranně a neustále je v nich slyšet o "diskriminaci menšin" a "rasismu", i když většina lidí ví, že pravda je někde úplně jinde. Když pak obyčejný člověk vidí, na jak neuvěřitelné úrovni je u nás pozitivní diskriminace, že je to čím dál tím horší a že s tím NIKDO NIC NEDĚLÁ a ani dělat nebude, tak se prostě chytí stébla v podobě DS, která nabízí alespoň naději na řešení tohoto problému.

DS a její narůstající podpora není příčina, ale následek - nebýt toho, že se naše země řítí neuvěřitelnou rychlostí do totálních s*aček a že je zcela jasné, že bez nějakého radikálního kroku se na tom nic nezmění, nemyslím si, že by DS měla nějak velkou podporu. Kdyby byly vyřešeny alespoň ty nejzásadnější problémy téhle země (pozitivní diskriminace menšin, ohromná míra korupce, rozkrádání veřejných financí, politická špína...), myslím si, že by DS zapadla sama od sebe, zůstalo by možná pár tisíc věrných příznivců a hotovo. Ovšem dokud budou tyto problémy existovat, budou existovat i lidé, co na tom budou chtít něco změnit (nebo co se budou chtít dostat k moci tím, že budou tvrdit, že chtějí něco změnit) a zakazování politických stran na tom vůbec nic nezmění.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 úno 2010, 19:24
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Ano, jsem si plně vědom z toho, že DS je jen následkem neschopnosti naší vlády. V předchozím příspěvku jsem to nedoformuloval asi tak jak bych měl. Měl jsem na mysli, že DS se tváří, že nabízí řešení této situace, ale ve skutečnosti tomu tak neni. Vlastně plně souhlasím s tím, co jsi napsal ty. :wink:


18 úno 2010, 20:04
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Zkrátka to silně připomíná historii...V Německu byla krize a jistý pán (připomínajíc Charlieho Chaplina) měl "řešení", no a dál už to znáte..

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


18 úno 2010, 20:09
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Kajky píše:
Zkrátka to silně připomíná historii...V Německu byla krize a jistý pán (připomínajíc Charlieho Chaplina) měl "řešení", no a dál už to znáte..


Tady nejde zas o takový problém jako tehda v Německu, přestože se zdá, že to sdílí nějaké souvislosti. Tady jde jen o to, přestat se ponižovat. Zajdu-li do rasového dělení (jak jsem psal v tématu o muslimech, neuznávám dělení na rasy, přesto to ted pro příklad použiji), tak romové, jsou indoevropského původu, to jež stejná rasa, jako my, takže nemůže být o rasizmu řeč (maximálně diskriminace etnické skupiny), a pokud někdo tvrdí, že tomu tak je (že je to rasizmus), tak je hloupej, a pokud je to osoba na vysších místě, je nekompetentní, jelikož nerozumí svému oboru, a měla by být zbavena kompetencí, jelikož ti, co věcem nerozumí, vždy napáchají většinu škod.


18 úno 2010, 20:20
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Ikdyž jsem příznivcem DS tak se musím plně ztotožnit z názorem CrocHuntera,myslím si že to vystihl úplně přesně ,protože mi jisté ideáli této strany přijdou postavené přesně tak na co většina obyčejných lidí jako jsem já,slyší.Na druhou stranu člověk pořád doufá,že v tomto bordelu,kterému se říká stát se konečně stane něco jako revoluce a společně zarazíme tu bandu rozkradačů ,kteří si tu svoji demokracii vykládají po svém a je mi jedno ,která strana ať si říká DS nebo NS dá první podnět.Možná jsem v tomhle dost naivní,ale přece nejde do nekonečna dělat z lidí pitomce,zvedat daně,zadluženost státu a přitom se tvářit,že si za všechno vlastně můžeme sami !!! To poslední je jediné z čím bych z našimi vládci souhlasil,protože dokud o tom budeme jenom žvanit nad pivemj v hospodě tak se k lepšímu určitě nic nezmění :idea:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


18 úno 2010, 20:28
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Můj názor je na to, že když tato obstrkce začala, říkal sem si že to nemůže projít, protože v demokratický zemi toto není prostě možný a že chtějí dát DS maximálně výstrahu.A najednou koukám a oni jí fakt zrušily, abych řek pravdu moc sem tomu nevěřil...
Nevolil bych je to říkám zcela jasně, i když některé věci měli velké opodstatnění, ale neviděl sem tam moc lidí, kteří by byli schopni zaujmout pozici ve vedení státu.

Nicméně když už sme u toho první koho bych čapnul za flígr a hodil mezi cikány je pan ministr Kocáb, když je má tak rád ať s nima žije a on by si to rozmyslel.Jako hudebníka sem ho měl rád a uznával ho, nicméně jako ministr stojí za velký h***o.

Do doby než napochoduje národ jako jeden muž do poslanecký sněmovny a senátu a nezačne trestat " zákonodárce " jako ve středověku vždycky budeme my ty co doplácí na nežranost prasat ty Paroubka.
Za Masaryka byla funkce ministra čestnou funkcí neplacenou.Schválně kdo by tam zůstal - nikdo :!:

Takže až se pude do parlamentu s kvérama v ruce ja už kvůli svý dceři a její budoucnosti tam pujdu taky :!:

A právě proto aby tuto nenažranou symbiozu politických prasat někdo naboural je potřeba aby tam DS či její odnože byli a hlídaly je a dávali jim patřičnej kouř.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


18 úno 2010, 20:46
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Tak zrovna napochodovat do poslanecké sněmovny s zbraněmi, bez řádného vedení, argumentů podkladů a důkazů, by skončilo masakrem a možná i občanskou válkou. Stačí se podívat jak se vandalové chovají po zápasu Sparta - Slávie, tady by to bylo horší, jelikož by se každý snažil prosadit, že ten a ten jeho poslanec je správný, a nakonec by se tam většina těchto revolucionářů postřílela navzájem. To by chtělo něco takového plánovat postupně, a časem dostat dovnitř své lidi (legálně a veřejně, aby jim veřejnost důvěřovala a spoléhala na ně), kteří by ve správnou chvíli převzali vládu nad touto zemí. 8) Ale to zní už jako bych plánoval státní převat, ale kdo vidí dovnitř mé mysli, že? 8)

Krom toho, dle mého osobního názoru je trest smrti (chápu-li to tak, že by to bylo cílem napochodování do senátu) neefektivním (jak jako trest, tak odčinění, které je zde jen rádoby-morální, ale zcela nanic pro společnost), ať se jedná o zkorumpovaného politika, či vraha. Lépe je takového vážného zločince začlenit jako pracovní silu, bez nároku na plat, či "blažený" vězenský život s televizí.

DS a NS, sice ted vláda se ukázala ve špatném světle, ale stále to může přes média u mnoha lidí využít ve svůj prospěch. Stačí v televizi ukázat pár záběrů z nějakého násilného střetnutí, pak srdcerivnou výpověd matky, nejlépe s dítětem v náručích, o tom, jak se extrémistů bojí, to celé dovětí mluvčí vlády, a rozpráví se o tom, jak česká vláda ochránila své občany zakázáním této nebezpečné organizace. Zní to šíleně, ale lidé se snadno těmto věcem uvěří.


18 úno 2010, 21:08
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Dojala mě část tvého příspěvku " že ten a ten jeho poslanec je správný " žádný neni správný nedělají svoji práci dobře.Ono de spíš o to že jim ta moc přerostla přez hlavu myslí si že mohou vše a to je potřeba jim ukázat že nejde.Né v demokratickým státě a to jak bohužel ukázaly ČR patrně není.
Sem vlastenec a nelíbí se mi plundorvání mojí vlasti přistěhovalci a politickými vandali.

Nicméně máš pravdu v tom, že to není asi nejlepší řešení, nicméně spousta idí jiný už ani nevidí a nechtějí vidět :!:

S těma médiama máš svatou pravdu.Sám tam mam spoustu známejch a položím vám otázku proč nikdy nebylo z demonstracích v Litvínově v televizi ukázán rozhovor s " bílími " tamními obyvateli :?: Bojí se jednoduchý a kamarádce, která je reportérkou v ČT to dokonce zakázaly :!:

A pak prej demokracie ...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


18 úno 2010, 21:20
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
CrocHunter -> Zase opatrně s tim tvrzením, že DS se tváří, že má řešení, a přitom žádné řešení nemá, protože to nemůžeš vědět. Nejsem naivní, abych věřil v to, že jim jde jen a pouze o blaho občanů a naší vlasti, samozřejmě že je to i o osobním prospěchu...ale zase si nemyslím, že by jim šlo jen o to se zařadit po bok ostatních politických stran stylem "začlenit se do kolektivu, dostat se ke korytům a tam se držet", jak se to dneska dělá. Věřim, že by možná alespoň něco změnili, nebo alespoň trochu provětrali stojatý a zatuchlý vody parlamentních stran.

Jarin -> Neřek bych to líp, pod tohle se podepíšu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 úno 2010, 21:25
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Jo a jen tak mimochodem, takováhle diskuse v kolektivu stejně či podobně smýšlejících lidí je o ničem, chtělo by to nějakýho pravdoláskaře nebo anarchistu, aby začal pořádnej flamewar :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 úno 2010, 21:29
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Griffon píše:
CrocHunter -> Zase opatrně s tim tvrzením, že DS se tváří, že má řešení, a přitom žádné řešení nemá, protože to nemůžeš vědět. Nejsem naivní, abych věřil v to, že jim jde jen a pouze o blaho občanů a naší vlasti, samozřejmě že je to i o osobním prospěchu...ale zase si nemyslím, že by jim šlo jen o to se zařadit po bok ostatních politických stran stylem "začlenit se do kolektivu, dostat se ke korytům a tam se držet", jak se to dneska dělá. Věřim, že by možná alespoň něco změnili, nebo alespoň trochu provětrali stojatý a zatuchlý vody parlamentních stran.


Tak já to nemyslel stylem, aby se dostala do koryta. Takhle jsem to s tím řešením nemyslel. To, že nemá řešení toho problému, bylo myšleno, že to nebude to nejefektivnější a správné řěšení daného problému. Já mám špatnou tendenci označovat některá řešení, jako žádná. Za to se omlouvám.

Darken01: To, že ten a ten je správný, jsem myslel tak, že vždy se najde někdo kdo daného poslance bude obhajovat. Nemyslel jsem to stylem, že je považuji za správné. :wink:

PS: Kdo ten flame začne? :D


18 úno 2010, 21:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
CrocHunter píše:
Tak já to nemyslel stylem, aby se dostala do koryta. Takhle jsem to s tím řešením nemyslel. To, že nemá řešení toho problému, bylo myšleno, že to nebude to nejefektivnější a správné řěšení daného problému. Já mám špatnou tendenci označovat některá řešení, jako žádná. Za to se omlouvám.


Jo, tak to máš pravdu, souhlasim s tim, že jejich řešení by určitě nebylo vyloženě nejefektivnější a nejsprávnějsí. Ovšem bylo by alespoň nějaké, z mého pohledu to je pořád mnohem lepší než nic.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 úno 2010, 21:45
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
hele, tak třeba já. Já budu ale jen jako hroznej Antifák a nebudeme se jako znát, jo? :lol: :lol:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


18 úno 2010, 21:46
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Griffon: Avšak lépe mu předejít, jelikož by nám to jistě někdo dal pořádně sežrat, zvlášt s povahou pravdolásků všude po Evropě, nebo Americe, kteří jsou dokonalí teoretici o tom, jak jsou všichni na sebe hodní, a že nic neni myšleno schválně, ale nikdy nepřišli do takové situace.

Kajky: Tak to nevím, záleží jakým způsobem to vezmeš. Můj vymýšlený politický směr si bere něco z pseudo leva a pseudo prava, hora, dola, zadku. :wink: Takže dokážu argumentovat na obě strany a vyvracet omyly.


18 úno 2010, 21:51
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
a ještě dělit nulou :lol:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


18 úno 2010, 21:53
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2009, 16:39
Příspěvky: 266
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
No, musím se docela držet, abych z toho tady neudělal flame, a stejně se mi to možná nepovede.

Nacisty ani neonacisty nepovažuji za regulerní politické hnutí, tečka (zatím nemluvím o DS!). Demokracie je nemusí a ze své podstaty ani nesmí připustit jako politické subjekty, protože porušují / ohrožují práva, která se demokracie zavázala chránit. Tady končí volná soutěž politických stran. Pokud by komunisté otevřeně prosazovali zrušení soukromého vlastnictví, a bylo to prokazatelné, měli by být zrušeni právě tak, jako DS - ta byla zrušena nikoliv protože by chtěla změnit ČR k lepšímu, ale pro prokázané vazby na neonacismus (rozhodnutí jsem nečetl, takže tohle tvrzení je není přímo podložené, ale pochybuji, že by to tady četl kdokoliv :)).

Pan Šimíček, předseda Nejvyššího správního soudu, je můj bývalý učitel, trochu znám jeho názory, a pochybuji, že to rozhodnutí bylo politicky motivované. Na to příliš těsně prosazuje uplatňování práva padni komu padni, dá se celkem vyloučit, že by rozhodnutí NSS bylo politicky vynucené, takhle to opravdu nefunguje.

Docela mě zaráží, že všichni mluvíte o tom, jak by DS v případě dostání se k moci vylepšila situaci v Českém státu, můžete mi to prosím vysvětlit? Neznám jejich volební program. Zajímalo by mě hlavně jak by chtěli řešit problém Romů a korupce, jak tady bylo zmíněno.

Ad ministerstvo jako honorární funkce - každý korupční politik by to šel OKAMŽITĚ dělat - to, že je to neplacené, neznamená, že se na tom nedá vydělat.

Griffon: četl jsi ty důkazy? Máš představu o tom, kolik jich bylo? Ten důkazní materiál byl VELMI obsáhlý. Ad měření komunistům a DS dvojím metrem - mohl bys mi prosím říct, co přesně z programu komunistů odporuje základním lidským právům a svobodám?

Croc Hunter: to co říkáš dává smysl, ale stejně - myslím si, že je dobré nastavit určité hranice, i za cenu, o které píšeš

Co se problému minorit týče, nechci to nijak pitvat, protože by to s naší znalostí problematiky nemělo smysl, nicméně IMHO leccos přesně vystihuje tohle rčení: "Na každý lidský problém existuje jednoduché, pochopitelné, proveditelné, elegantní a NAPROSTO ŠPATNÉ řešení." Řešení, která v oblasti diskriminace a zapojení minorit navrhují extremistické subjekty obvykle naplňují všechno, co bylo zmíněno. Kdyby to bylo tak jednoduché, už to někdo dávno udělá! Zajímavější je podívat se na problém maorů na Zélandě, aboriginů v Austrálii, tam se s tím povedlo pohnout více, konec konců i ve státech se ta situace s černochy pomalu ale přece mění k lepšímu (i když to tak opravdu občas nevypadá :D).

Darken: to násilné převzetí vlády, které popisuješ, popsal už Platon jako nejhorší možný způsob vlády :D Idea je sice dobrá, ale důsledky jsou pravidelně strašné. Proč? Protože ve chvíli, kdy to uděláš, a začneš se snažit ty věci dělat jinak a lépe začenš přicházet na to, že to často nejde. Moc doporučuju podívat se na seriál Jistě, pan ministře, ten nástup idealisty na post ministra a důsledků jeho rozhodnutí moc hezky popisoval.

PS: tak jsem to začal :D Nejsem Antifák, ale snad to nebylo moc poznat ;)

_________________
Perks:
[recon specialist] [eagle eyes] [sugar rush] [infiltrator] [family man] [Speedy Gonzales] [Chairsofter] [Fortunate Son]


19 úno 2010, 11:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Faire -> Tvůj názor je očividně založený pouze na tom, co jsi viděl a slyšel v médiích. Ten obraz, který média vytvářejí o DS (a který jasně říká že DS = neonacisté) NENÍ PRAVDIVÝ. Ano, je to extrémně pravicová strana a ano, s velkou pravděpodobností budou někteří její členové a voliči neonacisté. To ale neznamená, že by ta strana byla neonacistickým hnutím a rozhodně to není důvod k jejímu zrušení. Důkazní materiál sice obsáhlý byl, žádné přímé důkazy o vědomých vazbách na neonacisty však neobsahoval...politická strana není povinna kontrolovat smýšlení svých členů a voličů. Už jenom fakt, že poměrně velká část "důkazů" byla poskytnuta Antifou, což je parta ožralých pankáčů, feťáků a anarchistů, o něčem svědčí. A pokud mi chceš oponovat, mohl bys prosím začít tím, že mi ty řekneš, co přesně z programu DS odporuje základním lidským právům a svobodám, když už tedy chceš popřít to, že se ve vztahu ke KSČM měřilo svinsky dvojím metrem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 úno 2010, 12:21
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2009, 16:39
Příspěvky: 266
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Tohle nesnáším. Kvůli téhle diskuzi se jdu shánět po tom rozsudku, safra, kdyby mi to aspoň k něčemu bylo :D

Jinak ano, můj názor je formován a) médii (nicméně médii typu Neviditelný pes) b) tím, že znám rámcově práci těchto soudů - a NSS je jednou ze soudních institucí s nejlepší pověstí u nás. No nic, jdu ho hledat.

EDIT: rozsudek na http://domaci.ihned.cz/c1-40597760-rozhodnuti-nejvyssiho-spravniho-soudu-o-rozpusteni-ds. Předpokládám, že si jej před další diskuzí všichni přečteme, aaaaano? :)

EDIT2: některé části rozsudku jsou napsány dost zajímavě, vážně doporučuju k přečtení ;)

_________________
Perks:
[recon specialist] [eagle eyes] [sugar rush] [infiltrator] [family man] [Speedy Gonzales] [Chairsofter] [Fortunate Son]


19 úno 2010, 12:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Já si troufnu říct, že znění rozsudku všichni (alespoň rámcově) známe, ale to na věci nic nemění...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 úno 2010, 12:37
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2009, 16:39
Příspěvky: 266
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Naopak! Sám jsi řekl, že znalost věci z médií je nedostatečná, a já s tím plně souhlasím. Protože jsme nebyli na místě a neviděli dokazování, je jediný další možný pramen tenhle rozsudek. Takže pokud jsi u toho soudu nebyl, vzhůru do toho ;) Jinak budeme všichni opravdu tlachat o něčem, o čem víme houby :D

_________________
Perks:
[recon specialist] [eagle eyes] [sugar rush] [infiltrator] [family man] [Speedy Gonzales] [Chairsofter] [Fortunate Son]


19 úno 2010, 12:47
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Zrušení Dělnické Strany
Tak kdyby jste o situaci zajímali, tak jste mohli mluvit s panem přecedou DS Tomášem Vansasem v on-line rozhovoru, a myslím, že jeho názory na dannou situaci jasu v skutku zajímavé. Tedy opět přiblíží k realitě víc než média.

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


19 úno 2010, 13:39
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz