Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:28




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 454 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
 airsoft vs paintball 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 18 led 2010, 14:46
Příspěvky: 24
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
reyes102 píše:
Bajza píše:
Popravdě bych se bál hrát s váma CQB půjdu po schodech natáhnu se po těch vysypanejch antiperlích a spočítám schod po schodu úsměvem :) ale zase to má výhodu když vám dochází munice ohnete se lopatkou naberete a dosypete :D


Náhodou klouzání na kuličkách je sranda :-) Když je podlaha v baráku skoro celá pokrytá kulatým plastem, tak doporučuju na to položit nějakou rovnou desku, rozběhnout se a naskočit :-D A budete si připadat jak arabáč na létajícím koberci :lol:


Nebo taky jako holub když ti to podjede :lol:

_________________
Pokud chceš mír,připrav se na válku.


28 led 2010, 12:28
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
to ze se vas 5 srazilo ve futrech pro jednoho a jeste jste se pozabijeli navzajem bylo nahodou velice vtipne :)


28 led 2010, 12:31
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Co se týče BIO kulí, tak problém není jejich cena, ale kvalita. Oproti klasickejm jsou naprosto příšerný, takže se je nikomu nechce používat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 led 2010, 13:05
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
JN. Az na Bioval :-)
Ale ten u nas (nevim proc?) nidko v nabidce nema a vzhledem ktrndu nasich AS obchodu me stejne vyjde levneji to vzit primo od Biovalu aj s postovnym :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


28 led 2010, 13:16
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2009, 14:10
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
No chvilku tu nejsem a už jsem se zase divil. Je mi jasné že pošťuchování a hazení klacků pod nohy už asi mezi těmito zalibami zůstane trochu tolerance mezi sebou již sice člověk udržuje ale pořád hledá někdo nějaké duvodi jak schodit ty druhé co se pravidel MPB na stránkách tíče jsou jen informativní. Samozřejmě beru poslední příspěvky jako přátelské pošťuchování. Spíš mi jde o taktické doplňky jak zde někdo psal. Já osobně nosím plastovou helmu a to jen stoho duvodu že nemohu zničeho nic obětovat několik tísíc za originál kevlar co se střepinky tíče je to obdobné. ale znám spousty kluků co je nosí po dobu celé dvoudení akce bez problémů. HC MPB nejde v žadném případě o počtech fragů ale o tom jak zde někdo psal něco si dokazat že vydržim v marazech venku dva dny že budu celý víkend fungovat celý víkend kopat opevnění nebo ujít 20 km spát tři hodiny a snažit se to druhé straně udělat ještě těžší celej výkend precizně připravovat poslední tah který by nepřatelům zasadil konečnou ránu a když nevyhraju nevadí přijdu domů Zničený,ospalý,rozlamaný potlučený,na pul zmrzačený ale Šťastný o to jde v HC MPB a ačkoliv se spousti lidí snaží a tvrdí že do tehle skupiny patří není tomu tak a jen to tvrdí. zde pro ilustraci jedná má oblíbená akce nejen že je velice náročná ale spoustu lidí si jen kuli této akci pořídí výstroj vietnamské armady nebo americké hadry. http://zt1967.webnode.cz/

Já žádnej Větnam neznám.TomLame


01 úno 2010, 17:36
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
JARIN JPP píše:
Vypadá to tak,že si vyměníme ochrané prostředky a jde se na to :D ,jinak každý má svoji zbraň

Mně šlo o to, že se tu nějaký paintbalista (nick nechci dohledávat) kasal, že airsoftáci prohráli - s maskou na obličeji bych prohrál určitě, když na ni nejsem zvyklý.
Na přátelské akci - a ostaně i na měření sil - bych čekal, že si napřed všichni vezmou paintballky a masky, pak všichni airsoftky a brýle, aby si vyzkoušeli obojí.
I když mě je to jedno, já už si vybral, byť až dostanu přílěžitost, tak si rád zastřílím i s barvou.


01 úno 2010, 17:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Sgt.Kanec píše:
zde pro ilustraci jedná má oblíbená akce nejen že je velice náročná ale spoustu lidí si jen kuli této akci pořídí výstroj větnamské armady nebo americké hadry. http://zt1967.webnode.cz/


Akce vypadá zajímavě a určitě by snesla srovnání s většinou klasických airsoftových akcí...tedy pokud bereme v potaz mainstream typu Milovických megaballů a podobných. Ke slovu "military", tedy alespoň jeho významu z pohledu airsoftu, to má daleko...třeba akce USAREUR, GSG a podobně vypadají ještě o dost jinak.
Akorát mi dovol otázku...jak akce proběhla? Fungovalo všechno tak jak mělo, dodržel se scénář a pravidla po celou dobu? Protože jak tak čtu pravidla, tak mi to přijde docela hodně (skoro až moc) složitý, tak by mě zajímalo, jestli to fakt fungovalo...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 úno 2010, 18:57
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2009, 14:10
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
No tohle přesně jsem si řikal když jsme tam jeli ale vzhledem k tomu že na akci se tým jen tak nepřhlasí. Pořadetel na zakladě skušeností s jednotlivýmy týmy na ostatních hrách rozesílá pozvanky určitým týmům které na akci chce a ty mu pak odpový jestli přijedou nebo ne jedná se o "uzavřenou" akci. A protže to jsou ve směs nejslušnější týmy (zaměrně nepíšu nejlepší protože to se v HC MPB těško posuzuje) tak jsou schopni dodržovat pravidla po celou dobu hry a ani se nezatvařej špatně. někteří jsou dokonce hrou pohlceni že začínají stracet zdravý rozum viz. foto : http://zt1967.webnode.cz/album/z-rocniku-2009/#akce-gallery-716-4-jpg1 auta kde pánové vykopaly pulmetru hlubokou a pul metru širokou díru přez celou cestu na zastavení konvoje se zbraněmi v díře auto skončilo týpek za dělem si zlomil prst a natloukl usta a auto si málem zlomilo kardan. nemluvě o týpkovy co dělal konvoji pěší doprovod a skončil v díře první a pár sekund za ním do tý díry dopadlo ono auto.


01 úno 2010, 20:27
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Sgt.Kanec píše:
(...) auta kde pánové vykopaly pulmetru hlubokou a pul metru širokou díru přez celou cestu na zastavení konvoje se zbraněmi v díře auto skončilo týpek za dělem si zlomil prst a natloukl usta a auto si málem zlomilo kardan. nemluvě o týpkovy co dělal konvoji pěší doprovod a skončil v díře první a pár sekund za ním do tý díry dopadlo ono auto.


Tak přesně za tohle byste všichni Vy hardcore paintballisti zasloužili do držky.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


02 úno 2010, 12:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Radar_PiBtl144 píše:
Sgt.Kanec píše:
(...) auta kde pánové vykopaly pulmetru hlubokou a pul metru širokou díru přez celou cestu na zastavení konvoje se zbraněmi v díře auto skončilo týpek za dělem si zlomil prst a natloukl usta a auto si málem zlomilo kardan. nemluvě o týpkovy co dělal konvoji pěší doprovod a skončil v díře první a pár sekund za ním do tý díry dopadlo ono auto.


Tak přesně za tohle byste všichni Vy hardcore paintballisti zasloužili do držky.

Jako za tu díru na mamuta?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 úno 2010, 12:13
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 18 pro 2009, 17:23
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
to jako by jsme měli dostávat do držky proč? a navíc nevím proč pořád něčím takovým vyhrožuješ.. jako minule: "Mimochodem, za pravidlo 6 bych Vám všem nakopal prdel"

já ti nevím ale zní to od tebe docela dost zaujatě, a taky na to už je nutná tělesná konstituce :D

To je jako kdybych napsal "za to že nepoužíváte biokule bych vám všem rozbil huby" je to výkřik do tmy a je to zbytečný vytváření konfliktu.
Jen mi jde o to že když to napíšeš tak mě to uráží, a pokud mě to někde řekne v reálu beze srandy (a pokaždý jak jsi to napsal tady tak to vypadá beze srandy) tak to beru jako fakt.


02 úno 2010, 13:19
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
To jsem rád, že to bereš jako fakt a rád Ti to řeknu i v reálu. A jsem rád, že zmiňuješ i pravidlo šest, protože to je nämlich ten samý případ - bezpečnost při akcích.

A jsem rád, že Tě má reakce sere a uráží, tím vyplavuješ stresové hormony, které napomáhají paměti - takže si možná zapamatuješ, že při hraní na vojáčky je třeba dbát zvýšené bezpečnosti ;)

A ano, máš pravdu - myslím to kurva vážně a zcela beze srandy.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


02 úno 2010, 13:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2009, 14:10
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Radar_PiBtl144 píše:
Tak přesně za tohle byste všichni Vy hardcore paintballisti zasloužili do držky.


Naprosto konstrukivní a asertivní kritika ? Musím podotknou že souhlasím že toto byl naprosto dementní napad který nemá obdoby a dotičný byl nejspíš duševně chorý. nic meně byl to ojedinělí případ na kterém jsem chtěl ukazat jak dokáže scenář zapusobyt. jedná s o ojedinělý případ s napaden jedné bandy. Pokud se zde opíráš o bezpečnost při hře uvědom si že se naše akce jsou po věčinou ve vojenských prostorech oficialně nahlašené a civilní osoba do nich nemá přístup celý prostor ohraničuje bezepečnostní cedule o niformacích o probíhajících akcí všichni musí mít ochrané masky viz pravidlo na stránkách hned první ostře vitičený. Hráč zodpovýdá za sebe a je zde na vlasní nebezpečí za tu díru samo nese zotpovědnost tvurce. Hra je relativně bezpečná pro hráče a scela bezpečná pro civilisty kteřý do VVP stejně nesmí. Upřímně příjde mi to daleko bezpečnější , něž když malí třinactiletí kluci pobíhají se zbraněma kategorie D za barakem po lese který slouží pro odpolední prochazky lidí z města. Nechci říct že takto to v AS funguje ale chci upozornit, že MAGOŘI se najdou všude a s tím nic neuděláme. Upřímně věta Dostat přes držku je obvikle používána jako hlavní argument osobami inteligencí z druhé strany gausovi křivky než byl její tvurce pan gauss. Nebo radoby siláky který si honěj sebevědomý. Nemyslim si ,že je to tvuj případe a není nic vhodnějšího než to zde dokázat. Pokud se ti jak koliv a cokoliv nelíbý na MPB není nic jednodušího než napsat logickou a srozumitelnou konstruktivní kritiku která nikoho neurazí a pokud budeš vystupovat asertivně nebude problém v jaké koliv diskuzi. Uvědom si prosím že Veškéré uražlivé texty na jakékoliv téma ztrapňují pozuze pisatele těchto textů. Jinak pokud zde budeš stále oponovat no proto zasluhujete přez držku budou lidé více a více přesvěčeni že tvůj inteligenční qocient není schopen vyplodit jiný argument. Což není dobrá vyzitka a mislím si že naprosto zbytečná. Upřímně již od začatku se tu snažím aby si obě strany uvědomili že MBP a AS májí víc společného než rozdílného a že obě skupiny by se měli zaměřit na společné problemy jako jsou právě oni MAGOŘI kteří akorát otravují veřejnost a ničí dobré jemno těchto koníčků. Chapu že se ve společnosti AS i MPB nalezne vždy jedinec trpící Averzí proti druhému koníčku. Bylo by však dobré kdyby tyto hlasi nevystupovali příliš na povrch. A obě strany když už né spolupracovali se vzajemně tolerovaly a nenavaželi se jeden do druhého. Jen se zeptám PROČ se do sebe obě strany tak pojštějí v čem to je že to nechápu? Proč já mužu hrát MPB pak se sebrat a jet si s kulukama zastřílet na AS akci ? Proč mě ani jeden koníček nevadí a rád si zahraju oboje? Proč to nedokaží i ostatní ? Mě to vrtá hlavou před x strankama zde na diskuzi semnou věčina souhlasila. a netrvalo dlouho a už se zde řežete zase jako psi o to kdo používá neprustřelné vesty a kdo má věčí "koule" (omluvte ten dvojsmysl, ale přesně vystihuje situaci) Prosím pokud na to chcete na tito otázky reagovat prosím konstruktivně a neurážet. Pochopím když se do mne niní pustí Radar_PiBtl144 Urazil jsem jeho ego a je přirozené, že každý jedinec (mě nevijímaje) potřebuje ego dostat na uroveň kterou považuje za přirozenou. Ostatní poprosím hlavně se zamyslet nad posledníma nastolenýma otázkama. To je prioritní nikoliv kdo je věčí magor protože kope díru pro mamuty. Byla mnou sem vložená v mé slabé chvilce jako ukázka jak takováto supr akce muže skončit.


02 úno 2010, 14:31
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Nene, pouštět se do Tebe nebudu, nemám důvod :) Pominu-li pravopis, dává mi to, co jsi napsal, smysl. Jen pár věcí:

Klidně se veřejně přiznám, jsem trapný a hloupý, omezený a krátkozraký, hrubý, neasertivní, sprostý, egoistický, namyšlený člověk s inteligenčním kvocientem (a zde následuje Tvá krkolomně popsaná metafora s Gaussem :) A víš co? Je mi to putna. Veřejně se navážím a opírám se hlavně do těchto témat:

(1) 1MBM a Milovické akce

(2) Nedodržování bezpečnosti při AS/PB/whatever a porušování zákonů s nimi spojených

a to konkrétně proto, že mě tahle dvě témata neskutečně mrdají. A když vidím, jak někdo veřejně prezentuje takovou kokotinu, jako byla ta Vaše díra a ještě to tak trefně komentuje, na to prostě nedokážu reagovat jinak, než jsem reagoval.

Dvě drobnosti k tomu, co jsi psal o bezpečnosti na akcích:

A) Pokud jsou Vaše akce tak oficiální, jak říkáš, pak mají zodpovědnou osobu, organizátora. Vyjma případu, kdy všichni účastníci podepíší vlastní zodpovědnost po dobu konání akce, je zodpovědný za újmy na zdraví a majetku jak účastníků, tak třetí strany právě on.

B) K čemu to je, když hrajete ve VVP s oplocením a žádnýma civilama, když se pak mezi Vámi najde kokot, který toto udělá? Respektive že organizátor vůbec dovolí, aby něco takového nastalo. Kór, pokud je to, jak tvrdíš, uzavřená akce pro zvané.

Jinak aby bylo jasno, nemám nic proti tomu, co si military hárdkóráři dělaj v lese nebo kdekoli, je to jejich věc - proti tomu se tu neohrazuju. Reaguju jen na ono porušení bezpečnosti (stejně jako například v tématu vedle, kde dotyčný propagoval chlast na akci).

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


02 úno 2010, 14:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Ač barvičkám přímo neholduju, tak lidi, hrající PB jsou naprosto stějně rozdílní jako sofťáci a s Sgt. Kancem nelze, než souhlasit... já osobně, se přiznám, řadím mezi ty lidi se zvláštním pohledem na AS a PB celkově, ale to všechno při současném zachování zdravého rozumu a společenského kreditu... co se díry v zemi týče tak to je opravdu nešťastné řešení... představa, že řidič (i takhle pěkně upraveného auta) vjede do takové díry v např. 50 km/h je naprosto katastrofická... lépe nemyslet, jak by to mohlo dopadnout... i pokud jel pomalu (z obrázku to tak vypadá - náprava zdá se v pořádku, čelní sklo v pořádku) tak je to stejně jen otázka štěstí... v takových případech se dají vymyslet elegantnější a hlavně bezpečnější řešení...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


02 úno 2010, 15:00
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
ja mam za to ze ucel sveti prostredky, rozkaz znel jasne, auto nesmelo projet

na jedny hre na ktery jsem byl vymydlili muj tym v aute tak ze tam hodili proste dve voskovky, co utocnici nevedli ze auto bylo zamkly aby posadka prave nevypadala postupne z auta, takze pote co se prosoukali okynkama dve hodky blili. ale co na to rici, ucel sveti prostredky

jinak radare chapu ze budete nejspise nejaky high end, jiste delate hry s bezpecim samym. nenosite lidi na zadech aby si nezvrkli kotnik?


02 úno 2010, 15:16
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2009, 14:10
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Nutno podotknout že s 1MBM a jejich akcema jsem se na airsoftu posleze jako MPB paitballista setkal a prodle tvé vehementní obrany bezpečnosti soudím že se ti jejich chovaní nezamlová jako mě, když jako špička ledovce na naší MPB bandu trenující (ne střilející) v milovicích, plnou rychlostí najel vůz UN z 1.MBM .

Chapu tvojí averzi proti alkoholu i u nás v týmu platí alkohol až po akci nikdy né při ní.

Je všek nutné si uvědomit ,že nehrajem šachy a již tím že se pohybujeme v protorech pro nás lukrativních ať VVP nebo bývalé zakladny či města a střílíme ze zbraní (ač kategorie D). Již tím ohorožujem sebe a své nejblišší okolí. a je třeba to mít navědomí. Bohužel akce v učati 100 a více lidí pohibující se po prostoru cca 5km x 5km nepočítam-li některé skupiny které třeba v ramci hry začínají 10km od prostoru. Zde se každý jedinec jen těžko hlídá zda dodržuje pravydla hry a bezpečnosti.
Hra je pro zvané a každý podepíše na začatku příslušné papíry přejímající na sebe a za své činy odpovědnost a potvrzení že je zde dobrovolně a na vlastní nebezpečí. Bohužel díra již byla všichni i tvurci si jistě uvědomily, že jsou idioti a příště nic podobného nevyrobí. Organizator pravě již díky teto udalosti pozvaní zpřísnil a když se koukneš na učasněné týmy a týmy prozvané a potvrzené na strankách zjistíš že seznam je chudší o nějaké týmy pravda ještě dva náš a jeden tým nepotvrdil učast ale to je vyjímka. Jinak nechapu proč když si zde napsal jasně a normálně co se ti nelíbý nechapu proč jsi předtím oponoval jen debilní ,odpust to slovo, větou: "zasluhujete přes držku" ?

Je zde nutno ještě dodat ,že auto jelo již podle pravidle max pouze rychlostí normální chuze .


02 úno 2010, 15:16
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 18 pro 2009, 17:23
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Uvědom si radare ale jak reaguješ... jsou to dost pubertální výkřiky do tmy co nic neřeší.. Automaticky a subjektivně z textu nebo fotky hodnotíš situaci a soudíš. Tohle vytváří zbytečný spory, flame atd. Pravidlo 6 je napsané správně a za tím názorem si stojím (nebo to budeme jeko v americe a oznamovat vše co se nemá ala nesušit psa v mikrovlnce?), pravidla si dál určují organizátoři akcí.

Navíc průserům se nevyhneš, je to jen o lidech a z jakýkoliv stupidity může bejt průser jak Brno

Mimochodem není mi ani 15 ani 18. Co se týká bezpečnosti při ostrých střelbách tak už mám něco za sebou. Dokonce i tu roční lojzárnu. Takže vynech nějaký poučování o hraní na vojáčky :wink:


02 úno 2010, 15:35
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Tak po přečtení všech posledních přízpěvků pořád přesně nevím na kterou stranu se přiklonit :) ,každopádně jak říká Kanec "nehrajeme přece kuličky",díra v zemi sice nebyl zrovna dobrej nápad ,ale zase jak říká Uziel "účel světí prostředky" a myslím,že příště už takovou blbost ti kluci asi neudělaj no a vymyslí daleko bezpečnější způsob jak zastavit auto,třeba kládu přes cestu. for Radar,chlape mám tě za jednoho z mála týpků tady z fora,který něco zažili a něco znaj!!! Ale arogantní chování,vyhrožování a napomínání za pravopis,podle mě není na místě a zbytečně čeří vodu,nikdo z nás není čestnej a bez chyb jako Brandon Walsh :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


02 úno 2010, 18:34
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Brandon Walsh nevyhrozoval :)


02 úno 2010, 18:52
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Uziel Gal píše:
Brandon Walsh nevyhrozoval :)

Ale jo v jednom dílu jo a byl pěkně drsnej daleko lepší je Mirek Dušín ten je krutopřísnej.
Války mezi PB a AS klasika měl sem to v práci na talířku deně :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 úno 2010, 19:04
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
ja mel souseda kterej kopal za AS a dobry


02 úno 2010, 20:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Uziel Gal píše:
ja mel souseda kterej kopal za AS a dobry

Já měl souseda co kopal za Telekom taky dobrý

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 úno 2010, 20:06
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2009, 22:16
Příspěvky: 178
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
no nevim nevim, souseda co kope za telecom bych vedle sebe nesnesl :)


02 úno 2010, 20:24
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
No konečně má tady ta diskuze zase nějakou úroveň :lol: :lol: :lol:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


02 úno 2010, 20:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Uziel Gal píše:
no nevim nevim, souseda co kope za telecom bych vedle sebe nesnesl :)

Říkám měl sem chvilku sem kopal já :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 úno 2010, 20:35
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Já bych potřeboval udělat kolem baráku tak 1,5 metrovou díru,můžeme to nazyvat třeba okop pro stojícího střelce a je mi jedno jestli by to kopal AS man nebo PB man,cooo :lol: :lol: :lol: ,nevíte o nikom. Byla by to dobrá military akce :lol: . Můžem to kopat i pod palbou,potřebuju i nabarvit omítku :lol: :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


02 úno 2010, 20:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
JARIN JPP píše:
Já bych potřeboval udělat kolem baráku tak 1,5 metrovou díru,můžeme to nazyvat třeba okop pro stojícího střelce a je mi jedno jestli by to kopal AS man nebo PB man,cooo :lol: :lol: :lol: ,nevíte o nikom. Byla by to dobrá military akce :lol: . Můžem to kopat i pod palbou,potřebuju i nabarvit omítku :lol: :wink:

ÓÓÓ práce pod palbou "černý muž pod bičem otrokáře žil" :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 úno 2010, 20:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
Juchů... Třinec posekal Liberec 3:2... :D No... kapku OT přiznávám, ale jinak.. jdeme o víkendu kopat zákopy na AS (možná pár PB s AS kvérama - k tématu :D) akci slezske brigády... je tu někdo zůčastněný...?
Edit:
Když jsme u toho kopání, tak známý kopal za Baník...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


02 úno 2010, 20:50
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: airsoft vs paintball
A můj známý kopal za Telekom.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


03 úno 2010, 21:34
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 454 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz