Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Hot Spring II 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Hot Spring II
Tak ,rozjedu zde debatu na tohle téma. Asi sem se ještě nepoučil nebo co :lol:

Tak začal bych otázkama a odpovědi na ně bych ocenil od lidií kteří na HS byly a nebo se na něj alespoň plánují podívat když bude. Nějaký plácání do vody tu nikoho nezajímá, to bychom se na to taky mohly vyprdnout.

1) chcete?
2) Pokud chcete, otázka je, kdo povede druhou stranu?
3) co byste navrhly za téma cénáře akce? Klidně reálný konflikt ať to má štávu.


Jde o to, že letošní (teoreticky) Hot Spring bude na větším prostoru, více ledech a mnohem složitější náplni dne než tomu bylo naposledy. Určitě se budeme přesunovat všichni s báglama v průběhu akce, určitě to nebude JEN na 24h ale spíše tak 30 a víc, určitě budeme opět trvat na určité kvalitě osazenstva a hlavně !!!!!!!!!!!! Nikdo letos už neodjede a už vůbec né v půlce noci a bez cizího vědomí :roll:

Jeden z hlavních ,,problémů" je to, že MY už jezdíme za druhou stranu, takže pkud se akce uskuteční, bude zapotřebí najít spolehlivé a schopné velení na stranu druhou. Dopředu upozorňuju, že to nedostane kdejakej pučmidrát ,ale jen člověk s nejlepšíma referencema a odhodlání. Fakt to není prdel lidi.

Takže jako prvotní strašení to stačí a teď hrr kloudná diskuze, návrhy ,náměty. Doufám! že lidi který jsem po loňským roce chválil a pochvaloval to nevzdají jen proto, že ten otrava co je nenechal vyspat je nenechá vyspalt ani letos :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


18 pro 2009, 21:43
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Hle joseffe. o HS jsem dozvěděl od Glancyho, povídali jsme o tom jen nějakou chvilku takže nevím všechny detaily, mohl bys mě do toho zasvětit ??? Jelikož od Glancyho to znělo jako suprová akce, tak samozřejmě chceme aby se to opakovalo, a možná že se i zúčastníme, modelky z Prahy :D :D. K tomu velení, co myslíš tím druhá strana ?? jako BadAss ?? Jelikož kdyby se jednalo se o velení US strana, tak myslím že na PLzensku jsou docela dobrý US jednotky ne (ty 2ID co tam máte) a jestli jinak nedáte, třeba náš velitel toho rád ujme (doufám)

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


18 pro 2009, 22:09
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
bod 1 : ......JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :lol:
bod 2 : ..... nevím pokud jsem pochopil správně tak hledáš šéfy pro AČR stranu ? .... možná Mro & Skřet od GSAS - akci ve Stříbře organizovaly dobře
bod 3 : ..... válka v Gruzii ?

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


19 pro 2009, 00:21
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Mno blbě jsem to popsal. Ano sháním velení na protistranu US. My mezitím převlíkly, takže velení na straně US bude jak bych to řekl ehmmm, nějaká korporace. nějaký JTF divokej západ :lol:
co se týká gruzie, tak to není úplně ta odpověď co jsem chtěl slyšet ,ale je to jen první návrh že. Takže uvidí se.
Zasvědcovat někoho je těžký. Bylo to přes noc, byla i zima, bylo pořád kam chodit. Tak nějak bych to popsal a bohužel ne nesvěřím velení lidem co ani trochu neznám. Možnáse něco změní až mi tě pár lidí doporučí, ale fakt sháním někoho kdo tu tíhu unese a NENÍ TO LEGRACE věř mi.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


19 pro 2009, 07:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
HS II?? no ja cekal kdy s tim prijdes :lol: :lol:
HS byla fakt paradni akcicka.. a rad bych jel zas a myslim ze mluvim i za zbytek teamu (no doufam ze me zas mro sjede :lol: :lol: )
zadnej konflikt me zatim nenapada.. ale presny, bagly, 30h... to se mi libi :lol: :lol:


19 pro 2009, 08:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
1. Až do dneska mě mrzí ze sem byl pracovně vytížen a nemohl se zúčastnit HS1.takže pokavad se rozhodnete ho udělat znova počítejte se mnou.
2.co se tyče velení co když vyberes někoho ze svejch?nebude to nejsnazší ?
3.co se tyče námětu záleží jak to chceš pojmout. Co takhle: cvičeni US a ACR jednotek ? Cele to tím padem pojmout jako milittary cvičeni .to záleží na celkovým pojmuti akce.

PS: kdyby si potreboval s něčím pomoct mile rad pomůžu

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


19 pro 2009, 11:06
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
1. jo tuhle akci bych moc rád navštívíl, kdyby byla... HS1 byl skvělej
2. s tím ti boužel nejsem schopen pomoct
3. něco typu, jedna strana dojít na místo vyzvednutí a pak ho nějakou dobu držet... S tim že by se pak k tomu daly vymyslet další úkoly pro obě strany aby to nebyla jen zákopová řežba.... Sehnat nebo opravit rádio pro bránící, zastřelit důstojníky atd atd....

Dalo by se na tom dobře cvičit jak nepozorovanej přesun jednotek, rádiová komunikace, zas to budování zákopů/krytů....

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


19 pro 2009, 11:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
1.) Určitě ano
2.) Nevim jestli splňujeme tvoje podmínky a nevim jestli bychom na to stačili, ale teoreticky bychom se toho mohli zhostit my (já + Havel + Moore od kavalerie)
3.) Co třeba Panama (operace Just Cause) nebo Grenada (operace Urgent Fury)?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 pro 2009, 12:18
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
1) Rozhodně ano
2) Griffon, Havel, Moore - jak už bylo zmíněno anebo Glancy, kdyby měl zájem, na HS I měl na starost velení on, spolu s Havlem tušim... A kdyby se našel někdo další - "lepší", tak proč ne :)
3) Gruzie, Panama... to je mi v celku jedno, třeba ať je to "sci-fi" :D ale hlavně aby to bylo promyšlený, jak úkoly tak i jejich provedení...

Toť můj názor no... :)


19 pro 2009, 12:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Elvis píše:
Dalo by se na tom dobře cvičit jak nepozorovanej přesun jednotek, rádiová komunikace, zas to budování zákopů/krytů....

konecne by se dali pouzit RFky.. muhehe


19 pro 2009, 13:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
1: Konečně je to i offiko:)
2: Griff + Havel + Moore rozhodně ne, pač pakliže se, pánové, zúčastníme, tak určitě za US a hledá se velení "těch druhých", pač, jestli jste si nevšimli, tak Joseff je u SEALáčků...
3: Ehm, těžko říci, jestli reálnej konflikt, nebo to pojmout jako cvičení. Z mýho pohledu to je vcelku jedno, ale za boha si na žádnej "vyhovující" konflikt nemůžu vzpomenout:) Takže za mně cvičení...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


19 pro 2009, 14:37
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
tož gruzii jsem navrhl z důvodu že šlo o jedinný reálný konflikt v poslední době kde se dalo vidět X druhů uniforem atd a ne jen ACU vs pouštní hábit

ale klasické cvičení jůes vs čecháčči nezní špatně

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


19 pro 2009, 15:11
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Havel píše:
1: Konečně je to i offiko:)
2: Griff + Havel + Moore rozhodně ne, pač pakliže se, pánové, zúčastníme, tak určitě za US a hledá se velení "těch druhých", pač, jestli jste si nevšimli, tak Joseff je u SEALáčků...
3: Ehm, těžko říci, jestli reálnej konflikt, nebo to pojmout jako cvičení. Z mýho pohledu to je vcelku jedno, ale za boha si na žádnej "vyhovující" konflikt nemůžu vzpomenout:) Takže za mně cvičení...


Aha, Griffonek to blbě pochopil, pardon :oops:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 pro 2009, 16:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Griffon píše:
Havel píše:
1: Konečně je to i offiko:)
2: Griff + Havel + Moore rozhodně ne, pač pakliže se, pánové, zúčastníme, tak určitě za US a hledá se velení "těch druhých", pač, jestli jste si nevšimli, tak Joseff je u SEALáčků...
3: Ehm, těžko říci, jestli reálnej konflikt, nebo to pojmout jako cvičení. Z mýho pohledu to je vcelku jedno, ale za boha si na žádnej "vyhovující" konflikt nemůžu vzpomenout:) Takže za mně cvičení...


Aha, Griffonek to blbě pochopil, pardon :oops:

v tom pripade ja tez... :mrgreen:


19 pro 2009, 16:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
...a já taky no :)

Tak v tom případě mě napadá akorát Mro, vim že měl velení na Blackmanovi... ale to ať si určí "Čecháčci" koho chtěj za svýho "vůdce" ;)


19 pro 2009, 17:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Mno tak už máme jasno za kterej manšaft kou já :D a teď jde o tu druhou strau. Nemusí to být mermomocí AČR vs. US ,ale spíš nějaký společenství národů a US. Na dosažení určitejch počtů v celku pochybuju že bude možný to poskládat only z AČR. Vždyť i v loni to byl mix.
Další věc je ta, jako nech si čechy ať si vyberou????? Hele takhle to nejde. Můžou to plánovat pouze lidi který mají nějakou vzájemnou důvěru, to je vc první a věc druhá je ta, že ten člověk to musí ustát. Nejde nám přeci o to, aby nějaký 4 měsíce plánování skončily tím, že to někdo neustojí a stane se malér.

Takže ano MRO byl jeden z lidí co mě napadl, ale proč nezapojit i nějaký BW, FR, RUS, a bůhvý koho ještě.
Proto tu diskutujem.


Myslím že velení US je jasný, kombo Griffon, havel, a ti druzí to odnesou v plný parádě :D

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


19 pro 2009, 17:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
1) HS1 byla vydařená akce, která si zasluhuje repete
2) Velení za Ty Druhé :lol: bych svěřil určitě GSAS kdyby se toho chtěli ujmout 8) ...
3) Co takhle to pojmout jako Kosovo ?? Četl jsem pár reportů z jejich misí tam a myslim si, že by na to byly vhodný podmínky a terain (toť můj skromný názor)

4 Keldron: NEchci nikoho osočovat, ale pokud mě paměť nešálí, tak sem tě viděl motat se blízko zakladatelů toho ohníčka :lol: (Pochopí jen ti, co byly na HS1 za AČR a SPOL.)

Jinak určitě by to chtělo delšího trvání. HS1 končila v sobotu cca ve 1400, což se mi zdálo celkem krátké. Ideál by bylo přes pátek se všici sject na místo určení+budovat pozice (případně sobota ráno) a celá sobota úkoly a konec akce cca v nedělu v 1600 ??? Tohle by bylo z mýho pohledu ideál, ale tak jinak jde o lidi, který tam najednou a jestli to vydrží ... I datum by se mohl posunout z dubna (HS1) třeba na konec května nebo na červen, ale tohle již záleží čistě na organizátorovi ... Co se týče armád, tak se asi nedá dělat nic jinýho než US proti ostatním ...

Jinak moje účast je již předem daná a kdyby bylo potřeba s něčim pomoct, jsem Vám k dispozici :wink:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


19 pro 2009, 18:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Hele neřeště co bylo. Velení bylo měký a tak to takhle dopadlo (kecám, usnul sem taky no :D )

Co se týká času, tak určiě to nebude do neděle 16h, to ani smykem. Dovedeš si představit, že lidi co tu byly např z prahy se dostanou domů taky třeba ve 22h? To fakt ne.
Spíš čekám něco ve stylu od Pátka půlnoci do neděle 8h ráno a nebo tak něco. Datum se taky nějak výrazně nebude posouvat, máte 4 měsíce na to, koupit si svetr, tak zatnete zuby a bude. Na velikonoce už nebyl sníh 10 let ,takže když bude, tak bude.

Nesme žádný padavky ne safra.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


19 pro 2009, 18:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Mno s tim časem jsem se trochu seknu no :lol: .. Ale prostě sem tim chtěl říct, aby to zas neskončilo v sobotu po poledni :wink: .... Jinak mě zima nevadí a HS jsem přežil jen s lehkou mikinou :D ...

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


19 pro 2009, 18:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Kvůli nám to neskončilo, ale prostě druhá strana to tam měla dohodnutý, tak se nedalo nic dělat. Pokud HS II bude, tak čas samo dodržíme.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


19 pro 2009, 18:27
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
hrubé podcenění nočních teplot z jedničky Hotu se opakovat určitě nebude - spacák od té doby beru na každou 2 denní akci :lol:

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


19 pro 2009, 19:05
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2009, 18:58
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
MMM to zní luxusně :D
nemůže mi někdo PMnout detaily? do toho jara snad dostanu toho dragunova :)

Ale když už se k vám přidám:
1. Nejsem v žádným týmu :( (zatím)
2. je mi jen 14, ale jsem křesťan. Takže nejsem takříkajíc pubertální spratek ani zas tak vyspělej jak vy :D Ale IQ cca 131 svědčí že jsem nadprůměrně nevhodnej na tuhle akcičku
3. mám někdy problém s dorozumíváním
4. začínám koktat :D
5. mám slepičí svaly, když vy budete končit já budu přebíhat na bod 2
6. musí to bejt v praze
7. nwm jestli mi rodiče dovolí jít na 30 hodinovku
8. právě jsem zatížil vaše unavený hlavy(právě jsem přečet lamy xD) tímhle žvástem

Snad na tom nejsem tak bídně že bych tam nešel.. nebo jo? :?:
-------------
1.) ale jó, kdo by nechtěl?
2.) tak to fakt nevím 0o
3.) Já miluju taktický napůl bojovky. Co takhle na bomby? Stačí alarm nebo telefon. Nj... A co by jste řekli na tři strany a obléhačku?
1 strana chce dobít a získat moc.
2 strana si chce ponechat moc
3 strana chce nechat 1 stranu vyhrát nad 2 stranou a pak pobít 1 stranu, nebo se spojit s 2 stranou, vyhrát sploečně nad 1 stranou a pak se hašteřit ještě s 2 stranou
Je tu spousta možností. Ale mě to v hlavě nenzí blbě.


Myslím, že sis sám podkopl židly. Nikdy jsem věk neřešil ,ale asi to bude zapotřebí. Nejlepší je to všude křičet do světa voe........... JFF

_________________
Zatím ani jedno varování... uff :)


20 pro 2009, 02:07
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Dan píše:
MMM to zní luxusně :D
nemůže mi někdo PMnout detaily? do toho jara snad dostanu toho dragunova :)

Ale když už se k vám přidám:
1. Nejsem v žádným týmu :( (zatím)
2. je mi jen 14, ale jsem křesťan. Takže nejsem takříkajíc pubertální spratek ani zas tak vyspělej jak vy :D Ale IQ cca 131 svědčí že jsem nadprůměrně nevhodnej na tuhle akcičku
3. mám někdy problém s dorozumíváním
4. začínám koktat :D
5. mám slepičí svaly, když vy budete končit já budu přebíhat na bod 2
6. musí to bejt v praze
7. nwm jestli mi rodiče dovolí jít na 30 hodinovku
8. právě jsem zatížil vaše unavený hlavy(právě jsem přečet lamy xD) tímhle žvástem

Snad na tom nejsem tak bídně že bych tam nešel.. nebo jo? :?:


airsofťáka děla hlavě srdce ;-) Každý musel někdy začít. V Praze dost pochybuju, tady prostě není místo. Fyzička se určitě na airsoft hodí, ale jak moc, záleží jestli to joseff pojme jako Spring Survival nebo "jen" jako okořeněnou airsoftovou akci... A tým myslím až tak moc nevadí, vždycky se tě někdo ujme...

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


20 pro 2009, 02:19
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2009, 18:58
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Tak to je supr!

Jestli tam pojede poslední vrstva mhd nebo když je to vlakem za 80,- do 15 minut tak je celkem možný že se tam dostanu. Jediný problém pak bude asi jen ten čas.
------
OT:
v praze je spousta místa! znám 1 opuštěný místo kam jsem soft chodil hrát a min. další 2 pustý homlesss&police-less místečka kde by se hrát dalo! I když uznávám že "venku" je takových míst mnohem víc... je to jen názor neukamnujte mě :)

_________________
Zatím ani jedno varování... uff :)


20 pro 2009, 02:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Hele tohle měla bejt hlavně kloudná diskuze účastníků jednotky který k tomu mají co říci kua :twisted:

JInak NE NE NE NE nedostaneš se tam za 80kč ,ale za 320kč a není to 15min ,ale přes 3 hodiny a NE NE NE NE takový jako ty bez problémů odfiltrujem už v počátku.


TAKŽE STOP keců a pojďte pracovat.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


20 pro 2009, 08:22
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2009, 18:58
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Hele klídek jo? Buď hodný k začátečníkům pak ti utřou míň pozdějc :D

_________________
Zatím ani jedno varování... uff :)


20 pro 2009, 12:07
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Krásný poledne:)

Takhle, určitě by to chtělo, aby to mělo delší trvání, než jednička...
Velení bude možná to jediný, na co se, kvůli komplikacím v organizaci jednotky, zmůžu, takže jsem rád, že se se mnou počítá... A k datu - nejlepší by bylo, kdyby to bylo mimo Velikonoce (tejden před, nebo po, to už je wurst), ale zkrátka na velikonoce mívají lidi domluvený "odpočinky" a jiná "kulturní vyžití" už třeba půl roku dopředu... Zkrátka bych jel nejspíš sám, takže snad se to posune jinam... Byli bychom vděčni...

A Dane: Take it easy... Jsi poněkud silnoústý, tak bacha, mohl bys přijít k psychický újmě...

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


20 pro 2009, 12:27
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
možná už moc kombinuju... ale co možnost nemít dvě strany, ale tři? Ikdyž za předpokladu inspirace nebo držení se reálné vojenské akce by mohl být problém v poslední době.... (pocítám jen regulérní armády/vojenský uskupení)

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


21 pro 2009, 03:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Se třema stranama tak nějak pčítám ,stále je promě problém velení. Prostě nemám páru, komu to svěřit a jeden kandidát je dost málo. Navíc jsem přesvědčenej že i pro něj a jeho team to bude nálož.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


21 pro 2009, 07:53
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Hot Spring II
Znám pár dobrejch lidí co velí jednotkám lépe než já.Sám se od nich ještě učím, ale jde o ten čas.Málo kdo má čas zrovna v tom termínu. :(

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


22 pro 2009, 12:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz