Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ] 
 Mountain range 2 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Mountain range 2
Hola, dekuji za povedene odpoledne...
Za sebe muzu rict jen jednu vec:

masakr! ;)

-velice tezka bitva
-o prestrelky nebyla nouze
-bezva pocasi

fotky coming soon

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


07 lis 2009, 17:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Jménem JPP a celé Plzeňské aliance,musím složit poklonu organizátorům a zůčastněným 8) SUPER AKCE fakt MASAKR.for Zeny ,koukejte přiject taky k nám lajdáci :D :wink: .

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


07 lis 2009, 17:41
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Za jednoho ze zri rukojmi talibanu rikam paradni akce pro me hlavne zacatek a konec a prostredek kdy sem byl rukojmi talibanskych bojovniku za svobodu docela dlouhej priste spojenci pohnete a nezabijejte svoje vlastni lidi))))...heh skoda ze se me nepovedlo zapalit ten granat a odpalit vas vid terore..)))


07 lis 2009, 18:05
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 21 kvě 2008, 19:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
podle mýho akce vydařena...... nudit sme se nenudily, po kopcích sme se taky proběhly hodnotim dost kladně za celej náš tým.
dik za povednou akci

_________________
B co. 1-75 Ranger Regiment Dobřany


07 lis 2009, 18:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Velice povedená akce. Ze začátku jsem si říkal že podle scénáře to bude veliký chaos a neklapne to, ale organizátoři to zvládli na 1 s hvězdičkou :wink: Mrtvoliště dobře zařízené, že se nikdo nemotal po bojišti. Prostě si myslím že takhle by to mělo být na každý akci.

A abych jen nechválil: :evil: Ty kopce, to mi jednou zničí :evil:
Konec byl taky docela brzy na to jakou dálku jsme jeli, většina...

Tak softu zdar

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


07 lis 2009, 18:58
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Opět poklona oragnizátorům.
Krásná akce. Taková, jak si to představuju - fajn lidi, skvělá atmosféra...Začátek akce s hadžíkama - fantazie! (tohle, by jsme mohli dělat častějc) ! Doufám, že se brzy bude organizovat něco podobného, už se těším a díky !

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


07 lis 2009, 19:00
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Naprosto skvělá akce...perfektní terén, výborná organizace, skvělej scénář, na obou stranách dobrý lidi, úžasná atmosféra a k tomu všemu jsme si parádně zaakčnili :D Nemám co bych vytknul, fakt jsem si to užil, díky všem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 lis 2009, 19:24
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
PARÁDNÍ AKCE

Velké dík patří organizátorům, terén na jedničku a oceňuji jak zvládli tak velký počet lidí... všichni poslouchali a věděli co mají dělat a kam mají případně jít (to tak většinou nebývá)...

Strany téměř vyvážené, ale za to org. nemůže...
Hra měla stále spád a nebyly tam hluchá místa, pořád se něco někde dělo...
Pyro tomu dalo parádní kulisu, asi se tam propálilo DOST peněz :D
Celá hra byla z mého pohledu hodně FAIR PLAY... za což Talibanu DĚKUJI...

Z dneška si odnáším zážitek na který budu asi dlouho vzpomínat .. DÍKY VŠEM

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


07 lis 2009, 19:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
tož akcička to byla parádní , sice sem párkrát v kopcích nevěděl kde mám plíce ale jinak to šlo

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


07 lis 2009, 19:50
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Taky se přidám ke kladnému hodnocení akce :) Nemá cenu to tu všechno rozepisovat, všechno se povedlo :) Ale přece jen chci zmínit "vesničku arabášů" a pyrotechniku - obě dvě věci velmi přispěly k mnohem lepší atmosféře, která u Mountain range 1 nedosahovala takové výše :) Např. nástraha v podobě výbušniny umístěná pod bednou hned v prvním baráku neměla chybu :) Naštěstí ji Brick včas odhalil a tak sme jí s jeho pomocí uspěšně "zneškodnili" - přestřihl jsem strunu vedoucí od pojistky k bedně a petardu si nechal jako trofej :D A jinak ty rány, které se ozývaly ze všech stran - člověk už si přišel skoro jak ve válce :) Zejména v bitvě o pravou stranu hřebenu, kdy létal jeden granát za druhým :) A "místní obyvatelstvo" taky zahrálo svou roli dobře... :) sečteno a podtrženo, MR2 byla skvělá akce... :)


07 lis 2009, 20:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Jojo, to množství vyházený pyrotechniky fakt hodně přispělo k atmosféře...když po člověku lítaj kulový pumy a pod nim to bouchá jak při vzdušnym útoku, tak je to hned jiná :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 lis 2009, 20:15
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 01 dub 2009, 17:41
Příspěvky: 28
Bydliště: Fort Springfield
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Neuvěřitelná akce .. bylo to perfektní ta první část se krasně povedla ty arabové prostě pecka. Díky Ženymu a všem co tam byly. Doufám že si to hodně rychle zopakujem Díky moc

_________________
PVT Ducky
A/1-23 INF, 2ID
Second to none
My sme parta drsňáků, griffovo sbor mazáků.


07 lis 2009, 20:19
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Akce velice povedena, lidi bylo prekvapive dost takze docela dobrej masakr. Po kopcich sme se krasne probehly, takze sam za sebe rikam vazne dobra akce a organizace take skvela. :wink:


08 lis 2009, 10:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
SUPER, veliká pochvala Ženymu, který se asi musí teď po přečtení všech příspěvků červenat. Takže neusnout na vavřínech a mnoho dalších takových akcí. Protivníkovi také dávám za jedna.

Airsoftu ZDAR

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


08 lis 2009, 10:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Čau, na akci jsem bohužel nebyl :( , ale chci se zeptat, jestli někdo máte ještě nějaké fotky nebo video?

_________________
IN OMNIA PARATUS


08 lis 2009, 11:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Chlapi, prosim fotky dávat do fotek, díky. Ty co už tu byly jsem tam přesunul.

Topic s fotkama: viewtopic.php?f=30&t=4601&p=55612

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 lis 2009, 11:46
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
LUXUSNI AKCE !!!! co dodat, vse uz bylo receno, taliban 4ever :D

jen bych vytknul to vymrznuti pred airstrikem :( Ale nic nezahreje lip nez to behani po kopcich :D

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


08 lis 2009, 12:05
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Akce vydarena, uz se tesime na 3. rocnik :) .

Nasli jsme maskovaci sit 2x1,5m , pokud jste ji nekdo ztratil PM.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


08 lis 2009, 13:15
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
-Tak už jsem se dočervenal a tady je mé hlášení:
1. účast = 122 lidí (63 ISAF/59 Talibů)
(některé týmy se překvapivě registrovali až na poslední chvíli a někdo stihl změnit stranu, naštěstí místa bylo na kopcích pro všechny dost a vyrovnaný počet týmů byl též v pořádku)!
2. časový harmonogram byl dodržen prakticky do puntíku: akce začala s rezervou před 1030 (hodinu po srazu!), každá ze 3fází boje trvala přibližně 1 hodinu, s přestávkami (ano poslední "svačinová" byla zbytečně dlouhá :|) jsme strávili na bojišti slušné 4 hodiny!
3. průběh boje byl jednoduchý: ISAF jednotka je vytlačena z prověřované vesnice silným pakistánským talibanem (žádnej amík nevystřelil na podezřelé- prchající hadžíky a vzhledem k následným událostem, kdy ti samí vesničané běhali po kopcích s kalachy je třeba vyvodit důsledky :evil:), při přestřelce jsou zajati 3 příslušníci ISAF (talibové to zajetí uspěchali, protože měli barák delší čas držet jen pod palbou!), rota ISAF očekávající příchod zbytku praporu zorganizuje provizorní záchranou akci, ale z hřebenů nad budovou se vytlačení talibanců příliš nedaří, takže se část sil z pravého křídla přesune podpořit přímý útoku na budovu, při kterém jsou zajatí vojáci zabiti :? Po plošném leteckém útoku, který se minul účinkem se prořídlý oddíl talibanu znovu vrhl proti praporu ISAF kolem vesnice a úspěšně ji dobyl zpět (o tom, že se mezinárodní vojska nekompromisně revanšují nikdo nepochybuje...)!
4. Role-playing ve vesnici (vstup do vesnice-hluční vesničané(vesničanky)-zmatek-nástrahy a pyrotechnik co asi neměl moc zkušeností s výbušninami :lol:) hodně předčil mé skromné představy a 100% přispěl k atmosféře celé akce :!:
5. povedla se "mezinárodní" účast ISAF (jen místo kanaďanů bylo pár britů a jednoznačně převládají lesní/zelené maskáče), talibanci se tentokrát krásně vyparáďili - vše si z tepla domova vychutnáme na fotkách...
6. pyro-efekt celkem šel :|

Mé díky patří Plánskému obyvatelstvu a bezpečnostním orgánům!!!

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


Naposledy upravil zeny dne 08 lis 2009, 23:14, celkově upraveno 1



08 lis 2009, 18:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
No prostě masakr a strašná řežba. Ještě dlouho se mi bude zdát o tom, jak ve třech bráníme rozbombardovanej barák proti 50ti zuřivým talibancům. Takhle rostřílenej jsem ještě nikdy nebyl, tedy kromě následný záchranný akce ISAFu :lol:

_________________
second to none


08 lis 2009, 18:37
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2009, 14:07
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
též se přidám ke kladnému hodnocení byla to pěkná akce neobviklého formátu i počasí se vyvedlo
jediné co musím vytknout je menší časová doba akce
chtělo by aby byla č.3 delší jinak moc dobrá práce ženy


08 lis 2009, 19:12
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
report zde http://havraniplzen.cz/?q=content/07112009-mountain-range-2

Jinak díky hlavně ženymu, protože tuto ukočírovat stojí velkou dávku energie, síly, nervů atd:.

Jinak doufám, že tam bude něco dalšího, prtože ten terén si o to přímo říká.Co taková akce s technikou a přepadení kolony, co ty na to :?:

Ještě jednou díky ...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


08 lis 2009, 20:36
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 08 lis 2009, 23:16
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
luxusní akce ,organizátoři velké plus opravdu akce která se mi líbíla :-D :D


08 lis 2009, 23:17
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2008, 18:46
Příspěvky: 20
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Jak uz bylo receno proste masakr.
Cast 1.
Nase jednotka pod vedenim Glancyno mirumilovne vyrazila do vesnice kde jsme jsme nalezli jen civilni obyvatelstvo Talibu. Pak jsem byl vyslam spolu s dalsimi 4 cleny jednotky abychom prohledali "ricni koryto" kolem vesnice a hledali nastrazne systemi. Nic jsme nenalezli az na uz deaktivovanou pyrotechniku. Pote jsem se presunul do budovy kde jsme nalezli nastrazny vybusni system ktery jsem spolu s Carverem odpojili a zabranili vybuchu. Pote zbytek nalezeneho obsahu vybusnin Horton vyhodil do povetri nepopsatelne silnym vybuchem, hadam ze jeste ted mu zvoni v usich :D . Po kratke chvily uz Talib zahajil pojove akce na levem svahu a nepopsatelne rychle se dostaval pres nase jednotky. Ja a nekolik dalsich jsme posilnili druhy hreben svahu kde jsme zastavili postup Talibu ale ne na dlouho. Obliceneni na sebe nenechalo dlouho cekat a uz jsme padali jako mouchy. Mel jsem pocit ze moje flusatko na 135m/s je proti zbranim Talibu opravdu detska strikacka.

cast 2.
vypadala nasledovne, nase skupina pod vedenim glancyho vystoupala na levy svah a postupovala po hrebeni smerem k vesnici ale u skolky nahore sve skoncilo na mrtvem bode Talib zdarne branil tuto oblast vsemi dostupnymi prostredky ze casovy limit jedne hodiny byl pro nas velmi malo abychom prosli i kdyz jsme meli respawn a Talib ne. Zalezli Talibove v hustem cernem lese nebyli skoro videt a ten kdo se chtel bliz podivat se i pak prosel smerem k mrtvolisti :) :)

cast 3.
Tentokrate jsme vysplhali az na sami vrchol praveho hrebene kde jsme se zakempli ve vyhodne pozici velke jamy a cekali na nepritele. Talibanci opet nezlamali a po rychlem priblizeni k nasi pozici se strelbou zacali letat na nas primo granaty proto jsem se ja osobne radsi stahl dozadu a ven z muldy abych mohl kryt spratelene jednotky pred talibem. Ackoli jsem se snazil ze vsech sil a vykropil 2 zasobaky behem minuty tak padlo nasich 6 amiku vcetne me atd.....

PS: dik za akci organizace supr


08 lis 2009, 23:57
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 13:26
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Díky organizátorům.Byla to výborná akce a těšim se na další.


10 lis 2009, 21:41
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
Koukam,že Kočár za nás zase nic nenapsal,tak to zbyde na mě.Dík Ženýmu(a všem co mu pomáhali) za tuhle vydařenou akci.


13 lis 2009, 15:52
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 bře 2008, 21:54
Příspěvky: 55
Bydliště: Holýšov
Nový příspěvek Re: Mountain range 2
4 Pepé: neboj se nic. Psal jsem Ženýmu napřed smsku, protože jsem se nedostal na net, ale to nic nemění na to, že bych to mohl zopakovat ještě jednou.

Takže díky za S.T.O.D. za povededou, ale na začátku trochu zmatenou akci, kterou si jak koukám užily obě strany a to se jen tak nestává, ale hlavně co mi tu schází je zmíňka o nepřiznávání??
Že by nastal někde průlom nebo to konečně lidi pochopily??


15 lis 2009, 10:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz