Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 23:57




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Jak jste přišli k AirSoftu? 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2009, 19:08
Příspěvky: 187
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Jak jste přišli k AirSoftu?
Zajímalo by mě jak jste se dostali k softu?
Já třeba přes kámoše a později přes ASový tábor?
(Jestli už tady takové téma je tak mě omluvte, hledal sem ale nic sem nenašel)

_________________
AK-47 tactical s M4 pažbou (cyma)
G18C AEP TM
Woodland
http://s-a-u.jex.cz/
Bojovat až do posledního muže, ale nepřítelova!


26 říj 2009, 16:33
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Já se kněmu dostal přes teplákové střilečky už od dětských let(kulickovky z trznice,za barákem :lol: ),,pozdeji jsem si koupil softku a hraval jsem airsoft(vz95)

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


Naposledy upravil tibus dne 31 srp 2010, 19:09, celkově upraveno 1



26 říj 2009, 19:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
U mě to začalo koupí King Cobry a manuální MP5 s hafem příslušenství ala SWAT :lol: z tržnice. Ale to jsem ani nevěděl, že nějákej AS vůbec existuje ... Od 9. třídy jsem se o AS začal zajímat, ale pouze teoreticky (tzn. sbírání informací a rozhlížení po AS scéně :wink: ). Naplno vše propuklo v 1. ročníku, kde díky bohu skončili i 2 softéří, díky nimž jsem tam, kde jsem ... (díky Martine a Chlewy :twisted: ... Potažmo díky i Soldierovi a ,,malýmu'' Nesňovi :lol: )

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


26 říj 2009, 19:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2007, 19:52
Příspěvky: 131
Bydliště: Rokycany, Souřadnice: 49°44´21" SŠ a 13°35´47" VD
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Jo u me to taky byla King Cobra a potom od 7. tridy manual Glock 17 od TM, pak AK, M4 ... . A jinak, nemas vubec zac Wrtaku :D

_________________
Obrázek

VERITAS VINCIT - Pravda vítězí

Jsou jen dva způsoby jak vyjednávat s teroristy - buď jednotlivýma, nebo dávkou.


Naposledy upravil Martin dne 26 říj 2009, 22:44, celkově upraveno 1



26 říj 2009, 20:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
já k němu přišel jak slepej k houslím :D:D:D:D

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


26 říj 2009, 21:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
V našem krajském městě jsem byl možná jeden z prvních, který si koupil Glocka, přinesl ho do školy, ukázal kamarádům a když si do týdny koupili vlastní zbraně, tak jsme vyzkoušeli, jak vypadá střelecký souboj. Ale to bylo v ruce 1996, tuším.


27 říj 2009, 09:01
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
ja se o zbraně zajímam už od malička :D :lol: tak mi ten zajem nejak přivedl tam kde jsem dnes :mrgreen:


27 říj 2009, 09:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Wrtak píše:
U mě to začalo koupí King Cobry a manuální MP5 s hafem příslušenství ala SWAT :lol: z tržnice. Ale to jsem ani nevěděl, že nějákej AS vůbec existuje ... Od 9. třídy jsem se o AS začal zajímat, ale pouze teoreticky (tzn. sbírání informací a rozhlížení po AS scéně :wink: ). Naplno vše propuklo v 1. ročníku, kde díky bohu skončili i 2 softéří, díky nimž jsem tam, kde jsem ... (díky Martine a Chlewy :twisted: ... Potažmo díky i Soldierovi a ,,malýmu'' Nesňovi :lol: )

tak ja budu pokracovat :lol: .....

ty si k tomu teda prisel diky Chlewymu atd... chlewy k tomu prisel diky me a nesnovi :lol: a ja sem k tomu prisel diky nesnovi :lol: :lol: asi v 7mi tride :lol: :lol: hh xD


27 říj 2009, 11:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Skřet píše:
Wrtak píše:
U mě to začalo koupí King Cobry a manuální MP5 s hafem příslušenství ala SWAT :lol: z tržnice. Ale to jsem ani nevěděl, že nějákej AS vůbec existuje ... Od 9. třídy jsem se o AS začal zajímat, ale pouze teoreticky (tzn. sbírání informací a rozhlížení po AS scéně :wink: ). Naplno vše propuklo v 1. ročníku, kde díky bohu skončili i 2 softéří, díky nimž jsem tam, kde jsem ... (díky Martine a Chlewy :twisted: ... Potažmo díky i Soldierovi a ,,malýmu'' Nesňovi :lol: )

tak ja budu pokracovat :lol: .....

ty si k tomu teda prisel diky Chlewymu atd... chlewy k tomu prisel diky me a nesnovi :lol: a ja sem k tomu prisel diky nesnovi :lol: :lol: asi v 7mi tride :lol: :lol: hh xD

Ano je to tak :lol: jednoho dne na střední škole, mě můj spolusedící, kamarád a dovolím si říci učitel v airsoftu( :lol: ) Skřet vytáh, stejně tak jako mého kamaráda a současného spoluoperátora Soldiera Nesna, na naši první a nezapomenutelnou akci, kterou nám odhalil taje, napětí, adrenalin, vzrušení a krásu činnosti zvané airsoft. V jeho odkazu pokračujeme do dnešních dnů, ač už ne v takovém zanícení pro airsoft, od kterého jsme se postupem času odprostili a provozujeme ho pouze jako jednotlivci (ne tak často) dychtící po lačné adrenalinem nabité zábavě :lol: Avšak jeho kouzlo a krása jakožto první lásky a týmových manévrech v nás zní a přetrvává dodnes :D

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


29 říj 2009, 12:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 11 říj 2009, 12:25
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
to mě tak přišel paintball moc drahej a dal jsem se na airsoft..i když je to drahý tak jsem odstřelovač,ale baví mě to víc nez paintball..tot vse...


31 říj 2009, 09:32
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:20
Příspěvky: 98
Bydliště: V křoví,stromy,hromady lístí a místa s dobrým výhledem.
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
u mě to začalo na konci osmé třídy :D začal jsem chodit sportovně střílet a tak jsem se zajímal o zbraně.a pak jsem měl to stěstí že jsem potkal dva maskované softáky na ulici u babičky :D tak jsem si s nima pokecal a oni mi řeklo co to je a co to obnáší

ale bohužel mám tak trochu smůlu že členy týmu bydlí trochu dál a jediný tým je tady ze školy až na to že je to dost blbý tým .tak kinders tým :D :D

_________________
Osud je vrtkavá svině a má zvláštní smysl pro humor.
Patrik Šťovíček alias "Garret"


31 říj 2009, 11:11
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 19 zář 2009, 19:37
Příspěvky: 45
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
my sme s klukama uz asi od 9 hrali v kravine drevenyma replikama zbrani.... a vzdycky si na nekoho ukazal tou zbrani a rekl si : ,,BUM BUM BUM SI MRTVEJ XD ,, /bylo okolo toho strasne hadek) casem sme presly na kulickovky z trznice (okolo toho bylo taky hrozne hadek protoze si skoro nic necitil pokud to nebylo do hlavy(samozrejmne sme meli brejle)..........................a pak na Softovy zbrane

nedivte se toho ...replikama ...Kamosovo tatka udelal dokonalou repliku Tomika ....ze dreva a par trubek


31 říj 2009, 17:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Tharan -> Jojo, pár těchhle dřevěnejch replik bych možná ještě našel na chatě, stavěli jsme je s bratrancem...oba teď děláme airsoft :D Měli jsme i libovky typu poloautomatickej granátomet nebo bazooka :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 říj 2009, 17:28
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 16 říj 2009, 19:41
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
ja tak trosku netradcine chdodil jsem laovat graffiti po ruznych squatech atd a v jednom takove arealu kluci chodili hrat airsoft.po nejake dobe jsem se snema seznamil a pak jsem je dlouho nevim za plechovky barev jsem nasazel hodne penez a uz nebyly penize tak jsem snim skoncil a dal jsem se na soft.....NELITUJU


31 říj 2009, 22:02
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2009, 13:06
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
no jak asi :D nejdřív to byli klacky když sem byl malej pak pistole na vodu pak nějaký kuličkovky byli ale nikdy sem nechtel s kamarádem po sobě střílet. i když xD byli to brokovnice od číňanů za 120 ;)
ale pak sem se nějak dostal k lepším pistolím s lepšíma dostřelama sice furt od číňanů ale dostřel stačil u pistole G1 střilela tak 20m . mám jí doma na kousíčky :D
A pak sem si pořídil UHC sekundárku a přemýšlel o primárce a tak sem se k tomu dostal:D

_________________
Někteří muži se rodí jako hrdinové...
l96a1 Warrior
Krátká sekundárka uhc :)


01 lis 2009, 18:19
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2009, 06:37
Příspěvky: 141
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
já sem začínal tak že jsem hrál jako malej s beretou od čongů kterou sem dostal když byli povodně(někdy v druhý třídě) mno asi před dvěma rokama nás vytáh kámoš at prej si dem zahrát do lesa s beretama jen tak...mno a nakazil nás tim všechny...sice z původních 10 lidí co tam hrálo zůstalo u softu ani né pět ae stejnak se na to pěkně vzpomíná :D a hlavně tenkrát sme se mohli smát když nás někdo trefil...tedkon už to občas zabolí víc než dost :D

_________________
DUM SPIRO SPERO
Dokud dýchám doufám, že zvládnu utíkat

Perky

Průzkumník-Nenápadný-Zbrojíř-Sběratel hmyzu-Oko dravce-Kutil-Infiltrátor-1 z 300-Medik-Vítězství nebo smrt-Drill Sergeant-Fortunate Son


14 lis 2009, 23:29
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 led 2010, 17:05
Příspěvky: 37
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Tak po dlouhym brouzdání timhle forem jsem našel vlákno,který mě docela chytlo,a přečet jsem si několik pěknejch příspěvků.Nikdo z Vás mě znát nebude,bohužel.Soft nehraju,ani AS zbraň nevlastnim,to však nemění nic na tom,že už nad ní pár dní dost reálně přemýšlím,pár myšlenek mě od toho dokáže odradit: měl bych s kym zahrát/zatrénovat? , vyplatilo by se investovat do toho? , Co když mě to přestane bavit/nezačne bavit?...

Sám jsem docela zapálenej do military věcí a o AS vim už docela dlouho,asi tak od doby,co sem jako mladší,asi 7-10 let zpátky,šel po ulici s kámošema a najednou přijela menší dodávka,a z ní vyskákali tehdy pro mě chlapy v maskáčích a s útočnejma puškama a hnali si to k nám do lesa.Samozřejmě,že jsme jako parta kluků hrávali s flusačkama od větví a když pak přišel kámoš s brokovnicí která už byla silnější,zachvátil nás,hlavně mě pocit touhy po silnější zbrani.Nicméně doba byla taková,že jsme znali jen stánky a nikdo z nás nevěděl,kde se taková věc dá pořídit.

Ale jak jsem psal na začátku,po několika letech jsem o AS opět začal uvažovat,a těžko se rozhoduji na základě několika faktů,či domněnek,jestli do toho jít.Jestli někdo umíte skvěle argumentovat,a mohl si o tom se mnou popovídat.Nebudu mít nic proti,chybí mi první krok.Snad se nebudete zlobit,že sem Vám sem tak vpadl,když vlastně se softem nemám,krom zájmu,nic společného.


10 led 2010, 18:14
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Riot69 -> Můžu ti poradit jen jedno...jdi do toho :wink: Komunita je u nás rozsáhlá, určitě se ti podaří přes tohle fórum či jiné portály najít a zkontaktovat nějaký tým nebo partu lidí poblíž místa kde žiješ, s největší pravděpodobností tě rádi na nějaký ten trénink nebo akci vezmou, dobrých lidí je stálý nedostatek :D A investice do začátku není při dnešních cenách zbraní a maskáčů velká, takže kdyby tě to nechytlo (což si myslím nehrozí), tak ztráta nebude nijak vysoká, navíc většina věcí se dá zase prodat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 led 2010, 18:39
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 led 2010, 17:05
Příspěvky: 37
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat :) Díky za dodání kuráže.Samozřejmě,že bych si hned nekoupil dělo za cca 10 000,začátečnický sem už zkouknul,a pár modelů se mi dost líbí.Na několika forech zmiňovaná G36C od J&G,která se mi velmi líbí i v reálu,a pak ještě AK-47,kerý na stejnejch stránkách stojí o 200,- míň,než G36C.No chvilku si to nechám rozležet v hlavě.Navíc je teď sněhu jak kr...,takže než by se to sem dostalo.Takže se kouknu po forech,přečtu si k tomu něco,abych nebyl za vola :)) a pak se pokusim rozhodit sítě.
Btw,nejlépe Praha-východ
Ještě jednou díky.


10 led 2010, 19:05
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
11.12.2002 jsem v krámku se střelivem narazil na kuličkovku, která byla na tehdejší dobu až moc vyspělá... natahování, pojistka, zásobník... tehdá jsem si koupil první airsoft kvér... je to CYBG M1991A1, který mám dodnes doma v šuflodě... při troše dobré vůle bych ho možná i rozchodil... trochu mě u toho s*alo, že to zvedá kuličky nahoru... hopec byl absolutně neznámý pojem... tak jsem se dostal ke zbrani... v bitvách u kravína posloužily maskáče vietminh... dali jsme dohromady partu dětiček a po prvotním okouknutí BASu jsem si v srpnu 2005 koupil první AEG... AK47, který se mi taky někde válí... no... a tak to pokračuje dodnes...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


10 led 2010, 19:36
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Jako že ve vjetnamskejch maskáčích běháš kolem kravína s partou dětiček? :D dodnes...

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


11 led 2010, 00:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Mansuet píše:
Jako že ve vjetnamskejch maskáčích běháš kolem kravína s partou dětiček? :D dodnes...

pako... :D
přiznávám, že kus děcka ve mě zůstal... ale to asi všem tady... nemám pravdu...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


11 led 2010, 19:14
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 lis 2009, 15:58
Příspěvky: 3
Bydliště: Fatass st., 1208, Cornwood, Imaginationland
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Já jsem se k airsoftu dostal díky tomuto fóru, chtěl jsem si jen tak vylepšit zevnějšek zbraně, ale hned jsem se zde koknul do náboru týmů. NELITUJI.

_________________
Pvt. Paul McCreary
B/1-23, 2ID
Second to none


24 úno 2010, 15:17
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 20:42
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Zbraně mě zajímaly už od dětství (někdo to tu už psal, sorry...), maskáče se mi taky líbily, tak jsem si hrál na vojáky jako asi každý kluk. Pak jsem jednou koupil bráchovi k Vánocům na tržnici pistoli, on si pak pořídil brokovnici a už to bylo...psal se cca rok 2003.
A do dneška to nedělám pořádně bo nějak nemám čas...:-(

_________________
Aim well!!!


26 kvě 2010, 19:56
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 23 čer 2010, 14:48
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Jsem bývalý voják a na zbraně jsem po nějakých nepříjemných zkušenostech kdysi zanevřel. V první polovině 90tých let jsem zkusil paintball, ale nevyhovovalo mi, že mám v ruce UFO. No a někdy před asi 7-8 lety mne vytáhl kamarád někam k Liberci do starý fabriky zastřilet si s nějakou partičkou plynovkama, dost mě musel přemlouvat, páč já ty zbraně v jakýkoli formě v tý době dost nesnášel. Ale nakonec mne ukecal a já zjistil, že to jde. Postupem doby jsem přišel na to, že ve mě přeci jen spousta věcí zůstala (tím nemyslím jenom kovu :D ) a občasně se airsoftu věnuju pořád. Dokonce jsme s pár klukama, pravda o dost mladšíma než jsem já, založili KVH i s nějakou technikou a občas si zablbneme i s tímhle.

_________________
„Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.“ („Ztraceni jsou pouze ti, kteří se odevzdali osudu.“)


25 čer 2010, 17:31
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2010, 20:01
Příspěvky: 58
Bydliště: Akátová 200, Polabec, Poděbrady 290 01
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
U mě to začalo takhle: Jednou jsem si s kamarádama koupil nějaký čínský kvér ve městě na tržnici. Tak jsme si šli zastřílet. Všechny nás to chytlo takže jsme chodili každý výkend. Asi o dva až tři měsíce později si jeden z nás koupil tuto zbraň http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=1813 . Samozřejmě že nikdo z nás neměl proti němu šanci a tak jsme začali nakupovat taky. Samozřejmě že teď nás to chytlo ještě víc. Takže přibližně za rok už jsme měli všichni kavalitní zbraň. Já měl L96 se kterou jsem byl naprosto spokojen, vlastně stále jsem. A ostatní měli nějaké to AEG, které mají i těď. A jelikož mě to chytlo tak s tím pokračuji i teď.

_________________
THE Kyselac


26 čer 2010, 08:04
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 24 čer 2010, 20:01
Příspěvky: 58
Bydliště: Akátová 200, Polabec, Poděbrady 290 01
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Jo a hlavně kvůli tomu že mi to nakonec povolili rodiče.

_________________
THE Kyselac


27 čer 2010, 20:53
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 17 čer 2010, 12:24
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Asi takhle,když se oběvili první kulčkovky u větví,tak sme si s klukama koupili každej jedmu a začali s mima líat po lesích.Docela se divim jak seme ze začátku lítali bez brejlí.(to byli časi)Čuchnul sem si i k barvičkám,ale kámož na vojně mě přesvěčil,abych rači softil a tak softim dodnes. :lol:


28 čer 2010, 13:48
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2010, 06:53
Příspěvky: 66
Bydliště: Znojmo
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Docela zajimaví topci :-D , já sem se k tomu dostal jak slepej k houslím. Kamarádi ze třídy hrali už asi 2 roky a jednoho dne rako cestou vlakem do školy sme si s kámošem řekli že začnem taky, že tu bude docela sranda a za týden sme měli guny doma. Samořejmě že sme znali zbraně ala činšká tržnice ale pojem AEG , AEP nám nikdy předtím nim moc neřek trocha hledání a pokec s kámošem sofťákem a sme členové týmu :-D :) :D

_________________
AKS - 74 (rk - 03 od dboy/boyi // Kalash )
Vytvářim webové stránky. Napr. www.zpd.wz.cz

Perky : Oko dravce, Little Big Horn, Prokletý, Spíďův smysl, Chrabrá oběť, Člen strany, Drill Sergeant, Vůle Boží,Chameleon


30 čer 2010, 11:02
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 zář 2009, 12:39
Příspěvky: 52
Bydliště: Nový jičín
Nový příspěvek Re: Jak jste přišli k AirSoftu?
Tak to u mě to začalo tak , že vlastně spolužáci už ve třídě hráli nějakou dobu soft no a furt tlachali jak si upgradovali zbraň co tam povyměnovali a kdesik cosik , no tak sem se zeptal spolužáka jestli mi ukáže tu svoji zbraň a tak se i stalo.Vzal jsem to do pracek vystřelil jsem si z toho a uplně takový skvělý pocit :D navíc jsem si říkal, že to může být celkem sranda a o military jsem se vždycky trošku zajímal.No dojel jsem dom autem a první co bylo tak jsem si objednal tu zbraň :D


01 črc 2010, 15:56
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz