Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:42




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 289 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
 Airsoft v sebeobraně 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Neber mě prosím za slovo. Pokud je někomu 17 tak může mít klidně stejnou sílu jako někdo komu je 20 a tady už není co řešit. Prostě by se bránil stejně jako 20ti letej.

Navíc jsem reagoval na toto. TygerD se psal na člověka ze základky a tomu není 17.
TygerD píše:
Jistě, semináře ano, ale jak se dítě ze základky ubrání dospělému člověku?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 říj 2009, 18:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
jenže mě je 16 a vypadam na 14 ( i fyzicky )... co potom v 18ti.. budu tak na 16let.. pokud nejste hrouda svalů která pravidelně posiluje nebo má nějaký sport, tak se proti střízlivýmu dospělýmu člověku neubraniš

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


14 říj 2009, 18:26
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2009, 17:45
Příspěvky: 191
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
reyes102 píše:
Navíc jsem reagoval na toto. TygerD se psal na člověka ze základky a tomu není 17.


Nevím jak vy, ale já mezi 15 letým a 17 letým moc velkej rozdíl nevidím, anebo dvakrát propadl a i když je mladší, tak u dnešní generace je to různé, někomu může být 18 a mít 150 cm a když vám flákne, tak berete do ruky biolit, ale někomu může být jen 12 a měřit 170 a jednou ranou vybít pět zubů, takže podle věku bych to moc neposuzoval. Samozřejmě záleží taky na tom, komu flákne.


14 říj 2009, 18:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
TygerD: Nemáš pravdu, jsou styly sebeobrany pro holky (prosím bez urážky) a tam tě naučej jak se ubránit silnějšímu protivníkovi. taky není špatnej styl Jiu-Jitsu, opět to není založený na síle. Pak Kraw Maga (bohužel u nás trošku dražší sranda když chceš kvalitu). A na závěr bych napsal Wing Tsun Kung Fu, to je ale běh na dlouhou trať, ovšem když se to naučíš, seš za vodou. Podle videí mi přišlo že to fakt není vůbec založený na síle.
Jinak nejsem žádnej mistr přes tyhle styly, ale chvíli jsem si sháněl informace o tom co by mi nejvíc vyhovovalo (taky nejsu hora svalů) a tyhle mi vyšli jako nejlepší.
Teda nejlepší by byla Eskrima + teleskop. A pokud mi někdo namítne že nebudu vždycky u sebe mít teleskop nebo tyčku, tak se plete, protože pokud tenhle styl zmáknete, tak to člověka zkřešete čímkoliv.
http://www.youtube.com/watch?v=JIkZAfrF ... 39F3BA5CF4

Stepan: souhlasím, taky jsem to nechtěl dělit podle věku, ale když se konkrétně zeptal, tak jsem konkrétně odpovědě.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 říj 2009, 18:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 17 kvě 2009, 21:25
Příspěvky: 178
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
reyes wingtsun je dobrej... kdysi jsem se ho ucil... v me kategorii jsem je sparskal... ted bohuzel kvuli softu,fotbalu a penezum nechodim na WT dal a jsem zas lejno :D

_________________
Nikdy mevzdávej Boj Předčasně

AEG G&P M16 Economic Version - 128m/s
Hi-capa extreme China - plyn
Manual ASG CZ75

Bw Komplet
Bw Taktická vesta


14 říj 2009, 19:10
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Jak už tu psal reyes102, z některejch situací se dá vykecat a když se to povede, tak ke rvačce nemusí vůbec dojít... Nedávno se mi v Plzni stalo, že sem takhle stál na zastávce a čekal na autobus, když v tom ke mě přišel nějakej starší chlap jak hora, taky měl 2 metry jak já, jen byl o dost víc nabušenej... v ruce držel flašku vodky a ptal se, jestli bych mu prej nedal nějaký prachy - ožrala jak vyšitej... hlavou se mi najednou začaly honit všelijaký myšlenky... sice nevypadal moc agresivně, na druhou stranu když člověk mluví s ožralou tak si musí dávat 2x tak pozor na to co řekne, aby dotyčnýho náhodou něčim neurazil... v tu chvíli sem si vzpomněl co sem kdysi četl na netu, že by člověk měl stát "v přirozeném postoji se svěšenýma rukama a komunikovat rázně se smělým, ne příliš dlouhým pohledem do očí"... tak sem to zkusil a řekl mu klidným tónem "hele sorry, ale potřebuju prachy na bus, rád bych ti něco dal ale mam to akorát", pak mi řekl že trefim domů pěšky, tak sem mu to zopakoval znova a poté chtěl, abych mu podal ruku, což sem odmítl a taky abych se od něj napil, což sem taky odmítl... i když mi bylo jasný že ho to může nas*at... pak se mi zeptal potřetí jestli bych mu něco nedal, zase sem mu řekl že bohužel ne a nakonec se na mě tak divně podíval a se slovy "tobě asi hrabe" odešel otravovat ostatní lidi... v podstatě se nic nestalo, ale kdybych zvolil jedno špatnýho slovíčko tak už to mohlo dopadnout o dost jinak... možná hůř, kdo ví... každopádně sem tim chtěl ukázat že napadení/rvačce je taky dobré předejít vhodnou komunikací... výřečnost je přece jen taky dobrá dovednost :) i když ne vždy se to může povést že... jinak tady je stránka z který sem čerpal - http://www.survivor.cz/poulicni-zasady.html


14 říj 2009, 20:10
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
pěkný web, ale když jich bude více, je každý v háji

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


14 říj 2009, 20:40
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Hele a kdyby překecávání nezabralo a neuměl by ses moc prát, tak bude asi nejlepší ten pepřák. Takže zajdi do obchodu a kup si 2-3 kousky (pokud ti to neprodaj popros rodiče, nebo staršího kámoše). Jeden si nech na obranu a zbytek použij na výcvik! Vyzkoušej si jak to vytáhneš z kalhot, jak ho odjistíš, jak se s ním trefiš , jak to všechno zvládneš v noci se zmrzlejma rukama atd. Pak taky vyzkoušej na sobě jaký to je. Klidně si s někým nasimuluj menší rvačku - kolega může mít třeba dřevěnej nůž a ty pepřák a zkus si prakticky jak ho použiješ.
Jinak taky existuje víc druhů - pěna, tekutá střela, různý druhy účinný látky apod. Ale to by ti měli poradit v obchodě co je kdy vhodný.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 říj 2009, 20:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
tjn ale nastesti ze v noci nikde nechodim ale jeslti budu tak si ten peprak sezenu

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


14 říj 2009, 20:55
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Pepřák si koupila máma na to, když chodí se psem ven - na obranu proti ostatnim psům, já sem si ho vzal sebou jen jednou a nikdy sem ho ještě ani nezkoušel... taky to trochu patří k tématu, tak když už sem u toho, stalo se vám někdy, že vás napadl nějakej pes? Pokud ano, jak ste se bránili? Popřípadě co byste dělali? V současný době to je celkem aktuální téma, tak mě zajímá, co dělat... přece jen psa asi neukecáte a pokud nemáte náskok, tak se mu taky nedá moc snadno utéct...


14 říj 2009, 21:07
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2009, 19:08
Příspěvky: 187
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Ono když je to nějakej malej ratlík tak většinou na něho stačí zařvat, ale na dogu bych radšiřvát nezkoušel, prakticky se pes nijak slušne zpacifikovat nedá, jedině když na tebe skočí ho kopnout (většinou se nejdřív přiblíží hlava psa), ale to je moc drastické a myslim že psi mají trvalé problémy když to schytaj pepřákem

_________________
AK-47 tactical s M4 pažbou (cyma)
G18C AEP TM
Woodland
http://s-a-u.jex.cz/
Bojovat až do posledního muže, ale nepřítelova!


14 říj 2009, 21:11
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
a? má si je jejich majitel hlídat, to máš stejné jako kdybys ho v obraně zabil, což u se stalo tolikrat a kolik zpráv okolo toho bylo.. když chodím do centra obce tak většinou chodim kolem chalupy která nemá dodělaný plot, spíše zdi a uvnitř je rotvajlér a je velkém řetězu přidělanej k nějakým tvárnicám a občas uvažuji co bych udělal kdyby nedej Bože se nějak urval.. by mě rozcupoval.. a neboj k tématu to patře, přeci jen název Airsoft v sebeobraně není jen proti lidem..

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


14 říj 2009, 21:17
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Trochu zas přispěju - http://www.specnaz.cz/index.php?id=17&art=920&l=0


14 říj 2009, 21:20
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
reyes102 píše:
Pak Krav Maga (bohužel u nás trošku dražší sranda když chceš kvalitu).


Můžeš, prosím, přiblížit, co tím myslíš?

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


14 říj 2009, 23:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Radar: co jsem se díval po kurzech keaw magy který vedli fakt lidi co si tím prošli v Izraeli, tak to byly ceny kolem 7000kč za rok. Samozřejmě je možný, že to někde učej levněji.

Jinak proti psovi buď ten pepřák, nebo kámoš už úspěšně použil teleskop. Rozhodně bych se psa nesnažil nakopnout do hlavy, s jeho refexama by se vám do ní zakousl. A jedna taková perla... v The Unit použili na hlídacího psa sněhovej hasící přístoj :-)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


15 říj 2009, 04:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 06 říj 2009, 14:54
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Chcipl pak ten pes ?


15 říj 2009, 05:30
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2009, 19:08
Příspěvky: 187
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
reyes102 píše:
Rozhodně bych se psa nesnažil nakopnout do hlavy, s jeho refexama by se vám do ní zakousl. A jedna taková perla... v The Unit použili na hlídacího psa sněhovej hasící přístoj :-)


jo zakousne se ti do boty, ale jakmile ho ten kopanec zabolí tak pustí

a v Unitu sem to viděl :D bohužel na ulici hasičáky nemáme :(

_________________
AK-47 tactical s M4 pažbou (cyma)
G18C AEP TM
Woodland
http://s-a-u.jex.cz/
Bojovat až do posledního muže, ale nepřítelova!


15 říj 2009, 05:43
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
K těm psům: Otec mi říkal, jak jim na vojně "vysvětlovali", jak se bránit psům - vytrhněte laťku z plotu a trefte psa po hlavě. :lol: Už vidím jak, někdo stihne vypáčit laťku z plotu, kor třeba z pletiva :lol:

_________________
If you see the flash, it's already too late...


15 říj 2009, 06:49
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Ja mam peprak u sebe taky a zacal jsem ho nosit z toho duvodu, ze jednou me a moji pritelkyni s kamosema napadli v hospode nasi cerni kamaradi, sice jsme se ubranili, dokonce jim dali i pres drzku, protoze byli nality vic jak my, ale i tak jsme kazdej meli nejakej ten sram nebo modrinu. Proto jsem si ho koupil, ale uz je to vic jak rok a jeste jsem ho ani jednou nepouzil, nastesti. Kazdopadne si myslim, ze peprak je nejlepsi vec na obranu. Nastrikas do oci a uteces. Oci palej jako prase, spatne se dycha, nekdy se musi i do nemocnice.

_________________
Obrázek


15 říj 2009, 09:01
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
reyes102 píše:
Radar: co jsem se díval po kurzech keaw magy který vedli fakt lidi co si tím prošli v Izraeli, tak to byly ceny kolem 7000kč za rok. Samozřejmě je možný, že to někde učej levněji.


Aha, díky za osvětlení. No v podstatě v Čechách jsou pouze dva oficiální instruktoři, kteří mají složené instruktorské zkoušky IKMF, již vede Eyal Yanilov, spoluzakladatel KM, a sice Kuba a Michal Otipkovi.

Jejich třídy jsou v Praze, mám dojem, že cosi je i v Ově a pokud Marcel udělá instruktorské zkoušky v prosinci, rozjede se po novém roce nová třída i v Liberci.

Kdokoli jiný, kdo v Čechách učí Krav Magu buď a) neučí Krav-Magu b) není certifikovaný instruktor IKMF. Bohužel se dost stává, že se najdou frajeři, co absolvují pár seminářů Jakuba a Michala a pak to někde učí sami, bez znalosti širších souvislostí a tréninkové metodiky - na to bacha!

Školné je 5.000,- za semestr, ale stojí to za to. V rámci školného jsou dva 1.5hod tréninky týdně plus deset procent sleva na výbavu.

Komukoli, kdo to se sebeobranou myslí jen trochu vážně, vřele doporučuji.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


15 říj 2009, 09:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Radar: přesně takhle jsem to myslel. Jinak kdybych na to ty prachy měl, tak neváhám, teď jsou ale jiný priority...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


15 říj 2009, 10:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2009, 17:45
Příspěvky: 191
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Pepřové spreje nedoporučuji, protože když ho použijete a následně utečete, tak se může dotyčný na místě udusit a vy jste pak trestně stíhán. Zato když použijete teleskop, tak mu nanejvýš zlomíte ruku, žebro, nebo jen pohmožděniny a dotyčný si pak sám může dojít do nemocnice.

Pes na vás pokud není opravdu týraný a podrážděný jen tak nezaútočí, až na pár výjimek a taky platí, že čím menší tím agresivnější. Například může někomu utéct doga a jít kolem vás na 2 metry a nezaútočí, zato nějaký prcek se vám hned zakousne do lýtka.

Mimochodem toto spadá spíš do kynologie, než do airsoftu.


15 říj 2009, 13:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Stepan píše:
Pepřové spreje nedoporučuji, protože když ho použijete a následně utečete, tak se může dotyčný na místě udusit a vy jste pak trestně stíhán. Zato když použijete teleskop, tak mu nanejvýš zlomíte ruku, žebro, nebo jen pohmožděniny a dotyčný si pak sám může dojít do nemocnice.


Cože? A co když náhodou trefíš některý z vitálních bodů? Teleskop může být stejně smrtící zbraň jako pepřový sprej.

Snažně Tě prosím, abys tuto tematiku opustil, alespoň na pár let. Děláš ze sebe akorát joudu.

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


15 říj 2009, 15:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Na smrt zaviněnou v obraně se hledí jinak. Samozřejmě by to byla dlouha tahanice po soudech, hledání svědku apod.

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


15 říj 2009, 15:36
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Stepan píše:
Pepřové spreje nedoporučuji, protože když ho použijete a následně utečete, tak se může dotyčný na místě udusit a vy jste pak trestně stíhán. Zato když použijete teleskop, tak mu nanejvýš zlomíte ruku, žebro, nebo jen pohmožděniny a dotyčný si pak sám může dojít do nemocnice.

Pes na vás pokud není opravdu týraný a podrážděný jen tak nezaútočí, až na pár výjimek a taky platí, že čím menší tím agresivnější. Například může někomu utéct doga a jít kolem vás na 2 metry a nezaútočí, zato nějaký prcek se vám hned zakousne do lýtka.

Mimochodem toto spadá spíš do kynologie, než do airsoftu.


na to se nazory ruzni. spousta vlastniku ZP razi teorii ze je lepsi utocnika smaznout definitivne nez pak u soudu poslouchat jeho variantu pribehu pripadne svetky kery si dodla dodatecne.
jedna vypoved je lepsi nez dve nebo tri...

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


15 říj 2009, 15:44
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
TygerD píše:
Na smrt zaviněnou v obraně se hledí jinak.


Aby jsi se nedivil, víš prd co se děje během vyšetřování, přípravného řízení a během soudních jednání . . . . a když se ti "sesypou" důkazy/svědci nebo dokonce žádné mít nebudeš, tak už tě nebudou "dělat" ani za nepřiměřenou obranu - těžkou újmu na zdraví s následkem smrti, ale třeba rovnou i za vraždu když ti neuvěří že jsi se ty bránil tomu druhýmu.
V životě jsi si takovým ani podobným kolotočem paragrafů a sra*ek neprošel, tak přestaň lítat v oblacích, realita je horší.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


15 říj 2009, 15:59
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2009, 17:45
Příspěvky: 191
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Radar_PiBtl144 píše:
Cože? A co když náhodou trefíš některý z vitálních bodů? Teleskop může být stejně smrtící zbraň jako pepřový sprej.


No počítám s tím, že když někdo bude vlastnit teleskop, tak prodělá alespoň základní výcvik, nebo si o tom něco přečte. Představte si, že k vám někdo přijde a ptá se:"Hele, nemáš cigáro?" A vy statečně vytasíte svůj teleskopický obušek a začnete ho zuřivě mlátit po palici. - Snad člověk ví, kde ho může udeřit a s jakou silou, i když to těžko na místě odhadnete. Stejně smrtící zbraní jako teleskop může být i obyčejná roura, nebo i klacek rozdíl je jen v tom, že ten obušek je skladnější.

No v každém případě jsem se dozvěděl, že jsem jouda a že mám zanechat takovýchto blbých komentářů a nejlépe i témat, jistě jsou tu zkušenější, starší a rozumnější lidé, než jsem já.

Všem děkuji


15 říj 2009, 16:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Jubal A. Early píše:
Stepan píše:
Pepřové spreje nedoporučuji, protože když ho použijete a následně utečete, tak se může dotyčný na místě udusit a vy jste pak trestně stíhán. Zato když použijete teleskop, tak mu nanejvýš zlomíte ruku, žebro, nebo jen pohmožděniny a dotyčný si pak sám může dojít do nemocnice.

Pes na vás pokud není opravdu týraný a podrážděný jen tak nezaútočí, až na pár výjimek a taky platí, že čím menší tím agresivnější. Například může někomu utéct doga a jít kolem vás na 2 metry a nezaútočí, zato nějaký prcek se vám hned zakousne do lýtka.

Mimochodem toto spadá spíš do kynologie, než do airsoftu.


na to se nazory ruzni. spousta vlastniku ZP razi teorii ze je lepsi utocnika smaznout definitivne nez pak u soudu poslouchat jeho variantu pribehu pripadne svetky kery si dodla dodatecne.
jedna vypoved je lepsi nez dve nebo tri...


Přesně, mrtví nemluví.

2 Stepan: Pepřovým sprejem se dá vyvolat dušení, které by dotyčný nerozdýchal? Možná astmatik, nebo silný alergik. Nebo se pletu?
Dokážeš si představit, co může udělat zlomené žebro? Všeobecně každá zlomenina je nebezpečná, žebro konkrétně může propíchnout plíci a to už je "větší sranda"! A útok teleskopem na hlavu?! Z mozku může být ve vteřině pyré a dotyčný (pokud to přežije) si bude nadosmrti slintat na košili a pravidelně se pomočovat. To jen tak pro představu.

_________________
If you see the flash, it's already too late...


15 říj 2009, 16:57
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Daimler píše:
TygerD píše:
Na smrt zaviněnou v obraně se hledí jinak.


Aby jsi se nedivil, víš prd co se děje během vyšetřování, přípravného řízení a během soudních jednání . . . . a když se ti "sesypou" důkazy/svědci nebo dokonce žádné mít nebudeš, tak už tě nebudou "dělat" ani za nepřiměřenou obranu - těžkou újmu na zdraví s následkem smrti, ale třeba rovnou i za vraždu když ti neuvěří že jsi se ty bránil tomu druhýmu.
V životě jsi si takovým ani podobným kolotočem paragrafů a sra*ek neprošel, tak přestaň lítat v oblacích, realita je horší.


Nemusel si hnedka vyjet po mě... Vím to co se říká. Jestli jsi nahodou advokát či něco podobného tak taky bys tak vyjel po klientovi, který by ti to řekl? Každý nemá zkušenosti se soudem tak hned nemusíš tak navážet a hrát chytrýho, Jestli s tím máš skušenosti, stačí to v klidu napsat a vysvětlit..

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


15 říj 2009, 17:15
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 dub 2009, 17:17
Příspěvky: 102
Nový příspěvek Re: Airsoft v sebeobraně
Stepan: Když ovládáš bojové umění velmi dobře, tak máš velmi velkou šanci. Ale říkám VELMI DOBŘE, takže pár let skušeností. Já znám jenom jednoho člověka který používá judo když se mlátí někde venku. JĚště ani jednou neprohral. Ale zase se mu věnuje 12 let. Učení něcoho takového vyžaduje dlouhý čas ale vyplatí se Ti když to ani nebudeš čekat.


15 říj 2009, 17:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz