Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 19:26




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 L96 warrior 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek L96 warrior
Zdravičko
Dnes bych si chtěl dat na hřebíček jednu věc http://www.airguns.cz/shop/detail-zbozi ... r.html-277

ČETL JSEM na www.airsoftguns.cz že tato zbraň se nedá upgradovat a někteří píši že tato zbraň se jako jedina z chiny da hodně slušně upgradovat.Prosim vás (ty více zkušene s upgrady) jestli se tato zbraň da upravit a mam do ni jit a dat tam tak 300% a nebo si mam koupit nějakou za 15 TISÍC nacož nemam peníze.Tka jsem se nato koukal a třeba od TM maji v zakladu 100 m/s což pro upgrade určitě je ale dat za zbraň 13 tisíc a za upgrade set dalších 6 to je dost palka ikdyž snipeření není zrovna levná zaležitost.Ale taky jsem se chtěl zeptat nač kupovat TM za 13 a davat do toho za 6 když mužu koupit chinu za 3 a dat do toho upgrade set 300% a mam to na stejne urovni :) Tak a leží tu ta otázka , spíše více otázek : Dá se tato zbraň upgradovat na lepší třídu aby se vyrovnala Drahým AEG a nebo to bude furt stejna china a po 1 vystřelu se to rozsype nebo hůř set do toho nepůjde.DOufám že jsem to napsal dobře omlouvám se za chyby psaní mi nikdy nešlo.Byl bych rád kdyby mi někdo poradil a trošku jsme to tu prodiskutovali myslím že hodně začínajících sniperů si nemůže dovolit kupovat snipu za 20 tisíc :) takže poraďtě.Jinak L96 od warriora jsem mněl a řeknu asi nejlepší čína co jsem držel v ruce.Měj te se a Softu zdar ..... kuba


26 črc 2008, 17:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Snipu ani za 6tkč neuděláš. Je to otázka desítek hodin ladění, dolazování, honění setinek. prostě to nefunguje tak KOUPÍM, SESTAVÍM, STŘÍLÍM. O tom snipeřina fakt není.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


26 črc 2008, 19:10
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Díky ... Hele já vím snipeření není pro každeho já osobně jsem mněl hned ze začátku UHC před 4 nebo 5 lety to byl ještě dobra puška a pak jsem zkoušel AEG a skončil jsem zase u snipy :) Jen mi jde o to že za malo peněž muže byt více muziky " " člověk se asi musí narodit jako sniper.Měl jsem i Toho warriora od činanu ale bohužel z tísni jsem ho musel prodat a povím že jako zaklad je to hodně dobra zbraň co ma usťovku 140 m/s.Chtěl bych aby se to tu diskutovalo a to co jsi napsal semi hodně líbilo .... nikde jsem tu nenašel sekni sniper :) nebo aspoň neumím hledat.Kdybysme se tu mohli bavit o tom ladění a tak :) když už je sniper myslím že buď začíná nebo už se stím smiloval a už u toho zustanu.Takže šel by ten set do te zbraně?:)


26 črc 2008, 19:19
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Jen mi jde o to že bysme mohli třeba založit sekci nebo tema ve kterem bysme se mohli takhle bavit a bylo by to jen pro nas snipery , předavali bysme si svoje zkušenosti a tak.A ktomu upgradu jen mi šlo o to že sniper potřebuje pořadnej kver , není nic horšího než aby AEG střílel dal než sniper.Stím setem 300% už se da trochu zastřílet :) myslím že dost.Tak prosím všechny snipery kteří jsou na tomhle foru aby sem přidali taky sve zkušenosti , jake dělali upgrady na sve zbraní a nějake tipy a triky , HODNĚ lidem by to pomohlo.Děkuji zato že to čtete :) Ja rad píšu ikdyž nemám moc zkušeností s AS sice ho hraju asi 4 roky ale furt je co dohánět člověk se učí celej život


26 črc 2008, 19:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: L96 warrior
No s tím základem nejde souhlasit, Mě střílí AEG víc než ta warriorka a tím se dostává sniper tam kam chodí i císdařpán sám. To samí je i nevýhoda kulometu. Prostě musíš střílet víc než ti ostatní a přesněji. Ty máš jednu včelku já jich mám 10 zásobníků :wink: nemá třo nic společnýho se zaseknutou spouští, ale když střílím dál než sniper tak přesnos nehraje takovou roly. I když headka je mocná věc i na 363mm.

Jinak můj názor je ten že pod 200m/s to nemá (pro rozumnýho člověka ne pro píčuse) smysl. Prostě to ndoletí na potřebnou vzdálenost aby jeden stačil.
prostě manmuál, všechno z ocely, duralu, a všechno doma a odlazovat, odlazovat a odlazovat. no a až to bude makat tak celý zalepit, zavařit, prostě utěsnit co se dá.

Jsou to desítky a desítky hodin a musíš to dělat pečlivě a sám. To neuplatíš po servisech.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


26 črc 2008, 19:39
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
TO máš pravdu ale jestli se bavíme o manuálech a síle přes 200 m/s tak je zbytečne si poziřovat manual ale koupit nějakej ten plyn.Pružina 300% dělá kolem 170 s kuličkama 0.20 což je asi 160 nebo 155 s 0.30 (čerpám z nějakých stránek) A to je ještě málo ale kdyby se tam dala nějaka lepší například 380% už by to bylo fajn.ALe myslím že snipera berou trošku špatně lidi , myslí si že sniper má byt vzadu za lini kempit a odstřelovat.ANo to by šlo kdyby mněl nějakej kver třeba ten RAM za 15 co ma před 225 m/s.Já osobně jsem nebyl na moc akcích ale co jsem byl tak vždycky mluví za své zkušenosti a vím že tam byli někteří lidé co mněli snipy v te levne ceně.Myslím že když je sniper vybaven pořádným maskováním tak může jit do akce.Já osobně už přemýšlím nad tím jestli si mam koupit nějakej ten plyn protože je to zhruba levnější než kupovat nějakou manualku za 15 a ktomu par setu.Ale zase se strácí kouzlo nabíjení což mně štve kamarad ma m700 police a hral jsem stim jednu hru no můžu od srdce říct "nuda".Trochu se bojím u toho že když dam těch 30 nebo více do snipy že pak to nenatáhnu , hold ještě nejsem chlap ale 300% jsem utahl nevím jak by to bylo u silnějších.Ještě je tu malej detail , taky mně brzdí hodně moje vesnice protože se tady airsoft nehraje a lidi se sjíždí z okolí a teďka se to nějak umlčelo.Proto ještě nevím co a jak no ale chtěl bych zůstat u manuálu vím jaka je stím práce mněl jsem snipy :) vlastně mněl jsem jenom snipy :D Ale oplatí se už vůbec davat do manualu prachy když mně přestřelí AEG to potom manualni sniper nemá smysl :) myslím že opravdu z částí záleží na zkušenostech a střeleckým oku hráče a taky jak se o svou zbraň stará


27 črc 2008, 09:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: L96 warrior
No proto mám AEG, ale to je jedno. Prostě plyn je o ničem, má sidce výkon, ale pod 16stupňů si s tím nezastřílíš, je to nestabilyní. Prostě když sniper tak manuál. To jest můj názor.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


27 črc 2008, 12:00
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
ASi tak No ale stejně výkon plynovek s manuály se moc měřit neda myslím že plynovka je lepší ale zase věci kterých se tam da pokazit a musíš plyn.ANo je to nestabilní a ani to není kompaktní bych rád věděl jak bych rozebral plynovku někde v boji , ono tka možna nejde asi by se dalo ale myslím že hůř jak manual a ještě ktomu nosit sebou plyn do zásobníku.Koukal jsem tu tak na forum a ty se airsoftu dost věnuješ takže se už i vyznáš , chtěl bych se zeptat jakou manual snipku bysmi doporučil a jakej upgrade a jestli nebude lepší to objednavat z ameriky slyšel jsem že ceny tam jsou OHODNĚ menší a kvalita se docela stejná neli lepší.A jestli někdo nema nějakou web do ameriky nemůžu najit no :(


27 črc 2008, 17:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: L96 warrior
joseff píše:
No s tím základem nejde souhlasit, Mě střílí AEG víc než ta warriorka a tím se dostává sniper tam kam chodí i císdařpán sám. To samí je i nevýhoda kulometu. Prostě musíš střílet víc než ti ostatní a přesněji. Ty máš jednu včelku já jich mám 10 zásobníků :wink: nemá třo nic společnýho se zaseknutou spouští, ale když střílím dál než sniper tak přesnos nehraje takovou roly. I když headka je mocná věc i na 363mm.

Jinak můj názor je ten že pod 200m/s to nemá (pro rozumnýho člověka ne pro píčuse) smysl. Prostě to ndoletí na potřebnou vzdálenost aby jeden stačil.
prostě manmuál, všechno z ocely, duralu, a všechno doma a odlazovat, odlazovat a odlazovat. no a až to bude makat tak celý zalepit, zavařit, prostě utěsnit co se dá.

Jsou to desítky a desítky hodin a musíš to dělat pečlivě a sám. To neuplatíš po servisech.


Tak ted sem mimo. Chci si taky koupit Warrior 1, ale jak tak koukám tak si asi koupim M16 od SRC, vypnu auto, a dám krátkej zásobník, dvojnožku, vzduchárnu ASpro, 130 nebo 140 brko a optiku. Prostě to překopu na průměrnou snipu. Hra s AEG mě nebaví.

_________________
Obrázek
Obrázek


27 črc 2008, 17:53
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Mno tak když chceš něco na snipovánía ne vyloženě snipu, tak skus tohle http://airsoftmorava.cz/index.php?act=v ... ductId=519 nebo http://airsoftmorava.cz/index.php?act=v ... ductId=574 ....

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


27 črc 2008, 18:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Hosi mrknete na www.google.com napiště tam airsoft shop a najeďte si na nějakou US stranku a zbraně co tady jsou za 12 a 10 tisíc tam jsou za 3 a to například od TM , KA apod. fkat doporučuji poštovne je jenom tisícovka takže natom stále ušetříte Jinak sniper s baterkou?ANo taky možnost ale sniper bych tomu opravdu neříkal :) když sniper tak manual a nebo plyn předělanou AEG na snipu opravdu nemusím a take nechápu co lidé dělaji proč si hned nekoupí snipu ísto AEG .. Ano jasně střílí to dále ale myslím že pokud někdo ma pořádnou snipu s 380% myslím že se tomu vyrovná :) ikdyž nema takovou usťovku tak myslím že taky svoje dělá doladění vzduchotechniky , hlaveň a jak už josifek psal tak celkove ladění zbraně což zabere hodně času ale pokud chce byt člověk sniper musí stím počítat a nejen to musí to milovat :¨)


27 črc 2008, 19:06
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Já sem si našel gun, ktrej je AEG ale myslím si že po upgrade bude plnit dobře i funknci snipera velmi dobře.

http://www.airsoftmorava.cz/index.php?act=viewProd&productId=595

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


27 črc 2008, 19:46
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Jen je důležitý si uvědomit že většina věcí co sem postujete má mech ver. II !!!!! Od toho se odvíjí jeho životnost. Bacha na to 140tka je příšernej žrout na vnitřky!

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


27 črc 2008, 20:20
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: L96 warrior
joseff píše:
Jen je důležitý si uvědomit že většina věcí co sem postujete má mech ver. II !!!!! Od toho se odvíjí jeho životnost. Bacha na to 140tka je příšernej žrout na vnitřky!


Takže doporučuješ to vyměnit na mech ver.3. :?:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


28 črc 2008, 05:43
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2008, 13:38
Příspěvky: 192
Bydliště: Prostejov
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Vymena podle me neni bez nevratnych uprav v tele zbrane mozna.

_________________
Jestli je něco horšího než draci, tak jsou to Američani...


28 črc 2008, 09:44
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: L96 warrior
dwbmb píše:
Vymena podle me neni bez nevratnych uprav v tele zbrane mozna.



Tak a ted to nechapu :lol: Prosím trochu pomaleji.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


28 črc 2008, 10:28
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2008, 13:38
Příspěvky: 192
Bydliště: Prostejov
Nový příspěvek Re: L96 warrior
ze mechabox 3 nenarves do flinty s mechaboxem 2, aniz bys pouzil pilnik, pilku, lepidlo....

_________________
Jestli je něco horšího než draci, tak jsou to Američani...


28 črc 2008, 10:29
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Tak to si myslim, že taková M16 by tak brutální zásah nepřežila.

_________________
Obrázek
Obrázek


28 črc 2008, 11:56
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Do m16 nedostaneš tenhle mech (ver 3) ano kdyby padaly hooouna z háčkama :lol: :lol:

Jinak na 140 nechají sehnat mecháče, ale není to na kropení to snese snad jen prowin a nebo ten novej čajna ocelák s 8mm ložiskama. U toho navíc ještě nikdo neví co snese.

Jinak k těm odstřelovačkám a dílům z usa a pod. Já si myslím že čeští výrobci nabízejí pro tyhle zbraně dost a dost věcí ,takže ty a pak samozřejmě ocel a custom ůpravy všeho doma. To je jediná možnost. Plynovka dává sidce s redgasem super nějakejch 220 m/s když jsou dobrý podmínky, ale tím to hasne. Padne teplota, padne ti výkon, končíš. to je na prd ne? Střílet jen když je hezka. To se jako jezdit na chatu a to asi nechceš ne?

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


28 črc 2008, 14:09
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Takže, jestli to dobře chápu tak do http://www.airsoftmorava.cz/index.php?act=viewProd&productId=595 tutý mašiny nedoporučujete dávat větší brko než 140 ???
Páč sem z toho chtěl udělat snipu tak sem uvažoval o 190 :lol:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


28 črc 2008, 16:51
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Ty toho o těchto zbraních moc nevíš co?

No mech 2 má problémy i se 120tkou natož nějaká 190tka. Navíc víš kde se nechají takový brka vůbec koupit :wink:

Dá se všechno, ale lidi myslete hlavou.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


28 črc 2008, 17:16
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
No abych pravdu řek :D tak bych si zbraň s mech II nekoupil určo III ale vím o mecháčích dost ale o tom mechači v Thompsnovoi jsem moc neslyšel ... myslím že je to 7 nebo 4 teď už nevím.Jinak napsal jsem do BASU jakou nejlepší manualni snipu ktera snese upgrade si mam koupit a oni mi napsali že manualky nejdou upgradovat takže jsem z toho dost jelen :D:D.Teď jsem jelen i z tehle debaty takže plynovky můžem klidně zahodit protože tyto zbraně beru jako záložní pokud je hezky....Takže lidi abysme to zhrnuli takže josefe ty doporučuješ AEG jako snipu protože dava větší pecky ju?:)Takže kdybych vzal takovou M14 a pořádně poladil?NO já nevím prvně jsem uvažoval že koupím nějakou tu TM za 15 a koupim si 300% nebo 360% set ale teď co tu píšete se asi oplatí udělal snipu z AEG :) já nevím asi to stratí tu nádheru ale za ten výkon to stojí .... ikdyž v M14 je mech 4 myslím takže nevím kde vemu díly.Asi koupim nějakou pistoku s 3kou a narvu tam co se da :D Te´d ste mně odradili od snipeření a to už snipuju snad 5 let :D no asi jde o to že jsem byl jen na 1 veliké akci s manualkou UHC takže toho nemam moc odstřilene .... No na naše treningy mi stačila moje warriorka takže to bylo tím :) No Josefe a co za zbraň máš ty?Myslím že už si tu o ní někde psal ale nějak jsme to nevyčet.No naše sezona ještě nezačla takže mam na rozmyšlení co si koupim.Ale Josefe myslím že nějakej pořádnej gun se oplatí objednat z ameriky protože to vyjde o 5 tisíc levněji a za těch 5 tisíc + další nakoupím už tady díly třeba od powerupgrade myslím že je to dost výhoda ...


28 črc 2008, 18:25
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
http://www.airsoftmorava.cz/index.php?a ... ductId=264 co říkate na tuhle sice 5 kilo ale kdyby se tam přidělaly nožičky a předělalo na snipku :)


28 črc 2008, 18:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
No a baterka 9.6 myslím že upgrade by to utahlo


28 črc 2008, 18:48
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 bře 2008, 15:55
Příspěvky: 529
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Bohužel je v tom mech stejnej jako v M14...

Jinak viděl sem že se vyrábí ten mech co se dává to P90 a Thompsna i s 8mm ložiskama a že to v poho vydrží 170, že jim prej rupnul až po cca 100 000 výstřelech nebo tak nějak.

_________________
Budeme bránit svůj ostrov za každou cenu, budeme bojovat na pobřeží, budeme bojovat v přístavech, budeme bojovat na polích a na ulicích, budeme bojovat na horách; nikdy se nevzdáme.

Nemohu nabídnout nic než krev, dřinu, slzy a pot.

Winston Churchill


29 črc 2008, 15:41
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Bobowich píše:
Bohužel je v tom mech stejnej jako v M14...

Jinak viděl sem že se vyrábí ten mech co se dává to P90 a Thompsna i s 8mm ložiskama a že to v poho vydrží 170, že jim prej rupnul až po cca 100 000 výstřelech nebo tak nějak.



a že prej po slovenskejch lesích běhá modrej dinosaur

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


29 črc 2008, 16:55
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Praská u nosnýho popruhu vzadu a u zásobníku. Tělo seženeš za 3500kč tuším, ale jinak je to se 7 čkou mechem jak už někdo psal. Nemám rád m14tky :twisted:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


29 črc 2008, 23:07
Profil
Četař
Četař

Registrován: 26 črc 2008, 17:49
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Lidi chtěl jsem se zeptat na tuto zbraň http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=3094 je tam mecháč číslo ?? takže asi 1 ne?Chtěl jsem se zeptat co to vydrží nikde o tom není moc psáno :(


30 črc 2008, 08:13
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 bře 2008, 15:55
Příspěvky: 529
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek Re: L96 warrior
Nee tam neni číslovanej macháč, ale vydrží max. M120, mrkni se na PowerUpgrade.cz, tam je upgrade, jinak tam si ji nekupuj, je strašně předražená, kup si jí na airguns.cz, jo a bacha na baterku, jde tam buď jenom normální mini-type, nebo spešl tvarovaná 8 článková, jinak jestli chceš kvalitu tak si kup G&G to je asi nejlepší výrobce této zbraně a nebo si počkej na ICS, ale nikdo neví kdy přesně ta tady bude k dostání.

_________________
Budeme bránit svůj ostrov za každou cenu, budeme bojovat na pobřeží, budeme bojovat v přístavech, budeme bojovat na polích a na ulicích, budeme bojovat na horách; nikdy se nevzdáme.

Nemohu nabídnout nic než krev, dřinu, slzy a pot.

Winston Churchill


30 črc 2008, 08:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: L96 warrior
joseff píše:
Do m16 nedostaneš tenhle mech (ver 3) ani kdyby padaly hooouna z háčkama :lol: :lol:



Přesně tak. Tam kde je mech 2 se vetšinou nedá nacpat mech 3.

_________________
Obrázek
Obrázek


30 črc 2008, 18:28
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz