Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 15:43




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 AS v zimě? 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
mysliš že by se třela vic o tvoji zbran?...........ehm teda tu kovovou :twisted:

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


01 pro 2008, 23:05
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 26 bře 2008, 19:03
Příspěvky: 194
Bydliště: Sušice
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Bogno píše:
mysliš že by se třela vic o tvoji zbran?...........ehm teda tu kovovou :twisted:

proč myslíš ???

_________________
AK-47
UHC USP
Motto: co se plánuje, to se poser


02 pro 2008, 18:14
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2008, 11:50
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Uplně souhlasim s alien :lol: :lol: :lol:


03 pro 2008, 08:50
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 26 bře 2008, 19:03
Příspěvky: 194
Bydliště: Sušice
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
kottel píše:
Uplně souhlasim s alien :lol: :lol: :lol:

Děkuju :D aspon někdo je na mí straně :D

_________________
AK-47
UHC USP
Motto: co se plánuje, to se poser


03 pro 2008, 13:05
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
tak jo vzdavam se 8)

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


03 pro 2008, 13:25
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 26 bře 2008, 19:03
Příspěvky: 194
Bydliště: Sušice
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Bogno píše:
tak jo vzdavam se 8)

ne já to taklens nebru, hlavně že se soft dá hrát i v zimě :D, když neni zrovna 20 pod nulou to bych nevišel ani z m10 pružinou :D

_________________
AK-47
UHC USP
Motto: co se plánuje, to se poser


03 pro 2008, 16:43
Profil
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Zdravim vsechny pritomne...Chci se jen zeptat a prihodit do diskuze...Co si myslite o plynovych zbranich a zbranich na CO2 (to je take sice plyn) v pouziti v zimnyich podmynkach.Popripadne s cim by jste hrali v zime jako odstrelovac?


04 pro 2008, 20:38
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
sice s plynem nemam osobně žedne zkušenosti ale v zimě se snim pry hrat neda. Jako sniper tak přece pořadny manual, ne?
no a protože počasi vypada zatim celkem v pohodě tak si du o vikendu zastřilet doufam že to vydrži, mohlo by ještě nějaky ten vikend. takova štědrovečerní přestřelka :twisted:

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


05 pro 2008, 07:25
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Lowak píše:
Zdravim vsechny pritomne...Chci se jen zeptat a prihodit do diskuze...Co si myslite o plynovych zbranich a zbranich na CO2 (to je take sice plyn) v pouziti v zimnyich podmynkach.
Plynovka (konkrétně Desert od Marui GBB) funguje mizerně už při deseti stupních nad nulou a méně, takže ho používám jen když je teplo a v tohme ročním období bych s ním ven vůbec nelez.
Se snajperkama nemám zkušenosti, to ať ti poradí někdo jiný.


05 pro 2008, 07:38
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 26 bře 2008, 19:03
Příspěvky: 194
Bydliště: Sušice
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Jerson píše:
Lowak píše:
Zdravim vsechny pritomne...Chci se jen zeptat a prihodit do diskuze...Co si myslite o plynovych zbranich a zbranich na CO2 (to je take sice plyn) v pouziti v zimnyich podmynkach.
Plynovka (konkrétně Desert od Marui GBB) funguje mizerně už při deseti stupních nad nulou a méně, takže ho používám jen když je teplo a v tohme ročním období bych s ním ven vůbec nelez.
Se snajperkama nemám zkušenosti, to ať ti poradí někdo jiný.

já nevim co tady řešíte stačí se kouknout na to při kolůika stupních plyn mrzne, a je hotovo, takže je to vyřešení na zimu manuální snipu, a na leto plynovou, :D todle mě dostalo

_________________
AK-47
UHC USP
Motto: co se plánuje, to se poser


05 pro 2008, 19:13
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 zář 2008, 15:34
Příspěvky: 81
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
je to tak s tim že to má mnohem menší vydrž baterky dnes jsem hrál jenom hodinu a půl a to jsem měl baterku uplně nabitou


27 pro 2008, 16:01
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Když jí pak zahřeješ, tak můžeš chvíli hrát vesele dál. (jako já dneska vždycky po příchodu na mrtvoliště strkal baterku pod blůzu :D )

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


27 pro 2008, 17:16
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 zář 2008, 15:34
Příspěvky: 81
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
jo a ještě k tý baterce vadí když jsem jí nabíjel 18hod přesto že jse má nabíjet jen 10hod vzpamatuje jse zase?


27 pro 2008, 18:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
lukyx píše:
jo a ještě k tý baterce vadí když jsem jí nabíjel 18hod přesto že jse má nabíjet jen 10hod vzpamatuje jse zase?


Je velká pravděpodobnost, že jsi jí zničil...čínský baterky nejsou moc odolný proti přebití, já už jsem jednu taky zmrvil.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 pro 2008, 19:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Dnes jsem byl poprvé na zimním trénikua mám k tomuto tématu co říct. Takže teplota byla cca -3 až -6°C. S hopem nebyl problém, ten se přizpůsobil. Výkon zbraně byl stabilní né-li stejný jako v létě. Ale má čínská baterka, cca rok stará vzala za svý........ nevydržela ani transport na místo, takže jsem přišel zapojil a zbraň udělala 3x rychlý bum, 2x dlooooouhý táhlý lííííný buuuuum a konec. A to jsem jí nabíjel přesně jak jsem to zpočítal!!!! Takže jsem zkonšil u zapůjčené velmi kvalitní 7.2 V 4600 mAh NiMh baterky. A musím říci, že lepší kadenci jsem na mojí Betě neměl!!! A pokud takovýhle výkon podala při téhle teplotě, co potom v létě!! Shrnu to a řeknu: Hrajte v zimě, zbraním to moc nevadí, ale čínský baterky vám na 80% dají sbohem a šáteček. Takže se nebojte hrát v zimě. Mno maximálně z toho budete mít novou baterku a peněženkou lechčí o nějaký ty stovky. Ale to softu patří. Mnoto je asi tak vše..... jediný co bych ještě dodal je to, že ta čínské baterka co se odebrala na odpočinek byla značka Shung-Ba....... dávjí se k zbraním od JG.... takže všem majtelům těchto baterií doporučuji jí v zimě nepoužívat. Konec. Jo a ještě ne tak úplně, docela se mi osvědčila jako baterka termoska s horkým čajem :lol: . Můj výkon se oproti spoluhráčům zvedl o 70%..... Ale ted už opravdu konec. :D

_________________
Obrázek
Obrázek


21 úno 2009, 20:16
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Mno dneska na Kábulu šly baterky do háje jedna za druhou, a ani zbraně nezůstaly ušetřený...jenom v rámci našeho týmu to byl zničenej spoušťák (Ak-101), sjetý převodový kolo (L85), ulomenej kus mířidel a držák krytu závěru a patka pažby (Ak-47), seklý tři zásobníky (2xAk-47 a 1xM16) a lehce naprasklá pažba (M16) :lol: Jinak ta Shung-ba baterka tě fakt mrzet nemusí, to jsou fakt srašný shitky, já už vyhodil dvě :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 úno 2009, 20:25
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Griffon píše:
Mno dneska na Kábulu šly baterky do háje jedna za druhou, a ani zbraně nezůstaly ušetřený...jenom v rámci našeho týmu to byl zničenej spoušťák (Ak-101), sjetý převodový kolo (L85), ulomenej kus mířidel a držák krytu závěru a patka pažby (Ak-47), seklý tři zásobníky (2xAk-47 a 1xM16) a lehce naprasklá pažba (M16) :lol: Jinak ta Shung-ba baterka tě fakt mrzet nemusí, to jsou fakt srašný shitky, já už vyhodil dvě :D


hele :D já na svoji Shuangbao nedam dopustit střílela při -10 ,
i dneska když bylo kolem nuly ,navíc jí mám už druhej trénink bez nabití a na příště ji taky nabíjet nebudu

_________________
Johny Perez


21 úno 2009, 20:38
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Jo to ani nemrzí........ ale mrzí mě že prachy co jsem chtěl na vzduch půjdou jinam....... mno ale zbraň musí fachat........a moje zbraň taky dostala maso...... sklouzl jsem cca 7 metrů po jílovim bahně di jámy a celý předpažbí, který bylo černý je najednou tak kráásně švětlnounce hnědý :lol: . Jo, na Kábul jsem chtěl stršně jet....... ale nakonec se nenašel parťák co by jel z Mostu a sám sem jet nechtěl......

_________________
Obrázek
Obrázek


21 úno 2009, 20:43
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Jo hele....maj seklý točáky něco společnýho s zimou? Při jednej zimní bitce mi totiž v boji selhali oba dva zásobáky. Na mrtvolišti jsem je pořádně proklepal a pořád byli nějak líný. Pak ke konci teda už šlapali vpohodě, ale zajmalo by mě co to bylo za fail.

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


21 úno 2009, 21:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
parman píše:
Jo hele....maj seklý točáky něco společnýho s zimou? Při jednej zimní bitce mi totiž v boji selhali oba dva zásobáky. Na mrtvolišti jsem je pořádně proklepal a pořád byli nějak líný. Pak ke konci teda už šlapali vpohodě, ale zajmalo by mě co to bylo za fail.


No hele, nedovedu si představit, jak může zima zásobníkům vadit, ale vadí jim...jakmile je zima, tak se víc sekaj a blbějc podávaj. Prostě nevim proč to tak je, ale je to tak :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 úno 2009, 21:10
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Mno tak já tenhle problém se zásobníkem nemám........ Moje zásobáky jedou v pohodě, ale možná tomu po pár zimních přestřelkách nebude.

_________________
Obrázek
Obrázek


21 úno 2009, 21:21
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
O víkendu jsme byli také se zbraněmi venku, asi tak -5 pod nulou a sněžení.
Vzal jsem jen manuální SPASku, takže funkčnost dobrá, i když mi do ní sněžilo - ale otevřený kolimátor za půl hodiny odešel, a to nepočítám že jsem přes něj skoro neviděl, protože stačí pár vloček a hned je křižek rozmazaný.
V teple a po vyschnutí už zase fungoval, ale pro příště se asi budu muset spolehnout na klasická mířidla.


23 úno 2009, 09:43
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 lis 2008, 12:40
Příspěvky: 102
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
No já jsme minulej týden poprvé zažil že se mi párkrát přidusila zbraň, nebylo to pravidlo ale prostě najednou zvuk jak z dutý trubky a kulička čl k zemi. Ale prostě jen náhoda nebo prostě chlad nesvědčí hopu

_________________
"Krtek"

21. průzkumná skupina "RAPAX"

***Koupím VRAK AK 74 SU***


23 úno 2009, 09:52
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 srp 2009, 11:17
Příspěvky: 101
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Hledal sem nějaký videa o softu v zimě a našel sem jenom jedno jestli někdo zná nějaký videa at sem dá odkaz rád se podivám

_________________
Kdo nemá cíl nemůže trefit
http://www.zaskodnici.xf.cz


31 srp 2009, 17:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 srp 2009, 11:50
Příspěvky: 235
Bydliště: Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezký kraj
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
kdyz ma clovek pevnou pazbu nepostaci do ni dat molitan ci neco podobneho, baterku obalit do alobalu a strcit tam..? pro jistotu jeste obalit kabely a baterku do ele. pásky.. no nezkousel jsme to ale napadlo me to..

_________________
From the Halls of Montezuma to the Shores of Tripoli. We will fight our country's battles, in the air, on land and sea. First to fight for right and freedom and to keep our honor clean. We are proud to claim the title of United States Marine!


31 srp 2009, 17:55
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
TygerD: Ne nešlo! Už ve starších příspěvkách to řešili, že jakýkoliv izolační prostředky jenom udržujou teplo, ale nevytvářej. Navíc nic z dostupných materiálnů neizoluje dokonale, takže ikdybys ji nahřál, tak to nepomůže.
Radši si tahej náhradní baterku ve vnitřní kapse blůzy a baterky střídej.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


31 srp 2009, 18:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Dobře sice mě trošku zaráží že se ptáš, když o tom se tady už mlvilo a navíc je to celkem dávno (takže to zase rozpitváváš, stejně jako spoustu jiných témat) ...
Ale k věci - dejme tomu že tím si zachráníš aku (teda záleží na tom jak to uděláš) a není to zrovna ideální způsob. Mráz (nebo klidně i teplota pod 10-15°C) způsobuje křehnutí plastů i kovů, takže je kvér náchylnější k prasknutí mechu, těla atd. Pokud jsi ochotný tohle risknout a budeš si dávat větší pozor co s tím kvérem děláš, tak máš alespoň nějákou šanci že to tvůj kvér přežije. Další problém může být voda (roztátý sníh), ta se dostane všude a taky může nadělat docela slušnou paseku. Já osobně bych neměl odvahu v zimě vytáhnout ven AEGčko (po nedávných zkušenostech a taky proto že je dost dorasovaná) teď už budu v zimě hrát jen s manálkou ...

PS.:reys byl rychlejší jeho způsob je asi nejpoužívanější, takže i solidní ... ale když sem si s tím dal takovou práci tak to stejně postnu

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


31 srp 2009, 18:19
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 19 zář 2009, 19:37
Příspěvky: 45
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
ja na zimu pouzivam toto xD...levny,dobry...a v zime hrajem jen obyc strilecky mezi nama v zime to neni jako jinak ...
takze todle pouzivame na zimu...

http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=278


23 zář 2009, 20:00
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
Není to tak úplně pravda :) Pokud člověk umí trochu střílet, dá se hrát soft i v minus dvaceti. (Samozřejmě ne rambo pláckárna na Vápence...). Nehledě na to, že pro ty, co v softu neviděj jen mačkaní spouští je zima tím pravým rájem!

VIZ:

http://pioniere.cz/index.php?page=10-01-09
http://pioniere.cz/index.php?page=30-01-09
http://pioniere.cz/index.php?page=14-02-09

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


24 zář 2009, 14:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: AS v zimě?
jelikoz sem se softem zacinal na podzim (minuly) tak zatepleni baterky byla asi 2. nebo 3. vec co sem resil (po kveru a kulich :)), nastesti mam suprovyho tatika , ten mi z prace pritahl matros - miralon (nvm esi s i nebo s y , sry :)), naprosto suprova vec , funguje to jako polystiren, takze nehreje a jen odrazi teplo , ale i tak je to dost poznat , hlavni vyhodou je asi velikost .... tloustka asi 1mm , takze s tim baterku v klidu omotam 2x a porad se mi vleze do predpazbi (G36K) !!
staci podle mista okolo baterky nadavkovat a pak normalka omotat izolackou

btw , pokud nemate kde sehnat tak sem v tom videl zabalenou optiku apod. , pouziva se to k preprave takze zkuste prosmatrat par beden :)

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


22 říj 2009, 17:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz