Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 12. 9. Dobřany 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Kohyx píše:
Zdravim Vás. Počasí a terén velmi hezký. Jinak organizace na bodu mrazu. Uvítání a uvedení do situace o tom už radeji nemluvim. Bohužel někteří to do Dobřan nemají 5 km.... Mysím, že každý měl zafixovaný v hlavě zombie mod tedy pal do mě já to snesu všechno. Respawn 5 sekund nad tím už mi fakt rozum zůstával stát... Chlapy polepšete se... BB a GL


-Zdravím Kohyxe
-Spousta kluků už se ti pokusila situaci kolem akce vysvětlit, ale mě by zase docela zajímalo kdopak jsi byl (můžeš to upřesnit třeba na čísle fotografie: http://jousep.rajce.idnes.cz/Dobrany_12.9._2009/#album kde jsou snad všichni) 8)
-Neber to nějak ve zlém "že si na tebe chci ukázat", ale příště alespoň organizátoři budou vědět na koho si mají dát pozor :D (to byl pochopitelně vtip :wink:)!!!

-Jinak chápu, že tvé očekávání mohlo být větší a budeš muset navštívit víc rozličných akcí (včetně poctivých military, nebo LARP) od různých týmů aby ses trefil do svých AS představ :idea:
-Dobřanská bitva byla klasická jednodenní bitva "dobyj/ubraň pozici" a podle mých měřítek: hodně dobrá bitva :wink:

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


13 zář 2009, 10:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Griffon píše:
Jsem rád že se akce líbila a díky všem co přijeli :wink: Já osobně jsem taky spokojenej, proběhlo to jak mělo a dobře jsme si zaválčili a to je hlavní :D


-Veliteli a mobilnímu telefonistovi děkuji za bezvadnou spolupráci :wink:
-S těma fotkama se ti tady rozjel pořádny OT :mrgreen:

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


13 zář 2009, 10:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
taky se přikládám k názoru Ženyho s tím aby skvělý fotograf vybral pár zajímavých fotek a v plně své kráse je uložil na nějaký ten server ;-) jinak jestli mohu poprosit o hlavní fotku tak na mike9386@seznam.cz předem díky


13 zář 2009, 11:19
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Taky bych poprosil o zaslání hlavní fotky na mail M4A1@seznam.cz díky.


13 zář 2009, 11:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
TomLame -> Problém byl v tom, že jsme museli nechat auta přímo před nádražím namísto obvyklého místa na kraji tankodromu, protože tam dal někdo nově závoru...a v autě prostě většina lidí vozí kvéry nezabalený. Jasně, každý má s sebou něco co by přes tu zbraň mohl přehodit, ale vzhledem k tomu, že šlo jen o pár desítek metrů zvítězila lenost :D

jousep -> Velký foto bych prosil, Griffon2ID@atlas.cz , díky :wink:

Kohyx ->
1/ Co já jsem viděl, tak se respawny dodržovaly tak, jak to bylo domluvené. Pokud tomu jinde tak nebylo, tak to nevyčítej nám, ale těm lidem, co to kazili. Vzhledem k tomu, že se jednalo o jednoduchou akcičku, domluvenou za tím účelem, aby si všichni pořádně zastříleli, doufám nikdo nečekal, že tam budou pobíhat organizátoři v reflexních vestách a hlídat respawny.
2/ Prostě došlo k lehkému informačnímu šumu. Ten jeden z amíků se tam vydal, ovšem po domluvě se mnou, zatímco já to v tu chvíli už po telefonu domlouval s velitelem opfor...prakticky okamžitě poté se všichni bojovníci opfor stáhli na správný výchozí bod. Tady sice nějaký problém vznikl, ale byl vyřešen během cca pěti minut od doby, co jsem jej zaregistroval. Vzhledem k tomu, že tou dobou se tam stejně polovina amíků ještě válela po zemi bez brýlí a jedla/pila/kouřila si myslím, že se nic moc nestalo.
4/ To je sice pravda, ale co my s tím? To je jen a pouze o lidech, ne o úrovni organizace akce.
5/ Opakuji znovu, všechny podstatné informace jsem přednesl velitelům jednotek, kteří to měli předat dál. Čili pokud to udělali, každý musel vědět, co je naším úkolem, jak to bude probíhat a co se vlastně bude dělat. Pokud se na to vybodli, nebo pokud vůbec nepřišli když jsem ten briefing dělal, tak to moje chyba opravdu není. A ohledně čtení nahlas...to jsi jako vážně čekal, že se bude číst scénář a všechno to, co bylo vyvěšené na fóru nahlas? Pokud to někdo nečetl před akcí, tak Glancy na vlastní náklady vyrobil několik papírových výtisků, které byly u mě i u něj k dispozici...stačilo si říct.
6/ Případné nepřiznávání jsi měl řešit osobně na místě, jak se řeklo hned na začátku. S nepřiznáváním prostě organizátor nic udělat nemůže, protože na takový problém vždycky budou dva různé názory (střelec - "já ho určitě dostal", zasažený - "v žádném případě jsem to nekoupil") a v 99% případů je prostě nemožné dohledat, kdo má pravdu...čili co s tím má organizátor dělat?

zeny -> 80. léta? Že byste vy ve stylu 9.roty bránili kopec, my se navlíkli do odrbaných hadrů a palestin, vzali do rukou kalachy a šli vás odtamtud vystřílet? To vůbec není špatný nápad :wink: A jinak nevím, co máš proti dvanácti fotkám mě s mapou...na takovýho hezkýho kluka jako jsem já by 15 fotek bylo málo! :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 zář 2009, 12:03
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 08 kvě 2009, 15:40
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Prosím o zaslání společného velkého fota na inmuska@seznam.cz.Děkuji Jinak si myslím,že akce byla v poho.Dík pořadatelům

_________________
"Je lepší umřít mladý v boji,než ve stáří na vypadání zubů"!


13 zář 2009, 12:27
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 zář 2009, 12:39
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Super akce ,velká škoda že jsem se nomohl zůčastnit až do konce
též bych prosil fotku joe-ozzman@seznam.cz dik


Naposledy upravil joe west dne 13 zář 2009, 12:44, celkově upraveno 1



13 zář 2009, 12:43
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
domluvil jsem se s fotografem že pozbírá emaily a zašle vám je sám :wink:


13 zář 2009, 12:44
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
taky bych prosil jedno great photo na hobzamartin007@seznam.cz :D akce jak už sem psal suprová a už se těšim na videjka :D (teda pokud budou)

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


13 zář 2009, 17:12
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008, 20:01
Příspěvky: 127
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
tak bych se také připojil.... myslím, že to vyšlo celkem dobře... a to jak počasí, terén a počet lidí.... na to, že původně to měl být jen srandamatch pro pár známých lidí... tak se to z toho vyklubal docela dobrý počet... => chtěl jsem se zeptat zda-li již někdo nemáte to videjko co tam ten fotograf natáčel?? popřípadě jestli mi ho mužete poslat na mail: forces.special@seznam.cz nebo popripade jestli budu k zastižení na ICQ: 375-431-536

_________________
Alex "Sáš" Podhorsky
B/1-23 INF, 2ID duty: 2007 - 2012
615th MP Co. duty: 2012 - now


13 zář 2009, 17:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
lidi dozvěděl jsem se že si někdo myslí že pod nickem jousep se zkrývá fotogra?Tak to není jsem normální hráč fotograf je jen muj dobrej kámoš :D


13 zář 2009, 18:29
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 15:06
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Nooo akce nic moc. Organizace stála zaprd, žádné pořádné info, terén byl uplně napitel, spousta američanů nepřiznávala, organizátorum vzkazuju že by se měli polepšit :lol:
Né jen tě škádlim Griffe :wink: Super akce, počasí vyšlo jako nikdy, pěknej terén a skvělí lidi. Nesetkal jsem se s tím že by někdo nepřiznal. Američanum jsem nezáviděl vybíhat ten kopec ten první útok ale vlítli na nás jako uragán :lol: Fotograf v oranžové vestě najedničku. Co víc si přát, snad jen víc takovejch akcí.
Jinak díky zeny za organizování ruskejch útoků na konci, když jsme dobíjeli kopec, sice sem běžel jen se snipou ale takovou srandu jsem dlouho nezažil :)


13 zář 2009, 19:39
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 09 srp 2009, 21:08
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Čest all gamers

Vím, že hlídat 90 lidí je fakt nadlidskej úkol a proto chápu, že pořadatel nemůže za to, že lidé ze sousední strany chytaj kule do kapsy a nepřiznávaj. Je pravda, že na každé akci se najdou tací, co nepřiznávaj a jen se smějou a hrajou dále. Jen z mé zkušenosti jsem v přední linii chytil kuly a šel jsem snad půl km abych si vůbec dále zahrál. Jsou ti co půjdou ale jsou ti co si lehnou a za 5 sekund vylezou a šijou vesele dále. Nebudu to dále rozpitvávat nemá to cenu. Jen završím chatouvou konverzaci tím, že se tahle akce vyvedla - počasí přálo, terén se mě osobně velice líbil a hra celkem ušla. Softu zdar a FAIRplay holdují ti, co airsoft pro ně něco znamená!

BB a GL


13 zář 2009, 20:51
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
zdravim panove ve spolek. Az ted jsem mel chvili cas si prolizt situaci. Pokud jde o Kohyxe:
-neni kazda akce stejna ( nemelo by smysl jezdit nekam jinam na tu ,,samou,, vec )
-ne kazdemu se akce musi nutne libit ( zde je to hodne ovlivneno rozlicnym vnimanim kazdeho jedince,subjektivnimi pocity atd.. )
-ne kazdemu se akce nemusi nelibit a proste si ji uzil.Kdo prijel, musel vedet z infa z fora, ze nejde o HC Military, jak to u nekterych akci bylo...

Nicmene, mam takovej dojem, ze pan Kohyx je prave to, cemu jsme chteli predejit na kratkem uvodnim meetingu, kde jsem jasne rekl, ze nestojime o internetKillery.

-Myslim si, ze Kohyx spolu s dalsimi tusim dvema lidmi zamerne na nasi fotce nejsou, neni to tak Kohyx?

Pokud jsou naky hlubsi problemy o kterych by sis chtel promluvit, napis PM.Nebranim se nicemu.

-No a jak uz to tak byva: Dekuji vsem zucastnenym, osobne se mi akce velice libila a rekl bych ze na non-military action to dopadlo na vytecnou s hvezdickou...

P.S.-akci jsme jiz od zacatku chteli neorganizovat, nicmene nedalo se nic delat a museli jsme si to vzit na bedra aspon tak,jak jsme udelali. Prosim pochopte, ze to bylo proste opravdu free jak uz bylo v pozvance.

Diky a zachovejte prizen, Glancy@seznam.cz hlasim se o fotecku/y zmensenych 100 kusu by bylo skvele

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


Naposledy upravil glancy dne 13 zář 2009, 21:05, celkově upraveno 1



13 zář 2009, 20:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 09 srp 2009, 21:08
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
zeny:

Ahoj opravdu ve zlém to neberu.
Měl jsem maskáče ačr95 s kuklou a brýlemi od francouzké firmy Bollé.
Zbraň AK-47s. Jinak to co píšu nebyl jen můj poznatek ale informace, které jsem dostal od celé mé jednotky /20 členů/ co se zůčastnili a hráli za barvy ačr. S pozdravem Martin "Kohy" Kohout


13 zář 2009, 20:58
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 09 srp 2009, 21:08
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
glancy:

Zdravim Tě.
Všechno vedle. Mohu Tě ujistit, že na fotce jsem a nejde mi o žádný podle Tebe tzv. "internet killer"
Vše jsem už zde vylíčil a nehodlám se opakovat.

BB


13 zář 2009, 21:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Upravil jsem několik příspěvků a smazal z nich extrémně dlouhé citace. Prosím o trochu rozumu při používání téhle funkce...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 zář 2009, 21:24
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
tak me pro jistotu nesel celej vikend net.:D:D:D.... No tak ja sem tam jel sam za sebe a abych se priznal vuubec sem nevedel do ceho jedu, protoze sem se rozhodl az v patek rano a od te doby mi net nesel... :oops: ale mile me to prekvapilo... Potkal sem tam plno starejch znamejch atd... Docela me zarazilo kdyz sem zjistil ze znam 90% amiku, ale cechu ani ne 50%.... No to je jedno...

Pocasi super, lidi, teren taky...
Pul akce sem nevystrelil ani kouli a presto sem si akci uzival hned od zacatku... Hned kdyz sme se rozdelovali, tak sem se hned vetrel k chameleonum (za coz sem rad s nima se hraje fajn... Stejne tak proti nim ;), tak doufam ze sem jim moc nevadil, kdyz sem se doslova vnutil..)... S chameleonama sme se to snazili hnedka obehnout, coz se nam povedlo ale nepritel odpadl driv nez sme ho dohnali.(az na par vyjimek)... Takze sme to meli spise jako pruzkumnou akci a ne sranda match... A v tu chvili to prislo... Prvni teamkill a uz sem si to kracel na mrtvoliste :(... To sem moc neresil to se muze stat kazdymu... Pak akce probihala nejak normalne az chvili nudne... Do ty doby sem si porad nevystrelil :D.... Pak prisel obrat a my sme zacli utocit na kopec... To slo celkem krasne.. S jednim multijemakem (odhad tak na15 let) sme se ocitli sami a bez jakejkoli podpor u jedny z cest, i kdyz sem to necekal, ten typek si to daval slusne a spolu sme to udrzeli do prichodu podpor... Ja se pak odelil a prebehl sem prez tu cestu ke krakum ci stromum... Zastavil sem vlacek cechu co sli ba smrt pac uz ba ne mirili kvery... Amiky :P sem zneskodnil... A vlacekse mohl rozjet dal...jenze v tu chvili se kus pred vlackem z krovi vydrapali 2 typci... A jeden v multicemech na me kouka... Ja mam kver u tela... Nikam nemirim a mluvim na ten vlacek.. A v tu chvili to do me pustil :D :D:D.. A rekl bych ze to byl Jousep, ale nejsem si tim jistej, tak to neber osobne ;)....

Akce fakt super i kdyz sem mel nehoraznou smulu na ty teamkilly... Jeste se mi nestalo, aby me 2x za akci sejmul nas clovek...(nebyl to ten samej!)

Tak to je zatim asi vse.... :D :D :D (pisu to z mobilu, tak sry za preklepy)

EDIT: foto pls na Kascak.jan@seznam.cz ... jo a rad bych taky dostal z5 ty fixy a propizky co sem rozdal na kopci pri brífu xD... (vtip)


13 zář 2009, 21:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2009, 14:07
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
též žádám o foto email: doudera.m@seznam.cz


14 zář 2009, 15:42
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 24 bře 2009, 21:54
Příspěvky: 48
Bydliště: plzeň
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
zdary hele nesly by ty fotky od fotografa dat na nejaky free server na stazeni??(třeba uložto nebo iskladka ci hellshare??? či jiny podobny???)


14 zář 2009, 18:12
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
hodil jsem svoje fotky do sekce fotky...

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


14 zář 2009, 20:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Hele lidi nenašel někdo náhodou cat eyes ? Měl sem je na helmě a když sem lezl z křoví, tak sem je zřejmě někde ztratil... Pásek měl olivovou barvu... Sice moc nestojí ale jestli je někdo našel, tak ať mi kdyžtak napíše SZ, díky moc


14 zář 2009, 20:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Jack Carver píše:
Hele lidi nenašel někdo náhodou cat eyes ? Měl sem je na helmě a když sem lezl z křoví, tak sem je zřejmě někde ztratil... Pásek měl olivovou barvu... Sice moc nestojí ale jestli je někdo našel, tak ať mi kdyžtak napíše SZ, díky moc


Našly se...sice ti už zaboha neřeknu, kdo je našel a u koho nakonec zůstaly, ale vim že je tam někdo měl a že se řešilo komu patří.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 zář 2009, 02:06
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 15:06
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Taky bych prosil hlavní fotku : TonySonik@seznam.cz


15 zář 2009, 20:45
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Tady mám něco od fotografa: Tak tady máte Hlavní fotku, vybral jsem tu nejlepší, co tam byla...
http://www.edisk.cz/stahni/48182/DSC_03 ... .47MB.html

Pokud někdo máte zájem o nějaké fotky z akce v originální velikosti můžete psát na ICQ 350381323, popřípadě, což je samozřejmostí i jejich úpravu.


15 zář 2009, 20:57
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2008, 20:56
Příspěvky: 146
Bydliště: Losiná
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Děkuji za povedenou akci, škoda jen že jsem tam nepobyl déle.. (což bylo na mě i vidět..)

_________________
Rozvážným štěstí přeje, zbrklým do držky kule nasype...
Pokud zakopneš, zvedni se, ale neohlížej.. Nechci tě střelit do obličeje..


16 zář 2009, 18:04
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Má cenu něco psát? já mam pocit že už bylo vše řečeno(napsáno)
organizovanost této neorganizované akce vázla,jasně... ale já si zabojoval dobře a o to šlo
super zmatky v nepřehlednym terénu, a volání :Hej, seš Amík nebo Čech? nemá chybu

a jako další v pořadí se hlásím o skupinové foto sniper.alfa@seznam.cz

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


16 zář 2009, 20:32
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
brany... píše:
Má cenu něco psát? já mam pocit že už bylo vše řečeno(napsáno)
organizovanost této neorganizované akce vázla,jasně... ale já si zabojoval dobře a o to šlo
super zmatky v nepřehlednym terénu, a volání :Hej, seš Amík nebo Čech? nemá chybu

a jako další v pořadí se hlásím o skupinové foto sniper.alfa@seznam.cz


http://www.edisk.cz/stahni/48182/DSC_03 ... .47MB.html :roll:

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


16 zář 2009, 20:43
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
brany... píše:
Má cenu něco psát? já mam pocit že už bylo vše řečeno(napsáno)
organizovanost této neorganizované akce vázla,jasně... ale já si zabojoval dobře a o to šlo
super zmatky v nepřehlednym terénu, a volání :Hej, seš Amík nebo Čech? nemá chybu

a jako další v pořadí se hlásím o skupinové foto sniper.alfa@seznam.cz



možná by stálo za to příště označit každej team páskou jiný barvy a tím by se to mohlo vyřešit!


17 zář 2009, 05:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
pasky.. no to je nejlepsi reseni.. ale jeste lepsi je kdyz sou cesi/ zbytek... ve vasem pripade amici/zbytek xD :D:D a ne 3 multikemaci s cechama... a 3 s amikama... ja pasky moc nemusim.. pac kdyz mas blbou barvu.. tak te to akorat v lese muze prozradit :( :( :(

nooo to uz sme nekde jinde.. takze to dal nerozvadejte :D : D


17 zář 2009, 06:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz