Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 12. 9. Dobřany 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 10 úno 2009, 20:47
Příspěvky: 92
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek 12. 9. Dobřany
Zdarec, akce povedena, dobry pocasi, super lidi a vsechno ostatni take dobre. Teren byl dobry,primo skvely. Kopec dokud jsem ho vyslapal tak jsem vyplival plice xD. Dekuji organizatorum za skvelou akci a taky memu veliteli co velil ACR, atd... . Doufam ze se nekdy tohle zoopakuje, tesim se uz ted.


PS: Pls dejte sem odkazy na fotky/videa.
PS 2: Hledam kontakt na fotografa ve vystrazne veste a ksiltovce pls at se ozve na mail: jarda.zappe@seznam.cz dik.

Shifty


12 zář 2009, 17:34
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Koukam že si byl o minutu rychlejší než já při zakládání novýho topicu :D Tak to hodim sem, ať to tu neni zbytečně 2x ;)

Akce byla celkem povedená, účast byla nad očekávání - co sem zaslechl tak nás bylo cca 80 kusů (a to se původně počítalo že nás bude max. 20 :D ), čímž sme asi trhli nový dobřanský rekord :D Ale to si kdyžtak spočítejte ze skupinový fotky, která se tu snad taky brzo objeví ;) Jinak tady přikládám odkaz na moje fotky z akce: http://carver.rajce.net/Dobrany_12.9.2009


12 zář 2009, 17:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Jsem rád že se akce líbila a díky všem co přijeli :wink: Já osobně jsem taky spokojenej, proběhlo to jak mělo a dobře jsme si zaválčili a to je hlavní :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 zář 2009, 18:35
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Taky se musím přidat k chvále. Akce byla supr a jsem rád že jsem se nepotkal s žádným nepřiznávačem. Vše probíhalo vzkutku výtečně. Těším se na další bitku ;-)


12 zář 2009, 18:40
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 09:41
Příspěvky: 36
Bydliště: Staňkov
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Akce velmi pekna, počasi špičkový, hojná účast, faj lidi....proste supr akce po dlouhy dobe!


jinak foto jsem hodim až bude na rajčeti a nebo ho sem da sám Jousep


12 zář 2009, 18:54
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2009, 11:21
Příspěvky: 35
Bydliště: Chlumčany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Taky se přidám :D Už dlouho sem si tak dobře nezastřílel jako dneska byla to pecka :!: ke konci když sme bránily ten kopec najednou se z křoví vyhrne dav čechu a kosily do zbytků amíku tak to vypadalo jak závěrčná bitva z 9.roty byl to masakr kterej sem si užil a doufám že bude další.

_________________
Chlapci z Delty by dokázaly docela dobře osvobozovat jakákoliv rukojmí, ale všude kolem by se válely mrtvoly. Buck Revell-FBI
http://www.sfodchlumcany.estranky.cz/


12 zář 2009, 19:03
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
jj, byla to skvělá akce. Ačkoliv to chvílema byly nehorázný jatka, tak sem si skvěle zaválčil a zafragoval :D Akci hodnotim jednoznačně pozitivně, až na ten drobnej masakr v tom hustym lesíku (i když i ten měl svoje kouzlo)

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


12 zář 2009, 19:26
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 bře 2009, 20:47
Příspěvky: 44
Bydliště: Chlumčany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Tahle akce byla fakt luxusní sem uplne spokojenej.A mel bych dotaz kdyz si chci ulozit fotky z rajčete tak to nejde sice je ulozim ale jsou bílí a neni na nich nic uklada se mi to pod jmenem Blank poradte mi pls.....diky distak icq-552549590 nebo mail Lachmen.J@seznam.cz

_________________
Ramms+ein


12 zář 2009, 19:42
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 20:43
Příspěvky: 194
Bydliště: kousek od Plzne
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Akce paradni, nejenom super teren ale sesla se i dobra parta lidi takze to dopadlo nad moje ocekavani. Jediny co se mi moc nelibilo byl ten kopec na zacatku a vubec nazavidim amikum ze ho museli pri dobyvani slapat nekolikrat :D Jinak sem hodne zvedavej jak dopadnou fotky a co sem videl tak by mohly bejt i nejaky videa. :)

_________________
ford


12 zář 2009, 19:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2008, 11:23
Příspěvky: 14
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Akce opravdu stála za to :) . Na to, že to byla v Dobřanech zatim největší akce, jsem moc rád a překvapenej, že se to obešlo bez jakejchkoliv konfliktů. Díky všem. Tohle jsem si opravdu užil.

_________________
SSG Thomas "Klajsnýrek" Parker
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


12 zář 2009, 21:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 21 kvě 2008, 19:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
akce podle mýho parádní... jak řikal parker asi nejvetší akce v dobřanech co tu kdy byla a myslim si že asi nikdo s nepřiznávaním neměl problém na obou stranách takže hodnotim akci dost kladně ;)

_________________
B co. 1-75 Ranger Regiment Dobřany


12 zář 2009, 21:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2009, 14:07
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Prostě griffe bylo to viborny teda az na ten konec ta bitka kdyz mi asi 4nepriznali ale jinak jsem jich tak dal asi 10
tak proste super akce doufam ze neni posledni takovyho rozsahu a jeste by se mohla zapojit i nejaka ta budova 8)


12 zář 2009, 21:42
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 21 kvě 2008, 19:08
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
for Rosomag
u tý budovy je problém že je hned u hlavní silnice a jezdí tam dost často benga páč tam chodí fetácí... a navíc v tech 80 nebo kolika lidech bysme se v tom baráku asi přizabily a s kulema by lítaly i zuby ;)

_________________
B co. 1-75 Ranger Regiment Dobřany


12 zář 2009, 22:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 09:41
Příspěvky: 36
Bydliště: Staňkov
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
tak tady pánové http://jousep.rajce.idnes.cz/Dobrany_12.9._2009/


12 zář 2009, 22:37
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Rosomag -> Hele, řeklo se, že jakýkoliv nepřiznávání se má řešit osobně na místě a ne po akci přes net :wink: Jinak nevim jak to nakonec dopadlo, protože my už jsme odjeli, ale malej fight v budově tam kluci organizovali u nádraží po konci hlavní akce...čili možnost si zaválčit v budově byla. Jít do tý budovy všichni, co nás tam na akci bylo, tak by to skutečně bylo hodně o hubu a nestálo by to za nic.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 zář 2009, 23:13
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 09 srp 2009, 21:08
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Zdravim Vás. Počasí a terén velmi hezký. Jinak organizace na bodu mrazu. Uvítání a uvedení do situace o tom už radeji nemluvim. Bohužel někteří to do Dobřan nemají 5 km.... Mysím, že každý měl zafixovaný v hlavě zombie mod tedy pal do mě já to snesu všechno. Respawn 5 sekund nad tím už mi fakt rozum zůstával stát... Chlapy polepšete se... BB a GL


12 zář 2009, 23:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Kohyx píše:
Zdravim Vás. Počasí a terén velmi hezký. Jinak organizace na bodu mrazu. Uvítání a uvedení do situace o tom už radeji nemluvim. Bohužel někteří to do Dobřan nemají 5 km.... Mysím, že každý měl zafixovaný v hlavě zombie mod tedy pal do mě já to snesu všechno. Respawn 5 sekund nad tím už mi fakt rozum zůstával stát... Chlapy polepšete se... BB a GL


Nerad bych, aby to vypadalo, že neumím přimout kritiku, ale musím se zeptat...co podle tebe bylo na organizaci špatně? Snad jen to, že akce začala o dost později, než bylo původně plánováno, a že spousta lidí tam kvůli tomu docela dlouho čekala...za to se omlouváme. Jinak za účelem uvedení do situace jste měli tady na fóru k dispozici A4ku textu se scénářem a popisem akce. Na místě se udělalo vše co se udělat mělo...určily refreshe, vymezila bojová zóna, rozdělily strany...a všechny tyhle informace jsme pak řekli velitelům jednotek (k dispozici bylo i několik map a vytištěných scénářů), kteří to měli předat svým týmům. Stejně tak bylo jasné, kdo velí jednotlivým stranám. Za nepřiznávače a lidi, co nedodrží stanovený refresh organizátoři opravdu nemohou...a pokud u takového excesu nejsou přítomni, tak s tím těžko něco udělají. Respektive oni s tím kolikrát těžko něco udělají, i když u toho jsou.

Vzhledem k tomu, že to původně měla být obyčejná bezscénářová free střílečka pro pár lidí si myslim, že to vůbec nedopadlo špatně. Ale samozřejmě kritiku přijímáme a já osobně jsem za ní rád, je dobrý vědět co příště zlepšit...takže do mě :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 zář 2009, 00:19
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Tak akce byla moc povedena, ucast lidi dost velka askvela. Dekuji vsem americanum za dobrou spolupraci v boji a obrane a take nepratelum za skvely utok.. :wink: Akce moc dobra!!!!!!!!


13 zář 2009, 00:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Já sice na akci nebyl (chtěl jsem, zrovna teta bydlí v Dobřanech ale bohužel autoškola) ale, dejte si každej pár facek, co tam dělá ty nezakrytý zbraně před nadražím ?? já vím že na nadraží v Dobřanech se vyskytuje minimálně lidí ale stále je to věřejný místo .
Edit: http://jousep.rajce.idnes.cz/Dobrany_12 ... C_0677.JPG
a že ten s Fox čepicí jen pózoval nikoliv hrál že ne ...

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


13 zář 2009, 06:27
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
vy co ste se scháněli po emailu na fotografa tak tady ho máte petan.ppalacky@seznam.cz a fotky už tám máte od Jirky.


Naposledy upravil jousep dne 13 zář 2009, 08:53, celkově upraveno 1



13 zář 2009, 08:09
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Pro TomLame hele to foto co si sem dal tak to už bylo dávno po akci a je to fingovaný foto.Vadí ti to nějak?


13 zář 2009, 08:12
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 09 srp 2009, 21:08
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Griffon:

Zdravim "pořadatele"

Tak za 1/ respawn byl vymezený ale kdo ho dodržoval - snad jen první match a první kill
2/ druhý match byl řádně nedomluven - byl jsem přímo u situace kdy se jeden z amíků vydal do ačr linie o dořešení situace a do-rozmístění sil
3/ o čekání ani tak nešlo - příprava musí být
4/ myslím, že při airsoftu jde o FAIRPLAY hráčů ale když ve hře není - hra se stává nezajímavou
5/ zasvěcení do problému a o čem hra vůbec bude pojednávat je samozřejmostí - ne všichni byli na foru. Byl jsem o pět u problému - jeden nejmenovaný asi "pořadatel" cituji - já neumim číst nahlas.
6/ nebudu jen kritik ale řeknu jen jedno, každý si sáhnětě do svědomí a přístě bych chtěl slyšet "MAM" či "HIT" a hra by byla zajímavější. Někteří si neuvědomují, že tím kazí hru lidem co o airsoft mají opravdový zájem a potěšení, které jim hra dává!

BB a GL


13 zář 2009, 08:49
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
kod chce hlavní foto v celé velikosti at sem písne email já mu ho zašlu :)


13 zář 2009, 09:03
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 18:24
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Jinak akce se mi velmi líbila až na pár sabotéru co nepřiznávali ale takovej problem byl na vobou stranach,teren luxus,lidí taky dost,ale takový trochu mínus bylo že multicam byl na U.S. straně i na straně AČR a tím občas vznikli nejaký zmatky :D ale jak už jsem říkal velmi povedená akce!!!!


13 zář 2009, 09:26
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2008, 11:23
Příspěvky: 14
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Kohyx:

Proč zrovna oslovuješ pořadatele?

1/Respawn si při počtu 90 lidí musí hlídat každej sám.
2/Druhou hru, kdy US strana bránila se jasně řeklo, že AČR bude začínat o kus dál. Takže asi chyba v komunikaci mezi vámi. Nevim.
3/Opravdu se čekalo na zbytek lidí, co měli přijet.
4/Tohle je opět na jedincích, za tohle pořadatel nemůže. Ale buďme upřímní, vždycky se na akci někdo tkaovej najde.
5/Scénáře byly k dispozici na místě
6/ viz 4
Musíte to brát tak, že to měla bejt původně akce jen pro pár lidí. Nikdo předem přesně nevěděl, kolik nás bude. A na to, jak se to rozrostlo se mi zdá, že se akce hodně povedla.

_________________
SSG Thomas "Klajsnýrek" Parker
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


13 zář 2009, 09:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2008, 11:23
Příspěvky: 14
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
jousep píše:
kod chce hlavní foto v celé velikosti at sem písne email já mu ho zašlu :)

thomas.kl@seznam.cz
Díky :wink:

_________________
SSG Thomas "Klajsnýrek" Parker
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


13 zář 2009, 10:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
Zdravím všechny účastníky sobotní akce...
-Můj první pozitivní dojem rozhodně patří povedenému podzimnímu počasí (viz. spousta respawnových/posedávacích fotek, v deštivém/chladném počasí z "předpovědi" by to nebylo ono 8) )!

-Slušný počet účastníků jsem předpokládal (hodně z nás se těšilo na zářijové střílení 20km na západ od Dobřan, takže někde se to muselo ventilovat).

-Přiznám se, že většinu bojovníků gardy "Úsvit" jsem viděl poprvé, ale s domluvou nebyl nejmenší problém :wink:

-Dost zarostlý/nepřehledný terén (spousta lidí zde byla poprvé- včetně mě!) a celkem zoufalé spojení PMR komplikovalo obranu "skály" proti 1.útočné fázy U.S. - individuální boj skupinek i jejich neorganizované respawnování se v rámci kompletního boje dá akceptovat. V průběhu jsme s U.S. velitelem (díky starým dobrým mobilům) regulovali bojiště a U.S. postup v ose se severní cestou. Boj byl potom přehlednější a mnohem intenzivnější. Poslední protiútok gardy na kótu (v minimálním/omezeném prostoru) splnil účel: vystřílet zbytky munice a vytlouct baterky!
-Kdo si dostatečně nezastřílel, nebo netrefil nějakého protivníka, tak musel někde usnout :shock:

-Výborná válečná sobota, ale příště bych tenhle krásný skalnatý kopec prezentoval jako bojiště Afgánistánu
:idea:

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


Naposledy upravil zeny dne 13 zář 2009, 12:56, celkově upraveno 1



13 zář 2009, 10:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 zář 2009, 23:37
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
jousep píše:
kod chce hlavní foto v celé velikosti at sem písne email já mu ho zašlu :)


taky bych prosil zaslat tu hlavní fotku ...dík moc 8) barnyyy@centrum.cz

_________________
Slabí lidé čekají na příznivou příležitost.Silní ji sami vytvářejí. .


13 zář 2009, 10:24
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 bře 2009, 20:47
Příspěvky: 44
Bydliště: Chlumčany
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany
jousep píše:
kod chce hlavní foto v celé velikosti at sem písne email já mu ho zašlu :)


Jarys10@seznam.cz
díky :D

_________________
Ramms+ein


13 zář 2009, 10:31
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: 12. 9. Dobřany


-K fotkám: hned jak jsem zaregistroval nehrajícího fotografa s výkonnou zrcadlovkou, schoval jsem svůj kompaktíček do kapsy a nechal dokumentování na profíkovi...(můj příspěvek je skutečně symbolický: http://uloz.to/2478749/12.9.2009-usvit- ... skala-.zip)

-Prezence 539 fotografií na "Rajčeti" je sice masivní, ale u fotek v 8-10 MPix kvalitě je degradace na rozlišení 800x600 KRUTÁ (škoda dobře odvedené práce snaživého fotografa) :cry:
-Já bych navrhl pokusit se celý balík origo fotografií (cca 4-5GB?) protřídit a vybraných 70-100 kousků v zabalené formě uploadovat na některé free uložiště dat (pokud tedy máš internet, který to zvládne?)??? To je určitě nejrychlejší forma veřejné distribuce :wink:

PS: tím tříděním jsem myslel, že třeba Griffon s mapou v ruce stačí jednou, né 12x atd. :lol:
díky

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


13 zář 2009, 10:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz