Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:07




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 USMC MARPAT Helikon 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 01 kvě 2009, 09:21
Příspěvky: 67
Nový příspěvek USMC MARPAT Helikon
zdravím už dlouho přemýšlím o koupi maskáčů digital woodland a ted se na military range objevili tyto:

http://www.militaryrange.com/zbozi/4684 ... n-armyshop

http://www.militaryrange.com/zbozi/4705 ... n-armyshop

tak se chci zeptat jestli jsou kvalitní a jestli jsou kvalitnější než tyto od TRU-SPEC: http://www.militaryrange.com/zbozi/3926 ... c-armyshop


22 srp 2009, 09:46
Profil
Major
Major

Registrován: 28 dub 2009, 16:06
Příspěvky: 455
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
ano jsou kvalitnejsi nez tru-spec a hlavne, maji spravny strih


22 srp 2009, 09:58
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 27 led 2009, 18:08
Příspěvky: 178
Bydliště: Kdyně (Domažlicko)
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Rozhodně vypadají líp, ale co kdyby ste začli kupovat originální maskáče nebo spíše aspon to ? Pokud se budeš snažit seženeš za podobnou cenu originály.

_________________
Za člověka mluví činy.


22 srp 2009, 10:25
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Souhlasim s Hytem, protože když chceš nekoho napodobovat (milit.) tak by jsi měl nosit alespoň orig. maskáče. Když nenapodobuješ tak taky, protože to je snad základ ne ?

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


22 srp 2009, 11:08
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Tak s tim bych až tak nesouhlasil,ne kžadej má hned na to aby si koupil originál a spousta kluků co dělá Mariňáky,tak ještě něběhá v orig MARPAT... A rozhodně se nedá říct,že by nebyli dostatečně military,jen kvuli tomu že maj kvalitní kopie. Jinak tohle je podel mě skvělá novinka,Lidi začnou místo Tru-Spec nakupovat tyhle Helikony a kromě toho že maj MCCUU střih tak by podel mě na tom mohly bejt i líp s barvama..

Hyte: Jo dá se sehnat za podobnou cenu,ale tady v ČR v požadované velikosti a v co nejlepším stavu těžko,vim o jednom shopu kde prodávaj blůzu asi za 850 Kč v perfektním stavu,ale zase ne kalhoty..

Jinak ano,přes ebay to není žádný problém,ale ne každý má ty možnosti a ted sem se navíc dozvěděl že to sem do ČR neposílaj,takže jedině si to nechat dovést někým z USA...


22 srp 2009, 18:10
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Jako mas pravdu i ty, ale jako pokud myslim si ze okolo 2500 se necha komplet sehnat - mozna i za nižší cenu. Myslim si ze bych asi pockal a nasetril o 700 vice a shaněl orig.

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


22 srp 2009, 19:54
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Ryan píše:
Jinak ano,přes ebay to není žádný problém,ale ne každý má ty možnosti a ted sem se navíc dozvěděl že to sem do ČR neposílaj,takže jedině si to nechat dovést někým z USA...

od kdy ? asi 3je nam v pohode prisli ...

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


22 srp 2009, 22:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Co já vím, tak se vojenský materiál za hranice USA prodávat (myslím právě třeba přes ebay) nesmí.

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


23 srp 2009, 02:20
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
MourisonCZ píše:
Co já vím, tak se vojenský materiál za hranice USA prodávat (myslím právě třeba přes ebay) nesmí.

týká se to věci jako nože, SAPI pláty, někdy i vesty apod.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


23 srp 2009, 05:59
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
... i MREčka, originální vojenské oblečení a spousta dalšího ... ale stejně když se domluvíš, nebo využiješ služby některých firem co to přeposílají, tak je problém vyřešen (nejspíš). Ale stejně by mě zajímalo kde teda seženu ty MARPATy do 2000 Kč v co nejlepším stavu (nejlíp nový) ? :) ... To mi vážně připadá lepší koupit nový Helikony, protože i když je to kopie, tak mi přijde velmi zdařilá (a taky tomu odpovídá cena) ... skoro mi to přijde že u originálů si teď už jen připlácím za "značku" :lol:

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


23 srp 2009, 06:19
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 01 kvě 2009, 09:21
Příspěvky: 67
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
ja už si objednal Helikony :D než je vyprodaj :D


23 srp 2009, 07:57
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 27 led 2009, 18:08
Příspěvky: 178
Bydliště: Kdyně (Domažlicko)
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Ebay není žádnej shop ale aukce, ty to kupuješ od lidí tzn. když on souhlasí s posláním do ČR není žádnej problém. A můj názor na kopie sem řekl...

_________________
Za člověka mluví činy.


23 srp 2009, 10:06
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Tak wdl. marpaty ( komplet orig.) se nechaji sehnat za 2400,-
desert. marpaty ( kpmplet orig. ) se nechaji sehnat za 2100,-

K obojimu je eště orig. jmenovka dle výběru ze seznamu..
A je to z ČR!

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


23 srp 2009, 10:14
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 15 dub 2009, 13:49
Příspěvky: 18
Bydliště: Český Těšín
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Cpl.Thomas píše:
Tak wdl. marpaty ( komplet orig.) se nechaji sehnat za 2400,-
desert. marpaty ( kpmplet orig. ) se nechaji sehnat za 2100,-

K obojimu je eště orig. jmenovka dle výběru ze seznamu..
A je to z ČR!


Jenže jak to je s velikostí ?

_________________
http://for-as.deviantart.com

Ssgt. Anthony Mitchel


23 srp 2009, 13:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Sem rád že se ozval někdo s tim posíláním do zahraničí...

Tvrdil mi to jeden člověk,přesně tak jak psal Mourison,takže jediná možnost je to dovést někým přímo z USA.

Hyte: Ano,Ebay není shop ale asi největší internetová aukce na světě,ale i přesto si nemůžeš poslat/nechat poslat cokoli se ti zlíbí a pokud to pošleš tak to v tomto případě udajně zůstane na celnici,nebo já nevim kde,ale prostě to sem nepustěj... (takhle mi to vysvětloval dotyčný)

Jinak tvůj názor na kopie chápu,ale myslim že k těmto bychom mohli být přívětivější,co říkáš ? ;) Přecijenom už to není BDU střih jak u nějakého Tru-Spec a to jak je na tom kvalita šití a barvy ukáže až čas,to teď z obrázku nezjistíme,takže až vám někomu přídou,tak dejte prosím vědět!

Cpl.Thomas: Tak to by mě zajimalo... Napadají mě 4 možnosti a to za:

1) Inzeráty,ale jak už sem psal najít v požadovaném stavu a velikosti za tu tvojí cenu,není nic jednoduchého a pokud na něco narazíš tak je to podle mě náhoda (a podel toho jak to popisujš to inzerát nebude)

2) Nejmenovaný obchod,kde mají ale pouze blůzy...

3) M1,ale tam je cena trochu někde jinde

4) Jindrulák,ale ten už nemá...

Takže trefil sem se ? Pokud je to tajné,tak by si mi moc pomohl,kdyby se mi to alespoň poslal třeba přes SZ,kde je tady sehnat za takovou cenu...díky


23 srp 2009, 13:54
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Ano je to jindrulak..nechaji se u nej zamluvit..
vede od S-XL
V holoubkove se snad taky nechaji zamluvit, ale tim si nejsem jistej...

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


23 srp 2009, 14:22
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Tak v Jindruláka sem doufal,ale bohužel údajně na několik měsícu nebudou,a tak dlouho se nemůžu dovolit čekat :( , jinak bych neváhal...

Ještě k tomu posílání z ebaye,teď sem se na to ptal a drtivá většina je shipping only USA... takže vám to téměř nikdo nepošle... Důvod je US Government,nelíbí se ji nízká cena a možná výstroj pro téměř kohokoli (to platí třeba i pro organizace,proti kterým US Forces vedou boj..)

Takže se omlouvám za nepřesnost..


23 srp 2009, 14:34
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Zejtra nejspíše jedu do holoubkova, tak se tam kdyztak zeptam na cenu wdl marpatu a na velikosti ;) a pak to sem napisu

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


23 srp 2009, 14:50
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Díky moc ! ;)

PS: Ani sem nevěděl že v holoubkově mají USMC MARPAT ...


23 srp 2009, 15:10
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Ryan píše:
Tak v Jindruláka sem doufal,ale bohužel údajně na několik měsícu nebudou,a tak dlouho se nemůžu dovolit čekat :( , jinak bych neváhal...

Ještě k tomu posílání z ebaye,teď sem se na to ptal a drtivá většina je shipping only USA... takže vám to téměř nikdo nepošle... Důvod je US Government,nelíbí se ji nízká cena a možná výstroj pro téměř kohokoli (to platí třeba i pro organizace,proti kterým US Forces vedou boj..)

Takže se omlouvám za nepřesnost..

To by me zajimalo koho ses ptal...

Priste se neptej a radsi se koukni na ebay sam. Uvidis, ze je spousta lidi, kteri posilaj worldwide a i pokud maj shipping only US neni problem se jich zeptat. Z vlastni zkusenosti vim, ze neni tezke se domluvit a poslou skoro vse. Bral jsem chranice, ESSka, MICHe, pouche a spoustu dalsich veci bez problemu.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


23 srp 2009, 15:34
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Ano většina z nich uvádí u vojenského materiálu US only - právě kvůli zákonům, ale když se domluvíš (a není to žádnej blb) tak ti to k nám pošle, teda pokud správně napíše adresu :lol: sám sem si takhle už opatřil nějáký ty drobnosti.
Můj názor na Heliokony a origa znáte. Ještě k Tru-Specum ... pro lidi co chtějí začít dělat USMC tak je to slušná volba - ale samozřejmě jen s tím že si časem pořídí origa.
Takže můj žebříček:
Origo (ale to se blbě a draze shání, zvlášt nějáké v solidním stavu)
Helikon (ideál)
Tru-spec (to je nouzovka)
pak ty typický čínský BDU - to bych nevzal ani zadarmo (no zadarmo možná jo :) )

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


23 srp 2009, 19:25
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Tak že to po domluvě pošlou i přes to že maj jasně napsaný ,,Shipping: Only USA" sem netušil...

Kofry: Věci jako brýle od ESS,nějaké chrániče kolen atp. vláda samozřejmě nezakazuje vyvážet,takže to bych sem neplet.

PS: Po tom co sem si ted přečet tady na stránce už vubec nevim jestli s tim poslání MARPAT do ČR je problém nebo ne... Zkusim někomu co prodává napsat a dám sem vědět.

Mourison píše:
Ale stejně by mě zajímalo kde teda seženu ty MARPATy do 2000 Kč v co nejlepším stavu (nejlíp nový) ?

Pokud je sháníš za slušnou cenu, tak dej vědět třeba přes PM..


23 srp 2009, 19:38
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 04 črc 2009, 10:23
Příspěvky: 150
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Asi takle kdyby to byla naka vetsi spolecnost co by to prodavala tak s tim asi bude problem.Ale ebay je jen zprostredkovatel prodavaji ti lidi ne ebay.Ta jim muze jen napsat pravidla jestli se jima budou ridit je jen na nich.


23 srp 2009, 19:48
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Ryan píše:
Kofry: Věci jako brýle od ESS,nějaké chrániče kolen atp. vláda samozřejmě nezakazuje vyvážet,takže to bych sem neplet.

To bylo v ramci prikladu, nevypichuj z kontextu plz. MICHe jsi zkusene vymazal :)

Doufam, ze z podstatne veci jako "Uvidis, ze je spousta lidi, kteri posilaj worldwide a i pokud maj shipping only US neni problem se jich zeptat" sis neco vzal.

Jen kdyz si napises v hledani na ebay "marpat" a das seradit podle ceny + postovneho vyjede ti hned nekoli wdl marpatu za slusnou cenu, jen M-R jsou vzacnejsi. Opravdu nevim kde jsi vzal, ze vetsina shipuje jen US only.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


23 srp 2009, 20:01
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Pánové vážně nevim, kde ste vzali, že se MARPATy do CZ z US neposílaj. Chce to jen si najít správnýho prodejce.

A můj názor na Helikon? I kdyby to byly jakkoliv kvalitní kopie, tak do nich nejdu, protože jak už bylo řečeno předemnou za tuhle cenu se daj vpohodě sehnat origa.

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


24 srp 2009, 21:12
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2009, 17:01
Příspěvky: 196
Bydliště: Skřipov
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Cpl.Thomas píše:
Souhlasim s Hytem, protože když chceš nekoho napodobovat (milit.) tak by jsi měl nosit alespoň orig. maskáče. Když nenapodobuješ tak taky, protože to je snad základ ne ?


no ne vzdy sezenes originaly treba nwm jak bys sehnal uniformu americkych vysadkazu z druhe svetove valky(max. REPRO) a jestli by byly jeste pouzitelne pro AS i kdyz pri shaneni techto digital woodlandu by nemelo byt tak tezke


24 srp 2009, 22:59
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Trochu to sem nepatří, ale možná mi poradíte když se tu tak o MARPATECH diskutuje...

Sháním pod taktickou vestu vršek a objednal jsem si toto:
http://www.airsofthouse.cz/Combat-Cool- ... -7277.html

- jenže problém je v tom že to je velikost L a je mi to trochu větší a velikost M tento prodejce neprodává a nikde jinde jsem to nenašel....

Otázka zní: víděl jste to někdo někde jinde??? Díky

Jinak u nás v teamu se rozmohly MARPATY od Proppera (http://www.alfatactical.cz/index.php?Bl ... etail=9496) a nemůžem si je vynachválit.... minulý víkend dostali zatěškávací zkoušku kdy pršelo celej den a všichni jsme byli parádně v suchu.... DOPORUČUJI

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


25 srp 2009, 14:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Zkus prodejci napsat a domluvit se a třeba při příštím dorovnávání skladů ti přiobjednání tvojí velikost ...

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


25 srp 2009, 14:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Bohužel.... To už jsem zkoušel a bylo mi řečeno že dodavatel dodává pouze tuto velikost.... :evil:

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


25 srp 2009, 15:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: USMC MARPAT Helikon
Tak sem byl dnes v Holoubkově utrácet a bavil jsem se tam o těch marpatech.
Teď má vyjmečně i komplet velikost S a ma to az snad do XLka.
Kalhoty stoji 1290,-
Blůza stojí 1100,-
Za komplet chce snad 2300 a v hodně dobrym stavu.

Jinak s Marpatama (orig.) to bude už jenom horší, takže doporučuji si je koupit teď když se eště nechaji koupit za dobrou cenu.

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


25 srp 2009, 16:02
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz