Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 
 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 14 črc 2009, 22:54
Příspěvky: 22
Nový příspěvek 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Tak pánové,
doufáme, že se vám akce líbila a rádi si vyslechneme vaše připomínk.
Z naší strany jsme spokojený s postupy a útoky Spřátelených sil a za stranu rebelů. Velké díky jednotkám, které bojovaly za rebely, za plnění danných úkolů, hlášení do vysílaček o celkovém stavu na bojišti a k přístupu k samotnému boji a bránění.
Chceme jménem našeho týmu poděkovat jednotkám spřátelených sil za přístup k dnešní akci. Já z vlastního pohledu nemám žádně velké připomínky ani výhrady k samotné hře. Snad jen škoda, za neuplné pochopení s zneškodnění bojového plynu. PLyn se měl zlikvidovat na místě nálezu za pomoci klíče a manuálu. Naše chyba, že jsme vám neukázali hned na začátku schránky s klíčem a manuálem abyste přesně věděli co hledat.
Pokud máte něco k dnešní akci, rádi si to vyslechneme.


25 črc 2009, 17:13
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2009, 18:57
Příspěvky: 10
Bydliště: Přeštice
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Mě osobně se to líbylo byla ta má první akce takže spokojenost dík za akci.


25 črc 2009, 17:39
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2008, 18:46
Příspěvky: 20
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Ahojky, musim podotknout ze akce byla velmi zdarila, jak organizacne tak i uctyhodnout kreativitou se kterou jsem se tam setkal. Zadne pripominky nemam, lidi byli super a snad i zasahy se priznavali poctive. To ze to nevyslo s tim plynem snad neva, priste se to povede :D
Takze softu zdar a jen tak dal.
Velke podekovani organizatorum

PS: Se vsemi spratelenymi jednotkami se mi spolupracovala na jednicku kdyz jsem se trhnul od teamu.
Take chci pochvalit vybornou praci Velitele spratelenych sil a ostatnich se kterymi jsem tam mohl byt za dobyti posledniho baraku pred koncem akce. dik :)

S pozdravem Brick


25 črc 2009, 18:54
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
panove predevsim diky poradatelskemu tymu za akcicku .... az na prvni snad 3 hodinove hlidani baraku s navodem cislo 2 to byla zdarila akce.Jen nez spojenci proste nasli odvahu vlitnout na perfektne braneny barak kde sme malem usnuli :D to bylo fajn ,,, za chvilku nahodime nejaky fota co sme ukoristili..


25 črc 2009, 19:16
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Urcite bych chtel podekovat organizatorum a ocenuji jejich pripravu na tuto akci. Jeste sem se na zadne akci nesetkal s tak promakanou vybusninou a pri jejich deaktivaci se mi docela opotilo celo... zvlast pri tom slzaku... skoda te vypadle baterky, mohlo to bejt jeste zajimave :D a co se tyce premisteni, doslo k nedorozumeni, ktere bych uz ted neresil... Skoda. Dale si myslim ze obe strany byly vyrovnane a prostoru odpovidal pocet hracu tak akorat. Víc lidi si tam hosi na akci asi neberte. Dále smekam pred klukama co byly ve sklepe u te bomby, branili se urputne, dost nam to dalo zabrat nez sme se tam dostali....

Takze jeste jednou dik za organizaci a doufam ze jste si to vsichni uzili alespon tak jako HAVRANI PLZEŇ...

SMETY

P.S. nekdo nas tam nakonci fotil (fotecka pro rodinu), tímto bych chtel poprosit zda by dotycny mohl poslat fotku na Havraniplzen@gmail.com - predem dik...

P.S.S. pokud ma nekdo fotky z teto akce tak sem prosim hodte odkazy... vsichni se urcite radi podivame...

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


25 črc 2009, 19:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 pro 2008, 08:19
Příspěvky: 311
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Tak já i celej náš tým hodnotil akci kladně a já osobně jsem se ještě na akci nesetkal s tak promakanym scenářem (výbušnina apd.)... Prostory taky super. Bylo tam docela hodně FRIENDLY KILLU... Po 1. hodině hraní jsem byl zabit 2x a v obouch připadech zabit našima při pročišťování budovy.... Jinak teráci měli pokuď vim jenom povolenou obuv jinak civil, ale chodili tam někteří kteří měli kanady, BW kalhoty, oliv svetr a kdo se v tom má potom vyznat, ještě k tomu když na naší straně bojovali v ACU kalhotách a černé mikině... Jinak akci hodnotim jako zdařilou a rád bych se tam v brzké době znova sešel /skvělý prostory/

_________________
Obrázek


25 črc 2009, 19:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
tak az hloubkovy pruzkum kolinec muzu akci hodnotit kladne az na par terminatoru a povstalce v maskacich kteri sli spatne rozeznat to byla supr akci prome 3,5 z 5......jinak dekuji MP a jeho klukum za krasne zorganizovanou akci............pak poslu odkaz kde muzete stahnout fotky ktery jsem nafotil je jich jenom par ale prece neco

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


25 črc 2009, 20:14
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 04 čer 2009, 20:38
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
pro jirihoffman
Ty kluku, za půjčení baterky jen 3,5 bodu z 5?? Tohle jsme si nedomluvili :lol: :lol:
To máte pravdu, že u rebelů bylo pár lidí s maskáčema, třeba ne v kompletu, ale stejně to bylo zakázaný. Nám to dělalo taky problém. Stačil blbej klobouček v maskáči a už byl chaoz.
S tou bednou byla alespoň sranda pro všechny, když jste ji zneškodňovali uprostřed hloučku. Škoda té baterky a že jste nepřeštípli špatný drát, mohli jsme to ještě vyhrát :lol: :lol:


26 črc 2009, 11:06
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
´tak sorry borisi dame 4 z 5 abys nerek :lol: no jinak a tu baterku dik jinak tady jsou ty fotky http://www.hpkolinec.estranky.cz/fotoal ... ce-25_7_09 je jich jenom 14 ale aspon neco

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


26 črc 2009, 11:48
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2009, 18:57
Příspěvky: 10
Bydliště: Přeštice
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
http://uloz.to/2179873/25.7.09-posledni ... susice.zip foto


26 črc 2009, 11:52
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Takže abych neco napsal.. Akce se mi velice líbila, organizace byla suprová. Děkuji všem učastníkum a hlavně tim za spřátelené národy za dobrou akcičku a spolupraci v utocích. Bombu jsme zneskodnily ale u toho plinu se to nepovedlo ale nevadi, uzil jsem si to a teším se na další akci. Děkuji........ :wink:


26 črc 2009, 13:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 17
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Zdravím všechny účastníky této akce.
Za tým URNA Rokycany děkuji za pozvání. Jsme sice z daleka, ale podobný prostor se jen těžko hledá. Také děkuji všem rebelům, kteří respektovali zákaz vstupu do dobytých objektů, a samozřejmě patří můj dík i spřáteleným týmům.

PS: Trochu mě mrzí ten zdlouhavý konec dobývání posledního útočiště rebelů.

S pozdravem
za URNA Rokycany velitel týmu


26 črc 2009, 17:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
http://uloz.to/2190541/posledni-odporsusice.rar

tady nejaka mensi naloz fotek od AG Čety..... :mrgreen: :mrgreen:


28 črc 2009, 11:11
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
Nemá cenu tady dlouho rozepisovat komu všemu budu děkovat, tak to dáme jen rychle díky organizaci a protivníkovi za dobrej fajtík BEZ HÁDEK :!: :!: :!: .Bylo to fajn a doufám ,že se brzy uvidíme na akci v lese jak jsme se domlouvali.Poslední barák byl převážně bráněn mnou a mejma klukama potom k nám přišlo pár lidí co se vraceli z mrtvoliště tak jste to spřátelený jednotky měli drobet těžší.
Akce vydařená, škoda jen, že nemohlo bejt pyro to by jsme se tam zapotli všichni ještě víc. :lol:
Dík patří i spřáteleným jednotkám který byly aspoň zezačátku féroví, ale potom to podělal zas jeden člověk.Co mě mrzelo víc, že byl oblečenej v barvách naší armády za kterou normálně když nejezdíme za Téčka hrajeme a tuďíš dělá všem klukům co hrajou za AČR jen ostudu :!: :!: :!: . :( :(
Jak říkám akce super a díky všem zůčastněným za fakt dobrej fajt. :wink:

por.Orange
velitel
týmu
GSAS

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


30 črc 2009, 14:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 21 čer 2009, 18:21
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
zdar:byla to fakt dobře povedená akce:velice se povedla až nato že sem byl za rebeli a bylo nás docela málo :trošku nefér ae jinak sem si dobře zahrál :) :) :)


05 srp 2009, 08:17
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 srp 2009, 14:07
Příspěvky: 43
Nový příspěvek Re: 25.7.09 POSLEDNÍ ODPOR Sušice
sice trochu dlouho ale preci tak tedy poradatelum velke grat pekna akce a chtel bych aby tam byly dalsi tak pekne akce !


22 pro 2009, 13:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz