Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 01:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 Operace Anchorage 
Autor Zpráva
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 pro 2008, 08:19
Příspěvky: 311
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Operace Anchorage
Akce se podle mého vydařila až na ten začátek, kdy se sestřelenej pilot ukryl asi 50m od našeho mrtvoliště. Počasí bylo taky dobré, škoda jen toho podmáčeného terénu...Jinak pilot a CD jsme získali celkem brzo, čekal jsem že to bude o něco delší... Děkuji pořadatelům (Powers a jeho kluci) a tešíme se na další akci!


Kdyby někdo postrádal černý kapesní nůž se střibrnym napisem ať se mi ozve....

P.S.: Nemáte někdo tu společnou fotku? :)

_________________
Obrázek


21 črc 2009, 19:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Za povstalce bych pro příště navrhoval, aby pilot byl na místě, kde bude muset nejprve přejít přes linii povstalců ke svým, takhle byl za 5 minut u svých a byla to jen klasická střílečka.
Prostředí docela slušný, akorát boty jsem sušil dva dny.
Mladším hráčům bych doporučil víc myslet fair play, nijak vás to herně neochudí a pro ostatní je to mnohem příjemnější.
Díky organizátorům a zapáleným spolubojovníkům, zejména SOS Rokycany a Rebelům.
Jsem zvědavý na příští akci.

_________________
Legion of Blue Hills


22 črc 2009, 16:18
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 20:18
Příspěvky: 22
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Těbůhte,
s fairplay dávám Ebone za pravdu,ale nicméně to bylo fajn.Spolupráce aspoň u nás byla vskutku dobrá (až na pár friendly kill). Kdybych párkrát při cestě na mrtvoliště nepotkal povstalecký běžce a hledače pilota ani bych nevěděl že ho máme najít :lol:.K tomu bych chtěl ještě jednu věc a to přišlo hodně vtipný když tedy znovu vypustili pilota aby se schoval tak se dostal do rukou našich a spojenci ho šli vzít nazpět nicméně po velkém výpadu a prudkém útoku byl Powers (orgánizátor) tak zapálený do boje že svojí krutou a nekompromisní dávkou postřílel vše co tam bylo želbohu i pilota.A ještě bych chtěl doporučit jednu věc není třeba se až tak ztotožňovat s marinou.Dát si za helmu krabičku lucky strike není fakt šikovný.HOdněkrát se to nevyplatilo páč jsem viděl na dost velkou vzdálenost že tam je schovanej a tudíž jí několikrát slíznul...všichni víme o kom je řeč že Černochu :D jo a strategie házením kuliček rukama mě teda dost pobavila a dost překvapila.V tu chvíli jsem fakt nevěděl co se děje když na mě popadalo asi tak sto kuliček.
Tak zdar zas na příští bitvě.

_________________
Legion of Blue Hills

M14 Wood sniper mode
Ak-47 s
M92f
AEP Desert .50AE
Cz75D Man.

Vz.95
Olive
Black


22 črc 2009, 19:42
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2009, 11:11
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Nazdárek všichni. Naprostý souhlas s Turem i Ebon handem :wink: Mě i Ladisovi se akce moc líbila. Rádi bychom tímto poděkovali organizátorům, bylo to krásné místo, než se přes ten močálovitý les přehnala skupina povstalců a pak opačným směrem protiůtok US army a to několikrát za sebou. Bezva se nám hrálo s Legion of blue hills a Rebels. Doufám, že se sejdeme na dalších akcích a klidně na tom samém místě. Jo a ještě se jednou moc omlouvám za friendly kill do řad povstalců :( Tým SOS

_________________
http://www.havraniplzen.cz/


24 črc 2009, 09:39
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2009, 11:11
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Hlášení z akce týmu 101st Airborne division PLZEŇ http://101st-plzen.webnode.cz/news/operace-anchorage/ :D

_________________
http://www.havraniplzen.cz/


25 črc 2009, 10:18
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Zachránili pilota? :lol: Pokud si pamatuji dobře, tak jej Powers odprásknul..

_________________
Legion of Blue Hills


27 črc 2009, 14:51
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2009, 11:11
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Taky jsem se s Ladisem divil :shock: ale co naděláš :D hlavně, že se nám to tam líbilo. Příště si ho odpráskneme sami :lol:

_________________
http://www.havraniplzen.cz/


27 črc 2009, 15:30
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2009, 14:09
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Ahoj, mě se akce dost líbila, pěknej a těžkej terén, dobrá účast, žádné hádky ohledně nepřiznávání, takže akce fajn a rádi opět přijedeme.

Chci se zeptat na tu společnou fotku, už je to přecejenom týden, takže jsem čekal, že už tady někde bude odkaz kde ta fotka je a ono nic...

_________________
We are the future and we are going to fucking kill you!
-Live-for-Metal-


27 črc 2009, 22:35
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2009, 11:11
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
Jasně akce byla dobrá :D Jinak fotku máme na sos.jex.cz v galerii fotky z akcí. Jestli ti to nepůjde stáhnout tak mi napiš e-mail a rád zašlu foto.

_________________
http://www.havraniplzen.cz/


Naposledy upravil Petr HP dne 25 srp 2009, 12:47, celkově upraveno 1



28 črc 2009, 08:16
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2009, 19:37
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
jj pilot se připlet do dávky ani nevim jak. Report jsem si musel trošku upravit aby to šlo dát na web:). Por příště mám taky pár ponaučení. Na eskortu VIPa střílet jednotlivý:) a VIPa udělal nesmrtelnýho. A k tomu že se pilot schoval špatně: když jsem mu ukazoval že s emá schovat na pravou stranu cesty tak po tom co se začlo tak is cestu splet a neschoval se na pravou stranu cesty co dělila území ale na pravou stran cesty co ohraničovala území, tj. kousek od US mrtvoliště. Rád bych se za tyto nedostatky omluvil. Na příští akci si pořídim přesnou hlaven aby dávka neměla rozptil:) Díky všem za účast, pokud někdo chcete společnou fotku tak mi napište na vratnik.pavel@seznam.cz

_________________
Mnozí lidé se nás ptají proč oživujeme historii... děláme to pro to aby jste si ji nemuseli nikdy prožít.


29 črc 2009, 15:02
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 črc 2009, 11:11
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Operace Anchorage
To by mohlo jít a zkusit udělat mapy (alespoň hrubé) a dát více času opevnit tábory (obranu) kde bude schováván pilot a samozřejmě posádka. Už se těšíme na další akci :)

_________________
http://www.havraniplzen.cz/


29 črc 2009, 18:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz