Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:56

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
 Special Operation Group - SOG 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 dub 2009, 20:04
Příspěvky: 98
Bydliště: Příbram
Nový příspěvek Special Operation Group - SOG
Zdravim tak na týhle stránce http://www.czech-sog.ic.cz/ je snad všechno o jednotce SOG docela zajmavá je sekce Vybavení:)

_________________
M16A3 G&P
MP5SD1 Folding Stock ICS
Usp China


19 črc 2009, 00:22
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 19:54
Příspěvky: 258
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Souhlasím s tebou parádní stránky, těším se až doplní všechny rubriky.

_________________
Viva hrvatska !!
Za dom spremni !!


19 črc 2009, 06:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Moc pěkná stránka,přehledné i docela pěkný desing a spousta informací,snad vše potřebné pro ty co by se do SOGu chtěli pustit i pro ty co je to jen zajimá. Tu část v vybavením už sem si z části prošel a docela mě zaujala výzbroj. Např. CheyTac M-200 nebo M4A3 Bushmaster a celkově počet zbraní,které využívají. :o

PS:Asi jediná česká jednotka,kterou bych i byl ochotnej začít dělat...


19 črc 2009, 11:59
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 dub 2009, 20:04
Příspěvky: 98
Bydliště: Příbram
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Ryan píše:
Moc pěkná stránka,přehledné i docela pěkný desing a spousta informací,snad vše potřebné pro ty co by se do SOGu chtěli pustit i pro ty co je to jen zajimá. Tu část v vybavením už sem si z části prošel a docela mě zaujala výzbroj. Např. CheyTac M-200 nebo M4A3 Bushmaster a celkově počet zbraní,které využívají. :o

PS:Asi jediná česká jednotka,kterou bych i byl ochotnej začít dělat...

JJ je to tak jediná jednotka do který bych šel. Dost dobrý je to, že si samy upravujou auta:)

_________________
M16A3 G&P
MP5SD1 Folding Stock ICS
Usp China


19 črc 2009, 12:56
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
To jo a ta úpra va aut je jen jedna z věcí. Třeba mnohem větší volnost ve výběru zbraně a výstroje. Kdo má MultiCam tak se může klidně dát na SOG. Já kdybych ho začal dělat tak bych si koupil právě MC od Proppera s Cirasem :)


19 črc 2009, 13:03
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Tuhle stránku už znam poměrně dlouho a musím konstatovat, že mi připadá už poměrně dlouho neaktivní. To samé forum na stránce. Připadá mi, že stránky umřely společně se skutečným SOGem :( . Na druhou stranu je fakt, že stránky poskytují i tak poměrně dost informací sic né aktuálních a nových ale i tak. Jinak velký váběr zbraní je, ale většina není v AS k dostání a nemo se musí celkem pracně překopávat jí podobná zbraň. No s tím multicamem to je spíš do pouštních podmínek. Řekl bych, že vlajkovým oděvem je spíše letecká kombinéza. A myslím si, že napodobování této jednotky obnáší víc než jenom multicamy a ciras :), kterou i když mám tak jí nikdy oficiálně nepoužívali :wink:

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


19 črc 2009, 14:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
O tom že není MC není v SOGu issued vím a už vůbec není vlajkovým oděvem,tady de spíš o to že je s MultiCam koho napodobovat,protože v SOGu sice není zaveden,ale čím dál víc si ho kupojou ze svýho. Prostě pokud budeš mít MC a Ciras tak se můžeš dát na SOG (samozřejmě i sostatní výstrojí,kterou používá SOG jako boty,helmu,...)

k těm zbraním,jenom sem říkal že používají slušný arsenál :) .
To s AS nemusí mít hned něco společného,ale třeba s MP5k PDW,MP5 SD6,M4A3 bushmaster nebo nyní i CheyTec M-200 a SA58, mám pokračovat ? (ikdyž si nejsem jistej jetli bude čím :P ) nebude problém ani v AS 8)


19 črc 2009, 19:04
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Ryan píše:
O tom že není MC není v SOGu issued vím a už vůbec není vlajkovým oděvem,tady de spíš o to že je s MultiCam koho napodobovat,protože v SOGu sice není zaveden,ale čím dál víc si ho kupojou ze svýho. Prostě pokud budeš mít MC a Ciras tak se můžeš dát na SOG (samozřejmě i sostatní výstrojí,kterou používá SOG jako boty,helmu,...)

k těm zbraním,jenom sem říkal že používají slušný arsenál :) .
To s AS nemusí mít hned něco společného,ale třeba s MP5k PDW,MP5 SD6,M4A3 bushmaster nebo nyní i CheyTec M-200 a SA58, mám pokračovat ? (ikdyž si nejsem jistej jetli bude čím :P ) nebude problém ani v AS 8)

No s těma zbraněma jsem jen podotýkal, myslel jsem to spíš na náročnost napodobování, no ale jelikož M4A3 bushmaster není k dostání v AS jde většinou o překopání M4A1 což jsme tam taky zmiňoval, že se většinou překovává pracně nějáká tomu podobná zbraň. Dále Cheytac se prodává, ale ne u nás a v zahraničí za hříšné peníze což beru skoro jako nedostupné, je možné, že máš 26000+- (to neberu jako ironii nebo výsměch jenom opět podotýkám)Dále Sa58, no i když jí používají nulově tak v AS verzi je tato zbraň také celkem drahá, ale budiž dá se koupit znehodnocená. pak zbraně řady MP5...to jsou snad jediné zbraně co jsou sehnatelné i za krásnou cenu, Potom neslyšel jsem, že by byla k v AS verzi k dispozici Winchester 1300 defender (kdyžtak mě někdo vyveďte z omylu), SAKO TRG 22 - o tom už nemluvě. M203 - ano, GLOCK 17 - ano, MK46, 48 - ano, ale ne na ceskem trhnu, no dá se taky předělat z M249, akorát by se opět muselo dělat nové to předpažbí a přidáním pár RIS. Jinak jako jo šlo by to napodobovat ho v multicam a ciras+helmou, ale chce to o tom taky něco vědět (tím nemyslím, že bys o tom nic nevěděl to jsem namítal na to" ze staci mit jenom tyhle dve veci+teda ty dalsi", ani tím ale nechci říct, že já vím taky všechno :D ) :wink: :)

Ps: Ono ani ty ciras nejsou valný, oni je měli v SOGu jako vlastní investici jenom dva, na konci už myslim jenom jeden

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


19 črc 2009, 20:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Je vidět že se o SOG zajimáš,já téměř vůbec takže za tebou pěkně zaostávám :) ,jenom už jsem viděl pár fotek s MC a cirasama,ale taky sem si přečet že si to kupojou z vlastního,takže možnost napodobovat nějakou jednotku s MC tady už je,ikdyž si k tomu samozžejmě člověk nesmí vzít boty od blackhawk(pokud je teda čirou náhodou SOG nepoužívá) a na hlavu PASGT nebo MICH či IBH.

Ještě teda k těm zbraním: Ano,přestavět M4ku na bushmastera asi není zas taková sranda,ale rozhodně jednoduší než třeba přestavovat AK na VSS Vintorez nebo SA58 atp. To že je ten CheyTac drahej a SA58 taky (takže říkáš že se tam téměř nepoužívaj ?) je sice pravda,ale hlavně že ta možnost tu je nemluvě o MP5kách a i ta Mk-12 Mod I se možná dělá,pokud ne tak přestavět to třeba z SRka by snad neměl být takový problém.
Jinak má někdo komplet MC a k tomu CIRAS minimálně od PANTAC,tak už asi mít prostředky na to aby si tu zbraň přestavěl,nebo ušetřil třeba na ten CheyTac

Jo a ještě nějakej Vinchester sem na těch stránkách ani neviděl,to SAKO ano,ale netvrdil jsem že všechny co používá SOG,jsou k dostání v AS verzi :wink: nebo že se dají alespon prestavet

PS: já,pokud vše víde,tak žačnu s USMC,takže teď projíždim fotky a info jen o Sboru,ale určitě bych se chtěl o SOGu víc dozvědět,protože to je jediná jednotka ČR,která se my i začíná líbit a zajímat mě...


19 črc 2009, 21:08
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
No SOG je taková moje úchylka v dobrém slova smyslu :) i když o tom nevim dá se říct zdaleka nic když vezmu to hafo informaci :lol: No s tím MICHem to zase jo :lol: Ač MICH 2001 nepoužívaj tak je té TC 3001 nejpodobnější :wink:. Zase ale jako zase nechci abys to bral jako, že tě od toho něják odrazuju...to v žádném případě, ani na to nemam pravo, No vidíš MK12 jsem zapoměl, jo to by se samozřejmě dalo taky přestavět ze SPR i když to by byla asi jedna z nejlehčích přestaveb. Ale jinak klidně dělej SOG, třeba by jsme si potom mohli vyměnovat informace pokud bys měl zájem :wink: :), jinak doporučuju se přihlásit na to forum na těch stránkach SOGu, je tam poměrně dost lidi co se o to hodně zajímaj :wink:

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


Naposledy upravil Chlewy dne 19 črc 2009, 21:56, celkově upraveno 2



19 črc 2009, 21:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Né,jak sem psal, asi začnu s USMC,to se pomalu stává zase moji úchylkou :) .Ale na to forum se klidne regnu a zjistim co se da a po tom muzem dat klidne řeč :),teda až o tom budu samozřejmě něco vědět,abych nevařil z vody jak se říká :P . S tou MICH máš pravdu že je nejpodobnější,ale asi nejvíc lidí si ji pořídí k MC kompletu,tak proto jsem ji napsal.

To samé je třeba u USMC a helem. LWH se prostě nesežene a když náhodou na nic narazíš tak za strašný peníze a nejpodobnější je PASGT (dokonce ještě někde u USMC používaná),dokonce myslim že stejný tvar (možná minimální rozdíli),takže naprostá většina pořizuje právě PASGT. Ale to u SOGu naštěstí nemáte :)


19 črc 2009, 21:49
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Jo jasný já vím, že si psal o USMC :wink: . Můžem dát řeč pokud budeš mít někdy zájem :) . Tou poslední větou si myslel náš tým nebo skutečný SOG? :lol:

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


19 črc 2009, 22:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 13 dub 2009, 09:08
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Tou poslední větou sem myslel jak vás tak i skutečný SOG :)

Třeba se nakonec dostanu i ke koupi toho MultiCamu,tak doufám že mám u vás otevřené dveře :D ...


20 črc 2009, 08:50
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
U nás mají otevřené dveře všichni kdo, alespoň částečnečně splňují příjmací kritéria, další věci se můžou po konzultaci vypustit :wink: :)
Aspoň teda doufám, že si to myslel takhle těmi otevřenými dveřmi :lol:

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


20 črc 2009, 10:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 led 2011, 18:44
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Special Operation Group - SOG
Stránky o jednotce SOG http://www.sog.tode.cz


05 úno 2011, 15:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz