Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 berget 7 summer 2009 
Autor Zpráva
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 13:36
Příspěvky: 113
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek berget 7 summer 2009
Tak jsem se konečně dokopal něco napsat ktéto vyjímečné akci vše zde napsané je z mého pohledu
Jeli jsme za Milo´s Tigers což byl jakejsi drogovej kartel

Datum: 24.6 - 27.6.2009
Místo: SWE, Harnosand
Týmy: Nato 572, Yuri Orlov´s 328, Milo´s Tigers 142, Separetistická reformační strana 167, Civilisté 51
Počet hráčů: 1312


23.6 Úterý

Příletěl jsem do Švédska na letiště Arlanda v cca 1100, kde jsem pak čekal na auto s Longswordem a DonemJJ, v 1400 jsme se vydali do Harnosandu cca 350km od Stockholmu. V 1800 jsme přijeli do Harnosandu místo konání akce bylo už jen pár kilometrů za městem. Překvapili mě písčité cesty v lese se spoustou šutrů v herní oblasti členitý terén a nádherná Švédská jezera a to že se vnoci vůbec nestmívalo. Po pár minutách jsme dojeli k naší záladně kde na náš čekali moraváci Monty a spol. u kerých sem si vyzvedl výstroj a výzbroj. Základna byla roztáhlá takže celkem nebránitelná skládala se z cca 13 velkých stanů. Po ubytování přišlo na řadu seznamování. Za naší frakci tam bylo celkem 15 čechů a 4 slováci dále pak Rumuni, Italove, Američani, Fini, Švédi, Němci kteří měli na starosti velení.

24.6 Středa

Ráno přišlo na řadu registrování podle Ticket ID v hlaní Save zóně kde se měřila i úsťová rychlost zbraní, dostali jsme mapu herní oblasti a 200 Berget dolarů za kereé jsme mohli nakupovat nejrůznejší věci od taxi po tanky a transporty, prošli jsme stánky Classic Army, BlackHawk, 5.11 ty bohatší z nás si pořídili nové věci a šlo se zpátky na bázi. Kolem třetí hodiny jsme začali dělat palposty a spomalovací retardery u jediné příjezdové cesty k naší bázi pak přišlo na řadu zaminování prostoru minama claymore. V 2200 byla zahájena hra, do druhé hodiny raní se nic nedělo, pak v 0200 přišel ruský útok na naší bázi cca 300 ruských bojovníků za ohromného ruského řevu, my v počtu cca 14 lidí jsme bránili palposty leč marně. A postupně jsme odcházeli na mrtvoliště.
V 0300 byla vyhlášena of-game. Tento střet měl ještě dohru u game mastrů kvůli nepřiznávání.

25.6 Čtvrtek

Spánek spánek a zase spaní probudil jsem se kolem 1900, ale teto den se nic co by stálo za zmínění z mího pohledu nestalo krom hlídání příjezdové cesty tento den jsem žádný střet nezažil. V 0300 bylo vyhlášeno of game a šlo se spát.

26.6 Pátek

Ráno v 0900 budíček, na briefingu jsme se dozvěděli co nás tento den čeká hlavním úkolem bylo vyslání celé naší báze na základnu SRP. Cca v 1300 byl u naší základny připraven transport 3 transportních aut neznámé výroby s tim že se auta otočí na 3x, po pár instrukcích se začalo nastupovat já slováci a skoro všichni češi jeli v první koloně až na pár vyjímek. Zhruba po 10 minutách cesty začal výsadek na louce poblíž lesa kde byla základna SRP. Chvili jsme čekali než auta odjedou pro další ´´maso do mlejnku´´ a pokračoval tichý přesun k bízkému lesu
tam se v tichosti čekalo asi 20 minut na další transport. Po další půl hodině nám bylo zděleno třetí transport byl napaden a padl. Tak se vyrazilo ovšem ztratila se nám půlka lidí co šla v předu. Po 20 minutové chůzi jsme uslyšel prví výstřeli kousek od základny SRP. Prostříleli jsme se až kousek před základu spolu s ruskými silami. V tom mi odešla pujčená m4 a tak jsem vytasil plynovku no moc sem nezmohl a se slovami HIT HIT jsem odcházel mrtev dál od místa střetu kde jsem potkal mrtví Montyho a Roriho vyrefrešovali jsme se a šli jsme útočit zpátky na jejich bázi bohužel poslali tam dělostřelecto a my jsme odcházeli nasraný a mrtví už zpátky na místo výsadku tam jsme počkali na další čechy a vyrazilo se po svích na naší bázi. Cesta trvala zhruba 60 minut. Na základně jsme se najedli doplnili munici a v 2200 jsme se vydali do Bashir City, utratit berget dolary v casinu. Když jsme byli v tom nejlepším na město začali útočit jednoty NATO. Longsword nám dal hlášení že je ve městě náš chlap z drogama kerý NATO nesmí získat, tak jsme mu poskytli tělesnou ochranu a ztahovali jsme se zpátky k naší bázi. Po cestě jsme potkali naše. Longsword domluvil auto nisan navara, naskočili jsme na korbu já jsem šel za m249ku kerá byla na střeše spolu se mnou tam byli DonJJ a JD. Longswor a náš medik seděli vevnitř spolu z chráněnou osobou.

27.6 Sobota
Pokračování příště až bude nálada tak to doplnim


Výdaje:

Lístek.............2600
Letenka............3200
Pojištění.......... 500
MRE................1000
Doprava vybavení...1000
pujčení auta.......2900
utracené peníze....5000
----
celkem............16200+ dokoupení potřebné výbavy

Zhrnuto a podtrženo:
Dosavadní vrchol mé AS kariéry.
Příští rok jedu zas a doufám že už nás bude víc ze západních čech.


14 črc 2009, 15:29
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: berget 7 summer 2009
CHtel bych se zeptat jak to bylo s dopravou zvraní ? Nebyli nějalé problémy po cestě ?

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


14 črc 2009, 15:36
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 13:36
Příspěvky: 113
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: berget 7 summer 2009
já jsem letěl letadlem tak sem si zbraně nechal vzít od kluků co jeli autem.
Ale co vím tak nikde problém nebyl.


14 črc 2009, 15:38
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: berget 7 summer 2009
Výjimečná akce? No nevím :)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


14 črc 2009, 19:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 13:36
Příspěvky: 113
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: berget 7 summer 2009
pro někoho jo proněkoho ne 8)


15 črc 2009, 04:44
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 19:54
Příspěvky: 258
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek Re: berget 7 summer 2009
Pár chlapů od nás tam bylo taky, zatím jenom co nám psali tak to bylo parádní. Jinak uvidíme až se slezem v kasárnách a pak bych vám napsal co na to říkali.

_________________
Viva hrvatska !!
Za dom spremni !!


15 črc 2009, 05:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2009, 14:59
Příspěvky: 473
Nový příspěvek Re: berget 7 summer 2009
No jako užil jsem si to maximálně díky naší bandě, to je jasné. Ale akce jako taková stála poměrně dost za vyližprdel :)

Možná až na moment, kdy jsme s Andersem smázli NATO štáb, když nám při zajmutí neodebrali sekundárku a nechali nás bez povšimnutí sedět hned vedle velitelskýho stanu :)

_________________
http://www.zeleznakoule.cz

Krav Maga & Hardstyle Kettlebell instructor


15 črc 2009, 08:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: berget 7 summer 2009
Janky, dost slušný. Hrát proti rusákům by mě jistě uspokojilo. 8)

_________________
Legion of Blue Hills


17 črc 2009, 15:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz