Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 17:28




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 
 Brokovnice 'M65AL' 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2009, 21:00
Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Klatov
Nový příspěvek Brokovnice 'M65AL'
Zdarec sofťácí má někdo zkušenosti s touhle brokovnicí http://www.airguns.cz/shop/detail-zbozi ... e.html-419 ?
uvažuju o ní a nechci zas koupit něakou sra*ku díky.

_________________
"We need a stronger government, bring back capital punishment" - Rapist (Combat84)

"It's better to be dead than a fucking red!!" - Right to choose (Combat 84) - Neplést s Combat18!!


05 črc 2009, 14:00
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 dub 2009, 16:06
Příspěvky: 455
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
kamarad ji ma, dobrej dostrel (teda hlavne FPS) a plneni se taky da..
se znackou Double Eagle mam jenom kladne zkusenosti (hodne podobna znacce Cyma)


05 črc 2009, 14:14
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2008, 09:38
Příspěvky: 76
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Mám ji a nemůžu si stěžovat,jen pozor na pumpování,musíš to vždy dotáhnout pořádně do konce a ne pomalu,jinak hrozí že ti kuličky zůstanou v hlavni,takhle se dá zničit hop.

_________________
Hledáte neinteraktivnější FPS střílečku s nejlepší grafikou? Zkuste AIRSOFT


05 črc 2009, 17:30
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
No dnes jsme měli manuál game a můžeš se zeptat na tento typ brokovnice co říkali ostatní. :lol: většina povídala AU Jauvas a ostatní se nedá publikovat.
Mám ji od loňska, hrál jsem sní i v zimě a např v CQB je schopná konkurovat i AEG. Je to dobrá hračka.


05 črc 2009, 20:49
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2009, 21:00
Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Klatov
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
No takže koukam že samá chvála :) . Tak doufam že neudělam zas takovou chybu jako dřív sem si koupil manualku AK-47 od CBG z BASu, No takovej šmejd už nikdy nechci vidět!

_________________
"We need a stronger government, bring back capital punishment" - Rapist (Combat84)

"It's better to be dead than a fucking red!!" - Right to choose (Combat 84) - Neplést s Combat18!!


05 črc 2009, 21:53
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Hele o BASu nic nevím ale já to koupil v Eagleguns a spokojenost.


05 črc 2009, 21:55
Profil
Četař
Četař

Registrován: 24 črc 2009, 11:05
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Hola,

mam tuhle, akorat kratsi verzi (hlavne jsou ale stejne dlouhe) a moje zkusenosti jsou velmi dobre!

Vyhody:

- 3 hlavne, ktere vypali naraz. Zbran ma prijemny rozptyl a nejaka ta kulicka si cil vzdycky najde. Kopie TM.
- dobre zpracovani. Je to sice vsechno z ABS plastu, ale vydrzi hodne tyrani. Vyborna povrchova uprava ´pogumovanim´
- zbran ma diky 3 hlavnim respekt, hlavne v budovach
- NIKDY se ti nevybije AKU a nevadi ji mrazy! Minimalni udrzba...
- nema vubec zadne zpozdeni pri zmacknuti spouste v porovnanim s elektrikama. Okamzite poslechne a doruci 3 koule presne tam, kam ji namiris
- zasobnik je fajn. Kazda patrona ma 30 kuli, tzn. 10 vystrelu, coz je akorat, na bitku staci, ale zase obcas clovek musi prebit. A alespon tak nevypada jak nejakej looser s klitorisem na zasobniku (no proste s tocakem). Patrony podavaji pekne, nerozbijou se, dobre vypadaji (hlavne pripevnene ke zbrani). Uz nejakych 8 ti bude stacit. Ja mam 17 a jeste na zadne akci jsem je nevystrilel. Vetsinou behem kola vymlatim tak 3-10 max!
- nespotrebujes milion kuli (zadne drzeni spouste, petting se zasobnikem a vychrasteni 600 kuli najednou)
- mimo otevrene prostory se fklidu muze postavit AEG. Hrace to nuti trochu taktizovat a premyslet, cini to vsak hru zajimavejsi! Je to vice real.
- pro toho, kdo je srdcem brokovnicar, je to jedna z nejlepsich voleb! Protoze brokovnice strilejici jednou kouli se podivnym chrasticim zasobnikem na 100 kuli je pro decka, a protoze plynove brokovnice maji dost problemu samy s vlastnimi uniky plynu atd...
- rozumna cena! Jenom bych ti doporucil si ji a) koupit na internetu v zahranici (usetris), b) koupit si kratsi verzi - v budovach a kerich brzy prijdes na to proc


Nevyhody:

- neni pro slecinky! Nedoporucuju vubec pod 18 let... nekteri frajeri to ani nebyli schopni natahnout a vicere natazeni ji nesveci. Jde to pekne a pro prumerneho muze to neni nijak unavne, ale nektere chcipacky to muze prekvapit.
- neni pro klito-mily! Zadne "drz tu spoust dokud na nej nenasypes 400 kouli" a z toho vychazejici strelba jak z leteckeho kulometu. Trosku vic real, nez by nekterym mohlo vyhovovat.
- neni pro vecne upgrade-mily! NELZE upgradovat. Vykon je fphode, ale necekej, ze prestrelis AEG na 360FPS a vice (dnes uz skoro vsechny CYMA a JG). Pokud jsou na louce proti sobe dva sudy a za druhym je elektrika, tak musis vymyslet jiny zpusob, nez ze ho zasypes milionem projektilu a budes doufat, ze neco prizna. Na nejakych 25-30m je uplne v klidu a v mistnosti alespon nepotece krev a nebudou se lamat zuby (nekteri slabsi jedinci jeste nepochopili, ze to neni cil airsoftu). Pocitej s 300fps (asi 100 m/s) a nebudes zklaman. Ostatne, brokovnice nikdy neusilovaly o soupereni s utocnyma puskama, ze?
- nema stavitelny hop-up (jsou tam 3), ale pri dobrem vyberu kuli (doporucuju .20g) neni co resit.
- neni pro kempice! Zadne lezeni v keri a cekani az nekdo jiny ´zacne hrat´. Jednak se spatne natahuje v leze a jednak uz samotna zbran nuti spise hru tvorit, nez jen reagovat

Celkove jsem s ni velmi spokojen, kvalita je velmi dobra. Nemusis mit obavu, je to pekne zpracovana zbran. A je s ni sranda!


24 črc 2009, 12:07
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 24 črc 2009, 22:15
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
nevihoda- je ktomu jen jedna patrona cos je v boji myslim nepouzitelny a nove patrony nejsou zrovna nejlevnejsi kor napr od TM ale jinak tady od CBG a meli by tam pasovat.

http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=4158


27 črc 2009, 21:07
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
a co s timhle mate naky skusenosti? hrozne se mi libi a nak se mi k tomu zatim nikdo nevyjadril....
http://eshop.strelecky-portal.cz/index. ... 28&id=1776

http://www.youtube.com/watch?v=uqYpZX7e31w

zkracena
http://www.youtube.com/watch?v=kmxU6tLyVTw
http://www.youtube.com/watch?v=_58NxFhdVXY

zajimalo by me jestli to nekdo skousel, jak je to silny z kolika kulickama atak.
diky

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


27 črc 2009, 21:59
Profil
Četař
Četař

Registrován: 24 črc 2009, 11:05
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
No nevim cece,

ja jsem na netu kupoval 4 za zhruba 150,-. Takze kdyz do toho vrazis 300,-, tak mas na hru celkem dost. Staci trochu hledat na zahranicnich webech a nebat se nakupovat pres paypal.

Jinak, kdyz srovnas cenu jinych tlacaku zasobniku, tak to neni zas tak krvave...


Fugu píše:
nevYhoda- je ktomu jen jedna patrona coZ je v boji myslim nepouzitelny a nove patrony nejsou zrovna nejlevnejsi kor napr od TM ale jinak tady od CBG a melY by tam pasovat.

http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=4158


28 črc 2009, 08:31
Profil
Četař
Četař

Registrován: 24 črc 2009, 11:05
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Je to supr kver, videl jsem ho v UK, ale nehral jsem s ni. Je to prakticky ta nejrealistictejsi brokarna, jaka existuje!

Problem je to, ze kazdy zasobnik/patrona ti z ni po kazdem natahnuti realisticky vylitne. To je sice supr, ale budes je lovit po zemi po kazdem vystrelu, coz je v realu celkem dost nereal ;). Teda pokud nechces litat s pytlem prilepenym k zaveru brokarny... muhaha.


Jubal A. Early píše:
a co s timhle mate naky skusenosti? hrozne se mi libi a nak se mi k tomu zatim nikdo nevyjadril....
http://eshop.strelecky-portal.cz/index. ... 28&id=1776

http://www.youtube.com/watch?v=uqYpZX7e31w

zkracena
http://www.youtube.com/watch?v=kmxU6tLyVTw
http://www.youtube.com/watch?v=_58NxFhdVXY

zajimalo by me jestli to nekdo skousel, jak je to silny z kolika kulickama atak.
diky


28 črc 2009, 08:40
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Mám M56 z Eaglu s kratší hlavní a pevnou pažbou, prodává se se třemi patronami, ne s jednou, jak píšou.
Platí co napsal geo, i tahle je dost dlouhá, ta s dlouhou hlavní je dlouhá jak kráva a v křoví se s tím neotočíš. Doporučuji si ji pořizovat pouze v případě, kdy i tvoji kámoši hrají aspoň trochu rozumný soft a ne že po sobě vypouštěj celý zásobníky a zvyšují si ego zkrápěním nepřátel jak hasičkou hadící. Na Eaglu stojí 6 dalších patron 320,- cež není tak hrozný. Jelikož jsem si kupoval dva tlačný zásobník k SIGu a dohromady mě stály skoro litr. Ještě má bíle zvýrazněná mířidla, takže se dá mířit fakt rychle.
Já s ní hraju jak ve správným béčkovým filmu. Vyskočit z poza stromu vyslat dva výstřely do křoví s nepřáteli a šipku zpět. Je důležité pořádně ji natáhnout, pokud ji při natahování k sobě pořádně nedocvakneš, tak nevystřelíš. Ve volné přestřelce s AEG nemáš moc šancí. Pokud po sobě mastíte tuny kuliček, kup si radši kulomet.
Je to pro ty, co maj koule, nikoliv stovky kulí.

Koukal jsem, že teď mají ještě Benellku se stavitelnou pažbou, ale s ní nemám žádné zkušenosti.

_________________
Legion of Blue Hills


28 črc 2009, 15:59
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 28 črc 2009, 00:30
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
halet ty vylitavajici patrony sou sice realisticky ae v boji naprd ale jinak silna muze bejt dost


28 črc 2009, 21:31
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Jaké vylétávající patrony?


29 črc 2009, 07:19
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 04 črc 2009, 10:23
Příspěvky: 150
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Jerson píše:
Jaké vylétávající patrony?


http://www.youtube.com/watch?v=uqYpZX7e31w tady to vidis jak strili.


29 črc 2009, 07:22
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 dub 2009, 17:17
Příspěvky: 102
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
já mám pocit že ty "patrony" sou zásobníky na bb, myslím že maj kapacitu 30bb a nevylétavají ale méní se mezi sebou po jednom do na to určené části zbraně.


29 črc 2009, 07:23
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 čer 2009, 07:02
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
u tech od maruzen je to reseny tak ze v pazbe je zasobnik na plyn a v nabojnicich muze bejt 1 az udajne 10 kulicek (uvadi 1 az 5 ale de tam prej vic ovsem z vissim poctem kulicek to straci na sile) nabojnice je po vystrelu vyrazena ven jako u realne zbrane. delaj se i kapsicky kery padajci nabojnice chytaj.
rad bych ale vod nekoho kdo to ma slysel jak to facha v praxi. kolik kulicek je optimalni a podobne...

_________________
I'll give you my gun when you take it from my cold, dead hands!


29 črc 2009, 09:05
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2009, 21:00
Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Klatov
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Zdarec no tak jsem si ze zoufalosti (M56 neměli na skaldě) koupil M3L od UTG. Je to ta samá. Mám jí zhruba 2 týdny a zdá se mi že má moc malej dostřel! Střílí to tak 20m rovně a pak to už padá. Nevim ale nekde jsem videl že nejakej týpek do toho něco nastříkal (bylo to v angličtině a já tomu moc nerozuměl) a pak mu to střílelo docela slušně.Prosím o radu co to tak mohlo bejt.Diky moc.

_________________
"We need a stronger government, bring back capital punishment" - Rapist (Combat84)

"It's better to be dead than a fucking red!!" - Right to choose (Combat 84) - Neplést s Combat18!!


30 črc 2009, 23:09
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 22 říj 2010, 20:21
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Brokovnice 'M65AL'
Obnovuju téma,taky by mě zajímalo,co mohlo bejt "to" že mu to zvedlo dostřel.. myslíte že obyčejnej Silkal?
jinak mám m56a short (kratší s pažbou) a za 2-3 dny by se tu na foru měla oběvit recenze (domluveno s jeffem)


23 říj 2010, 16:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz