Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Black Man 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Black Man
Tak to sem házejte lidi to sem na vás opravdu zvědavej.
Já hodnotím akci za kladnou, i když jsme tam ještě měli co vylepšovat. Hlavní je, že jsem si splnil to proco sem tam jel : setkat se přez mířidla s GRIFONE a s Glanciho maldou, který sem měl za tým co oplácet a povedlo se mi to :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
V neposlední řadě bych rád poděkoval ještě GLANCIMU za to, že měl tu odvahu vůbec s 18 lidma jít dobíjet budovu a chopil se velení US.
Nerad bych, aby se to tu rozhádalo jako na každým hlášení z akcí.Proto zdůrazňuji kdo si chce zas mindráky léčit na netu tak ať sem raději nic nepíše negativní odezvu na hru přijmu, ale nebude se to tu hádat kuli přiznávání a nepřiznávání.Já s tím problém neměl.Byl to les a nemělo cenu sypat víc jak na 30 m kdo to neví tak at si to zapamatuje :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


Naposledy upravil mro dne 14 čer 2009, 08:01, celkově upraveno 2



13 čer 2009, 12:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Black Man
Takže, akce nebyla špatná, ale musim říct, že jsem čekal víc. Očekával jsem konečně pořádnou military akci, kde se bude hodně chodit, hodně hlídat, hodně pozorovat, nebude spát a nebude se jednat o obyčejnou střílečku...což taky až do sobotního rána docela fungovalo. Ovšem dneska ráno se to k (nejen) mému zklamání zvrhlo v obyčejnou kropičku klasického stylu "oni brání budovy a my je dobýváme", která ani navíc nebyla moc povedená, protože jsme byli v poměrně velké početní i situační nevýhodě a naše útoky tak neměly moc šance na úspěch. Rozhodně tu nechci fňukat, že to bylo nefér nebo tak, válka není fér a prostě halt AČR byli ve velikej výhodě a splnit úkoly bylo nad naše síly, ale prostě je to hlavní důvod toho, že dneska šla ta akce docela do háje. Když už se akce zvrhne ve střílecí megaball, tak ať je to alespoň zábava :D Ale jinak jsem (až na jeden níže popsaný detail) s akcí docela spokojenej, na to, že to původně vypadalo, že se akce vůbec konat nebude, to dopadlo dobře a docela jsem si to užil...hlavně páteční večer a noc. A co se nepřiznávání týče, tohle byla po dlouhej době akce, kde jsem ani jednou neměl pocit, že by mi někdo nepřiznal...koho jsem jasně napálil, ten se zvednul. Od ostatních jsem sice pár hlášek o nepřiznávání slyšel (aby taky ne, bez toho to prostě nejde :D ), ale za mě v tomhle směru velký +.

A teď k tomu "detailu"...měl bych tady vzkaz pro toho snipera, který mě napálil na cca 10m přímo do xichtu:
Když už jsi takovej magor, že pálíš upgradovanou sniperkou na takhle krátkou vzdálenost, tak sakra alespoň miř na nohy/tělo...já tam stál skoro úplně odkrytej, mohl jsi mě trefit prakticky kamkoli, ale to ne, tys mě musel ausgerechnet napálit přímo do držky...fakt ti mockrát děkuju za nejhnusnější zásah od doby, co mi vystřelili dva zuby a za díru do xichtu. Nejsem žádná slečinka a už jsem si zvyknul, že airsoft občas bolí, ale tohle byl vyloženej kretenismus...když si nejsi schopnej domyslet, že pálit sniperkou na pár metrů do hlavy je totální hovadina, tak si kup základový AEG od TM, kterym nikomu nic neuděláš, a vyser se na sniperky. Vole.
Zároveň bych se rád omluvil všem normálním účastníkům akce za ten výstup, co jsem tam předvedl těsně po tomhle zásahu, ale v tu chvíli jsem opravdu viděl rudě.

PS: Z toho setkání přes mířidla mam taky radost :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 čer 2009, 14:21
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Black Man
Akce se mi líbila, mohlo to být sice lepší ale i tak to stálo zato, jinak s nikym sem problém neměl a doufam, že nikdo se mnou taky ne... :) Díky všem zúčastněným za pěknou akci, jinak chválim Bricka, Coopera a Lupeho za dobrou spolupráci při znovuobsazení baráku nahoře u lesa. ;)


13 čer 2009, 15:33
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Black Man
Griffon píše:
Takže, akce nebyla špatná, ale musim říct, že jsem čekal víc. Očekával jsem konečně pořádnou military akci, kde se bude hodně chodit, hodně hlídat, hodně pozorovat, nebude spát a nebude se jednat o obyčejnou střílečku...což taky až do sobotního rána docela fungovalo. Ovšem dneska ráno se to k (nejen) mému zklamání zvrhlo v obyčejnou kropičku klasického stylu "oni brání budovy a my je dobýváme", která ani navíc nebyla moc povedená, protože jsme byli v poměrně velké početní i situační nevýhodě a naše útoky tak neměly moc šance na úspěch. Rozhodně tu nechci fňukat, že to bylo nefér nebo tak, válka není fér a prostě halt AČR byli ve velikej výhodě a splnit úkoly bylo nad naše síly, ale prostě je to hlavní důvod toho, že dneska šla ta akce docela do háje. Když už se akce zvrhne ve střílecí megaball, tak ať je to alespoň zábava :D Ale jinak jsem (až na jeden níže popsaný detail) s akcí docela spokojenej, na to, že to původně vypadalo, že se akce vůbec konat nebude, to dopadlo dobře a docela jsem si to užil...hlavně páteční večer a noc. A co se nepřiznávání týče, tohle byla po dlouhej době akce, kde jsem ani jednou neměl pocit, že by mi někdo nepřiznal...koho jsem jasně napálil, ten se zvednul. Od ostatních jsem sice pár hlášek o nepřiznávání slyšel (aby taky ne, bez toho to prostě nejde :D ), ale za mě v tomhle směru velký +.

A teď k tomu "detailu"...měl bych tady vzkaz pro toho snipera, který mě napálil na cca 10m přímo do xichtu:
Když už jsi takovej magor, že pálíš upgradovanou sniperkou na takhle krátkou vzdálenost, tak sakra alespoň miř na nohy/tělo...já tam stál skoro úplně odkrytej, mohl jsi mě trefit prakticky kamkoli, ale to ne, tys mě musel ausgerechnet napálit přímo do držky...fakt ti mockrát děkuju za nejhnusnější zásah od doby, co mi vystřelili dva zuby a za díru do xichtu. Nejsem žádná slečinka a už jsem si zvyknul, že airsoft občas bolí, ale tohle byl vyloženej kretenismus...když si nejsi schopnej domyslet, že pálit sniperkou na pár metrů do hlavy je totální hovadina, tak si kup základový AEG od TM, kterym nikomu nic neuděláš, a vyser se na sniperky. Vole.
Zároveň bych se rád omluvil všem normálním účastníkům akce za ten výstup, co jsem tam předvedl těsně po tomhle zásahu, ale v tu chvíli jsem opravdu viděl rudě.

PS: Z toho setkání přes mířidla mam taky radost :D



podle mého názoru je to samozřejmě s tim sniperem hnus ale co se týče toho kroperní tak vás vylo udajně 18 a nás 30.My vás ráno poškádlilui a nechtěli jsme prostě čekat na to až pár kluků od vás vyjde z hnízdečka a pujde nám ukázat jak se hraje.Tak jsme chodili mi k vám velká škoda byla toho že jsme vyslali 2 radisty na kóty a oni doběhli bez jakého koliv odporu načež mi glanci potom řiká že se mu to rozpadlo že to nejde dobít a tak. :( :( :( .Tohohle bodu byla opravdu škoda protože tam ste se mohly ukázat i v těch 18 lidej a překazit nám plány a aspoň srovnat skore na 1:1.Jinak za ten páteční útok v 9 hodin vám musím gratulovat prtože během 10 minut mi sundat 8 lidí nemlicht ještě zástupce velitele základny to se vám povedlo,byla to prostě parádní trefa a tak to zbylo vše na mě :D.
Jak říkám největší kámen úrazu bylo to že vám nepřijeli lidi :( jinak by to bylo zas o něčem jiným :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


13 čer 2009, 17:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Black Man
Takže teď můj pohled...
Jelikož jsem "fungoval" (snad dobře) jako nemalá součást velení, tak spíš asi popíši věci ohledně organizace apod.

K US BOYS: Ti lidi předvedli hooodně věcí, kde bylo jasný, že se ženou na smrt a do sobotního rána se všichni chovali a dělali tak a to, co měli... Myslim, žetam byla skvělá parta lidí, kde jsme si prostě všichni rozumněli. Trošku mne mrzí, že na takovýhle akce jezděj lidi typu "dáme špeka, pak jim nakorpíme prdel a velení ať mi vyhulí"... Snad jsem nikomu od nás moc neukřivdil a snad na mně není nikdo nasranej... A nerad bych novou přezdívku :lol:

K AČR: Chlapi, smekám. Nic jinýho se napsat nedá. Měli jste to hezky vymyšlený. Nemam rád, když někdo něco svádí na okolnosti, ale určo mi i někteří z vás dají za pravdu, že tenhle komplex je těžko dobytelnej, ke všemu početní nevýhoda pro nás US... Ale díky za takový to radostný mávání :D A potom taky díky za ty přestřelky v lese od křižovatky dál - to byl masakr a užil jsem si ho (sice nechápu, jak ses tam, Orangi, dostal, ale o to víc si toho "zásahu" vážim :D )

Jinak, s nepřiznáváním jsem se na vlastní kůži nesetkal, takže na tohle si moc stěžovat nemůžu...

Teď k organizaci: Myslel jsem si, stejně jako jiní, že to bude tak, jak napsal Griffon a to "zvrhnutí" v kropičku bylo sice předpokládatelný, ale i tak nepotěšující... Chtěl bych Orangovi poděkovat za hezky postavenej scénář a dobře dosazenej do týhle situace, ale přece jenom to bylo malinko "jednostranný". Kdyby jste, chlapi, při ranních útocích vylezli z baráků a natlačili nás třeba do lesů, mohla být daleko větší sranda:) Takhle jsme chodili na smrt, protože mrtvý místo ve vašem perimetru eexistovalo ani v noci, ani ve dne...

Na závěr chci samozřejmě poděkovat všem, kteří tam byli, všem US, kteří přestáli ty moje kecy apod. a všem, kteří se z AČR chovali férově. Velký dík patří Griffonovo 2ID, s kterou jsem se jakžtak cítil mezi pěchotou a doufam,že ty Parkerovo řeči o trénincích nebyly jen řeči...Závěrem bych řekl,že pro příště asi zvolit větší prostor a trošku "poupravit" poměr sil, nebo aspoň cíle těch lidí (AČR mělo výhodu v obraně a bylo jich min. o 10 víc).
Prostě to mohlo být daleko lepší, ale taky daleko horší... Řekl bych, že pro mně to byl takovej ten "Zlatej střed"...
Takže díky všem:)

PS:Taky velký díky organizátorům za to,že nakonec byl povolen vstup <18 8)

PS2: Ták, poslední Orangovo přízpěvek je svatá pravda... A ohledně radistů: V OPORDU nebylo, kam půjdou a já osobně jsem o žádným ani nevěděl (Jo, předčasně jsme se na to vykašlali, ale bylo by to jen nesmyslným protahováním akce)

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


13 čer 2009, 17:14
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2008, 14:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Black Man
Tááákže,
Akce nebyla špatná, ale jak už to bylo psáno, zvrhlo se to v nepředstavitelnou, bezvýznamnou kropičku... Což mě docela mrzí, poněvadž to začínalo celkem slibně.
Já osobně jsem měl pár případů s nepřiznáním, ale nebudu to tady rozmazávat. Je to sport, a je na každým jak se k tomu postaví.
Musím uznat, že Orange měl dobře vymyšlenou obranu a bylo to takřka nedobitné v našem počtu. Taky chválím snipera za AČR na věži, že je schopen nás sundat na 100m :) "respekt :D" ...
Za US chci poděkovat především Havlovi za SUPER velení a celýmu našemu teamu za kráásně ztrávený dva dny, a dalším zkušenostem, kterých bych bez nich nezískal :).

_________________
PVT. Rico "kůpr" Cooper
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


13 čer 2009, 18:24
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 20 bře 2009, 19:23
Příspěvky: 308
Nový příspěvek Re: Black Man
Griffon píše:

A teď k tomu "detailu"...měl bych tady vzkaz pro toho snipera, který mě napálil na cca 10m přímo do xichtu:
Když už jsi takovej magor, že pálíš upgradovanou sniperkou na takhle krátkou vzdálenost, tak sakra alespoň miř na nohy/tělo...já tam stál skoro úplně odkrytej, mohl jsi mě trefit prakticky kamkoli, ale to ne, tys mě musel ausgerechnet napálit přímo do držky...fakt ti mockrát děkuju za nejhnusnější zásah od doby, co mi vystřelili dva zuby a za díru do xichtu. Nejsem žádná slečinka a už jsem si zvyknul, že airsoft občas bolí, ale tohle byl vyloženej kretenismus...když si nejsi schopnej domyslet, že pálit sniperkou na pár metrů do hlavy je totální hovadina, tak si kup základový AEG od TM, kterym nikomu nic neuděláš, a vyser se na sniperky. Vole.
Zároveň bych se rád omluvil všem normálním účastníkům akce za ten výstup, co jsem tam předvedl těsně po tomhle zásahu, ale v tu chvíli jsem opravdu viděl rudě.



Tohle tomu přesně odpovídá tvůj podpis..

_________________
Na světě je v oběhu více než 550 milionů zbraní. To je jedna zbraň na každého dvanáctého člověka na zemi. Jediná otázka zní…jak vyzbrojíme těch zbylých 11 ?


13 čer 2009, 19:17
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2008, 18:46
Příspěvky: 20
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: Black Man
Akce se mi libila a patecni vecer byl ze vseho nejlepsi. Nocni presuny a plneni ukolu v prostoru akce byli na jednicku. Cekal jsem sice v patek ze bude enemy trochu vic vylezlej z baraku ale co se da delat. Maly utok na vez kde jsem se snazil zastrelit si alespon toho clobrdu uplne na strese i s pouzitim mensiho nasvetlovani mi zmaril jedno ACRko mezi nasimi radami ktereho jsem si spletl s jednim od nas. Nj v te tme vypadal jako ze ma ACU digital. Tak hooah chlape dobra prace.
Sobotni rano za svitani jsme znovu vyrazili do akce kde jsme se znova snazili dobyt pod zastitou tmy alespon jeden baracek. Bohuzel nase akce byla prerusena nenadalim prijezdem PCR kdy se nase jednotka stahla do vyckavaciho stavu co se to vlastne deje. Nakonec z toho vylezlo ze se prijeli podivat jen na nase GANY :D . Pak uz nasledovalo co tu uz bylo receno, znovu a znovu jsme utocili :( . Pri jednom utoku pod vedenim Havla na celni utok v lajne jsem dokonce skoncil v mravenisti :D jak jsem sebou placl o zem a navic jsem si zapomel natocit tocak takze muj zvukovy efekt pusky byl nanic :) nacez me nepratelska palba poslala na mrtvoliste.
Moc me take prekvapil "sniper" na vezi ktery me asi svym poslenim vystrelem sundal na cca 100 m. To je zatim vse
Dik


13 čer 2009, 21:08
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Black Man
Havel píše:
Takže teď můj pohled...
Jelikož jsem "fungoval" (snad dobře) jako nemalá součást velení, tak spíš asi popíši věci ohledně organizace apod.

K US BOYS: Ti lidi předvedli hooodně věcí, kde bylo jasný, že se ženou na smrt a do sobotního rána se všichni chovali a dělali tak a to, co měli... Myslim, žetam byla skvělá parta lidí, kde jsme si prostě všichni rozumněli. Trošku mne mrzí, že na takovýhle akce jezděj lidi typu "dáme špeka, pak jim nakorpíme prdel a velení ať mi vyhulí"... Snad jsem nikomu od nás moc neukřivdil a snad na mně není nikdo nasranej... A nerad bych novou přezdívku :lol:

K AČR: Chlapi, smekám. Nic jinýho se napsat nedá. Měli jste to hezky vymyšlený. Nemam rád, když někdo něco svádí na okolnosti, ale určo mi i někteří z vás dají za pravdu, že tenhle komplex je těžko dobytelnej, ke všemu početní nevýhoda pro nás US... Ale díky za takový to radostný mávání :D A potom taky díky za ty přestřelky v lese od křižovatky dál - to byl masakr a užil jsem si ho (sice nechápu, jak ses tam, Orangi, dostal, ale o to víc si toho "zásahu" vážim :D )

Jinak, s nepřiznáváním jsem se na vlastní kůži nesetkal, takže na tohle si moc stěžovat nemůžu...

Teď k organizaci: Myslel jsem si, stejně jako jiní, že to bude tak, jak napsal Griffon a to "zvrhnutí" v kropičku bylo sice předpokládatelný, ale i tak nepotěšující... Chtěl bych Orangovi poděkovat za hezky postavenej scénář a dobře dosazenej do týhle situace, ale přece jenom to bylo malinko "jednostranný". Kdyby jste, chlapi, při ranních útocích vylezli z baráků a natlačili nás třeba do lesů, mohla být daleko větší sranda:) Takhle jsme chodili na smrt, protože mrtvý místo ve vašem perimetru eexistovalo ani v noci, ani ve dne...

Na závěr chci samozřejmě poděkovat všem, kteří tam byli, všem US, kteří přestáli ty moje kecy apod. a všem, kteří se z AČR chovali férově. Velký dík patří Griffonovo 2ID, s kterou jsem se jakžtak cítil mezi pěchotou a doufam,že ty Parkerovo řeči o trénincích nebyly jen řeči...Závěrem bych řekl,že pro příště asi zvolit větší prostor a trošku "poupravit" poměr sil, nebo aspoň cíle těch lidí (AČR mělo výhodu v obraně a bylo jich min. o 10 víc).
Prostě to mohlo být daleko lepší, ale taky daleko horší... Řekl bych, že pro mně to byl takovej ten "Zlatej střed"...
Takže díky všem:)

PS:Taky velký díky organizátorům za to,že nakonec byl povolen vstup <18 8)

PS2: Ták, poslední Orangovo přízpěvek je svatá pravda... A ohledně radistů: V OPORDU nebylo, kam půjdou a já osobně jsem o žádným ani nevěděl (Jo, předčasně jsme se na to vykašlali, ale bylo by to jen nesmyslným protahováním akce)


k tomu zásahu daostal sem se tam s jedním vojákem z SGC menuje se Jiří když jsme šli 3 a můj radista za me nastavil sou kůži pro to abych já mohl jít dále.Po 3 letech mě donutili okolnopsti si lehnout na zem a proplazit se 300m přez vás opravsdu mam na to svedky žer se se tam plazil a tím se dostal za vás :D :D :D : :D :D :D,Jinak my nevědli o tom kolik vás je a základu hlídalo neustále jen 5 leidí + štáb kterje byl ze 3 lidí jinak byly všichnoi venku v lese potm co se to zvrhlo v krpišku to už bylo zas vše jinak ale já chtěl nějakou dinamiku a proto sem všechny vysílal ven do lesů,škoda že ste nepočkali na toho radistu tam mohl bejt další pěknej FAJZ :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


13 čer 2009, 23:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: Black Man
Jack Carver píše:
Akce se mi líbila, mohlo to být sice lepší ale i tak to stálo zato, jinak s nikym sem problém neměl a doufam, že nikdo se mnou taky ne... :) Díky všem zúčastněným za pěknou akci, jinak chválim Bricka, Coopera a Lupeho za dobrou spolupráci při znovuobsazení baráku nahoře u lesa. ;)

Ja ti dekuju a dekuju ti za dobrou spolupraci. Tak tahle akce se my prevazne libyla sice to mohlo bejt lepsi, ale byl jsem spokojen, vecer sme se sice moc neprospali ale to my vubec nevadilo. Rano jsme udelaly zevsech sil vsechny mozne vypady na budovu a dekuji Havlovi a Griffonovi za dobre napady na utoky.


14 čer 2009, 00:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Black Man
lidi hoďte sem nějaký odkazy na fotky z týhi akce dík. :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


14 čer 2009, 08:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 14 čer 2009, 09:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Black Man
HooaH,
Tak tedy k akci. Toto bylo popravdu parádně vymyšlená military akce kde nechybělo pozorování, útoky na smrt atd. Na US straně jak je tu už zmiňována skvělá nálada. :) Jak řekl sám Glancy, je lepší když na akce jezdí lidi kteří se už znají a ví od sebe můžou čekat. US strana se zase sešla ve stejném složení jako obvikle. Nebudu tady psát co ostatní, že AČR byla v přesile a tak. To nemá cennu se hádat. Jediné co mě na akci naštvalo je toto-běželi sme první sebevražedný pútok na barák a já kličkoval mezi kulema což na mě z baráku začali řvát že nepřiznávam. Přísahám vám na mojí Matku že ani jedna kulička mě nezasáhla. Po deseti metrech běhu sem sebou třísknul na zem a až pak sem dostal zásah do horníhu rtu. Zvedl sem ruce a odešel, ale při tom sebevražedném běhu má cenu nepřiznávat? nemá, tak nevím proč bych nepřiznával. Toť bylo asi vše. Jinak chci taky moc poděkoval Žendovi za spolupráci při Teroristických útocích. :D :D :D Díky za pozvání na akci a budu se těšit za nedlouho na další :) Měj te se lidi,
HooaH !

PS: Jedno Photo z americké strany specielně pro Havla :D
http://www.imeem.com/people/l_ZF426/photo/esao-q9X1w/


14 čer 2009, 09:18
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Black Man
Takže hlavně chci poděkovat organizátorům, AČR týmům + cca 75% US boys za fajn akci
začnu negativama :
lehčí organizační zmatky na začátku - ale ty jsou skoro na všech akcích a rychle se vyřešily
rozhodnutí US strany umístit svoji základnu kousek od US parkoviště a ani ne 1 km od naší což zredukovalo bojiště z cca 5 km čtverčních tak na 1 ,obzvláště když je náš průzkum brzy objevil (prý jste byly slyšet na velkou vzdálenost a moc jste si svítily baterkama )
poměrně celkově malá frekvence US útoků (což je nepochopitelné a škoda obzvlášte když jste tak dobře začaly :evil: )
pak samozřejmně nejhorší věc z celé akce - ten slzák v 3 ráno co neznámý s odpuštěním debil hodil do našeho baráku .....
pro onoho dotyčného mám vzkaz :
na většině AS akcí je slzný plyn zakázán ...důvody jsou pochopitelné - i relativně bezpečné "civilní" CS plyny mohou nadělat pěknou paseku a způsobit vážné zdravotní problémy
ale ty idiote si tam nejsíš hodil tu vojenskou sračku co je x-krát silnější ...zkus si nejdřív na sobě ...já ho zažil na vojně v plynkomoře protože sem měl vadnou masku a není to příjemná věc

no ale celkově byla sranda - tedy často i nuda protože amíci sice provedly ze začátku pár opravdu nechutných přepadů ( všechna čest ) ale pak se dlouho nic nedělo
likvidace US "human waves" byla opravdu masakr (snad poprvé co co hraju soft jsem vykropil zásobák v jedinné dávce :lol: )
no ranní patrola se SOG byla pěkná jen lituju že nám nevyšla ta léčka (sorry kluci příště si dám pozor abych nebyl proti slunci a amíci mě nevyhmátly ) ale následná bitka v kroviskách stála za to :D ...sice jsme padly ale SOGové přesnou palbou vyrovnaly ztráty a pár US boys se přes to křoví prý postřílelo navzájem :D

jo jen poznámka pro pro organizátory budoucích akcí ...je běžnou doktrínou že aby měl být útok úspěšný tak má být 2-3 násobná převaha (nebo silná dělostřelecká / letecká podpora což v softu nejde - bohužel :lol: ) takže pokud je ve scénáři že nějaká strana má útočit tak s tím počítejte a pro obránce omezte počty atd - bohužel se nedá ovlivnit to že pak polovina lidí nepřijede ale např by šlo že by se "silnější" obránce prozdělil na místo jedné základny by musel bránit více cílů (třeba předsunuté základny s vlastnímy mrtvolišti ) atd prostě dát útočníkům nějakou šanci dosáhnout lokálně početní převahy jež je nutná k tomu aby byla vůbec nějaká šance na úspěšný útok

no a na závěr speciání poděkování všem 3 teamům se kterými jsem během akce spolupracoval : SGC a oběma SOGům - byly jste super

Softu zdar
Keldron

edit : jo taky se těším na fotečky 8)

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


Naposledy upravil Keldy dne 14 čer 2009, 10:11, celkově upraveno 5



14 čer 2009, 09:44
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Black Man
no je mi až trapně z toho, že tu slyším takovou chválu a já teď přidávám svůj příspěvek :D No tak jako těšil jsem se na super military akci jak říkal skřet: "Na akci jakožto takové pokračování Hot Springu" na kterém jsme nebyl, ale právě tímto jsem si to chtěl vynahradit a akce při, které budeme budovat nějáké předstunuté základny-okopy jak jsem to viděl na fotkách z Hot Springu, jelikož jsem četl budování základny a pod tímto jsem si to představoval, průzkumů jak jsme to měli napsané v zařazení na což jsem se hlavně těšíl a na pořádné noční útoky. Nakonec jsem se budování základny vůbec nedočkal(bylo to jenom rozprostření po budově, průzkumu jak by smet, bylo nám to zdůvodněno malým počtem lidí, což ješťe chápu a absenci PMR i když k nám byl zařazen Keldron, který PMR měl. A noční útok na načí budovu byl jeden ač pořadný a já si ho užil bylo to poté vše. V tomhle ohledu jsem jsem se ani jednotkám nedivil, protože když by při útocích byli zabiti hned na začátku tak by poté museli zaprvé čekat do 3 a za druhé měli menší sílu takže by byli ješťe více oslabeni. Nakonec ješťe jedna věc. Náš tým jelikož do setmění do ústvitu se za odměnu ani nemohl podílet raního útoku, při kterém jsme jenom naštvaně sledovali jak všichni lidé z našeho baráku šli do útoku zatímco my jsme vyčerpaní a promrzlí neustálým postáváním a hlídkování baráku museli dřepět. Chápu, že hlídání baráku musí někdo dělat, ale my do té doby nebyli ani v jednom útoku a na krok jsme nevylezli z domu. K 7 hodině jsme se konečně dočkali svého malého průzkumu s druhým SOGem. Poté už následovaly pouze malé útoky, alespoň ty se mi útoky libí i když byly převážně kropíci, ale akce dostala dle mého aspoň malý spád. Nakonec následovala ochrana radisty a při této akci se nám nedostal žádný odpor, i když jsme si to od toho sliboval. Na to jak jsem se na tuto akci těšil a na vše co budu dělat to pro mě bylo zklamání :(, nejspíše jsme jediní, ale je to můj názor. Jsem rád, že si alespoň ostatní akci užili, ale myslim že mluvím i za Martina, když řeknu, že to pro nás bylo fiasko na to jak jsem si to jak jsem si akci představoval a těšil se na ni. Dávám 2,5/10, půlku dávám za to že se sešel skvělej kolektiv a nebyly problémy s nepřiznáváním a 1 za pěkný noční útok US :)

PS: Zkur*** slzák :D
Jo jinak fotky by sem měl snad hodit Martin z Wrtákovo foťáku

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


14 čer 2009, 09:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Black Man
Keldron -> Pokud vim, tak naši základnu jste objevili až ráno po východu slunce...pokud jste o ní věděli dřív, tak nechápu, proč nepřišel ani jeden útok.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2009, 11:28
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Black Man
A ještě bych doplnil svůj report o pár děkovných a urážlivých věcí :D Děkuju GSAS za organizaci akce, všem AČRkům za to, že jsem si proti nim mohl zabojovat a hlavně téměř všem US boys (proč téměř napíšu za chvíli) za skvělou partu a náladu - a speciální díky patří Havlovi za to, že je :D No a teď k tomu téměř...rozhodně neděkuju těm dvěma pos*aným vyhulům (každej snad ví koho mam na mysli)...pokud se chcete zkouřit, pak si zablbnout a zastřílet bez velení a jet zase domů, tak si jezděte na nějaký podělaný megabally, kde si každej může dělat co chce, a vyhejbejte se military akcím...na dva kreténky, který se na průzkumu nahlas baví a všemu tlemí, kecaj hovadiny do vysílačky a vysmívaj se rozkazům, není nikdo z nás zvědavej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2009, 11:50
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
porad nevim co k tomu napsat... jestli to mam psat jako organizator.. nebo jako normalni ucastnik...

No.. tak zacneme od zacatku.

V 16:00 sme byli na vezi. Obhlidli sme prostor, pozbirali nejaky desky, lina, koberce(nasli sme krasnej cervenej koberec.. tak sel hnedka na stab :lol: ), kterejma sme zadelali nejaky okna na vezi, pak sme si tam udelali krasnej stolecek a pomalu sme to rozjeli..

Jako prvni prijel Keldron, prijel v prubehu budovani nase stabu a tak nam pomohl. Dlouho nic... az sme se zacli bat, pak prijelo SGC a chvili na to zacli dorazet ostatni.
Pred osmou sme si dali nastup a nejaky to privitani, pak sli velitele na vez kde se probral zbytek veci, jako PMRa (rikam.. ze chyba nebyla na nasi strane :D :D, ale na strane US.. Glancy i Griffon to meli v emailu jak to bude! 8) ) pak si mro nechal jen pruzkumy a ja sem si vzal typky na obranu a sli sme to projit jak a co se bude branit.. vyhoda bylo to.. ze sem tam mel AG četu.. takže ti veděli jak to přesne a nejlepe branit ;)

no a dal už si to moc nepamatuju... vim jen to.. ze chvili po osmej du z veze dolu.. proti me de vrtak.. a jelikoz sem nemel kver tak sem si od nej pucil 58mu :D prebehnu do vedlejsiho baraku(no spis pred nej, chtel sme jen neco rict 102ce a jit z5 na vez) jenze co se nestalo.. ze 102kou sem se zakecal.. :D :D a najednou se vraci LPOčko (jeden z pruzkumu) s tim, že sou mrtvy a amici sou hned pod nama.. no tak ja sem se hnedka otocil a bezim na vez to vsecko vyklopit veleni... jenze to se mi stalo osudnym :D:D vim jen.. ze sem videl dva amiky jak to do me sypou.. a velitel obrany byl v p*ci. :lol: :lol: :lol:

a dal uz si to nepamatuju... :D takze s timhle koncim..

Nejvetsi pruser byl ze prijelo tak malo lidi.. u AČR to slo.. ale kdyz pak glancy rekl, jak malo vas bylo (coz se mi nechtelo ani verit.. pac vas bylo porad vsude dost...), tak me to dost zklamalo. Navic meli ste na nas kontakt, mohli ste se kdykoli ozvat... a mohli sme to nejak vyresit.. treba tim ze by sme vam strcili nase zeleny kluky :twisted: :twisted:.....
no co uz...

ten prvni prepad se vam povedl.. stejne jako ten nocni utok... to bylo pekny.. pak dlouho nic... coz bylo divny pac sem si rikal.. ze ste tolika muzu neztratili (posledni zprava od glancyho o poctu muzu bylo 30, sice jeste asi dva dny pred akci.. ale nejak sem s tim pocital)... vedet kolik vas je.. tak ten refresh do 3 nemate...

no padla 3ti.. konecne sem zase zil... a najednou koukam.. ze se vali bilej dym.. tak si rikam jakej debil to byl.. kdyz bilej byl zakazanej! a pak se ukazalo ze to nebyl dym.. ale slzak.. coz uz me nasralo...

no.. a pak se to zvrhlo v tu kropicku..


Nejvetsi pruser byl v poctu lidi.. bejt lidi.. bylo by to o necem jinym...
Udelali sme plno chyb a pno veci sme nechali az na posledni chvili...
od US mi jen mrzi.. ze nepockali do radisty... pac tam ste se mohli jeste predvest i v tom poctu jakym ste byli.. pac sli 2 skupiny po 4rech lidej (asi)
moc se mi libili pozorovatele z naseho teamu.. kteri lezeli 10-20m od vasi zakladny(nebo co to bylo) a poslouchali vas tam...

jinak.. jak nekteri rikali.. ze je to nedobytny.. tak opak je pravdou.. chyba nebyla ani tak v poctu tech lidi.. ale v tom ze ste nemeli dym... na ICE WINDU.. sme skoro dobyli vez za pomoci 3 znackovacek... takze to de!! a ze nas taky nebylo hodne! mit jeste hodinu.. tak sme tu vez meli :D:D

proste znova to opakuju.. hlavni problem byl v tom.. ze ste nedali vedet ze je vas takhle malo... proto to slo do kopru.

jinak ten sniper.. co nacpal griffa z 10m... tak on miril na telo.. ale griff si kleknul bo co.. no takhle nam to rekl.. ale popravde.. nic takovyho sem v softu jeste nevidel.. strihal tam lidi na 100m na jednu kouli.. ty kluci se pred nim normalne zahrabavali do zeme... a kdyz nam to vypravel.. tak sem nemohl.. prej: vemu v uvahu prevyseni, vitr.. no takze 4 nahoru, 2 doprava (pro nooby mluvim o optice).. bum heda... a takhle jel dal :D:D

-> griffon, keldron: o zakladne sme se dozvedeli az v 2:30.. to predim byli jen plany poplachy.. ale neprijit hnedka o tem pruzkum.. tak sme vas meli driv :D :D

jinak... krasnej pohled.. skoda ze sem tam nemel fotak.. na zakladne sem byl jen ja a 102ka... a zbytek sel podporit oba sogy... ten zastup jak sel po ty ceste... a pak ty fajty tam dole v tom poli a tech smrckach... jeste jak se ozejvaly vystreli... fakt parada...

takze ja sem si tu akci uzil.. cekal sem od ni teda vic.. nevim presne v cem.. ale doufal sem ze to dopadne lip.. a uz radsi budu mlcet.. pac tu melu hovadiny

PS.. jo jeste jedna vec... muzete mi rict.. co tam kurva predvadel ten kokot v ACU??? jak se zvedl zacal nadavat pesimu.. uplne zbytecne protoze on ani nestrilel!! strilel uplne nekdo jinej.. a jako takova davka, aby predvedl takovej vystup.. to rozhodne nebyla!!! tek c*rak se zvedl.. za cal na mu nadavat.. zvedl na nej kver.. a miril mu na xicht!!!! chlape.. rikam ti.. ty si mel vystrelit.. tak si tam lezel jeste ted!!! pac v tu chvili na tebe miril celej ten barak + my co sme byli blizko tebe v tom poli a cekali jestli vystrelis!!!! mas jediny stesti!! ze tam nebyl Kůň nebo Elvis od nas z teamu.. pac za tohle! vy ti dali sezrat pazbu.. myslete si co chcete.. ale v tomhle vam rikam pravdu!!!!

EDIT: jinak samozrejme dekuju vsem amikum (az na par kokotu v ACU) ze se na to nevysrali... a vsem AČR klukum za to ze to tam s nama vydrzeli :D :D


14 čer 2009, 11:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2008, 14:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Black Man
Skřet píše:
PS.. jo jeste jedna vec... muzete mi rict.. co tam kurva predvadel ten kokot v ACU??? jak se zvedl zacal nadavat pesimu.. uplne zbytecne protoze on ani nestrilel!! strilel uplne nekdo jinej.. a jako takova davka, aby predvedl takovej vystup.. to rozhodne nebyla!!! tek c*rak se zvedl.. za cal na mu nadavat.. zvedl na nej kver.. a miril mu na xicht!!!! chlape.. rikam ti.. ty si mel vystrelit.. tak si tam lezel jeste ted!!! pac v tu chvili na tebe miril celej ten barak + my co sme byli blizko tebe v tom poli a cekali jestli vystrelis!!!! mas jediny stesti!! ze tam nebyl Kůň nebo Elvis od nas z teamu.. pac za tohle! vy ti dali sezrat pazbu.. myslete si co chcete.. ale v tomhle vam rikam pravdu!!!!

K tomu "kokotovi" v ACU. Byl jsem vedle něj a byla to opravdu velká dávka, a šla mu přímo na xicht. A na nikoho nemířil. Jen se zvednul a začal nadávat, což by udělal asi každej ! A to že odsuzujež tímto stylem :" až na pár kokotů v ACU" . Tak si nás odsoudil docela hodně !

_________________
PVT. Rico "kůpr" Cooper
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


14 čer 2009, 12:17
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: Black Man
jojo Cooper v tom mas pravdu ja taky tam byl hned vedle nej na levo jak me sundaly a ja jich taky chitnul par na xsicht a ten jak ste ho nazvaly tak jak ste ho nazvaly tak ten mel ruce nahore a kricel mam mam a porat to tam kropily.


14 čer 2009, 12:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2008, 18:46
Příspěvky: 20
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: Black Man
Ohledne zastreleni "Griffa" sniperem do xichtu, nejsem si vedom ze by si klekal. Stal ode me na 6 m jen co vylezl na cestu tak se ozvalo jen cvak a pak uz vite co bylo dal. Jen pro upresneni
Dik


14 čer 2009, 12:46
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
s tim griffem mi to bylo jen takhle receno.. ze zamiril.. a on si klekl a pritom dostal do hlavy.. mozna to byl nekdo jinej.. pac on si to tam daval docela dost..

s tim "kokotem"... dobra dostal ji do xichtu.. myslim.. ze s tim musi kazdej pocitat.. pokud to byla delsi davka.. tak to uz neni ale muj problem.. me nasralo to.. ze kdyz byl mrtvej.. tak se zvedl.. a zamiril mu na xicht!!! a pritom ten na koho miril.. ani nevystrelil....

to jak sem rekl: "par kokotu v ACU".. sem nemyslel vsecky.. jen toho co vystartoval na pesiho (asi teda opravnene, kdyz to rikate!) a pak jeste jeden typek se mi tam moc nezdal.. jinak sem s nikym jinym problem nemel.. ;)


14 čer 2009, 13:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2008, 11:23
Příspěvky: 14
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Black Man
K akci jako takové už snad neni teď co dodat. Užil jsem si ty 2 dny pořádně, i když jsem si přece jen představoval trochu vyrovnanější síly, ale jak už bylo řečeno válka je svině :D
Chtěl bych jen pro Havla: Ty řeči opravdu nebyli řeči a máme zájem se k vám na tréninky připojit :)
A pro Skřeta s tim "kokotem": Slyšel jsem jak to bylo trochu jinak. Samozřejěm neschvauluju to, že tam na vás ten kluk začal mířit zbraní. Nevim jak se to přesně stalo, ale snad chápeš, že někomu občas už ujedou nervy. A trochu mě mrzí, že tady odsuzuješ "kokoty v ACU" obecně všechny (nebo jak si představuješ "pár").
Nakonec děkuji všem US za stále perfektní přátelskou atmosféru. :)

_________________
SSG Thomas "Klajsnýrek" Parker
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


14 čer 2009, 13:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
Parker píše:
K akci jako takové už snad neni teď co dodat. Užil jsem si ty 2 dny pořádně, i když jsem si přece jen představoval trochu vyrovnanější síly, ale jak už bylo řečeno válka je svině :D
Chtěl bych jen pro Havla: Ty řeči opravdu nebyli řeči a máme zájem se k vám na tréninky připojit :)
A pro Skřeta s tim "kokotem": Slyšel jsem jak to bylo trochu jinak. Samozřejěm neschvauluju to, že tam na vás ten kluk začal mířit zbraní. Nevim jak se to přesně stalo, ale snad chápeš, že někomu občas už ujedou nervy. A trochu mě mrzí, že tady odsuzuješ "kokoty v ACU" obecně všechny (nebo jak si představuješ "pár").
Nakonec děkuji všem US za stále perfektní přátelskou atmosféru. :)


No.. chapu ze nekomu ujedou nervy.. me tam taky jednou ujely(prave na jednoho typka v ACU), ale tohle bylo moc... nesedli mi tam dva lidi.. oba v ACU.. nikoho vic sem nemyslel, ale berte to jak chcete...

No ja sem rad ze ste si tu akci uzili.. stve me ze vas prijelo tak malo...ale ted uz s tim nic neudelame...


14 čer 2009, 13:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2008, 14:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Black Man
Skřet píše:
Parker píše:
K akci jako takové už snad neni teď co dodat. Užil jsem si ty 2 dny pořádně, i když jsem si přece jen představoval trochu vyrovnanější síly, ale jak už bylo řečeno válka je svině :D
Chtěl bych jen pro Havla: Ty řeči opravdu nebyli řeči a máme zájem se k vám na tréninky připojit :)
A pro Skřeta s tim "kokotem": Slyšel jsem jak to bylo trochu jinak. Samozřejěm neschvauluju to, že tam na vás ten kluk začal mířit zbraní. Nevim jak se to přesně stalo, ale snad chápeš, že někomu občas už ujedou nervy. A trochu mě mrzí, že tady odsuzuješ "kokoty v ACU" obecně všechny (nebo jak si představuješ "pár").
Nakonec děkuji všem US za stále perfektní přátelskou atmosféru. :)


No.. chapu ze nekomu ujedou nervy.. me tam taky jednou ujely(prave na jednoho typka v ACU), ale tohle bylo moc... nesedli mi tam dva lidi.. oba v ACU.. nikoho vic sem nemyslel, ale berte to jak chcete...

No ja sem rad ze ste si tu akci uzili.. stve me ze vas prijelo tak malo...ale ted uz s tim nic neudelame...

Já už bych todle téma uzavřel :).. Co vy na to ? Přijde mi to bezhlavý a neúčelný. Stalo se, a doufám, že už se nebudem muset takle "hádat" a že na další akci to bude lepší ;)

_________________
PVT. Rico "kůpr" Cooper
1-75 Ranger RGT, B company- Dobřany
http://www.asdobrany.ic.cz


14 čer 2009, 13:37
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:52
Příspěvky: 263
Bydliště: provincie Helmand
Nový příspěvek Re: Black Man
Tak koukam ze martin uz tam hodil fotky :wink:
http://martinczech.rajce.idnes.cz/Black_Man/#album
ps: z AČR strany

_________________
"AUDACES FOTUNA IUVAT"
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel.
http://www.uso-sog.ic.cz
Non nobis, Domine, non nobis sed Nomini Tuo da gloriam


Naposledy upravil Chlewy dne 14 čer 2009, 14:43, celkově upraveno 1



14 čer 2009, 14:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Black Man
hoj.Tak jak si to procitam, uvedu par drobnosti.
-Hned na zacatku jsem rikal, ze do toho pujdu i kdyz nas bude 15...no bylo nas o 2-3 vic:)

-ty PMR,to je asi chyba u me,nejspis sem zvyklej mit kanal vetsinou od 5 ti do 8 a tak to proste mam zazity, nicmene to se vyresilo.

-to MEGABALL: sam osobne jsem vystrilel cca 400 kuli,cili megaballem to pro me nebylo

-urazky ci jakykoliv narazky ohledne moji GOLDHELEN bych si vyprosoval ( viz pokriky z veze a nasledna komentovani na vezi )

-akce mela neco military, nez dorazila skupina cca 4 lidi, kteri zde na foru nebyli prihlaseni do zamcene sekce, pouze mi napsali na mail, ja jim dal instrukce jak postupovat pri registraci, nicmene tak neudelali, na akci prijeli NEREGISTROVANI a ke vsemu az za tmy. Nikdo nevedel kdo to je. Ano,jsou to ti,co hazeli slzak a hulili travu.

-pokud si nekdo chce neco s temito doresit soukrome, muzete napsat na email Mafyozo@seznam.cz je to mail toho kdo mi psal na mail a kdo si ani neprecetl, ze to je military, davkovali v dobe strileni po jedne, nadavali atd...na akcich, kde tomu budu velet, rozhodne uz trpet nikoho takovyho nebudem!

-dekuji vsem US guys, panovala opravdu dobra nalada, tak jak to u nas uz byva zvykem. Vyzvednu zde par jmen, jako Havel, Griffon, Parker.Havlovi dik za nekonecne remcani do utoku apod. nicmene nakonec se alespon nejake ty utoky odehraly... Mrzi me, ze neprijeli ti, od kterych jsem to cekal.

-a nakonec dve negativni veci. Prvni: stat na vezi a hlasit kde se kdo pohybuje je neskutecna vyhoda ( u nas sme tomu rikali Hallhack :) )

-druha:na akci, pokud jsem cetl spravne,byla povolena max ustovka do 130.Co tam delal sakra sniper s 200 m/s ??? Bylo by dobry se nad tim zamyslet, vetsina lidi od nas mela a ma 110 tky.Na otazku co v tom dany clovek ma se nam dostalo odpovedi, ze si kazdy sniper nechava ustovku pro sebe-docela bidna odpoved, kazdy vi, jak mu to strilelo, s pravidly akce to tedy nemelo nic spolecneho a takovy clovek by pred akci mel rozmyslet, jestli si nevezme na akci neco co splnuje pravidla...

-vzdalenost zakladny: vzhledem k faktu, ze jsme byli utocna strana a ze nas bylo malo, nebylo smyslem udelat tabor 5 km od zakladny ACR. Pri zamysleni je to logicke ( jen by se nesmyslne nachodilo nekolik desitek km a nic by se nedelo )

to je za me vse, diky

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


14 čer 2009, 14:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Black Man
4 glancy: s tou vezi.. sry ale to sme nemohli vedet.. rikal sem ti at si urcis nejaky meze.. ale ty si mi vzdy rekl: v poho.. ;)

Pravidla akce:

11. Pružina max. 130m/s (vyjma pušek). Pušky můžou střílet jen z budovy ven! ....


14 čer 2009, 16:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 14 čer 2009, 09:11
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Black Man
pro skřeta: Hele ten druhej v ACU sem byl já. Vyběhl sem z trávy a cítil jak okolo mě lítaj kuličky doběhl sem tak cca 5 metrů a hned sem zase zalůehl do tráívy a jak sem zalejhal tak sem jí schytal do rtu a zved sem ruce a křičel aby si počkal protože když sem padal tak sem padal na mimino. Tak sem kontroloval co s nim je a rupnul sem zásobák. Ano, trefil si mě ale až po tom 5ti metrovym běhu do rtu, před tim sem šlyšel jak na mě někdo řve že nepřiznávam ale jak už sem psal! Přísaham na mojí Matku a na všechny kámoš že ani jedna kulička mě nezasáhla. Možná ano, ale necítil sem protože moje vesta je dostale tvrdá a přez ní toho cejtim málo ale ani sem nic neslyšel a to je divný. Bylo mi jasný že si byl nasranej ale opravdu dostal sem jí až při tom pádu do trávy.


14 čer 2009, 19:25
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Black Man
puskou rozumim i m16 ze jo...

co neni jednoznacne zakazany je jednoznacne povoleny? Kdyz to kazdej vezme takle, tak to muzem rovnou hrat na neprustrelny stity, hazet kameny, strilet prakem, vostrejma atd.. :)

jinak myslel jsem, ze to bude nejak rozumne pojaty, v nejakych ferovych mezich, kdyz uz to melo bejt military, proto jsem zadny namitky nemel, fakt me ve snu nenapadlo, ze bude neustale nekdo na vezi porvavat na ostatni, kde jsme....pomalu to zni, ze za neblahy vyvoj akce muzu ja...

kdo si mysli uprimne, ze bylo fair play hlaseni nasich pozic lidma ACR z veze, at to sem napise.

Nicmene dopadlo to tak jak to dopadlo a nic s tim uz nikdo neudela. Aspon vim, co priste musim vsechno zakazat, aby to melo nejakou vyrovnanou uroven.

Dymovnice nikdo z nas nemel, jelikoz cca 400 metru od veze jsou hasici, nevim kdo by si troufnul platit vyjezd...

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


Naposledy upravil glancy dne 14 čer 2009, 20:13, celkově upraveno 1



14 čer 2009, 20:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Black Man
CoopEr píše:
Skřet píše:
PS.. jo jeste jedna vec... muzete mi rict.. co tam kurva predvadel ten kokot v ACU??? jak se zvedl zacal nadavat pesimu.. uplne zbytecne protoze on ani nestrilel!! strilel uplne nekdo jinej.. a jako takova davka, aby predvedl takovej vystup.. to rozhodne nebyla!!! tek c*rak se zvedl.. za cal na mu nadavat.. zvedl na nej kver.. a miril mu na xicht!!!! chlape.. rikam ti.. ty si mel vystrelit.. tak si tam lezel jeste ted!!! pac v tu chvili na tebe miril celej ten barak + my co sme byli blizko tebe v tom poli a cekali jestli vystrelis!!!! mas jediny stesti!! ze tam nebyl Kůň nebo Elvis od nas z teamu.. pac za tohle! vy ti dali sezrat pazbu.. myslete si co chcete.. ale v tomhle vam rikam pravdu!!!!

K tomu "kokotovi" v ACU. Byl jsem vedle něj a byla to opravdu velká dávka, a šla mu přímo na xicht. A na nikoho nemířil. Jen se zvednul a začal nadávat, což by udělal asi každej ! A to že odsuzujež tímto stylem :" až na pár kokotů v ACU" . Tak si nás odsoudil docela hodně !


coze?,ze na nikoho nemiril??a co na me kamarade?,do ksichtu a sel na me??za 1.ja na nej nevystrelil ajni jednu kulicku a za druhe to rikam vystrelil by jednou a nemel by zuby ,,nechci bejt sprostej a chapu ze nikomu ujede nerv ale co je moc je moc ..za treti nezarval ajni jednou ze ma rval to jeho soused vedle a on ne .. nejsem nervak a jezdim se na kace bavit a zahrat si ne se rvat proto sem sel potom za glancym at si tyhle manasky poresi on ... a k tomu slzaku heh kdybych vedel ze se najde par jeste prej neregistrovanej vyhulencu co tohle udelaj beru masku ale tohle bylo moc kdyz se akorat dostavam ze spacaku a me a jrimu prilitnou dva ci tri slzaky k palici perfektni bejt tam nikdo kdo ma nejaky zachvaty ci co tak nevyleze uz ......


14 čer 2009, 20:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz