Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:28




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
 brokovnice 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 čer 2009, 19:47
Příspěvky: 33
Nový příspěvek brokovnice
ahoj, chtěl bych se zeptat jedtli tady někdo nemáte zkušenosti s brokovnicema SPAS 12 a Benelli M3 super 90 nebo m3 shorty(to je jedno)...četl jsem že u Benelli musíte dbát jak jí natahnete že by se mohla zníčit.....co myslíte že je doopravdy lepší??? díky za odpovědi..


10 čer 2009, 20:03
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 kvě 2009, 19:28
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: brokovnice
tak s těmahle namám žádnou zkušenost, ale kámoš si koupil cca před měsícem tuhle http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=3078 a je s ní spokojenej i já si s ní zastřílel a na brokovnici to má slušnej dostřel a i bez mířidel se s ní dá v pohodě trefit :wink:


10 čer 2009, 20:08
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: brokovnice
Spaska je skvělá na zastrašování a vydrží ledacos. Nevýhodou je délka, v křoví se s ní fakt špatně manipuluje, absence pažby (tu si holt musím vyrobit sám) a pokud člověk nemá sílu v prstech levé ruky, tak mu můžou sklouznout při natahování.
Nevýhodou může být i jen deset ran na jeden zásobník. Nějaká kapsička na zbrani je téměř nutností, zejména pokud chceš využít střelbu pumpováním - pak lze vychrlit třicet kulí během pěti sekund.

Jinak působí vysloveně psychologicky i na nositele - kluk, který se pořád ukrýval chodil se SPASkou v ruce jako první (: )


11 čer 2009, 07:06
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 čer 2009, 19:47
Příspěvky: 33
Nový příspěvek Re: brokovnice
a kdybych si vybral dejme tomu tudle brokovnici- http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=690
myslíte že je to dobrý???za tu dekorační cenu, nebo jestli je lepší ji koupit někde jinde za normal cenu?? třeba když mi pošlou nakou poškozenou(toho se bojim) tak mi pak nereklamujou :( ,,(je to tak ne??.....prostě je airsoftmorava dobrej obchod?????diky za opdovedi


11 čer 2009, 10:22
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 05 úno 2009, 21:10
Příspěvky: 119
Nový příspěvek Re: brokovnice
halo5 píše:
a kdybych si vybral dejme tomu tudle brokovnici- http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=690
myslíte že je to dobrý???za tu dekorační cenu, nebo jestli je lepší ji koupit někde jinde za normal cenu?? třeba když mi pošlou nakou poškozenou(toho se bojim) tak mi pak nereklamujou :( ,,(je to tak ne??.....prostě je airsoftmorava dobrej obchod?????diky za opdovedi

Je to tak, že máš záruku na Dekoraci tzn. na to jak vypadá.. např. kdyby měla prasklou pažbu vezmou ti to, ale kdyby třeba nepodával zásobák tak to ti nevezmou( Samozřejmě můžou, ale to by prohloupili)

_________________
Sergeant Váša Delta Force Vršovice
AK47 - kovový střed, baterie GP 8,4V 2000mAh, full tune up kit 120 od guraderu, motor zátěžový infinity guarder, silikonový hop a kabeláž + nová 120ka od ASpro a hliníková protitlaká hlava pístu od Guru s ložiskem


11 čer 2009, 13:59
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: brokovnice
vasa13 píše:
halo5 píše:
a kdybych si vybral dejme tomu tudle brokovnici- http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=690
myslíte že je to dobrý???za tu dekorační cenu, nebo jestli je lepší ji koupit někde jinde za normal cenu?? třeba když mi pošlou nakou poškozenou(toho se bojim) tak mi pak nereklamujou :( ,,(je to tak ne??.....prostě je airsoftmorava dobrej obchod?????diky za opdovedi

Je to tak, že máš záruku na Dekoraci tzn. na to jak vypadá.. např. kdyby měla prasklou pažbu vezmou ti to, ale kdyby třeba nepodával zásobák tak to ti nevezmou( Samozřejmě můžou, ale to by prohloupili)


máš dva pracovní dny na odzkoušení a seznámení,pokud bude jakákoliv závada a nebo se ti nebude líbit ,můžeš ji vrátit.To jest pokud se objeví zkrytá závada.Samozřejmě lze nepoužitou zakoupenou přez e-shop vrátit do 14 dnů,bez udání dúvodu.


Naposledy upravil ramenr dne 12 čer 2009, 06:47, celkově upraveno 1



11 čer 2009, 14:06
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 čer 2009, 19:47
Příspěvky: 33
Nový příspěvek Re: brokovnice
tak to je docela fajn :) ...ještě pořemejšlim a nejspíš si ji objednam.....díky za odpovědi


11 čer 2009, 15:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: brokovnice
Pokud objednáváš přes internet, máš na ozkoušení a seznámení ne 2, ale rovnou 14 dnů...je to lhůta daná zákonem.

Edit: ramenr, uvědomuješ si, že pokud změníš příspěvek, je to vidět? :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 čer 2009, 18:01
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 čer 2009, 19:47
Příspěvky: 33
Nový příspěvek Re: brokovnice
musím se zeptat ještě na jednu věc (jelikož sem lama) kdo je přesně výrobce EE ????? :?: :?: :?: :?:


14 čer 2009, 17:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: brokovnice
halo5 píše:
musím se zeptat ještě na jednu věc (jelikož sem lama) kdo je přesně výrobce EE ????? :?: :?: :?: :?:


Čína no, co jinýho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2009, 18:16
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: brokovnice
Zdravím, plánuju si koupit brokovnici (spíš jako takovej frajerskej doplňek) vyhlídl jsem si tuhle http://eagleguns.cz/shop/index.php?p=polozka/brokovnice-benelli-m1014-navy-dekorace-(ee)#
Máte s ní někdo zkušenosti ? Předpokládám, že je stejná jako ostatní od EE. Takže do ní pasují i náhradní patrony? Popřípadě pokud by jste věděli kde ji sehnat levněji, budu jen rád :wink:
díky

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


06 srp 2009, 10:20
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 05 říj 2009, 22:53
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: brokovnice
MourisonCZ píše:
Zdravím, plánuju si koupit brokovnici (spíš jako takovej frajerskej doplňek) vyhlídl jsem si tuhle http://eagleguns.cz/shop/index.php?p=polozka/brokovnice-benelli-m1014-navy-dekorace-(ee)#
Máte s ní někdo zkušenosti ? Předpokládám, že je stejná jako ostatní od EE. Takže do ní pasují i náhradní patrony? Popřípadě pokud by jste věděli kde ji sehnat levněji, budu jen rád :wink:
díky

Jestli chceš něco s perfektní tendencí na zlámání pažby tak si kup tuhle brokovnici.


19 pro 2009, 21:34
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: brokovnice
kzok píše:
Jestli chceš něco s perfektní tendencí na zlámání pažby tak si kup tuhle brokovnici.

Nějaká zkušenost, nebo si to jen myslíš?


20 pro 2009, 15:57
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: brokovnice
tuhle brokovnici mam doma (m3 shorty), moje osobni skusennost: luxuxsni zbran za 800, strelba po 3 kulich je supr, jde s ni pumpovat jako se spaskou, ale nevim zdali to vadi konstrukci zbrane ... mel jsem, ji rozebranou a prislo mi ze by nemuselo, ale to jest jen teorie...

jinac EE= double eagle, cina samo

jedinej 2 minusy : as moc plastu a fixni hopap, ale to de kompemzovat gramazi, navic je docela zajimavi na blizko kdyz se nabiji mix kuli napr 0,12 + 0,20 + 0,25 , ma to pak peknej rozptyl jak kazda hopne jinak ... =)

jianc kdo se ptal na tu s vysuvnou pazbou maj ji levneji na morave
A ano, zastrcky na patrony nekde na brokne (pazba, telo) jsou prakticky podminkou rychleho prebijeni

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


22 pro 2009, 14:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: brokovnice
kzok píše:
MourisonCZ píše:
...

....

Jej to je už pořádně dlouhá doba co jsem něco takového chtěl, ale když už se to tu znovu objevilo, tak to teda napíšu.
Nakonec jedna v týmu je, koupil si ji jeden náš člen, ale spíš jen jako náhradní zbraň, popřípadě na "modeling". Během treninku CQB jsme s ní každej několikrát flákli o futra, sloupky i obyčejnou zeď a to jak pažbou tak hlavní. Sice to vydržela, ale vzhledem ke své délce a nutnosti nosit ji trochu víc před tělem se mi ani na CQBčko nezdá jako nejlepší kandidát.

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


22 pro 2009, 20:35
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz