Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 00:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 10.-11.4.09 --- Hot Spring 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
ZTRÁTY A NÁLEZY :!: :!: :!:


V bažině zůstal jeden klobouček v.z 95 RIP STOP. Pokud se majitel ozve, pošlu jej, pokud ne, půjdu jej zakopat na US HQ aby tam po nás taky něco zůstalo :lol: Jako identifikaci bych chtěl vědět jeho velikost která je na štítku, nebo jeho výrobce. Mám za to, že je kluků z Dobřan 102ppd.

Foto: http://img49.imageshack.us/my.php?image=img0584i.jpg

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


12 dub 2009, 19:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
tak muj nahled na akci se malinko zhorsil (malinko hodne) po setkani s majitelem vcelina kolem ktereho vedla pristupova cesta od Osvracina. Panove ktery HOVADO se vysralo do prostred cesty a jeste na to vymotalo pulku toaletaku "ruzovy" barvy!!! To mi mozek fakt nebere. A co sakra ty plechovky od piva vsude kolem? To si kurva neumite vzit lopatku a lejno nekde v lese zahrabat a pixlu od piva si odnest seslapnutou domu?

Jsem mistni, takze az bude priste nekde kolem akce, urcite tohle pomuze tomu aby nekde obec povolila parkovani nebo pohyb v jejich lesich.


Ten kdo to udelal necht si sahne do svedomi a uvedomi si jestli to hovno za to stalo.
Sem fakt vytocenej, zesmesnenej a rano to jdu uklidit. :-(

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


12 dub 2009, 20:45
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
jinak pohresuji sumku s kompasem, pravdepodobna ztrata v tabore US, jinde jsem s LBV nebyl..kdyby nekdo nasel,diky

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


12 dub 2009, 21:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
joseff píše:
tak muj nahled na akci se malinko zhorsil (malinko hodne) po setkani s majitelem vcelina kolem ktereho vedla pristupova cesta od Osvracina. Panove ktery HOVADO se vysralo do prostred cesty a jeste na to vymotalo pulku toaletaku "ruzovy" barvy!!! To mi mozek fakt nebere. A co sakra ty plechovky od piva vsude kolem? To si kurva neumite vzit lopatku a lejno nekde v lese zahrabat a pixlu od piva si odnest seslapnutou domu?

Jsem mistni, takze az bude priste nekde kolem akce, urcite tohle pomuze tomu aby nekde obec povolila parkovani nebo pohyb v jejich lesich.


Ten kdo to udelal necht si sahne do svedomi a uvedomi si jestli to hovno za to stalo.
Sem fakt vytocenej, zesmesnenej a rano to jdu uklidit. :-(

no za nas muzu rict.. ze sme vse krasne a docista uklidili.. sam wrtak to tam hazel do pytle kdyz sem boural nas okop... a sral sem taky az doma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... sry ze se tlemim.. ale kdyz sem si to precetl.. tak sem dostal zachvat nad tuposti nekterejch lidi.. xD to je proste moc...


12 dub 2009, 21:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Glanci :Add RPK na zakladne CUSTOM: myslim si, ze clovek neni neomylny a ze je lepsi se zeptat, proc z AK 47 s dvojnozkou litaji davky,kdyz se strili pouze semi. Po odpovedi, ze je to RPK, nikdo z US jednotek nic nenamital,cili se to vysvetlilo.

musím vyvrátit myslnou doměnku.Jestli ti obrázek dole na kartě připadá jak AK-47 tak si asi spadl z jahody!!!Opakuji obrázek odle ne ten co na něm stojí Kuře a má v roce AK-47 s bubnem.Nikdo tam Akčkem dávkama nepálil a to ti odpřísáhne i PEPI kterřej mi sám slíbyl že se za nás postaví kdyby něco bylo.nechci se hádat jen chci vše řádně vysvětlit. :wink:
taky sem se divyl že z vaší strany tam nikdo nesypa M249kama který vy Američtí psi máte tak rádi :wink: :lol: :lol:

tady je odkaz aby jste věřili že má opravdu RPK a ne AKčko http://gsas.ic.cz/clenove/kure.htm

http://gsas.ic.cz/foto/galeriefoto/akce ... C02636.JPG

doufám že vám to jako důkaz stačí na naše očistění strany CUSTOM dikes

ppor.Orange
velitel
GSAS

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


Naposledy upravil mro dne 13 dub 2009, 18:12, celkově upraveno 2



13 dub 2009, 16:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Za všechny stalkery bych moc chtel podekovat Joseffovi za skvelou akci a dobre vedeni (na to ze nas bylo malo, delal co mohl). Konecne jsem videl uchazejici radiovou komunikaci v praxi. Proste skvela prace a urcite s nama muzes pocitat na dalsi tvoje akce ;)

Velitel Wasteland Stalkers, Elvis z Práglu

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


13 dub 2009, 16:45
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
takže vemu to napřeskáčku .... ten naštvanej velitel co tam tak pořvával byl náš ..... pořád se nám ztrácel náš sniper
no a ohledně toho incidentu s "helen" ... to že seš holka a hraješ soft není problém ( naopak klidně vás může bejt víc ) , problém je že to vaše zavolání zda tam můžete pobejt sme neslyšeli , kluci o stanovište vejš možná jo ale nic neřekly - takže z našeho pohledu ste bohužel prostě byly dvojice amíků co nerespektujou pravidla ( ovšem ted když se vyjasnilo o co šlo tak se samozřejmně omlouvám ) a do toho bohužel byl ten druhý incident s tím s nepřiznávačem co se nám smál do obličeje takže nám bohužel ujeli nervy

pokud by organizátoři měly chut ( toho blby co se vy**** na cestu bych nakopal do sedací části těla ) na remake týhle akce - i třeba na jiným místě tak náš tým jede na 100% a snad i ve větším počtu než ted kdy z 10 lidí jely 4

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


13 dub 2009, 17:43
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 00:19
Příspěvky: 8
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Keldron napsal:

ovšem ted když se vyjasnilo o co šlo tak se samozřejmně omlouvám
RE:
Tak to jsem moc ráda,že se to vyjasnilo...omluvu samozřejmě přijímáme...tak někdy na akci..softu zdar :P


13 dub 2009, 19:13
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 18:51
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Jelikož sem línej na psaní nějakého většího hlášení, odfláknu to jen pár větama. Teď můžu říct, že tuto akci považuji za vydařenou. Na místo sme si dali hezkej přesunek a pak se začalo organizovat a bránit. Od čtvrtka se jen kopalo, kopalo a upravovalo. Jelikož naše jednotka dostala za úkol vzít si na starost obranu HQ, nemůžete se divit že jsme všechno naše úsilí směřovali tímto směrem. V OPORDu to bylo napsaný jasně
Úkoly mise primární:
-vybudovat Head Quarters ( velitelství HQ)
-vybudovat opevněné pozice kolem HQ
-vybudovat dva předsunuté okopy pro potřebu všech, neustálá hlídka v těchto opevněních
-ubránit a odrazit všechny nepřátelské útoky, získat všechny vlajky nepřítele a udržet v táboře do soboty 15.00 hodin
-neustálá bdělost alespoň jednoho člena okopu a hlídky


takže podle toho jsme opravdu nečekaly, že máme být spíše ofenzivní než bejt zalezlý v dírach. Dalo to celkem fušku a upřímně, stálo to i dost nervů, ale myslím si, že nakonec sme vybudovaly dosti luxusní obranu se skvělýma palebnýma sektorama. Díry byli zbudovány důkladně a upřímně řečeno, nedovedu si představit že bych na něco takového měl útočit. Tímto chci poděkovat VŠEM co budovaly tyto okopy.Každý tam udělal pořádný kus práce a společně jsme opevnily HQ tak, že i s půlkou lidí na HQ by bylo ubráněno. V noci se nespalo, z čehož mám taky radost a každý poctivě sledoval perimetr před svým okopem.

K sobotnímu útoku mohu říct jen to, že nejprve jsme si vyzkoušeli pár taktických postupů ,, na ostro" a byli příjemně překvapeni čeho jsme docílily. Poté jsme sebrali víc lidí a šli holt do útoku když nám bylo zděleno že máme útočit a opustit den budované okopy. Hodnotit mohu útok jen do doby získání bedny s municí, protože ve stejné minutě jsem se pokoušel rozhejbat útok a postoupit vpřed, neproběh sem, jak se to vyvíjelo dál, opravdu netuším,protože zde naše práce končila.

Ale jak říkam, akci hodnotim palcem nahoru a děkuji Glancymu i Jossefovi za to že nás vytáhly do lesa. Na HQ byla suprová parta a skvělá nálada (i přes řekněme psychyckou zátěž hlavně přes noc), vzpomínam na to v dobrém a doufam, že se třeba s některýma ještě někdy sejdem a uvidíme

_________________
Jen válka za svobodu svatá jest. Když cílem války sláva je a statky, čím jiným je než krvavými jatky?

CPL Brooks
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve


13 dub 2009, 19:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
sice to sem moc nepatri.. melo by to jit jinam..

no jako nekdo rika ze zensky v softu nemaji co delat.. xD jako na HS.. by nas nikdo nad US zakladnou neobjevil nebejt helen... sam sem lezel vedle smrcku.. koukal sem pod stromky na nozky amiku jak dou 10- 15m odeme a vubec nic nevideli... a kdyz uz byli skoro nad nama.. tak se ozval vysoky hlasek: "tamhle jeden lezi.. kontaaakt..." a uz to jelo..... takze smekam... a chlapi co ste tam byli!!! priste koukejte kolem sebe, davejte pozor a nekecejte o kravinach!!!! my cesti kluci muzeme bejt bliz nes by ste cekaly ;).....

jeste jednou sry za meeeega OT :oops: :oops:


13 dub 2009, 20:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Já bych ještě dodal, že tahle akce by bejvala snesla několikrát víc lidí...pak bych si bejval možná i víc zaveliteloval a zakoordinoval útoky, takhle ani nebylo co šoupat po mapě a co kam posílat :D Rozhodně to není výtka, akce byla parádní i v tomhle počtu, spíš to berte jako omluvu/výmluvu za to, že jsem netrávil víc času na HQ a nedělal to co jsem původně dělat měl...ono vlastně nebylo co.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 dub 2009, 20:09
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 01 dub 2009, 17:41
Příspěvky: 28
Bydliště: Fort Springfield
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Zdravím... co dodat super akce se skvělejma lidma
- smekám před Havlem super velitel
- Griffon no to je prostě třída
- Brooks super
- Wiky :lol:
- a další

Celýmu velení US hlavně tedy 2.id bych chtěl moc poděkovat
Škoda jen že na nás nebyly takové útoky jako na CUSTOM .

Díky Ducky

_________________
PVT Ducky
A/1-23 INF, 2ID
Second to none
My sme parta drsňáků, griffovo sbor mazáků.


13 dub 2009, 21:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
mro -> Opakuju to co jsem řekl Wrtakovi...chci vidět frajera, kterej rozezná RPK od AK na padesát metrů, navíc když z něj po něm někdo střílí. Je jasný, že při pohledu zblízka to pozná snad každej, ale když na 50m zahlídneš člověka ve vz95, kterej drží v ruce něco co vypadá jako kalašnikov (a že RPK se kalašnikovu podobá hodně) a v následující sekundě po tobě letí dávka a musíš sebou fláknout na zem, fakt nemáš čas se podívat pořádně. Takže se není vůbec čemu divit, že to někdo chybně identifikoval a myslel si, že po něm někdo pálí dávku z normální automatické pušky, což bylo zakázané a ozval se. Sekundu na to se z druhé strany ozvalo "Von má kulomet, von může", tim se to vyřešilo a nikdo už neřekl ani slovo. Vůbec nevidim důvod, proč někdo tohleto lehký nedorozumění vytahoval, a už vůbec nevidim důvod proč do toho ty musíš ještě znova rejpat a říkat něco o padání z jahod, když už to je vysvětlený a vyřešený.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 dub 2009, 22:48
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 00:19
Příspěvky: 8
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Skřet napsal:
no jako nekdo rika ze zensky v softu nemaji co delat.. xD jako na HS.. by nas nikdo nad US zakladnou neobjevil nebejt helen... sam sem lezel vedle smrcku.. koukal sem pod stromky na nozky amiku jak dou 10- 15m odeme a vubec nic nevideli... a kdyz uz byli skoro nad nama.. tak se ozval vysoky hlasek: "tamhle jeden lezi.. kontaaakt..." a uz to jelo..... takze smekam...

RE:Díky....ale musim uznat,že jste byli dobře maskovaný...všimla jsem si vás na poslední chvilku,jinak by jste nás nejspíš dostali vy :mrgreen:


14 dub 2009, 10:37
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Griffon píše:
mro -> Opakuju to co jsem řekl Wrtakovi...chci vidět frajera, kterej rozezná RPK od AK na padesát metrů, navíc když z něj po něm někdo střílí. Je jasný, že při pohledu zblízka to pozná snad každej, ale když na 50m zahlídneš člověka ve vz95, kterej drží v ruce něco co vypadá jako kalašnikov (a že RPK se kalašnikovu podobá hodně) a v následující sekundě po tobě letí dávka a musíš sebou fláknout na zem, fakt nemáš čas se podívat pořádně. Takže se není vůbec čemu divit, že to někdo chybně identifikoval a myslel si, že po něm někdo pálí dávku z normální automatické pušky, což bylo zakázané a ozval se. Sekundu na to se z druhé strany ozvalo "Von má kulomet, von může", tim se to vyřešilo a nikdo už neřekl ani slovo. Vůbec nevidim důvod, proč někdo tohleto lehký nedorozumění vytahoval, a už vůbec nevidim důvod proč do toho ty musíš ještě znova rejpat a říkat něco o padání z jahod, když už to je vysvětlený a vyřešený.

no dyt jo.. uz to nereste.. neebo tu budeme jeste tejden.. xD bylo to mysleno z nasi strany tak.. ze je to RPK a je to kulomet.. proto pali... ja se vubec nedivim ze ste to tan tu dalku nepoznali... kazdej by s im mel problem... a v prvni chvili te proste napadne ze ma AK... ja bych se taky ozval... to asi kazdej.. uz se to davno vyresilo! tak to nechte bejt!! OBA xD
goldhelen píše:
Skřet napsal:
no jako nekdo rika ze zensky v softu nemaji co delat.. xD jako na HS.. by nas nikdo nad US zakladnou neobjevil nebejt helen... sam sem lezel vedle smrcku.. koukal sem pod stromky na nozky amiku jak dou 10- 15m odeme a vubec nic nevideli... a kdyz uz byli skoro nad nama.. tak se ozval vysoky hlasek: "tamhle jeden lezi.. kontaaakt..." a uz to jelo..... takze smekam...

RE:Díky....ale musim uznat,že jste byli dobře maskovaný...všimla jsem si vás na poslední chvilku,jinak by jste nás nejspíš dostali vy :mrgreen:

skoda ze Wrtak lezel v tom boruvci a ne nekde ve smrckach... jinak by ste nas asi presli.. ale co.. ;) aspon to byl hustej adros... navic vas tam bylo minimalne 20 xD takze i kdyby ste si nas nevsimli.. tak by sme vas asi nedali... spis by sme pockali az zmiznete.. a sli dal na zakladnu.. 8) 8)


14 dub 2009, 11:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
co říci..Hlava Havla , tělo Ramba :D super akce. už se těším na další !

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


14 dub 2009, 13:32
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Griffon píše:
mro -> Opakuju to co jsem řekl Wrtakovi...chci vidět frajera, kterej rozezná RPK od AK na padesát metrů, navíc když z něj po něm někdo střílí. Je jasný, že při pohledu zblízka to pozná snad každej, ale když na 50m zahlídneš člověka ve vz95, kterej drží v ruce něco co vypadá jako kalašnikov (a že RPK se kalašnikovu podobá hodně) a v následující sekundě po tobě letí dávka a musíš sebou fláknout na zem, fakt nemáš čas se podívat pořádně. Takže se není vůbec čemu divit, že to někdo chybně identifikoval a myslel si, že po něm někdo pálí dávku z normální automatické pušky, což bylo zakázané a ozval se. Sekundu na to se z druhé strany ozvalo "Von má kulomet, von může", tim se to vyřešilo a nikdo už neřekl ani slovo. Vůbec nevidim důvod, proč někdo tohleto lehký nedorozumění vytahoval, a už vůbec nevidim důvod proč do toho ty musíš ještě znova rejpat a říkat něco o padání z jahod, když už to je vysvětlený a vyřešený.



ty aby sis do mě nerejpnul :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


14 dub 2009, 13:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 10:51
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Zdravím všechny zůčastněné,akce byla exkluzivní!!!!!!!Počasí super,lidi moc fain,žádné velké hádky,a byl jsem dost překvapen že kdo to dostal tak okamžitě přiznal,to se nestává často!!!Díky všem za výbornou hru a hlavně veliteli Custom za udržování adrenalinu v krvi(a že ho bylo!)Softu zdar a pořadatelům zvlášť!!!


15 dub 2009, 12:05
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2007, 12:06
Příspěvky: 271
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
jeste mala ochutnavka...sice je to uz v sekci fotky...

http://glancy.rajce.idnes.cz/Hot_Spring/

no nejak nechapu proc je to tady.. i ve fotkach.. ale dobraaa. Skřet

RE:
jelikoz vim, ze do fotek vsichni nelezou,tak jsem supnul nahled i sem..diky

Ok ;).. Skřet

_________________
B/1-23 INF,2ID-Blackhawk
US Army infantry
viewtopic.php?f=245&t=5307
Pruzkumnik/Zbrojir/Sberatel hmyzu/Pyroman/Kutil/do kuli/Gun nut/Obchodnik se smrti/Zenista/Vitezstvi nebo smrt/Drill Sergeant/Hereck/Staresina/Motostrelec


Naposledy upravil glancy dne 16 dub 2009, 08:42, celkově upraveno 1



15 dub 2009, 19:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
Jé lidi to musela být suprová akce - jak já bych tam chtěl být :(
Musím pochválit ty krásný zákopy :wink: ... snad mi to někdy vyjde a potkáme se přez mířidla.

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


15 dub 2009, 21:08
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 08:30
Příspěvky: 338
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
joseff píše:
tak muj nahled na akci se malinko zhorsil (malinko hodne) po setkani s majitelem vcelina kolem ktereho vedla pristupova cesta od Osvracina. Panove ktery HOVADO se vysralo do prostred cesty a jeste na to vymotalo pulku toaletaku "ruzovy" barvy!!! To mi mozek fakt nebere. A co sakra ty plechovky od piva vsude kolem? To si kurva neumite vzit lopatku a lejno nekde v lese zahrabat a pixlu od piva si odnest seslapnutou domu?

Jsem mistni, takze az bude priste nekde kolem akce, urcite tohle pomuze tomu aby nekde obec povolila parkovani nebo pohyb v jejich lesich.


Ten kdo to udelal necht si sahne do svedomi a uvedomi si jestli to hovno za to stalo.
Sem fakt vytocenej, zesmesnenej a rano to jdu uklidit. :-(


toe dmnce vysrat se doprostřed cesty...to neudělal voják to udělal čurák!!!


19 dub 2009, 17:56
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 bře 2008, 13:36
Příspěvky: 113
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: 10.-11.4.09 --- Hot Spring
ano i takový mezi náma jsou

jinak stratil jsem vysílačku PMR Motorola XTR446 tak kdyby se našla byl bych rád


19 dub 2009, 20:21
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz