Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:35




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 190 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Lékařské minimum 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 25 pro 2008, 21:04
Příspěvky: 88
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
mozna jich je vic druhu ale kupte i bolest vyvrknuteho kotniku necitite a dostanete se do nemocnice!!! vec ktera se hodi vic nez cela pulka lekarnicky


11 bře 2009, 09:43
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Elvis píše:
netusi nekdo kde se tyhle tablety daj sehnat? Za rozumnou cenu


nwm, mě se povedlo na aukru koupit dikacid asi za 150 kč celí plato. Jsou to tablety který používá ačr ...

jinak do lékárničky patří, v ačr se to tahá v ibv což je lékárnička jednotlivce defakto :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


11 bře 2009, 10:23
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
není nad to mít v týmu týmovéh medika na kterého je spoleh a kterej se o vše dobře postará.My to řešíme tak že když nejede medik tak velkou lékárnu bere místo něj někdo jiný.Každopádně každej ještě sebou nosíme to lékařské minimum jako je iodisol,obvaz,pinzeta,nůžky a podobný chujoviny který skoro nikdy nepoužiješ ale když sou třeba tak je to dobrý je mít :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


11 bře 2009, 10:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
mro píše:
není nad to mít v týmu týmovéh medika na kterého je spoleh a kterej se o vše dobře postará.My to řešíme tak že když nejede medik tak velkou lékárnu bere místo něj někdo jiný.Každopádně každej ještě sebou nosíme to lékařské minimum jako je iodisol,obvaz,pinzeta,nůžky a podobný chujoviny který skoro nikdy nepoužiješ ale když sou třeba tak je to dobrý je mít :wink:


dobře a co vozí váš medik? můžu li se zeptat? :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


11 bře 2009, 13:06
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Kámo jsu t asi 3 lékárny z auta poskládany do sebe opravdu je to velkej seznam věcí.Jsu tam jako normálně věci.Obvaz,gáza,náplasti,dezinfekce,a mnoho dalšího užitečnýho materiálu na náhodné zranění :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


12 bře 2009, 07:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
mro píše:
Obvaz,gáza,náplasti,dezinfekce,a mnoho dalšího užitečnýho materiálu na náhodné zranění

Takže vesměs veci, které už byli vyjmenované.

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


12 bře 2009, 07:52
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
ty snad nosíš něco jinýho v lékárnične než potřebu první pmci???jestli j ak si hustej.Já jsem jednu na Stalingradu tušim v roce 2005 nosil místo obvazů v lékárně lahvišky vodky a rozdával se to na potkání těm zmoženejm rusákům :D :D ale jinak tam taham obvaz a další ptákoviny :wink: :lol: :lol:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


12 bře 2009, 10:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
mro píše:
ty snad nosíš něco jinýho v lékárnične než potřebu první pmci???

Teď nevím na koho to bylo. :oops:

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


12 bře 2009, 14:23
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Elvis píše:
netusi nekdo kde se tyhle tablety daj sehnat? Za rozumnou cenu


Našel jsem další:
http://www.prezit.cz/detail/doplnky/aqu ... y-extreme/
http://www.prezit.cz/detail/doplnky/aqu ... me-(-army-)/
http://www.prezit.cz/detail/doplnky/aquasteril-2-day/

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


15 bře 2009, 12:41
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 26 bře 2008, 16:08
Příspěvky: 101
Bydliště: Sušice
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Jestli můžu doplnit k těm klíšťatům ještě tak vzhledem k tomu že každý léto jich mam tak 5-10 tak už celkem vim jak na to... veme se kousek vaty, tu navlhčíte a otíráte o mýdlo a až na tý vatě bude nějaká ta vrstva mýdla tak přiložit na to klíště a točit v protisměru hodinovejch ručiček a za cca 20 sekund je klíště venku...


15 bře 2009, 13:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
wextr33 píše:
Jestli můžu doplnit k těm klíšťatům ještě tak vzhledem k tomu že každý léto jich mam tak 5-10 tak už celkem vim jak na to... veme se kousek vaty, tu navlhčíte a otíráte o mýdlo a až na tý vatě bude nějaká ta vrstva mýdla tak přiložit na to klíště a točit v protisměru hodinovejch ručiček a za cca 20 sekund je klíště venku...


dobry je taky kousek masla na prst a krouzit dokola po klisteti... taky je obvykle za par vterin venku

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


15 bře 2009, 14:00
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Elvis píše:
wextr33 píše:
Jestli můžu doplnit k těm klíšťatům ještě tak vzhledem k tomu že každý léto jich mam tak 5-10 tak už celkem vim jak na to... veme se kousek vaty, tu navlhčíte a otíráte o mýdlo a až na tý vatě bude nějaká ta vrstva mýdla tak přiložit na to klíště a točit v protisměru hodinovejch ručiček a za cca 20 sekund je klíště venku...


dobry je taky kousek masla na prst a krouzit dokola po klisteti... taky je obvykle za par vterin venku

Todle je vše ve své podstatě to samé,prostě vezmete nějaký hustý materiál(krém,mýdlo,mast atd.) a tím to klíště prostě začnete dusit a ono se poté pustí :wink:

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


15 bře 2009, 14:22
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Ostea píše:
Todle je vše ve své podstatě to samé,prostě vezmete nějaký hustý materiál(krém,mýdlo,mast atd.) a tím to klíště prostě začnete dusit a ono se poté pustí :wink:


po tom co se pustí, se doporučuje ránu vydesinfikovat jodisolem, měl by obsahovat nějaké látky které znuičí některé nemoci ktreré klíště přenáší ... alespoň podle slov jednoho známého - doktora v důcodu :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


15 bře 2009, 23:51
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
misi píše:
ehm borelióza není pěkná, pokud jí dostaneš a přijde se na to v ranném stádiu, tak budeš 3 týdny doma a papat antibiotika. Pokud ne, tak můžeš zkončit na invalidním vozíku ;) alespoń tohle mi řikal doktor když mi to diagnostikovali, ale bylo to v prvním stádiu, takže 3 tejdny sem byl doma

encefalitýda je ještě o nco horší u 1/4 pacientů dochází k ochrnutí


Lymska borelioza v dnesni dobe necini diagnosticky ani lecebny problem, vzhledem jasnym priznakum a dostupne ATB terapii.

Klistova encefalitida jako takova je take snadno diagnostikovatelna ovsem bez prokazane kauzalni lecby. A jak misi uvedl, muze koncit velmi nepekne. Proto bych vsem softakum doporucoval ockovani, ktere jako jedine dokaze pred nemoci ochranit. Lepsi dat par stovaku za ockovani, nez pak sedet na voziku a rikat jakej jsem vul. Sance nevsimnout si klistete, hlavne nymfy, je pomerne znacna, uz jen z toho duvodu, ze nejvic se strili v lese.

Dle meho nazoru by mel byt clovek schopen poskytnout ucinnou prvni pomoc jen s tim co najde v autolekarnicce ( mam na mysly, tlakove obvazy, obinandla, desinfekci, atd). Pridavat si do lekarnicky veci jako siti, ATB, kanyly, skalpely... s umyslem to pouzit je na vazkach.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


Naposledy upravil kofry dne 17 bře 2009, 10:39, celkově upraveno 1



17 bře 2009, 09:11
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
kofry píše:
Sance nevsimnout si klistete, hlavne nymfy, je pomerne znacna, uz jen z toho duvodu, ze nejvic se strili v lese.

A když někdo nechce očkování, tak aspoň poštříkat lehce nohy nějakým silnějším repelentem. Např.: http://www.army-shop.cz/index.php?actio ... revstart=0

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


17 bře 2009, 10:36
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
me2d píše:
kofry píše:
Sance nevsimnout si klistete, hlavne nymfy, je pomerne znacna, uz jen z toho duvodu, ze nejvic se strili v lese.

A když někdo nechce očkování, tak aspoň poštříkat lehce nohy nějakým silnějším repelentem. Např.: http://www.army-shop.cz/index.php?actio ... revstart=0



očkování tě neochrání před klíštati jakotakovými ... ty na tebe půjdou stále, ale ochrání tě před tou nemocí ... ktakže repelent i když je člověk očkovanej ... + doporučuji jíst vitamín B obsahuje látky které klíšťata a komáry odpozují, takže v kombiinaci s replentem je to ideální ;)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


17 bře 2009, 18:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Nebo kouřit a chlastat...od tý doby co tyhlety dvě bohulibý činnosti provozuju jsem neměl jediný klíště, a to jsem v lese dost často :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 bře 2009, 19:47
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 25 pro 2008, 21:04
Příspěvky: 88
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
taky moznost


17 bře 2009, 19:53
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Griffon píše:
Nebo kouřit a chlastat...od tý doby co tyhlety dvě bohulibý činnosti provozuju jsem neměl jediný klíště, a to jsem v lese dost často :lol:



tak gentleman nekouří ... gentleman se nechává kouřit .... jinak je to fakt ... co chlastam tak na mě taky nejdou ... ale asi to je tim, že v pivu je hafo vitamínů (proto je tak zdraví :D) takže je tam i to B a to je zahání :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


17 bře 2009, 21:53
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
misi píše:
Griffon píše:
Nebo kouřit a chlastat...od tý doby co tyhlety dvě bohulibý činnosti provozuju jsem neměl jediný klíště, a to jsem v lese dost často :lol:



tak gentleman nekouří ... gentleman se nechává kouřit .... jinak je to fakt ... co chlastam tak na mě taky nejdou ... ale asi to je tim, že v pivu je hafo vitamínů (proto je tak zdraví :D) takže je tam i to B a to je zahání :D

Očkování je sice hezký nedostaneš encefalitidu,ale tim že se nechám naočkovat,si nemůžu myslet,jak mě nic neublíží...Jsou různé nemoci,které kl획ata přenášejí,takže bych to řekl takhle:Očkování,repelent,nejlépe dlouhé kalhoty a gumovky :lol: (ale kdo je nosí na airsoft že).To s tím vitamínem B nevim nevim...To ti to běhá v těle ne?To by ty klíšťata museli mít sakra dobrej čich.

P.S.:Misi-Seš si uplně jistej,že je to B nebo dech po alkoholu? :D

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


17 bře 2009, 22:24
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
lidi a ještě jeden zmích dotazů ... máte nějakej recept jak se rychle zbavit chřipky? teď mě jaksi postihla a já chcu ject na akci která se koná za dva dny :(

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


08 dub 2009, 20:01
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Na chripku je jedinej zarucenej recept a to ji vylezet.

Chripka jako virove onemocneni nema bezne dostupnou kauzalni lecbu a veskere Modafeny, Nurofeny jsou na nic.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


08 dub 2009, 20:16
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
kofry píše:
Na chripku je jedinej zarucenej recept a to ji vylezet.

Chripka jako virove onemocneni nema bezne dostupnou kauzalni lecbu a veskere Modafeny, Nurofeny jsou na nic.



jj wm že na chřipku nejsou žádný antivirotika ... nahrnul sem od sebe vitamín c ve větší míře tak uvidímejak to dopadne ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


08 dub 2009, 20:30
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Vyžahnout horkej Coldrex Hotrem (nebo jak se to menuje) a zachumlat do postele k televizi + dopovat ibalginem + aspoň 3-4 litry teplého čaje + spousta vitamínu C.

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


09 dub 2009, 07:02
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
me2d píše:
Vyžahnout horkej Coldrex Hotrem (nebo jak se to menuje) a zachumlat do postele k televizi + dopovat ibalginem + aspoň 3-4 litry teplého čaje + spousta vitamínu C.

Tyhle radoby leky kvuli svym neuveritelnym reklamam vedou lidi k myslence, ze si daji 2-3 coldrexy a jsou zdravi. Ke vsemu jsou volne predejne, coz muze vest k predavkovani.

Ja rikam, ze chripka se ma poradne vylezet a ne do sebe cpat co kde najdes. Popripade si neco vzit, kdyz uz je ti fakt zle.

Rozhodne nebrat oboji najednou, bud jedno nebo druhy. Poradne prolejvat teplym cajem a ovoce/vitaminy jak uz bylo zmineno.

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


09 dub 2009, 12:01
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Ten Coldrex je fakt dryják, taky nesmíš moc přehnat dávkování. Viz. příbalový leták. :wink:

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


09 dub 2009, 13:11
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 06 led 2011, 21:23
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
panove jak to tu ctu, bojim s obcas u nekterych lidi, aby me nahodou neposkytnuli prvni pomoc!

do lekarnicky patri rozhodne gumove rukavice, jak tady bylo dobre poznamenano! To je uplny zaklad, chranit sebe pred infekci. A dale je zakladem dost, opravdu dost obvazoveho materialu. Tim pokryjete vetsinu prvni pomoci.
Dychaci rouska je super, kor kdyz nekdo treba krvaci z ust nebo tam ma zvratky. a stoji par korun. Skrtidlo - no je dobre ho mit, ale i mezi odborniky se naklada jako az posledni moznost pri masivnim tepennem krvaceni. Dezinfekci se taky nic nezkazi na ruzne drobne odderky a to same naplast, nuzky...to vsechno tam PATRI. Doporucuju zakoupit autolekarnicku ted co je ta nova (je tam i ta rouska na dychani, respektive takova maska co se da na pusu a dotoho se da dyhat) a mate komplet super lekarnu, nastrkejte to do nejaky sumky a tim pokrejete temer jakekoli trauma.

Ale pak sem tu videl ruzna zevrstva!

Za prve krcni limec. K cemu? Kdo z vas ho umi nasadit a kdo vi jak se zachovat pri manipulaci s krcni pateri, pri podezreni na jeji trauma?

Siti? Vi vubec nejaky laik, jak se naklada sutura, co to obnasi zasit ranu, jaky je k tomu material, co jeste musime udelat atd....

Antibiotika. To same? Na co je chcete davat, jakou davku (kolik tablet) a jaky typ antibiotika? Co kdyz na nej nekdo ma alergii?

pokud nekdo nedokaze na takoveto zakladni otazky odpovedet a nebo i na jine otazky u jakehokoliv vybaveni - co s tim budu delat? kdy to pouziju? Umim to pouzit spravne....?
takovy clovek by se nemel snazit dalsi kroky prakticky podnikat. Jako jina vec je, ze nosim v lekarne krcni limec, fonendoskop a jiny serepecky pro paradu, aby to vypadalo, treba kvuli fotkam nebo reenactingu obecne. ale rozhodne to nebudu pouzivat kdyz s tim neumim. uvedomte si, ze smyslem prvni pomoci je
1. ZAVOLAT ZACHRANOU SLUZBU
2. zachovat klid a poskytnout zakladni ukony, ktery udrzi cloveka ve "hre"
tzn - zpruchodnit dychaci cesty, dychat a masirovat srdce, a stavet velke krvaceni (k tomu mate ty rukavice a obvazy)

zbytek veci, na drobnou felcarinu a mastickarstvi klidne noste, to se urcite hodi mit nejakou mast na kliste a nebo dezinfekci kdyz se nekdo odre, stipne ho vosa, spali se... ale velky "veci" radeji nelecete, zachranite tim i zivot.


06 led 2011, 22:03
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 14 říj 2010, 18:17
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
přibalte ENDIARON, nikdy nevíte, kdy chytnete srací období na vícedenkách :)

_________________
VIVA LA LEGION !


06 led 2011, 23:47
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
[quote="frank"][/quote]
Můj názor je takovej že jestli někdo s těma věcima UMÍ zacházet, tak ať je klidně nosí a v případě potřeby používá. Osobně znám spoustu lidí co kromě military/airsofttu/atd. třeba pracuje u IZS, nebo u armády na pozici zdravotníků a takovým lidem bych rozhodně věřil. (aspoň v našem okolí u jednotek se kterýma spolupracujem je skoro vždy zdravotník, kterej určitě ví co dělá).
Samozřejmě že pokud někdo něco nezná, tak to nebude používat, ale to je snad jasný, ne?

Jinak jenom pro zajímavost, třeba napichovat kapačku se učí i uplně obyčejní vojáci. Takže já bych to až tolik nedemonizoval.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


07 led 2011, 06:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 06 led 2011, 21:23
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Lékařské minimum
Proste kdo neni kvalifikovany a dany problem nezna at radsi dela mene nez vice.o tom jsem tu ale psal. Jestli se ale nekdo nauci navod neznamena, ze je odbornik.


O zavadeni flexily sem tu sice nepsal, ale ver ze i to ma svoji problematiku. Rozhodne to chce trenink a plati vyse uvedene, ze se o to nebudu pokouset, kdyz sem to nikdy nedelal nebo to poradne neumim. Ztracim tim cas, potrebny pro dulzitejsi veci jako je treba KPR.


07 led 2011, 11:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 190 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz