Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 18:00



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Operace Mouintain Range 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Darken01 píše:
Lidi na fotkách a celkovým videu už makám takže se dočkáte, ale jak už sem říkal mám šnečí net, už tejden se snažím nahrát fotky z rasny a pořád mi to pada :( Trpělivost růže přináší :wink:


-Všichni si určitě rádi počkají- neuspěchej to Darkene :twisted:
-Pak to už to šupni do "fotek z akcí":
viewtopic.php?f=30&t=1977

Ať nám to tady Admini nezavřou :shock:

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


08 bře 2009, 19:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Griffon píše:
A pokud se ti tvuj novej kamarádíček a to, jak se chová v akci, líbí, tak si ho klidně můžeš nechat, u mě skončil.


O tom jestli skončim nebo ne rozhoduje velitel týmu a ten tam nebyl a to mi přijde škoda !!!! ale sirFlash má pravdu rozkaz ve stylu . " Držte ve dvou levý křídlo a nestáhněte se ". je celkem apsolutní. A poté poslat dva lidi samotný na útok proti obsazenému hřebenu mi nepřijde moc chytrý. Já na čepici nenosim rudou hvězdu abych napodoboval nějaké ruské útoky. Fakt sorry. Měl jsem rozkaz z velení se stáhnou a podle mě byl důležitější než tvůj...

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


08 bře 2009, 19:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Pechyml -> Nebyl, ale věř mi, že se dozví co se stalo. Neříkam že jsi skončil v týmu, to nezáleží na mě, ale skončil jsi u mě osobně. Ani ne tak tim co jsi udělal na akci, ale tim jakou to teď má dohru (víš moc dobře, o čem mluvim). Sir Flash o tom nic neví, ta pozice byla v pohodě udržitelná, kdybys zbaběle nezdrhnul, mohli jste se tam v pohodě udržet...a žádnej nebezpečnej útok ve čtyřech (ne dvou, byli jste tam čtyři) by se konat nemusel. A ten hřeben byl obsazenej tak pěti až sedmi lidma, takže v přesile rozhodně nebyli. Prostě jsi to podělal až na půdu, tak to alespoň vezmi jako chlap a nesnaž se z toho vykecávat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 bře 2009, 19:41
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
No tak k příjemnějším věcem.Všimli ste si pánové kolik mezi námi bylo něžného pohlaví :?: Celkem dvě účastnice a musím říct, že s náma měli přiject ještě další dvě, takže očekávám, že na dalších akcích budou dámy pouze přibývat, což je jedině dobře.

Jinak bych chtěl ještě podotknout ( páč mám sklérozu ), že občas použitá pyro byla o hubu ( ono když vám bochne pumová kule pět metru od vás není to nic příjemnýho ) ale poskytla lepší atmosféru :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


08 bře 2009, 20:04
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Griffon píše:
Pechyml -> Nebyl, ale věř mi, že se dozví co se stalo. Neříkam že jsi skončil v týmu, to nezáleží na mě, ale skončil jsi u mě osobně. Ani ne tak tim co jsi udělal na akci, ale tim jakou to teď má dohru (víš moc dobře, o čem mluvim). Sir Flash o tom nic neví, ta pozice byla v pohodě udržitelná, kdybys zbaběle nezdrhnul, mohli jste se tam v pohodě udržet...a žádnej nebezpečnej útok ve čtyřech (ne dvou, byli jste tam čtyři) by se konat nemusel. A ten hřeben byl obsazenej tak pěti až sedmi lidma, takže v přesile rozhodně nebyli. Prostě jsi to podělal až na půdu, tak to alespoň vezmi jako chlap a nesnaž se z toho vykecávat.


Sir Flash byl na té pozici se mnou byly jsme tam jen dva...ale dost hádek vyřešíme to jinde jinak

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


08 bře 2009, 20:05
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
-Našel jsem ten kus papíru představující registraci účastnících se týmů...bohužel není zdaleka tak přesný (podrobný), jak jsem si původně představoval :|

(omlouvám se týmům, které jsem nedokázal identifikovat a jsou označeny jen jménem svého bydliště/působiště a poprosil bych zde registrované střelce, aby si dle svých možností doplnili info v profilu, především: bydliště, věk a název týmu/www!!! Dost to pomůže při registracích :wink: )

TALIBAN:
-Insurgent Forces (Darken) = 5
-JPP (Jarin) = 13
-Plzeň (Mitchel) = 3
-White Wolves Mercenaries (Yenkee) = 4
-AST Chameleon (Pepe) = 8
-Vejprnice (Zewlak) = 7
(poslední parta mi utekla z nástupiště a přeběhla k talibanu :cry: )
CELKEM = 40

ISAF:
-ASTTc (Žený) = 12
-Tachov = 4
-AGčeta (Peši) = 8
-Hell Fighters (Griffon) = 5
-Glancy+Goldhelen = 2
-S.T.O.D. (Kočár) = 12
-R.A.T. Losiná (Lord UFO) = 3
-601.skss Mariánky (Mates) = 2
-Dobřany (Jack Carver) = 3
-Milans = 1
-sir Flash = 1
-Pernarec = 6
-Rokycany = 3
CELKEM = 62

-Takže nám nakonec vyšlo krásných 102 válečníků, poměr bojujících stran, který malinko narušila desertující Zewlakova parta z Vejprnic, byl 2:3 :!:
(nikoli zamýšlený 1:2, což vysvětluje Darkenův problém s malým (?) počtem útočících cílů, ale alespoň se na přes rok nebudeme muset bát pozvat víc týmů! Z "únosových" účastníků jsme postrádali Jahodářovy "žoldáky", "Mariánskou 601čku" v plné sestavě a GSAS...)

PS: pokud jsem něco ve vypsané sestavě neúmyslně popletl, napište mi do soukromé zprávy - omyl napravím :wink:

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


Naposledy upravil zeny dne 08 bře 2009, 22:39, celkově upraveno 2



08 bře 2009, 20:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 09:16
Příspěvky: 14
Bydliště: třemošná
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
nechápu jak můžete odsuzovat velení? at je nebo není "dobré" .......... není sranda se kolikrát dohodnout na obraně.. útoku v 5členým teamu natož když máš pod sebou cca 15-20 LIDÍ. reakce na ten vzkaz byla ještě mírná.


Naposledy upravil siafu dne 08 bře 2009, 22:05, celkově upraveno 1



08 bře 2009, 21:11
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Jenom k tomu malýmu počtu lidí, nemyslel sem to nijak zle, jenom že občas to připomínalo naháněčku kdy útok přešel do obrany atd:. Skrátka to bylo taktikou, ale myslím si že více lidí by ten terén klidně unes ( můj odhad je cca:. 150 lidí ) samozřejmě na straně ISAFu, protože poslední dobou, alespoň dle mého názoru, na větších akcích dostávají spojenci, koaliční síli, říkejte si tomu jak chcete ) těřce na prdel což se mi jako pravýmu povstalci mooooc líbí a jen tak dál chlapci :lol: :wink:


08 bře 2009, 21:16
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Darken=> Nakonec jsme ale stejně vyhráli i za těžkých ztrát.;-)


08 bře 2009, 21:30
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Jack Carver píše:
Darken=> Nakonec jsme ale stejně vyhráli i za těžkých ztrát.;-)


Hele veř tomu, že kdyby sme chtěli nedostali ste se ani přes první budovu :wink: Nevytahuju se, ale vím co říkám.
Kdyby sme to tak udělali nebyla by to good hra, protože 40 zakempenejch lidí v rozmezí dvaceti metrů a y by ste chodily jako na porážku...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


08 bře 2009, 21:41
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 bře 2008, 21:54
Příspěvky: 55
Bydliště: Holýšov
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Servus,

Díky Ženýmu za S.T.O.D. za pěkně připravenou a dobře hratelnou akci, kdy asi každý dneska cítí v nohách, že se boji věnoval naplno díky kvalitnímu nepříteli, leč v nevýhodě ( 2 životy a o "pár" zabijáků méně ).
Akci nelze nic vytknout a jen doufám, že podobných akcí za tento rok zažijem plno.

Lovu zdar
Kočár


08 bře 2009, 21:58
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Darken01 píše:
Jack Carver píše:
Darken=> Nakonec jsme ale stejně vyhráli i za těžkých ztrát.;-)


Hele veř tomu, že kdyby sme chtěli nedostali ste se ani přes první budovu :wink: Nevytahuju se, ale vím co říkám.
Kdyby sme to tak udělali nebyla by to good hra, protože 40 zakempenejch lidí v rozmezí dvaceti metrů a y by ste chodily jako na porážku...


Ono to totiž ani nebylo o tom, kdo vyhraje, ale abysme si všichni pořádně užili. Když stavíme nějakou bitvu, tak pro zábavu ze hry a i ten kdo "prohraje" si kolikrát užije stejně jako vítěz. Scénář byl postavenej tak, že to ISAF dobije. Proto jsme taky měli nekonečno životů, zatímco vy teroušové jen 2. Nevím jak by to dopadlo s těma 40 lidma na 20ti metrech. Asi bysme je obešli :wink: a dobili vesnici. Tak úzkej úsek tam asi nebyl. Ale to je fuk, bitva byla dobrá.

_________________
second to none


09 bře 2009, 00:00
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 úno 2009, 00:49
Příspěvky: 39
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
takový názor vzbuzuje můj RESPEKT.

Je to náš kůň a sport.

Souhlas - nemusím to přežít, ale hlavně, že se zúčastním :D 8)


09 bře 2009, 00:08
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Horton to napsal nejlíp,důležitý je zážitek(aspoň pro mě)a trochu tě poopravim Hortone
Bitva byla ....,takový slovo neni,ale přesně taková byla :D
akce super,ůčast o který se mi ani nezdálo
jen z těch reakcí jsem trochu v rozpacích, jasně názory jsou různý člověk od člověka,ale tohle? od znevažování velení(přecházející v pěstní souboj) po znovuomílání nepřiznávání(kdož jsi bez viny hoď první kamenem a jsme všichni pod hromadou)
jsem rád hlavně za kladné ohlasy,ale ty negativní nepatří sem,spíš někam do hospody, mě se taky stalo,že soupeř nepřiznal(určitě ne úmyslně) ale vzhledem k terénu se ani nedivim,jeden neví jestli dostal koulí nebo ho škrtla větev při přesunu

a ještě maličkost k velení: na Mouintain Range jsem si vyžkoušel velení malé skupinky a musím říct,že dělat snipera a toulat se bojištěm sám,je rozhodně pohodlnější, velení není co závidět
osobně jsem, minimálně jednou, poslal svou skupinu na smrt a takových reakcí jsem se nedočkal za což dodatečně děkuju(Georgy)

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


09 bře 2009, 13:19
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 24 pro 2008, 20:08
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Hoši sorry za OT neukamenujte mě chci se jen zeptat co se stalo se srnkou? jsem z ostravy a na akci sem nebyl jenom mě to zajímá. Co se jí stalo??


09 bře 2009, 13:34
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Adioz píše:
Hoši sorry za OT neukamenujte mě chci se jen zeptat co se stalo se srnkou? jsem z ostravy a na akci sem nebyl jenom mě to zajímá. Co se jí stalo??


Lidi od nás jí vyplašili, a jak je přeskakovala tak narazila do stromu a zlomila si páteř, takže jí musel jeden člověk (záměrně nebudu jmenovat, v tomhle státě by ho za tu ránu z milosti byl ještě někdo schopnej popotahovat) dorazit nožem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2009, 13:37
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Akce super, nejvíc mě bavilo plazit se do kopců... :) co se týče nepřiznavačů, při dobývání budovy úplně nakonci mám pocit, že byla plná supermanů...obzvlášť mne dostal ten po kerém jsme vystřelili několik desítek kulí, on se sebral, došel si pro své AK-47 a v klidu opětoval palbu...tuto opravdu nechápu..Viď Glancy. Stvojim Miminem to nejde, aby někdo nepřiznal... :lol:

Velení taky chválím, až na ten přepad na 1. respawnu..to bylo opravdu nečekané..

Jo a tam kde všichni parkovali (U gáráží), Víte že jste porušili zákon ? :)

Pak mi je také líto srnky, ale je vidět, že jsou mezi námi lidi, kteří umí dobře vyřešit dannou situaci.

=>PechyMl
Sorry, ale to už jsi vážně přehnal jestli ti vadí nesmyslné rozkazy tak se vrať hrát Soft do svého rodinného kruhu. Na víc asi nemáš...

Jinak se těším na další akci..

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


Naposledy upravil Kajky dne 09 bře 2009, 18:12, celkově upraveno 1



09 bře 2009, 16:41
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
tak s tou srnkou sem sam necekal ze to takle dopadlo, chudera.... minuta na jeji pamatuku ........................... ;)

Griffe, reakci chapu a jeste ses ovladal. ROZHODNE nechci delat rozbroje ve vasem tymu, to v zadnem pripade, ale rozkaz byl nesmyslny a nadavat nekomu ze se spis ridi v necekane situaci rozumem, to je fak moc. Ano v te situaci sem byl, takze vim opavdu sve, to pozici by jsme i bez ustupu neudrzeli ani o minutu dele!!! Taktiku boje si nestudoval na Princtonu ani ve Vyskove, tak nevim co ti dava tu sebeduveru a neomilnost!! A pak stropit takovou histerickou scenu s cigarem v hube :D no ftipny co ti budu povidat, nevidel ses no :) Jinak abych ti odpovedel, v zadnem tymu nejsem (takze se ti smali i prislusnici jineho tymu) a hraju cca od minuleho jara?! To ale ze me nedela o nic slabsiho hrace nez si ty!! Jinak jestli ti vadi multicamy, nikdo to je nevnucuje, ale sou fak nejlepsi a na fotkach nevypadaj moc dobre, takze to ses taky moc netrefil BTW: videl si me na nektere z nich? Nevidel vid, takze sem se asi predvadet neprijel co? :D Sorry fak to nepatrilo sem, ale spis do hospody, ale tam te asi nepotkam :D

Jinak me mrzi ze se vam zda, ze se snazim kazit dojem, ale to vazne ne, to me spis pobavilo, tak sem se chtel o to podelit :)

zeny - tak ja pojedu priste spis jako dokumetarysta :D

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


09 bře 2009, 17:06
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Griffon píše:
Lidi od nás jí vyplašili, a jak je přeskakovala tak narazila do stromu a zlomila si páteř, takže jí musel jeden člověk (záměrně nebudu jmenovat, v tomhle státě by ho za tu ránu z milosti byl ještě někdo schopnej popotahovat) dorazit nožem.


Tak to by mi zcela zkazilo dojem z dobré akce, nemůžu jinak, ale asi to byla vaše vina.

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


09 bře 2009, 17:38
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
>>Horton<< píše:
Darken01 píše:
Jack Carver píše:
Darken=> Nakonec jsme ale stejně vyhráli i za těžkých ztrát.;-)


Hele veř tomu, že kdyby sme chtěli nedostali ste se ani přes první budovu :wink: Nevytahuju se, ale vím co říkám.
Kdyby sme to tak udělali nebyla by to good hra, protože 40 zakempenejch lidí v rozmezí dvaceti metrů a y by ste chodily jako na porážku...


Ono to totiž ani nebylo o tom, kdo vyhraje, ale abysme si všichni pořádně užili. Když stavíme nějakou bitvu, tak pro zábavu ze hry a i ten kdo "prohraje" si kolikrát užije stejně jako vítěz. Scénář byl postavenej tak, že to ISAF dobije. Proto jsme taky měli nekonečno životů, zatímco vy teroušové jen 2. Nevím jak by to dopadlo s těma 40 lidma na 20ti metrech. Asi bysme je obešli :wink: a dobili vesnici. Tak úzkej úsek tam asi nebyl. Ale to je fuk, bitva byla dobrá.



Ale kdyť jo to bylo myšleno spíš jako hec, aby sme vás viděli při nějaké odvetě :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 bře 2009, 18:09
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
sir.flash -> Takže napřed musim říct jednu důležitou věc...tohleto je nedorozumění, my se každej bavíme o jinej situaci. Ten pojeb nedostal za tu situaci, ve kterej byl s tebou, ale za situaci, která nastala o něco pozdějc, kdy už ty jsi byl mrtvej a Pechyml se přidal k obraně mojí pozice. O tej situaci ve kterej byl s tebou nemluvim a nikdy jsem nemluvil, tam jsem nebyl, nemam páru jak to tam vypadalo. Naopak ty nemáš páru o tej situaci, o kterej mluvim já a za kterou dostal Pechyml vynadáno, protože tam to skutečně posral jak se dalo. Taktiku jsem skutečně nestudoval (mimochodem ukaž mi člověka, kterej studoval vojenskou taktiku na Princetonu :lol: to je civilní univerzita, ty experte), ale v tomhle případě to skutečně nebylo třeba, bylo to naprosto jasný. Co se týče toho že se lidi smáli...vzhledem k tomu, co za partičku sedělo kolem, mi to fakt žíly netrhá :D Na to, že airsoft děláš třičtvrtě roku, ti to na muj vkus nějak moc kecá kamaráde...jestli si myslíš, že komplet multicam (mimochodem, proti multicamům nemam vůbec nic, o to tady fakt nejde) výstroj za x tisíc z tebe dělá dobrýho "hráče" (ono už to, že používáš tenhle výraz, toho o tobě řekne docela dost), tak seš sakra na omylu. Za třičtvrtě roku máš hovno zkušenosti, vsadim se že nějaký výcvikový akce tě taky naprosto míjí, stejně jako skutečně pořádný akce typu Protector, kde se teprve ukáže co v člověku je. Ne že bych se chtěl vytahovat, jsou v republice stovky lidí kterejm nesaham ani po kotníky, ale už jsem něco akcí zažil a zkušeností nasbíral, takže frajírek jako ty nemá co do mě timhle stylem rejpat.

Všem se hluboce omlouvam, ale tohle prostě bez odezvy nechat nemůžu, už jsem prostě takovej.

me2d -> Z jednoho pohledu jo, z pohledu druhýho tomu ty kluci nemohli nijak zabránit, protože prostě o těch srnách nevěděli...to by člověk nesměl vůbec páchnout do lesa, aby se tohleto náhodou nestalo. Já to považuju za nešťastnou shodu náhod, nic víc.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2009, 18:20
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 09:16
Příspěvky: 14
Bydliště: třemošná
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
moraváku je fakt že po ní pár volů střílelo a těm bych přál dostat pořádnou dávku do prdele....... :x je to blbost a dělaj to malé děti!!!!!!!!!!!! jinak klobouk dolů tomu kdo se ujal té rány která ukočila trápení. Snad už to nikdy na softu nezažiju je to škoda.


09 bře 2009, 18:25
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Kajky píše:
Jo a tam kde všichni parkovali (U gáráží), Víte že jste porušili zákon ? :)


Jestli myslíš tu zákazovou dopravní značku "Průjezd zakázán", tak se s porušením zákona pleteš. Myslíš, že bysme vás jako organizátoři poslali zaparkovat někam kam nemůžete? 8)

_________________
second to none


09 bře 2009, 19:13
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Darken01 píše:
Ale kdyť jo to bylo myšleno spíš jako hec, aby sme vás viděli při nějaké odvetě :wink:



Neboj nás se už nezbavíte!!! :wink:

_________________
second to none


09 bře 2009, 19:16
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 úno 2009, 00:49
Příspěvky: 39
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
>>Horton<< píše:
Darken01 píše:
Ale kdyť jo to bylo myšleno spíš jako hec, aby sme vás viděli při nějaké odvetě :wink:



Neboj nás se už nezbavíte!!! :wink:



v to doufam priatělja


09 bře 2009, 20:06
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Griffon - ajaj, to to je politovani hodna mejlka :D ale kazdopadne to bylo ftipny ..... tedka uz nemluvim o zpochybnovani nejakejch "rozkazu" ... Ale je to fuk se*u na to vsechno, sem rad ze si vyslechl muj nazor a ja zase vyslechl tvuj ;) Ja mam soft zafixovanej jako sport, samozdrejme kazdy to ma jinak, ale ad se to komukoliv libi nebo ne, proste to je sportovni disciplina kde se pouziva podobna vybava jako ve vojenstvi. Kdo se chce chovat jako guma ad jde na vojnu, myslim ze soft je hodne o pratelstvi, pohodicce, pokecu setkani lidi se stejnym zajmem a vzajemne komunikaci (kdyz nefunguje dochazi k podobnym keksum jako u nas :D ) Valky ad prochazi na opravdocich bojistich ;) zadnej frajirek nejsem a respekt vsem hracum i tem nejmlacim..... Ale tohle sem uz nepatri, nebudu se tady uz vyjadrovat jinak nez k akci ;)

Se srnkou je to opravdu smutne, ale uz vidim jak si tam nekde zlomim nohu, budu v soku nebudu se moc hnout a prijde manik v maskacich a da mi ranu z milosti :D :D :D

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


09 bře 2009, 20:11
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
-> >>Horton<< Ne tu nemyslím, jde o to, že se parkovalo na pozemcích majitelů garáž což z nás nikdo není...za náma tam už byl jeden typek, co nam vysvětlil co a jak..tím sem chtěl upozornit, že příště až se napíše kde se bude parkovat, tak aby to balo zajištěná a ne, že se vrátíme a všichni budou mit botičky... :!:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


09 bře 2009, 20:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Kajky píše:
-> >>Horton<< Ne tu nemyslím, jde o to, že se parkovalo na pozemcích majitelů garáž což z nás nikdo není...za náma tam už byl jeden typek, co nam vysvětlil co a jak..tím sem chtěl upozornit, že příště až se napíše kde se bude parkovat, tak aby to balo zajištěná a ne, že se vrátíme a všichni budou mit botičky... :!:


Ono to co nakonec říkal ten týpek nebyla pravda...parkovali jsme tam naprosto legitimně, nic jsme neporušili, byla tam akorát značka průjezd zakázán, žádnej zákaz vjezdu ani nic podobnýho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2009, 20:49
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
OK..příště už radši nemyslím...ale jako stejně by mně to štvalo..jít z akce a ještě pak něco řešit s policajtama...

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


09 bře 2009, 21:01
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Operace Mouintain Range
Kajky píše:
OK..příště už radši nemyslím...ale jako stejně by mně to štvalo..jít z akce a ještě pak něco řešit s policajtama...


Mě to povídej, fakt jsem se bál že se vrátíme a budu mít botu, to by mě asi kleplo...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 bře 2009, 21:08
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz