Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:40




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 281 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
 AČR ALIANCE 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Skřet píše:
misi píše:
no udělal by jsem spíš strukturu jako ačr, s tím že by se určilo velitelství, to by se třeba jednou za rok volilo a velitel aliance by byl něco jako velitel ačr, prostě by rozhodoval a řikal co a jak pak každý team by byl začleněn do struktury, podle toho jaké b yblo jeho zaměření. udělat ty hodnost, rozdělit to na družsta čety roty, podle toho hodnosti a tak

ty si blazen ne :D :D kolik myslis ze nas bude??? 1000??? :D




myšeno obecně :) spíš by jsem se toho nějak držel, chce to aby sem každej napsal svůj nápad a pak se to všechno nějak dalo dohromady ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


27 úno 2009, 10:09
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 18:48
Příspěvky: 224
Bydliště: Plzeňsko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Tak v každé případě by bylo asi základ se sejít. Ja jsem pro a myslím, že to je v celku dobrá myšlenka. Nebyli bychom jako ovce které jdou na porážku.

_________________
:evil: co nezastřelíme, tak i bez zásobníku umlátíme ;)
Vše má své řešení
www.hell-fighters.estranky.cz


27 úno 2009, 10:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
misi píše:
no udělal by jsem spíš strukturu jako ačr, s tím že by se určilo velitelství, to by se třeba jednou za rok volilo a velitel aliance by byl něco jako velitel ačr, prostě by rozhodoval a řikal co a jak pak každý team by byl začleněn do struktury, podle toho jaké b yblo jeho zaměření. udělat ty hodnost, rozdělit to na družsta čety roty, podle toho hodnosti a tak


Hm zajímavé, přesně tak bych si to představoval, takže ty bys mihl být velitel.... :D

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


27 úno 2009, 11:08
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Pechyml píše:
misi píše:
no udělal by jsem spíš strukturu jako ačr, s tím že by se určilo velitelství, to by se třeba jednou za rok volilo a velitel aliance by byl něco jako velitel ačr, prostě by rozhodoval a řikal co a jak pak každý team by byl začleněn do struktury, podle toho jaké b yblo jeho zaměření. udělat ty hodnost, rozdělit to na družsta čety roty, podle toho hodnosti a tak


Hm zajímavé, přesně tak bych si to představoval, takže ty bys mihl být velitel.... :D



mno podle toho jak jsem to mylsel by velitelem mohl být kdokoliv teoreticky :D já nebo ty .... každý člen aliance by o veliteli mohl hlasovat jednou za rok a kdo by měl nejvíc hlasů by byl velitel ... nebo tak nějak ... možná to je blbost, ale jak jsem psal, každej napište nápad ať se může to nějak porovnat, a z každýho vzít něco dobrýho ;)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


27 úno 2009, 11:40
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 zář 2008, 07:55
Příspěvky: 220
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Lihoun píše:
Kumo píše:
A nešlo by to časem upravyt jako celorepublikovou alianci.Jelikož na moravě je také dost AČR zastánců.

no mylsim že je to trochu předčasné budeme rádi když to poskládáme tady na západě :wink:

Ale nezapomeňte na nás :D


27 úno 2009, 12:09
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2009, 16:04
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
poptej te se lidí co znáte a dělaj čechy jestli by do toho nešli a pište sem hrubé počty lidí kerý by do toho šli at mame představu kolik už je nás :wink: muj názor na velení,a ted čerpam z vlastních poznatků, je že tato alinace měla být spíše aliance velitelů jednotek,pac každej tým má svoji hierarchii hodností a postavení a rozbíjet to by mohlo přinest víc zmatku než užitku...já sem pro aby všichni velitele celku byli na stejné urovni a rozhodovalo se o zájmech aliance formou domluvy a tej by se museli všicí podřídit


27 úno 2009, 12:11
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Lidi, nechci vám do toho kecat, ale vy chcete dělat alianci a rozhodnutí činit demokraticky, na základě hlasování? To nemůže fungovat. Armáda (i když si na ní jen hrajeme) musí mít pevnej řád. Když alianci, tak s pevnou hierarchií velení a hodnostním systémem...prostě jasně nastavit, kdo, kdy a za jakejch podmínek může bejt povýšenej, a potom se chovat čistě podle toho, kdo má jakou hodnost...a prostě nižší hodnost poslechne vyšší, bez keců a bez debat, nehledě na to že jsou každej z jiný jednotky, nebo že ten s nižší hodností velí víc lidem, nebo cokoliv podobnýho. Z nejvyšších hodností se pak utvoří nějakej štáb - velení celý aliance. Zhruba takhle to funguje v USAEUR, což je skutenčně perfektně fungující a poměrně veliká aliance.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 úno 2009, 12:51
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Stejne jako DpM aliance a SOCOM.

Hele tohle je dost tenkej led. Je to pul roku pripravovat, pak nekde na vykend zasodnout z velitelama jednotlivejch skupin a jednat a jednat a pak tepr e neco zakladat.
Neni to prdel a jestli chcete bejt banda softaku co si rika aliance tak prosim, ale fungovat muzete jen do urcity urovne pak uz to demokraticky nejde.
Co vim tak treba v socomu kdyz jde o dulezitou vec , jedna jednotka = jeden hlas. Velitele si ten hlas od lidi ziskaj jak chtej a je to. Jinqk by se nejvyssi veleni zblaznilo

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


27 úno 2009, 16:48
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Když by se něco takovýho mělo dělat, tak by to mělo být rozpracovaný do nejmenšího detailu, prostě to udělat pořádně a se vším všudy, nebo to radši nedělat vůbec.

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


27 úno 2009, 17:27
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Máš pravdu, byl by v tom za chvíli zmatek a akorát by jsme se rozpadli. Chce to jenom být sloučeni a přitom každý za sebe...jsem zvědavej co se s toho vyklube

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


27 úno 2009, 17:29
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Pechyml píše:
Máš pravdu, byl by v tom za chvíli zmatek a akorát by jsme se rozpadli. Chce to jenom být sloučeni a přitom každý za sebe...jsem zvědavej co se s toho vyklube


Tuto je směřováno k Joseffovi. Hele me2d když uděláš vše do detailu tak se ti ta aliance neudrží, každý ti nepřijede na vše na co se domluvíme. Chce to být trochu volnější

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


27 úno 2009, 17:32
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Pechyml píše:
Hele me2d když uděláš vše do detailu tak se ti ta aliance neudrží, každý ti nepřijede na vše na co se domluvíme. Chce to být trochu volnější


Samozřejmě se mohu mýlit, každopádně to nebude nic jednoduchýho a dávat to dohromady a zpravovat to nebude nic jednoduchýho.

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


27 úno 2009, 17:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Anarchie (ano to že každej bude říkat svůj názor nahlas) nemůže nikdy fungovat. Vem si třeba jen to, jak např. tady na foru lidi plácaj pátý přes 9. Když pořádáš akci zajímá tě názor, jestli bude pršet, nejedu?
To ať si kluci pořešej jak chtěj, Prostě mě zajímá team, strana, počet lidí a nezdar.

Prostě každej má právo na názor, ale od toho jsou nadřízení aby ho tlumočily dál a jejich nadřízení aby to vyřídily. Myslíš že např. když má někdo pod sebou tak ho zajímá že seš unavenej?? Ten má starostí plnou hlavu kam vás poslat, jak vás rozdělit, kdo bude hlídat, kdo spát. Prostě na malý problémy je to tvůj nadřízenej na jeho problémy jeho nadřízenej,

Říkejte si co chcete, ale bez hierarchie to prostě nejde.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


27 úno 2009, 23:13
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 18:48
Příspěvky: 224
Bydliště: Plzeňsko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
joseff píše:
Anarchie (ano to že každej bude říkat svůj názor nahlas) nemůže nikdy fungovat. Vem si třeba jen to, jak např. tady na foru lidi plácaj pátý přes 9. Když pořádáš akci zajímá tě názor, jestli bude pršet, nejedu?
To ať si kluci pořešej jak chtěj, Prostě mě zajímá team, strana, počet lidí a nezdar.

Prostě každej má právo na názor, ale od toho jsou nadřízení aby ho tlumočily dál a jejich nadřízení aby to vyřídily. Myslíš že např. když má někdo pod sebou tak ho zajímá že seš unavenej?? Ten má starostí plnou hlavu kam vás poslat, jak vás rozdělit, kdo bude hlídat, kdo spát. Prostě na malý problémy je to tvůj nadřízenej na jeho problémy jeho nadřízenej,

Říkejte si co chcete, ale bez hierarchie to prostě nejde.

Určitě 100%. Konec s demokracii, pro tu na vojně není místo. V každým případě by bylo dobré aby se sešli velitelé týmu a ty pak dál pokračovali v nějakém jednání. :wink: Berme to tak, že tým je jako družstvo nebo četa. A z těch musí vzejít nějakej štab atd atd.

_________________
:evil: co nezastřelíme, tak i bez zásobníku umlátíme ;)
Vše má své řešení
www.hell-fighters.estranky.cz


28 úno 2009, 13:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Já se s nikým družit nechci :lol: Já se jen snažím o to, aby se to po tejdnu nerozpadlo a tak reju :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


28 úno 2009, 13:48
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
joseff píše:
Já se s nikým družit nechci :lol: Já se jen snažím o to, aby se to po tejdnu nerozpadlo a tak reju :lol:


dobrý hele každej nápad dobrej .... neřikam že to jak jsem psal já je nejlepší, ale prostě mě to napadlo tak sem napsal ... ale máš pravdu no :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


28 úno 2009, 14:41
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Klidně s váma na pivo zajdu a proberu to, proč ne. Beru to tak, že každej názor dobrej. Není problém pomoci i písemně, ale lidi na západě budou na alianci pžipravený až za pár let.

Prostě se to musí napřed rozdělit na ty 2 skupiny a pak se ta hlava musí rozhodnout na který straně chce budovat alianci.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


28 úno 2009, 19:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
ja sem pro oboje verze.. me je celkem jedno jak to bude.. hlavne ze to pak nejak bude vypadat.. ale spis mi pride ze to nevydrzi.. kdyz se zvoli nejakej ten nejvyssi.. a zacne si prosazovat svoje.. pak mu na to lidi zacnou s*at.... aspon tak si to myslim.... ale kdyby byla nejaka "rada starsich" :D (velietele teamu).. tak by se shodli na tom co je nejlepsi pro vetsinu kdyz ne pro vsecky...

no ale ja sem pro oboje verze kdyz to bude fungovat.. ;) ;)


28 úno 2009, 19:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Griffon píše:
Lidi, nechci vám do toho kecat, ale vy chcete dělat alianci a rozhodnutí činit demokraticky, na základě hlasování? To nemůže fungovat. Armáda (i když si na ní jen hrajeme) musí mít pevnej řád. Když alianci, tak s pevnou hierarchií velení a hodnostním systémem...prostě jasně nastavit, kdo, kdy a za jakejch podmínek může bejt povýšenej, a potom se chovat čistě podle toho, kdo má jakou hodnost...a prostě nižší hodnost poslechne vyšší, bez keců a bez debat, nehledě na to že jsou každej z jiný jednotky, nebo že ten s nižší hodností velí víc lidem, nebo cokoliv podobnýho. Z nejvyšších hodností se pak utvoří nějakej štáb - velení celý aliance. Zhruba takhle to funguje v USAEUR, což je skutenčně perfektně fungující a poměrně veliká aliance.



Kámo chtěl bych vidět tvojí poslušnost lidí v týmu když jim dáváš jen rozkazi.:D :D Já velim týmu už nějakejc ten pátek a hlasování je vždy nejlepší řešení jak tým udržet pohromadě a zbytečně se nehádat.Samozřejmě že potom jsou tam i věci o kterých nemá cenu debatovat a ty se dávaj rozkazem jako nepř v boji.



Citace:
tak určitě se dá s aliancí dělat všechno možný...myslim že system hodnosti neni potřeba řešit prioritně pac to neni smysl aliance,ale já bych to viděl že by se vytvořilo několik stejně velkých skupin(družstev) kerý by měli svoje velitele a ti by komunikovali mezi sebou a předávali to na "podřízené",nic složitého pac to pro potřeby airsoftu stačí netřeba složitější strukturu jako v armádě apod.,tot muj názor na věc..pokud by se ale lidi vyslovili pro nákou složitější strukturu neni problem dycky se dá časem domyslet :wink:


moje řeč tak by to bylo nejlepší.Kdo si chce hrát na profíky může jít do armády a nebo si to udělat pořádně v týmu.a ne tahat kopie vz.95 a nějakou ušmudlanou vestičku a tady rozkřikovat jak chce hierarchii.
Někteří lidé mě opravdu dostávají :lol: :lol: :lol:
Anarchie žádná přeci nebude protože si lidi budou hlídat svoje velitelé jednotek.Pokud to dobře chápu



me2d píše:
Když by se něco takovýho mělo dělat, tak by to mělo být rozpracovaný do nejmenšího detailu, prostě to udělat pořádně a se vším všudy, nebo to radši nedělat vůbec.



nějak se začít musí a v jednoduchosti je síla kámo :wink: :wink:


hele pis to do jednoho.. a ne do deseti prizpevku?? nejdriv si to precti.. a pak pis.. ;) a vsichni budou stastni.. Skřet

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


01 bře 2009, 20:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Dobry napad, taky uz me neco podobneho napadlo a divil jsem se ze este nic takoveho v ČR neexistuje... Jak uz tu bylo mnohokrat receno... Pri takovemto rozsahu na demokracii neni misto... Pevna struktura musi byt (a lidi co si neco kompenzujou alias "jsem pan dulezitej a ty jsi nic", se daj dycky odstranit)

Prispet k dilu muzu bud tvorbou stranek, organizaci lidi (jsem samec :lol: ) nebo ostatne i cimkoli jinym... (ne sponzorske dary necekejte, ten plnej sklad techniky jsem uz prodal)

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


01 bře 2009, 23:06
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
mro -> Nevim jestli jsi chtěl říct to, že neumim poslouchat rozkazy, nebo to, že lidi neposlouchaj mě. Ale je to vcelku jedno, protože tak či onak jsi vedle jak ta jedle a očividně víš o mně, mojí airsoftový minulosti a mym teamu veliký kulový. Takže si svoje narážky nech. Možná že velíš týmu nějakej ten pátek, ale ono je zatracenej rozdíl mezi velením pěti lidem a mezi velením alianci, ve které mohou být desítky, možná i stovky členů rozdělených do x týmů. Malej tým může v pohodě fungovat jen na základě domluvy, veliká aliance ani náhodou.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 bře 2009, 23:53
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2009, 16:04
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
lidi :D nedělejte si to zbytečně složitý to sou obrovský slova co tu plácáte že bude aliance čítající přes 100 softáku bla bla zatim se tu neobjevil konkretni navrh ukočírovat takovou bandu :D mě takovej nenapadá :D ....původní plán co sme se Skřetem měli bylo združit alianci o cca 30 lidí čili 5-6 týmů max nic složitýho pac to se dá snadno řídit 1 jednotka jeden hlas a co z toho vzejde tomu se podřídí celá aliance bez rozdílu jasný a jednoduchý nevidim problem proč by to nefungovalo :wink: .... připouštim že pro vetší organizaci než navrhuji já je určitě třeba zřídit system hodností a velení jak navrhuje většina to bez diskuze.


02 bře 2009, 16:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Lihoun píše:
lidi :D nedělejte si to zbytečně složitý to sou obrovský slova co tu plácáte že bude aliance čítající přes 100 softáku bla bla zatim se tu neobjevil konkretni navrh ukočírovat takovou bandu :D mě takovej nenapadá :D ....původní plán co sme se Skřetem měli bylo združit alianci o cca 30 lidí čili 5-6 týmů max nic složitýho pac to se dá snadno řídit 1 jednotka jeden hlas a co z toho vzejde tomu se podřídí celá aliance bez rozdílu jasný a jednoduchý nevidim problem proč by to nefungovalo :wink: .... připouštim že pro vetší organizaci než navrhuji já je určitě třeba zřídit system hodností a velení jak navrhuje většina to bez diskuze.

hele.. s tima 30lidma si me zaskocil :D :D ale dobra no...

pokud chcete mit tvrdej rad!!! jako v AČR, tak pak musime jako AČR vypadat! ted nemyslim aby sme meli SAcka v softu... ale hadry + vystroj... kdyz to tak bude.. tak nevidim problem.. ale je tu plno lidi co by to doho sli a vystroj nemaji!!!!

heledte.. tohle nema cenu.. porad se tu hadame o jednom a tom samym.... takze ja dam neco dohromady.. nejakej formular.. ten sem pak hodim.. kdo bude chtit tak to vyplni.. a taky tam bude (a to hlavni kolonka) jestli fakt military bo takovy to sdruzeni jak rika lihoun... ste pro????


02 bře 2009, 17:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
for skřet:

já jsem byl od začátku pro to udělat strukturu jako ačr :D řád, rozkazy velení a tak ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


02 bře 2009, 17:40
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Jde o to skřete jestli na to velení tý obrovský aliance jsou vůbec lidi.Jak si řikal vejš každej jen plácá nesmysli o tom jak chce bejt jako AČR ale mnozí na tak velkou masu lídí nemaj.Myslim ti organizačně :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


02 bře 2009, 17:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Nezčínal bych formulářem, ale pivem :lol:
Kdo má chuť do toho jít jako hlava ,tak by měl vzít pár kámošů, sednou někde u piva. kofoly, čaje, to je buřt a stanovit pevný a patřičný pravidla aliance. Tpo znamená, že to nemůže bejt hotový za jedno sezení, aby si za těma podmínkama mohly stát.
Jak budou hotový pravidla ,podle kterejch tu alianci chtěj držet nad vodou, zabejval bych se lidma a tím ostatním. Protože nalákat někoho na to, hele uděláme alianci a co bude dál uvidíme je bláhový.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


02 bře 2009, 20:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
joseff píše:
Nezčínal bych formulářem, ale pivem :lol:
Kdo má chuť do toho jít jako hlava ,tak by měl vzít pár kámošů, sednou někde u piva. kofoly, čaje, to je buřt a stanovit pevný a patřičný pravidla aliance. Tpo znamená, že to nemůže bejt hotový za jedno sezení, aby si za těma podmínkama mohly stát.
Jak budou hotový pravidla ,podle kterejch tu alianci chtěj držet nad vodou, zabejval bych se lidma a tím ostatním. Protože nalákat někoho na to, hele uděláme alianci a co bude dál uvidíme je bláhový.

ok :D :D tak dame pivko.. kdy a kde??? no kde mame.. (ACW) ale kdy? :D :D :D

4 misi: sem rad ze ses do toho tak zapalenej.. ale jedna z hlavnich veci je.. mit team... tak si ho koukej najit.. pac jako jednotlivec nevim nevim


02 bře 2009, 20:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Skřete, Skřete, můžu taky přijít? AČR nedělam, ale pivo bych si dal :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 bře 2009, 20:14
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Griffon píše:
Skřete, Skřete, můžu taky přijít? AČR nedělam, ale pivo bych si dal :lol:

jasny... tvoje rady atd. berem.. krom toho ti dluzim pivsona za minule.. i kdyz sem nedorazil :D


02 bře 2009, 20:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Skřet píše:
Griffon píše:
Skřete, Skřete, můžu taky přijít? AČR nedělam, ale pivo bych si dal :lol:

jasny... tvoje rady atd. berem.. krom toho ti dluzim pivsona za minule.. i kdyz sem nedorazil :D


Fajn, tak já dorazim až to domluvíte :)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 bře 2009, 20:18
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 281 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz