Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:14




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1249 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Další
 Brýle 
Autor Zpráva
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Brýle
Rob píše:
Proč by to měl být nějaký magor ??. Vystřelit ti zub nebo narvat dávku do obličeje může i normální člověk, například na malém prostoru z reflexu, a nebo třeba na dvacet metrů, už vidím, jak miříš jen na nohy, to prostě nejde, prostě střílíš tím směrem.
Ale kdyžtak se tomu říká "maska" :) helma je na hlavě a ne na xichtu... :) No to je jedno

Guddrog ty tedy máš masku ? A jak moc se ti mlží bez toho mýdla ? :)) A také by mě zajímalo, jestli je nějakej zásadní rozdíl v mlžení v maskách, který stojej např 1000-1200 KČ a maskách od 2000 Kč nahoru ?. Já jen abych koupil dobrou :). Já bych šel například do těhle :
http://www.paintball-shop.cz/masky/ther ... d-thermal/
http://www.paintball-shop.cz/masky/ther ... 7-thermal/
Tak jen chci vědět, jak na tom jsou masky / ceny a jejich kvalita.
sry nevim proč sem tam napsal helmu...chybička se vloudila... :wink: :lol:

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


29 říj 2008, 12:00
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2008, 11:50
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: Brýle
Ja uz sem do zubu dostal ale cinankou ale jeste se to odrazilo od moji bouchacky :mrgreen:
Jinak funguje to s tim mydlem i pod kuklou(vzdycky to hned zafunim...)
Jo a ja dostavam heady vzdycky od kamose ale protoze ma elektriku ,miři mi ale vzdycky na telo...jenze ja se reflexem sehnu k zemi a pak mi ji napali...
Jinak tenhle kamos taky prostřelil jeho bratrancovi tvař...ale omylem:Byl za rohel,vyskocil a střelil,jenze byl hned u jeho bratrance tvaře coz si uvědomil az potom...ale bylo to cinankou a uz je to dyl...i kdyz je fakt že je tak trochu magor...


29 říj 2008, 12:15
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 28 zář 2008, 12:38
Příspěvky: 133
Nový příspěvek Re: Brýle
mozna budu OT ale jaky ESS bryle jsou nejlevnejsi a nejlepsi ? :)


29 říj 2008, 12:39
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 říj 2008, 15:31
Příspěvky: 33
Nový příspěvek Re: Brýle
Rob: Právě že masku nemám, proto to nevyzkouším (to mýdlo), ale uvažuju o ní. Jak je to s mlžením, to nevím. Když jsem jednou hrál paintball, tak se mi to nemlžilo vůbec, ale měl jsem masku půjčenou a nevím kolik stála a co všechno uměla. Podle mě maska za litřík stačí, tím mýdlem by se teda dalo vyspravit dost a kuličku ti to zastaví. (samo že nevezmeš bez certifikátů :) )


29 říj 2008, 13:27
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 říj 2008, 09:02
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Brýle
Aha, ale přesto děkuju mnohokrát :) ( Už tak na 99% do té masky půjdu :twisted: )
Jinak jsem se pokoušel trochu hledat o tom mýdlu a tak, a jeden "týpek" psal v nějaký diskuzi tohle :

"Já vlastnim singl masku, sehnal jsem si ,,mejdlíčka,, z plynových masek. Ono to vlastně mýdlo neni je to spíše na bázi nějakého vosku či co, ale to je jedno.. Potřu si sklo, hadrem vyleštim-vytvoří se takový film z vosku-->mlžení skla neznam ani když se potim.. Mohu doporučit, ale sehnat je velký problém! Nezaregistroval jsem, že by toto bylo k prodeji a myslim si, že ani neni. Znam jednoho chlápka co je v záloze jednou za rok jezdí na nějaký voj. cvičení (nevim to je nepodstatné) a odtud je má..."

Pak psal ještě jednomu klukovi :
"Pro Kuža: tekuté mejdlo jsem taky používal, ale pokud se začneš potit (běh apod) tak se sklo orosí, takže nevidíš.."

Zajímalo by mě, jestli někdo ze zdějších neví, o co se přesně jedná :), A kde by se to popřípadě dalo sehnat, to na ty plynový masky :))


29 říj 2008, 13:48
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 09 říj 2008, 15:31
Příspěvky: 33
Nový příspěvek Re: Brýle
Tak to potřít svíčkou ... xD


29 říj 2008, 13:55
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Brýle
Sakra, ty mejdlíčka měl před patnácit dvaceti lety brácha, když si hrál na vojáka a nosil plynovou masku - a tenkrát jsme netušili, k čemu to je. Zkusím to dohledat doma - i když mám brýle Uvex a ty se mi prakticky nemlží.

Ale jak chránit zbytek obličeje, to jsem zatím nevymyslel.


29 říj 2008, 15:05
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 říj 2008, 09:02
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Brýle
Kdo ví, kde se dají sehnat ty "mejdlíčka" do plynovejch masek, tak sem s tím :-). Nebo jestli někdo má na prodej...... :wink: :shock: :) .


29 říj 2008, 20:19
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: Brýle
(for Jerson-smazano -sry ,koukal jsem na predchozi stranu a nevsiml si ze jsi se uz opravil :oops: )jinak brejle se budou mlžit čim dál víc ,hlavně teď v zimě ,pokud se nepletu ,tak jde o odpařený pot ,který vlivem rozdílé teploty zkondenzuje na brýlích a tím se brýle zamlží ,čím nižší teplota brýlí ,tím víc se budou mlžit

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


Naposledy upravil Pred dne 29 říj 2008, 22:57, celkově upraveno 1



29 říj 2008, 21:59
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Brýle
další věc je to, že helma zabraňuje tomu aby pára stoupala. Takže nenarážet až do očí

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


29 říj 2008, 22:19
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 28 zář 2008, 12:38
Příspěvky: 133
Nový příspěvek Re: Brýle
a helma v konbinaci s taktickejma brylema ? jak to vyresit s mlzenim ?


30 říj 2008, 14:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Brýle
kvalitní brýle, namazat, nenarážet až k sobě, vytrhat ty molitany co zabraňujou vstupu prachu (pokud je vůbec brýle mají) a modlit se.

Bohužel se v určitých situacích mlží i ESS s větráčkem, ale ty se do 3 sec odmlží

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


30 říj 2008, 15:17
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 říj 2008, 09:02
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Brýle
Peši, ptal ses už svého kámoše na ten chránič obličeje ? :) Prosím prosím. :roll:


31 říj 2008, 22:23
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 říj 2008, 09:02
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Brýle
Jo, a chtěl jsem se zeptat, jestli tady na masku někdo používá ty spreje proti mlžení, ty jsou proti tomu horší než tekutá mýdla ? ( a jinak je úplně jedno, který mýdlo na to dám ? )


03 lis 2008, 15:19
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 04 lis 2008, 13:44
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: Brýle
Zdravim, mam a pouzivam tuhle masku
http://airsoft.actionshop.cz/?produkt=625

nemuzu si ji vynachvalit, musi se do ni umet dychat( stejne jak treba do prilby na motorku), pokud by nekdo chtel, muze si koupit s termalnim sklem

uz sem par hitu do ni dostal a fakt to neboli :-) necekane, jen to cinkne
muzu ji jen doporucit


04 lis 2008, 13:48
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009, 10:26
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Brýle
SlashKO píše:
Zdravim, mam a pouzivam tuhle masku
http://airsoft.actionshop.cz/?produkt=625

nemuzu si ji vynachvalit, musi se do ni umet dychat( stejne jak treba do prilby na motorku), pokud by nekdo chtel, muze si koupit s termalnim sklem

uz sem par hitu do ni dostal a fakt to neboli :-) necekane, jen to cinkne
muzu ji jen doporucit


masky sou na pejntbol ...

jinak chtěl bych se zeptat jestli ste něgdo zkoušeli tyhlety brýle http://www.e-army.cz/data/produkty.php?id_produktu=247 bollé sou dobrá a kvalitní značka a nemám zrovna prachy na nějaké ESS za 1500,-


28 úno 2009, 15:55
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Bollé nejsou vůbec špatný.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 úno 2009, 16:42
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009, 10:26
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Brýle
to ne ,ale ta cena za 240,- mi příjde vážně podezřelá


28 úno 2009, 16:43
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
BomBon píše:
to ne ,ale ta cena za 240,- mi příjde vážně podezřelá


Hele, já mam třeba, kromě M44ek s balistickym sklem, ochranný brejle za 50 káblí (normálně se teda prodávaj za 150) a ty vydrží asi všechno (musim to zaklepat :D )...stejně tak ty nejobyčejnější pracovní brejle za 30 korun jsou taky prakticky nezničitelný.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 úno 2009, 16:49
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009, 10:26
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Brýle
no koupím a vyskouším :-) ... docela se mi na nich líbí ,že opravdu dobře splívají s obličejem

http://www.tuskasurf.co.uk/Sunnies/Boll ... 350072.jpg sice je to v blbé kvalitě , ale tak pro představu :-)


28 úno 2009, 16:59
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 črc 2009, 14:35
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Brýle
Mě by jenom zajímalo jestli ty díry v masce nejsou větší než 6mm, tedy jestli propustí airsoftovou kuli, když jsou určeny primárně na PB


14 črc 2009, 14:37
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009, 10:26
Příspěvky: 28
Nový příspěvek Re: Brýle
jcop píše:
Mě by jenom zajímalo jestli ty díry v masce nejsou větší než 6mm, tedy jestli propustí airsoftovou kuli, když jsou určeny primárně na PB


No co já vím tak brýle s mřížkou jsou pro AirSoft protože na PaintBallu by ti ta barva procákla na oči ... i pro AS se podle mě nehodí protože sou lidi kteří mají silný upgrade a kuličky se celkem třiští .. bál bych se jestli by nevletěla střepina do oka


14 črc 2009, 19:42
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 04 črc 2009, 10:23
Příspěvky: 150
Nový příspěvek Re: Brýle
BomBon píše:
jcop píše:
Mě by jenom zajímalo jestli ty díry v masce nejsou větší než 6mm, tedy jestli propustí airsoftovou kuli, když jsou určeny primárně na PB


No co já vím tak brýle s mřížkou jsou pro AirSoft protože na PaintBallu by ti ta barva procákla na oči ... i pro AS se podle mě nehodí protože sou lidi kteří mají silný upgrade a kuličky se celkem třiští .. bál bych se jestli by nevletěla střepina do oka


No to by pak asi bylo lepsi pod tim mit este brejle.Ale zas pod tou maskou uz by stacilo naky obycejny slunecni prece jen i kdyz proleti ta strepina tou sitkou tak uz nema takovou silu aby rozbila i obycejny brejle.


14 črc 2009, 19:45
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 črc 2009, 14:35
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Brýle
Unseen píše:
BomBon píše:
jcop píše:
Mě by jenom zajímalo jestli ty díry v masce nejsou větší než 6mm, tedy jestli propustí airsoftovou kuli, když jsou určeny primárně na PB


No co já vím tak brýle s mřížkou jsou pro AirSoft protože na PaintBallu by ti ta barva procákla na oči ... i pro AS se podle mě nehodí protože sou lidi kteří mají silný upgrade a kuličky se celkem třiští .. bál bych se jestli by nevletěla střepina do oka


No to by pak asi bylo lepsi pod tim mit este brejle.Ale zas pod tou maskou uz by stacilo naky obycejny slunecni prece jen i kdyz proleti ta strepina tou sitkou tak uz nema takovou silu aby rozbila i obycejny brejle.


Já nemyslim ty brejle mřížkový, myslim ty dírky co sou před chráničem nosu a brady a prostě všude kolem, aby ta maska větrala - zdaj se mi hodně velký


15 črc 2009, 18:48
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Brýle
Chlapi potřeboval bych poradit. Mám zálusk na tuhle čínskou verzi brýlí X800
http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=544
Originál stojí asi o 500víc. Co myslíte má to cenu jít do téhle kopi nebo si radši připlatit. Je jasný že jde o zrak tak by měla být na prvním míste kvalita a ty dražší mají balistickou zkoušku ale tady ji vlastně provedli taky :-D aspoň to tam píšou. Jinak prý sou prý stejné, mají také antimlžící vrstvu. Může někdo poradit, nejlépe někdo, kdo je má to by bylo super.
Díky

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


08 srp 2009, 14:21
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 dub 2009, 17:17
Příspěvky: 102
Nový příspěvek Re: Brýle
no já bych si radší připlatil. Tady fakt nevím no muže to být taky trefa do černýho ale já bych se cítil spokojenejší s originálem. Ale jasně teď mě někdo smázne s pracovními brejlemi :) (co mu neberu). No ale pozor aby ti do nich nestřelil někdo nad 550 FPS na 2 metry :D
btb vole tohle je avatar měsíce


08 srp 2009, 21:45
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Martys píše:
Chlapi potřeboval bych poradit. Mám zálusk na tuhle čínskou verzi brýlí X800
http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=544
Originál stojí asi o 500víc. Co myslíte má to cenu jít do téhle kopi nebo si radši připlatit. Je jasný že jde o zrak tak by měla být na prvním míste kvalita a ty dražší mají balistickou zkoušku ale tady ji vlastně provedli taky :-D aspoň to tam píšou. Jinak prý sou prý stejné, mají také antimlžící vrstvu. Může někdo poradit, nejlépe někdo, kdo je má to by bylo super.
Díky


Čínský brejle z airsoftmoravy? V životě bych neriskoval si něčim takovym chránit oči při ostrej akci. I kdybys na všem ostatním chtěl šetřit, tak na brýlích nešetři.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 srp 2009, 10:09
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Brýle
ja vím no ale od bolle to stojí dvakrát tolik :-(
http://www.anareus.cz/detail.php?id=766

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


09 srp 2009, 10:21
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Martys píše:
ja vím no ale od bolle to stojí dvakrát tolik :-(
http://www.anareus.cz/detail.php?id=766


A proč chceš zrovna Bolle X800?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 srp 2009, 10:26
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Brýle
ty X800 e mi líbí a od jiný firmy sem je zatím nenašel... jestli bys našel levnější tak je to paráda...

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


09 srp 2009, 12:52
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1249 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz