Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:23




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 606 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Další
 Pružiny 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2008, 20:56
Příspěvky: 146
Bydliště: Losiná
Nový příspěvek Pružiny
Poslední dobou se setkávám s velkým počtem lidí co jsou uplní blázní do toho dát si do samopalu [M4, AK47...] pružinu 150 a víc! osobně si myslím že tohle patří do pušek a pro snipery... Pomyslete co by se stalo člověku při CQB po zásahu z 5ti metrů... :o
Jaký je váš nazor :?:

_________________
Rozvážným štěstí přeje, zbrklým do držky kule nasype...
Pokud zakopneš, zvedni se, ale neohlížej.. Nechci tě střelit do obličeje..


23 pro 2008, 22:57
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 01 dub 2008, 19:57
Příspěvky: 407
Nový příspěvek Re: Pružiny
co z 5ti metrů ,tam ti leckdy něčí hlaveň vykoukne 30cm od xichtu ,mě osobně to přijde jako blbost cpát do zbraní pružiny silnější jak 120 130 (vyjma kulometů a sniper) ,ono neni umění dělat díry do zdí a do stromů ,ale takticky přelstít nepřítele ,pěkně obklíčit ,napadnout ze záloh a tak..

_________________
Libera Te tutement ex inferis -zachraňte se před peklem


23 pro 2008, 23:03
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Pružiny
jak tu někdo má v podpisu, síla prižiny by neměla přesáhnout iq :) takže malá čás as veřejnosti může vklidu používat 190+ a někteří by neměli mít ani vytahanou 70 :D

hlavně to chce myslet ... pokud má někdo silnou zbraň, tak musí předefším mylset ... potom ať to klidně má ... pokud je to ale nějaký howado, tak to sem proti, protože to sou pak akorát problémy ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


23 pro 2008, 23:35
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Pružiny
furt dokola ty samí výmluvy, omluvy, nesmylsy.
Prostě to nokdo nikdy nevyřeší, jeden si dá brk že na něj má, jinej aby na něj dostřelil a pak se vedou sáhodloihý debaty o ničem.
Prostě pokud to někomu vadí (reálné nebezpečí úrazu) tak za

1) měl by se na to vykašlat
2) měl by si najít jiný kámoše (protože AS dělám jen s kámošema :lol:
3) měl by si opatřit adekvátní ochranu

To je asi tak to jediný co s tím lze dělat

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


24 pro 2008, 00:33
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 22 lis 2008, 23:05
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: Pružiny
jj přesně lae stejně je to nesmysl tam cpát M150 :roll:


24 pro 2008, 11:23
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Pružiny
lopasak píše:
jj přesně lae stejně je to nesmysl tam cpát M150 :roll:

a teď si představ že má někdo 150ku brko a hraje soft 15 let a prostě to umí jako nikdo a jde proti tobě :-D Nestihneš říct ani AU :-D

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


24 pro 2008, 13:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 říj 2007, 16:46
Příspěvky: 154
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Pružiny
nebo hraje soft 15 let a za tu dobu se nenaučil přiznávat :roll: nevim nikoho mi to připomíná :lol:


24 pro 2008, 14:12
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Pružiny
Já nemam potřebu někomu vytřískat se 170 mozek z hlavy. Podle mě libově stačí 120-130 péro. Víc bych ani do kvéru nechtěl a osobně rád jezdím na akce (neni jich moc, spíš skoro žádný) kde je omezená úsťovka.

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


24 pro 2008, 14:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 22 lis 2008, 23:05
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: Pružiny
jjj ale jsou to prostě kr***** ty co si tam dávaj 150 a vejš už i ta 140 je dost


24 pro 2008, 15:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Můj podpis myslím mluví za vše :D Já osobně 130 považuju za maximum (vhodný tak do kulometu nebo sharpshooterské zbraně), ideál je 110-120. I když faktem zůstává, že kolikrát je kindrsák s čínou a stodvacítkou mnohem nebezpečnější než rozumný člověk se 140tkou, takže jak říkám v podpisu...pružina ve zbrani by měla být adekvátní rozumu střelce.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 pro 2008, 17:07
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Pružiny
stejně zaleži jak je udělany vzduch a podobně ne? sem někde četl že borec se 110 v pohodě přestřilel jineho co měl 150 jen prorto že měl kvalitněji udělane vnitřnosti

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


27 pro 2008, 16:25
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 07 lis 2008, 20:26
Příspěvky: 568
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Pružiny
Bogno píše:
stejně zaleži jak je udělany vzduch a podobně ne?

a taky na zkušenostech a umu toho, kterého soudruha.

_________________
"Zabijte je všechny, pánbůh si je roztřídí."


27 pro 2008, 16:34
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Pružiny
Asi takhle koupil sem zbraň od Joseffa ( SVD ) a musím říct, že teprve tam sem pochopil co je to kvalitní vzduchoitechnika se 120 brkem a kam se hrabou maníci se 130 což znamená není to jenom o brku.
No jasně ve snipě mám momentálně 160 ale když mě na prasně obešel nějakej klučina a já se najednou otočím a on dva metry od mopjí hlavně tak sem se radši vzdal, protože to je hubu.

Nevím myslím si že kvalitně udělanej gun ( vyjma sniperů :!: ) se 120 GD musí vyhovovat každýmu rozumnýmu

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


27 pro 2008, 18:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Pružiny
ooo děkujeme za pochvalu. Já to říkal :lol: :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


27 pro 2008, 18:16
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2008, 20:56
Příspěvky: 146
Bydliště: Losiná
Nový příspěvek Re: Pružiny
Darken01 píše:
Asi takhle koupil sem zbraň od Joseffa ( SVD ) a musím říct, že teprve tam sem pochopil co je to kvalitní vzduchoitechnika se 120 brkem a kam se hrabou maníci se 130 což znamená není to jenom o brku.
No jasně ve snipě mám momentálně 160 ale když mě na prasně obešel nějakej klučina a já se najednou otočím a on dva metry od mopjí hlavně tak sem se radši vzdal, protože to je hubu.

Nevím myslím si že kvalitně udělanej gun ( vyjma sniperů :!: ) se 120 GD musí vyhovovat každýmu rozumnýmu


jj z toho SVD de strach... dneska jsem s tím od tebe dostal ránu na půl mapy.. :wink:

_________________
Rozvážným štěstí přeje, zbrklým do držky kule nasype...
Pokud zakopneš, zvedni se, ale neohlížej.. Nechci tě střelit do obličeje..


27 pro 2008, 18:36
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 23 pro 2008, 20:30
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: Pružiny
Zdravim..
Chci se zeptat na vec ohledne pruziny a mechu tak pouziju tohle tema...

Udrzi mi zakladni kovovej mech pruzinu m130?? dik


31 pro 2008, 12:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Mr.JackSy píše:
Zdravim..
Chci se zeptat na vec ohledne pruziny a mechu tak pouziju tohle tema...

Udrzi mi zakladni kovovej mech pruzinu m130?? dik


Jakej mech?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 pro 2008, 13:15
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 23 pro 2008, 20:30
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: Pružiny
no mam http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=2885 a mech jsem nemenil...


31 pro 2008, 13:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Tak to by udržet mělo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 pro 2008, 13:26
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 23 pro 2008, 20:30
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: Pružiny
kk...Dik moc


31 pro 2008, 13:27
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 zář 2008, 20:59
Příspěvky: 217
Nový příspěvek Re: Pružiny
Velkou sílou příchází i velká zodpovědnost. :!:

_________________
Semel ignis unus curpus.
Nemus celo timor.


02 led 2009, 21:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 18 čer 2008, 18:56
Příspěvky: 43
Bydliště: Milonice 28
Nový příspěvek Re: Pružiny
po přečtení všech příspěvků vidím že se nic nemění v pohledu na 130 a výš v puškách. můj názor je takový:

na prvním místě je ochrana. běháš po prostoru kde na tebe střílí. a tečka. takže celoobličejová maska a rukavice jsou základ. Za sebe mám M150 v M4. A co je důležité tak masku Dye i4 pro paintball a vůbec se za to nestydím (nový funční oči se neprodávaj a zuby byly vždycky hodně drahá záležitost Pořádného chlapa prý mají zdobit jizvy, ale to už dnes taky neplatí.). takže ať po mě střílí třeba s dvoufázovým 40W pulzním blasterem. Když jsem to začal hrát bral jsem na vědomí že to bude bolet když jednu chytnu. (další pohled na zásahy do tkanin, nebo vyhrnutých předloktí) Na budovu, nebo vzdálenost menší (15 metrů a míň) se buď nechám trefit, nebo tahám plynovou pistoli. Další věc je smaozřejostí nestřílet na odkryté části těla, ale vždycky se může stát. takže prosím kindrsáci a jiná sebranka s brýlema za 120kč zůstaňte doma už kvůli sobě.

Takže ať nějaké kluby M120 Max a pod. jsou mi k smíchu. založte klub Maximum Game Armor. To je nápad... jdu na to.. Hrubej název..

Honza.

_________________
chtěl jsem si koupit nadupaný PC na 1st person akce- tak jsem začal s airsoftem


26 úno 2009, 18:39
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Pružiny
ja mam v AK 47 120citku a je to libovka a podle me 140 a vic jsou lidi co se chtej jenom vytahovat vijimka sniperu to chapu ty pali na dalku ale sniper co ma tohle pero by mel podle me mit i zalozku na blizsi vzdalenoosti jo a lidi bez mozku s takovimhle perem bych strilel na postkani ale vostrejme :wink:

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


26 úno 2009, 18:59
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Ohledně masky...víš, ono taky záleží na tom, jak airsoft bereš. Pokud to bereš čistě jako sport, ve kterým jde o to dostat nepřítele a nenechat se trefit, pak celoobličejová maska není problém. Ovšem pokud to bereš třeba jako já, prostě spíš jako re-entacting, a jde ti v první řadě o co nejvěrnější napodobení reálný jednotky, tak je maska prostě problém. Už jen proto, že třeba pod helmu kterou nosim jí nenacpu. A ohledně pružiny...pokud jsi skutečně natolik rozumnej, aby ses radši nechal sám trefit, než abys s tim někomu ublížil, tak máš muj respekt, klidně si tam dej 200 pružinu a já proti tomu neřeknu ani popel. Jsi ovšem čestná výjimka, většina lidí tohohle není schopná, a je jen otázkou času, kdy někomu něco udělaj. Právě proto jsem obecně odpůrce silnejch pružin, ovšem platí stará dobrá hláška že výjimka potvrzuje pravidlo :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 úno 2009, 20:08
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Pružiny
Griffon píše:
Ohledně masky...víš, ono taky záleží na tom, jak airsoft bereš. Pokud to bereš čistě jako sport, ve kterým jde o to dostat nepřítele a nenechat se trefit, pak celoobličejová maska není problém. Ovšem pokud to bereš třeba jako já, prostě spíš jako re-entacting, a jde ti v první řadě o co nejvěrnější napodobení reálný jednotky, tak je maska prostě problém. Už jen proto, že třeba pod helmu kterou nosim jí nenacpu. A ohledně pružiny...pokud jsi skutečně natolik rozumnej, aby ses radši nechal sám trefit, než abys s tim někomu ublížil, tak máš muj respekt, klidně si tam dej 200 pružinu a já proti tomu neřeknu ani popel. Jsi ovšem čestná výjimka, většina lidí tohohle není schopná, a je jen otázkou času, kdy někomu něco udělaj. Právě proto jsem obecně odpůrce silnejch pružin, ovšem platí stará dobrá hláška že výjimka potvrzuje pravidlo :wink:



Hele Griffe to byc hsi moch brát osobně :!: :!: :!: Na prasně sem hlídkoval na střílně se svým mazlíkem ( chápej sniperkou ), kde byla na testu 180 GD pružina.A najednou slyším za zády rachot otočím se a bum před hlavní ( ani ne metr ) nějakej maník.A radši sem řek mám aniž by sme jeden či druhej vystřelil, páč s tutím kvérem, byc hmu udělal asi penetraci dutiny lebeční :lol:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


26 úno 2009, 20:28
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Darken -> To si osobně fakt neber, rozhodně když mluvim o 'debilech se silnejma pružinama', fakt tim v žádnym případě nemyslim tebe...vim že ve sniperce je to něco jinýho, že tam je opravdu třeba pořádná pružina, a stejně tak vim, že ty nejsi člověk, kterej by s tim někoho napálil na pět metrů do hlavy. Mezi náma, je mi mnohem sympatičtější 180 pružina v odstřelovací pušce (protože tam se s tim počítá, ta zbraň je dělaná pro střelbu na dlouhý vzdálenosti, a hlavně ti neumožňuje do někoho pustit dvacetirannou dávku), než 150 v M4ce, což považuju za skutečně hodně přehnaný.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 úno 2009, 20:32
Profil ICQ
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Pružiny
Ježiš já si dělal srandu Griffe na tebe se snad ani nedá zlobit po skvělým vedení svojí jednotky na Kábhulu :wink:

Ale zpět k tématu.Myslím si že silný pružiny ( mluvím o AEG ) nejsou všechno.Na svejch akcí to nezakazuju, ale když bych nachytal nějakýho magora co toho zneužívá bude zle :evil: :evil: :evil:

A věřte mi že zle by bylo :!: Jak mluví Griffův podpis.....

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


26 úno 2009, 20:36
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 18 čer 2008, 18:56
Příspěvky: 43
Bydliště: Milonice 28
Nový příspěvek Re: Pružiny
nebo ještě jedna možnost zamířit na hráče, zakřičet "máš!" a když vypadá na to že to nebere vážně, pak prostě vystřelit.

ale když se vrátím k dobré připomínce, nerad používám slovo military už to přeslo v airsoftu spíš do urážky, tak se nad tím teď povznesme. tedy když hraješ military, pro mě (ano skutečně hraju tak jak říkáš a to proto že nechci napodobovat lidi kteří položí život za názor někoho jiného a mají bezmeznou důvěru v systém) by byla reálná možnost v takovém případě nošení plynové polomasky s vykuchanými filtry (nebo pokud to někdo udýchá s filtry) a brýle například X800 a pod. tyhle ty větší uzavřené. nebo minimálně neoprenový kryt kde se chrání i uši, což u plyn. polomasky není.

Honza.

_________________
chtěl jsem si koupit nadupaný PC na 1st person akce- tak jsem začal s airsoftem


26 úno 2009, 20:42
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Sice je to ot, ale slovo military že přešlo do urážky? O čem to prosímtě mluvíš? :o

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 úno 2009, 20:47
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 18 čer 2008, 18:56
Příspěvky: 43
Bydliště: Milonice 28
Nový příspěvek Re: Pružiny
tak mi to přijde když se pohybuju v té nevybrané AS společnosti. že většina těch co dělají "military" neví jak dobít zakopaného chlapa, nebo.. ti co si myslí že vojáka dělají maskáče..všichni víme. tak z nich si děláme srandu.. vždyť to zná snad každý, hlášku " jo to je tým těžkých military airsofťáků" ale přitom jsou to chudáci co mají všude na stránkách jak to berou vážně jak jsou military, všechny fotky se zabarvenýma obličejema, nebo v kuklách a nakonec těchle 5 kluků, ani ne chlapů rozmetají dva skuteční sofťáci. Já se nechci navážet do military airsoftu (právě to ale dělám) použiju klišoidní frázi že je to o jednotlivcích. ovšem pak ať se dělají military airsoft akce s max 120 bez masek, nebo airsoft s veškerýma nutnýma a možnýma prostředkama na ochranu zdraví.

podle mě jednoznačně maska má být v AS standart. Pokud ji nemáš je hloupé (a pozdě) stěžovat si že je ten a ten debil že jsi dostal do obličeje.
150 a kvalitní vzduchotechnika mi dává možnost hrát airsoft na velké vzdálenosti. Pokud budu chtít krátké vzdálenosti, budu hrát paintball.

a další věc- odpadá riziko nepříznávání. jsem si jistý že i já jsem mnohokrát nepřiznal. ale ne vědomně.. právě proto že jsem zásah necítil, zároveň ani neviděl ani neslyšel. každý víme, může se stát a stává se. pořádnou puškou to pořádně zabolí i na 50 metrů. a pokud je to na místa jako blůza, kalhoty pak mi bolest nevadí. jak jsem psal víš. šel jsem do AS s vědomím že to bude bolet. (rozkrok, nepříjemná záležitost ale když chci hrát AS beru celý balíček i s nepříjemnostmi)

_________________
chtěl jsem si koupit nadupaný PC na 1st person akce- tak jsem začal s airsoftem


26 úno 2009, 21:22
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 606 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz