Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Ardeny 09 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Dokud se to bude držet v rozumnejch mezích, není důvod to tu zamykat.

Nadávat se dá i slušně a ještě jsou třeba lidi co mají co říct. Zamykání bude až někomu ujedou nervy a zvrhne se to.
Takže je to na Vás piráti :wink:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


04 úno 2009, 23:18
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2009, 23:22
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha - Stod u Plzně
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Po přečtení ohlasů na Ardeny a kluky z JPP muzu napsat asi to
1,Pokud nekdo hraje bez bryli a je mu vice jak 18 let.Je to jen a jen jeho vec a Vam do toho muze byt hovno!!
2,To ze nekdo ma vytunenej kver a vy strilite treba se zakladem neznamena ze ho nemuzete sejmout stejen jako on vas.Staci byt jen sikovnej!!Navic pokud se vam nelibi ze maj silne pruziny kdo vam brani si je tam dat taky??Ja mam kver v zakladu a hrat proti klukum z JPP mi nedela problem!
3,To ze ma nekdo vyhodu je v boji je vedsinou normalni..
4,Sam jsem mel moznost si s klukama zastrilet a akce s nima stoji vzdy za to uz jen proto ze jsou velmi sehrani a jako souper jsou velmi dobri?To bohuzel odceni jen kvalitni airsoftaci.

Pro JPP Za Stodaky muzu rict ze se na Vas tesime na Akci stranger 2 a na ty reci serte;)


04 úno 2009, 23:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Tomáši, co ti říká neúmyslné (nebo úmyslné) ubléžení na zdraví hmmm?

Víš že ze zbraní kategorie D nesmíš ani pomyslet na to že bys ji otočil jinam než proti terči?
Pánové bez brýlí by zasloužily naplácat na zadek ať jim bylo 13, nebo 60. Je to od nich nezodpovědný a určitě takhle nejdou příkladem mladším generacím.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


04 úno 2009, 23:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Hele, Tomáši, můžeš diskutovat a hádat se o všem, co tu bylo řečeno, kromě jednoho, a to jsou ty lidi bez brejlí! Není to jeho věc, je to věc každýho na tej akci...je úplně jedno kolik muj je, je to hrubý porušení základních pravidel airsoftu a takovej člověk prostě nemá na akci co dělat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 úno 2009, 11:51
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2009, 12:13
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň-Tachov
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Akce se mi líbila, pěkný počasí i prostředí.

Delší přesun z parkoviště do boje mi navodil válečnou atmosféru a akce mě bavila. "Zas......" nemeckej dostřel byl fakt nepříjemnej, ale vzhledem k tomu, že moje zbraň stejně pořádně nefungovala to bylo celkem jedno. Spíš sem jenom běhal než střílel :) .

Koordinace nás amíků byla fakt děsná a složitá, dál nemá cenu to rozepisovat. Na rozdíl od Němců, kteří spolupracovali dobře. V součtu s jejich dostřelem to postupně odradilo spoustu lidí a bitva se stávala čím dál mrtvější, až nakonec umřela úplně. Což byla velká škoda.

Cenzura. Bez vulgarit prosím. JFF

_________________
Vorel-ASTTC


05 úno 2009, 12:47
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 úno 2009, 16:32
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Jel jsem za němce, kdo to neví:-)
Já osobně jsem si to docela užil a při obraně proti jednomu jediném útoku jsem vystřílel asi 3000 kulí - a nebylo to jen tak nazdařbůh. Nicméně hlavní nevýhodu spojenců bych viděl v nekoordinovanosti. Jelikož tam byli místy značné díry v obraně a chvíle, kdy jsme pracně vybojovávali ztracené obranné pozice zpět. Navíc Vysoká se dobít dá a není to zase až taková věda. Dělala se tam spousta akcí, které toho jsou příkladem. Jen je třeba používat hlavu a koukat kolem sebe.

Jinak je absurdní, co zde lze číst mezi řádky: všichni si chcete hrát na vojáky, žerete armádu, zbraně, výstroj, ale téměř nikdo z vás nedokáže uposlechnout rozkaz. Prostě se neptat a jít kam tě pošlou.

Soft je kolektivní sport a je třeba k němu takto přistupovat. Síla Plzeňské aliance je v tom, že se dokážeme meziteamově i interně domluvit a každej dělá to, co se mu řekne. Ale takto nějak má fungovat a funguje armáda. Když se trousí parta nesehraných skupinek partyzánů mohou mít úspěchy pouze proti, buď neschopnému nepříteli, nebo proti jednotlivci na kterého narazí ...

Zamyslete se každý sami nad sebou. Nad organizací armády jako celku, nad posloupností velení a nad teorií a strategií boje obecně. Odložte občas kvéry a jenom si povídejte a rozebírejte akce, co a proč jste udělali špatně nebo dobře a jak se to dalo udělat lépe. Jakou strategii zvolit apod. Pokdu je na akcích víc než jeden team proti druhému je třeba se na ně bezmezně spolehnout - domluvit se na úkolech a společné OPAKUJI SPOLEČNÉ strategii postupu. A o tom je bitva.

Druhou věcí je to, že když JPP brání, tak nesedí na fleku, ale vždy je třeba počítat se skupinkou záškodníků, kteří přiběhnou z místa, které je pro ně nejvýhodnější (přece nepřiběhnou z místa odkud je čekáte - to může pouze idiot). Ale to je příjemným kořením každé jejich akce. Nikdy nevíte kde je nepřítel. Máte představu o cíli své mise, ale netušíte místo ani čas, kdy se někde objeví. naučíte si tak hlídat prdel, nechodit jako na procházku i když je nepřítel mimo dostřel. A přátelé o tom to je. Tohle je válka. Oni chtějí ZABÍT tebe a ty chceš ZABÍT je. A kdo to nedokáže takto brát, tak ať si vezme bábovičky a lopatičku a jde na písek. Válka je adrenalin a strach. Pot a dřina.

Dostřel a síla pružin je věcí relativní, jelikož dostřel se od 120 nahoru většinou moc nemění, jelikož se zase používá těžší střelivo. Pravda letí to trochu rychleji a nestačí vám se schovat za trs trávy. Na druhou stranu, alespoň je méně nepřiznavačů a eliminuje se možnost že to zasažený necítil, na což se obvykle vymlouvá.

Co se týče pochodů, tak bych to nerozebíral, jelikož mi jako němci jsme to měli z parkoviště bezkonkurenčně nejdál a ta ledovka byla docela masakr ...

A co se týče výhody umístění, když už jsem si tady vzal do huby JPP, tak neznám nikoho, kdo by a) nechtěl vyhrát b) nesnažil se při boji získat či nalézt nějakou výhodu c) a když tu výhodu má jí nevyužil.

Na můj vkus byl jediný chaos s tím, že nebylo zcela jednoznačně jasné, kdy skončila jedna hra a hraje se znova.

A celé další stěžování že jste nevěděli kdo co máte dělat bych shrnul krásnou českou vojenskou pravdou: VOJÁK SE STARÁ VOJÁK MÁ a NEVÍŠ-LI NĚCO, ZEPTEJ SE. Jinak valná většina z vás se vzhlíží v US Army, ale tam stačí jenom kváknoukt že se ti něco nelíbíš a skončils kamaráde. Navíc si nikdo nedovolí někoho neposlechnout. Nikdo si nedovolí udělat něco jen o milimetr jinak než je psáno. Takže čtěte pravidla, používejte hlavu a poslouchejte rozkazy. Velitelé nejsou vždycky na hovno.

s úctou všem airsofťákům
Hans Jahodář
team leader
AS team Žoldáci Plzeň


05 úno 2009, 15:52
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Co jiného říct jahodáři než svatá pravda a velká úcta a obdiv za celý náš team.
Mimo jiné kdy plánujete obnovit čtvrtky :?: Už se na ně těším jak malej :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


05 úno 2009, 16:00
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 18:48
Příspěvky: 224
Bydliště: Plzeňsko
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
jahodar píše:
Takže čtěte pravidla, používejte hlavu a poslouchejte rozkazy. Velitelé nejsou vždycky na hovno.

No a o tom to taky je. :wink:

_________________
:evil: co nezastřelíme, tak i bez zásobníku umlátíme ;)
Vše má své řešení
www.hell-fighters.estranky.cz


05 úno 2009, 16:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2008, 18:46
Příspěvky: 20
Bydliště: Domažlice
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Zdravim koukam ze se to tu docela slusne rozjelo, ze to skoro vypadalo
ze budou litat facky :D .

No ja bych rek ze vzdycky je co vylepsovat.
Vsechno je vlastne o lidech a domluve.
Myslim ze je zcela zbytecne aby tu jedna ci druha strana do sebe sla s vervou v tehle diskusi. Zcela chapu Petru z JPP co napsal ale i druhou stranu. Me to taky ke konci prestalo bavit ale ted jsem rad ze jsem se alespon protahl i kdyz jsem mel jen jeden ulovek :D .Dale pak ze tamtem ma 150ku, tenhle je zalezlej jak sysel na skale, tuhle zase nepriznal....je to hold boj .....vzdyt jde jen o hru panove.

Nejvice me tedy zamrzeli panove od NEMCU bez bryli.
Takove pripady by se nemeli opakovat.
Doufam ze si to panove prectou a uvedomi si co se vlastne mohlo stat. :roll:

Timto prispevkem jsem nechtel nekoho poucovat ani radit.
Tohle je jen muj REPORT z akce.
Ja osobne jsem byl za US with Glancy team.
Dik
HOooah :D


05 úno 2009, 19:11
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
vyborna akce! a fnukani je pro buzi*ky :) bud hraj s tim co mas, nebo si kver natun taky a na co se pak budes vymlouat? foukal spatne vitr? nebo na co? :D ja mam 120 ku a dostal sem 3 nemce.... a to sem zelenac v softu... nefnukej a hraj ;)

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


08 úno 2009, 20:23
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
promažte to tu někdo :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


09 úno 2009, 09:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Myslis tvoje duchaplny prizpevky?

Jinak se vsichni drzej pravidel fora i slusnyho chovani. Nvidim krom poslednich prizpevku kterej jsou zcela mimo tema nic spatnyho. Kazdej ma pravo na nazor.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


09 úno 2009, 10:33
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
joseff píše:
Myslis tvoje duchaplny prizpevky?

Jinak se vsichni drzej pravidel fora i slusnyho chovani. Nvidim krom poslednich prizpevku kterej jsou zcela mimo tema nic spatnyho. Kazdej ma pravo na nazor.


ty moje a Petřovo jsem s nim na tom domluvenej :wink: Vyřešili jsme to po telefonu

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


09 úno 2009, 15:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 úno 2009, 00:49
Příspěvky: 39
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
mro píše:
joseff píše:
Myslis tvoje duchaplny prizpevky?

Jinak se vsichni drzej pravidel fora i slusnyho chovani. Nvidim krom poslednich prizpevku kterej jsou zcela mimo tema nic spatnyho. Kazdej ma pravo na nazor.


ty moje a Petřovo jsem s nim na tom domluvenej :wink: Vyřešili jsme to po telefonu


-----------------------------------------------------------------------
No kamaráde, již se na Tebe a Tvůj tým těším, když se do někoho stále navážíš a veterány urážíš.

Připojuji se k výše psané výzvě: připrav akci a mi jedem!!!!!!
ARCHY u.d.t.-S.t.-VI :twisted: :twisted: :lol:


15 úno 2009, 01:01
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Tak lidi, měl jsem plno výhrad proti Ardenám od JPP, ale po včerejší akci JPP + Žoldáci atd... ke které jsme byli přizváni, jsem změnil názor. Takhle jsem si ještě nezahrál. Žádný ufňukaný smradi, který se hádají kdo koho dostal jako na jiných akcích. Prostě mělo to šťávu.Prostě mi asi nesedl na Ardenách jenom scénář. Tímto se chci omluvit všem z JPP a byl bych rád kdybych si s nima mohl ještě zahrát.

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


15 úno 2009, 09:10
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Tyvo*** :D ja se nstiham smat :D :D nechtel sem se zapojovat do 1000x propraneho tematu ,ale to se neda.... :lol: uz ste nekdy videli velkou akci (a ze tohle nebyla zrovna jednoducha akce) aby klapala jak ma?? to snad nikdo nemoch ani cekat ....... pravdepodobnost ze se akce kde je vic jak 100 lidi pos*** je vic nez 100%ni ....... Proto je veskera diskuze zbytecna ...

Moje stanovisko, hral sem za 3US a i prez vsechny zmatky sem si to uzil, kdo se necahl rozhodit neuspechem, toho je mi lito .... ja se bavil. howk :D

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


22 úno 2009, 21:56
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
sir.flash -> Včerejší Kábul budiž příkladem toho, že i když je na akci víc jak 100 lidí, nemusí to být nutně pozen. Lidí tam bylo 106, a až na pár opravdu lehkých nedorozumění nebyly žádné problémy s nepřiznáváním, chyby ve velení, chyby v organizaci ani jakékoli jiné problémy. Všechno jde, když se chce a když se umí :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 úno 2009, 23:09
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Grifon no jasny ..... ale asi se nehralo na tak velke plose jako tady a navic rozdelene na 3 skupiny ktere se maj nekde setkat .... jinak verim tomu, kdyz se je poradna komunikace, jde vsechno.... Ja tam treba sel s 30 lidma a najednou sem tam zustal sam asi s 5ti, nevim, jestli byli vystrileny nebo co :D ale kazdopadne ten pahorek sme dobily ..... a to nas tesilo vic nez ze sme se potkali se 101. az nekde buhvi kde :D :D
kakam na to, ja si zahral pekne ;)

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


23 úno 2009, 17:58
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
centurionss píše:
mro píše:
joseff píše:
Myslis tvoje duchaplny prizpevky?

Jinak se vsichni drzej pravidel fora i slusnyho chovani. Nvidim krom poslednich prizpevku kterej jsou zcela mimo tema nic spatnyho. Kazdej ma pravo na nazor.


ty moje a Petřovo jsem s nim na tom domluvenej :wink: Vyřešili jsme to po telefonu


-----------------------------------------------------------------------
No kamaráde, již se na Tebe a Tvůj tým těším, když se do někoho stále navážíš a veterány urážíš.

Připojuji se k výše psané výzvě: připrav akci a mi jedem!!!!!!
ARCHY u.d.t.-S.t.-VI :twisted: :twisted: :lol:


bohužel tady to začalo mnou jenže co se děje jinde naž na těhle stránkách už nikdo neví. :twisted:
Píši již po druhé vše se s Petřou vyřešilo tak nevim co se do toho porád serXu lidi na který já vůbec nemluvím

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


25 úno 2009, 20:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 26 úno 2009, 08:56
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Ardeny 09
Citace:
bohužel tady to začalo mnou jenže co se děje jinde naž na těhle stránkách už nikdo neví. :twisted:



A co se děje jinde než na těchhle stránkách???Dej sem linky ať o tom ví všichni.


26 úno 2009, 09:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz