Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:38




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Litoměřice/Travčice kravín 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 úno 2016, 14:22
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Litoměřice/Travčice kravín
Zdravím,měl bych dotaz na zasvěcené a znalé.
Týká se kravínu v Travčicích,naposledy jsme ho navštívili někdy v roce 2011,od té doby o něm nic nevím,slyšel jsem že ho měl snad někdo koupit,zbourat a akce se tam už nekonají ale poslední dobou jsem zaslechl, že se tam přece jen pořád hraje. :?: :?:
Včera jsem si udělal výlet a zjistil jsem že kravín pořád stojí, ikdyž se říkalo že ho koupil nový majitel nechal zbourat.
V případě že má někdo info o tomto prostoru, kde se konaly každý víkend akce,na kterých se scházeli lidé z celého ústeckého kraje,byl bych rád kdyby sem dal vědět.


21 úno 2016, 14:33
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 úno 2017, 10:57
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Litoměřice/Travčice kravín
Dobrý den v trávčickém kravíně jsme začli s partou hrát asi po roční pauze a za tu dobu tam přibylo něco málo bordelu a dalšího harampádí a tak se to snažíme dát zase do pořádku... jak už jsem říkal tak jsme se začli zase po menší pauze scházet většinou se nás tam sejde okolo 15 až 20 lidí a hrajeme převážně soboty nebo neděle (preferujeme ty soboty :wink:) věkové rozmezí naší skupiny je 14 až 24 let :lol: takže pokud by jste mšl zájem jít s námi stačí říct :wink:


28 úno 2017, 11:04
Profil
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2010, 21:33
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Litoměřice/Travčice kravín
Zdarec
Trávčice byly doménou sofťáků před dávnými lety. Majitel? Googlete a zjistíte, že tam je, nebo byli? majitelé hned dva, Ital a Kanaďan a jednatelkou nějaká mladá češka, prostě nastrčená figurka.

Teď k aktivitě, už to není jako dříve, vše hlásit na úřadě a policii. Loni jsme tam Pořádali dvě akce hned za sebou a potom sem to zabalil protože nehodlám zvát lidi do bordelu, proto sem veškerou aktivitu přestěhoval do našeho areálu v Přestavlkách, kterou máme ve správě. Podrobnosti o tom jsou ve skupině na FB Area Wikthoria - Call of War. Hřiště nebudu nikde registrovat, je plně využité a min. na rok tam jsou připravené akce.

_________________
Pro Patria Et Wiking


24 dub 2018, 19:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz