Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
 Co2 vs Green gas 

Kterou zbraň by jste si vybrali radši?Na jaký pohon?
Anketa končí za 03 pro 2010, 08:41
Co2 73%  73%  [ 22 ]
GAS 27%  27%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 30

 Co2 vs Green gas 
Autor Zpráva
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2010, 23:01
Příspěvky: 204
Nový příspěvek Co2 vs Green gas
Jak už nadpis napovídá,potřeboval bych zjistit jaký je podle vás lepší? Myslím celkově,ne s blowbackem nebo bez to je jedno

_________________
Válka je zlo , proto bojujeme o mír !


19 lis 2010, 08:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Tohle se tu rozebíralo už mockrát, tak si to najdi. A trochu OT - napiš si k perkům odkaz na to téma, ve kterym jsou popsaný, je to podmínka jejich používání. A jsou to challenges, perks jsou ty původní anglický.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 lis 2010, 12:20
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 11 lis 2010, 15:45
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Tak když se to založilo tady tak tady odpovím :D Za mě určitě GAS kvůli jedné věci. Jak jsem na webu vypozoroval je GAS slabší a o to mi jde. Záložku používám hlavně při vstupu do budovy, abych nestřílel silnou zbraní na blízko a tak je mi sympatičtější GAS protože je slabší ale není to zase hrůza a pořád má docela dostřel.

EDIT: A jak tu všichni píší o tahání láhve tak to je pravda, ale u mne to moc neplatí protože záložku používám minimálně takže by mi stačilo doplnění plynu na respu.


Naposledy upravil Spamik dne 19 lis 2010, 22:08, celkově upraveno 2



19 lis 2010, 14:20
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Spamik píše:
Za mě určitě GAS kvůli jedné věci. Jak jsem na webu vypozoroval je GAS slabší a o to mi jde. Záložku používám hlavně při vstupu do budovy, abych nestřílel silnou zbraní na blízko a tak je mi sympatičtější GAS protože je slabší ...

Ono to ani s tím CO2 moc nebolí když je člověk trochu chlap :-P


Nevýhoda CO2 je v nížší teplotě (trpí hop a těsnění), čím rychleji střílíš, tím víc hop zamrzá a ztrácí funkčnost, takže je potřeba střílet trochu pomaleji když chceš něco trefit (nevysypat zásobník za 5sec). Druhá nevýhoda je postupně se snižující výkon jak se vyprazdňuje bombička. Takže sice máš větší úsťovku, ale řekl bych menší přesnost.
Výhodu osobně vydím v tom že nemusíš tahat flašku s plynem, ale stačí hodit do kapsy pár bombiček (zvlášť pokud jde o sekundárku).

Normální plyn má stabilnější výkon, což je pro přesnější střelbu samozřejmě lepší. Ale tahat na stehně záložku a k tomu flašku s plynem mi přijde nepraktický.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 lis 2010, 14:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Za mě rozhodně CO2, velký flašky plynu a plnění přes pitomý ventilky považuju za vrchol nepraktičnosti. Jinak to "zamrzání" je problém i klasickýho plynu, je to fyzikální zákon (když se plyn roztahuje, tak se ochlazuje) se kterym nic neuděláš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 lis 2010, 14:46
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Griffon píše:
Za mě rozhodně CO2, velký flašky plynu a plnění přes pitomý ventilky považuju za vrchol nepraktičnosti. Jinak to "zamrzání" je problém i klasickýho plynu, je to fyzikální zákon (když se plyn roztahuje, tak se ochlazuje) se kterym nic neuděláš.


jo to s těma ventilkama má taky zadočinění proč mi na tom zásobníku chyběj ... musíš to plnit vážně opatrně a musí to bejt přesně kolmo, jinak se to vyčvachtá a ve finále se stane to co mě, že ztratim těsněni a ventilek... ale zase tim že se gasu vejde míň do zásobníku (je to tak ne ? co2 vydrží dýl pokud vim) tak si zbytečně nevyplejtváš celý bombičky , protože většinou v záložce stačí jeden zásobník.


19 lis 2010, 16:01
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
jj gas vydrží sotva 3zásobáky.. Co2 vydrží +- 10-12zásobáků a instaluje se mnohem líp než gas.. za mě taky určo co2.. bombičky váží sotva 12gramů a gas je velký jak kráva a víš že něco neseš.. o bombičkách ani nevíš že je máš sebou..


19 lis 2010, 16:07
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
jj taky musim jednoznacne podporit CO2 jelikoz pouzivam CZ 75 D .
Ty CO2 bombicky jsou daleko sikovnejsi a vydrz je taky solidnich 100 ran, jiste bych je doporucil oproti GAS, kde sebou tahas plyn . :)

_________________
-Military-


19 lis 2010, 16:38
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
za mě urcitě CO2, mam co2 berettu a libi se mi že jenom napichnu bombicku a hraju,, zadny tahani obrovský flašky.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


19 lis 2010, 18:15
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Za mě CO2 jenom mě štve že se na to nedělají glocky :C


19 lis 2010, 19:42
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2010, 18:18
Příspěvky: 623
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
CO2 CO2 CO2 joooo :)

_________________
Challenges
[Zkrvavené BB],[Gaučový generál],[Fortunate son],[Tourretův syndrom],[Myslím to vážně],[Banzai!]

>G&P M4 RAS<


19 lis 2010, 19:49
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Bohuš píše:
Za mě CO2 jenom mě štve že se na to nedělají glocky :C

Vždyť teď udělali zásobník na Glocka na CO2 :twisted: , chtěl bych ho do Glocka 17 od ARMY, tak kdyby jste někdo měl zkušenost, že tam jde, tak dejte vědět :wink: .

_________________
IN OMNIA PARATUS


19 lis 2010, 20:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 11 dub 2016, 06:08
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
jinak se to vyčvachtá a ve finále se stane to co mě, že ztratim těsněni a ventilek... ale zase tim že se gasu vejde míň do zásobníku (je to tak ne ? co2 vydrží dýl pokud vim) tak si zbytečně nevyplejtváš celý bombičky ,????


Naposledy upravil Faqeer1 dne 22 dub 2016, 06:26, celkově upraveno 1



11 dub 2016, 06:10
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Ja ako aktilny plynovkár a pištoliar to trocha rozvediem.
Ak GNB tak jednoznačne CO2 majú lepší dostrel. Nevýhoda GNB máloktorá má hop up a tým pádom je aj pri veľkom výkone dostrel sotva 25m, sú takmer neopraviteľné.
Ak GBB tak jednoznačne GG oproti CO2 je to podstatne spoľahlivejšie a presnejšie .
Výhody GBB dostrelom sa vyrovnavú aj AEG výkon je podstatne nižší ako u GNB na CO2 je možné ich opravovať a upgradovať.
Výkon CO2 klesá každým výstrelom čím rýchlejšie strieľaš tým rylchlešie klesá vplyvom znižovania teploty plynu.
U GG sa dá dosiahnuť 30-60 v extrémnych prípadoch až 90 vylstrelov kde rozdiel FPS medzi jednotlivými výstrelmi neprekročí 10FPS u upgrade 5FPS.
U GG máš už dnes n výber aj plyny s ktorými ide hrať j pri teplotách tesne pod 0C.


15 dub 2016, 22:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 říj 2011, 22:58
Příspěvky: 40
Bydliště: Rýmařov
Nový příspěvek Re: Co2 vs Green gas
Vlastnim hicapu 5.1 a dragon 7" palcovou verzi oboje perfektne bezi jak na CO2 tak i propylen.
Jak uz psal mape jsou plyny s kterymi v klidu muzes hrat i v zime jen to nesmis sypat jak rambo.
CO2 trochu pridáva na realistice kopnutim s redukci na 8 gramove sifonové bombicky kdyz nechces tahat propylen flasku nebo coleman nadobku.
Mám na akci po ruce oboje bud v aute nebo ve veste v nasité kapse.

_________________
Carpe Diem tempus fugit


16 dub 2016, 15:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz